Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 09. May 2012, kl 11.08

Tubli suurtädi, oleme uhked!!! smiling smiley
Jääme siis ootama millal nr 9 algav kaalunumber kaob smiling smiley

Nii. Mina sain tunnikese puid laduda. Avastasin, et see on ka üsna hea trenn.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kix00 09.05.2012 11.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 09. May 2012, kl 13.05

Palju õnne Suurtädi!!!! Loodan, et saan ka järgmine nädal seda sama uudist teile siin hõisata grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 10. May 2012, kl 08.07

Mega tubli, suurtädi!! the finger smiley Selleks kaalumiseks minul see 1 veel ei kao, aga järgmiseks juba ehk küll winking smiley tongue sticking out smiley
Eile sai mingi hullult jaluatatud vankriga, no jalutamiseks raske seda nimetada, päris kiire tempo oli peal. Kokku tuli kuskil 15 km....varvas nüüd villis ja oma paturegister ka kustutatud grinning smiley kaal langes hommikuks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. May 2012, kl 17.10

keegi maijooksule ka läheb?? Mul plaan minna, 7 km kõndi peaks ju head tegema. Aga homme kaalume juba!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.04

noh, vörreldes kolmapäevase "kontrollkaalumisega" oli tulnud +200, aga ikkagi 9-ga algav number thumbs up,
egas muud, kui uute, väiksemate numbriteni! Möödud on ka kenasti "kokku tömmanud"hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.07

Ma pole kunagi maijooksul käinud, päris huvitav oleks smiling smiley Kui lapsehoidja leian, siis kõnniks küll. Kaalumispäev andis rahuldava tulemuse, taaskord -0,9. Ei tea, kas jääbki nii tiksuma nüüd? No pole hullu, peaasi, et + ei tule winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.49

Olen õnnelik -0,9, kuigi see nädal ei läinud mitte hästi, nädala algul nägin tunduvalt väiksemat numbrit, aga see tulemus on hea, sest sai patustatud ja üks päev ei märkinud peale hommikusöögi midagi üles. Loodan, et leian oma motivatsiooni üles, et ei lööks käega, sest tegelikult on ju hästi läinud kaalu pole veel ükski nädal juurde tulnud, aga vahel ei jaksa jälgida tahaks mõtlematult asju suhu pista ja mitte kaaluda ja laiskus on ka peale tulnud. Kuigi trenn annab hea tunde, aga ennast selleks sundida on raske, pärast on küll nii hea tunne.
Edu teiele kõigile ja tuld kaalulewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.36

Mina panin tabelisse täna täiskõhu kaalu, hommikul magasime sisse ja oli vaja lastega ujuma tõtata, et ma suutsin juba süüa ja siis astusin kaalule, seega tänane kaal 101,6 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -0,9 Kurjaks ajan ennast ka, et ära unustasin kaaluda, sest eile õhtul oli peale jalutamist kaal mul 100,9 aga no mis teha smiling smiley järgmine nädal ehk suurem miinus siis. Vööümbermõõt läks mul täna hommikuks ka suuremaks, see "tore" aeg üks kord kuus on kätte jõudnud...

TiiuL võta laps käruga kaasa winking smiley ja sõbrannad ligi. Kuna mul nii väike veel, siis ma võtan ta kaasa, vist pean teda kuskilt muruplatsil kesetu "jooksu" söötma ka veel. Ma ka ei ole maijooksul käinud, mõtlesin, et lähen proovin ära, hea algus... võibolla järgmine maijooks jooksen juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 11. May 2012, kl 16.30

Ma kohe täitsa mõtlen sellele tulekule ja kutsun vbl veel naabrinaise ka kaasa, tal ka 9 kuune titt ja maadleb kaaluga smiling smiley

Aga vaatasin tabelit, et meil vist 5 loobujat + topgirl, kes pole üldse peale regamist kaalu märkinudki. Loodame, et me ülejäänud ikka reipalt vastu peame tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 11. May 2012, kl 17.31

Loodame, et loobujaid ikka vähem kui 5.
Kas teeme nii, et kui 3 nädalat pole kaalu teatanud, siis peidame nende kaalud?

Ma tegin avastuse, et minu põhiline kaalulangetamine on nädalavahetusel. Siis magan rohkem ja kaal langeb paremini. Nädala sees toimub kaalu säilitamine. Alati on nädala alguses esmaspäevane kaalu number ilusam kui reedene. Mul nimelt duellid esmaspäevase ja reedese kaalumisega.

Muidu liigun ise ilusti graafikus : 300-500 gr nädalas kaalukadu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 13. May 2012, kl 07.03

Tere

Mure on minu õuele telkima jäänud..nii ei saa ju rallit sõita.. +1,9 kg see nädal..hullem kui jojo..sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 14. May 2012, kl 19.03

Tere

Ma ei teagi kohe, mis nüüd siis on, aga ma ei saa pidurit peale enam peale ämma sünnat ja emadepäeva...kaks päeva sai kenasti täis laotud ennast nii toorsalatit, mis ikkagi oli segatud majoneesiga, liha ja kala ja kooki nii 4 tk... nt praegugi on klaas valget veini jälle naha vahel ja enne sai lihtsalt ampsuks külmkapist paar lõiku sinki krahmatud confused smiley see pole ka ju kaalule hea..ma pole julgenud kolm päeva kaalule lähenedagi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 17. May 2012, kl 21.18

Hei duellitajad, homme jälle kaalule. Ei tea mis üllatusi sealt on oodata, endal küll pole tunnet, et kergemaks olen läinud. Aga eks näis. Edu teiele ja meeldivaid numbreid kaalulwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.29

Vihmased tervitused köigile! Arvasin, et täna tuleb plussi, sest kuuseisud sellised viletsad,,, angry smiley natuke miinust ikka tuli.
Olen viimasel nädalal natuke laisk köndima ka olnud, aga aias on niipalju tööd, et kui pärast palgatööd öhtused toimetused aias löpetame, siis lihtsalt ei jaksa enam,,, aga asju käin kuurist toomas ikka yhekaupa, et rohkem asja oleks edasi-tagasi köndida,,,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.53

Hei heismiling smiley

Seekord siis -400 g (105,2kg) Asi seegigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.09

Heips! Seekord siis +0,3 Sain oma esimese plussi kätte siin ikka grinning smiley ega see nädal head ei tõotanudki nagu juba kuskil eelmises postituses kirjutasin. Kujutan vaid ette, et tegelikult peale pidustusi oli see + veel suurem, sest viimased päevad olin ikka väääga korralik ja jalutasin ka usinalt.
Nüüd aga uue hooga uude nädalasse! (Õnneks pole ühtegi üritust ka ees the finger smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.58

Mul ka kaal kuidagi seisab, sellest nädalast spordin jälle aga täna siis kaal 100,8, ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -0.8 kg. Huvitav kui neljapäeviti kaalun, siis on kaal väiksem...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. May 2012, kl 08.42

Minul liigub kaal alla nagu tigu. Vaikselt, väga vaikselt. Tänane miinus siis 400g. Asi seegi eks grinning smiley
Muide Banda. Minul oli ka eile kaal väiksem kui täna..Imelik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.31

Tere,
ikka imepisike miinus puhkuse nädala jooksul. Mina olen rahul smiling smiley
Kaalu erinevusest rääkides, siis minu esmaspäevases duelli kaalumises on alati ilusamad numbrid. Nädalavahetuse puhkus ja aias liigutamine mõjub hästi hot smiley
Üritan ka loobuda nn igahommikusest kaalumisest. Äkki siis on motivatsioon suurem winking smiley
Päikest ja ilusaid miinuseid kaalunumbrites!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.38

Kaalutabelis osas: kes ei ole nt 4 nädalat oma kaalu teatanud, nende nimed võtame tabelist välja? Või on motiveerivam Teile näha oma vastupidavust kaalulangetamisel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 18. May 2012, kl 11.02

Ma arvan, et võtame ikka maha need, kes enam ei duellita. Mõni võib ju lihtsalt seepärast loobuda duellist, et taoline motivatsioon, iganädalaselt taga ajada miinust, talle lihtsalt ei sobi vaid tekitab pigem stressi, kui näeb, et teistel kaal liigub paremini, mis omakorda jälle viib juhuslike ampsudeni ja lõpuks halvimal juhul loobumiseni. Hoiame pöidlaid ikka edasi neile thumbs up Igaühele oma tempo ja kaaluabi kasutusviis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 18. May 2012, kl 11.48

Oh mul ikka õnneks väike miinus (-100g) olen õnnelik, et ei tulnud plussi, sest enesetunne on kuidagi pundunud ja naiste asjad ka kohal. Loodame, et järgmine nädal on parem, sest siis olen kodus ja pole nii väsinud olemisega ja ei teki ehk nii palju kiusatusi midagi suhu pista. Nimelt töötan kohvikus, kus ikka mõni asi vahel suhu kukub ja ei pane seda isegi tähele. Esmaspäeval pidi ka ilm ilus olemathumbs up, nii et sport ja tervislik toit peab minu sõber olema edaspidi ja ei mingeid premeerimisi peale kaalumist ( kook ja vein, jäävad seekord ärasmileys with beer). Edu teile ja langetame järgmine nädal rohkem kui sel nädalal. Koos on lõbusam kaotadaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 18. May 2012, kl 12.31

Hei!

Minu tänane kaal 84,8
No ei taha kohe mitte alaneda sad smiley, naera või nuta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. May 2012, kl 13.52

Ma andsin eile korraks alla. No käisin seal maijooksul ära, kulutasin ligi 1000 kalorit ära ja mis siis kaal selle peale näitas, 2 lisakilo angry smiley nii kurvaks tegi, et eile ei pannudki ühtegi toitu kirja ja sõin õhtul veel friikartuleid ja jõin jätsikokteili. Tänasest olen jälle tubli aga motivatsioon hakkab kaduma, ma arvan, et see sellepärast, et alguses mul läksid ilusti alla ja suured numbrid ja nüüd ju läheb ka aga harjumatult vähe...

Tahtsin tegelt teema ülesse võtta: RobertNool-e dieet. Mis sellest arvate, ei suhkrule, teraviljatoodetele ja tarbida kookosrasva. Võibolla keegi jälgib teist seda, jagage kogemusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. May 2012, kl 14.06

Seda tahtsin ka veel teiega jagada. Et järgmisel laupäeval toimub selline äge asi, ma ise olen minemas kuna Zumba aitab ikka vääga hästi kaalu langetada ja seda veel vabas õhus ka teha thumbs up:
[www.facebook.com]

Tallinna XXXI Vanalinna päevad kutsuvad teid Zumbatama Vabaduse väljakule 26.mail ajavahemikus 15:00- 17:00.

Teiega pidutsevad parimad Eesti zumbatreenerid! Teeme ka üheskoos head ning abistame Eesti Liikumispuudega Inimeste Liitu, kes aitab meie vabatahtlike annetuste abiga mitmed erivajadustega abivajajad liikuma.

Asjad on võimalik jätta hoiule Inglise Kolledži spordihoonesse. Tasu 1 euro (sisaldab ka pesemisvõimalusi). Kellel veel jaksu ka pärast kahetunnist tantsu ujuda, siis see on võimalik 3.90'ga.


Kaasa võtta hea tuju, veevaru ning sõber/sõbranna smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 23. May 2012, kl 09.15

Igasugu dieetide kohta on mul välja kujunenud ühene arvamus - pikas perspektiivis need ei aita smiling smiley Jah, korraks saad tunde kätte, aga nii kui juhtud tavatoitude juurde tagasi pöörduma, on su vaev tühja jooksnud. Tegin 6 aastat tagasi proteiinidieeti. Lubatud on 2 nädalat. Ma tegin üle poole aasta, lihtsalt harjusin sellega ja nii ta läks. Alla võtsin 20 kilo. 85-lt 65-le. Praeguse kaaluabiga alustamisel oli mu kaal 107, ehk siis + 42kg võrreldes tolle aja saavutusega. Ok, mul jäi ka viimane rasedus selle kaalutõusu sisse, kuid siiski puhtalt tavasöömisega tuli 5 aastaga enne rasedust tagasi +30 . Nii et kena jojo-efekt. Ma soovitaks küll rahulikult toituda normaalsetes kogustes ja tava toiduainetest smiling smiley
Aga nüüd, trummipõrin....taram-taraaa! nr. 1 on minu kaalu eest kadunud!! tongue sticking out smiley Ja luban endale, et EI IIAL ENAM! smiling smiley
Jätkame...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. May 2012, kl 14.23

TUBLI TiiuL!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 24. May 2012, kl 12.44

Palju õnne sulle TiiuL!!! thumbs up Ma tahan ka juba, nii lootsin sellest ammu lahti saada. Aga väga tubli!!


Ma leidsin eile endas jõu ja motivatsiooni jätkata. Eks näis mis homme kaal näitab peale sellist nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 24. May 2012, kl 19.56

proovisin sel nädalal nii, et toitun nagu oleksin kaaluabis, aga kirja ei pane, suvi käes, no lihtsalt ei jöua,,, vaatame, kas möistus ja kere ja köik muu on omavahel kenasti koostööd teinud, eks homne kaalumine näitab. Kui on jama majas, siis tuleb ikka köik kirja panna,,,
TiiuL-> tubli oled! ma tean, mis tunne see on, alles nädal tagasi ise kogesin, fantastiline olemine oli.
cool smileyPäikest köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.09

Tere hommikust! Ma nõnda varajane, sest laps otsustas pool 7 mulle laulupeo korraldada ja mu üles ajada smiling smiley
Kaal on kukkunud drastiliselt. Oli ka üritustevaba nädal ja naisteasjad said ka otsa ja muru ka niidetud kokku 4 tundi, nii et eks ta pidigi kukkuma. Olen väga rahul tongue sticking out smiley aga sellegipoolest ennast premeerima ei hakka winking smiley
Päikest Teile! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.