Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 18. May 2012, kl 11.57

KurrNurr, pole sa mingi aam, naljanina, mõni kilo siia-sinna.. Aga vaatan, et suurusjärgus me oleme inxiiga suht sarnased - ta 2 cm pikem ja 2 kg raskem, nii et sama stardipositsioon smiling smiley Lõpuks aga võistleme kõik iseendaga ja oma jojo-tamisega ja iseloomuga smiling smiley

KurrNurr muidugi võid need andmed ka lisada, kui viitsid - lisatöö sulle ju smiling smiley aga suur aitäh, et selle tabeldamise enda peale võtsid smiling smiley Lepiks edaspidi kokku mingi aja, mis ajaks kõik kaalud peavad andnud olema? Parem on reedel, aga kui ei ole võimalik, siis hiljemalt laupäeva õhtuks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. May 2012, kl 07.09

Ma ka oleks nõus sellega, et muidu niimoodi mõttetu oodata ja oodata ja siis lõpuks ei tulegi mingit kaalunr. Ma ka oleks heameelega nõus, kui oleks kindel aeg, et nr olemas oleks, nt laupäeval kella 15? Mul ongi tabel valmis, kuid ootan veel kahte kaalunr, loodan, et nad juba ei loobunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 19. May 2012, kl 14.54

tere,
vabandan et pidite nii kaua ootama
68 kg praegu
166 cm
eesmärk 65 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 19. May 2012, kl 21.39

Ma usun, et laupäeval kl 15-ks oleks ju mõistlik? Sest reedel on nagunii kaalumise päev ja laupäev on nö tagavaraks smiling smiley Loodan, et kõigile sobib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. May 2012, kl 08.41

Meil oli ka veel maila siin, kuid ta pole oma kaalunr veel saatnud. Vaadake tabel üle, kas lisan sinna veel midagi või muudan või teen teisiti, olen valmis tegema kõike, mida käsite-tahate. Andke aga teada. Ja kas ma sain õigesti aru, et kui kõik korras ja sobib, siis teen uue teema ja postitan selle tabeli sinna ja hakkame seal kaalu langetama jne?

Proovitabel

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 20. May 2012, kl 10.46

Tabel on väga OK, uuel ndl. siis uus teema meil jh KurrNurr ja siis juba paned sellesama tabeli uute näitudega sinna smiling smiley

Tänud, et viitsid tabelit teha & see, et laupäev kella 15ks näit hiljemalt esitada on ka OK smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Maila
Kuupäev: 20. May 2012, kl 12.24

Ma väga vabandan , et suure hilinemisega kuna polnud üldse mahti arvutis käia. Olin kodumail ja palju muud tegemist.Saatsin KuurrNurrile oma andmed igaks juhuks ka siin siis,reedese seisuga pikkus 163, vöökoht 72 cm, 64,9. eesmärk 59 .winking smiley Edu kõigile olge vaprad, panin ka ühe maitsva retsepti plogissewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 20. May 2012, kl 14.36

KurrNurr, nii tubli, väga ilus tabel smiling smiley smiling smiley smiling smiley Ja uus teema uue nädala algusest sobib smiling smiley Jätkame kuni soovkaaludeni? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. May 2012, kl 15.34

Ja kuidas teil läheb? Olete end juba lõhki söönud või piirides püsinud? Liigute?

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 21. May 2012, kl 17.02

Mul läheb ilusasti, aga kardan veidi täna õhtut, lähen kinno ja hirmus kummikommi isu on sad smiley Samas mul on veel 500kcal üle & õhtusöök just söödud smiling smiley

Minu liikumine on jalutamine, paranesin just põskkoopapõletikust & homme tööle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 21. May 2012, kl 18.15

Mul ikka enam-vähem korras toitumine smiling smiley Kalorite piires, aga täna liikumine tegemata, veel jõuab smiling smiley Eile tegin küll rabaerberikooki ja muidugi sõin ise ka ja mitte vähe sad smiley Tahaks ju mõleamat- ideaalkaalus olla ja kooki ka, aga sealt see jo-jo tulebki, nii et korralikuks tagasi, reedeks ju miinust vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: inxii
Kuupäev: 22. May 2012, kl 08.36

Minul on kaks päeva aiataha läinud, ma ei tea mis juhtus, küllap oli see et lasin kõhu liiga tüjaks ja siis koju jõudes tekkis hundiisu, sai küheveldatud kõike sisse. Loodan, et täna enam nii ei tee ja teisedki päevad lähevad korralikult toitudes, riideid jääb ju seljas järjest vähemaks, ei taha kole välja näha, seda enam kui järgmine kuu on suured pidustused tulemas, tahaks ju hea välja näha !!
Kõigile suurt kindlameelsust !!

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Zen
Kuupäev: 22. May 2012, kl 11.31

ma üritan taktikat, et päeval söön kõhu täis ja õhtul peale tööd kodus krõmpsutan ainult porgandeid. Kalorid söön täis ikka. Paar päeva on õnnestunud ilusasti smiling smiley
Aga ega enne reedet väga hõisata veel ei julgewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. May 2012, kl 13.23

Siin on kahtlaselt vaikne..........Ma vaatasin eile eurovisiooni ja mugisin kaks võileiba ärathumbs down, täna pole veel liikumist ka erilist polnud, kuigi kaalun ratta ringile minna....vist....Ja ülehomme juba kaalumine...

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: inxii
Kuupäev: 23. May 2012, kl 15.24

Ega koguaeg ei jõuagi arvutis olla, seda enam kui nii ilusad ilmad väljas smiling smiley Õhtuti läheb asi raskeks jah, seda enam kui ämma juures käia, siis muudkui võta seda, seda ja seda....

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 23. May 2012, kl 15.29

Ma liituks ka teiega. Viimane reede oli kaal 69,1kg Soovkaal oleks vast 50kg umbes. Pikkus 156cm



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 23.05.2012 15.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 23. May 2012, kl 15.44

Tere tulemast, dieedipäevik smiling smiley teistele aga - reedel on kaalumine jah, neljapäevaõhtuse eurovisiooni kõrvale ainult porgand, kurk, paprika ja (lill)kapsas lubatud ning VESI drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. May 2012, kl 15.50

....ja dipikaste kaaaa.

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 23. May 2012, kl 16.19

dipikaste jääb ära enne reedest kaalumist tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: inxii
Kuupäev: 23. May 2012, kl 17.06

Mõõdukas koguses dipikastet ei ole hullu grinning smiley Tervet potsikut jah ei kugistaks !

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 23. May 2012, kl 17.24

grinning smiley just mõtlesin, et mil see eurovisioon on smiling smiley
Ma ei või õhtul isegi porksi süüa, e mõju hästi sad smiley

Aga näis mis see kaal reedel näitab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: katzi
Kuupäev: 24. May 2012, kl 07.44

Hei, kuidas teil see nädal läks. minul läks igastahes halvasti, esimene nädal alles ja juba ei suudnud korralik olla, no asi oli muidugi selles ka, et mees tuli kordusõppustel tagasi ja siis vaja muidugi süüa nähtamatult, mudkui endale igasugust head lubada, kuigi mees ei söönud, siis mina ikka sõin ja ei teagi miks, eks homme see kaal siis näitab mis ma suudsin korda saata...jube ikka

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: inxii
Kuupäev: 24. May 2012, kl 08.00

Nädala alguses hästi ei läinud, nüüd katsun korralik olla, kaal vist väga suurt muutust homseks ei näita, ma arvan.

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 24. May 2012, kl 08.56

Siiamaani on hästi läinud. Kui nüüd tänase päeva ka vastu peaks oleks Super! Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Maila
Kuupäev: 24. May 2012, kl 13.30

Tere dieediklubiwinking smiley kuna viibin Pärnus koorikonkurssil 25,26,27, siis ma lubadust ei anna, et jõuan sisestada siia oma kaalu hommseks, aga ma muidugi üritan. Hommikul vara sõit, kaal ei taha sugugi langeda koguaeg seisab, ei saa aru, kas teen midagi valestismiling smiley Üsivesikuid rohkem ja rasva ikka vähem. kaks päeva sõin aind hautatud juurvilju ja riisi, jõin keefiri. kolmas päev ühepajatoit kui Tartu koju läksin. Kõik nagu klapib ja normis ja tasakaalus aga alla ei lähe, füüsiline stressirohke töö samuti. 2 tundi ka jalutamist. ei saa aru. Sellel ju raskem ongi kellel vähem maha võtta, kellel rohkem läheb kiireminitongue sticking out smiley. Jõudu teile, ma nädalavahetusel siis lõõritan Pärnus.

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 24. May 2012, kl 20.44

Mul läheb enamvähem smiling smiley Olen haige ja ajan gripiteed sisse sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Kuupäev: 24. May 2012, kl 21.03

Tere!

Kas veel on võimalus liituda?

Olen 171cm pikk
Ja kaalu 71 kg
Ideaal oleks 64 kgsmiling smiley

Tervitades,
Krissu

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Maila
Kuupäev: 25. May 2012, kl 06.34

Tere! pnene sis oma kaalu varakult kirja, 65.4,vöö sama 72, no ei liigu üldse allapoolewinking smiley Olge tublid ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: Zen
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.00

Tere, uus kaal tänahommikuse seisuga on mul 74,7

Valikud: VastaOsunda
Re: jojo-tajatele ehk pidevalt uuesti alustajate DUELLsmiling smiley
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.12

Nojah, minu kaal jäi liikumatuks seekord õnneks.....81,1kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.