Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 13 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 15. February 2012, kl 18.56

kui oma teel motivatsiooni kohtate, siis palun ütelge, et ta minu juurest ka läbi tuleks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 16. February 2012, kl 09.40

Hei hei!

Olen teie seas tagasi smiling smiley Hommikuks jõin juba oma vana hea tervise smuuti ( mustsõstrad , maasikad , punasõstrad , ananass , banaan , viinamarja mahl , jogurt , maca , goji marjad , chia seemned ) Super hommikusöök ja annab väga palju energiat smiling smiley



Ilusat tööpäeva kõigile! Lippan ka tööpostile smiling smiley


K.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 16. February 2012, kl 20.39

Niinii lugesin nüüd läbi ka , mis te siin kirjutanud olete. Üks selline üsna äärmuslik motivatsiooni abi on näiteks selline ,et tehke endast paljas pilt seismas seina ääres igast küljest . Ma arvan , et kellegile teist ei meeldi see pilt. Minule piisav motivatsiooni allikas smiling smiley Ja enne igat valet ampsu võib sellele mõelda. Kunagi hiljem hea teha pilt oma ideaal kaalus ( kui see saabub kunagi) ja võrrelda.

Minul endal selle leinaajaga tuli +3kg aga ma ei ole selle üle õnnetu , sest tean , et ma lohutan ennast söögiga. See on vale aga ei saa midagi parata kõht lihtsalt ei saa täis kui on depressioon. Kadestan neid inimesi , kes võtavad alla kui on kiire aeg,stress ja masendus. Minuga jällegi nii , et kui midgai on pahasti siis tahan süüa tihti ja palju.sad smiley Annan endale selle andeks igatahes.

Olge tublid ja peame koos vastu smiling smiley Lõpp hea siin ikka kirjutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 17. February 2012, kl 07.28

Tere naised!

Lubasin siia mingi päev raporteerida, aga aeg nii käest läinud, et jah...
Igastahes hetkel on mul kõik korras. Liitusin spordiklubiga aastaks ja terve see nädal olen iga päev seal käinud. Ei julge esialgu väga tormiselt alustada, hetkel kasutan igapäevaselt basseini. Eile oli esmane kohtumine personaaltreeneriga, kes keelas kohe hüplemistrennid ära, seega ongi mul 2 uut sõpra- vesi ja jõusaal. Homme lähen koormustesti tegema, eks siis saab täpsema treeningplaani.
Söömise olen suht ohjes hoidnud. Olen hakanud rohkem tervislikumalt toituma, vaatan mida suhu panna, koguseid jälgin. Sõbrapäeva puhul ikka lubasin 2 tk torti, see oli muidugi ka kaalul kohe näha. Nädalakokkuvõtteks tuli siiski miinus - täna hommikul 106.8.
Mina olen rahul ning hetkel tundub, et motivatsiooni jätkub.
Soovin teistelegi pikka meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.02

Tere.

Minul siis jälle kaalutõus +0,5kg ehk 102. Aga loobumismõtteid veel ei ole. Sain liikumise ja toitumise kontrolli alla ja ega need tulemused nii ruttu ka ei tule. Olen nüüd omal nahal kinnituse saanud, et ilma liigutamiseta ei lange minu kaal kohe kuidagi. Ah jaa, see nädal pole seda jubedat magusaisu ka. Ja vesi maitseb jälle. Selge siht silme ees, ikka edasi ilusama mina poole.
Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.01

ei kommenteeri 111,7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 17. February 2012, kl 12.06

Tere kaunid Lillekesed,

Minu nädalatulemus on jälle plussiga (+0,3kg), kuid olen rahul, et kaalu tõusulaine on raugemas ning olen välja saanud/saamas ka oma söömistsüklist. Olen endaga hetkel suhteliselt rahul (ei ole peal musta masendust), kuid hirmus kahju on vaadata, kuidas kaalutabelis minu ilus miinustulemus muutub ajaga aina väiksemaks...

Üle pika-pika aja tegin täna hommikul oma tavapärase tempoka jalutuskäigu- tuju on hea. Ning mõnusaks motivatsiooniks oli asjaolu, et lõpuks ometi leidsin üles oma sammulugeja, mida ma nii väga taga igatsesin. (Vahapeal ostsin juba ka uue, kuid juba järgmisel päeval viisin selle poodi tagasi- vidinal ei olnud midagi viga, see oli lihtsalt üks minu kiiks.) Kõndimise osas on nüüd motivatsioon jälle olemas. Olen natuke kontrollifriik, ning lihtsalt pean teadma, kui palju/vähe ma käin. Pool päeva selja taga ning näidik näitab juba 7,5tuh. Õhtul peab ka veel pari kohta jõudma. Seega tuleb täna kohe korralik tulemus.

Hetkel on minu päevakavas aktuaalne sobiva lastehoiu leidmine. Tahan lapse panna hoidu esialgu ainult paariks päevaks nädalas. Loodetavasti annab see natuke rohkem aega iseendale ning jõuan lõpuks jälle ka ujulasse. Basseinis pole ka käinud juba sajandeid. Vahepeal tahtsin minna koos lapsega, kuna ta on meil mõnus veefänn, kuid külmad ilmad nullisid plaanid. Ja kui ma lähengi lapsega, ega ma siis enda koormust ikka kätte ei saa. Eks näis,mis saama hakkab...

Kolmapäeval käisid külalised- mees tegi mõnusa riisisalati ja mina tegin küpsise põhjaga joguri-vahukoore-kirsikoogi (täitsa omas elemendis). Tavaliselt ma ise ei ole kirsikookidest väga vaimustatud, kuid kuna poes teisi külmutatud marju ei olnud, siis tegingi koogi kirssidega. Külalised kiitsid taevani salatit. Mees ise oli koogist nii vaimustatud, et tellis juba uue (kuid kuna pole suurt põhjust teha, siis jääb uus kook ootele).

Kolmapäeval oli ka onu sünnipäev, ning minu üllatuseks helistas ta ise minule, aga muidugi selleks, et laupäevaks enda külalistele toorjuustukoogid tellida. Jaanuaris tegin vanematele sünnipäevaks Napoleoni koogi ning ema andis onule vilhje, et ma teen midagi magusat hea meelega. Kui asi samas vaimus edasi läheb, siis isikliku pagariäri mõtted saavad veelgi hoogu ning mõte võibki teoks saada...spinning smiley sticking its tongue out Hetkel toob pagariärist mõtlemine naeratuse näole, aga kui asi edenema hakkab, siis on see garanteeritud pea- ja südamevalu- üritan siiski praegu veel optimistlik olla.

No nii Lillekesed... käre pakane on järele andmas ning juba nädalavahetuseks lubab kerget sula- aeg on mugavustsoonist välja tulla ning ennast rohkem liigutama hakatasmiling bouncing smiley. Tunnen, et minu motivatsioon on küll hetkel tagasi- ja piisas vaid ühest väiksest sammulugejastwinking smiley.

Kes on juba praegu tublid olnud, jätkake samas vaimus ja kes veel kogub ennast, siis nüüd on küll viimane aeg tegutsema hakata, et bikiinivorm veelgi saledam oleks.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 20. February 2012, kl 08.49

Oi, oi, oi....


[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 20. February 2012, kl 11.46

@mitjake - väga hea kommentaar - ega pole tõesti midagi muud ütelda kui et oi-oi-oi!
Ainus kaalulangetaja sel nädalal meie seas on Kashy - tubli tüdruk!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 23. February 2012, kl 13.22

Hei hei smiling smiley

Olen jälle hoos kenasti smiling smiley
´

Panen täna ära siia kaalunumbri , sest homme ei ole aega ja terve nv samuti.

Arvestades seda , et peale matuseid paar päeva näitas kaalunumber mulle 111,1kg siis am pidin pikali kukkuma. Kõige suurem number üldse minu kaalul.
Tegelesin sellega päris korralikult , hoidsin siin valgud ja rasvad ilusti tasakaalus. Õppisin sööma rohkelt juurvilju.
Tänaseks kaalunumber 106.9kg smiling smiley

Ma olen nii rõõmus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.53

Tere Lillekesedsmiling smiley
kaalul käidud ja ei teadgi kas rõõmustada või kurvastada...
Sain oma eelmisel nädalal kogutu jälle rõõmsasti maha ehk siis kaal jälle 83 kg ja see teeb meele rõõmsaksthumbs up
Kui vaadatan laiemalt, siis kõigun selle kaalu ümber juba 11 nädalat see on ju tervelt pool siin kaaluabis oldud ajastthumbs down
Kohe meele teeb mõruks, sest märtsiks püstitatud eesmärk jääb kindlalt täitmata! Kilo nädalas miinust tähendaks minu jaoks näljakuurile minekut ja tervislik ei oleks selline tempo vaadates eelnevat sugugi mitte.
Midagi aga pean muutma, aga mida, seda kahjuks veel ei tea...
Aga et mitte nii kurvameelselt lõpetada, siis algas tänane hommik tõeliselt toreda üllatusega - nimelt käis meie külas sel aastal juba teist korda lumesahk ja ei pea enam muretsema, et kas ikka auto veab enam sellest vettinud "lumepudrust" läbi või siia ma jäängi - sahk lükkas kõik teed lumest puhtaks- nii vähe ongi maainimesel õnneks vajahot smiley - mõnusaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 24. February 2012, kl 13.16

Tere!

Head vabariigi aastapäeva!

106,0! hot smiley
Mingil päeval nägin ka 105 ära, kuid millegipärast ei tahtnud see number enam kaalule tulla. Ma olen 106-ga ka rahul. Toitumine on enam-vähem jonksus, magusast ma täiesti ei loobu, torti täna sõin ja õhtupoole korgin šampa ka lahti. Trenni ennem ei jõua kui alles pühapäeval vesiaeroobikasse. Nii imelik kui see ka ei ole, mina kui spordipõlgur ja maeijõuamutt käin nüüd pea iga päev trennis, mõni päev hommikuti, mõni päev õhtuti.. Mulle lihtsalt meeldib!
Elu on ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 24. February 2012, kl 21.19

Tere.

Minul kaal täna 101,5 kg. Olen rahul. On olnud palju liikumist ja eks need tulemused hakkavad ka tasapisi tulema. Kas ma püstitatud eesmärgini jõuan, ei tea, aga kui saaks vahepeal juurdehiilinud kilod maha ja kaalunumbri kahekohaliseks, oleksin ka väga õnnelik.
Elu on tõesti ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.13

Tere kaunid Lillekesed,

Olete olnud väga tublid, selle nädala tulemus ei ole eelmisega võrreldav- lihtsalt niivõrd heathe finger smiley.


[docs.google.com]

Agiteerin teid jällegi pisut rohkem aktiivsust meie blogis/foorumis üles näitama. (Kahjuks ise ei ole siinkohal just musternäidis.) Uued agarad kaalujad tulevad pidevalt peale ja võib juhtuda, et hakkame varsti oma blogi/foorumit otsima mitte esilehelt vaid kusagilt mujalt...

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 27. February 2012, kl 22.20

Tere Lillekesed!

mitjakesele au ja kiitus - vingelt vapper ja teeb meie tabelit ja väsimuse märke ei näesmiling smiley
kui tabeli ridu vaadata, siis pool osa tabelist on tühjaks jäänud (loodame, et tulevad ikka meie sekka tagasi). Kui postituste sagedust vaadata, siis eriti sõnakaid ei paista meie hulgas olevat jah, tundub, et oleme rohkem sellised omaette nokitsejad.

Endast niipalju, et olen nagu jonnipunn, kellel kaal ikka üles ja alla kõigub ja tuju kipub ka vahel selle jonnipunniga ühes rütmis käima. Viimased päevad olen küll suutnud ennast kätte võtta ja õues kõndimas käinud. Rühmatreeningus käijat minust ei ole. Kunagi aastaid aastaid tagasi sai pool aastat jõusaali proovitud, aga siis ka rohkem hambad ristis ja ennast sundides. Täna aga olen jõudnud arusaamisele, et tegema peab seda, millest suudan rahuldust tunda. No mitte just nii, et kõik asjad, mis ei meeldi tegemata jätan - seda luksust ei saa ju lubadasmiling smiley. Vesiaeroobika on selline, mis võiks kõne alla tulla. Kui teist keegi käib, võiks muljeid jagada.

Praegu tegin oma toiduvalikus muudatuse ja vahetasin light tooted välja. Söödud kogus peab nüüd küll väiksem olema, aga maitse on parem. Täna tundub, et kaaluseieri sain ka niimoodi liikuma. Eks reedel paistab tõde, aga enesetunne on kergem.

Kindlasti on kõigil omad tegemised ja aega vähe, aga hoiame ikka kokku nagu mitjake ka kirjutas, et ärme laseme ennast pildilt välja tõrjuda eks!

Kergemaid reedeid oodates...

@mitjake - kui see suur firmasaladus ei ole, siis äkki avaldad oma salatiretsepti, mida külalised kiitsid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 28. February 2012, kl 19.00

Tere Lillekesed,

Vahel tuleb ka minul küllastustunne ning tahaks tabeliteatepulga kellelegi üle anda, kuid siis õnneks kõik läheb üle ja teen tabelit edasi- ega seal mingi raketiteadus ka ei ole. Ja võib-olla tabeli haldus motiveerib mind ikka seltskonnas edasi eksisteerima (viimase ajal tulemused on sellised nagu nad on...).

Meie peres on käesolev talvehooaeg eriti kehv- oleme ühtelugu kordamööda haiged. Ma ei saa lapsega lasteaeda proovipäevale juba kolmandat nädalat järjest- ehk järgmine nädal õnnestub. Nüüd on jälle endal päris halb olemine- eile olin hommikul tubli ning patseerisin 20-25min, kuid jäin bussist maha ja pidin järgmist üle 10min ootama- selg oli parajalt märg ja tundsin, kuidas tuuleiilid mantlist läbi puhusid.

Oma kehvale enesetundele vaatamata, mõlgutasin täna omaette päris tarku mõtteid... Usun, et nagu paljud meist, olen ka mina emotsionaalne sööja- eriti kui midagi kehvasti on. Praegu on tööl imelikud ajad (juba pikemat aega) ning tundub, et on viimane aeg töökohta vahetama hakata (kuid tööd ei olegi nii lihtne leida, eriti kui olen oma lati suhteliselt kõrgele seadnud). Alguses kogu selle tööjama peale mõeldes, tekkis suur tahtmine midagi head ja suurtes kogustes ära süüa. Kuid siis torkas pähe mõte, et enne söömist peaks oma probleemid/mured läbi mõtlema ja võimalusel ka kellegiga rääkima. Juba ainuüksi selle mõtte peale ununes ära tahtmine midagi magusat suhu panna.

Koju jõudes olin ikka veel oma töömurede juures ja pahane/vihane ning mehega suhtlemine läks aia taha- nagistamine lõppes sõnadega meie mõlema suust "ma ei taha sinuga rääkida". (Ning mõnikord eksisteerime sellises tummfilmis mitmeid päevi järgjest- väga kahju ja tunnistan, et enamasti olen ka ise süüdi.) Tunnike-kaks hiljem tuli külla mehe sugulane ning nagu alati küsis muuseas, et kuidas mul läheb ja endalegi ootamatult puistasin talle südant- üsna sisukalt kuid samas lakooniliselt. Mul hakkas oluliselt kergem. Ja samas sai ka mees aru, miks ma nii pahur olen. Siit ka moraal- tundke huvi oma kaasa tegemiste vastu ja olge üleelamistes osavõtlik.

Tunnistan, et algatasin foorumis uue teema, kus otsin endale seltsiks mõned inimesed, kes sooviksid minuga võistelda kaalulangetamises. Kindlasti mõned teist mõtlevad, et see ei vii tulemusteni või isegi kui, siis on tulemused lühiajalised. Eks näis... pead ei anna ja midagi lubama ei hakka. Lihtsalt otsin lisamotivatsiooni, et enda nõiaringist kuidagigi välja rabeleda. Praegusest seltskonnast ma kusagile kaduma ei kavatse hakata- rassin mitmel rindel korragatongue sticking out smiley.

@eideke: tegu oli tookord riisisalatiga, kus oli suitsukana ja kuhjaga värsket (kurk, paprika, õun, purgimais) ja veel midagi, mida külmkapis leidus (täpselt ei mäleta) ning majoneesi ja hapukoort mõistlikuse piires.

Aitäh, kui keegi luges lõpuni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mitjake 28.02.2012 19.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 28. February 2012, kl 19.50

Ahoi teile!

Mitjake, kui sa tunned, et "mitu rauda tules"- grinning smiley (loodan, et sa ei solvu väljendi peale), aitab sul end ohjes hoida ja kuidagigi sulle kasuks, siis loomulikult on see parim variant ja ma arvan, et meil pole midagi selle vastu. Soovin sulle palju tahtejõudu, sest nagu näha siin enamus selliseid, kel tahet on, jõudu on, aga vot tahtejõudu ei ole. Nagu ka mul vahel.

Eideke küsis muljeid vesiaeroobika kohta. Oleneb, mis sind huvitab. Mina käin, meeldib ja treener meeldib, selline energiline ja tantsuline ja energiapomm. Minu jaoks on see vees hea, et otseselt higistama ei hakka, nagu jõusaalis, kuid põse võtab õhetama. Kui aega oleks, siis käiksin ilmselt iga päev. Kui sa eideke Tartust oled, siis võiks kampa lüüa winking smiley

Homme hommikul üritan jõusaali kardioseadmetele jõuda- need mõjuvad kaalule väga hästi winking smiley
Reedel jälle võtan sõna nummerite teemal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 28. February 2012, kl 20.57

Tubli mitjake, et suutsid enne kui tahtmisele voli andsid mõelda, et tegelikult pole vaja süüa vaid vaja muid probleeme lahendada, oled tubi ja kõik laheneb kindlast!
Ise olen teoreetiliselt küll tugev aga praktikas kipub ikka käsi külmkapi vahet käima sad smiley
Nii ka täna, libisesin värskelt sadanud lumel, mille all oli jää ja astusin lohakalt... Tulemus nagu võileival, mis alati võise poolega maha kukub - kukkusin just selle käe peale, millega detsembris opil käisin. Panin küll kohe külma peale, aga ikka on valus. Loodan, et on ikka põrutusest ja ehk hullemat liiga ei teinud. Ja tulemus täna - külmkapi uks ja pähklikott jäävad kogu aeg ette, justkui see söömine midagi paremaks teeks või valu vähendaks, ainult enesetunne iseloomutusest veel kehvem...
Tagasi võtta aga midagi ei saa, jääb üle vaid mitjakesest eeskuju võtta ja homme tublim olla.
Selles on mitjakesel ka õigus, et koos on kergem (eks seepärast me sii kaaluabis ju olemegi), soovin, et sulle uues seltskonnas edu, aga ole ikka meie seltsis ka veel edasi, sinu kirjutisi ja kommentaare on nii mõnus lugeda!
@kashy, sinuga lööks kampa iga kell ja vesiaeroobika kohta arvamusi uurisingi seepärast, et pean selle tarbeks reismise ette võtma (ikkagi maakas) aga Harjust Tartusse jääb veitsa kaugekssmiling smiley Linnas oleks lihtsam, seal ikka kellegi leiaks, et kes laiskuse tekkides välja veaks.
Samas on hea, kui virtuaane tugigi on!
Olge mõnusad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.01

Pole mitte midagi uut siin ilma peal. Kaasa arvatud minu kaalunumber. Kõhukinnisus ei anna kuidagi järele ja nii ma siis tammun ühe koha peal . Hea et suuremaks pole paisunud. Ja kõige selle valguses otsustasin "jäneseks" hakata. Jätan ära liha, nisujahu, kartuli, või ja KST mille veel. Vaatame mis juhtub. Igatahes eile õhtul tegin otsa lahti ja tegin ahjus lillkapsa-brokoli-porgandi gratääni. Väga maitsev oli.Kindlasti tuleb varsti hirmus lihaisu (sellise rammusa läbikasvanud ahjuliha). Ja saia tahaks sellist pealt krõbeda koorikuga ja ...OH !ütlen selle peale. Peegelpilt kriitikat ei kannata. kunagi päris alguses sai ka blogis kirjutatud, et kui peeglisse ei vaata siis tunnen ennast nagu modell-paraku peegel ei valeta. Aga kindlameelsust meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.05

No lõpuks ometi hakkas kaal ka allapoole liikuma. Nädala tulemus -0,3kg.

Teisipäeval on tulemas sünnipäev ning vanuseks siis juba 30tongue sticking out smiley. Tähistama hakkan juba varakult, ehk pühapäevast. Siis veel õigel päeval ja siis veel kolmapäeval... Oeh... Pole kunagi suur sünnipäeva pidaja olnud, kuid kuna nüüd soliidne ümmargune number, mõtlesin et võiks oma sõbrad/tuttavad kokku kutsuda. Et kõikidel oleks hea ja mugav olla, siis otsustasin erinevad seltkonnad erinevatel aegadel kutsuda- siis ühised teemad, millest rääkida. Muidu kui palju teineteisele võõraid inimesi seltskonnas, kipub ka jutt lühikeseks jääma... Kindlasti selline pidutsemine minu kaalule hästi ei mõju, kuid sellel nädalal panustan siis heale seltskonnale. Kaaluga maadlen edasi nädal peale seda.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 03. March 2012, kl 09.31

Tere.

Minul seekord 0 ring. Järelikult peab veel pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 03. March 2012, kl 10.07

Tere lillekesed!

Olen tagasi ja valmis jälle lugema, kirjutama smiling smiley
Kes teab, mis on kaelaradikuliit, siis teate mida ma tundsin kolm nädalat!
Ka eelnevalt on olnud kaelaga probleeme, kuid sellist pole ma enne veel kogenud.
Ei arvutit, telekat, valgust...... Olin haiguslehel.

Täna plaanin välja jalutama minna, päike paistab ja nii ilus on väljas.
Kui oled istuval tööl, siis PEAB ennast liigutama, võimlema. Püüan seda nüüd kaua-kaua meeles pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 03. March 2012, kl 10.35

@matsu -kosu kiirest- mõtlesin kosumise all ikka tervist, mitte kaaluspinning smiley sticking its tongue out
Mul täna läks mees varakult tööle ja seega ka ise vara üleval. Nii saigi tänane 11 km jalutuskäik juba tehtud - mõnus oli, päike on juba päris soe, ainult pisut tuuline. Läksingi kohe teadlikult hommikul, sest praegu ei olnud päike veel teepeal seda lumelöga lahti sulatanud. Eile kui käisin, siis sain mööduvatest autodest kaks korda pealaest jalatallani märjaks, vastik. Siis aga kohe mõtlesin, et ei tohi vihastada - sellest on ainult minul paha ja sellel autojuhil, kes mind täis pritsis, pole minu vihast sooja ega külma. Ehk maailma ei muuda, ainus keda muuta saan olen ise ja nii siis täna varahommikul oma tuuri ära tegin.
Muutustest veel, sel nädala siis juba teist nädalat järjest miinus, tervelt -1,1 kg. Peale mitmekuist jo-jo-tamist ometi jälle seier allapoole suunaga, minu järeldus liikuma pean ja vett jooma. Kuigi targad raamatud väidavad, et harjumus pidavat kujunema 21 päevaga, siis minul see veejoomine pole ikka veel harjumuseks saanud, pean punnima.
Ilm nii soe, et kevad hakkab vist tulema, täna panen esimesed seemned ka muldawinking smiley
Olege mõnusad ja kena päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 03. March 2012, kl 17.52

Tere!

Mul on nüüd piinlik, aga ma unustasin end eile kaaluda ja siia kirutada, Tegin seda täna hommikul ehk sobib siis tänane näit tabelisse panna. Mehel on sünnipäev ja ma siis pean köögitoimkonnas olema. Õnneks saab esmaspäevast jälle joonele, praegu on küll söömine,joomine ja trenn üsna metsas. Kaal 105,6.

Toredat nädalavahetuse jätku teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 04. March 2012, kl 13.26

Hei hei! Vabandan , et eile ei jõundud!

Kaalunumber on sama mis viimati sisestatud. Kiire kiire aeg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. March 2012, kl 09.16

Pregu kiire sissekanne, ainult tabel, hiljem kriban juurde.


[docs.google.com]

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. March 2012, kl 12.54

Tere Lillekesed,

Ilusad tulemusedthumbs up. Paar 0-ringi, mis ka iseenesest positiivne ja ainult üks plussike- mis on järgmisel nädala kindlasti miinus.

Minu loodetud suur kaaluspurt jäi oluliselt lahjaks, kuid ka minu ajastus ei ole just ideaalne. Oma sünnipäevaga ja selle pidamisega olen päris stressi läinud- kas kõik ikka õnnestub nii hästi kui ma tahaksin.

Eile olime pereseltsis ning kõik läks päris hästi. Seekord otsustasin köögis orjamise ära jätta- tellisin toidud ja endale jäi meisterda ainult üks koogike- käkitegusmiling bouncing smiley. Kuna köögitoimkond jäi praktiliselt olematuks ja arvestades, et mees oli nädalavahetusel ära ning temast ei oleks abilist, olin ma eile selskonnas väga reibas ning koosolemine oli väga meeldiv. Moraal- aeg-ajalt peab endale elu kergemaks tegema. (Tavaliselt mina ei oska seda absoluutselt- pea alati valin kõige raskema ja keerulisema tee- ei tea küll miks???)

Homme ja ülehomme vaja veel külalisi võõrustada ja siis saab see läbi...

Täna hommikul teatas mees, et tema vanemad tulevad ka linna. Huvitav kas kaks venda tulevad ka? Kas on veel üks seltskond vaja võõrustada???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 06. March 2012, kl 08.18

Palju õnne mitjake!
smileys with beer
Võib-olla pole küll sobiv jook, aga veeklaasi võib ju ikka sinuga sünnipäeva puhul kokku lüüa winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. March 2012, kl 09.45

@Kashy- aitäh. Ja minu joogiklaas tavaliselt midagi kangemat ei sisaldagi- ma ei joo alkoholi. Proovin aastavahetusel huvi pärast proovida, aga see (liköör) mulle lihtsalt ei maitsenud.

Mida te arvate, mida ma tegin eile kella poole üheni öösel? Just, meisterdasin kooke... Eile tööl olles mõtlesin tänase päevakava hoolikalt läbi, et kuhu ja millal ma jõudma pean ja mis toimetamised vajavad tegemist. Minu ahastus oli päris suur, kui tuli meelde, et oma kallitele töökaaslastele võiks ka ju midagi maitsvat pakkuda. Ja ma ei saa sinna midagi parata, kui ma enam poekoogiga ei lepi- ikka peab ise midagi tegema. Ja nii siis need kolm kooki ööseks valmis saidki...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 06. March 2012, kl 15.40

Palju õnne mitjake drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 13 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.