Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 14. January 2012, kl 12.42

Tere,

väga korralik tabel on, Madam! Ja kuidas nüüd siis asi käib, kas keegi konkreetne isik sisestab ise uued numbrid või igaüks ise või kuidas?

Infoks, et ma küll hakkamist täis, kuid eile sai ikka korralikult patustatud. Oli vaja õhtul sõpradega välja sööma minna, kuigi punktid olid täis söödud ja lisaks tohutute punktide eest süüa korralik praad. Tänasest siis taas korralik, isegi olen juba kaua-kaua vastu pidanud ning jõud ei ole raugenud. Ja kuidas üldse saakski raugeda, kui meil nüüd duell käimas grinning smiley
Edu kõikidele ja kindlat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 14. January 2012, kl 16.40

Tabel on vahva! Tänud Madam!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 14. January 2012, kl 17.45

tere! Toimetan siis selle tabeliga nii kuis oskan, kuna muud ei paista tulevat ja anny ei anna endast märku! Kõik seni kättesaadavad andmed panin kirja, kui kellegi osas midagi valesti või puudu on, andke teada, iga algus on raske!
1.nädala tabel
Änn küsis, et kuidas edasi. Oma iganädalase kaalu anname ikka reede hommikuse seisuga, edastage numbrid siia foorumisse ja hea kui kohe reedel, kuid võtaks arvesse ka laup, pühap antud, vahel ikka muud tegemised ka, kuid mida varem seda parem!
Teen tabeli siia foorumisse teile kättesaadavaks hiljemalt iga nädala pühapäeva õhtuks, kui just midagi väga vahele ei tule et hilinen... Praegu puudu veel kakuke36, Zant, rõõmurull, halliste; lisandus Insuk.Kui homseks numbrit ei tule, siis panen kirja algnäidu, kuid üle kahe nädala venitada ei tasuks ja kas loeme siis loobunuks? Kokku meid praegu 25 ja arvan et enam küll juurde ei saa. Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.24

Harrastasin täna "ekstreemsporti"- käisin 6 aeg pimedas koeraga, tuisusel teel jalutamas, päris tore elamus. Ringi pikuus ligi 4km. Alustasin kaalujälgimist käesoleval esmaspäeval. Kaal näitas 73kg, olen olnud sellel nädalal tubli ja kaotanud ühe kilo. Seega praegused näitajad 72kg. Käesoleval nädalal jaluatsin väljas nii üle päeva 3-4km ja võtsin osa ka Zumba tantsuaeroobikast: lahe ase! Vähendasin toiduportsioneid, kuid klaas punasest veinist ja sinihallitusjuustust ma ei loobunud. Duellitajaid on tõesti palju, näis kes vastu peab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.59

Tubli tõesti tabeli koostaja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 14. January 2012, kl 20.13

Ma pooldaksin küll seda, et kui keegi 2 nädala jooksul kaalu ei saada, siis peab duellist lahkuma (va. erikokkulepped reisi puhul vms, millest on eelnevalt teatatud). Nii oleks aus minu arvates.

änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. January 2012, kl 21.14

Õhtust!
Kõigepealt tänan sind, Madam, et said lõpuks meile üles siia toreda tabeli! Ja see, et ma siin iga minut ei istu, ei tähenda, et ma kuhugi kadunud olen.. sad smiley Ma nimelt ei pääse kogu aeg arvuti ligi ja kahjuks on mu abikaasa ka jube arvutivaenulik- saan jubedalt sõimata, kui mind siit tagant avastab..tongue sticking out smiley selline on elu... Eks siis pean lihtsalt iga hetke justkui "varastama", endalgi paha tunne sellepärast. Aga see selleks. Ma lisan siia uuesti oma e-maili aadressi juhuks, kui peaks kellelgi vaja minema: annygu73@gmail.com
Edu, minge suusatama ja õue talverõõme nautima! Mina käisin täna suusavõistlusel. smiling smiley
Anny

P.S vabandan, kui kedagi solvasin..confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 15. January 2012, kl 00.19

Tere!
Lõpuks saan ka oma näidu anda.Olin kodust ja arvutist eemal.Kaal on 92,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. January 2012, kl 11.10

Hommik.
Omaarust saatsin kuhugile reedel, et kaalul patareid läbi ja panna siis algnäit. Aga vahet pole, täna sain kaaluda ja siis palun - 80,6 ehk siis pluss 100 g. Ise kartsin hullemat, kuna trenni pole saanud terve nädala. No vast läheb see viirus ka mõne rasvagrammiga koos minemasmiling smiley
Edu ja head talverõõmude nautimist

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 15. January 2012, kl 13.38

thumbs up Suur töö sul jälgida sellise hulga "kaaluhädaliste" kaalusid, aga väga tubli oled!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 15. January 2012, kl 20.41

Heii, kuidas kõigil kaalulangetajatel läheb?

Minul nädalavahetus ei edenud just kõige paremini.. Igavus pani mind sööma asju, mida poleks tohtinud.. Nüüd olen enda peale veitsa kuri..

Kas kellegil oli veel väikseid libastumisi või olite kõik tublid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 15. January 2012, kl 21.13

Hei-hei!
Mul päris OK, kui reedene õgardlus vahele jätta. Ainult trennima end ikka veel kuidagi pole suutnud ajada, täna suusatsin 30min, aga pidin pooeli jätma, kuna hirmus külm hakkas - eks järgmine kord tuleb järgmist outfiti katsetada. Nüüd mõnus saun. Täna käisin veel sünnipäeval ja läks ka täitsa hästi - ilma treeningut sisestamata võiks veel 8% eest süüa. Enesetunne igatahes super, seega pingutan edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. January 2012, kl 22.10

Tere, Girlygirl!
loomulikult on neid libastumisi olnud ja mitte vähe..tongue sticking out smiley Mina üritan ikka enda söömist kontrolli all hoida ja mitte kogustega liialdada..kuigi see küll veitsa raskem jne..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 15. January 2012, kl 22.19

tere! Nädalavahetus möödus kiirelt, eile töö tegemine ja sunnitud arvutis istumine, täna selle talve esimene suusatamine, väga hea oli! Kuid perele tehtud pühapäevakoogist ikka võtsin endale ka, seega libastumisi oli, kuid homme saab vesiaeroobikasse ja püüan toiduga piirides püsida! Stardinädala kokkuvõtted siis tehtud ja kõige tublim oli girlygirl, vaadates kaotatud kilode suhet stardikaalu; tegelikult enamus olid väga tublid! Head uue nädala algust! smiling smiley1.nädala lõplik tabel järjestusega (meid ikka 23)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.05

Hei-hei!

mõtlesin, et võiksime jagada infot kaalulangetamise aegsete kehahooldusnippide kohta - vähemasti mina pean hoolega igasugu nippe kasutama, et nahka koos kaaluga väiksemaks saada - see oleneb vist täesti inimesest, kui hästi kellelgi nahk kokku tõmbab. Üks superhea moodus toksiine väljutada on vetikamähis, mida ma kahjuks praegu endale lubada ei saa, küll aga olen seda kasutanud juba 5 aastat järjest igal kevadel nädala aja jooksul paastulaagris käies. Asi mis tõesti mõjub. Kuid leidsin kusjuures Järve Selverist kehahoolduse juurest hea alternatiivi koduseks kasutamiseks - Geomar mudamask kehale. Teen seda 1x nädalas ja peale maski on nahk väga pehme ja õhetuse järgi eeldan, et äkki toimib ka. Lisaks igapäevane kuivharjamine + kreemitamine. Kusjuures sellel Geomar sarjal on kõikidele kehapiirkondadele erinevad kreemid, mulle hetkel väga sobivad ja julgen seetõttu ka soovitada. Olen varasemalt proovinud igasuguseid kõrgema hinnaklassi tselluliidivastaseid kreeme, kuid kuna ma ei ole olnud pea kunagi väga järjepidev kasutaja, siis ma ei saa ka kahjuks kommenteerida. Kehakoorija teen sageli ise värskest kohvipaksust ja meest, saunalavale teen kaasa mee ja meresoola segu. Praegu ei tule rohkem meelde aga jagage ka oma kogemusi, et mis toiminud on ja mis mitte jne. Ja hetke ILULEMMIK talve puhul on üldsegi maailma parima lõhnaga Body Shopi mustika kehavõi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 16. January 2012, kl 20.21

Ainuke kehahooldus vahend mida olen ma suutnud kasutada nädal aega oli Avoni oma... See toimis isegi üllatavalt hästi ja oli nädalaga näha, et mu tselluliit hakkab kaduma.. Kasutaks seda isegi veel, aga nooh ma kipun sellised asjad ära unusmatama.. Hea, et mul õhtulgi meeles on, et võiks käsi kreemitada..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.06

Tere, mul on mure. Ma ei leia seda tabelit, millest te räägite, peaksin ka olema teie duellis. Kas keegi seletaks mulle ka kuidas seda tabelit näha saab ja kuidas see reedene kaalu sisestamine käib. kas kaal tuleb siia foorumisse kirjutada või kuidas. Aitähh

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.25

Tere, aville!
ikka siia tuleb reedeti kaal sisestada jah! ja tabeli viite v lingi peaks kah kuskilt eestpoolt leidma! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.33

kahjuks ma ei suuda seda leida ka mitte algusest.........

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.43

Aville, mine palun Madam´i postitusele 15. January 2012, kl 22.19 ja liigu seal hiirega viimase lause peale, sõna tabel on tegelikult link, lihtsalt ei paista siin välja!
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.29

AITÄH sulle änn. Ise ma poleks seda tabelit ülesse küll leidnud.Kirjutaks natuke ka siis enda tegemistest ja olemistest. Eile käisin õe sünnipäeval, kardsin seda väga, polnud kindel kas suudan olla tubli ja mitte sattuda õgimishoogu. Võtsin kaasa enda tehtud toorsalati mozarellaga ja sünnipäeva laualt võtsin juurde ainult kaks kanapalli ja ühe viineri. Jõin tassi teed ja muidugi sõin ka pomelot natuke. Õnneks suutsin magusale ütelda ei ja see ei nõudnudki minult mingit pingutust. Olen kindel, et tänu just kaaluabile olen suutnud ennast hoida sellest ülesöömisest, kuna toitun korralikult ja mitte piitsutades ennast piinavate dieetidega nagu vanasti.Aga täna tundsin magusaisu ja lubasin endale natuke tumedat sokolaadi, sest päev oli nii tihe, et kaloreid oli õhtuks ikka meeletult palju üle. Nüüd tunnen ennast väga hästi.olge tublid ja jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 17. January 2012, kl 21.17

MInul hakkab kätte jõudma staadium, kus on nälg. Sest olgem ausad, 1400 kcal päevaks on ikka vähe, eriti, kui oled harjunud kenasti sööma. Eriti hull on vajadus šokolaadi järele, sest ma olen totaalne šokohoolik. Muu võib olemata olla, aga šokolaadi pean saama. Et täna on kaloreid üle, siis lähen teen tassi kakaod ):

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 17. January 2012, kl 21.44

Ma tean mida sa tunned Haldjaprintsess.. ka minul on 1400 kcal päevaks ja kõht jääb vahest väga tühjaks.. Kui mees sööb mul kodus magusat siis väga tihti on tunne, et võtaks talt salaja midagi.. Olen endale lubanud kaa magusat, aga siis sellele järgneb see, et ma ei suuda enam piiri pidada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 17. January 2012, kl 21.57

Ma sõin ka täna 30g šokolaadinööpe, sest mulle toodi see karp. Muidu mul kodus magusat pole ja mida pole, seda ei saa süüa. Väljas olles võtan magusaisu korral võimalusel mingi puuvilja või smuuti. Kuigi samas oleks ju tore, kui kodus seisaks igapäevaselt suur kauss kommidega grinning smiley Ja kui see lohutab, siis mul ainult 1300kcal. Samas mul kõht tühjaks küll ei jää, pigem ei suuda neid aegu klappida, et liiga suur vahe ei jääks söögikordade vahele.. lähen nüüd ruttu magama, sest muidu varastan veel mõne nööbi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2012, kl 08.59

Hommik.
Tunnen, et hakkan tagasi reele saamasmiling smiley Eile käisin trennis, õnneks võhm nädalaga kadunud pole, jõudsin korralikult kaasa teha. Kaalul pole käinud - muidu ma igapäevane kaaluja - üritan reedeni korralik olla ja siis vaadata, mis numbrid kaalul on. No on kohe nii, et kui käid trennis, siis ei ole mõtteski õhtuti midagi mugida ja külmkapi vahet sõeluda. Eelmine nädal olin haige ja siis käis tõsine töö - mõte muudkui töötas, kus veel midagi head onsmiling smiley Õnneks on nüüd kõik jõuludest jäänud varud ära söödud, rohkem koju ei osta, siis endal meel rahulikumsmiling smiley Täidan ka toidupäevikut korralikult, mis on ka tõesti ülesöömise vältimiseks tõeliselt vajalik. Ühesõnaga - üritan aga edasi.Korralik lumi sadas nüüd Tartusse ka, nii et nädalavahetusel saab suusad välja otsitud.
Edu ja päikest teile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 18. January 2012, kl 21.13

Täna tundsin esimest korda kahe nädala jooksul hommikul piinavat magusa ja rasvase isu. töötan kondiitrina ja seal seda magusaid saiakesi ikka leidub väga palju smiling smiley.aga suutsin ennast tagasi hoida ja õhtul tegin endale PAI, tunne on nii hea, et see isu minust võitu ei saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2012, kl 21.33

Oh jumal, kui mina oleksin ise kondiiter, no siis kaaluksin kindlasti 30 kilo rohkemsmiling smiley
Väga tubli oled,aville!! Mina nii ei suudaks, mind ajavad need lõhnad juba pöördesse.
Jõudu vastupidamiseks, reede juba koputab kaalulesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 18. January 2012, kl 23.27

Apppiiiii, kondiiter! Ma tegelikult ei vaja väga magusat, kuid kui peaksin ise Dallase saiu tegema, siis.... teadagi mis, oleksin ka vähemalt +30kg grinning smiley Igatahes palju, palju, palju jõudu Sulle!
Ma leidsin siit järgmise blogi [heidi.tarkpea.ee], mulle täitsa meeldib seda lugeda, selline hästi positiivne tütarlaps, kes on teinud seda, mida mina väga-väga tahaksin aga millegipärast pole veel suutnud - võtta end kätte ja hakata sportima nii, et lõpuks on selle järgi reaalne vajadus ja tahtmine grinning smiley ma väga-väga tahaks ka seda suhtumist ja seda tunnet, et ma tahan minna sportima. Tegelen hetkel ka aktiivselt oma mõttemaailma muutmisega selles osas ja loodan, et õige pea tulevad ka tulemused.
Edu kõigile ja NB! NB! Homme viimane päev korralikult süüa ja treenida, et reedel kaalul hüüda - Yes I did it, again!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.50

Mulle ka meeletult meeldib Heidi blogi.. Olen selle otsast lõpuni läbi lugenud ja soovin, et minulgi oleks nii palju motivatsiooni sportimiseks nagu tal on.. Kahjuks laiskus saab minust alati jagu, aga eks ma üritan ennast koguaeg parandada..

Jee juba homme saab uuesti kaalule astuda. Loodan, et pole juurde võtnud... Eestis käik ei mõju mulle alati hästi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. January 2012, kl 17.28

hei...see nädal mul kaalulangust ootada pole, kuna viimased paar kuud eksamite periood ja siis isu meeletu, aga tänasega saan enda õppimisele lõppu panna, tegin viimase eksami ära ja ongi kõrgkool lõpetatud, nüüd tuleb küll täiega kaalu hakkata jälgima, et juba 3-ndaks veebruariks paar kilo alla saada, et keliti mahtuda...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.