Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. February 2013, kl 20.59

tervitus kõigile!

mina muutsin oma BAV suuremaks, kaal kuu aega praktiliselt sama järelikult hoidis. Kahju ajastsad smiley aga loodan, et nüüd....isegi täna lubasin endale vahukoore-maasika torti, mis eile tegime. Nüüd kcal täis ja joon veel natuke vett....mul vaja kindlalt juuniks 10kg maha saada, aga kuu aega on juba lörri läinud.
Tänane päikesepaiste ja pool tundi jalutust andis motti juurde, koos on kergemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 26. February 2013, kl 08.24

Minul on kalorinorm suts väiksem pandud, kui programm lubab. Koguaeg seisab kiri lehe üleval servas, et tuleks uus eesmärk panna smiling smiley aga ma tahan mai kuuks suurest hulgast lahti saada, väike reis ees ootamas winking smiley motivatsiooni jagub. Õnneks ei sega mu väike ahnus programmi kaustamist, ikka laseb ilusti sisestada ja arvutab mulle kaloreid. Liikuda oleks muidugi rohkem vaja, aga panustan eesseisvatele ilusatele kevadpäevadele, praegu küll eriti üle paari kilomeetri jalutada ei taha lapsega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. February 2013, kl 20.46

TiiuL,

tegin samuti nagu sina, aga ei lase keha midagi eriti kaalu alla, pigem hoidis stabiilsena. Sellepärast otsustasin,et suurendan BAV, Eks vaatame koos,mis nüüd saabsmiling smiley Positiivsus on alles!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 26. February 2013, kl 21.54

Jah, eks ma ka vaatan, kui hakkab siin kinni hoidma juba nädala või kaks, siis ka suurendan 1200ni, sest samuti aeg taob tagant jalaga smiling smiley et see reisiplaan ka nii hilja pidi tulema tongue sticking out smiley aga mis siis ikka, eks peale reisi teen ka nagunii siin edasi, sest põhieesmärk on saada heasse vormi selle aasta numbri sees winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 27. February 2013, kl 00.38

Kas te sööte alla 1200 kalori? Olen kuulnud, et organism vajab töötamiseks 1200 kalorit, ehk siis alla selle ei tohiks mingil juhul süüa, kaalu see langetada ei aita ja kui aitab, siis on see ajutine. Enda puhul tean, et kalorite lugemine ja toitude kirja panemine aitab kui ainult iseloomu oleks ja püsivust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 27. February 2013, kl 08.53

Sama tean ka mina, et kui alla 1200 süüa, siis hakkab keha kaalu hoidma. See on isegi kirjas siin: [www.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 27. February 2013, kl 13.56

Nii, ajasite mulle nüüd hirmu nahka selles osas ja arvutasin siva välja, et muidu peaks ma sööma 1650kcal, et kaalu säilitada, aga kuna alandamiseks soovitatakse süüa 500kcal vähem, siis seda ma nüüd ka teen smiling smiley kõht jäigi kuidagi väga tühjaks selle 960ga winking smiley nüüd söön 1150-1200. Saab siis näha järgmisel nädalal, kas tõuseb kaal või alaneb või mis ta teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 27. February 2013, kl 15.31

Hmm, no mina ei saa aru, mida see kaal nüüd mõtleb sad smiley
Kuu aega olen kaalu kuu aega jälginud ja kõik piinlikkusega üles märkinud.
Ja no ei lange see kaal nagu kuskile, vähemalt mitte sellises tempos nagu mu eesmärgi joon läheb smiling smiley
Kaalulangus oli puhtalt gripi süü. Nüüd kui terve olen siis seisab nagu raudnael paigal
Õnneks ostis mees eile uue kaalu ja see näitab 1kg vähem kui minu eelmine kaal...
Nii, et minu selle nädalase miinuse võib kaaluvahetuse arvele kirjutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 28. February 2013, kl 13.55

Aga mul on nüüd segadus trenažööriga. Tegin 20 minutit pea täistempoga (35-38km/h), masin näitab, et kulutasin 160kcal, samas siin treeningute alt valides (rattasõit trenažööril, raske) annab kalorikuluks üle 300kcal. Mida nüüd uskuda siis? No on ju raske treening, kui ma väntan 20 minutit pea täistempos ja max raskusega (1-8 on raskusastmed, ma tegin 8ga).

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Madam
Kuupäev: 04. March 2013, kl 20.26

Tere! Kuidas teil läheb? Nädal jälle möödas, lisasin tabelisse tänase kaalu, väga rõõmustavat miskit just pole. Oma tavapäraseid trenne olen teinud, laupäeval veidi suusatamas ja täna vesiaeroobikas, kuid kõndima ei ole jõudnud, ootan paremaid aegusmiling smiley Kuid söömisega piiri pidada eriti ei suuda, kalorid pidevalt lõhki, niiviisi see kaal küll ei alane. Kuid püüan ikka edasi, olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 04. March 2013, kl 21.49

Ma terve eelmise nädala vaevlesin haiguse küüsis ning ei täitnud üldse päevikut. Nüüd on jälle uuesti täitmahakkamisega probleeme. Kuidagi väga tüütu ja vaevaline on see...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 05. March 2013, kl 07.37

Proovisin mõne aja ilma toidupäevikuta hakkama saada. See ei tööta.nKaal pysib, aga ei lange. Aga spordi osas - käin ujumas. smiling smiley Hea on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. March 2013, kl 20.46

minul suur söömine, kcaltõstsin 1674,kardan väga,et tuleb juurde,aga hetkel kaal seisab.Elame näemesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. March 2013, kl 15.07

Minu kaal näitas üle pika aja langust, päris hea tunne oli.
Aga kuri kahtlus on, et ega ainult toitumisega seda kaalu langema ei saa. Ikka oleks vaja vist liigutada ka.
Aga no mul ei ole lihtsalt aega, 2 last + täiskohaga töö võtavad oma aja.
Koju jõuan õhtul u 19 ajal siis on vaja süüa teha ja lastega tegeleda ning siis juba magamamineku aeg käes.
Loen siin teis tublidest saavutustest ja mõtlen, et ükskord hakkan mina ka tubliks smiling smiley

Huvitaval kombel on mul mõnel päeval ikka tõsised raskused kalorinormi täissaamisega.
Söön ja söön aga ikka liiga vähe. Teine päev jälle luban endale shokolaadi ja no siis on kohe norm lõhki, nagu tüüpiline eestlane ikka, kord on kärss kärnas ja siis maa külmund.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. March 2013, kl 19.48

Nüüd siis igasugu peod möödas. Lubasin endale natuke head parematsmiling smiley
Söön nüüd suurendatud kcal tõttu rohkem,eks siis homme näeme...
kaalu saan teatada alles õhtul,hommik töölemineku töttu kiire.
TiiuL kuidas sinul?
Hakkan uue hooga pihta, ehk saab ka trenni,päike juba mõnus soesmiling smiley
Edu kõigilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 10. March 2013, kl 22.04

Minul ka nädalavahetusel 2-l sünnipäval käidud. Ütlen ausalt, et sõin kõike mida pakuti. Õnneks käisime täna kogu perega ujumas. Eks näha ole mis mu kaal sellest kõigst homme arvab...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 11. March 2013, kl 09.43

Hommikust,

"Spordilaagrist" tagasi ja peab ütlema, et kui rassid päev läbi väljas, siis on õhtul isu ikka väga hea. Ehk siis, suur miinus jäi tulemata...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 11. March 2013, kl 14.57

Minagi tagasi taas interneti ja arvuti lainel. Hea meel on selle üle, et kaal ei suurene, kuigi kui virised, siis võiks alati ju rohkem langeda kui tegelikult numbrid näitavad.. smiling smiley
Ilma päevikuta on raske jah.. see ikka distsiplineerib ja hoiab rohkem kursil kui lihtsalt sisetunne. No mingi hetk peab hakkama ju organism reageerima vastavalt tehtud muudatustele ja siis saab sisetunnet ka uskuma hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 12. March 2013, kl 09.45

kodukoht - söön samuti rohkem, kui alguses endale lubasin ja peaks mainima, et kukub paremini kaal, kuigi nüüd selle nädala langus oli väiksem kui eelmine nädal, kus ma ka juba sõin rohkem. Aga panen selle hetkel naistepäeva koogi ja šampuse arvele + veel spagetid laupäeval...ei tohi, ei tohi smiling smiley Enesetunne on suht hea, kuigi eile hakkas pea valutama, aga see mul alati, kui kaalu alandan ja uskuge, oma elu jooksul olen seda pidanud korduvalt tegema grinning smiley 3 last ja igaühega saanud rasedusega selga +20 ja pealegi veel. Nii et ses mõttes ma vana kala ja tean, mismoodi mu keha reageerib ja streigib, andes märku küll peavaludega ja hooti käivate isudega, justkui lootes, et no küll nüüd kukub sealt ülevalt midagi kõhtu ka smiling smiley
Oleme siis tublid edasi kõik! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. March 2013, kl 21.07

Vaatasin kaalutabelit, kõigil nii hästi langenudwinking smiley,ainult minul nokk kinni-saba lahti angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Madam
Kuupäev: 12. March 2013, kl 23.01

Tere! Kodukoht, minul ka ei edenesad smiley Lihtsalt annan nii kergesti kiusatustele alla. Kuid püüan iseloomu kasvatada ja tean et motivatsiooni tuleb endas ise leida. Ega keegi mul ei käskinud täna õhtul saiakest (vuih, milline paha sõna) süüa, aga nii hea oli! Homme jälle püüan õigemini süüa! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 13. March 2013, kl 07.58

Minul nüüd kolmas päev peavalu, rohud ka ei aita (üks ikka õige kõva rohi, nimega Keto, retseptiravim). Ei tea, mis peale hakata...kaal ka liiga vähe nüüd langenud kolme päevaga. Ennustan, et esmaspäevaks on veel väiksem langus, kui eelmine kord sad smiley Peaks rohkem liikuma, aga nohu ja paksu peaga ei kisu kuidagi välja jalutama (see mõikab mulle kõige paremini). Eks teen toas ratast edasi, vaatame, kas saab kaalu liikuma normaaltempos või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. March 2013, kl 20.38

TiiL, Saa terveks,smiling smileyrohu kohta ei oska midagi õelda..
Minul on liikumisega raskusi (laiskus), tööl istun kogu aeg ja õhtuti ruttu koju, täna mõtlesin jalutama minna,aga kodutööd ootasid ja nii jäisad smiley
Söögiga patustanud ei ole, saiakesed ei ahvatle, päevikut täidan ja kcal on jälgitud, teooria järgi peaks ju kaal langema,aga ei, seisabsad smiley
kõigile jaksuthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. March 2013, kl 17.21

Haigusega ei ole üldse soovitav trenni teha. puhka parem rahulikult. Kehal ju niigi raske haigusega võidelda.

Minul kaal vaikselt ikka langeb. Arvan, et seda tänu korrigeeritud õhtusöökidele.
Minu abikaasa toitumiskava järgi võib õhtuti süüa valgurikast toitu ja nii me teemegi.
Õhtusöögiks reeglina kana, kala ja juurviljad + kodujuust.
Kartul, riis ja makaronid jäävad lõunaks.
Mina muidugi patustabn õhtuti puuviljadega ka, no selline sõltlane olen...
Üks nipp on mul veel, mille küll kunagised sõbrad kaaluabist maha tegid aga minu puhul toimib.
Nimelt söön 1 kord nädalas 1-l toidukorral kõike mida tahan. Pidevalt on selleks siis mõni sünnipäevalaud. Jah, salatit, torti ja kõike muud paremat. Nii annan kehale märku, et ei ole säästurezzimil. Peale patustamist langeb kaal kuidagi kiireminiwinking smiley
Liikumisega on mul ka rasked lood aga nüüd olen hakanud hommikuti 1-bussipeatuse võrra kõndima ja tundub, et natuke isegi aitab smiling smiley Kuidagi on igal hommikul juhtunud nii, et troll sõidab nina alt minema ja no mida ma seal siis ikka ootan ja passin, parem kõnnin järgmisse peatusse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. March 2013, kl 19.48

Aitäh Jumbukas nõuannete eest, võiksid meid veel valgustadawinking smiley
Puhastasin omale just kilu ja muna. Mõtlesin leiva ära jätta,aga kuidagi lahjaks vist jääb?
Mulle meeldib ka õhtul puuvilja just pomelot süüa,aga nüüd ei ole julenud pidi rasvaks muutuma??

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.35

Hmm, mina olen just kuulnud, et tsitruselised pidid rasvapõletusele hästi mõjuma.
Minu igapäev toiduks vähemalt 1 apelsin ja see ju magusam kui pomelo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.26

Jumbukas mina kusjuures tegin eelmine kord sama asja, et korra nädalas lubasin endale kõike ja tõesti kaal langes ja seisakuid ei tulnud (13 kilo paari kuuga).
Tervis nüüd juba suht hea, peavalu kadus ka lõpuks ja kaal liigub tongue sticking out smiley ja ikka allapoole õnneks grinning smiley Ja kuna mul tõsiselt tüütab ära ühe ja sama asja tegemine ehk siis rattasõit toas, siis otsustasin youtubest üles otsida vana hea Cindy Crawfordi treeningvideo. Olin juba unustanud, et see ka ju väga hea asi! Aastaid tagasi tegin seda ja võtsin ilusti alla ja lihased olid kenasti trimmis. Nüüd siis alustasin ka sellega uue hooga. Esimene trenirovka selja taga ja tulemuseks on surisevad kõhulihased, pisut tuimad jalad ja külgedel rippuvad käed, mis meenutavad keedumakarone grinning smiley viimnegi jõud on nendest hetkel kadunud.
Keda huvitab, siis siin see on [www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 15. March 2013, kl 18.15

oeh, ma suutsin jälle haigeks jääda, mistõttu pole ma sel nädalal üldse mittemidagi jälginud ega ennast kuskilt otsast liigutanud. Loodan, et kaal vähemalt tõusnud pole, sest olen söönud kõike, mille järgi isu on.
Leidsin eelmisel nädala Koduekstrast enda jaoks väga kasuliku vidina, mille nimi on Dieedi Põrsas (kui õigesti mäletan, siis see maksis 4€). Nimelt pistad põrsa külmkappi ja iga kord kui külmiku ukse avad, siis siga hakkab röhitsema. Juba esimese kahe päevaga panin tähele, et käisin külmkapi vahet vähem kui varem, sest sea röhitsemine tuletas meelde, et kuule, ma just käsin siin ju, mul on kõht täis ja pole vaja midagi näksida koguaeg.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. March 2013, kl 19.53

Marili123,
ahhaaa, üks ütlemata kift ostsmiling smiley Tuju tegi kohe heaks!

TiiuL, oled ikka tublithumbs up, mina nii vist ei suuda,aga samas ei ole kunagi proovinud..

Jumbukas, kas sööd 1 terve apelsini ja õhtul?

Lubasin täna endale ühe klaasi ploomimahla, pärst mõtlesin,et kas ikka tasus....

nädalavahetus käes,hoiame siis lippu kõrgelsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. March 2013, kl 08.20

kevade tulek ja iga hommikune päike annab juba mõnusalt energiat juurde, kaal ka tsipake langenud smiling smiley 85,7

päikest ja indu kaalulangetamisel kõigile meilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.