Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. March 2013, kl 11.39

Tere kõigile!

Väga kahju, Krissukrässu! Loodetavasti puhkad ruttu ja naased meie hulkasmiling smiley

Mina maadlen jätkuvalt, ikka kilo üles ja alla. Nukker, aga alla ei anna!

Käisin elus esimest korda lumelauda sõitmas, st treeneriga 1 tund õppimas!!! Vägev!hot smiley Ja plaanin koos pojaga (kes muidugi on osavam kui mina) uuel hooajal asja tõsiselt käsile võtta! Igal aastal vaja ikka mingi uus väljakutse vastu võttathe finger smiley
Ei olnud kerge, ag aka mitte ületamatult raske.

Rokimemm, punnitame ikka edasi.smiling bouncing smiley Katsun väga vähe magusta süüa ja vaatan, mis juhtub...

Merx ja Sibylla, kas olete päris kadunud???

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. March 2013, kl 14.35

Nii, tüdrukud, hakkasin taas päevikut täitma. Pole seda üle aasta juba teinud...eye popping smiley Vaatame, kas on abi.
Igatahes on kõik selgelt silme ees. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. March 2013, kl 09.28

Tere hommikust!

Punnitame edasi ja ootame juba vaikselt Krissukrässut tagasi. Eks see pikk talv ole kõiki ära väsitanud, energiat kuidagi vähe.
Sel nädalal olen püüdnud ka vähem magusat süüa,liigun rohkem.Tulemust eriti just ette näidata ei ole, aga olemine kergem ja reipam.
Püüan ka igal aastal midagi uut õppida või teha. Lumelaud on eriti äge, Võitja-tubli oled.Mul on rohkem sellised tubased tegevused- üks aasta jooga, teine aasta akrüülmaal, pilates jne.

Ükskord saab see külm mööda ja tuleb ilus kevad. Seniks kõike head ja püüame ikka ilusamaks minna.
Esialgu kasvõi natukenegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 15. March 2013, kl 11.09

Tere!
Mitte keegi ei taha vist enam kaalu teatada?
Ma ikka annan numbri- 70,5.
Seekord ei pingutanud ka, ei tea, kuidas ta allapoole liikus. Hästi imelik. Või saavad kaalul patareid läbi?
Punnitame ikka edasi.
Ilusat nädalalõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. March 2013, kl 14.51

Tere!

Ikka tahan!smiling bouncing smiley Lihtsalt olen täna väga jooksus olnud ja büroost väljassad smiley
Tänane kaal 71,5hot smiley
Tegelikult - kahe päevaga sain maha -1,4kg. Päevik aitab!smiling smiley
Eile õhtul küpsetasin lastele reisile kaasa suure šokolaadikoogi ja hunniku suhkrumusisid. EI MAITSENUD MITTE MIDAGI! Täna hommikul küpsetasin kingiks leiba. SÕIN VAID 1 VIILU! Olen tubli olnud
Motivatsiooni on ja hoian sellest küünte ja hammastega kinni!!!

Fantastiline Rokimemm, miinus on Sul ilus!thumbs up

Jätkame, jätkame, jätkame!smiling bouncing smiley

Päike on imekaunis, kevad tulemas-mida veel tahta! Teame küll...winking smiley

Toredat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.44

Tere hommikust!
Kuidas läinud on?
Kevad ongi käes! Varsti peab (olen optimist) paksud riided seljast ära võtma... Oh jah, paksude riiete all on tüse kere.
Ostsin eile kroomitabletid, ehk aitab ilge magusaisu vastu.
Kaaluke 70,4.

Ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. March 2013, kl 13.18

Tere!

Kuule, Sul juba uus number kohe paistab!thumbs up Kunagi sõin ka korra kroomitablette...Eh, ei mäleta suurt mõju. Äkki asi natuke ka psühholoogiline. Hoian pöialt!

Mina olen hoolsalt sel nädalal päevikut täitnud ja kui E kaalusin taas 72,5kg, siis täna 71,2hot smiley Nüüd hakkan 70 püüdma ja Sind kawinking smiley Nüüd ongi vist tõeline DUELL järgi jäänudgrinning smiley
Küll ootaks teisi ka ikka kampa!

Olen palju sportinud ja kiirkõndi teinud ja õhtul leidin toreda söögivariandi:: keedetud porgand/hernes(külmutatud)+kodujuust. Nämma!Tegin ka šokolaadikooki, aga maiustasin täiesti mõistlikultthumbs up

Hetkel motivatsioon laes ja pusin edasi! Esimene eesmärk 69kgthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 22. March 2013, kl 15.14

Võitja, Sul ju täiesti rõõmustavad uudised.Pusime aga edasi. Aitäh ka õhtusöögi-vihje eest. mulle väga kodujuust meeldib, aga sellist varianti proovinud ei ole. Kindlasti katsetan.

Mul hakkab ka motivatsioon tagasi tulema, julgelt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 26. March 2013, kl 10.32

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm

jaanuar 2013..........-............................58,0........................73,7.........................73,4............ ...................?
01.02.2013...................- ........................?............................72,0/-1,7..................71,4/-2,0.......................70,1?
08.02.2013................- .......................57,1/-0,9....................73,0/+1,0................70,9/-0,5...........................?
15.02........................-...........................-...............................72,0/-1,0.................70,5/-0,4....................69,6/-0,5
22.03.........................-..........................58,5.........................71,2/-0,8..................70,4/-0,1....................-
29.03
05.04

Kokku: ...................-..........................-0,9..............................-2,5.........................-3,0................................-0,5

Tabel siis selline. Vabandust, olen täiesti laisk viimasel ajal. Parandan ennast!
Olukord nädalavahetusel oli kurb (külalised, pirukad, part, tuuletaskud......) Võib isegi arvata, mis tulemusega esmaspäeva alustasin. Taas nullist! KOHUTAV! Tänaseks sammuke reedele lähemal.grinning smiley Miks peab see elu nii raske olema? Kuidas Sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 28. March 2013, kl 10.27

Hommikune tervitus!
Raske on. Sama lugu nädalalõpuga- külalised ja kõik sinna juurde kuuluv. Oleksin üliõnnelik, kui eelmise reede kaalu tagasi saaksin, aga tänast seisu arvestades lootusetu.
Ees pühad ja üks sünnipäev. Algaski jälle pikk sünnipäevade periood, kus praktiliselt iga nädalalõpp on sisustatud.Püüan siiski ennast jälgida.
Pusime edasi!Ole tubli, Võitja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. March 2013, kl 14.56

Hei!

Sama siin!eye popping smiley Veidi vihaseks ajab! Isegi palju vihaseksangry smileyEt siis 4 päeva saad allapoole ja 2 päevaga on kõik (ja enamgi veel) tagasi. Ülekohtune!
Igatahes oleme meie siin alles ja ma kahtlustan, et meie kaasvõitlejad on hetkel alla andnud. Sestap peame ennast kasvõi selle eest kiitma, et tahtejõudu omame ja püsivust kathe finger smiley

Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 01. April 2013, kl 08.59

Tere töist hommikut!
Suurem osa Euroopast puhkab.
Reedel arvuti juurde ei pääsenud ja täna hommikul olin nii uimane, et unustasin kaaluda.
Teeks õige 05.04. uue kaalumise ja siis paneme kirja nii nagu on?
Olen ennast ka päris tigedaks ajanud, sõda kilodele!

Ja tõepoolest- kiidame ennast iga väikese edusammu puhul, liigume vaikselt eesmärgi poole.
Vahepeal anname siis endast jälle märku ka,eks?

Ilusat nädalat ja püsivust ning visadust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. April 2013, kl 10.18

Oh kui hea, et ka Sina samas seisus kui mina!the finger smiley
Minu kaal oli reedel 71,9, aga laupäeva hommikul juba 72,9. Hulluks ajab! Nüüd pole tänaseni kaalunud...
Nõus, teeme 5.04!

Kohutavalt raske on! Isegi kui ei söö, siis kaal ei lange nagu vanasti.
Mul mehega paari nädalal pärast väike sõit ees ja mitte ükski tore püksipaar ei istu hästi jalas. Nii tahaks mugavalt ennast tunda ja ilusti kasmiling smiley

Püüame, püüame!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. April 2013, kl 09.18

Hommikune aruanne: püüan mis ma püüan, aga kuidagi ree peale ei saa.
Võtan pikki jalutuskäike ette, homme ilmselt lähen ka ujuma.Tänast kaalu vaadates võtab ohkama.
Laupäeval juubelile.
Kuidas Sinul, Võitja? Ja ka teistel, kes siia veel satub?Kas mingeidki edusamme on?

Vaatasin, et mul lõpeb Kaaluabi pakett juuni alguses ära. Püüan selleks ajaks siis 66 kätte saada, kuid hetkel tundub see mingi helesinine unistus olevat.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rokimemm 04.04.2013 09.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.15

Hommikust!

Aruanne ehk siis näha, mis üles-alla kõikumine toimub:
R29.03 71,9kg
L30.03 72,5confused smiley
P31.03 73,5angry smiley
E01.04 jälestus ja hirm kaalumise ees. Viskan pasha prügikasti!thumbs upeye popping smiley
T02.04 sama siin, kuid olen ennast kätte võtnud
K03.04 astun kaalule. 72,8
N04.04 72,3
R05.04 72,0

Minu ettepanek: muudame reedese kaalumise esmaspäevaseks! Hetkel on ju nõnda, et E-N hoiame mõistlikku joont ja siis R-P tundub nagu oleks spurt läbi ja hakkame "lonkima" jne jne.
Mida arvad? Peame oma harjumusi muutma ikka täiega ja ei tohi ennast lõdvaks lasta kolmel päeval nädalas. Üks päev, OK, siis võiks endale rohkem lubada. Rohkem mitte! Muidu vonklemegi lõpmatuseni üles-alla.

Mina olen valmis!smiling bouncing smiley

Kuidas Sinuga Rokimemm? Ja kas keegi meie omadest veel siin silmagi peale heidab? Nii tahaks kuulda, mis või kuidas.
Minu kasutusõigus lõpeb septembris ja ma ei kavatse siit lahkuda. Mingisugunegi motivatsioon olemas. See 25.- aasta peale maksta on ju tegelikult tühiasi! Jätad mõned šokolaadid jne ostmata...smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.24

Ja unistused on selleks, et nad täide viia, Rokimemm!hot smiley

Ilma pingutamiseta nad paraku aga ei täitugrinning smiley

Minu hetkeunistus on saada kätte 69,...kg, kuupäev 18.04. Sinna 13 päeva. Kah nagu kahtlane, aga ma pingutan ja püüan (155 grammi päevas peaks alla võtmathe finger smiley). Lubadusi ei anna, aga teen kõik endast oleneva!

Hoiame kokku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.35

Hommikut ! smiling smiley

Mina täitsa olemas ja loen teie kirjutisi suure huviga smileys with beer

Olen leidnud oma sisemise motivatsiooni ja uue meetodi, kuidas püüan olukorda kontrolli all hoida. Mul nimelt Kaaluabisse toitude sisestamisega õnnestus alla võtta küll, aga ainult esimene kord. Nüüd see enam miskipärast ei motiveeri ja praeguseks olen ka tasulisest Kaaluabist loobunud.
Aga minu uuest meetodist siis cool smiley Võtsin kasutusele väikese märkmiku, mida kannan alati endaga kaasas (peamiselt siis käekotis). Sinna märgin üles kõik toidukorrad, juurikaid ei kaalu, küll aga püüan kogused määratleda kaloririkkamatel toitudel. Kõik manustatud rämpstoidud tõmban rohelise markeriga üle, et ikka ilusti näha oleks spinning smiley sticking its tongue out Lisaks toitudele märgin ära igahommikuse kaalu, kaalulanguse nädalas (iga esmaspäev on kokkuvõte) ja tehtud trennid ajaliselt. Iga päeva lõpus hindan enda söömist 10 palli süsteemis (10 siis on ideaalne toitumisrežiim). Ning, et olukord ikka kontrolli all oleks, annan igal õhtul märkmiku oma mehekesele, et ta mu päevamenüü üle vaataks ning kritiseeriks vajadusel the finger smiley Ja ta tõesti süveneb sellesse, mitte ei viska lihtsalt kiiret pilku peale. Ning, mis kõige toredam,see toimib smiling bouncing smiley Enne iga kaloripommi suhu pistes mõtlen, et kas ma tahan ikka seda märkmikusse kirja panna. Ja kui ei taha, siis ei söö ka smiling smiley
Ma arvan, et mõne nädala pärast ühinen teiega taas, kui olen oma kaalunumbri viisakamaks moondanud . Mul ikka ka viskas mingi aeg juba täiesti müstilisi numbreid....

Aga esmaspäevane kaalumine on hea mõte, see distsiplineerib kindlasti.

Jõudu meile kõigile ja leidke omale hea motivator, siis tulevad õiged mõtted ja teod. Minu motivaatoriks on suvelõpu reis Pariisi, millest tahan kindlasti palju pilte jäädvustada. Ja kindlasti ei taha ma piltide peal välja näha nagu paks põssa grinning smiley

Kaunis päeva ja nautige saabuvat kevadet (ei jõua ära oodata, et saaks juba tagumik upakil käpad mullas sonkida winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.42

Lahe Krissukrässu, et endast märku andsid!smiling bouncing smiley

Pariis on IMELINE! Selle nimel tasub pingutada. Võin soovitusi ka jagada, sest käisin seal 2 aastat tagasi.

Märkmik on hea mõte! Ma panen ka märkmikku juba ammu iga päev oma kaalu ja trennid kirja, sööke küll mitte (veel). Aga hea motivaator on tõesti kaolrite vaatamine pakendilt jne.
Kui söön ära 400g 2,5% jogurtit (see naljaasi ju lõunapausi ajal lisaks põhisöögile), siis see tähendab, et peaksin jooksma ca 6-7km!!! See paneb ju mõtlema. eye popping smiley

Ja üks suur croissant annab meie päevasest kaloraažist pea poole!!!!!!angry smiley

Sööme nii palju emaotsionaalselt! Ja - mis silmist, see südamest!smiling bouncing smiley

Ma lähen esimest korda Barcelonasse nädalaks. Juba ootansmiling smiley ja jooksutossud ikka kaasa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.50

Tere,armsad sõbrad!
Nii tore oli jälle Krissukrässu nime näha ja kirjutist lugeda.Mul on Sinu pärast hea meel, ausalt.
Meie Võitjaga peame ennast tõsiselt kätte võtma, muidu jäävadki unistused unistusteks ja seda ka ei tahaks.
Motivaatoritega on kitsas käes, aga töötan selle kallal.
Esmaspäevane kaalumine- igati poolt.Esimene katsumus on juba homme, kui juubelile lähen, kuid kindlasti saab seal ka tantsida ja esmaspäeval midagi hullu ei ole.
Aga mis põhiline- minu tänane kaal täpselt 71 ja endiselt on seda kole-kole palju.

Ilusat nädalalõppu ja hakkame tegutsema, et kaal langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. April 2013, kl 09.23

Tere!
Ilus talvehommik..., aga kaal nii ilus ei ole.Ehmatasin hommikul päris ära, kui numbrit nägin, sest enda arust olen mõõdukalt söönud ja ka palju liigutanud. Tekkis isegi rumal mõte, et võtaks kaalunäitu veidi vähemaks, häbi on ju. Panen kirja nii nagu on: 72,1. Kaalusin kohe mitu korda ja paremaks see number ei läinud.
Annan vahepeal oma ponnistustest ja edusammudest teada. Edusammud ei jää ju tulemata.

P.S. kas kuulsite, mida Soome ilmatark ütles? peale jaanipäeva algab pikk sajuperiood ja õige suvi saabub alles augustis....

Loodan teilt paremiad uudiseid kuulda.

Ilusat ja edukat nädalat meile kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rokimemm 08.04.2013 09.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2013, kl 10.31

Tervitused!

No ma olen sellel nädalavahetusel kuulanud nii mõistus ekui südame häält!smiling smiley Väga hea tunne oli ja on. Pühapäeva hommikul nägin kaalul lausa numbrit 71,4hot smiley, aga peale pühapäevast jooksu sõin kerge õhtusöögi ja täna siiski taas reedene kaal 72,0.
Nii et oleme Rokimemm tõelisse duelli sattunud.the finger smiley

Võibolla Sul miski vesi kehas või trennist? Homme võib jälle üllatav ilusam number olla!

Mulle on see E kaalumine igatahes väga-väga distsiplineerivalt mõjunud. Muidu lasin mõistuse ikka väga lõdvaks reedel.

Ma nii ootan sooja suve! Ei taha seda Soome ilmatarga uudist!!!angry smiley Tavaliselt tähendab see seda, et õiget suve polegi...

Kas saadet "Sinu nägu kõlav tuttavalt" vaatad? Minu meelest nii lahe ja suprehästi parodeerivad.smiling smiley

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. April 2013, kl 12.54

Tere taas!Võib-olla tõesti keha vett täis, igatahes loodan homme paremat tulemust.
Hakkasin ka "Sinu nägu..." vaatama, kuna kõik kiitsid. Eilne saade oli täiesti super, on ikka andekaid inimesi!
Aga kas Sa ETV pealt "Kuritegu" ka vaatad? Mulle on hakanud Taani seriaalid väga meeldima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. April 2013, kl 13.17

Tervitused!

Kahjuks pole vaadanud, ema-isa ka kiidavad väga, aga kuna see on äripäeva õhtul, siis enamasti poeme voodisse (siis väiksem laps ka uinub kähku oma voodis ja toa - meie paistame natuke talle kättesmiling smiley ning loeme. Peale õhtust jooksu on uni ka nii magus, et uinun ise ka juba 23 paikueye popping smiley

Mul täna rõõm taas, kaal langeb üle pika-pika aja! Ei pista suhu küpsist, kooki (kui, siis vähe) ja söön palju salateid ja juurvilju. Õhtud kah tagasihoidlikud. Järeldus: siiski sõin selgelt rohkem ja valesid asju ning imestasin, miks kaal ei langesad smiley

Ma olen hetkel väga õnnelik ja motiveeritud. Aga tean ka seda, et kui taas stop või pluss tuleb, siis on motivatsioon varmas kaduma.thumbs down

Kuidas Sinul?

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. April 2013, kl 13.29

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm

jaanuar 2013..........-............................58,0........................73,7.........................73,4............ ...................?
01.02.2013...................- ........................?............................72,0/-1,7..................71,4/-2,0.......................70,1?
08.02.2013................- .......................57,1/-0,9....................73,0/+1,0................70,9/-0,5...........................?
15.02........................-...........................-...............................72,0/-1,0.................70,5/-0,4....................69,6/-0,5
22.03.........................-..........................58,5.........................71,2/-0,8..................70,4/-0,1....................-
29.03.......................................................HIRMSAD NUMBRID............................................
E/08.04 ...................-...................................-...........................72,0...........................72,1.........................-
E/15.04
E/22.04



Kokku: ...................-..........................-0,9..............................-1,7.........................-1,3................................-0,5

Tüdrukud! Meil uus kaalumise päev - ESMASPÄEV! Andke tuld ja lööge kampa! Suvi koputab ukselesmiling bouncing smiley Ärge jätke meid üksi!!! Ootame!

Krissukrässu, Sina saad ometi oma numbreid anda ja suhelda ka! Merx, anna siin endast ka märku! Koos on lõbusam! Sibylla - loodame, et pole päriselt alla andnud? Sa said juba nii ilusa numbri kätte!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. April 2013, kl 12.30

Tervitus!

Tüdrukud, tulge tagasi!Tõepoolest- ärge jätke meid üksi!

Vahva tabel on Sul tehtud, Võitja! Eriti armas on rida 29.03 HIRMSAD NUMBRID!
Mul natuke kaal liigub allapoole, aga ikka tahaks ju kiiremaid tulemusi.Võtsin käsile teistmoodi taktika: söön korralikult hommikul ja lõuna ajal, seejärel üritan õhtupoole vaid juur- ja puuvilja süüa. Puuviljdaega on aga see paha lugu, et nad maitsevad hästi ja raske on koguseid piirata.Eks ma annan vahepeal jälle teada, kuidas läinud on. Miinus peab esmaspäevaks kindlasti tulema.

Igal juhul ootan kangesti ka teie kõigi kirjutisi ja kaalunumbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 10. April 2013, kl 13.47

Tervitused ! smiling smiley

Mulle vist meeldib lugeda rohkem kui kirjutada grinning smiley
Olen enamalt jaolt korralik olnud, väikeste mööndustega muidugi spinning smiley sticking its tongue out Mõne nädala pärast tulen tagasi, tahan ühe numbri enne kinni püüda the finger smiley Mulle tundub, et tihti on nii, et kui siin olen ära lobisenud ja kõiksugu lubadusi andnud, läheb kõik plaanitust vastupidiselt. Seega pusin veel mõnda aega vaikselt ja kui midagi öelda on, siis ütlen smiling smiley Aga hoian teil silma peal, see on kindel smiling bouncing smiley
Võitja, Pariisi soovitusi kuulaksin küll suurima heameelega smiling smiley Pole veel aktiivselt ennast kurssi viima hakanud, seega on igasugu mõtted väga teretulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. April 2013, kl 09.19

Tere!

Ootan suure huviga Krissukrässu tagasitulekut ja numbrit.
Ei taha ära sõnuda, kuid praegu tundub minu kaaluke õiges suunas liikuvat.
Kannan esmaspäeval ette.
Seniks kõigile kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2013, kl 13.29

Tervitused!

Olen Krissukrässuga 100% nõus - nagu siin rõõmustan, nii järgmisel päeval...ah ja oh!eye popping smiley
Ma olen küll hetkeks täiesti vana režiimi kätte saanud (sama siin: hommik korralik, lõuna ka ja õhtul väga vähe/juurvili, kodujuust, tomatimahl, tee). Enesetunne ülihea, kerge olemine, himud pahade toitude järgi kadunud. Eks päeval söön mõne tüki tumedat šokolaadi ja paar präänikut on ka suhu lipsanudwinking smiley. Kuid suuri küpsetamisi olen vältinud või teinud seda, mis omale ei maitse eriti.

Tegelikult on ikka nii, et kui sööd kõike mõõdukalt, siis suuri isusid nii tihti ei tulegi. Aga mine sa tea, mõnikord sööks ja sööks...ma ei tea, kust või miks see tuleb???eye rolling smiley

Nii et tegutseme, tegutseme ja see esmaspäevane aruandlus on ikka hea otsus.

Muidu käis minu elu nagu esmaspäevast reedeni ja siis ...Nii ei saanudki oma toitumist ju muuta. Kogu aeg oli nagu sprindidistantsgrinning smiley. Vaja ikka maraton läbida!hot smiley

Mul päris ilus number ja kui ei väärata, siis reisiks annab ehk lubatu kätte saada!smiling bouncing smiley

Päikest ja rõõmu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. April 2013, kl 08.34

Hommik!

Kuidas läheb? Kas esmaspäevane kaalumine on Teid aidanud?smiling bouncing smiley
Mul täitsa normaalne. Reedel oli kaal 71,0 ja täna sama (kuigi lootsin küll uut numbrit näha, aga ikkagi OK)hot smiley

Nüüd on mul tunne, et ei ole korralike söömise päevi ja siis tuleb nagu 3 päeva pidu...grinning smiley Ikka kogu aeg tuleb teadlikult süüa ning tibake nautida magusat. Mul oli pojal sünnipäev ja tegin vaarika-martsipanitorti, see sai tõeliselt hea...Eks siis mekkisn kawinking smiley

Ootan huviga Teie numberid!

Päikest ja kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 15. April 2013, kl 09.01

Tere hommikust!
Kinnitan, et esmaspäevasest kaalumisest on kasu, sest käidud sai kahel söömingul ja tänu saabuvale kaalu teatamisele olin ikka mõistlik(um). Eile tegin pika käimistiiru ja kaalunumber on natuke parem kui eelmisel korral-71,4. Vähemalt natukenegi on allapoole läinud.
Muide, sõin ka paar väikest tükki sokolaadi ja suutsin siis piduri peale panna. Endal on selle üle väga hea meel.
Pingutame edasi, 70 ei ole enam kaugel, kuigi see 70 - ega see hästi ei kõla.Number peab ilusam olema.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.