Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.43

Nii tore näha, et numbrid kahanevad ja motivatsioon on teil laes. Minul jäi kahjuks kaal samaks mis nädala alguses ehk siis 99,7kg. Ilmselt ei olnud ma nii korralik nagu teie aga eks ma järgmine nädal püüan tublim olla smiling smileysmiling smiley
Teie aga olete super tublid ja kui kõigi kaalud on olemas, siis teen tabeli ka ära!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.09

Tere

Kuna minul endiselt kaal katki siis paneme 86 kg kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.10

Minu kaal näitas täna hommikul 105,4 ehk siis esmaspäevaga võrreldes on pekki lahkunud minu kehalt -2,5kg. Võibolla oleks parem näit isegi tulnud aga eile peale ujumist oli kõht niii tühi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.30

Veel on puudu topgirli kaal, siis on tabel valmis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 15.58

[docs.google.com]

üritasin esmakordselt tekitdada tabelit. Kontrollin, kas nii tuleb link ka smiling smiley

Sinna saab igaüks ise lisada oma kaalu ja oleks kõigil kergemsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 16.21

Ettepanekud tabeli täisutamise osas teretulnud. Kes oskab, võib ka ise tabelit kaunistada winking smiley
Ma nt mõtlesin, et võiks oma pikkused ka kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 13. April 2012, kl 16.51

Kuidas ma ise sinna mingit numbrit sisestada saan?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 13. April 2012, kl 17.20

mul tekkis sama kyssa, tahtsin pikkust lisada,,,winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 13. April 2012, kl 17.51

Minu pikkus 174 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 19.54

aga nüüd peaks saama lisada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 15. April 2012, kl 14.30

Tere!

Kuidas teil nädalavahetus möödub? Minu jaoks on nädalavahetused kõige raskemad, sest ikka tuleb ette külaskäike ja toitumine ei ole nii regulaarne kui nädala sees. Täna sain lõpuks ka ratta selga ja see tunne mis mind peale sõitu valdas oli uskumatult hea. Tahaksin hakata 3-4 korda nädalas sõitmas käima ja loodan, et see mul ka õnnestub. Hea on see, et nüüd saan oma lapse ka kaasa võtta kui teisiti ei saa.
Kaaluga on nii, et see ei taha üldse langeda. Laupäeva hommikuks oli lausa 300g juures ning ma isegi ei tea millest, sest patustanud ma polnud. No eks nüüd paistab mis tulemus reedeks on. Ilmselt pole ka kõige mõistlikum iga päev kaaluda. Kui tihti teie ennast kaalute?

Ühesõnaga olge tublid ja ärge patustage winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 15. April 2012, kl 17.14

Tere,
Käisin eile sünnipäeval ja õnneks suutsin endale mõnede asjade osas `ei` öelda.
Magusat tõstsin endale ise ja hästi väikest tükikest. Ise vähemalt olen rahul.
Ja täna - 4 tundi aiatööd...
Kuigi isu on meeletu aga kõik kalorid juba ära söödud. Tegin endale teed... suuure tassi... äkki saan isuga hakkama...
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 15. April 2012, kl 19.01

Nädalavahetus ilusa ilmaga pole hull, möllan aias, praegu ju niipalju teha,,, koeraga hea jalutamas käia. Kehva suusailmaga palju hullem siin nelja seina vahel ja kiusatusi palju rohkem. Olen nyyd kolm päeva söitnud "toas rattaga", see on lausa kole, kuidas yldse jöudu ja vöhma pole,,, aga täna oli juba lihtsam, teen öhtul yhe treti veel.
Päikest köigile, vastupidamist!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 16. April 2012, kl 08.45

Tere

Minu nädalavahetus läks ka käest ära. Sünnipäeval käik koos isuäratavate toitudega. Aga pole hullu tagasilööke võib ikka tulla. Uut nädalat alustan jälle positiivsete mõtetega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 16. April 2012, kl 14.40

Tere!

Nädalavahetus oli mõnus tongue sticking out smiley laupäev jättis küll soovida ilma poolest, aga see-eest pühapäev ju luksus lausa! Sai aias toimetatud, autot hoovis pestud, lapski veetis pool päeva õues. Siiani oleme vaid jalutamise aja õues olnud. Laupäevaks oli mu kehalt lahkunud veel 300gr, aga pühapäevaks oli 100 tagasi....tekkis kerge paanika juba, et mis nüüd??! Nii kui jalutama ei saa, siis kohe kaal juures? Aga ei, täna hommikul rahunesin, sest kaal oli 700 miinuses jälle. Ei tea, mis vimka see siis vahepeal oli smiling smiley Kuna täna jälle jube tuul, siis õue ei kisu, küll aga vedasin nurgast statsionaarse ratta elutuppa ja nüüd pool tundi kedratud smiling smiley jälle hea olla.
Toitudega olen suts raskustes, just ülesmärkimisega...nt tegin broileri kintsulihast (nahata) grilli ja ei oska valikust mingit vastet talle leida..ja ega paljude asjadega nii..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 16. April 2012, kl 19.14

Tere,

Nädalavahetusel oli nii ilus ilm, et sai aias palju ja väga kaua mütatud. Söögiga sai ilusti - ei läinud üle 100%.
Aga täna esmaspäeval annab eile päev tunda. Ilm kole ja nälg suur, käib tõeline võitlus juba 106% täis ja tahaks veel midagi, aga peab teed tegema ja äkki saab ennem uut söömist voodisse, siis saaks endaga rahule jääda. Edu teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 16. April 2012, kl 20.49

Tere.
Kas meie nn read on lukus? Vaatan, et eelmisele 90+ üleskutsel oleks uusi liitujaid lisaks.
Oleks seltsis segasem?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. April 2012, kl 08.04

Ma usun, et võime võtta küll juurde seltsilisismiling smiley

Minul on kaal hakanud järgi andma. Reedest alates on kaal langenud 600g. Ja see teeb tuju heaks. Eile hommikul sai ikka rattaga 15km sõidetud enne, kui ilm ära läks. Täna läks ikka tuju täitsa ära kui nägin mis õues toimub. sad smiley Tuleks ometi juba suvi....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.15

Minu jaoks on ka nädalavahetus suhteliselt raske, siis on mul rohkem võimalusi süüa ju. Kahju, et ilmad nii koledad praegu on, ei taha kohe üldse välja minna. Aga muidu ma teengi nii, et ühel päeval nädalas ma lasengi kalorid üle, mitte küll palju aga kord nädalas luban endale midagi, mida igapäevaselt ei sööks, kasvõi šoksi vms. Aga seda ei juhtu iga nädal, mõni nädal on lihtsalt raskem ja see korraks üheks päevaks vabaks laskmine annab jõu ikka tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.47

On ju isegi dieete, kus 1 päev on lubatud süüa nn. normaalselt. Et siis mitte õgides lolliks minnes, aga vastavalt isudele. Ise veel seda praktiseerinud pole, proovin jääda oma etteantud kalorite piiresse, aga never say never winking smiley
Mul on samas tekkinud küsimus liikumise arvestuse kohta. Et kui ma ikka 300-400kcal treeninguga ära kulutan, kas siis tohib sellevõrra rohkem süüa päevas? Info toidupäevikus näitab küll, et olen automaatselt vähem tarbinud, kui olen treeningu ära sisestanud, aga samas kui Graafikut vaadata, siis olen üle söönud, ehk skaala liigub punasele automaatselt confused smiley Paar päeva tegin nii ja nüüd enam ei tahagi nagu treeningult saadud lisa kaloreid kasutada, sest mulle ei meeldi see graafik siis enam ja tunnen ennast nagu liigsööja... Kuidas teised teevad siin?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 17. April 2012, kl 10.50

Mina olen treeningu kalorid maha arvestanud s.t. söön päeva lõpuks ikka 100% kaloreid täis. Või on see siis valesti?
Kuidas meil muidu läheb? Minul kipub asi ikka halvemuse poole. Tuleb tüdimuse tunne peale, et tahakas kõigele käega lüüasad smiley
Lõunani suudan joont pidada aga õhtul on jälle asi käest ära. Aga proovin ikka endas seda tahtmist kasvatada.

Ilusat kevadet kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. April 2012, kl 15.54

meril46 kui sa endale eesmärgi panid, siis milliseks sa oma füüsilise aktiivsuse panid??Minu loogika on järgmine: Mina näiteks panin, et liigun väga vähe hetkel, seega minule ette antud kalorid on ikka täissöömiseks, ehk siis ilma liigutamata pean nii palju kaloreid sööma, et alla võtta. Kui aasta tagasi siin olin ja trennis käisin siis üritasin ikka kaloreid täis süüa peale trenni aga kuidagi ei õnnestunud ja kui sõingi täis, siis kaal langes ikka. Praegu panen kõik liikumised alles siis sisse kui kõik söögid sisestatud

Üks miinus on selle kaalu kaotamisega, mul on koguaeg nii külm, käin pikad riided seljas eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 17. April 2012, kl 15.57

Mina panin oma füüsilise aktiivsuse - liigun väga vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 17. April 2012, kl 18.54

Sõin täna 150% oma kalorinormist. Väga piinlik. Lähen nüüd kohe koeraga metsa jalutama ja äkki siis on parem tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. April 2012, kl 20.55

Minul oli täna kerge magusasööst. Õnneks toimus see enne lõunat ja loodan väga, et see kuidagi kaalu ei mõjuta. Täna selgus ka see, et olen üks neist, kes sööb vastavalt oma emotsioonidele. Nii kui miskit halvasti, tekib suur tahtmine magusat süüa. Loodan, et suudan ikka homme rööbastele tagasi saada!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 18. April 2012, kl 18.55

Tere jälle.

Mul üldiselt probleeme pole eriliste isudega. Täna sai poes käidud ja mõtlesin, et nädal aega pole magusat saanud (kusjuures isu ka polnud nagu) ja otsustasin, et ok, võtan 70% kakao sisaldusega Laima šoksi, et kui peaks isu tulema, et siis kummikomme järama ei hakkaks grinning smiley Pojale võtsin tavalise piimašokolaadi, ka Laima oma. Kodus hakkasin huvi pärast siis kaloreid võrdlema ja no mida värki? Kõigest 38 kcal on vahe 100 gr kohta. Olen nagu varasemalt aru saanud, et kaalujälgijad peavad ikka seda va mõrudat sööma, aga mis mõttega nagu, kui kõik näitajad on pea samad? See 30 kcal mind küll jalust ei raba... Niisiis ei teagi, kas on üldse vahet? Vist väga mitte...ega mulle see mõru maitse ei meeldi kah winking smiley
Enesepiitsutamisest nii palju, et söögiga on ok, jalutamas käin ka oma noorima 8 kuuse lapsega 2 tundi päevas vankrit lükates ja eile mõtlesin, et olen eriti aktiivne ja teen 4 x 15 kükke ka grinning smiley No seda poleks vaja olnud grinning smiley Jalad nagu puupakud all täna, kanged kui juurikad. Oleks vist pidanud ka venitama lihaseid pärast.... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 18. April 2012, kl 21.17

Minul see nädal ei lähe kuidagi hästi. Kuigi ma ei söö palju pigem on mure, et kalorid ei saa täis ja kui veel trenni teen siis jääbi 800-1000 kalori vahele. Kaal seisab ja kogu lugu aga jah vähemalt pole juurde tulnud.
Mul ka noorim laps 8 kuune aga ta hetkel haige ja ei saa jalutamas käia sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 19. April 2012, kl 07.25

Hommik kõigile!

No pagan raske on ikka see kaalulangetamine. Mõnel päeval kõigub mul kaal oma kaks kilo, kuidas see võimalik on , aru ei saa. Söön nagu ikka ja liigun ka. Peale kella 17 ma ei söö, siis lähen oma rattaringile 12,5 kilti 30 minutiga, siis panen hulaga 20-30 mintsa ja siis kas võimlen või lähen kõndima. Peale seda ei tahagi enam süüa, ainult juua. Kõhulihaste harjutusi teen ja päris mõnus on. Ma olen enda liigutamist hakanud kohe nautima, mida poleks arvanudki. Teksased on ka laiaks jäänud. Kaloritega on nagu on, ei oska kõiki asju tabelisse märkida. Aga peaks tulema enam vähem kokku, aga paika ei saa mul proportsioonid, süsivesikuid kipub üle minema, kuigi koogid, saiad , limonaadidid ja sokolaad on nimekirjast maas. Kolm söögikorda , pluss üks või kaks vahepala, täitsa norm. Rohelist teed hakkasin ka jooma, no oli ikka rõve alguses, ma pole kunagi teed ega kohvi ilma suhkruta joonud, nüüd olen nii ära harjunud et ei oska magusat tahtagi. Nii et kallid kaaskannatajad, kõik on võimalik.

Hommse kaalumiseni!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 19. April 2012, kl 08.18

Tubli RiinRiin.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 19. April 2012, kl 08.19

sorry vale pilt smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.