Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. January 2013, kl 08.10

Mina kaal täna hommikul oli 63.3 :O Aga , kas keegi oskab öelda kus maal meie tabelike on ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 14. January 2013, kl 14.46

Anett, tabel peaks valmis olema. Valemid sain nüüd kõik õigesti arvutama ning lisasin lõppu ka kõigi osalejate kehamassiindeksid ja loodan, et ka see toimib õigesti.
Tabelit näevad kõik ja saavad teha kõiki muudatusi, kui avada MEIE TABEL duelli esimeses postituses.

Sellel nädalal pole ainult kaks duellitajat oma andmeid edastanud ega ka ise sisestanud.


Lihtne oleks muidugi, kiu kõik ainult sisestavad kaalu ja kõik. Aga mulle meeldib teiste tagasiside siin duellis. Ma ise olen kehv kirjutaja, kuid teiste edu on hea lugeda smiling smiley

Eelmine nädal oli minu japoks tegelikult üsna raske.
Eilsest oli veel täna hommikul külmkapis martsipanitort, mille hea isuga hommikukohvi kõrvale ära sõin. Üks koogitükk annab terve lõunasöögi kalorid!! Nii et enam ma vist ühtegi martsipanitorti ei tee. Peaks mõne lahjema koogi välja mõtlema, mida tähtpäevadel pakkuda smiling smiley

Täna hommikuks oli õnneks ainult 100 grammi juures võrreldes reedese kaaluga. Ja õnneks iga päev ei ole pidupäev grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. January 2013, kl 16.53

Teate , ma nii ootan kevadet ,et saaks pikki jalutuskäike teha... selliste ilmadega nagu praegue ei taha oma nina üldse välja pista grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. January 2013, kl 19.56

Mina ka ootan, Anett. Nii libe on, et isegi linnas olen mitu korda peaaegu kukkunud! Aga muidu on mul mott kõrgel! Eile käisin joogas, homme tantsima, magusaisu väga ei ole. Preagu küpseb ahjus pekaanipähkli-datli kohvisai...aga mul on ainult 50 kcal alles..saab siis näha, kas suudan vastu panna. Kaaluga on nii, et pühapäeval oli 1,5 kg vähem kui reedel, ei saa mina aru , kuidas see võimalik on - ainuke seletus, et PMS hoidis kehas vett kinni. Saab siis näha, palju sellest reedeks alles on!
Anny22, sa siis tõeliselt aktiivne! Mõnus võib selline elustiil olla -aga jah nii suure sportimise juures on isu raske taltsutada - see-eest näed kindlasti super hea välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. January 2013, kl 10.01

Oh see libedus... millal ometi saab lahti sellest. Reede pole enam kaugel, loodan,et siis ikka see number klotsi paljaks teeb grinning smiley Aga mina lähen täna jälle peale tööd (20.00 lõpeb) trenni... ja homme peale tööd ka trenni! Kõhugripist olen nüüd vist lahti saanud , sest täna pole nagu häda midagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. January 2013, kl 12.01

Tsau tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out

Mina ka ootan kevadet,et julgemini välja minna,sest katsun nii vähe liikuda ,kui võimalik...
Liigesed kardavad nii külma,kui niiskust ja kukkumise korral on kartust kepsude purunemist.Püüan,küll tubases olukorras end liigutada,kuid talv venib pikale ja juba mittu päeva tunnen ,et kepsud hakkavad kangeks muutuma,see on nii masendav ja kurb...Tuleb kevad ja siis läheb ka minu memmekese elu kergemaks-nii kaua pean õnnelik olema,kui -100gr,alla läheb.
minu enese tunne on kõikuv ,kui mere laine,vahel olen nii rahul ja siin samas võtab kurbus ,keha vedelaks ja tekib mõte milleks-hea,et selliseid päevi on vähem.Ah,mis ma jorutan,olge tublid ja kena päevaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 16. January 2013, kl 13.55

Hei siis üle pika aja. Viirus murdis meie pere maha ja olin üsna audis nädalakese. Toitude märkimist polnud üldse.....nüüd hakkan vähehaaval korralikuks taas. Kevadel kavatsen uue ratta osta ja siis algab uus elujärk mul, hakkan rattainimeseks smiling smiley

Ma ise olen Tartust. Kas on keegi veel? Saaks vahel mõne pikema kõnnitiiru koos ette võtta ja miks mitte ka seeläbi uusi tuttavaid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: skatrin
Kuupäev: 17. January 2013, kl 11.29

Hei tüdrukudsmiling smiley
Mina olen viimased nädalad ainult söönud...sad smiley Olime terve perega viiruses, seejärel reisil ning selline korrapäratu elukorraldus on tõenäoliselt oma rasvase jälje jätnud, sest riided jäävad järjest kitsamaks...Eks homme kaal näitab karmi tõdesad smiley No tänasest on elu taas oma normaalses rütmis ning tuleb jälle ennast käsile võtta. Loen siit, et käite korralikult trennis, tublidsmiling smiley Plaanin ise ka mingi spordiklubiga liituda, kuid ei suuda otsustada millisega. Elan Tartus ja valin Arcticu ning MyFitnessi vahel - kas siin grupis on keegi, kes Arcticus käib/käinud? Ei suuda nende kodulehelt hinnakirja tuvastada...
Päikest kõigile!!!
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 17. January 2013, kl 11.36

Mina käin Arcticus ja väga rahul smiling smiley siin erinevad paketid, kui paned kliendikoordinaatori juurde aja, tutvustab maja ja pakette smiling smiley aga kuidas sul elukohaga ja käikudega kõige paremini sobib? Need ju linna täiesti erinevates otstes smiling smiley Mulle Arctic väga meeldib, kuid linna teises otsas vist ei viitsiks ka käia, vähemalt mitte nii palju kui praegu smiling smiley


PS Vabandan, ei ole teie grupis, kuid jäin lugema blogisid ja siis ka vastasin smiling smiley Edukat kaalulangetamist smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 17.01.2013 11.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 17. January 2013, kl 12.46

Mina olen käinud nii Arcticus, Arenas. Hetkel Myfitnessi klient. Ja ometi plaanin minna tagasi hoopiski Arenasse. Minule meeldisid sealsed trennid ja treenerid. Koht ise on küll ajale jalgu jäänud aga plussiks on see, et ei pea jäigalt broneerima, broneeringuid jälgima, ei saa trahve, pole lepingut. Sobisid mulle väga sõudespinning ja vesiaeroobika, käisin ka saalis bodypumpi tegemas. Peale trenni võimalus ujuda ja olemas ka aurusaun (Myfitnessis seda pole).

Arctic Sport käitus minuga kui kliendiga kunagi väga ebameeldivalt ja mind sealt enam ei leia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: skatrin
Kuupäev: 17. January 2013, kl 15.22

Tänud vastajatelesmiling smiley Arena peale ma isegi ei tulnud, kuigi asukohalt sobib see isegi kõige paremini, sest asub lasteaia ning vanaema elukoha lähedal. Tegelikult tahakski sellist kohta, kus on ka bassein, et saaks vahest mõnes veetrennis käia. Ise elame kesklinnas, seega päris kõrval ei asu ükski spordiklubi, kuid samas ei ole ka ükskõik millisesse klubisse pikk maa, sest Tartu ju nii väike linn. Uurin veel veidi hindasid ja trenniaegasid ning teen siis valikusmiling smiley
Päikest!
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.31

Minu kaal on 63,8 kg .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.33

Ahoi,
minul seekord 66 kg ehk miinus 2 kg! Tuju on hea smiling smiley Nagu korduvalt varem tõestatud - ei loe ainult, kui palju süüa, vaid ka kellaajad. Vast ainult korra oli mul ühtusöök 20 paiku, muidu ikka 18 ringis, ja magusat sõin minimaalselt. Soovin kõigile ilusaid numbreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.12

Minu kaal on 62,4 kg sad smiley

Seega kaal tõusis 300 grammi, kuid minu üllatuseks vöö ümbermõõt vähenes 1 cm võrra. See väike trenn, mida teen, hakkab vist mõjuma smiling smiley

Loodan, et järgmine nädal on siiski kaalul miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.41

minul 89,3kg tulemusega rahul aga pisut pelgan, et see haiguse kaasabil saavutatud miinus, igatahes jätkan ülikorralikult ja katsun langevat tempot hoida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 18. January 2013, kl 20.50

Õhtust kõigile. Nädal taas seljataga ja hommikune kaal näitas 85.0. No tõesti raske on magusast näppe eemale hoida. Ootan ka kevadet, et kõndima minna, praeguse külmaga istun pigem ahju ääres, olen tõeline külmavares. Kuna elan maal, siis spordisaale, kuhu treenima minna, pole, selleks peab kuhugi linna minema, aga see hakkaks rahakotile. Seega üritan olemasolevate võimaluste juurde jääda ning pigem oma suutäisi kontrollida ning võimalusel ikka liikuda. Jõudu kõigile uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. January 2013, kl 13.06

Jah... minul on 35 euri kuus spordiklubi maks... samas saan jõusaalis ja rühmatrennis käija palju tahan.. Samas olen veel õpilane ja kui elukaaslast poleks siis ei saaks seda lõbu endale lubada. Kevadel hea saan võtta selle treeningpuhkuse ja siis kuni sügiseni saab väljas jooksmas käija, rullitada, rattaga sõita jne. Ma mõtlesin,et prooviks ekperimenti ,et 2 nädalat hularõngast iga õhtu et teen enne ja siis peale 2nädalat pildi... samas pean ma siis järjekindel olema... Loodan,et suudan seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. January 2013, kl 22.12

tere hilisõhtust!
minu kaal seekord plussis: 69,4 (0,1) Suuskan ja suuskan, vahel sekka tantsin ka, aga alla ei lähe.. tongue sticking out smiley pean ka hakkama mingeid radikaalseid muudatusi sisse viima, muud ei aita vist.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. January 2013, kl 15.42

Küll minema hakkab. Täna käisin hommikul jõusaalis jooksmas ja kui koju jõudsin siis jalutasin natuke alla tunni kokku .smiling smiley Mõnus ilm oli täna, päike paistis jne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: kylli112
Kuupäev: 21. January 2013, kl 16.31

Minul ka oli plussis 68,4 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. January 2013, kl 09.04

Ma käisin ka eile pika kiirkõnniringi ja kurjam, õhtuks suutsin normi sujuvalt ületada umbes 400 kalori võrra grinning smiley Mind teeb õuesport alati näljaseks! Kuidas teil nädalavahetus möödus? KUna mina käisin reedel külas, kus pakuti meeletult häid toite, ja veini ka, siis seega juba sel korral ületasin korralikult normi, laup ja pühap püüdsin hästi koonerdada ja sõin BAV täis ainult, aga eile läks jälle nagu läks. Täna astusin hirmuga kaalule - mingi ime läbi on mul reedene number veel ees, aga selle paari päevaga nüüd tervislikult süües küll mingit langust ei saavuta, nii et ma olen tõsiselt õnnelik, kui seekord nullringiga pääsen!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 22. January 2013, kl 09.32

Tere,

kuidas teil läheb?
Mina ikka täielikult maadlen selle kaaluga. Loobusin sellest Naistelehes kiidetud kaalukate hommikusöögist ning kaal hakkas uuesti langema. Minu poolt soovitus, sööge hommikul teraviljatooteid ja valku ning kõht korralikult täis smiling smiley Magus hommikusöök ei sobi kuhugi, vähemalt minu jaoks.

Avastasin enda jaoks kaks huvitavat kodulehekülge, mis inspireerisid kaalulangust rahulikumalt võtma.
www.kehakool.ee ja www.kaalustalla.ee

Ma ise ei plaani mitte midagi osta ning loen ainult nendel kodulehekülgedel tasuta artikleid ja blogipostitusi. Mõlemas on soovitus muuta toitumist. Mulle meeldib kehakool.ee soovitus, et alustama peab väikestest muudatustest, et need muutuksid elustiiliks. Samas meeldib mulle ka kaalustalla.ee soovitus, et liigutama PEAB. Trenni tegemine on täiesti normaalne, rääkigu sõbrad või teised tuttavad mistahes, et oled niigi sale jne. Trenn ja tervislik toitumine on siiski elustiil, mitte projekt mingil perioodil.

Kui duelli avasin, siis minu üllatuseks liitus meiega nii palju KMI järgi normaalkaalulisi duellitajaid. Ma alguses mõtlesin, et milleks neil veel vaja kaalust alla saada. Ja tegelikult ma küsingi, miks te tahate kaalust alla saada?

Mina tahan kaalust alla saada sellepärast, et ma olen natuke ülekaaluline ning ei tunne ennast oma rasvase kõhuga hästi. Samas ma saan aru, et ka normaalkaalus inimesed peavad kogu aeg nn dieeti. Selleks, et normaalkaalus püsida peabki tervislikult ja mitmekülgselt toituma. Ja saiakesed, krõpsud ja keedukartul ei ole mitmekülgselt toitumine.

Igal juhul jätkan ma koduste trennidega, mis internetis tasuta saadaval, ja üritan ekstreemse näljutamise asemel leida sobivaid toite, mis kaalu alandavad. Minu jaoks on kalorite piiramine 1500 kcal-ni näljutamine. Ma olen oma toitumist siin jälginud ja sisestanud üsna pikalt ning minu jaoks on hästi, kui mu kcal-id jäävad 2000 piiresse. Otsustasin nüüd kaloreid mitte lugeda ning selle asemel hoopis osta koju ainult seda, mis on tervislik. Selle nädala alguse menüü on minu mehe jaoks olnud kummaline, kuid usun, et ta harjub sellega. Pealegi on mu mees tugevalt ülekaaluline ning talle kulub ka tervislik toit ära. Kahjuks pole ma suutnud teda loobuma panna kartulikrõpsudest, limonaadist ja õhtustest snäkkidest (nt toorgrillvorstid, ahjupeekon, grillliha jms).

Aga millised on teie halvad söömisharjumused ja kuidas te sellest võitu saate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 22. January 2013, kl 09.50

Ma võin küll normaalkaalus olla, aga nagu ka meie duelli pealkiri ütleb, siis JÕULUKILOD maha ning pühadega suutsin ikka päris palju juurde võtta. Nii et sellepärast olengi siin duellis, muud midagi smiling smiley Ning muidugi üheskoos on kergem neid jõulukilosid maha raputada taas winking smiley
Ise tahaks kõhtu rohkem trimmi saada, kuigi mu mehe arvates näen hea välja... Aga no pärast sünnitust on ikka selline väike pehme polster kõhu peale jäänud ning siiani pole eriti saanud mingeid harjutusi või trenni video järgi teha, sest laps kas ei maga päeval piisavalt pikalt ning nõuab tähelepanu või hakkab virisema, kui trenažööril sõidan... Rääkimata hirmunud näost ja kisast, kui kavatsen natukenegi graatsiakettal end keerutada grinning smiley Ja õhtuks, kui laps ööunele läheb, olen ise juba nii väsinud, et tahaks lihtsalt olla. Loodan, et saan ikka enne suve kõhupekist lahti ning julgen bikiinid taas selga tõmmata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 22. January 2013, kl 17.46

Jah, duell on jõulukilod maha grinning smiley

Pean ütlema, et kui mu kaal näitab 61,2 kg, siis on minu jõulukilod maas. Aga tundub, et neid väikesi jõulukilosid on suhteliselt raske maha saada.
Mina teen trenni hommikuti, siis kui suurem laps on lasteaeda läinud ja väiksem veel magab. Siiani on asi toiminud smiling smiley Aga õhtuti ma ka ei jõuaks enam ennast liigutada.smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. January 2013, kl 22.11

Esimene päev 15 minutit hularõngas. Mis arvate üldse hularõnga keerutamisest ? Kellelgi muljeid jagada ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 23. January 2013, kl 22.05

Tere, vabandan, et pole endast ammu märku andnud, eelmise reede kaal oli rõõmustav 73,1 seega peaaegu kaks kilo läinud. Aga nädalavahetus läks vist käest ära jälle sad smiley tunne on vähemalt selline... Ma kaalunud ei ole, sest kaalun nüüd ennast ainult korra nädalas, et peast mitte hulluks minna grinning smiley
Juba üle ommenuued numbrid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 23. January 2013, kl 22.09

Hularõngas mulle meeldib smiling smiley mul neid kodus lausankaks tykki, yks nende masseivate mummudega. Paneb vereringe käima küll ja hea mõnus teleka ees keerutada ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 23. January 2013, kl 22.12

Hei, ma panin oma numbri sisse, aga seda muutust arvutab seal küll kuidago vaelsti sad smiley ja ma ei saanud seda sealmise parandaa...kas keegi aitaks palun smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. January 2013, kl 00.42

Mina olen ka normaalkaaluline, aga ma lihtsalt tunnen end paremini ja riided istuvad hästi, kui kaalun alla 65, ja duellitamine aitab mul tervislikumaid valikuid teha.
Mul isegi lapsed on hakanud kohati tervislikumat toitu valima, olen rääkinud peidetud suhkrust jne - ja kuigi nad endiselt paljusid juurikaid ei söö, siiski usun, et see aitab neil kasvades ülekaalu vältida. Nii palju on tugevalt ülekaalus lapsi, ja kel see lapsena käest läheb, on raske täiskasvanuna asi kontrolli alla saada. ERiti vahva on, et olen suutnud võõrutada oma mehe õhtusest maiustuste söömisest ja ta on kaotanud 10 kg ainult rämpsmagusast loobumise, sagedaste jalutuskäikude ja joogaharjutuste abil!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. January 2013, kl 08.36

Eile ma hulatada ei suutnud... süda oli paha ja oksendasin. Jälle see kõhugripp sad smiley Täna siis saab teha . Lähen ka peale kooli jõusaali smiling smiley Teen endale nüüd lõunaks caesari salatit. Mida te hommikuti sööte ? Tänane kaal oli 63.3 aga kardan,et homme on see tiba tõusnud kuna eile ju möllasin cv-potiga sad smiley MA ei suuda enam seda külma ilma kannatada... tahaks niii niii väga kevadet ! Aga rääkige oma söömisest mida hommikul mida lõunal mida õhtul !

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.