Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 10 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 04. March 2013, kl 09.18

Nuustik, loomulikult oled kambas.
Selleks me ju siin olemegi,et üksteist toetada ja motiveerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 04. March 2013, kl 09.27

Tere tere kallikesed!
Vabandan oma eemalolekut - olin terve eelmise nädala haige ja nädala lõpus olid ettevõtte talvepäevad, niiet arvutisse pääsesin alles täna.
Kaalunumbrit teatama ei hakkagi, teeme nii, et see jääb praegu eelmise nädala oma ja ma püüan selle reedeks kaalule tagasi ka saada! grinning smiley
Tegelikult olin ma täitsa tubli, söömisega hullult ei liialdanud, aga noh, kindlasti sai rohkem söödud kui vaja ning see kajastub ka kaalul. Aga ei hullu, küll jälle korda saan.
Enesetunne on igatahes hea ja üldse .. hea on olla. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. March 2013, kl 12.23

annike, mis mõttes ma jälle -1,2kg olen kaodanud? grinning smiley Jääb mulje nagu ma iga nädal kaotaks nii palju. Minu kaal läheb ju alla nii, et -1,2 kg üks nädal alla teine nädal +1kg juurde, kolmas nädal jälle -1,2 kg alla.....ehk kui nüüd traditsiooni jätkata, siis peaks see nädal tulema +1kg grinning smiley
Loodetavasti nii ikka ei lähe. Tänasest alustan Jilliani kolmanda kavaga, juhuuu! the finger smiley
Eile käisin kepikõndi tegemas. Vaatasin lõunapaiku, et sahk oli teed lumest puhtaks lükanud, et jess saan kõndima siiski minna. Läksin mitu tundi hiljem kõndima pärast sahka, mis oli viga. Keset lagedat oli tee lund täis tuisanud ja võisin vaid aimata kus teeperv on. Sumpasin lumes nagu haige. Takistuskepikõnniks võiks seda nimetada. Aga hambad ristis tegin oma tavapärase nädalavahetusringi ära ja veel nati pealegi. Kaloreid kulus ka kohe hulgim, et Kaaluabi raskeim kepikõnni trenn ka nii palju kaloreid ei pakkunud, mis mu pulsikell ütles. Koju jõudes olid jalad täiega pehmod ja viskasin voodisse siruli ning tegin kummalegi silmale 15 minutit uinakut. Enne sauna sain veel jõu ja ilunubmreid teha, pidevalt köögikapi peale ronides ja alla tulles, kuna mees paigaldas seina köögikapi, siis oli vaja pärast neid riiuleid puhastada ja asju riiulitele panna. Aga terve õhtu oli nii hea olla ja söögiisu ka ei kiusanud mind.
Pere järas kõrval ahjubanaane jäätisega, mis mind imekombel täiesti külmaks jättis....et selliseid päevi rohkem oleks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. March 2013, kl 10.40

Kui veel eile kilkasin, et hea on olla ja nii edasi, siis täna tuleb hoopis nutt ja hala. Eile õhtul tuli koogi-isu. Okei, 1 tükk mille ma sõin polekski nii hull olnud, aga hull on see, et terve koogi tegemise aeg ma sõin. Ühe võileiva, teise, kolmanda, jupp suitsujuustu jne jne jne. Nüüd on nii halb olla ja selline pettumus, et mida kuradit?! Miks?! Nii vastik, kuidas iseendale nii teha. Täna hommikul näitas kaal 73!!! No oma osa mängib kindlasti kohe algav see-aeg-kuus ja ka see, et seedimine pole olnud see mis tavaliselt. Aga siiski. Nii vastik. Täna tuleb veepäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.33

Ära ennast väga karista, Sabazios. Tegelikult vajab organism vahel isudele järgi andmist. Siis võtad ennast jälle kokku ja suudad õigel teel püsida.
Mina luban nädalavahetustel endale alati natuke vabamalt võtta, nädala sees püsib siis eesmärk kindlamalt silme ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.50

Sabazios, võta rahulikult. Ära põe nii väga. Samuti ei maksaks radikaalseid otsuseid kohe teha, et veepäev. Tekitad organismile vaid šokki sellise käitumisega, mis tähedab seda, et kaal võib veel tõusta. Mis eile läks halvasti teed täna paremini. Ei taha küll su tuju veel rohkem rikkuda, aga see mida sa eile sõid tuleb kaalule alles homme, ehk siis 2 päeva pärast. Kui tahad reedeks ilusamat numbrit siis täna veidi piira toiduga, aga ära kohe veepäeva seepärast tee. Samuti ka järgnevatel päevadel piira end veidi ja liigu palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.56

Ma eile alustasin Jilliani Shred 30 day, kolmanda ehk viimase osaga. Olin valmis, et see on eelnevatest kõige raskem, aga noh et see nii raske oli.....eye rolling smiley
Esimesesi harjutusi tehes juba mõtlesin, et issand kas lõpuni ikka jõuan teha. Ma vana tainas veel võtsin esimest korda kasutusele raskemad hantlid ka, kuna tundus, et kilosed jäid lahjaks ja hakkasin kahe kilostega vehikima.
Hästi palju harjutusi on kätekõverdusi tehes, nagu teed 1x kätekõverdust, lükkad end sirgetele kätele siis paned käed kordamööda küünarukkidest maha ja siis jälle sirgetele kätele kordamööda tagasi ning jälle pumpad ja nii oma 10-15x järjest, jalad on taga pidevalt sirged, vaid varvastega puudutad põrandat. Uskumatu, aga kõhu- ja tuharalihased olid seda harjutust tehes rohkem pingul kui käe-või seljalihased.
Aga eks ma punnin seda teha eduka lõpuni järgmised 10 päeva.

Samas juba mitu päeva on tunne, et punased kohe-kohe tulemas. Ohh, kellele neid veel vaja on sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 05. March 2013, kl 14.16

Hei,
kena päeva kõigile!
Tänud ursull - lugesin seda biore.ee lehte, leidsin igasugu põnevat lugemistsmiling smiley Kavatsen samuti varsti seda Jilliani tegema hakata, kuna maist kuni oktoobrini ma klubitreeninguid ei tee, seega on vaja midagi lihastele, et seda mis juba on ära ei kaokssmiling smiley See kätekõverduste värk ongi minu jaoks kõige raskem, kuna ma teen seda siiamaani põlvedel- korsetilihased on veel ikka täitsa kehvakesed, ma sirgetel jalgadel lihtsalt vajun seljast läbi. Kuid niipalju on edasiminekut olnud, et suudan tempos kõik ära teha nii, et rind puudutab maad, see ka asi, ise olen rahulsmiling smiley Vast suudan kunagi ka sirgetel jalgadel tehasmiling smileysmiling smiley Aga edu sulle ursull, tubli oled!
Muidu läheb kõik suht normaalselt, kaal seisab küll, aga vähemalt ei tule juurdesmiling smiley Kaloreid ei ole ka enam ületanud, seega on lootus, et hakkan saama enese üle kontrolli.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2013, kl 14.42

Zant, tänud ilusate sõnade eest.
Ütlen veel nii palju, et ma pole elusees jaksanud kätekõverdusi teha sirgete jalgadega, alati on olnud põlved maas. Pärast esimese taseme Jilliani trenni sai ülaselja ja kätelihased nii tugevaks (põlved maas tehes), et ma nüüd juba jaksan siregetel jalgadel järjest peaaegu kõik korrad kaasa teha. Nii, et harjutamine teeb meistrikswinking smiley

Varsti-varsti on teed täiesti lumepuhtad ja saab jooksutressi välja aetud....ma ei jõua ära oodata. Ainult mõte soojematest ilmadest suudab masendust minust eemal hoida.

Päikest teile kõigile ja kirjutage ikka siia kuidas teil läheb. Hea lugeda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 05. March 2013, kl 22.05

Õhtust.
Vaatasin siin oma kaalugraafikut ja analüüsisin veidike, miks siis selline kaalutõus nüüd äkki peale haigust. Ja sain vist selgeks ka - nimelt kaalusin 2 jaanuaril 76, kuna kaal 75-76 oli olnud suht pikka aega, siis otsustasin oma kaloraazi viia miinimumi peale. Et siis tuli normiks 1259 ja trennikalorid sõin tagasi, kuna treeninguid eesmärgis ei näidanud. Kaal hakkas ilusasti langema, koht oli alguses tühjavõitu, aga sain sellest jagu. Kõik tundus toimivat. Aga peale haigust läks kõik vussi - kogu aeg oli tohutu nälg ja tundus et kõik mida sõin läks säilitamiselesmiling smiley Ehk mis siis tahan öelda - et võib jah mingi aja olla miinimumkalorite peal, aga kui mingi asi ajab rütmi sassi - minu puhul siis haigus - siis uuesti saada joonele ilma kaalutõusuta vist pole võimalik. Oleks ikka rahulikult pidanud jääma oma 1769 kalori peale, mille mulle kaaluabi annab (3-5x treeninguid) ja tasapisi oma kaalu langetama. Mis ikka kiirelt läheb see kiirelt tagasi tuleb! Aga tahaks ju ruttu!
Vot selline heietus.
Aga mõni päev ongi jäänud reedeni - oleme siis tublid!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. March 2013, kl 22.29

Heip!
Kuidas teil kõigil hästi läheb? Milline see nädal tundub?
Tahtsin veidi halada, sest üldjuhul see aitab. Mul siis punased kohal, kõht teist päeva jälle kinni ning kaal tõuseb :-(
Ilgelt mossitama ajavad sellised asjad. Toitunud olen korralikult ja trenni teen jätkuvalt 5x nädalas, aga ikka ei lähe alati nii nagu tahaks. Ostsin mingid Fruit looduslikud kapslid, mis kõhuhädade puhul peaks aitama. Eks näis mis kaal ülehomme
näitab. Loodan siiralt, et eelmise nädala miinus jälle plussi ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 07. March 2013, kl 07.39

Tere tere!
Nädal on läinud halvasti, mis siin salata. Kui eelmise reede kaal oli 71,7, siis täna on see 72,6. Ehk homseks saab ka ikka midagi maha, aga plussnädal tuleb nii või naa. Täna võtsin kätte ja astusin kaalule ja vaatasin lihtsalt julmalt tagajärgedele otsa. No ongi tõusnud kaal, mis siis ikka teha. Nüüd tuleb ikka edasi jälgida oma söömist ja küll kaal jälle langema hakkab. Kahjuks on nendest miinustest natukene vähem rõõmu, sest kaal on ju hiljuti juba olnud väiksem.. sad smiley
Analüüsisin natuke ka seda, miks nii läks. Arvan, et süüdi on rutiini lõhkumine, mis viimase paari nädala jooksul toimunud on. Eelmisel nädalal olin vaheldumisi lapsega haige ja kodus, see nädal oli laps enamus ajast vanavanemate juures, mis jälle rutiini lõhkus - olen ju harjunud, et laps on kodus ja see ju hoiabki rutiini paigal, kindlad toimingud lapsega, kindlad söögiajad jne .. Nüüd on aga laps kodus ja järgmisest nädalast läheb ka lasteaeda, saame korda selle rutiini!
Teine probleem on mul seedimisega .. no kui vetsus saab käidud iga 3-4 päeva tagant, siis on hästi läinud. Ei tea, mis sellega on, kas peaks äkki arstile pöörduma? Iseenesest enesetundel pole midagi häda seoses sellega .. Mis te arvate?
Kõikidele teistele vapratele kaalulangetajatele ikka edu ja palju palju päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. March 2013, kl 11.16

Sabazios, ma küll ei ole veel perearstile läinud kurtma oma kõhukinnisuse jamasid, aga võibolla tõesti peaks. Samas ma ei ole tahtnud,et mulle kirjutataks mingeid selliseid ravimeid, mis minu eest töö ära teevad ja samas jämesool nö laisaks muutub. Mida ma siis vanast peast veel teen, kui praegu kolmekümnendates hakkama ei saa?
Tavaliselt on mu kõht suht ok ja probleeme pole kui saan päeva jooksul palju piimatooteid tarbida. Praegu, kus ma pean kaloreid lugema ja valguga ei ole priisata on kohe see kõhukinnisuse jama kallal. Mina olen saanud abi Fruits&Fibres tablettidest, mis on saadaval apteekides. Need on looduslikud ja nad ei tee nö sinu eest kogu töö ära vaid ärgitavad organismi ise pingutama. Õhtul 2 kapslit sisse suure klaasi veega ja hommikul (hiljemalt lõunaks) on probleem lahendatud. Vahel olen võtnud 1 kapsli, aga ilmselgelt on sellest vähe olnud ja siis vindun ikka 1-2 päeva edasi.
Aga jah eile siis võtsin ka sisse ja hommikul kaal näitas kohe ilusamaid numbreid smiling smiley
Soovitan sulle sama, sest ega kaal ei saa ju alla minna, kui midagi välja ei tule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 07. March 2013, kl 11.41

Hei,
minul kaal jätkuvalt seisab paigal, aga mis siis - vähemalt enam ei liigu ülespoolesmiling smiley Söömisega olen joonel, vetsuskäimisega kahsmiling smiley Minul on nii, et kui ei söö korralikult, st söön nt burksi, friikaid, pitsat - ühesõnaga rämpstoitu, siis mul kõht kohe kinni. Ja siis olen ikka hädas kohe mitu päeva. Kui aga olen korralik, siis selliseid probleeme pole. Seega organism annab koheselt märku, et seda jama pole sulle vajasmiling smileysmiling smiley No aga vahel on seda vajasmiling smiley
Sabazios - sul on õigus - rutiin, toitumise korrapärasus - see on kaalulangetamise alus! Küll saad end joonele, kui kõik jälle tavapärasesse olukorda läheb! Sa oled ju tubli!!! Vetsuskäimise koha pealt - mu tütar kasutab ka neid puuviljatablette, kui ta hädas on - need pidid kõige paremad olema, ei pidavat jah kõike organismi eest ära tegema, lihtsalt tagant utsitama - nii nagu ursull kirjutas! Ega selle punnis kõhuga on ikka kehva olla küll! Ja kaal ei lange tõesti, kui kogu kraam mis sisse sööme välja ei tulesmiling smileysmiling smiley
Täna tennivaba päev, lähen õhtul masaazi, siis peab kogu see hea kraam mis peale määritakse kehasse sisse imbumasmiling smiley Aga muidu on olemine ok, vast suudan ka mõne grammi homseks maha saada, siis oleks kohe hoopis parem tunne! Homse kaalumiseni!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 07. March 2013, kl 13.51

Tere!
Nädal on kuidagi niiiiiiiiii kiirelt mööda läinud, at kohe imestama paneb... Söömisega mul hetkel kõige paremad lood ei ole. Eile sai nimelt mehega hiina restoranis söömas käidud ja ma ei taha mõeldagi millise imelise koguse kaloreid me seal ühe söögikorraga endale näost sisse ajasime... mitme päeva jagu võib ollaconfused smiley Aga nohhh lihtsalt niiiiiii hea oli ka. Täna muidugi hirm homse kaalumise ees ja süümekad ka. Mul on ka viimasel ajal kõht korralikult kinni... ikka mitu päeva järjest midagi väljuda ei taha... varem oli tavaline, et mitu korda päevas vajas kergendamist. Eks see sõltubki sellest kui palju endale sisse ajada.

Täna lähen trenni ka, püüan oma patte leevendada, aga eelmisel korral sai vist endale liiga tehtud, sest põlv on imelikult valus.... Loodan, et saan ikka korralikult treenitud täna.

Homme on siis ka minul valus tõehetk...., aga kui kaloritest kinni ei pea siis pole ju ka muud loota.

Edu teistele ja homseniwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. March 2013, kl 06.36

radi-ridi-ralla kaal ei läinud alla smiling smiley ja juurde ka ei tulnud.
Mu päevade ja muude jama kõrvalt nulliring on ju lausa kingitus smiling smiley
Et siis 95,1kg!

Teistele soovin ka häid kaalumistulemusi, millega ise rahul olete.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.28

Tere hommikut,
minu kaal täna 65,7, langust 300 grammi. Olen loomulikult väga rahul, sest püsin enda poolt püstitatud kaalulanguse graafikus.
Homsest lendan nädalaks Prantsuse Alpidesse suusatama. Ei ole kindel, et siis arvutisse jõuan. Oleks väga hea kui jõuaksite hiljemalt homme hommikuks oma kaalusaavutustest teada anda. Siis jõuaksin kindlasti meie tabeli ära värskenda.

Ilusat päikselist päeva teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.41

Hommik.

Kaal 74,3 - ehk siis -400g, olen rahul, hakkas liikumasmiling smiley Eile õhtul oli raske, kuna trennis ei käinud, aga jäin endale kindlaks ja kaloreid ei ületanud,
Kena naistepäeva kõigile - eks me sellepärast siin ju oleme, et kenad naised tahame ollasmiling smileysmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.26

Tere naised! Mina unustasin täna kaaluda, niiet homme hommikul vara panen oma numbri siia et tabelisse pääseda. Ehk tuleb normaalne number.
Tänane päev on alanud kurjakuulutavalt: hommikul tõi isa shokolaaditordi, sõbranna tõi lapsehoidmise tasuks Geisha kommid, laps kinkis naisepäeva puhul suure Fazeri shokolaadi, tööl on kolleegil sünnipäev ja laual juustustritsel ja kringel, lisaks kaetakse naistepäeva puhul laud. Oi ma ei või .. kui mees õhtul koogiga tuleb, siis jääb ukse taha, ausalt! grinning smiley
Proovin olla tubli, olge teie ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 08. March 2013, kl 16.45

Ilusat naistepäeva ka minu poolt!

Minu oma on küll lausa imeline... kaalunäit 62,7 ehk siis tundub, et mu keha on palju andestavam kui arvasin... Hommikul on nagu tellitult kõhukinnisus minekut teinud, aga nii suurepärast saavutust ikka ei osanud oodata.... Läksin ja ostsin endale selle puhul kohe hunniku uusi riideidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. March 2013, kl 20.07

Hei, hei.
Mōned kaalunäidud on veel puudu. Andke endast ikka märku. Ootan täna ōhtuni ja siiis värskendan meie tabeli.
Minul oli täna imeline päev mägedes. Palju päikest ja palju liikumist. Loodan, et teil oli Sama kaunis päev!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. March 2013, kl 22.42

KAALUTABEL 08.03.2013

Siit siis tuleb meie selle nädala kaalutabel. Tundub, et oli raske nädal,sest neid, kes kaalunäitu ei edastanud, oli palju. Ehk on järgmine nädal parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 11. March 2013, kl 07.31

Tere! Nädal oli raske küll jah, kuid kaalunäit jäi mul edastamata, sest ei olnud arvuti ligiduses. Eks siis järgmine nädal .. loodetavasti ilusate numbritega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. March 2013, kl 08.42

Heip!

Eelmine nädal oli minu jaoks suhtkoht raske - päevad ja reedel oli 1 suuremat sorti pidu, kus õhtul loobusin kalorite lugemisest ja ikka ohtramalt sai vitsutatud näost sisse igasugu asju. Nii palju taipasin seal laua taga õgides, et nina alla tõstsin porgandite ja paprikate viilud ja krõpsud nihverdasin laua kaugemasse otsa, siis nii lihtsalt see käsi ei tõusnud krõpse sööma smiling smiley
Trenni ei teinud eelmine nädal tervelt 4 päeva järjest, kolmapäevast alates. Kolmapäeviti meil kodus koristuspäev ja sai seal traavitud. Neljapäeval ujuma ei läinud, sest mulle ei meeldi päevadega ujumas käia. Reedel juba pidu ja laupäeval lihtsalt vegeteerisin ja üritasin unevõlga tasa teha. Eile siis läksin kepikõndi tegema ja otsustasin, et teen umbes 1-2 km pikema kõndimise, tavapärase 4 km asemel. Olin peas juba läbimõelnud, mis teed pidi jne. Aga kui olin mingi 4 km ära käinud ja pidin viimase jupi teest üle põllu tulema (maakas nagu ma olen), siis avastasin, et see põllu tee on lund täis ja sealt küll pole võimalik tulla. Seega oli 2 varjanti, kas minna edasi või tagasi. Põhimõtteliselt samapikk tee mõlematpidi oli koju jõuda. Noh läksin siis edasi. Ringipikkuse olen kunagi rattaga ära mõõtnud mis oli ligi 8,5 km ehk siis tegin poolele Raele ja Assakule ringi peale. Suviti ma tavaliselt seda pikka ringi kõnningi. Külmemate ilmadega ei taha kõndida, sest teeservad on ikka libedad ja liiklus tihe. Oi ma olin õhtul nii läbi omadega. Nii kui natuke istusin ja siis oli vaja püsti tõusta, kõndisin nagu puujalgadega imik. Õhtul veel sauna küpsema.....mmm kui hea.
Tänasest siis jälle korralikult treenima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 11. March 2013, kl 11.23

Tere kõigile ka minu poolt!
Olen siit keskkonnast nüüd natuke eemal olnud, olin haige ja pärast ei saanud kuidagi seda päevikusse kirjutamise harjumust kätte, lisaks veel korralik stress tööst. Õnneks olen enam-vähem hoidnud piiri, ja liikunud ka võimaluste piires. Reedest olen jällegi oma numbritega duellis tagasi, eks siis paistab kuidas mõjus pisike eemalolek.

Hea on lugeda, et kõigil nii hästi läheb, motivatsioon kohe tõuseb smiling smiley
Päikest kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 11. March 2013, kl 20.41

Nii kaunid daamid, proovisin teie reklaami peale ka seda Jilliani 30 päeva trenni, ja pean ütlema, et päris raske oli, eriti arvestades et mul ei olnud hantleidki grinning smiley
Igatahes teen selle läbi ja loodetavasti on kasu ka midagi, vähemalt rohkem vormis keha smiling bouncing smiley

Kas te olete selle treeninguna märkinud ka? Ma ei oska millegi alla seda paigutada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. March 2013, kl 20.58

Tubli cocochanel! smiling smiley
Jah ma märgin seda intervalltreeningu alla, aga seda minutite aega nati regullin vastavalt oma pulsikella tulemusele. Aga õnneks mitte palju. Mingi 3-5 minutit umbes pean vähem panema, siis saan sama kalorite arvu, mida mu pulsikell ütleb.
Pärast esimest 10 päeva tunned, et jõudu on juurde tulnud ja keha palju rohkem trimmis winking smiley
Ma enamusharjutusi teen selle kergema näite järgi, kui jaksan teen selle raskema varjandi järgi. Kui nüüd selle 30 päeva tehtud saan alustan uue Jilliani kavaga ning kui see ka tehtud saab siis võtan jälle selle vana kava uuesti ette ja siis teen ainult raskema varjandi järgi. Mul veel nädalake umbes seda teha siis saab see trenn tehtud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 12. March 2013, kl 08.25

Ursull, kui raskeid hantleid sa muidu kasutad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2013, kl 10.03

Alustasin 1 kg hantlitega ja ütlen ausalt, et need on täiesti parajad.
Kuigi seda viimast osa hakkasin 2kg tegema ja sigaraske on. Samas kui sul hantleid ei ole, siis lase 2 plastikpudelt vett täis ja need käravad ka sama hästi. St. väiksed pudelid siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 12. March 2013, kl 10.22

Selline plaan mul oligi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 10 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.