Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.52

Minu kaal täna 74,5, võrreldes eelmise nädalaga siis miinus 600 gr. Patustasin mitu korda ja ei julgenud hommikul kuidagi kaalule astuda, aga õnneks siiski midagi oli alla läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.28

Kaal 62,4kg ehk tagasi alguses. Magamata ööd ja lapse sünnipäevamelu tegid oma töö.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 08. March 2013, kl 12.22

Ilusat naistepäeva!

MInu tänane kaal on 95,5kg.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 08. March 2013, kl 15.16

Minu kaal see nädal 77,0, ehk kaalu tõus 400grammi. Ei saa aru, mis toimub. Ma ei söö tihti neid kaloreidki täis, mis lubatud, trenni teen ka rohkem kui varem, kuid kaal ei lange, vaid tõuseb. Ainus mida ma tihti järgida ei suuda, on vee joomine. Enamasti joon päevas 5-6 klaasi. Kas siis tõesti sellepärast kaal ei vähenegi?

Igatahes edu kõigile tublidele langetajatele ja ilusat naistepäeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 08. March 2013, kl 16.54

Kaunist naistepäeva kõigile!!!
Minul algas küll tänane naistepäev suure rõõmuga, kaal näitas 70,3 ehk siis -1,7 kg hurrraaa!!!
Püüan süüa ikka korralikult, et lapsele piima jätkuks, ikka 1800-2000 kcal täis, selline süsteem vist minu puhul täitsa toimib. Püüan ka üsna tasakaalu toitumist ajada, siiski ikka süsivesikuid saab sageli rohkem ja rasvu vähem.
Iga päev käime lapsega 1-2 tundi kõndimas, treening siis meile mõlemale.
Hetkel küll motivatsioon laes smiling smiley
Jõudu, jaksu ja mõnusat kevadpäikest!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 09. March 2013, kl 08.04

Minul oli eile väike langus, ehk siis ainult -200g. Kaal näitas eile 83

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 09. March 2013, kl 22.41

Nagu ma arvasingi - nullinädal, eks senine miinus oligi suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. March 2013, kl 14.47

elina19 võibolla keha harjub veel trenniga?? Kui ma alustasin trenniga, siis keha harjus väga kaua sellega, lisaks nüüd see nädal kui lisasin 1 trenni juurde ja panin teises trennis raskemad raskused peale on kaalu langus eriti väike, keha harjub jälle. Ega muidugi sünnipäevapidustused ei olnud ka kõige paremad kaalule... aga tänu trennile cm väheneb ikka

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 10. March 2013, kl 21.32

Elina19, võibolla ongi asi selles, et sa ei söö oma kaloreid täis. Ja tavaliselt korralik trenn mõjubki alles mõne aja pärast ehk siis algab alles kaalulangus. Jõudu sulle ja kindlat meelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 11. March 2013, kl 00.27

Ma siis üritan oma kalorid täis süüa ja lihtsalt oodata trenni tulemusi smiling smiley Ma loodan ka, et keha alles harjub muutustega ja varsti hakkab kaal vaikselt langema.

Aitäh teile toetuse eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 11. March 2013, kl 08.31

Tere ja edukat uut nädalat kõigile! smiling smiley

Väike kokkuvõte siis ka: kolm tublimat olid kattti -1,7, Sirelike -1,7 ja Visalemming -1,6 Väga tublid!!!!!!

Võrreldes eelmise nädalaga saime pea poole rohkem rasva põletatud hot smiley ja kokku oleme juba üle 19 kg kaotanud!!! Jätkame samas vaimus!

Need, kes on hakanud rohkem trenni tegema, aga kaal ei taha langeda, siis ilmselgelt keha harjub uue elukorraldusega ja trenni tehes lihas kasvab, mis kaalubki ju rohkem kui rasv. Ühinen Banda mõttega, et mõõtke end, sest isegi kui kaal seisab, siis cm võivad ikkagi mühinal minna smiling smiley

Sel korral ei ole endast märku andnud KessuR (temast polnud ka juba eelmisel nädalal midagi kuulda) ja Biankas. Ärge andke alla, tulge meie sekka ikka tagasi, seltsis ju palju lihtsam smiling smiley

Haldjaprintsess, kas sulle sobib, kui ma saadan sulle privas koodi ja sa paned selle tabeli lingi teema esimesse postitusse? Oleks hulga lihtsam seda leida smiling smiley

Päikest ja vastupidavust! Kevad pole enam kaugel nagu ka meie kõigi ideaalkaal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 11. March 2013, kl 15.47

Hei- hei!

Kas keegi viitsiks panna kirja oma päevamenüü. Pean silmas just neid, kellel siin kaal ikka nädalas sinna 1kg kanti langeb.

Minul juba 7 nädal nulliring, enesepettusega ei tegele, trenni teen usinalt, toitu valin väga ja no ei lange. Nutt tuleb peale:-( ja igasugune motivatsioon langeb.


Tänud tüdrukud,

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 12. March 2013, kl 07.00

Mina teen siis nn näksimisdieeti - söön tihti ja vähe korraga.

Pühimõte on siis see, et sööd iga kahe, maksimum 3 tunni tagant ja kirjutad kõik üles. Ma kaalun iga päev ja panen selle numbri ka kirja. Siis on kohe näha kui eile miskit valesti läks ja pean korrigeerima.
Näiteks siis
07:30 tass kohvi piimaga, viil rukkipala leiba 25 g, viil sinki, viil atleet light juustu
09:30 80 g putru, 50 g kiivit, 10 g leiba, 20 g peeti, küüslauku
11:30 salat 100 g rasvatut kodujuustu, peeti 50 g, lumekrabi 20 g, juust 15 g, rukkipala 50 g
13:30 kapsapirukas 70g, tee
15:30 apelsin, kohvi, tee
17:30 jäi vahele
19:00 kartul 50g, peedisalat 100g, maksakaste 50g, 1 viil kirde saia, pohla-õunamoos, brie juust 15 g

järgmine päev -300g
07:00 rukkipala, 35 g sinki, 15 juustu atleet light, roheline salat, 2 tassi teed, tass kohvi
9:00 puder 150g, 5 g margariin 35%, kiivi 20 g
11:00 latte, kuivatatud aprikoos 50 g
13:00 corni 20g, 60 g Brie juustu, moos 6 spl, kirde sai 2 viilu, lumekrabi salat
15:00 granaatõun 100g
17:00 granaatõun 100g
19:00 kanapasta väike ports
-200g võtsin alla

Toidukaal on väga hea asi, enne hindasin koguseid täitsa valesti ja seega ka hindasin oma söödud koguseid valesti. Praegu söön põhimõttel "peotäis korraga" ja kindlasti ei tohi õhtusöögil teist portsu juurde tõsta, muidu kaal ei lange. Aga nii süües kukub mul umbes kilo nädalas. Kui sul algkaal väiksem ja nii süües kaal ei kuku - võid proovida iga 3 tunni tagant söömist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 12. March 2013, kl 10.14

Tänud Liisumai!!
Äkki proovin ka nii:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 13. March 2013, kl 11.53

Liisumai, sa oled ikka eriti tubli, kui nii ilusasti teed smiling smiley Ma pean kahjuks tunnistama, et üleskirjutamine ununeb mul kogu aeg ära, kuigi kaal õnneks ikka vähenes eelmisel korral smiling smiley Seega pole mul õrna aimugi kui palju ma söön, lihtsalt piiran koguseid. Aga ma otsustasin, et homsest täidan ilusasti päevikut, et siis näha kui palju energiat tegelikult toidust saan smiling smiley
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.20

Hommikust kõigile!

Minu tänane kaalumine näitas 78,5 ehk -800g grinning smiley
Kõigile miinuseid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.35

Hommik!

Olen minagi vist nulliringilt maha saanud, täna siis 64,4kg :-) ( -300g, aga asi seegi).
Ja Liisumai- Sulle veelkord aitähh- see tõesti toimib!!!

Ilusat kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.44

Tere minugi poolt.


Kaal 74,9. Endiselt tasa ja targu.

Rõõmu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.16

Hommikutsmiling smiley

Minu kaal näitas täna ilusaid numbreid ehk 75,8, kaalukaotust 1,2 kg. Tundub, et keha on hakanud muutustega harjuma smiling smiley

Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.26

Tere!!!
Minul kaalu siis täna 70,0 kg, kaalukaotust siis vaid 300g. Vist ikka ei lähegi nii kiiresti ja lihtsalt nagu esimesel nädalal tundus, püüan ikka kõik päevikusse kirja panna ja ennast mitte petta.
Ehk nädalad pole vennad.
Mõnusat kevadpäikest!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.29

Feeling täna hommikul 61,2kg. Meeldivalt kergem on olla. Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 15. March 2013, kl 11.44

Tere kõigile!

Lotal endiselt kõigub üles ja alla või pigem venib smiling smiley

Täna siis 96,2kg.

Palju päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 15. March 2013, kl 12.34

Päikest!!.

Minu sellele nädala numbrid 94.9 ehk -600g. Väheneb! Jeeee! smiling smiley Liigutaks ka veidike rohkem siis ehk saaks suurema miinuse. Aga jällegi see nädal ei saanuda kuidagi välja. Laps oli endiselt nohuneköhane. Üleeile paaritunnise jalutuskäigu Tartus tegime! smiling smiley Sulaks see lumi nüüd kiiremini ära saaks siin ka pikemaid jalutuskäike teha. (Elan maal) Tee ääred nii lumised ja kui autod ka veel sõidavad siis eriti ei julge. smiling smiley

Jõudu jaksu ja tublid oleme olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 15. March 2013, kl 17.32

Hei,

No minul see kaal ei taha kuidagi alla minnaangry smiley
Kaal on tánase seisuga 89,2 kg,kóigest -200g

Páikest ja visadust teistele emmedele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 15. March 2013, kl 20.58

Minu tänane number siis 74,1, siis -400 g, minul läheb see kaal ka sellises venivas tempos.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 16. March 2013, kl 07.35

Mul oli eile 74,0. Kahjuks vaid -100 gr kuid põhjus teada - jaks oli otsas ja korraks motivatsioon ka. Ilmateade ajas masendusse korraks, saan trenni minna siis kui on plusskraadid, et vanaema saaks niikaua kärutada.plusskraade veel ei näita tulemas - 10 päeva prognoosi vaatasin. Aga tellisin endale nüüd hoopis treeningvideod ära ja hakkan kodus vehkima. Tänaseks motivatsioon tagasi ja uue hooga edasi! Tegin ka väiksema vaheeesmärgi endale - 16. maiks 69,5!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. March 2013, kl 10.53

Minu kaal 82, ehk -1kg. Eile tegin raskema trenni täna hommikul oli kaalu juures kohe... aga järgmiseks nädalaks tahaks jälle ilusat miinust saada. Number 6 kaalul tundub suveks hetkel päris reaalne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 16. March 2013, kl 20.13

Merete, olen nõus esilehele tabelilingi tekitama küll. Märgi mulle miinuseid 100g, kahjuks rohkem ei suutnud - ikkagi piiga sünnipäevanädal, mis saab homsega läbi. Lootused on uuel nädalal näha numbrit 3 seitsme järel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 17. March 2013, kl 09.15

Kena pühapäeva!

Arvan, et see nädal oli hea, praktiliselt kõigil oli miinus smiling smiley
Kolm tublimat olid: Elina19 kaotades 1,2 kg, Feeling, samuti 1,2 kg ning Merete grinning smiley 0,8 kg. Kokku oleme kaotanud juba 25 kg smileys with beer

Haldjaprintsess, panen sulle privasse selle värgenduse ka smiling smiley

Kõigile priskeid miinuseid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 19. March 2013, kl 15.54

Kahjuks ise oma postitust muuta ei saa, nii et palusin moderaatorite abi esimesse postitusse tabelilingi lisamiseks.
Ise hakkasin üles märkima kõike, mida söön, eks siis paistab, kas tuleb puudu või jääb üle.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.