Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. May 2012, kl 12.27

banaan ilmselgelt pole kõige parem valik tongue sticking out smiley liiga rammus suutäis grinning smiley
rohkem soovitatakse õuna pirni ja kiivit tongue sticking out smiley
kuna nüüd sai ka duelli astutud siis peab pingutama hakkama grinning smiley panin eile ennem magama minekut pulsikella peale et näha palju päevad kaoreid kulub. varsti ka väikse kohustuslik trenniring plaanis, et katsun siis teha oma pikema otsa, millega on tavaliselt läinud 1000-1100 kcal tongue sticking out smiley
ei taha reedel pingereas viimane olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 01. May 2012, kl 13.17

Eilse patustamise eest karistan end täna 10km-se ringiga! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. May 2012, kl 16.48

mingi 1h45min ring sai tehtud smiling smiley nüüd tuleb mingit lahjat kraami otsida et nälga ei sureks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 03. May 2012, kl 10.27

Ahoi, head kaaslangetajad! Vabandan, et ühise tabeli kokku panek võttis lubatust rohkem aega, tegin hetkel sellise [docs.google.com]

Andke teada, kui teil on ettepanekuid tabeli osas või kui peaksin midagi muutma. Homme jälle reede ja tõehetk käes smiling smiley

PS! Vaadake palun ka oma algandmed üle, et vigu sisse ei lipsaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 03. May 2012, kl 11.48

hei,

Tabel tundub küll väga põhjalik olevat.
Kohe mitte ei taha homme kaalule astuda aga lohutan ennast sellega, et siin teisigi "patustajaid" olnud.smiling smiley Ja eks konkurentide suured miinused peaks ka kõvaks motivaatoriks olema järgnevatel nädalatel ...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 03. May 2012, kl 11.55

Tere,

andeks kas siin on veel ruumi? Ehk kas võtate veel ühe paksukese oma seltskonda vastu? Olen püüdnud kaaluabi toel kaalu langetada mitu korda ja see on ka õnnestunud. Kahjuks iseloom on nõrk ja õigel teel püsimine valmistab raskusi. Nii olengi nüüd oma 175cm pikkusega 88,9 kilo raske ja
niiii tahaks jälle alla saada....esialgu 80 kiloni, siis vaataks, mis edasi saab. Kaaslastega koos on see alati kergem, tundsin seda ka kaalujälgijana olles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. May 2012, kl 17.52

Hei!

Kas seame mingi ajalise eesmärgi ka või vaaatame lihtsalt kuidas areneb see langus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. May 2012, kl 17.53

Ja stepper, väga ilus tabel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 03. May 2012, kl 19.14

Pilleriinu, ruumi on, excel on suur ja lai smiling smiley Panin su andmed sisse.
Kidi, aga paku eesmärk välja! Ma olen täna olnud üliaktiivne ja peas pole ühtki ideealget... ma oleks igasuguse eesmärgiga nõus, mis sisaldab kaalulangust grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 03. May 2012, kl 19.46

Ärge pange pahaks, aga ma pidin faili formaati vahetama ja kahjuks ei kirjuta ta vana linki üle, vaid loob uue, seega on uus tabel siin (sisuliselt siin midagi ei muutunudki), kuid kui klikite vanale lingile, siis pole ka hullu, sest seal on olemas uue faili link.

Igatahes, nüüd ja igavesti on meie duelli info kirjas siin [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. May 2012, kl 21.04

Suvi on kindlasti paras katsumus, kuidas grillihooaeg üle elada. Aga äkki teeks nii, et seame vahe-eesmärgi jaanipäevaks või noh ennem seda, mis oleks soovkaal suveks. Poolteist kuud aega põhimõtteliselt suveni, et nii või naa peaks kõvat tööd tegema, kui kellelgi mingi siht suveks. Ja siis see niiöelda finaal oleks nt august? Siis oleks ju täpselt näha kui suure sihikindlusega me oleme üritanud terve suvi tublid olla ja üleliigseid ampse pole võtnud smiling smiley Suvi on minumeelest just see proovikivi. Grillimised ja üldjuhul just need hilised söömised, sisetreeningud jäävad siis üldiselt vähemaks või üldse ära.
Ma ei tea kas mingid karistused ja preemiad peaksid ka äkki sellele järgnema? Teises duellis pakuti välja, et karistuseks 15km ja preemiaks 10km. Mina seda 10km just preemiana ei võta, pigem lubaks endale midagi head.
Äkki siis meil 10km karistustiir - ma ei tea kuidas kellelgi on, kui palju keegi kõnnib üldse jne. Minule oleks see küll karistus grinning smiley Minu igapäevane ring 5km. Ja siis preemiaks tubli töö eest midagi mida süda ihkab, midagi head smiling smiley
Sügiseks saledaks! Suvi kohe ukse ees, selleks ajaks vist enam väga saledaks ei saa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 03. May 2012, kl 21.55

Näiteks et jaanipäevaks kaotada 10% kehakaalust ja kes ei kaota, see peab karistuseks 15 km kas siis käima, jooksma, sörkima? Kidi, kas pidasid midagi sellist silmas? Või on 10% liiga palju? Alguses läheb muidugi kaal kiiremini ja ca kilo nädalas ei ole vist väga suur utoopia? Või mida teised arvavad? Järgmise suurema vahefiniši teeks siis ehk 1. augustil ja siis 1. septembril ning siis vaataks, kes veel meil alles on ja kas maksab edasi minna. Kui on vastuväiteid, andke aga teada!

Minu endaga on aga nii, et suvi minu jaoks eriti keeruline aeg ei ole, kuna lihaarmastaja ma pole, pigem kipun talvel diivanil küpsistega liialdama... suvel saab palju jala käidud, aga eks üks lõks on mõnus külm õlu või ka valge vein. Seda ma kardan küll, peab vist saunaõhtutel tuppa peitu jääma smiling smiley

PS! Aitäh sulle, Kidi, aktiivse kaasamõtlemise eest, täitsa tunnen, et meie mõõduvõtmisest võib siin kambaga veel asja saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.12

ma katsuks jaanipäevaks siis mingi 80 peale saada tongue sticking out smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.08

Tsau kullakesed!
minu kaal86,3yawning smiley
häbi mul olgu,laiskus on muidugi põhiline kuid ega ma toitu ka suurt vali,ikka kiirelt sisse ja siis alles mõtlen!
Täna alustan rattaga sõitmist,nui neljaks.
Kõigile kallid ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.42

Mul siis kaaluks 85 kg. Pean tunnistama, et olen äärmiselt pettunud, kuna ma ei ületanud kordagi kalorite normi, magusat pea ei söönudki ja liikusin iga päev ikka väga tublisti. Samuti sain kolmandal päeval korda ka veejoomise. Veidi demotiveeriv on see algus, aga ma ei anna alla, kuna positiivse süsti andis jällegi iseenda ja isude võitmine. See, et suutsin oma toitu ja oma isusid kontrollida ning liikuda rohkem kui kunagi varem. Ka võit iseenda üle võib magus olla smiling smiley

PS! Kui keegi oskab, võiks meie google tabelis vähendada reas kaotus nädalaga kg kohti peale koma (ma arvan, et kahest kohast piisab). Excelis on selleks koht Decrease Decimal, aga ma ei suuda seda leida google docsi excelist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.59

Ilusat kevadhommikut. Ootustele küll ei vasta aga minu kaal oli täna hommikul 82,8.
Esmase eesmärgina püüan järgmisel nädalal tublim olla ja ikka rohkem sundida ennast vett jooma - olen tähele pannud, et see aitab tegelt tublisti kaasa aga pean sundima seda tegema ennast suure vaevaga.smiling smiley
Stepper, exeli tabel ei ole minu tugev külg aga pean mainima, et mind küll need komakohad seal exeli tabelis ei häiri.
Pead püsti, kõva motivatsiooni ja palju miinuseid kõigile järgmiseks nädalaks!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.06

Heihopsti!

Stepper, mina võtaks seda eesmärki ikka kg numbrina, et nt praegu kaalun 93 kilo ja jaaniks tahaks kaaluda 87 kg, mis iganes see protsent siis on. Ma pole eriti kunagi protsentides vaatanud, et palju ma siis nüüd kaotasin. Miinus on miinus ja peaasi, et ikka alla läheb smiling smiley
Muidugi on ka hea teada seda protsendi, aga ilmselt tekib see wow siis kui mingi väga suur kaotus on. Ehk siis kui mingi suurem number turjalt maha saadud aja peale ja siis vaatad protsenti, et wow, päris palju ikka minu kehakaalust smiling smiley

Mina ka natukene pettunud selles numbris, eks enda süü, kelle oma siis veel. grinning smiley Eile õhtul - ennem kaalumist! veel sõin 9 ajal rõõmsalt ja kõndimas ka eile ei käinud.. Ilmselt läheb nv ka tuksi, lähen Tallinnasse külla ja seal ei kuku ju kaaluma oma toite ja ajama oma joont, et peale 6-te ei sööda! grinning smiley Eks ma üritan vähem ja napsata neid toite, mis lahjemad smiling smiley Eks siis esmaspäevane kaalumine näita grinning smiley

Teile, aga mõnusat nädalavahetust ja nautige päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.08

Tere!Minu kaal 85,2smiling smiley) Küll on raske oma kaloritest kinni pidada, aga muidu ei toimu kaalulangust....liigun piisavalt-eile sai 185000 sammu tatsutud ja muidu ka aktiivne oldud, aga raske-raske....keha peab nagu kaalu kinni-nonoh-mis toimubsmiling smiley))Vstupidamist ikka!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 04. May 2012, kl 15.25

Tére,

aitäh Stepper, üritan siis ka siin foorumis osaleda. Kaal veidi langes, kui arvestada seda, et aega oli mul üks päev. Kuna olen ennegi kaaluabi programmis osalenud, samuti olnud kaalujägija, siis toitude osas raske valikut teha ei ole. Liikumisega on asjalood nigelamad, üritan rattaga sõita ja rohkem kõndida. Otsisin isegi hüppenööri välja ja sain suur hädaga 100 korda hüpatud, kuid raske oli, hingeldasin ja jalad hakkasid tudisema...
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 05. May 2012, kl 08.38

niisiis, eile läks kiireks ei jõudnud kaalule, tna siis kaal näitas 84,6kg, midagi on maha läinud õnneks, aga noh käin vahetustega tööl, nüüd oli nö see ühtune vahetus, seega jooksmist-kõndimist eriti ei ole, kui siis aint nii palju et jala tööle. järgmisel nädalal olen tublim winking smiley
natuke ikka hea meel ka. mitu kuud pole järje peale saanud ja kaal seisnud. nüüd lõpuks hakkab langema jälle winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 05. May 2012, kl 08.41

Tere jälle,
vaatasin meie kaalutabelit ja kuna töötan palju Exceli programmiga, siis muutsin need liigsed nullid ära ja teeksin paar parandusettepanekut:
1. kui muudaks valemit nii, et kaalukaotust näeks miinusmärgiga ja lisandumist plussiga, oleks nagu loogilisem?
2. lisaks juurde ka kokkuvõtted - üldine kaalukaotus % ja kilod
Mida arvate? Muutused võin ise sisse viia kui vaja :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 05. May 2012, kl 14.16

Tere,
Oleksin väga õnnelik, kui te mind oma toredasse tiimi võtaksite. Nädal tagasi alustasin TAAS enda kaalumise ja toitumise jälgimisega. Eile (04.05) kaalusin 83,5 kg, Algkaal oli(29.04) 84,7 kg. Peale esimese kahe lapse sündi läks kaal iseenesest 68 kiloni, nüüd paar aastat peale kolmandat ja kuldset keskiga nautivana, oleksi rahul ka 72kg smiling smiley
Tervitades ja positiivsele vastusele lootma jäädes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 05. May 2012, kl 14.43

Pilleriinu! Ma usun, et kellelgi pole nende muutuste vastu midagi smiling smiley Ja kui sa seal juba toimetad, lisa siis palun Rosiita ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 05. May 2012, kl 19.56

Lisasin oma eilse kaalu ka. See nädal on kuidagi edukalt kulgenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 06. May 2012, kl 18.31

Oo, Pilleriin, au ja kiitus tabeli täiendamise eest, mis on nüüd eriti äge smiling smiley Ise pean ütlema, et lubasin endale täna veidi magusat, sõi kolm lehmakommi ära, aga samas tegin ka tunnise jalutuskäigu. Kokkuvõttes möödus nädal üsna kenasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 06. May 2012, kl 19.23

Pisiasi, aga tänan! Proovin seda graafikut ka iga nädal täiendada, eks näis kui suureks see paisub. Nädalavahetus oli ikka raske. Hommikul oli OK, kaalun toite ja kõik normis. siis aga sajavad sisse külalised oma hõrgutistega, ja edasine on teada...the finger smiley . No ei ole iseloomu, ei ole. Lausa oigasin, et miks just Creme Brülee tort,igast teisest ütleks ära aga sellest ei suuda. Päevikusse raske ka kirjutada kui sarnast toodet ei leidu, näitajaid ei tea. Eks siis homsest jälle korralik. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 07. May 2012, kl 07.54

Tere kaasvõitlejad ja jõudu meile alanud nädalal!
Kuidas teil toitumises tasakaaluga? Mina olen tasakaalustatuse nimel ka ekstreemsustega tegelenudeye popping smiley
Pidevalt on probleeme vähese rasvaga, ikka liialt kas süsivesikuid või valke. Ostsin siis kookosrasva nagu tantsusaates soovitati ja hops...sain korda. Ekstreemne seepärast et kuidagi kummaline oli midagi sellist süüa kaalu langetamisekssmiling smiley Ebameeldiv alla neelata kaangry smiley aga ehk aitab.
Ja tabel on meil tõesti vägevthe finger smiley
Tervitused teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 07. May 2012, kl 14.18

Tublide inimeste koostatud tabelit vaadates kohe tuleb selline tugev tunne ennast kokku võtta ja mitte alla anda. No kuidas sa siis vaatad nädala lõpus oma numbrit, mis graafikus pürgib ülepoole, mitte allapoole. Mul on ainult selline probleem, et saan oma kaalu sisestada üldjujul laupäeva hommikul, aga sellest vast ei ole lugu. Igatahes äitah tegijatele, motivatsioon on laes. Edu meile kõgile kaotuste puhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 07. May 2012, kl 18.17

Hei, süvenesin alles nüüd meie võiduka seltkonna tulemustesse ja avastasin enda andmetes väikse vea. Kas oleks võimalik minu viimane kaalunumber vormistada ümber 82,8 peale. Siis pole nubrid nii kohustavad endam ja saaksin ka oma kaalu ikka miinuseks smiling smiley. Tänud ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 07. May 2012, kl 19.35

Kuldtiib, muutsin andmed ära ja kokkuvõte on hoopis teine! Ilus kaalulaotushot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.