Kuupäev: 25. April 2012, kl 10.46
Tere kaasvõitlejad,
Kuidas teil läheb? Kas täidate tublilt iga päev päevikut ja kas see on teil alati tasakaalus ?
Minul läheb tasa ja targu, loodan, et miinuse poole

. Päevikut täidan aeg-ajalt, iga päev ei ole aega ja õhtul kogu menüüd kirja panna ei jõua ja ei ole ka pointi. Ainuke mure on, et päevik ei ole kunagi tasakaalus. Kohutavalt raske on hoida toitumine tasakaaslus, eriti valgu osa ja mis kõige kummalisem, et kanafilee annab meeletult palju valku.
Olen varasemalt ka kaalujälgija olnud aga siin kaaluabis olen õppinud seda, et rasva peab palju rohkem sööma kui olen varasemalt söönud ja positiivne on see, et kui süüa soovitav kogus rasva siis näljatunnet väga enam ei teki

.
Kui keegi viitsib/tahab siis palun kirjutage oma põhiline kasutusel olev tasakaalus päevamenüü mida olete kõige tihedamini harjunud sööma. See oleks suureks abiks. Tänud ja jõudu jaksu!
