Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
ei tea, mida, kuidas ja millal süüasad smiley((((
Saatis: kertsel
Kuupäev: 05. June 2010, kl 07.57

Ma olen suht uus kaalulangetaja, kuigi liitusin paar ndl tagasi. Oli kahjuks väike vahe netiga (kodus remont) ja isegi telekas polnud kasutuskõlblik. Püüdsin kyll ise piirata, aga ei, maha ei läinud midagi....
Mul tuleb lausa masendus peale, kui end peeglist vaatan, väldin tegelikult k~ik, kus peaks ennast eksponeerima.
Niisiis, asjast.
ca kuu aega tagasi tegin läbi opi (emakaväline) ja pole eriti julgenud sportida, kuigi paranenud olen nyyd ilusti nii fyysiliselt kui psyyhiliselt... Nüüd on ainult rauavaegus, aga kyll ka see laabub.
Probla on sellest, et mul on ysna pingeline stressirikas töö (kellel see pole eks?), st kõik käib aja peale. Pause on mul 2-3 päeva jooksul, esimene 10 minutit lõuna 30 min. No ej jõua ma selle aja jooksul hommikusööki alla kugistada. Nii ongi, et pool päeva NÄLJAS ja siis kugistan nagu segane õhtul. Hommikusööki kell 6 hommikul aga nagu yldse ei suuda syya....
Kuidas saada tasakaalu ellu??? Help, andke nõu.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei tea, mida, kuidas ja millal süüasad smiley((((
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. June 2010, kl 09.20

See on muidugi halb, et suurem söök jääb õhtuks. Mina soovitan ikkagi kell 6 süüa ja võtta kaasa kindlasti vahepalasi. Ned võivad olla puuviljad või siis smuuti või midagi muud. Lõuna oleks hea vaadata midagi toekamat. Kui tööl ei saa sobivat siis võtta kaasa ja siis taas üks vahepala ning õhtuks siis kas või värsketest köögiviljadest salat või midagi muud.

Söömiste vahe ei tohik minna pikemaks kui 3-4 tundi päeval. Kui käisin tööl siis sõin ka kell 6 hommikul ning kell 10 tuli vahepala. Kell 13 umbes lõuna ning kella 16 paiku üks vahepala ning siis juba õhtusöök. Selliselt ei ole õhtul sellist silmipimestavat nälga, et sööks kõike mis kätte sattub.

Proovi. Edu sulle oma toitumisharjumuste muutmisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei tea, mida, kuidas ja millal süüasad smiley((((
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. June 2010, kl 09.51

Lootus andis päris hea nõu. Ja kõige tähtsam ongi just hommikusöök. Alguses kasvõi sunni ennast, pärast harjud nii ära, et enam ilma selleta ei saa kodust väljagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: ei tea, mida, kuidas ja millal süüasad smiley((((
Kuupäev: 23. June 2010, kl 14.21

Hmm.. see on väga oluline, et suudaksid oma ellu natukene rutiini tekitada! Tean seda tunnet kui tuled õhtul koju ja sööksid kõike, mis ette juhtub ja muidugi hiigelkogustes ikka mitmeks päevaks ette... Paraku ainult nii iga päev mitmeks päevas ette, kuid jah, parim viis oleks see, et võta näksimist kaasa töö juurde. Muidugi ma ei tea, mis sorti tööga on tegu, kuid ma usun, et seal kindlasti leidub võimalus kus sa saad pista suhu tüki porganditki või mandleid.. Kindlasti mitte krõpse ja saiakesi, sest need tekitavad lühiajaliselt täiskõhutunde. Muide, kiudained tekitavad täiskõhutune. Uuri natuke, mis sisaldab kiudaineid palju (nt. kapsas kusjuures. Ja hommikusöök just sellepärast ongi kõige olulisem, et siis saaksid pikemaks ajaks toidumõtted unustada ja usu mind, asjad hakkavad tasapisi laabuma ja söö rohkem kvaliteettoitu, mis annavad sulle vitamiine ja mineraalaineid, sest see paneb keha paremini toimima ja su enesetunne(nagu nimetasid, stress-masendus) hakkab tasapisi vaibumasmiling smiley Palju edu sullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.