Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 06. March 2012, kl 22.47

Pisikiiz, tuttav tunne, kui esmakordselt oksele pidid hakkama! Ma suutsin pool tassi ära juua ja siis tundsin, et hakkan oksele. Kui palju sa õunaäädikat panid vette? Ma alguses proovisin 1 tl klaasi vee kohta, et maitsega paremini harjuda. Paar päeva jõin nii, siis panin sutsu rohkem ja nüüd olen kahe teelusika peal. Võid ju näiteks sidrunimahla veega segatuna proovida, see peaks ka ainevahetust kiirendama. Ma vahelduse mõttes olen mõned korrad hoopis nii proovinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 07. March 2012, kl 07.53

Ikka saab liituda smiling smiley duelli lõpuni on veel kõvasti aega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: merru
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.52

minu kaal täna oli 72,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.02

minu kaal on täna hommikul 65,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 09. March 2012, kl 19.04

Täna hommikune seis 73,9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 09. March 2012, kl 21.31

Õhtust!

Täna hommikul näitas kaal 71.5 kg ehk siis 600 g juurde tuli. Olen ülimalt pettunud, sest olin nädala jooksul korralik sad smileysad smileysad smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 10. March 2012, kl 12.07

Minu Reedene kaal oli 76,5kg. meeletult pettunud iseendas... enda meelest hoidisin end sel nädalal väga hästi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 12. March 2012, kl 11.40

Tegin ühe kokkuvõtliku kaalutabeli. Sealt näeb, kuidas duell edeneb ja igaüks saab jooksvalt ise oma andmeid täiendada. Turvalisusseaded on praegu sellised, et igaüks pääseb ligi. Kas jätan selle nii või muudan turvalisemaks?

Emad suvevormi kaalutabel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 12. March 2012, kl 12.38

Tabelis ise andmete täiendamisega on siiski probleem, mida ma hetkel lahendada ei oska. Kui kirjutate oma kaalu siia foorumisse, siis saan mina need arvud ka tabelisse kanda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 13. March 2012, kl 22.59

Ma nüüd avastasin et sellel on teine lk ka grinning smiley mõtlesin et miks keegi ei kirjuta.
Ma nüüd käisin laupäeval tõuekkelgumatkal ca 9km - 2,5h, see oli julm!!!!
pühapäeval tegin kiirkõnnis ühe tiiru (ca 1,5km) ja täna siis mingi 500-600m jooksu ja ülejäänud aja kiirkõndi (kokku ringi mul 2,4km). Noh väga palju pole. Aga arvestades seda et ma muidu üldse eriti ei liiguta on hea seegi grinning smiley
Õuna äädikat tarbin nüüd nii et pool sidrunit ja 1tl õunaäädikat ja siis vesi... ajab oksele küll aga krt ära joon grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.59

See kaalutabel on küll väga mugav varjant grinning smiley see võiksgi jääda siis meile siia smiling smiley
Minu täna hommikune kaal on 76kg . -500g. vähemalt midagigi sad smiley
Tubli Pisikiiz , peaks ka ennast hakkama rohkem liigutama. Koguaeg mnõtlen et järgmisest nädalat hakkan üle päeviti jõusaalis käima aga tuhkagi, millestki jääb puudu et seda õiget õhinat peal pole.


Aga edu veel kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.22

Täna hommikune seis 71,7-kõhugripp on väga tõhus kaalulangetajagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.46

tänane kaalunumber on 75,5 kg

Valikud: VastaOsunda
thumbs upRe: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 24. March 2012, kl 11.12

Hei,
Lugesin juhuslikult teie õunaäädika joomisest ja tahtsin natuke nõu anda, äkki teile hakkab ka õunaäädikas maitsema, kui teete nii nagu mina...nimelt on vaja õhtul panna 1 spl. mett ja soovi korral ka rosinaid( pidi olema südamele väga hea ) suurde klaasi veega seisma ja hommikul tuleb lisada 1spl. õunaäädikat ja ära juua enne hommikusööki...see tõesti toimib, proovige, ainult et mesi tuleb toidupäevikusse kirja pannadrinking smiley
Loodan, et häirinud kedagi sellega, et lugesin teie duelli....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 25. March 2012, kl 11.13

Mul kaal näitas laupäeva hommikul 67,5. Ma ei suuda üldse seda teemat leida õigel ajal üles :d
Eile käisin jooksmas. Mingi 800m vist jooksin ja ülejäänud kõndisin kiirkõnnis (kokku ca 2km). Kuna ma läksin teiselepoole kui tavaliselt siis ma täpset pikkust ei tea. See on suht umbes mu sammulugeja järgi (mingi väga odav suvaline).
Tibutas aga ikkagi käisin grinning smiley pärast oli päris mõnus tunne - kuigi nüüd jh on kurk valus.
loodan et lumi sulab päeva peale ära siis lähen täna ka grinning smiley muidu mul kiigukatega liiga libe joosta grinning smiley
Seda mee ja rosinate värki võiks proovida küll. Ma nüüd enamvähem nädal pole võtnud rohkem äädikat sest mul ei liigutanud see küll midagi sees grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 26. March 2012, kl 21.25

Minu reedene seis oli 72,3sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.49

Pole hullu Tinza. Sa olid ju haige ka. Loomulik, et paranedes keha püüab kadunud kaalu tagasi saada. 9.03 kaalumisega võrreldes on ju ikka miinus olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.47

minu kaal on täna 64,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.29

74,5 . vaikselt hakkab juba ilmelt võtma smiling smiley Väga rahul omadega , sünnitama minnes olin 92kg ja suutnud natukene vähem kui 2k 2nädalaga 17,5kg alla saada..

Aga enam polegi palju duelli lõpuni jäänud . Pöidlad pihus meie kõigi jaoks smiling smiley Päikest naised !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 01. April 2012, kl 22.32

Minu reedene seis 71,4smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 03. April 2012, kl 07.02

Kuhu kõik duellitajad kadunud on ? asi nii ära vajunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 03. April 2012, kl 14.40

On jah vaikseks jäänud, ise ikka vaatamas käin aga sõna võtan väga vähesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 09. April 2012, kl 11.21

Mina polnud pühade ajal arvuti ligi. Täna hommikul näitas kaal 64,6 kg, st nädalaga 0.5kg juurde tulnud sad smiley Aga nüüd peale pühaderoogade nautimist taas uue hooga kaalulangetamise juurde.
Ja kadunud duellitajad - tulge ikka tagasi meie hulka...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 12. April 2012, kl 09.10

Ma üldse ei ole kaaluabisse jõudnud viimsel ajal.
Mul reedel näitas kaal 66,5 grinning smiley seega liigub smiling smiley
Iseasi et vahepeal siin üldse ie mõelnud söömisele - ei tea mis nüüd kaal arvab homme.
Üleeile pikendasin oma jooksuringi tongue sticking out smiley kokku 1km võrra umbes grinning smiley Üle poole maa sellest jooksin tongue sticking out smiley
St jooksin mingi 1km ja siis jupiti juurde. Ma joosta nagu jõuaks - st jalad jõuavad aga hingeldama hakkan - ei oska õigesti hingata confused smiley
Vaja lõpuks nüüd käia spordiklubis ka ära - saaks 1x nädalaski trennis ka käia oleks juba asi ju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.41

tänane kaal 73.5 kg. liigun vaikselt ka eesmärgi poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.07

kaalusin täna 64,2 kg, asi edeneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 13. April 2012, kl 14.08

Ainult 2 kaalumist jäänudki lõpuni.. kuidagi kiirelt saab otsa see :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.33

Reedene kaal oli 64,2 kg, niisiis ei mingit muutust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.55

Täna kaalusin 64,3 kg. Seega olen nädalaga 0,1 kg juurde võtnud sad smiley Täna oli viimane kaalumine ja duell ongi läbi. Kuidagi kiirelt on see aeg läinud. Kokkuvõttes on õnnestunud kaotada 2,2 kg ja selle üle on mul väga hea meel.
Ülejäänud duellitajad - palun kirjutage ka kuidas teil on kaalulangetamine läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 02. May 2012, kl 11.01

Viimase kaalumise ajal olin 70 ja paarsada peale, täna hommikul näitas kaal ometigi esimeseks numbriks 6-te. Nüüd olen küll raseduseelses kaalus tagasi, kuid vanad riided ikka pole enam need, mis olid. Ühesõnaga peab hakkama kõhulihaseid ka lisaks tegema.
Ja kui kedagi huvitab, siis FB selline grupp nagu Emmed langetavad kaalu, seal saab edasi muljetadasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.