Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.22

Sina ikka väga tubli, see on tõesti suur miinusthumbs up. Minul ka õnneks miinus, kuigi väiksem kui Sinul. -0,5 kg smiling smiley Kuidagi jube visalt läheb ikka see kaalulangetamine confused smiley See nädal muidugi ei mingitki kõndimist rääkimata jooksmisest. See suur lumi mis maha tuli, tõi täieliku talve tagasi ja nüüd on teed veel sopasemad ja jubedamad kui enne. Ilma autota ei pääse kuhugi, hea kui sellegagi kodunt välja saab tongue sticking out smiley Aga nüüd loodan soojale ilmale ja päikesele, võibolla saab hakata juba aias toimetama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.21

Seekord põhjust rõõmustada- 74,7 kg (-0,9). Niimoodi tekib tunne, et jaaniks 70 kg kaaluda ei olegi nii utoopilinetongue sticking out smiley
Kena kevadet ja kergenevat keret!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 21. April 2012, kl 06.31

ooooooooooooo yllekas rõõmustan koos sinuga! Ma nägin kaalul oma kauaoodatud 72 ära grinning smiley Mis siis, et 72,9kg aga ikkagi algab 72-ga smileys with beer thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.16

Nonii 72,8kg.. kõigest -100g, aga eks ma olen ise süüdi. Terve nädal ainult kahel päeval täitsin korralikult toidupäevikut ja jooksma see nädal ei jõudnudki, kuna mingisugune imelik ärritav köha vaevas. Järgmine nädal saab ka raske tulema, 2 sünnipäeva. Eks siis selle arvelt tuleb end rohkem liigutada, loodan et ilmad seda soosivad smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.41

Hei!
Eelmine nädal ei jõudnudki siia. Näit oli siis 74.
Täna jätkuvalt miinus ja see teeb ainult rõõmu. 73,6 (0,4 kg).

Päikest ja pisut soojemat ilma!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.42

oi yllekas, sa oled ikka niiiiii tubli - müts maha su ees! Mul jäi eelmine nädal vahele - ei täitnud toidupäevikut ja ei kaalunud, valmistusin öörännakuks, mis oli 20km pikk. Kusjuures üritasin ikka jälgida, et mida ja kui palju suhu läheb ja trenni sai ka päris normaalselt tehtud... AGA see nädal siis kaal plussis ja kohe korralikult +700g. Ehk siis JÄLLE 73,5kg. Ma tahaks loota, et see kaalutõus on lihaste arvelt või muidu ... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.54

Paistab, et ma olen siia üksinda jäänud, aga üksinda ei saa ju duelli pidada. Igal juhul möödus mul nädal hästi ja maha läks -800g smiling smiley Lõpetan siis ka siin teemas oma tegemised ära ja jätkan jaanilahingus võistlemist! Edu Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 18. May 2012, kl 22.34

Tere ööd, minu kaal sel nädalal tõusis 73,3 ehk 0,4 plussis. Ei imestagi, sest sel nädalal ei teinudki midagi kaalu langetamiseks. Oleks ju võinud püüda hoida eye rolling smiley
Sinuga oli tore duellitada, aga kuna oleme mõlemad ka jaanilahingus siis kohtume seal ja lõpetame selle duelli ära spinning smiley sticking its tongue out Aina saledama suve poole
Tervitades Ülle

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.