Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 24. December 2011, kl 22.44

Rahulikke jõulupühi! Kahjuks läks kaartidega nii nagu läks... polnud fotograafi nädal ja ei saanudki kätte, seega panen teele meie virtuaalse jõulukaardi [elfyourself.jibjab.com]

Mina kaalusin täna hommikul ning tulemuseks on 86,4 ehk siis -700g... olen väga rahul!!! Loodetavasti suudan veel 500g nädalaga maha saada... siis saan vähemalt öelda, et 85'ga algav number on käes ja aasta eesmärk täidetud... kuigi ideaalis võikski olla 85kg.

Hetkel pole aega pikalt kirjutada, kuid ma arvan teadvat mis minu kaalule hästi mõjub (LPG massaaz), sest alati peale seda massaazi on järgmisel päeval väiksemaid numbreid näha ja eriti ei ole ka juurde tulnud kuigi patustanud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 25. December 2011, kl 17.16

Väike ülevaade siis kaaluseisudest. Ma loodan, et see väike tagasilöök annab vaid indu juurde ning jõuad varsti mulle järele smiling smiley

Ma siin olen ka mõtelnud et kas järgmine nädal kaalume või teeme ülejärgmine nädal koos mõõtmisega järgmise kaalumise... see kõik sõltub kas oled arvuti lähedal või mitte. Ma kõigi eelduste kohaselt peaksin olema aga pead anda ei saa.

        21.10.2011  28.10.2011  9.12.2011  16.12.2011  23.11.2011  Nädala     Kaalukadu 
                                                                   kaalukadu  kokku
lohekene   89,8	       89,1	   89,8	      87,1	  86,4	    -0,7	-3,4
fiskars	  101,7	      101,2	  100,2	     102,2	 101,0	    -1,2	-0,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 31. December 2011, kl 14.30

HEAD UUT VAASTAT ja kaalume endid uuel aastal. Numbrid nüüd olid natuke segased, üks päev oli 100,1, järgmine juba kilo suurem. Kõikumine oli suur. Jätame siis selle nädala vahele.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 31. December 2011, kl 14.35

Head vana aasta lõppu ja algavat uut. Mina kaalusin tänase seisuga, sest tahtsin näha kas aasta alguse teine lubadus sai ka täidetud ja ütleme nii, et 99% ehk siis kaalu bnumber algas küll 85'ga aga päris 85,0 ei olnud... minu aasta lõpu kaaluks saab siis olema 85,8kg. Homme hommikul uus mõõtmine ja uute lubaduste ja märgete tegemine... kuidagi on ju vaja ilusaks saada ja on ka ju põhjust smiling smiley

Järgmine nädal siis ka mõõtmine ning see nädal tabelit ei tee!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.11

Uus aasta käes ja taas aeg n.ö atra seada ja uus aasta lubadusi anda ( ning neid ka siis täita). Loodan, et su aastavahetus ja pidustused pole paksu pahandust teinud ning kaal ikka normipiires kõikumas. Minul õneks nii on, kuigi vahepeal, ei tea millest, hüppas lausa 2 kilo üleeile üles ning täna hommikul oli see taas kadunud - eks ainevahetusel ole oma roll aga siiski hea, et vähemalt kaalumise päevaks sellist krahhi ei teinud.

Minu selle nädala kaal on 86,1kg ehk siis +300g... aga pole hullu. Olengi täheldanud, et kui toimub mingi hüppeline langus siis kaal seisab või tõuseb natukene ca 2 nädalat ning siis taas 2 nädalat pidu ja langus ning taas uuel rindel seisakute ja tõusudega.

Kuigi kaal tõusnud natukene on ümbermõõtude üllatus seda positiivsem mulle, sest VÜ on lausa 4 cm peenemaks jäänud... olen kindel, et see on pigem tänu LPG masaazile, mida ma 5 korda ennem uut aastat võtsin. Lubasin kirjutada ka sellest aga pole aega olnud. Põhimõtteliselt on tegemist n.ö mudimisaparaadiga, kus rullikut tõmbavad vaakumisse ning siis rullitakse üle su terve keha (mulle meenutas see paljuski kupumassaazi, kuid pind mida kohe mudida saab on laiem). Kuna hetkel oli taas hea pkkumine, siis võtsin ka kevade poolseks perioodiks omale ühe 10päevase kuuri... soovitan ka soojalt sulle, sest see pingutab väga hästi nahka ja tõmbab taas trimmi smiling smiley

Minu näidud on siis see nädal sellised:
RÜ - alt 98 (jäänud veel 2 cm ideaalini smiling smiley ), üld 112
VÜ - 95
PÜ - 107
Reis - 64
Käsi - 35

Jään ootama sinu tulemusi ja koes on ikka toekam

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 08. January 2012, kl 14.14

Terekest, olen saanud maha 500 ja kaalun 100,5. Kaal hüppab mullgi paari kiloga üles ja alla. See on vist sellest, kui palju sööd ja jood ja palju välja tuleb. Teinekord on mul selline tunne, et olen õhku täis. Siis olen vist valesti söönud.

Kahju, et sul plussis, kuid pole midagi, küllsee alla tuleb.

Mul on kndel soov sel aastal saada oma kaal kätte ja mateen kõik selleks, et sinna jõuda. Hakkan muutma oma söömisharjumisi. Jätan kõik kommid, jäätised ja magusa. Luban ainult kord nädalas vahest. Et ei tekiks tunnet, et ma ei või süüa. Siis tuleb kohe stess ja kaal tüuseb. Ma arvan nii.
Ja ka liikumist teen, nii kuidas jalg lubab. Trenassööril rattaga sõitmist jne. See masaas tundub hea, võiks ka proovida.

Meil uus aasta tuli rahulikult, istusime kodus ja nautisime omaette oöemist.

Minu näidud on sellised:

RÜ: 107

VÜ: 95

PÜ: 115

Reis: 68

Käsi: 40

Jõudu meile jah koos on toekam.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 08. January 2012, kl 22.00

Ennem kui pikali ära lähen teen tabeli ära ning mõõtude tabeli panin juba ka meilile. Mõõtude kohta nii palju, et anna mulle veel RÜ alt (panin hetkel eeldatava nagu sul tavaliselt olnud). Eks numbreid saad ise vaadata ja hinnata, mida muuta või mitte. Mina olen igatahes rahul enda näitudega, sest number väiksemad püksid lähevad jalga smiling smiley

Siit aga kaalunumbrid. Tegin nii, et jätsin algkaalu ja 2 viimast, sest ma arvan, et pikalt pole mõtet neid lohistada... aasta uus ning siis parem alustada puhtalt lehelt smiling smiley. Mis sa arvad, kas teeme ka 5 kilo langetamise uue stardi või jätkame seni kuni vana 5 täis saab?. Ma ise mõtlesin, et olime nii tublid kui olime aga võiks uuel aastal alustada nullist ning rühkida nüüd võisteldes -5kg poole (andsin uus aasta lubaduse, et oma sünnipäeval kaalun 80kg ning sinnani on 6 nädalat).

          21.10.2011	23.11.2011	6.01.2012	Nädala kaalukadu	Kaalukadu kokku
lohekene    89,8	   86,4	          86,1	              0,3	            -3,7
fiskars	   101,7	  101,0	         100,5	             -0,5	            -1,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 09. January 2012, kl 11.18

Terekest, ma arvan, et hakkame jah uuelt lehelt ja korralikult. Need näidud sobivad ja ma arvan ka , et võiks teha uue -5kilo stardi. Eelmine aasta läks, kuidas läks. Kui pika aja peale siis teeme, kas siis 5 nädalat. Meil siis võtta iga nädal 1 kilo. Proovime, kas suudame, andsin ka omale lubaduse, et sel aastal olen kaalu saavutanud, mida ma tahan.spinning smiley sticking its tongue out

Ja ma tõesti usun, et me ka selle saavutame.

Jõudu meile ja peame põialt, et ka selle saavutame. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 09. January 2012, kl 20.59

Kokkulepitud, kuigi raske saab see olema, sest rohud mis mul hetkel peal, need ajavad sööma ja oi kuidas veel magusavajadus on. Täna tegin laskmise päeva, sest polnud võimalik kuigi hommikut alustasin ilusasti aga siis külalised koos kookide ja kommidega ning sinna see päev läkski!

Teekski nii, et võistleme, kes ennem -5kg ja eesmärgiks võiks olla veebruari viimase nädala alguseks ning siis viimane nädal tuleb seda hoida või siis edasi langetada (mitte aga tõsta smiling smiley ). Kui varem valmis saame, siis püstitame uue eesmärgi ja tähtaja. PS kuigi eesmärk on, siis ma päris hästi ei usu -1kg langetusse nädalas, sest elu on näidanud, et kui ma rohkme liigutan (trenn), siis max 500g aga samas mõõdud vähenevad ja ma arvan, et see isegi olulisem... mahtuda oma vanadesse riietesse

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 12. January 2012, kl 10.59

Tere, ka meil on uus algus sel aastal. Vaatasin, et kõigil oli märgitud, et sel aastal on uus algus, ainult meie duellil ei ole seda taga. Aga me algame ka sel aastal uue hooga. Tahan ka võtta osa duellidest. Eelmine kord ei olnud minu kaalukaotust duelli kokkuvõtetest.
smiling bouncing smiley

Olen nõus sinu tingimustega, nii on parem motivatsioon. Seda on kuus nädalat. Kuidas oma tervis on, on juba parem. Ma olen oma tuttavatele nüüd õelnud, et kui külla tulevad, siis võtavad kaasa, mitte magusat aga puuvilju. Sealt ei saa nii palju suhkurt ja rasvu. On palju kasulikumad.hot smiley

Olen sel nädalal proovinud süüa rohkem juurvilju, kuid ikka on mul valgud üle. Ei tea, kuidas saada nii söödud, et kõike oleks normaalselt. Olen proovinud palju, kuid aastaga ei ole veel selgeks saanud.

Kaaluabi võiks anda mingi niiõelda näidimenüü, kuidas saada valgud, rasvad , süsivesikud õigeks.
Mida millegiga süüa, mis ei sobi kokku jne.smiling smiley

Homme siis kaaluma ja vaatame, mida see kaal näitabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 15. January 2012, kl 13.11

Kaalusin reedel ja kaal näitas 100.1 kilo, järgmine kord on alla sada,jess. Kuidas omal on läinud eelmine nädal ja on tervis tagasi tulnud.

Mul siin lapsed külas ja eile sai söödud valel ajal, just enne magama minemist, kuid nüüd ei saa süüa enam palju magusat, süda läheb kohe pahaks.

Pean nüüd lippama ja homme kirjutan rohkem, kuidas nädal läks.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 15. January 2012, kl 20.08

Hej hej, pole jõudnud arvutisse ja aeg on kadunud kuidagi käest... igasuguseid tegevusi ja väikseid ettevalmistusi tähtsaks päevaks - teen enamus asju ise. Minu eilne kaal oli 85,5kg ehk siis nädalaga 0,8kg ja ei usu ausalt oma silmi! Kuna eelmisest pühapäevast hakkasin võtma mingit rohtu, mis tekitas meeletu söögi- ja eriti magusaisu, siis teisipäeval näitas kaal juba 89,8kgeye popping smiley... pidin ausalt pikali kukkuma, kuid kuna seljavalu juba taandus, siis jätsin rohud ära ja tänaseni pole enam valu ka olnud.

Mis puudutab toitumist, siis olen täheldanud, et piim on minul üks kurjajuur. Kui olen piima vabalt tarbinud, siis kaal pigem püsib kui langeb, samas nüüd kus olen üliharva (nt ainult hommiku kohvi peale) siis kaal langeb kui mitte öelda väga hästi, siis hästi. Kuigi kaaluabis pole päevikut täitnud, siis olen teinud paar väikest korrektuuri toitumises... söön tihedamalt aga väiksemad portsjonid ning iga päev olen võtnud 1 tl kalamaksaõli juurde ning söönud 8-10 pähklit (kuna need head seedimisele siis miks mitte süüa smiling smiley )

Muud see nädal nagu suurt polnudki. Minu kindel soov on olla järgmine nädal alla 85... tahaks selle surnud piiri juba alistada...2 nädalat juba kõigun siin

Lõpetuseks ka meie tabel:
UUE aasta esimene duellike smiling smiley

           6.01.2012	13.01.2012	Nädala        Kaalukadu
            ALGKAAL                    kaalukadu	kokku
lohekene     86,1	   85,5	         -0,6	        -0,6
fiskars     100,5	  100,1	         -0,4	        -0,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 17. January 2012, kl 17.01

Meil mõlemal läks eelmine nädal hästi, ma tean, et me ka saavutame oma kaalu.

Ise olen ka vähem sööma hakkanud ja väikeste portsudena. Kuna käin tööl kolmes vahetuses, siis onn nats raske. Olen öösel sööma hakanud puuvilja ja kui väga nälg tuleb, siis on mul kaasas väike võileib. Mõnel päeval ei ole isu, teisel päeval öösel kella kolme aegu nii suur nälg, siis söön leiba.spinning smiley sticking its tongue out

Ma olen natuke kurb, käisin paar päeva jalutama, ilusad talve ilmad olid, kuid jalg paisus jälle, eks pean siis söömisega piirama. Lähen neljapäeval arstile, eks paista, mis ta räägib.sad smiley

Nagu aru sain , oli sul seljaga midagi lahti, oli väga hullusti see. Oled nüüd jälle jalgel.

Ma nii õnnelik, et mul läheb juba paksud talvepüksid jalga, eest vähe kitsas, kuid talv veel ees. Küll paari nädala pärast olen õues nendega.hot smiley

Lubasime süüa kõik toidu kapist tühjaks ja osta sinna siis ainult neid toite, mida sööme. Praegu kaasa sööb grillvorste ja palju rasvast liha. grinning smiley

Võtaks midagi ette, mida teha iga päev koos. Kas mingit sööki, liikumist. Mis sa arvad.

Või teeks mingi menüü, millest kinni peaks jne. Mis asvad sellest.

Ma ei ole sel nädalal kaalul käinud, vaatan, mis reede toob.

Kuna meie kaalutabel on hea ja meil kindel plaan alla võtta, siis soovin meile jõudu sel nädalal, et oleks sama kaalulangus.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 18. January 2012, kl 23.31

Oi kui kurb lugeda... no on see jalg, et ei taha paraneda. Mis puudutab minu selga, siis ma ei teagi mis juhtus...fakt on see, et kõndida ei saanud (vaid läbi pisarate), samas peale seda kui sain sutsaka õhtul kirja hakkas taanduma, kuigi võtsin rohte, mis kaalule hästi ei mõjunud ning nüüd kui ära jätsin olen tagasi n.ö alguses.

Igaljuhul hoiatan ette, et võib uhtuda, et ma see nädal netti rohkem ei saa, kuid panen siiski reedese kaalu kirja. Sõidan maale lastega ning siis sealt edasi laupäeval Otepääle suusatamist vaatama ning reisil olles on vähetõenäoline netitamine. Sõltumata sellest annana oma näidu üles esimesel võimalusel... kui mitte ennem siis esmaspäev.

Kuna ma nägin, et enda motiveerimine on mul enam kui olenematu, siis otsustasin hakata n.ö topingut kasutama... st liitusin 2 kuuks personaaltreeneri programmiga "Tulbi spordiklubis"... seal on siis nii, et 2 korda nädalas teen treener kõrval trenni ning tema jälgib ka kriitiliselt mu söömist ning siis peale seda proovin omal käel edasi minna... no on vaja mingit tõuget et asi liikuma saada... st leida taas üles oma spordigeen, mis kuidagi väga ära kadunud on ning selle asemel et trenni teha, leian 101 põhjust muude tegevuste tegemiseks!

Meil on ka kapis põhiliselt tervislik toit, kuigi titemajanduse kõrvalt on vahel raske alati tervislikult salateid süüa.

Mind paneb kohutavalt imestama, et kuidas sa jõuad mitmes kohas tööl käia? Kas koduste jaoks üldse aega on?

Egas midagi... aeg asju pakkima hakata ning siis homsest olen Lõuna-Eesti neiu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 22. January 2012, kl 00.06

Tere,minu kaal on 100 ja ma kirjutan I pad'iga . See Annab ette lolliusi ja ma lõpetan. Kirjutan homme uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 22. January 2012, kl 21.09

Igakuiste "rõõmude" tulemusel on miinuse asemel +... midagi pole teha ja kirja läheb 86,8 ehk siis + 1,3kg. Eks nädala pärast ole siis taas tegelik kaal

Siit aga meie selle aasta järgmine tulemus... mina liigun plussi ja sul väike miinus, kuid kuidagi ei taha aasta algus meil rõõmsalt alata ja pigem ikka vaevaliselt... miks küll nii?

          6.01.2012	13.01.2012	20.01.2012	Nädala kaalukadu	Kaalukadu kokku
lohekene   86,1	          85,5	           86,8	            +1,3	            +0,7
fiskars   100,5	         100,1	          100,0	            -0,1	            -0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 27. January 2012, kl 15.42

Mul on jäänud kaal samaks, 100 kilo. Olen sel nädalal olnud haiglane, pea valutab, paha olla, söön valimatult, mis sisse jääb. On tohutu magusaisu, vist sellest, et ei söö korrtalikult. Olen paar päeva maganud palju, tõusen , näksin vähe ja jälle pikali. Olin üllatanud, et kaal jäi samaks ja ei tulnud juurde. Se vist on sellest, et jõin palju.grinning smiley

Kuidas omal on läinud, ilmasd ilusad talvised, saab minna õue. Minagi tahan sel nädalal rohkem õues olla, kui jalg vähegi lubab. Omal nagu energiat on, kuid peavalu tahab pikali olla, siis ei valuta nii palju. Rohtu ka ei taha võtta, proovin niisama, ehk läheb paremaks. smiling bouncing smiley

Ma teen jah kahte tööd ja veel jõuan. Olen oma elu jooksul teinud kogu aeg mitut tööd. Kui oli üks töö, oli liiga palju vaba aega. Ja inimene harjub ju kõigiga. Aga sel aastal tahan oma koormust vähendada ja teha seda, mis mulle meeldib. Olla jah perega rohkem, käia igal pool ja näha rohkem ilma. smiling smiley

võib-olla on see vaevaline meil, et me mõtleme iga päev selle üle. Mul tütar võttis alla poole aastaga 15 kilo ja ütles, et ära mõtle, tee nii, kuidas sa õppisid kaalujälgimises, sii ju toimis. Ta ütleb, et stressan liiga palju. võib-olla on tal õigus. Võtan vanad lehed ette ja vaatan kuidas nädal läheb.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 29. January 2012, kl 23.15

Minul ka kahjuks rindel muutusteta 86,8kg. Samas hea, et pluss pole, sest ma ka vaevlesin peavalude ja väsimuse käes ning söögile suurt rõhku ei pannud - st sõin vähe aga valimatult ning vastavalt sellele, mida organism just vajas.

Ma olen sinuga täitsa nõus, et ülemõtlemine ei aita aga kuidas sa saad ilma... no ikka ju püüad ja mõtled smiling smiley

Ma ei tea mis toimub... no ei suuda ma ka ennast motiveerida trenni tegema... sellise külmaga väljas käimisest ma ei räägigi smiling smiley. Teisipäeval aga algab mul kohustuslik programm perosaaltreeneri juhendamisel ning siis mul enam pääsu pole, kuigi kodus oleks mugavam aga no on vaja piitsa et liigutama hakkaksin smiling smiley

Kuna meil kaalu muutust pole, siis ma see nädal kaalu tabelit ei tee ning järgmine nädal kui on ka mõõtmine siis panen selle nädala kuupäeva eelmisele nädalale juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 30. January 2012, kl 13.39

Terekest, meil on päris samad mured, mul kah mingi jama kallal ja ei suuda ennast palju motiveerida. . Kuid eile olin küll õues, meil on terass suur ja oli lund täis. Eelmisel aastal lume raskusega terassi lauad andsid järele ja sel aastal hoiame terassi lumest puhtana, et ei pea jälle kevadel remontima. Sai kaks tundi lund visata üle terassi ääre. See oli päris tugev töö, õhtul olid veel reielihased valusad. Lähen täna ka väiksele jalutuskäigule. Asume maal ja loodus on niiiiiiiii kaunis, et kisub lausa õue. Külm on küll, kuid panen natuke rohkem riideid selga.smiling bouncing smiley

Pidin juba riietuma hakkama, kuid arvasin, et vaatan, mis arvutis toimub. Kirjutan kirja valmis ja õue. Käin nii pool tundi rahulikult, ehk hakkab liikumine lõpuks ka külge. Olen ennem mänginud palju võrkpalli (meeldivad kõik palliga seonduvad spordialad). Kuid siin on see nii kaugel, et pean palju sõitma, ennem kui saan kohale ja pimedas metsa vahel ja libedaga ei taha sõita, nii, et jääb ainult liikumine ja treppidest üle-alla käimine.smiling smiley

Kui sa hakkad käima personaaltreeneri juures, kirjuta, mida teete ja ms ta söömise kohta räägib. Vaatasin ka ennem seda spordiklubi ja siis sa ütlesid, et lähed proovima. Oli tore kokkusattumine. Mulle tuli reklaam kaalustalla lehelt.smiling smiley

Kaalume ja mõõdame ennast sel nädalal reedel, siis uued näidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. February 2012, kl 12.26

Olen sel nädalal olnud liikumisega ametis. Kuna õues on niiiiii ilus, siis selle külmaga olen ennast õue ajanud ja jalutanud mõned kilomeetrid, käinud ujumas ja iga päev ennst liigutanud. See on suur ime, sest ma ei liigu palju ja jala pärast ei julgenud. Õhtul jalg on natuke valus, siis jälle kreemid peale ja kui hommikul on hea, siis jälle õue. Loodus on kaunis ja tõmbab välja. Täna on 18 kraadi külma ja ma käisin 3 kilomeetrit maha. hot smiley

Eile sõin mõned vastlakukklid, mis ma ise tegin, ei saanud ise kaugele mindud. Sõin kah paar tükki, head olid. Õnneks ma ei tee neid nii suuri, mul olid väikesed. grinning smiley

Kuidas omal ka trennis läheb, kas on kerge. Kuidas söömisgraafikut nad teevad ja mis sa teed valesti, et kaal kõigub ülesse ja alla. Mul nii palju küsimusi, et ei oska kõike küsida. smiling smiley

Ma ei ole sel nädalal kaalul käinud, eks homne päev näita, kuidas on läinud. Loodan, et midagi on maas ja kaalun lõpuks alla sada.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 03. February 2012, kl 22.45

Vabandan, et pole jõudnud vastata... See nädal on lihtsalt üks sellistest nädalatest kus üks asi ajab teist taga ja alati pole just need meeldivad asjad. Nimelt pühapäeva öösel vastu esmaspäeva tegi suurem preili terve öö oksendamise rallit ning hommikul jätkus pidu. Samas oli näha, et ta taas mingi viiruse koju toonud, sest ta oli selline sossu ja lisaks pisemale nõudis ka oma tähelepanu ning lasin magamata kui orav rattas kahe tegelase vahel. Hea oli see, et haigus oli teisipäevaks üle ning ma sain kerge südamega õhtul siis esimesse personaaltreeneri trenni minna (ps see on see sama kaalustalla.ee pakkumine). Samas öösel vastu kolmapäeva koos pisemaga võitlesime oksendamistega ning kui tibu oli hommikul kombes, siis minul oli õõnes ja kehva olla terve kolmapäevase päeva ning püüdsin rohkem pikali olla. Neljapäeval oli juba parem ning taas trennis ning täna oli pisem tõeline vinguviiul ja ei lasknud mul eriti midagi tarka kodus teha ning nüüd kui ta magama jäänud püüan sellel nädalal saabunud kirjadele ruttu vastata ja siis magama, sest tunnen, et varajased tõusmised (preili hakkas see nädal vanemas rühmas käima ja ma viin teda, sest issiga ei taheta veel minna uude kohta - mulle aga tähendab see juba kell 7 ärkamist kella 8.30 asemel) ja pool magamata ööd on jätnud oma jälja ja minu kaalule kuidagi ei mõju hästi magamatus! Olen täheldanud, et kui vähe maganud või pikemalt magamisega probleeme, siis hommikuti on kaal ikka +0,5 enam kui eelmisel päeval või isegi +2kg nädalaga, kuigi söömist olen hoidnud kontrolli all. Sellepärast ma ka ei kaalundu ega mõõtnud täna, sest teada on, et ei midagi rõõmustavat sealt. Seega homme hommikul tuleb tõehetke kontroll!!!

Trennist siis... Esimesed 2 trenni olid mõnusad kuid hetkel on vara öelda, kas pakkumine on seda väärt, sest esimesed 2 nädalat on meil 3'l (naised) sama programm ning ka kaloraaz jmt ning ma pole 100% veendunud, et ma midagi targemaks saaks, sest mul jõusaalis käimise kogemus olemas aga elame-näeme. Peale 2 nädalat peaks minema täpsemaks ning ma südames siiski loodan, et ma siiski suudan suveks oma eesmärgi saavutada sest teada on et sünnipäevaks püstitatu jääb saavutamata kuigi püüdisn aga see külm ei soosinud kuidagi ja ma pole suutnud reel püsida!

Nüüd siis magama ja homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.57

Täna hommikul oli siis minu tõehetk ning nagu arvata võis on kaal natukene tõusnud, kuid ma ei tee sellest numbrit, sest see nädal on saanud ka lihastrenne tugevalt teha. Samas jällegi olin meeldivalt üllatunud kui mõõdunumbreid tabelisse panin, sest kui mõõtes tundus et kõik numbrid suureneneud, siis tabelisse fikseerimisel ei olnud muu kui kaal suurenenud ja nii mõnigi näit oli vähenenud.

Siit aga siis tulemused:
Rü 95 (-3)
Vü 95 (0)
Pü 106 (-1)
Reis 64 (0)
Käsi 34 (-1)
Kaal 87 (+0,9) ja +0,2kg võrreldes eelmise nädalaga

Kuidas sul kuu ja nädal läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 06. February 2012, kl 19.36

Terekest, ma eile lugesin, olin vähe väsinud ja kirjutasin päeval. Kuid mul tulid külalised ja ma vaatasin, mida kirjutasin ja läksin välja, ilma et ma oleks kirja ära saatnud.

Mul on läinud see nädal päris normaalselt, jess kaalun alla sada, minu kaal on 99,6 kilohot smiley
ja minu mõõdud on sellised, nats maas, osa samad:

Rü-104(94)
Vü-92
Pü-113
Reis-66
Käsi-38

Ma eelmisel nädalal käisin palju lihtsalt õues jalutamas ja nii 3-4 kilomeetri päevas. Ainult ühel külmemal päeval käisime ujumas. Nii, et iga päev liikumist. Ise ka imestasin, kuna ei ole palju liikunud ja jalg kah valutab aeg-ajalt. Aga loodus oli nii ilus, et kutsus mind välja.smiling bouncing smiley

Kuidas omal treeningud liiguvad ja kas oled küsinud , miks kaal kõigub.

Mul oleks treenerilt nii palju küsida, sest ma ei ole käinud mitte kusagil trennis, ainult nooremalt võrkpall ja üldse pallid kõik kokku. smiling smileyAga jõudu meile ja küll need kilod ka kukkuma hakkavad. Pea meeles suve.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 06. February 2012, kl 19.58

Terekest, eile lugesin, kuid olin nii väsinud eelmise päeva peost, et mõtlesin täna kirjutada.

Jess, olen võtnud alla ja kaalun alla sada. Olen reedese seisuga 99,6hot smiley ja
minu mõõdud on :

Rü-104(94)
Vü-92
Pü-113
Reis-66
Käsi-38

Olen sel nädalal palju käinud jalutamas ja pikad kilomeetrit. Ma ise ka imestasin, et iga päv 4-5 kilomeetrit väljas liikumist. Ühel päeval oli väga külm, siis käisime ujumas. Ja kohe näha ka tulemust. ;Ma arvan, et see allavõtt tuli sellest. smiling bouncing smiley

Paar nädalat tagasi oli selline nadi olemine, väsinud ja vist mingi haigusepisik kallal. Siis ei jaksanud midagi teha ja külmkapp oli armas. Midagi nagu ei tahtnud, kuid kogu aeg näksisid midagi.sad smiley

Nüüd sel nädalal saab lund rookida, terrass on täis jälle sdadnud, eile sadas 30 cm maha ja täna on nii soe ilm, et lumi muutub raskeks. Peab minema lund viskama.

Kuidas trenn omale meeldib ja on treener ka rääkinud, miks kaal ei kao.

Aga ise ma küll arvan, et lõpuks see kaal alaneb, kõigil ju alaneb. Ja meil ka. Pea suve meeles.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 06. February 2012, kl 19.59

Leidsin ka teise kirja ülesse ja saatsin mõlemadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 06. February 2012, kl 23.10

Oi kui vahvad uudised. Mul on tõesti hea meel su üle! Nüüd siis vaja hakata 90't püüdma smiling smiley

Minu nädalavahetus läks metsa ja ma ei teagi mida arvata... ST treener on määranud mulle 1600kcal päevas süüa, kuid see on palju ja näha on, et kaal pigem tõuseb kui langeb. Ma küll ütlesin talle, et see liiga palju aga ta siiski jäi endale kindlaks, sest trenn ju taga.... aga lubas vaadata selle nädala lõpus üle ning ma loodan et ta siiski muudab arvamust sest isegi kui ta seda ei tee, siis ma ei hakka 1600 enam sööma... nt täna oli kaal taas 500g rohkem... mis langusest siin juttu saab olla siis. Kindlasti ei saa ka olla probleem see, et ma ei jälgiks ettekirjutust... jälgin ja veel kuidas - iga grammi ajan lõhki!

Mina liitusin täna ka JAANILAHINGUGA (vt siin kaaluabis) ning kui tahtmist ja huvi siis ootan ka sind sinna... suurem seltskond ja võib-olla tuleb siis paremini indu langetada

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 11. February 2012, kl 09.40

Liitusin ka kalulahinguga ja panin kaalu kirja, minu praegune kaal on muutuseta, s.t. 99,6. Hea, et ei ole tõusnud. Kas oleme veel ka siin või kolime kaalulahingusse üle, mida a arvad.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 11. February 2012, kl 17.03

Nägin jah et sa oled ka seal kirjas ja mul on hea meel.

Minul hakkavad lõpuks jõusaali trennid tulemus näitama (söön nagu ikka) ning see nädal on 85,6kg.

Mis puudutab kas siin või seal, siis see on kaheotsaga asi... kui vaatame ainult kaalu, siis võiks sealsega piirduda, kuid siis see saab olema selline 1x nädalas raporteerimine ja ei mingit arendamise juttu + seal ei tehta ka mõõtmisi. Samas elu näitab, et ega me kumbki tihti arvutisse ei jõua...

Mina jätkaks ka siin... kasvõi niisama lobisemise eesmärgil ning siis kuus korra vaadata mõõte ja omada ülevaadet ka kehaolukorrast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 11. February 2012, kl 17.52

oli päris tore lugeda kirja, olen ka nõus siin edasi liikuma, loodan, et mul hakkab kaal allapoole liikumawinking smiley

Mis jõuliigutusi sa seal trennis teed ja kas söömine on ka parem. Mul sel nädalal paisus jälle jalg suureks, ei teamillest, lähen 20-ndal targa mehe juurde, kes tegeleb ainult hüppeliigestega, eks siis saab teada, mis seal tegelikult viga on. Võib-olla eelmine nädal sai liiga palju liigutud, aga oli selline tahtmine, et ei saanud minematta jätta. Hakkab vist energiat koguma, kui kaal langeb. hot smiley

Ma tegin täne lillkapsasuppi, hea oli. See annab vähe kaloreid ja päris hea süüa. Hakkasin ka smoothisi tegema, sain häid retsepte. Natuke vaheldust.

Ma vaatasin, et jaanilahingus oli päris palju inimesi koos. Üleeelmine nädal olin ka tubli ja võtsin alla 400 grammi, kuid mind kaaluabi ei ole näinud, see juba mitmes kord, kui mind ei ole nimekirjas, mis siis, et võtan alla. Ei tea, kuidasnad seda tabelit peavad. Minu meelest see ei ole ju õige, kui kõigi kaalulangetamisi ei ole seal. Mis on sinu arvamus sellest. Ma bõtan küll alla oma pärast, aga ikkagi....the finger smiley

Kirjuta kuidas omal on läinud see nädal, mis oled teinud. Aga ilusat talveilma ja kohtume aga edasi, mul ainult smiling bouncing smileyhea meel selle pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 11. February 2012, kl 19.30

Kriban kohe ka vastu, sest tulin just oma toitumist märkima ja siis teen ka kirja kohe vastu... vähemalt nii palju kui lapsed lasevad: suurem siruli (palavik ja rinnus valu ning mega köha), keskmisel ka köha ning pisem sai suuremalt nohu.... seega santlaager kodus... Samas jällegi kui neid kahte vaadata, siis ei tundu küll, et nad haiged on, sest lasevad elamises ringi nagu tuuled, aga eks öö tuleb raskem, sest pisemal hakkas alles täna nohu ning tal alati esimesed 2 ööd magamata (nohu läheb kurku ja köhahood, mis ajavad nad üles). Eks saab olema taas katsumuste päevad, peaasi, et ma suudan siis söömist jälgida ning ei anna alla.

Mis puudutab aga seda personaaltreeneri teemat, siis nüüd peale 2 nädalat toimus n.ö esimene kokkuvõtete tegemine ning kui meil alguses oli kõigile määratud süüa 1600kcal ning 2x jõusaali ja 2xaeroobset trenni, siis mina olen suutnud kohal käia 100% vaid jõusaalis ning 1kord ka aeroobset teinud (samal päeval kui jõusaal tegin shapingut.,.. mul lemmik trenn - ennem lastega koduseks jäämist tegin seda pea 7 aastat). Kuna Tulbi on Kristiines, siis ma sinna tõesti ei jõua rohkem... lihtsalt liiga kaugel ja ma ei saa igapäev meest lastega üksi jätta.... pisem on üldse viimasel ajal liiga emmekas ning ei lase mul sammugi kaugele minna muidu kisa taevani... aga mees peab hakkama saada, valikut pole! Aga tagasi trenni juurde, siis nüüd muudab treener mu söömisegraafiku 1400kcal peale sest 1600'ga oli nii, et kui ma tema retseptide järgi tegin + lapsed (nende söömistega seonduv) siis mu kaal ei langenud, pigem tõusis, ja ma hakkasin ise jälgima viimane nädal, et üle 1500kcal ei sööks, sest eks ikka päeva jooksul seda näksimist oli, mida kirja ei pannud (ei mäletanud täpselt või oli nii palju erinevat ning paar grammi ja ei viitsinud nii korralikult igat ampsu kirja panna, mis laste kõrvalt sisse läks). Kui lapsi poleks, siis ma suudaksin vahepeal mitte näksida aga muidu ikka tuleb nii, et kui jääb 1 lusikas putru üle, sisi on natukene nadi seda minema visata ja ma panen ikka suhu smiling smiley. Lisaks söömise korrigeerimisele korrigeeritakse nüüd ka treeningprogrammi jõusaalis, sest mul on käe küljelihas nii lihases, et seda pole vaja treenida (treener naeriski,et kus siis muud lihased on kui käsi selline... ma ütlesin, et kadunud naha all smiling smiley. Hetkel ei oska öelda, mis programm täpselt tuleb (selgub esmaspäev) aga saan öelda, mis oli: tegime jala esi- ja tagalihastele ning tuharaele masinatega trenni, siis oli seljalihased, õlg, rind, kõht ja küljelihased - trenn reeglina kestis ca 1,5 tundi ning trenni alguses oli 10 mintsa soojendust ning trenn lõppes ka n.ö soojendusega (ratas, sõuedergomeeter, crosstrainer või jooksulint). Täna ma olen küll rahul selle programmiga, sest kuigi ma hakkan ise ka juurde tegema (jala siselihased), siis hea on see, et keegi käib sinuga kaasas ja vaatab, et sa valesti ei tee ja vajadusel aitab ikka lõpuni vastu pidada+ jälgib raskuseid (et liiga kergetega ei teeks ja oleks ikka pingutus smiling smiley + ei lase viilida smiling smiley )

Mis puudutab seda sina kaaluteemat, siis ma olen ka seda märganud,e t aeg-ajalt on sind välja jäetud, kuigi sul ilus langus on olnud... ega ma muud ei oska soovitada, kui lihtsalt neile üks vastav märgukiri teha, sest muidu ju kaob ka motivatsioon kui kõiki teisi kiidetakse aga sind mitte! Mis alusel nad aga vaatavad/valivad näite... ma ei tea.

Üks muutus siin vinguviiuliks ja ma pean iga hetk jooksma arvutist eemale! Esmaspäeval taas trenni ja juba ootan seda... samas käisime täna lastega Vello Vaheri võimlemises ning sai neid ikak korralikutl solgutatud ja ennast treenitud smiling smiley Lapsed on n.ö raskusteks harjutsute tegemiseks + lapsed võimlevad koos vanematega!

Lippan ja hoiame ikka kokku, sest koos on toekam!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.