Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 12. November 2011, kl 12.32

Minu täna hommikune kaal on 89,2kg... ei saanud üle-eelmise nädala tulemit kätte, rääkimata siis enamast smiling smiley

Avastasin, et viimased kirjutamised on hästi vigased olnud - palun kergemat karistust! Ei tahaks vabandada, aga mis mul muud enda õigustuseks öelda on... laste kõrvalt ja kiiresti tippimise probleem. Püüan olla korralikum.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 12. November 2011, kl 15.12

Kaalusin täna hommikul ja mul on pluss nädal, kaalun 101 ja olen 300 grammi juurde võtnud.sad smiley

Olen olnud jalaga maas ja see oli paistes. Massöör ei lubanud palju jala peal olla, nii et magusa söömisega ja liikumatusega pluss poolel. Kuid sellest pole midagi, järgmine nädal jälle parem.

Liigun positiivselt edasi, kuid nüüd jäävad küll magusad saiad, koogid, jäätis ootama, kui saan alla sada, siis premeerin ennast millegiga. Ma olen suur jäätisesõber, ei saa üle ega ümber, sealt minu kilod tulevad. Pean hakkama oma iseloomutusega tegelema.

Aitäh hea soovituse eest, vaatasin eile neid harjutusi ja mulle meeldis. Proovin neist mõned ka teha homme. Täna sain oma liikumise kätte tolmuimejaga liikudes. Rohkem ma ennast ei koorma. Võtan rahulikult ja proovin iga päev midagi. Ma olen kogu elu mänginud palle ja niisama likunud. Ei ole teinud palju harjutusi, nii et see võtab veel õppimist ja pealehakkamist. Kuid tundub, et need harjutused ei ole keerulised. Eriti meeldisid mulle harjutused hantlitega. hot smiley Kuna mul on käed suured, siis pean tegema palju harjutusi just kätele, et nahk ripendama ei jääks.

Kuidas sul suure kiirega kaal liigubspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 14. November 2011, kl 19.59

Ma parem ei räägi stressisituatsioonis elamisest. St kui ma töö käisin ja siis kiire oli ja tuli 100 asja korraga korraldada (tegelen asutuse arendustegevustega ning lisaks on välissuhtlus, sh projektid), siis ei olnud mahti süüa ning sõin kõike mida süda ihkas - magus oli laual iga päev, kuid kaal oli stabiilselt sama. Samas lastega kodus olles ning vaid laua taga istudes on hoopis effekt vastupidine... tahan kogu aeg näksida ga kui ei liigu, siis jukaal kohe tõuseb! Seega stress ei ole minu sõber... kadestan neid kellele see mõjub positiivselt.

Kuna see nädal väga kiire, siis ei välista, et ennem nädalavahetust suhtlema ei jõua... siit aga meie kaalutabel... sellises tempos me küll -5kg vana aasta õhtuks ei saa grinning smiley


Kaalutabel   21.10.2011   28.10.2011   4.11.2011   11.11.2011   Nädala    Kaalukadu                 
               ALGKAAL                                         kaalukadu    kokku
lohekene	89,8	   89,1	         89,7	     89,2	-0,5	    -0,6
fiskars	       101,7	  101,2	        100,7	    101,0	 0,3	    -0,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 17. November 2011, kl 22.11

Terekest, selle kiirega ei jõua kirjutada ka enam, homme annan siis kaalunumbri, omale tundub küll, et nädal läks hästi, eks näe, homseni siispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 17. November 2011, kl 23.07

Pole hullu, ega mul parem seis pole. Täna öösel pean veel lõplikku töö juhendajale esitaam, et jõuaks ennem esmaspäeva läbi vaadata ja mulle rohelise tule anda ning siis Tartusse ja esitama (tähtaeg ongi esmaspäeval).

Mul peaks ka hea nädal tulema, kui midagi nüüd ära ei sõna... Homme on siis tõehetk, kas saan alla 89 või ei!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 18. November 2011, kl 20.03

No nii, tõehetk on tulnud, olen võtnud maha 300 grammi ja olen 100,7, loodan, et jõuan järgmine nädal alla sada, juuuu siis on pidu.smiling bouncing smiley

Kui ma võtan maha iga nädala 800 grammi, siis jõuluks oleme oma plaani täis teinud ja sellepoole püüdleme.hot smiley

Mul on hea meel, et said töö valmis ja ma tean, et ka esitamine läheb hästi, hoian sulle põialt. Siis tuleb jõulukuu, kus uued väljakutsed ja ma arvan, et me kahekesi saame ka sellega hakkama, et m e võtame alla, mitte juurde.smiling smiley

Mul oli täna hommikul niiiiii hea meel, et hüppasin ja kargasin, kui kaalu nägin. Mul oli vähe gaase sees, arvan ise , et oleks olnud suurem allvõtt, kui eks siis järgmine kord on suurem.grinning smiley

Kudas omal läinud, ja kas pisipere terve nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 19. November 2011, kl 23.39

Vabandust, et eile endast märku ei andnud - tegin arvutivaba päeva peale seda kui ma hommikul kell 5 lõpetasin töö kirjutamise. Täna jällegi tegime pere päeva ja nii ma siis alles nüüd arvutisse jõudsingi: pikk jalutuskäik pisemaga (suurem tahtis managa tädi juures olla) poisiga talvejope shopping, bootcamp'i trenn ning siis lastega õhtul tegime nii akvarelli kui ka kätevärvidega tunnike pilte ning kaks korda võib arvata kas me pead ja jalad polnud peale seda värvised smiling smiley Nüüd aga lebotan voodis ja vaatana telekat ja kirjutan siia. Ja nagu lugeda võid siis on ka lastega kõik hetkel korras... loodetavasti kauaks

Minu reedene kaal oli 88,6 - 88,7... kõikus kahe numbri vahel. Kirja panen aga 88,7 (olgu see siis boonus järgmiseks nädalaks smiling smiley.

Hetkel tundub üldse, et kuidagi hakkab ree peale saama see langetamine ehk siis toitumisel rohme tähelepanu tervislikkusel ning lausa ootan igapäev uut trenni David Kirschi järgi. Mulle sobib DK paremini kui Jillian Michaels, sest siin on iga päev n.ö eritrenn ja teiseks ei ole hüppamist (v.a täna, kui oli bootcampi päev ja siis tuli paar korda edasi tagasi hüpata) ning rõhk on lihastreeningule. JM's aga oli trenn 3x10min setti ning igas setis oli 2 minutit kargamist, mis võttis mind alati hingetuks (mitte küll esimene tase aga edasi oli lausa piin)... võibolla sellepärast ta ka nii kergesti pooleli jätsin.

Kas sa oled endale mingit eesmärki ka aasta lõpuks juba pannud või? Meie teeme iga uue aasta 1 päeva n.ö uus aasta lubaduste listi kus siis iga pereliige peab 3 lubadust kirja panema: mul on selleks aastaks saavutada 85kg, kaitsta magister ning võtta asju vabamalt (st rohkem mõelda endale ja enda vajadustele, mitte aga rabeleda teiste pärast). kui 2 esimest on töös siis viimane on kuidagi raske kuigi olen siiski püüdnud ja püüan ka edasi ikka rohkem endale mõelda...hommegi lähen massaazi smiling smiley

Kuidas sul nädal läks?

Järgmisel nädalal tahaks saavutada ka -500g vähemalt, sest muidu ei suuda eesmärke saavutada kuid oht on, et pigem seis või tõus, sest mul igakuine külastus tulemas. Sõltumata sellest jätkan DK'ga ning mehega lähme paari peo kohta lõunasse vaatama + siis töö köitmine ja ära andmine ning üks õhtu on ka külalisi oodata... seega ahvatlusi on ka tee peal algaval nädalal

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 20. November 2011, kl 22.39

Nädal möödas ja tulemus on väga tasavägine. Samas pole ka mitte vähem tõenäoline, et uuel aastal oleksime -5kg smiling smiley

Siit aga tabel ise (pole suutnud teda teistmoodi teha, seega jätkan nii ja kui soovi pikemalt kunagi näha, anna meili aadress ja saadan sulle)

          21.10.2011	11.11.2011	18.11.2011	Nädala      Kaalukadu
            ALGKAAL                                    kaalukadu      kokku
lohekene     89,8	   89,2	          88,7		-0,5	      -1,1
fiskars	    101,7	  101,0	         100,7		-0,3	      -1,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 23. November 2011, kl 16.20

Tuleb välja jah, et me suht tasaselt ja tasavägiselt võtame maha. Ma loodan küll saada jõuluks 5 kilo maha, panin omale märgi maha ja pean kinni pidama , ükskord peab ju tõsiselt sellega hakkama tegelema. Kui mitte nüüd, millal siis. Siis ei tasu mul nutta, et kaal ei alane, see peab alanema, kasvõi 100 grammi kaupahot smiley.

Kappi ei tasu osta midagi isuäratavat, kuid ma tegin nii, et ostsin paar nädalat tagasi omale suure kausi komme ja olen sealt viisaklt nädalas võtnud nii 2 kommi. Viimane kord, kui maha võtsin , siis oli mul ka kapi peal kommid ja šokolaadid, sain hakkame, miks nüüd ei peaks saama. Kui on vääääääääääääga magusa isu, siis hoian kommi või väikest tükki šokolaadi kaua suus ja mõnulen.grinning smiley

Saadan ka sulle oma meili aadressi, et saan sinna meie ilusale kaalutabelile, (ylle.toombu@mail.ee). Ja kui on võimalik, siis ka seletamisega, kuidas seda kasutada, seal oli kõik saksa keeles. Olen kunagi õppinud ja praegu peaks täendama, kuid ei oska veel nii palju, et lahti saaksin.

Oled omal kaitmise ära teinud ja kuidas läks.smiling smiley

Olen ka vähe paremaks saanud jala, arvan, et järgmisel aastal tuleb ka liikumist juurde, eks siis kaal hakkab ka tõsiselt liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 26. November 2011, kl 15.17

Terekest, olen olnud sel nädalal kiire ja ei ole jõudnud arvuti. Ma öösel tööl ja päeval oma firma, nii, et mafamisega oligi raskusi, sain nädalas magatud kolme päeva jagu vaid. Täna magasin siis une täis, nii 14 tundi. Loodan, et see ka viimane nädal, mil teadlikult magada ei saa.smiling bouncing smiley

Ka kaal on tulnud alla, küll tasapidi, kuid seegi hea, et juurde ei tule. Kaalun tänase seisuga 100,3 ja allvõtt 400 grammi, mis on igati hea number. On ju räägitud, et tervislik allvõtt on 500 grammi- 1 kilo. Nüüd proovin saada iga nädal 900 grammi, siis jõuluks 5 kilo maas, nii kui meil on eesmärk.

Ma arvan, et oleks olnud suurem mahavõtt, kuid olin öösel tööl ja söömisajad olid kapitaalselt segamini. Ja sellepärast on mul väga hea meel mahavõtmise pärast.

Küsisid, on mul eesmärke uueks aastaks. Jah, kõige suurem on eesmärk on saada oma liigsed kolid maha. Ma naudin elu ja võtan päev korraga elamist. Seda saab teha siis, kui lapsed on suuremad ja elavad oma elu. Naudin vanaema olemist ja järgmisel aastal on meil pisipere juurdekasvu oodata. Nii, et tegemist küll.

Olen taas Tallinnas 4-ndast detsembrist, meil lastega ühis teatrikülastus.

Nüüd algavad ka jõulupeod, kus on rikkalikud söömad. See on vahva ja saab ennast kontrollida, kui tubli sa oma lubaduses oled. Sööd nii. kui peab, või ahmid. Või teed enne ühe lihtsa päeva, et järgmise päeval nautida natuke rohkem toite. Või on sul mõni hea viis või retsept, kuidas hoiduda liigsöömisest.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 26. November 2011, kl 21.54

Vabandan ka enda poolt, et pole siia see nädal jõudnudki. Nimelt kui alguses pidin töö ära andma 21.11, siis pühapäeval selgus, et 1 nädal armuaega ning nüüd esitan esmaspäeval 28.11. ja sain edasi ja edasi kirjutada. Kuna 1 nädal tuli aega juurde siis sai ka natukene järgmise aasta tähtsündmuse jaoks kohti vaatamas käidud ning peab tõdema, et Eestis on ikka palju ilusaid kohti...

Suurem plika ei taha lasteaias käia... no ei saa me aru miks ja ei tahaks ka et see oht vastumeelseks muutuks ning seega oleme jätnud ta ka koju... see jällegi tähendab seda, et kui hommikul kell 8 hakkan lastega tegelema ja nendega tramburaitama, siis õhtul olen olnud väsinud ning pole viitsinud enam arvutisse meile lugema tulla ja olen kohe tööd kirjutama hakanud - see nädal pole ka ema siin, seega pean üksi hakkama saama ja ega magamine mul ka suurt polnud aga saime hakkama. Nüüd siis esmaspäeva hommikul töö köitmisesse ning peale seda kohe Tartusse esitama ning siis on vaja 07.12 oodata... sel päeval kaitsen... seega natukene sabistamist on ja siis saab teaduskraadi kätte ja peab mõtlema kas doktorisse ka või mitte... soovitatakse aga ma pole kindel, et see on õige asi minu jaoks smiling smiley

Mis puudutab kaalu, siis homme hommikul kaalun, kuna hetkel just lõppesid igakuised rõõmud ja selleks, et kaal oleks õigem ei märgi tänast peäva mis ka muidu kehva polnud (-100g) arvestades, et see nädal pole üldse saanud söömist jälgida ja patupäevi on oi-oi-oi kui palju olnud. Ma olen üks paras patupäevade ohver... no nii raske on ahvatlustele vastu panna ja mina ei tea kuidas ma need jõulud üle elan.

Sõltumata sellest kuidas see talv läheb, tean ma ka seda et kevadel teen taas ühe paastunädala... st mul on üks 10-päevane saksa paastuprogramm (rõhk värsketel juur- ja puuvilja kodu smuutidel), sest see on aidanud hästi kaalu liikuma + on andnud alati hästi hea tunde ja energia kevadele vastu minna.

See, et sa 04.12 tuled... super. Võib-olla leiame siis aega ja saame kokku, et natukene lobiseda. Endal on vaid 04.12 kella 16'st kinni... lähme perega fotograafi juurde... see meil iga-aastane traditsioon smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 27. November 2011, kl 16.10

nii minu kaal oli siis täna hommikul 88,4 kg ehk siis nagu sinulgi -300g. Samas pole ka imestada et vähe langes, sest igakuised rõõmud, külalisi 2 päeva ja ebaregulaarne söömine ning öötööd, tegid oma. Loodetavasti järgmine nädal tuleb ilusam, sest see nädal ei jõudnud ka DK'd teha... enesetunne polnud kiita ja ei julgenud hurraaga trenni teha, et järsku löön taas midagi organismis paigast ära. Homsest on aga plaanis tegema hakata, kuid eks näis kas jõuan, sest pean homme Tartus ära käima juhendajaga rääkimas ja tööd esitamas - seega kõik sõltub ajast kunas ma koju jõuan tagasi, sest pärsi öösel pole ka mõtet trenni teha!

Teen homseks ka tabeli korda ning saadan sulle meilile... seekord siis ei pane teda google.docsi vaid saadan excelina... loodan, et sellisel kujul on sul parem ülevaade ja saad ka lahti (mul MS Word 2010). Järgmisel nädalal siis suurem kaalumine ja mõõtmine!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 29. November 2011, kl 10.55

Olen 4-ndal Nõmme kandis Valguse teel ja meil on õhtul teater kell 7-st. Enne seda on vaba aeg, muidugi kui tüdrukud ei ole seda planeerinud ära. Oleks tore kokku saada. Kirjuta, kuidas omal aega lastega koos ja on ju pühapäev. Saaks Järve selveris mingil ajal kokku, mul on tarvis sinna minna ja Järve selveris on mõnusad kohvikud, kus istuda. smiling smiley

Mul oli eile õhtul tööl vahva, üks naine küsis, oled sa alla võtnud, püksid lotendavad jalas. Ma naersin ja ütlesin, "et püksid on välja veninud". Nii, et isegi riietest on aru saada, et olen alla võtnud. Küll vähe, aga on näha. See on stiimul edasi jätkata ja tuleb juba hasart. Mul on paar tuttavat, kes nutavad, et ei saa alla kuidagi, kuid söövad kahe käega kommi ja kogu aeg suu käib.
Ka nemad on soovi avaldanud, et tahavad saada kilod liikuma alla suunas. smiling bouncing smiley

Kirjutad, et oled käinud paastulaagris, kui pikalt olid ja kuidas enesetunne selle ajal on. Olen ise mitu korda mõelnud, kuid ei ole julgenud ise minna. Sinna on iseloomu vaja vist. Sest ei saa ju midagi süüa. Tore oleks üks või kaks päeva paastuda, et väheke organismi puhastada. Kuidas paastumine käib.

Ma arvutasin, et kui me võtame nüüd iga nädalal 700 grammi maha , siis on meie eesmärk, 5 kilo maha, täidetud uueks aastaks. Siis uus eesmärk. Nii iga kahe kuu tagant, kuni lõpuks kaal käes.
sul vähe lihtsam, spinning smiley sticking its tongue out 10 kilo vähem võtta.

Aga me saame sellega koos hakkama ja tõesti, meie pealkiri on õige, koos on toekam kaalu alandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 29. November 2011, kl 13.12

Eile jõudsin nii hilja Tartus tagasi et ei jõudnud enam tabelit teha. Hetkel tibu magab õues ning püüan valmis teha ning saadan ka siis ülevaatliku asja meili peale.

Kas ma sain õieti aru, et sa pesitsed Valguse tänaval? See ju mulle väga lähedal ca 5 minutit jalutamist + mu tädi pere ja täditütar oma lastega elavad sellel tänaval smiling smiley.

Kokkusaamise osas sobiks mulle pühapäeva hommikupoolik ehk siis n.u kell 12 - 14... siis pisitibu magab ning võttes suurema kaasa võiksime kokku saada II korruse sushi baaris (seal kõrval kohe lasteväljak). Mis arvad?

Paastulaagris pole käinud aga mul on üks hea sakslaste paastukuur (10päeva), mis sisaldab siis n.ö 2 päeva paastu minekut, 4 päeva paastu ning siis 4 päeva paastust välja tulekut. Selle paastuga mina nälga ei tundnud, sest põhirõhk oli n.ö isetehtud mahladel ning see andis hästi palju jõudu. Samas see on individuaalne ning ei saa öelda, et see nii ei võiks olla. Mis mulle selle programmi juures meeldib on see, et sulle on ette kirjutatud täpselt mida sa n.ö süüa (loe:juua) võid/pead ning mis on päeva füüsiline programm, nt värskes õhus jalutamine, vannis mõnulemine, soolte puhastamine, kõndimine jmt. Kui kokku saame, siis ma võin sulle näidata ning kui huvi võin lahkelt jagada - kuskil peaks olema ka mul üks versioon sellest paastust tõlgitud kuna andsin ühele tuttavale, kes ka sellest nüüd vaimustuses

Tibu ärkas... jätkan hiljem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 29. November 2011, kl 13.23

Hetkel siis vaikus taas majas aga mitte kauaks sest tal tegelikult ülestõusmise aeg käes juba.

Siit aga siis tabel lühendatult (panin pika verisooni meili). Mis on huvitav on see, et me oleme ikka väga tasavägised... mõlemal selle ajapeale 1,4kg langenud ning kui aus olla siis see pole vähe ning alati ei saa ju kaalulangust arvestada kilodes vaid pigem ikka vähenenud ümbermõõtudes.... loodetavasti on mul õigus ja selle nädala mõõdud ka seda kajastavad.

Meie tulemus on siis selline

           21.10.2011  28.10.2011  18.11.2011  25.11.2011  Nädala     Kaalukadu 
             ALGKAAL                                      kaalukadu     kokku
lohekene      89,8	  89,1	      88,7	  88,4	    -0,3	-1,4
fiskars	     101,7       101,2	     100,7	 100,3	    -0,4	-1,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 01. December 2011, kl 12.18

Meil see mahavõtt ilusasti tasavägine. Mõlemal 1,4 kilo, mis päris hea näitaja oma pidudega.

Saame siis pühapäeval kell 12 sushi baaris kokku, seal head sushid, mida ma olen ikka tütrega söömas käinud. Ma veel ei tea, mida selga panen, kuid kirjutan sulle oma telefoninumbri maili. Igaks juhuks, kui midagi juhtub või hilinen jne. Olen küll ennem igal pool kohal, kud kunagi ei tea ette.

Homme siis kaal ja mõõtmine, saab näha, mis seis on, paarsada ikka maas, vist. Enne ei tea, kui kaalul käidud. Ma vaatasin, et üks võtab alla mitu nädalat 2-3 kilo järjest, see ei ole minu meelest normaalne, ta vist mitte midagi ei söö ja varsti on tagasi kõik see kilodgrinning smiley

Lippan nüüd tööle, eks homme jälle , jõudu meile mõlemile.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 01. December 2011, kl 21.24

Teeme nii, et kell 12. Ega ma ka ei oska öelda, mis mul seljas on... tõenäoliselt tumesinised teksad ja must kapuutsiga (karvane äär) jope ning kindlasti saab kaasas olema ka üks 3 aastane plikatirts ning kui peaksin varem kohale jõudma, siis võtaksin laua kuskile mänguruumi kõrvale... silm peab ju tegelasel peal olema smiling smiley

Mis puudutab kaalu siis, minul pigem pluss see nädal. Ei tea millest aga olen see nädal vaevelnud madala vereõhu käes ning selleks, et olukord paremaks ruttu saaks olen söönud pidevalt tükikeste kaupa shokolaadi. On küll tume olnud aga shokolaad on shokolaad... aga eks seda ole siis näha mis näidud homne päev toob smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.02

Teeme nii,kohtume pühapäeval. Mul on seljas must pikk jope, peaaegu niikui mantel. Jalas on mustad teksased ja käes must läikiv kott.

Mul sel nädalal väike miinus, 100 grammi, kaalun 100,2. Küll on see aeglane minek, ei jõua kuidagi alla sada. Loodetavasti järgmine nädalal on kahekohaline arv. Loodan siiralt. smiling smiley

Nüüd minu mõõdud:

RÜ - 105

VÜ - 93

PÜ - 114

Reis - 68

Käsi - 38

Kõige rohkem on läinud käsivarrest, teised mõõdud vähe liikunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.56

Tore oli sinuga täna kokku saada... hea on teada, kellega koos sammud parema elu poole!

Panen nüüd siia enda näidud ning püüan siis ka tabeli ära teha... kas ka selle jõuan üles panna veel täna...loodan.

Minu näidud on siis järgmised:
kaal 88,8 ehk siis 0,4kg tõusu
RÜ alt - 99 (üldine 111)
VÜ - 98 (laiem koht 108,5)
PÜ - 107
Reis - 65
Käsi - 36

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. December 2011, kl 23.39

Tegin tabei ära. Palun vaata enda RÜ numbrit... midagi on vist valetsi, sest viimase kuuga on 13cm tõusu!

Siit aga numbrid:

        21.10.2011   18.11.2011   25.11.2011   02.12.2011   Nädala      Kaalukadu 
                                                            kaalukadu   kokku

lohekene   89,8         88,7	    88,4	  88,8	      0,4	 -1
fiskars   101,7	       100,7	   100,3	 100,2	     -0,1	 -1,5


Mõõtude tabel

Mõõtude tabel	
Lohekene 
         ALGMÕÕDUD 
         21.10.2011	4.11.2011	2.12.2011	Lohekene kuu kadu (cm)

Rü 	   102	          101	          99	               -2
Vü	   100	           99,5	          98	               -1,5
Pü	   108,5          108,5	         107	               -1,5
Reis	    67	           65	          65	                0
Käsi	    35,5	   35,5	          36	                0,5

Fiskars 
         ALGMÕÕDUD 
         21.10.2011	4.11.2011	2.12.2011	Fiskars - kuu kadu (cm)
Rü 	    92	           92	          105	                13
Vü	    96	           93	           93	                 0
Pü	   116	          114	          114	                 0
Reis	    69	           69	           68	                -1
Käsi	    44	           40	           38	                -2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 08. December 2011, kl 18.04

Tere, mul ei lubanud arvuti kaaluabisse, või oli kaaluabi sisse logimisega midagi jama. Proovisin neli päeva, nüüd siis sain.sad smiley

Mul see rinna pealt, aga rinna alt on 92 nagu siis, kui oli eelmine kord. Sellepärast oli see nii suur. Saad parandada 92 -ks.

Väga tore oli kokku saada, me veel pärast lastega rääkisime, et oli tore inimene ja vahva kui on keegi, kellega alla võtta. hot smiley

Ma pidin sulle nüüd meelde tuletama, et sa oleks kaugel magusast, sest sul on vaja alla võtta.grinning smiley

Kuidas pisikese tervis on, jäi ta haigeks või ei ole jäänud. Said haigusel sabast kinni. Ma just keksisin, et mul jalg juba parem. Ma kukkusin esmaspäeval tütre treppidest alla. Jalg libises või läks nõrgaks(ma mõtlen haige jalg) ja ma kukkusin 5-nda treppi astmelt alla. Jalg jälle paistes ja põletik sees ja käel suur sinikas. Nii, et peab alla võtma, omal kah lihtsam ja jalg saab ka rutem terveks.moody smiley

Homme jälle kaaluma, ma kaalun laupäeval, kuna ma täna öösel tööl ja ma söön öösel korra, siis ei ole õige kaal. Laupäeval ma magan kogu öö ja kohe hommikul kaalule. Loodan, et seekord olen alla sada, Riided on küll lohvad seljas. Eks näe.

Aga mis siis ikka, jõudu meile mõlemale ja kiiresti allamäge , sööme jõuludel normaalselt.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 08. December 2011, kl 20.56

ma pole see nädal üldse palju arvutisse jõudnud ja kui jõudsingi, siis vaid kaitsmisega seotud tegevuste tegemiseks... täna võin öelda et kuigi mu eelmise kraadi retsensent tegi mu töö maha (ise polnud seda lugenudki) ja õelutses kaitsmisel siis teised kohal olnud õppejõud toetasid mind ja kaitsekomisjoni esimees ütles et mu töö oli parim 4'st... seega nüüd olen siis teadusmagistri kraadi omanik smiling smiley

Lapsed juba paranevad aga eks haigused ole sellisel sombusel ajal visad olema aga loodetavasti siiski seljatame varsti. Kahju oli lugeda, et sa taas jalale liiga tegid aga loodan et varsti taas terve ja saad rohkem liikuma hakata!

Mulle ka väga meeldis me kohtumine ja hea on meeldiva inimesega koos eesmärgi poole rühkida smiling smiley

Mis puudutab kaalumist... kui võimalik siis jätaks selle nädala vahele, sest midagi head loota pole... närvipingest ikka head ja preamt suhu pistnud ja nüüd siis eile ja täna ka tähistamise tähe all läinud... hea kui 1 kilo plussi pole!!! Mõõdan ka laupäeval, sest hetkel organism väsinud ning vajab puhkust... reeglina magamatus jmt mõjutab ka minu kaalu ning tahaks ikka midagi paremat kuigi patustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 11. December 2011, kl 22.07

Nagu arvata võis on see nädal metsas... tõelised söömisenälg oli. Tõenäoliselt oli see tingitud nüüd kaitsmisest ja kogu kooli krempli lõpetamisest. Kui hommikud olid OK, siis nii kui õhtu käes, nii oli mul kohe selline näg külas, et ei suutnud kuidagi näksimistest eemale hoida ja ma arvan, et tänu sellele näksimisele kaal ka andis märku omast.

Häbi tunnistada aga olen peaaegu alguses tagasi ehk siis 89,5kg... huvitav huvitav kuidas ma siis suveks vormi saan smiling smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 13. December 2011, kl 18.46

Pole midagi teha, kui on jõuluaeg, ma aran, kui see aasta on möödas, siis saame hakata uuesti pihta. Vaatasin , et paljudel on seisu kuu, nii, et ei maksa muretseda. Mul kaal sel nädalal seisab, kaal on sama 100.2 ja ma nüüd teen kahe kohaga tööd, tänasain alles korralikult magada ja magasin 9,5 tundi jutti. Olen öösel tööl ja siis on söömine sassis. Ma vaatasin kui ma olin kodus ja hakkasin iga päev sööma ühel ja samal ajal, siis kaal liikus ka alla. Oleks hea, kui keegi õpetaks, kuidas toituda, kui vahetustega tööl käimine.

Tead, mul tuli hea idee, kui uus aasta möödas, võiks minna toitumispetsialisti juurde, et ta räägiks, kuidas õige toitumine on ja kuidas toiduained omavahel sobivad jne. Saaks õige alguse kätte, mis sa arvad sellest.spinning smiley sticking its tongue out

Kuidas oma läheb, kas nüüd on kaitstud töö ja mida väikesed preilid teevad, neil vist lasteaia peod tulemas. Jälle head paremat süüa.hot smiley

Aga suveks alla saamisel olen ma optimist, me saame alla ja suveks vormi. Teeme seda üheskoos. See on meie ühine uue aasta soov. OMA KAALU SAAVUTAMINE. Kas pole ilus soovsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 16. December 2011, kl 21.27

Töö sai eelmine nädal edukalt kaitstud ning nüüd võin südamerahuga öelda et üks esimesel jaanuaril antud lubadus on täidetud. Nüüd oleks vaja saavutada veel esimene kaalu eesmärk (85kg)ja siis saaksin keskenduda pidustustele ning uutele uue aasta lubadustele!

Mis puudutab su ideed, siis mina sellest loobun, sest ma olen kunagi toitumisspetsialisti juures käinud ja tegelikult ma tean mida nad räägivad ja mis on n.ö kuld- ja hõbereeglid... mul pigem üprobleeme selle ellurakendamisega!!!! Samas ma jätkuvalt püüan ning kohe see nädal on näha ka tulemust.. minu kaal 87,1kg - peale plusside nädalaid siis selline kopsakas langus. Eks ta tegelikult ole ka seotud sellega, et koolistress ja kaitsmisega seotud pinge on möödas ning nüüd saab taas järgida mida või kuidas sööd ja kui palju sööd. Lisaks siis palju ringisebimist ja askeldamisi.

Üldse on see nädal kuidagi väga kiiresti möödundud... iga päev on mingi üritus olnud, kas siis lastele või siis enda asutuse jõulupidu. Täna on esimene õhtu kui saan rahulikult kodus õhtul istuda ning kuna väsimus kimbutab, siis ega ma enam pikalt üleval ei ole kuigi kell on alles 21.30

Loodan, et see nädal sul eesmärk käes, et olla alla 100 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 18. December 2011, kl 20.02

Tere, õnnitlused kohe kahe ilusa asja eest, nii kooli lõpu, kui ka kaalu langetamisel. smiling smiley


Mina pean ütlema, et olen juurde võtnud kõvasti. Iseenesest on mul püksid ja riided nagu suuremad, kuid vesi on jäänud sisse. Käed on paistes. Kaalun sel nädalal 102,2 ja ma olen 2 kilo suurem, loodan siis ka , et enne jõulu on suurem number langusel ees. Kui veab, ehk tõesti alla sada.sad smiley

Ma ei pääsenud kaaluabi lehele kaks päeva ja ei saanud ennem kirjutada. Sibin siin pikad päevad tööd teha, vist selline stress ja sõin ka öösel, kõik oli sassis. Peale jõule jälle saab normaalselt elada ja toituda.grinning smiley

Ka jäätist oli kodus palju ja ikka käisin limpsimas, kuigi tean, et mulle see ei sobi. Võtan siis kaalu juurde.

Pean põidlad peos, et sul ka järgmisel nädalal on kilod maas. Vähemalt 1 kilo.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 18. December 2011, kl 21.06

Kahju kuulda, et sul tõus on... lootsin, et siiski alla saja said nüüd. Samas on täiesti mõistetav, et jõuludeperiood ja siis on nii palju ahvatlusi teel... ega mul see nädal ka päris ahvatluste vaba polnud, kuid proovisin teadlikult vältida ja kui asutuse jõuluõhtusöögil valisin mida sõin, unustasin ennast siiski pokaali veini taha smiling smiley.

Täna võtsin kätte ja tegin ühe oma vanade riiete kasti lahti... elkõige eesmärgiga vaadata mis seal sees on, aga enda üllatuseks lähevad juba paar paari pükse jalga ja see tõstab ikka enesetunde lakke... Samas jällegi teeb muret ülakeha, kuid eks see palju ole seotud ka titekõhu ja suuremate rindadega veel (ma muidu a korv aga hetkel cool smiley... kui viitsiks trenni teha aktiivselt, siis saaks sellest kiiremini lahti aga kus sa sellega... jõuludeperiood kuidagi ei viitsi ja kui vend ka nädalateks Eestisse tuleb siis nad ka siin ja ei tahaks nende nähes trennitada. Kuigi trenni ei tee, siis võtsin endale ühe mudimise kuuri (cellu m6 masinaga ja olen ütlemata rahul-... see selline endermoloogiline LPG ja nii hästi mudid läbi ja ju vist tänu sellele ka mul see nädalal kaalul suurem langus... vett organismist välja saanud).

Algaval nädalal on taas lastel 2 jõlu üritust ning siis ka tuleb üks pulmategelane külla ning fotograaf peaks ka tulema trühvlite tegemist õppima... tahtis ka oma vanematele teha jõuludeks ning siis laupäeval saabub kogu suguvõsa Tallinna jõule tähistama. Kuna nädal kiire siis ei luba, et siia jõuan tihti, aga püüan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 18. December 2011, kl 21.20

Siit siis meie kahe viimase nädala kaalutabel... ei jõudnud eelmine nädal teha aga kuna mõõtmist polnud siis ole hullu. Samas on kurb tõdeda, et me siiski ei suuda uude aastasse 5 kilo kergemana astuda... meil kummalgi see pole enam reaalne!!!

Kuvitav kas peaksime endale mingid rangemad reeglid kehtestama, et siiski kaalu liikuma saaksime smiling smiley?

21.10.11   18.11.11   25.11.11   9.12.11   16.12.11   Nädala   Kaalukadu 
                                                     kaalukadu   kokku

lohekene   89,8	       88,7	  88,4	    89,8       87,1	 -2,7      -2,7
fiskars	  101,7	      100,7	 100,3	   100,2      102,2	 +2,0	   +0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 19. December 2011, kl 21.03

Ma loodan, et ei ole enam loodrid, käisin ühtedel tuttavatel külas ja mees on alla võtnud 23 kilo aastaga . Ja söömisharjumise muutmisega ja liikumisega. Kirjutan lähemalt teine päev ehk peale jõule, et mida ta ära jättis ja mida sööb.

Reeglitest vist ei aita, tuleb ajudega mõelda, et ise tahame saledamaks saada, eks ole.

Ja kuna jõulupeod tulevad , vaatame, mis meiega juhtub. Täna muuseas on see kaks kilo kadunud, olin vist vett täis, kuid kaalusin siis. Arvesse läheb see number, vaatame, mis reede toob just enne jõulu.

Jõudu sulle ja pidutsege hästi, võtame ühendust, kui saame, kaasvõistleja.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 24. December 2011, kl 15.32

Tere, ma kaalusin ja kaal näitas 101.0 ja ma olen alla võtnud 1,2 kilo. Olen sellel nädalal väga rahul endaga. Loodan, et jõulunädalal ei tule palju juurde. Kuidas sul omal on suure pidustuste aegu, kas oled ka võtnud alla.smiling smiley

SOOVIN SULLE JA SINU PERELE ILUSAID RAHULIKKE JA ILUSAID JÕULE. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.