Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 01. November 2011, kl 09.30

Alustame oma miniduelli, mille kestuseks saab olema 1.nov kuni 31.dets ehk siis 2 kuud. Kas sulle sobib kui kaalumised jäävadki teisipäevadele või eelistad mõnda teist nädalapäeva? Olen varem ühes duellis osalenud ja seal oli meil kaalumise päev reede - see oli selles mõttes hea, et kui nädalavahetusel juhtusid nö. libastuma, siis reedeks said end kokku võtta ja kaalunumber ei kajastanud libastumist niiväga smiling smiley.
Minu tänahommikune kaalunäit oli 54,2, ootan sinu andmeid, et koostada väike tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 01. November 2011, kl 10.07

Hommik, mina alustan kaalu alandamist 57,8kg pealt, nii palju pole tükk aega kaalunud, aga kuna tervis korrast ära siis ei imesta smiling smiley

Teisipäev sobib kaalumiseks hästi smiling smiley Distsiplineerib ndl.vahetus korralik olema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 01. November 2011, kl 12.38

Tervitus! Kirjutan igaks juhuks ka siia. Kas võin ka veel liituda? Pikkust mul 162cm ja kaal 58,6 kg (täna hommikul). Ideaalis võiks 50 olla, kuid aasta lõpuks oleks super, kui 53 oleks, seega ca 5 kg maha.
Mul just see jama, et jätsin 2 kuud tagasi suitsetamise maha ja ainevahetus ikka kõvasti aeglustunud. Istuv eluviis ja suur magusaisu teevadki oma töö.. Nii et peegli ja riiete järgi ikka kenasti näha, et tuleb tegutsema hakata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 01. November 2011, kl 16.24

Minugipoolest oled kampa oodatud, kolm on seltskond grinning smiley

Mõõtmete poolest sobid hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 01. November 2011, kl 19.38

Väga lahe. Kirjutan siis kahe sõnaga endast ka. Olen 30a, mul on pisikest 2 last.
Üldiselt ei ole ma üle 60 kg kunagi kaalunud, ikka pigem nii 52-54, aga nüüd on kõvasti juurde tulnud. Üritan nüüd rohkem kõndida ja tervislikumalt toituda, no peab ju alla minema!

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 01. November 2011, kl 20.10

Millise kehaehitusega Teie olete muidu? smiling smiley sirliss - Sa ju tegelikult heas kaalus? Miks veel alla tahaxid saada? smiling smiley

Minul see asi, et kuna liikumist palju, siis ka keha lihaseline, lihas aga teadupärast kaalub ning keha suuremaks ka teeb grinning smiley Lugesin ükspäev, et seda nimetatakse Fitness kehaks ja pidi ilus olema grinning smiley võta sa siis kinni, mle väga lihases jalad nt ei meeldiks grinning smiley grinning smiley

Endast ka: Ise olen 27a. ja 2 lapse ema, kevadel (mais) olin veel 68kg ja sealtmaalt see tahtmine parema mina poole suunduda alguse saigi grinning smiley Nagu näha siis 10kg ja rohkemgi olen saavutanud ja rahul, aga on veel natuke selleni, et olla ÜLIrahul grinning smiley grinning smiley

Naerulind soovib ilusat kaalulangusnädalat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 02. November 2011, kl 22.08

Tere, siin meie esimene tabel:

................................Sirliss....Naerulind....Sisalik
Pikkus (cm).................162.........163..........162
Algkaal (kg) 1. nov......54,2........57,8.........58,6

Järgmine kaalumine siis 8. novembril.

Tere ka sulle Naerulind! Tore, et liitusid.

Mina olen 33 aastane ühe 6 aastase tüdruku ema. Kehatüübilt olen pirn - ülevalt lage ja alt lai smiling smiley. Kui annaks ise rasvakihti vastavalt soovidele ümber tõsta, siis ega tegelikult ei peakski rohkem kaalu langetama. Aga kuna see ei ole võimalik, siis mõtlesin ära proovida oma ammuse unistuse ehk 52 kg. Tegelikult pole ma nii vähe kui hetkel oma täiskasvanueas kunagi kaalunud. 57 kg on minu nö loomulik kaal, aga istuv eluviis ja suvaline toitumine aitas vaikselt seda numbrit kergitada, kuni 63-64 kilo kandis hirm ja masendus peale tulid. Kevadel liitusin kaaluabiga ning mitte kaua aega tagasi lõpetasin ühe duelli (alustasime selles viiekesti, kuid lõpuks jäin sisuliselt üksi). Nüüd tahtsin veel natukene jätkata ning selline duellitamise vorm aitab mul jätkata oma tervislikumat eluviisi ning loodetavasti aitab jõulud suuremate tagasilöökideta üle elada. smiling smiley Lisaks on tore ka teiste edusammudele kaasa elada. smiling smiley Tegelikult peaks ma enda ellu suutma kuidagi ka liikumise lisada, kuid pole seni suutnud end ületada, et selles suhtes midagi ette võtta. Soovitused on teretulnud winking smiley!

Ilusat ja kerget nädalat teile!
Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 03. November 2011, kl 06.18

Mina olen algusest peale olnud, sisalik liitus juurde grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 03. November 2011, kl 15.11

grinning smiley sorry, mul kiired päevad seljataga ja pea pulki täis...
Uus katse:
Teretulemas sisalik!

Terv. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 04. November 2011, kl 13.20

Minu kehatüüp on just vastupidine. Pikad peenikesed jalad, kitsas puus, samas suur rind ja kõik, mis koguneb, siis ikka ülespoolesad smiley
Noh must tuunika retuusidega sobib ju kenasti, aga bikiinivormist on asi kaugel.
Te olete mõlemad ikka väga tublid, et juba kaal langenud. Mul siiani ainult tõusnud, aga nüüd aitab!
Katsun järgmisel nädalal iga päev prae asemel suppi ja salatit süüa.
Nn fitness keha kohta niipalju, et kui on ikka ilus küll, kui rasv ei ripu.. Katsun ka rohkem liigutada, tahan ka lihaseid..
Ostsin muuseas hularõnga ka, no selle mummudega plastmassist. Pidi hästi taljet vormima. Nüüd ühe korra hulatasin ca 10minutit, aga päris valus ikka oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 04. November 2011, kl 14.31

Tere,

kas neljanda ka veel kampa võtate? eye rolling smiley

Kaaluabis olen kasutaja juba ammu, kuid pole kunagi siin foorumis sõna võtnud ega duellides osalenud.

Ma olen ka 162cm pikk, kehatüübilt pirn, mis pirn. 1. novembril kaalusin 62,7kg, viimased paar-kolm nädalat ongi mu kaal püsinud vahemikus 62,7-63,3kg. Esialgne soov oleks saada 58kg peale, sealt edasi vaatan, kas vaja veel 55kg poole pürgida. smiling smiley

Vanust on mul 33 ja kodus kasvavad kaks vahvat poisipõnni. smiling smiley

Minu kj teekond on olnud pikk ja keeruline, olen olnud soovkaalule lähedal ja siis jälle kõik kaotatu juurde võtnud. Seekord on siht silme ees kindel ja enam seda juhtuda ei lase.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 07. November 2011, kl 14.41

Tere Mikaeela ja muidugi ka teised,
Mis meil ikka neljanda duellitaja vastu saab olla...seltsis segasem smiling smiley. Kaalu siis homme (teisipäeva) hommikul end ära ja anna näitajad teada ning lisan su juba järgmisse tabelisse. Kahjuks ei saa ma meie duelli pealkirja muuta, aga loodetavasti sisalik ja Mikaeela sellest ei heitu.
Enda häbiks ja võibolla ka kellegi lohutuseks grinning smiley pean nentima, et minu homne number ei saa kindalsti olema väiksem kui algne kaal... Mind tabas nädalavahetusel täiesti võitmatu magusa jm. toidu isu ning puudus tahtejõud, et sellele piir panna. Aga ma parandan ennast kindlasti ja püüan nö. kelgu peale tagasi saada!

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.26

Hommik,


täna teisipäev ja kaalumine smiling smiley Minu tulemus on juba palju parem - 56,1kg grinning smiley ehk siis -1,7kg thumbs up


Kuidas Teil nädal läinud? smiling smiley


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.53

Tere, minu tulemus on positiivne asja halvas tähenduses ehk hommikune kaal 54,7 (+0,5kg). Sina Naerulind oled ikka väga tubli olnud thumbs up. Ootame siis teiste tulemused ka ära ja paneme tabeli kokku.

Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 08. November 2011, kl 20.43

Oi Naerulind, Sul supertulemus ju!
Minul -600g ehk siis täpselt 58 näitas kaal.
Kui ikka aasta lõpuks ideaalset numbrit näha soovin, siis tuleb tempokamalt langetadasmiling smiley Uuel nädalal uue hooga!

Edu meile..grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 08. November 2011, kl 21.45

Eks mul see kaal sedasi kõigubki päris tihti ja see on jube piin grinning smiley Kord tõuseb ndl. jagu iga päev ja siis jälle langeb grinning smiley Imelik keha ja organism mul vist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 09. November 2011, kl 09.14

Närvide säästmiseks ei soovita kaaluda end iga päev winking smiley

Õhtupoole teen tabeli valmis, äkki selleks ajaks laekub ka Mikaeela algkaal...

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 09. November 2011, kl 21.55

.................................Sirliss.........Naerulind.........Sisalik
Pikkus (cm).................162...............163...............162
Algkaal (kg) 1. nov......54,2..............57,8..............58,6
1.nädal........8. nov......54,7 (+0,5)....56,1 (-1,7)....58,0 (-0,6)

Selline siis meie tabel peale 1. nädalat! Kambapeale kokku 1,8 kilo kadunud nagu niuhti...püüan järgmisel nädalal ka oma panuse anda. smiling smiley Ma siin vaikselt ikka võitlen.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 10. November 2011, kl 10.35

Vabandan, et oma kaalu ei andnud 8. novembril. Algkaal oli mul 1. nov 62,7kg ja nädalaga jäin 600g plussi ehk siis 8. novembril olimul 63,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 15. November 2011, kl 09.49

Heia, käes on teisipäev, see meie kaalupäev grinning smiley

Minu kaal 55,4kg smiling smiley see on õnneks nüüd püsinud mõnda aega ja loodan, et jääb nii ja ehk langeb ka natuke grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 15. November 2011, kl 12.35

Naerulind, Sa ikka tõsiselt tubli.
Minu tulemus 57,5 õnneks väike langus, aga võiks kiiremini kaduda. Isadepäev oli vahel, eks sai head-paremat nauditud ja tulemus näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 15. November 2011, kl 14.43

Minul on küll hetkel asi ikka täitsa käest ära... sad smiley Täna nägin kaalul numbrit, mida pole juba mitu kuud näinud. Näitas 65 kgeye popping smileysad smileyconfused smiley Uskumatu lihtsalt... Võibolla on see tingitud ka "naiste rõõmudest", loodan, et järgmisel nädalal vähemalt nulli saan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 15. November 2011, kl 16.57

.................................Sirliss.........Naerulind.........Sisalik...........Mikaeela
Pikkus (cm).................162...............163...............162...................162
Algkaal (kg) 1. nov......54,2..............57,8..............58,6..................62,7
1.nädal........8. nov......54,7 (+0,5)....56,1 (-1,7)....58,0 (-0,6)........63,3 (+0,6)
2.nädal.......15. nov......56,2 (+1,5)....55,4 (-0,7)....57,5 (-0,5).......65,0 (+1,7)

Meie sellenädalane tabel smiling smiley
Kiitused Naerulinnule ja Sisalikule, kes ikka asja mõttest õigesti aru saanud grinning smiley. Mõistan hästi Mikaeelat, sest enda numbri puhul pean ka arvestama paraku nö personaalse "kuu seisuga". Samas ei saa kõike selle süüks veeretada, sest oma võitluses saada tagasi heasse rutiini, kus keha ei nõua igasugu ampse ja tunneb ilusti ära piirid, olen ka sel nädalal jätkuvalt kaotaja. Kes aitaks hea nõuga?

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 22. November 2011, kl 19.25

Tere kõigile! Täna küll teisipäev, aga siin on nii vaikne... Ei tea kas see peaks tähendama oodatust paremaid või kehvemaid tulemusi?! smiling smiley Minu tänane kaalunäit oli 54,6 kg.
Ootan pikisilmi teie tulemusi, et taaskord numbrid tabelisse laduda.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 22. November 2011, kl 19.26

Läänerindel muutusteta grinning smiley ikka sama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 22. November 2011, kl 20.41

Hei, ma ka ikka olemas, tänane päev on lihtsalt nii kiire olnud, et pole saanud siia oma kaalu hõigata. Tegelikult on viimasel ajal kogu aeg üks kiire-kiire. Mul on lõpuks kaal hakanud õiges suunas liikuma, kuid algkaalu pole jõudnud.

Täna hommikul oli numbriks 63,1kg. smiling smiley

Olen taas püüdnud saada joonele nii trenni kui söömisega. Hetkel läheb mul 4 suhkruvaba päev, esialgu seadsin eesmärgi 7 päeva vastu pidada. Siis vaatame edasi. grinning smiley

Sirliss, ma vaatasin, et me mõlemad veel 400g algkaalust plussis. tongue sticking out smiley Eks näis, kumb enne nulli või miinusesse saab. winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mikaeela 22.11.2011 20.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 22. November 2011, kl 21.45

Hei hei!

Mul ka hullumeelne päev, õnneks kiire nädal praegu ees ja ei jõua süüa nii palju. Samas ei jõua trenni ka teha sad smiley
Aga kaalunumber oli täna sama, mis eelmisel nädalal, ehk siis 57,5.
Hea, et juurde ei tulnud, sest mul oli üks tore mitmepäevani pidutsemine ja siis sai veinitatud ja head-paremat nauditud.
Järgmisel nädalal tahaks ikka nr 56 näha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 23. November 2011, kl 23.05

.................................Sirliss.........Naerulind.........Sisalik...........Mikaeela
Pikkus (cm).................162...............163...............162...................162
Algkaal (kg) 1. nov......54,2..............57,8..............58,6..................62,7
1.nädal........8. nov......54,7 (+0,5)....56,1 (-1,7)....58,0 (-0,6)........63,3 (+0,6)
2.nädal.......15. nov......56,2 (+1,5)...55,4 (-0,7)....57,5 (-0,5)........65,0 (+1,7)
3.nädal.......22. nov......54,6 (-1,6)....55,4 (0)........57,5 (0)............63,1 (-1,9)

Õhtust, selline seis siis seekord - pole paha! smiling smiley Isegi väga hea! Eks näis, kas saame mõnel nädalal ka kõik miinuse sulu sisse.
Ise olen hetkel haige lapsega kodune (lasteaias praegu lai valik igasugu viirusi saadaval) ja liikumist palju pole, aga loodame parimat.

Jõudu ja kindlameelsust soovides, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sisalik
Kuupäev: 24. November 2011, kl 09.21

Ma usun, et järgmisel nädalal on veel paremsmiling smiley

Keetsin suure portsu suppi ja üritan praetud toitudest eemal hoida.
Tegin seda kapsasupidieedi suppi, ülejäänud menüü selles dieedis liiga lahja, aga supp on täitsa hea! Panen veel lisaks kõigele muule ingverit, küüslauku ja tšillit ja asendasin kuubikud õige kanapuljongiga. Kiirendab ainevahetust ja on täitsa maitsev, isegi mees palus teha seda suppi..
Eks siis järgmisel nädalavahetusel on näha, kuidas mõjus, katsun ka õhtustest süsivesikurikastest snäkkidest hoiduda, toituda vähemalt korra päevas sellest supist.

Supi retsept siis siin:
[www.ohtuleht.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 24. November 2011, kl 09.33

See nädal on tabel tõesti ilus. smiling smiley Mul oli täna hommikul siis selle duelli algkaal - 62,7kg. Eks näis, kas õnnestub teisipäevaks miinust veidi kasvatada. winking smiley Kui nüüd suudaks mitu nädalat korralik olla, siis ehk on jõuluks ka 5 mul paistmas, ma nii loodan vähemalt.

Peaks ka endale seda suppi tegema. Ma dieete ei poolda, aga see supp võib tõesti hea olla. Ma ise ei kasuta kunagi puljongikuubikuid, õnneks mul on kanapuljongit sügavkülma pandud, et oleks kohe hea võtta.

Sirlissi lapsele kiiret paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.