Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: elekas
Kuupäev: 10. January 2012, kl 19.01

Tere.
Otsin duellikaaslasi. Eesmärk on mai kuus olla sile ja sale ning seelikuga julgelt ringi käiathe finger smiley

Ise 92 kg ja pikkus 170. Isiklik eesmärk on kaaluda 1.mai (igaks juhuks aasta ka 2012) 80 kg.

Leian, et võiks ka skypesse luua duellitajate jututoa, et kui nõrkushetk käes, siis saaksime üksteist online toetada.

Kes lööb kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Ida
Kuupäev: 10. January 2012, kl 21.54

Tere!

Mul on tunne, et on aeg taas duellitamist proovida.
Pikkust 168 ning kaalu 81 kg. 1. maiks tahan kaaluda vähemalt 70 kg.

Tervitades, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Marmel
Kuupäev: 10. January 2012, kl 22.12

Tere,ma ühineks hea meelega.Olen 175 cm pikk ja reedel oli kaal 91kg.Mul on soov kevadeks kaalul esimeseks numbriks saada 7, olgu kasvõi 79,9....
Kuna ma olen siin uus üritaja, siis ma päris hästi veel kõigest aru ei saa ja oleks väga hea, kui saab kellegi käest vajadusel nõu küsida ja ise ka kaasvõitlejatele abiks olla
Loodan, et koos on kindlam asja ajada.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: katjuka
Kuupäev: 10. January 2012, kl 22.22

Tere,
ühineks ka. Hetkel kaal 86 ja pikkus 171. 1. maiks võiks kaalunumber olla 70.
Olen üksi palju proovinud, kuid pole õnnestunud. Äkki koos on tulemus parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Liisa024
Kuupäev: 10. January 2012, kl 23.17

Tere,

Mina tahaks ka ühineda, kaal on 70 ja pikkus 175cm, kaalu ja pikkuse suhe on normaalne, aga enda enesetunne pole hea, kuna kõhule on tekkinud päästerõngas ja ka teiste kehaosadega oleks vaja tööd tehasmiling smiley Esialgu tahaks kaalu saada 65kg peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Marjen
Kuupäev: 11. January 2012, kl 02.29

Ühineksin- 70kg 174cm. Mai kuuks võiksin olla 63. Oleksin märksa enesekindlam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 11. January 2012, kl 05.44

Vot esimest korda hakkas minu sees miski helisema duellitamise koha pealt ja võlusõna oli skype tralalalala. Tegelikult ka, kas teil veel on ruumi? Olen muidu olnud individualist aga prooviks nüüd seda duellitamist ka. Andke teada siia, kas veel varianti või on nimekiri lukku pandudsmiling smiley või kirjutage inxponx1963 skypes

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: elekas
Kuupäev: 11. January 2012, kl 12.36

Nii duellitajad koos:
Elekas
Ida
Marmel
Katjuka
Liisa024
Marjen
Ninnunännu

Esimene kaalumispäev 13 ja reede the finger smiley

Skype jutukas loodud. Nimi siledad ja saledadspinning smiley sticking its tongue out Andeke oma skype lisansmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: katjuka
Kuupäev: 11. January 2012, kl 12.54

Latrisia, aga ma kasutan Sype üliharva sad smiley
Kuhu peaks kaalu edastama ( ma pole enne seda teinud)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 11. January 2012, kl 13.00

Tere.Kas nimikiri on lukku pandud? Sooviksin ka teiega kampa lüüa. Kaal hetkeseisuga 73,9kg ,pikkus 169 cm.Soov oleks kevadeks kaaluda u 63 kg.(siis oleks juba enamvähem rahul). Võtate kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: elekas
Kuupäev: 11. January 2012, kl 13.20

Kaalud edastame foorumisse. Reede hommikul teen teeme meie nimedega ja seal alustame siis.

Kiksuke oled oodatudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 11. January 2012, kl 13.46

Tervist !!
Sooviksin ka ühineda ...kui veel võimalus .smiling smiley
Minu kaal 88 ja pikkus 168 . Võtate kampa ? spinning smiley sticking its tongue out


Tervitades kasssilm winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 11. January 2012, kl 14.22

Sooviksin ka teiega ühineda, kui on veel võimalik.
Kaal 99, pikkus 1.68.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Ida
Kuupäev: 11. January 2012, kl 16.38

Elekas, panin Skype- andmed erakirjaga teele.

I

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: elekas
Kuupäev: 12. January 2012, kl 12.23

Nimi Kaal 13.01.2012
Elekas
Ida
Marmel
Katjuka
Liisa024
Marjen
Ninnunännu
kiksuke
kasssilm
kannike002

Nimekiri siis lukus. Homme hommikul kaalumine. Teen ka uue teema: Duell kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 12. January 2012, kl 15.13

Palun võtke veel mind ka kampa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile kevadeks siledaks ja saledaksspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.41

Tere!

Äkki on ka veel võimalik teiega liituda? Kui pole, siis äkki keegi tahab uue duelli välja pakkuda!! Olen uus ja täpselt ei tea kuidas asjad käivad. Olen 25, pikkust 174 ja kaalun 73kg. Eesmärk oleks 65.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.