Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.00

Tervist tüdrukud!

Minul selline küsimus ja ettepanek. Alustaks 2013 aastal uue tabeliga (algusse paneks siiski päris alguse numbri ka) ja igaüks võiks selle aasta hirmsaima numbri kirja panna (et siis on näha,mis juba maha punnitatudgrinning smiley)
Mida arvate?
Minu lagi on 73,3.
Kui ettepanek sobib, siis andke oma numbrid teada. Sibylla, kas oled ka kuuldel? Teeksin kohe tabeli ära, siis on motivatsiooni reedeni. Vähemaltthe finger smiley

Jään ootamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 15.55

Mulle sobib, võib kirja panna 58. Hetkel kodus tõbine, entusiasmi väga ei ole, õnneks see mööduv nähtus.
Kena päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 01. February 2013, kl 10.30

Tere hommikust!!

Mulle ka sobib, maksimaalseks võib kirja panna julgelt 73,4.
Täna 71,4.
Ees nädalalõpp mitmete pidudega, kus ei ole liikumist v.a. muidugi liikumine suu ja taldriku vahet.Püüan mõistlik olla.
Krissukrässu, Sulle head paranemist.
Mõstlikkust ja tahtejõudu meile kõigile nädalavahetuseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.43

Tere,

Ülikiire olnud! Kaal reedel 72,0, esmaspäeval 73,7 (mis on ka minu lagi sellel aastal...).

Homsest rahulikum ja siis saan rääkida.

Sorry!

Päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.11

Hei-hei!
Sorry, olen siin jubedalt rahmeldanud ja pole aega olnud eriti arvuti jaoks smiling smiley
Tänane kaalunäit on 70,1 kg. Eelmine nädal möödus kuidagi naljakalt ja tundub, et kehal on hetkel puhkepaus kaalulangusestgrinning smiley Loodan sel nädalal ikka nr 69 uuesti ette saada smiling smiley
Edu ja tahtejõudu meile selleks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. February 2013, kl 09.31

Tere jälle!
Kuidas teil sel nädalal läinud on?
Tänaseks olen nädalalõpu pisikesed patud maha raputanud ja üritan reedeks veidi paremat numbrit näha.Õhtuti teen käimistiire, mõjub hästi.Tegelikult on õhtuti raske, sest ülejäänud pere sööb
rõõmsalt kõike ja mitte vähe.
Olgem mõistlikud ja et ikka tahtejõuidu jätkuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.14

Tere hommikust, sõbrakesed!

Alati, kui natukenegi kaalu alla olen saanud, kibelen sellest teada andma.Edev inimene.
70,9
Meel on rõõmus, sest tasapisi hakkab see kaaluke siiski allapoole liikuma.

Rõõmsat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.40

Hommikut !

Väga tubli oled, Rokimemm ! thumbs up Suveks saledaks, onju smiling smiley

Minu kaal täna 57,9. Loodan ka, et nüüd hakkab lõpuks allapoole liikuma.

Kuidas teistel ?

Kena nädalavahetust smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.24

Hommik!

Tublid olete kõik! Ainult Sibyllast pole kuulda?
Kogu nädalavahetuse polnud motivatsiooni ollagi. Reedel ei kaalunud. Arvan et number oli kusagil 73 kandis taas...
Eile õhtul lõime mehega käed, et kogu just algava paastuaja (ikka on hea kui miski kuupäev või periood fikseeritudgrinning smiley), ei söö me valgest jahust tooteid ja kommi, šokolaadi. jäätist.
Möödunud aastal oli see väga hea viis organismi kergendada ja puhastada. Saab näga. Asi ei võta muidu mitte mingisugust pööret.

Tänane kaal 72,9. Sõnu pole, number kole, tahtsin Tartu Maratoniks 6-ga algava numberi ette saada. Nüüd ilmselt võimatu. Äkki peale sõitu?the finger smiley

Mul on nõnda kiire ka olnud kooli ja tööga, et siia satun ka liiga harva, Püüan ennast parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.49

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.2012............78,6.........................57,1........................70,3.........................69,2.............................70,5
jaanuar 2013..........-............................58,0........................73,7.........................
73,4............ ...................?
01.02.2013...................- ........................?............................72,0/-1,7..................71,4/-2,0.......................70,1?
08.02.2013................- .......................57,1/-0,9....................73,0/+1,0................70,9/-0,5...........................?
15.02
22.02
01.03

Kokku: ...................-..........................-0,9...........................-0,7.........................-2,5....................................?

Merx, mida võin Sulle aasta alguse suurimaks numbriks panna? Lõpuks ometi mingisugunegi tabel olemas. Küll ei allu värv täna minu käskudelesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. February 2013, kl 17.21

Heips, naised!
Mul oli järjekordne hullult kiire nädalalõpp ja loomulikult unustasin kaalumise hoopiski ära tongue sticking out smiley Laupäeval käisin pidus, kus muidugi pidin sisse pugima tervelt 2 tk torti tongue sticking out smiley Häbi mulle! Alles täna julgesin kaaluda ja minu õnneks polnudki veel nr 71 ette tulnud, vaid 70,4 kg smiling smiley)) Oi kuidas ma igatsen nr 6-t ette.... aga noh, selleks peab rohkem vaeva nägema ja liikumine on mul täiesti null winking smiley
Näen, et vähemasti mõned meist on ikka pingutanud ka grinning smiley Väga tubli ja motiveeriv!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.34

Hei!

Kiirustan trenni ja siis autosse ja Lõuna-Eestisse ja pühapäeval rajale!smiling bouncing smiley
kaal täna 72,0/-1,0. Olen rõõmus, kuigi number on veel koletu! Aga enesetunne juba kergem ja meel rõõmsam.smiling smiley

Kuidas teil?

Päikest ja lund
Võitja

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. February 2013, kl 09.06

Tere, kaasvõitlejad!

Kuidas maraton läks, Võitja? kas Sa täna liigud ka? ja kuidas enesetunne? igal juhul imetlen kõiki maratonist osavõtjaid.Respekt.
Jäin grippi või paragrippi, igatahes olin nädalalõpus põhiliselt voodis, sest enesetunne oli sant ja palavik kõrge.Ainus hea asi selle juures oli, et söögiisu kadus ära ja pole veel tagasi tulnud.Liikumist ka ei olnud ja seetõttu on miinus üle ootuste väike -400 grammi. 70,5 võib kirja panna.
Olge ikka terved ja püüame sel nädalal tublid olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. February 2013, kl 10.46

Hei, kullakesed!
Üks kiire nädal ja nädalavahetus jälle möödas smiling smiley Kaaluke võiks muidugi vähe etem olla, aga noh... komistasin korduvalt tiramisu ja isetehtud jäätise otsa tongue sticking out smiley Seega reedeseks näiduks julgen välja öelda 69,6 kg. smiling smiley
Võitja, uuu, kuidas maratonil läks? Tõesti- teen sügava kumarduse igaühe ees, kes eile rajale läksid smiling smiley Esimest korda tundsin ise ka jalgades kibelust- oleksin tahtnud ka seal olla! Ja mitte pealtvaatajana, vaid ikka osavõtjana smiling smiley Mees naeris kohe korralikult, et kust mul sellised mõtted küll tulevad? Ehk ma ei olegi päris lootusetu, eks, ja kunagi- enne peaks ikka trenni ka võimsalt tegema- võtan ka sellest lühemast distantsist osa smiling smiley
Rokimemm, praegu on nii hull aeg igasugu viiruste osas- sülgan siinkohal 3x-, seega pole ime, et ka tugevamad lõpuks murduvad sad smiley Saadan tervisekallid sinu poole teele!!! Parane kiiresti!
Mul on miskipärast selline tunne, et Rokimemm saab reedeks nr 69 ette tongue sticking out smiley
Ja kes sedagi teab, mitu kg Võitja rajale jättis tongue sticking out smiley
Ilusat nädalat, tüdrukud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. February 2013, kl 21.45

Hei!

Nii tublid olete olnud!!! Ja numbrid kadestamisväärsedthumbs up
Rokimemmele tervist ja miinus on minu meelest ilus ju!

Mina olen oma teise maratoni (seekord 31km ja poolmaraton, ei julgenud veel pikale minna...) läbinud! Esimene oli 1984 ja siis 60km...
Igatahes võin kogu sõidu võtta kokku sõnaga - MÕNUS!hot smileyKorraldus suurepärane, ilm suurepärane, enesetunne ja jaks suurepärased. Mida hing veel igatsed! kartsin pisut, et äkki väsin ära, sest ega ma olen enamasti korraga vaid 10km sõitnud ja vaid korra 15km.Aga ilmselt jooks ja muu trenn on ikka võhma andnud ja nii sain alla 3h sõidu ikka kirja. Mis oligi eesmärk. Aeg 2:50 oma kella järgi (panin kella tööle stardijoone juures, sest olin päris lõpus ja tahtsin nö tõelist aega teada saada). Ametlik aega siis 6 min suurem. Esimesed 4 km oli ikka jalutamine massi sees.
Igatahes olen ülimalt rahul ja kui olete trenni teinud, siis soovitan! Samas oleks 63km siiski raske olnud. Vist?grinning smiley Aga eks aega veel on, seal oli rajal palju-palju noori pensionärethe finger smiley

Kaalugraafik selline (et siis näeksite, et miskit ülisuurt langust 31km küll ei annasad smiley):
R 72,0
L 71,5smiling bouncing smiley
P 72,6/õhtul pastat enne sõitu nagu peab...
E 71,6 confused smiley

Jalad tiba kintsust valusad, muud hirmsat pole.

Ilusaid unenägusid kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. February 2013, kl 09.18

Tervitus, kallikesed!
Nii tore on Teie kirjutisi lugeda!
Sain ka Teie tervitused ja head paranemissoovid kätte ja tunnen, et haigus juba hakkabki taanduma.
Ja Merxi tunne,et saan reedeks 69 kätte, kipub reaalsuseks saama.
Tüdrukud, õhus on kevadet tunda! Energia hakkab tagasi tulema ning sellega koos ka tahtmine hea välja näha.
Ilusat nädalat Kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. February 2013, kl 10.45

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm

jaanuar 2013..........-............................58,0........................73,7.........................73,4............ ...................?
01.02.2013...................- ........................?............................72,0/-1,7..................71,4/-2,0.......................70,1?
08.02.2013................- .......................57,1/-0,9....................73,0/+1,0................70,9/-0,5...........................?
15.02........................-...........................-...............................72,0/-1,0.................70,5/-0,4....................69,6/-0,5
22.02
01.03

Kokku: ...................-..........................-0,9...........................-1,7.........................-3,0...................................-0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. February 2013, kl 10.48

Hei!

Kribasin tabeli ka, kuigi homme juba uus "kohtupäev"...
Väga keeruliselt läheb. Päevadsmiling smiley, lisaks ka maratonijärgne vesi kehas või kes teab mis???!!! Olen väga korralikult söönud ja trenni teinud, aga langust pole. Ootan, vaatan, jätkan!

Kuidas Teil? Sibylla ja Krissukrässu, pole teist ammu kuulnud!

Homseni! Olegem meelekindlad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.57

Tere, hommikust!

Ennustused on täitunud- number algab üle pika aja jälle 6-ga. 69,8. Olen üliõnnelik vaatamata sellele, et number ei ole tahtejõu ja pingutustega tulnud. Tasapisi tuleb isu juba tagasi, aga olemine on sutsu nõrk.Jälgin uue hooga, mida suhu pistan ja olen endale selgeks teinud, et ma siiski ei ela selleks, et süüa, vaid ikka vastupidi- söön selleks, et elada.Vahepeal läks ikka päris käest ära see söömiseasi ning kogu mõtlemine.
Nüüd on pidustused ees ja luban piiri pidada, sest enam ei taha vana numbrit tagasi.Ei taha.

Ilusat nädalalõppu ja Vabariigi aastapäeva kõigile.
Kallistan teid kõiki

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. February 2013, kl 13.08

Tervitused!

Tubli, Rokimemm! Olen kõvasti kadesmiling bouncing smileythumbs up Enda number paraku sama, 72. ma ei tea, ma oli nii überkorralik! Kuidagi kega hoiab sellest seitsmest kinni, vaatamata kõigele. Samas on enesetunne ja väljanägemine OK??? Kas lihased muudkui annavad vaikselt kaalu juurde?the finger smiley
No igatahes pean homsed külalised üle elama ja muidu ka. Nädalavahetusel on kerge libastuda...

Ilusat pidupäeva kõigile!

Lähme perega pühapäeval H. Volmeri uut filmi vaatama, tundub armas ja lahe olevat!

Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.18

Hei!
Mina olen laisk olnud- kaal 69,4 kg smiling smiley
Võitja, ehk oli maraton kehalt paras pingutus ja mõne päeva pärast hüppab kaalunäit kenasti allapoole smiling smiley Vähemasti on see minu arvamus smiling smiley
Rokimemm, 69,8 kg on igati ilus number. Isegi kui vaeva pole näinud grinning smiley
Jooksen nüüd tortide juurde tagasi....

Olgem terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. February 2013, kl 09.14

Tere tüdrukud!

Kuhu kõik on jäänud? Kuidas läheb! Merx ja Rokimemm, ma niiiiiiiiiiii kadestan teid!
Tublid olete!

Ma ei te, mis minu kehaga on juhtunud??!! Esmaspäevaks kaal taas 73,0 ja nii ma pendeldangi 72-73 vahel. Olen sel nädalal veidi rohkem veel liikunud ja söönud väga OK ja täna hommikul ikka 72,8. Ma olen nii õnnetu ja nõutu ja ei teagi, millega kehakest üllatadasad smiley
Vanasti tegin nädlas 1x väga lahja päeva ja see oli hea. Nüüd pole nagu meelekindlust ja tehtmist enam. Jama, täiega...
Saaks 69 numbrikeset näha, oleksin taevalikult õnneliksmiling smiley

Andke nõu ja nippewinking smiley

Seniks kõigile päikest ja mõnusat kevadeootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.36

Tere, tüdrukud!

Kahjuks pean tunnistama, et minu tublidust ei jätkunud kauaks. Täna jälle 7 ees, aga siiski 70,3, mitte rohkem. Võitja, mul on Sinust südamest kahju ja tean seda tunnet, kui oled tubli ja kaal ei alane. Võtab ikka tuju ära küll, aga kõik on mööduv ja küllap see kaaluke jälle langema ka hakkab.

Tegin ka enne 1x nädalas lahja päeva, enamasti neljapäeviti ja tulemust oli järgmisel päeval kohe näha.See võttis suurema isu ka tagasi,tuleb vist jälle sama süsteemi peale minna.Veejoomisega ei saa ka hakkama, kuigi see tõesti aitab. Selle jutu peale lähen kohe ja panen ühe pudeli vett täis, las olla mul laua peal nina all, siis ehk ei unusta veejoomist ära.

Olge ikka rõõmsad, sest õhus on juba kevadet!
Päikest ka minu poolt!

P.S. järgmiseks reedeks tuleb 6 jälle ette saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.43

Hommikut !

Mina ei tea, mis minuga juhtunud on, kuidagi ei saa korraliku toitumise ja trennilainele eye popping smiley
Tänane kaal 58,5. Isegi hästi, vahepeal oli juba 59.

Aga tõesti, ilmad juba helgemad ja varsti peab vammused seljast viskama. Seega on aeg ennast kokku võtta, muidu peab veel uusi suveriideid ostma hakkama cool smiley

Kena päeva, lähen täna lõuna ajal kindlasti väiksele jalutuskäigule, päikest ja energiat hankima smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. March 2013, kl 15.08

Appi! ma petaksin ennast, kui kirjutaksin siia teise numbri...Aga tahaks...tongue sticking out smileyReedel 72,8. Ma ei oska enam midagi ette võtta. Kogu motivatsioon kaob musta auku.

Tundub, lohutuseks, et meil kõigil on raske.
Egas midagi, muudkui pingutame vaikselt ja pingutame. Küll see tasu ka ükskord pärale jõuab...

Täna ei julgenud enam kaaludagi, sest eile tegin rabarberikoogi...

Saaks kuidagi omei 71 nr ettegi. Annaks jõudu edaspidisekssmiling bouncing smiley

Jõuduandvad kallistused kõigile!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. March 2013, kl 14.06

Tere ja aitäh jõuduandvate kallistuste eest!
Ega mina ka kaalule ei kipu. Mind on tabanud t o h u t u magusaisu ja no ei ole iseloomu.hetkel täiesti ahastuses.
Õhtul teen käimisringi, siis vähemalt toidust eemal.

Püüame ikka pingutada!
Jõuduandvad kallistused ka maialt Rokimemmelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.50

Tere kaunist hommikut!

Üle pika aja on ka minu hommik seoses kaaluga kaunisthe finger smiley
Kaal täna 71,9smiling smiley

Kuid...täna õhtul vaja üle elada sünnipäev, mis kujutab endast hullu söögilaua taga istumist. Ma lausa vihkan taolisi pidusid!angry smiley

Meil paistab päike ja muidu ka kaunis külm talveilm.

Kuidas teil?

Kaunist naistepäeva kõigile!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.29

Tere taas!

Ilm on super, õue tahaks.

Aga vot tänahommikust kaalu teatada ei taha, sest eile õhtul käisin sünnipäeval. Just täpselt selline pidu, mida Võitja vihkab. Mina ka ja siin ma nüüd olen. Kõht on siiani täis, laual on kommikarbid reas. Kohe tulevad kringlid.

Homme jälle lookas laua taha.Tohutu raske nädalalõpp söömise mõttes,aga seltskonna mõttes super.

Kaunist naistepäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. March 2013, kl 11.01

Ilusat talvehommikut kõigile!
Võtsin julguse kokku ja astusin kaalule. Paha-paha 71 on tagasi.
Algab uus võitlus,sest olemine tundub kuidagi eriti jäme olevat. Vaim on õnneks valmis.

Kuidas teil läinud on ja kuidas möödus nädalalõpp?
Vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 12. March 2013, kl 10.19

Tervitused !

Minu kaalunumber kõigub ka endiselt 58.5 kandis. Ja motivatsiooniga on väheke kehvasti. Tahtsingi paluda nüüd luba mõneks ajaks aktiivsest staatusest kaaluabis lahkuda, et pidada vähe võitlust oma sisemise minaga ja püüda leida uut tõuget kaalulangetamiseks.
Luban, et tulen varsti tagasi, ehk juba mõne nädala pärast. Lihtsalt pole väga tahtmist midagi kirjutada kui midagi kirjutada pole smiling smiley Igal juhul hoian teil silma peal ja käin teie postitusi aeg-ajalt piilumas.
Ning loodan, et kui tagasi tulen, siis on mul teile ka midagi ilusat öelda smileys with beer
Kena kevade ootust ja peatse kohtumiseni !!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.