Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 22. March 2013, kl 19.12

Kaaluks sain hommikul 97kg
Kena nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 22. March 2013, kl 19.16

tere,
minul on lausa müstiline seis. 112,5 kg ehk siis lisaks alguskaalule 0,500 g.
igatahes vööümbermõõt on 8 cm väiksem ja püksid laiad ??????? no käega ma ei löö ja arvan, et keha kogub tagavara.homme jälle päev

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaieko
Kuupäev: 22. March 2013, kl 19.30

Minu kaal täna hommikul 77,5.Erilist muutust pole,aga ilm on nii-nii külm,tahaks juba õues hommikuti jooksmas käia!Pole ka üldse söömist jälginud,üleüldse proovin esialgu lihtsalt veidi vähem ja tervislikumalt süüa,toidu koguseid ei loe,eks näis,kas nii õnnestub.Ja jooksmas tahaks käia!
Järjepidavust teile kõigile soovides! Kai

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 23. March 2013, kl 08.24

Meie KAALUTABEL siis seekord selline..
Tundub, et peab kuskilt rohkem pingutama..Kui on kaalutõus, siis tekib motivatsioonikriis ja seda ei taha üldse. Eile patustasin ja kohe päris kõvasti. Täna hommikul viskasin veel "patused" ülejäägid ruttu prügikasti, et neid kindlasti mitte suhu pista. Ausalt öeldes mis mind selle kaaluabi asjas tüütuks on muutunud, on see toitude kaalumine. Muudkui kaalu igat asja eraldi. Vahel lihtsalt ei viitsi igat asja kaaluda sad smiley Oeh. Kuidagi pettunud olen ise endas, kui päris aus olla sad smiley Täna siis trennikott selga ja minek. Vabandusi ei ole olemas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 24. March 2013, kl 21.45

Minul on aga väga positiivsed kogemused kaaluabiga. Just see siin innustab mind. smiling smiley Igapäevaselt valmistan endale erinevaid toorsalateid ja ei käi poes nii nagu enne.Vaatan täpselt mida ostan. Samuti ei jäta ükski nädal ujula külastust vahele. Nüüd jõuan juba vähemalt 8 ujulapikkust järjest ujuda. Kindlasti käin iga nädalavahetusel jalutamas ja hämmastuseks minu endagi jaoks,et kilod kaovad. Nälga ma ei tunne ükski päev. Muidugi ei manusta ma absoluutselt kommi,küpsist vms. magusat. Terve kolme nädala jooksul olen väikese tükikese kooki söönud. Muidugi minu eripäraks on see,et ei tunne magusast ka absoluutselt puudust.Sulaks see jäine lumi veel ära saaks rullitama minna smiling smiley
Edu ja tahtmist Teile kõigile soovides uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 26. March 2013, kl 11.29

No tere kaasvõitlejad.


Kuidas teil läinud on???
Minu kaal seisab ja ei liigu ei alla ega ülesse. Mis siis ikka. Punnime edasi. Ilmselt olen ikka ise süüdi, kes siis muu..Natuke on mul miskit hingel ka. Viimasel nädalal olin väga kehv toitude sisestaja. Nüüd sain õnneks tagasi vist rööbastele ja iga viimnegi asi läheb kaalule ja seejärel kaaluabisse smiling smiley

Täna sain lõpuks jõusaali ka. Vahepeal lihtsalt ei olnud aega. Nüüd siis on lootus , et äkki saab regulaarselt käia. Esmaspäeval lähen personaaltreeneri juurde, kellele saan igasuguseid lolle küsimusi esitada ja kes annab nõu mis kus ja kuidas smiling smiley

Kas Reetsu on kuskile kadunud ? Loodan, et ta ikka tuleb tagasi ja liigub meiega edasi. Muidugi, kes liigub väga tempokalt ja kes teo sammul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 26. March 2013, kl 20.43

Tere!
Mul on siis täielikult motivatsiooni puudus.Lihtsalt ei viitsi enam kaaluda ega seda toitu siia sisestada.Kaalule ei julge ka minna,see näitab kindlasti plussi,sest no olen ikka kövasti köike näost sisse ajanud.koguaeg on mingi nälg.Oh saaks jälle rajale.Peab end jälle sundima,sest kaalu vaja alla saada,muidu see tervis läheb päris käest ära.Seega pean end lihtsalt sundima.Kaitsu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 27. March 2013, kl 08.10

Kaitsu, ära lase pead norgu. Minul oli ka motivatsiooni puudus aga pidin mõtlema, mis oluline on. Olen kannatanud aastaid seljavalude käes ja see on suuresti suurest kehakaalust tingitud. Juba mõne kg kaotamine teeb minu seljale head, mis siis veel kaotatud 10-15 kg smiling smiley Loomulikult tahan ise ka ilus ja terve välja näha.

Mõtle sina ka miks sa tahad kaalu langetada ja äkki tuleb siis motivatsioon ka tagasismiling smiley
Päike paistab ja juba läheb soojemaks ka..Mõtle kui tore on olla palju kergem suveks smiling smiley


Ole tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. March 2013, kl 08.13

Aitähh,Kix lohutavate sönade eest! Eilne päev läks päris hästi,kuigi öhtud tahavad koguaeg käest ära minna.Tegelikult olen päris palju kaalust alla saanud.Alustasin omal käel kaaluabiga,siis kui kaalusin pea 98 kg ja nüüd olen kaheksa kilo kergem.Alla ma ei anna,seega ikka rühin vapralt edasi.Kena päeva köigile!
kaitsu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 29. March 2013, kl 06.34

Tere kaunist hommikut!

No minu kaalunumber on täna hommikul lausa uskumatu! Kuna eelmisel nädalal oli kaalulanguseks ümmargune null, siis otsustasin sel nädalal eriti tubli olla (ehkki kooki sõin, sest sel nädalal oli kaks sünnipäeva). Aga trenni tegin, jalutamas käisin ja põhirõhu panin joomisele - ma jõin ikka paljusmiling smiley ja tulemuseks 77.7 kg ehk - 2 kg!!! Uskumatuspinning smiley sticking its tongue out Ise veel mõtlesin, et kui nüüd vähemalt -700-800 gr alla ei lähe, siis olen küll pettunud, aga kui kaalunumbrit nägin, venis suu ikka väga kõrvuni. Kaalusin igaks juhuks kohe ühe korra veel, et olla veendunud, et kaal ei trikitasmiling smiley Aga sama kaunis number vaatas vastusmiling smiley

Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 29. March 2013, kl 06.53

Tere hommikust!

Minul ei ole siin midagi hõisata. Kaal liigub ikka üles. Taas +400g ehk 94.8. Sellel nädalal sai 2 korda jõusaali käidud, natuke kardiot ja natuke jõuharjutusi tehtud. Ka täna on plaanis jõusaalis ära käia enne kui enda tehtud pashat õhtul sööma hakkan smiling smiley

Kaitsu.
Minul samuti juba seda kaalu läinud. Alustasin siin kui kaalusin 102kg ehk 7.2kg turjalt juba läinud smiling smiley Ma väga loodan, et kaalutõus on trenni tagajärg aga eks paistab. Lootus ju on, et järgmisel reedel on äkki ikka langus smiling smiley Ja ootan suurt langust grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.21

Hommik!
Minul näitab kaal täna 110,4kg , -2,1kg.hot smiley. Häid kevadpühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 29. March 2013, kl 12.45

Häid pühi kõigile!
Minu kaal on 95,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 29. March 2013, kl 20.19

Ilusaid pühi köigile!
Minu kaal oli siis seekord plussis.Kaal oli 91,6.Seega 700 graami olen juurde vötnud.angry smiley
Kaitsu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: ilushing
Kuupäev: 29. March 2013, kl 23.52

Minu kaal näitas täna täpselt 63 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 30. March 2013, kl 03.21

Hei.
Vabandan, et hilinemisega aga siiski teatan oma kaalu ja loodan, et mind pole välja arvatud veel. 77kg, -0,5 kg, sõuab tasa ja targu.
Mind tabas väike motivatsiooni puudus ning kirjutasin iseendale kirja, käsitsi koos allkirjaga, mis on mu eesmärgid ning mida ma tahan saavutada. See aitas mind, ja ehk see nipp aitab teisigi!
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 30. March 2013, kl 07.49

MEIE KAALUTABEL


Eilne päev mõjus laastavalt. Sealiha (õnneks koos värske salatiga), pasha, kass arturi kook confused smiley paar pitsi alkoholi, mahl, puuviljad..Süsivesikute ületoos confused smiley Õudne.
Täna on sünnipäevale minek. Ei kujuta ette mis saab.

Täna võtsin otsuse, et käin kaalul ainult reedeti, siis kui meil on kaalumise päev. See iga päev kaalumine on juba haiglane ja tekitab liigset stressi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaieko
Kuupäev: 30. March 2013, kl 19.05

Minu kaal 76,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 30. March 2013, kl 21.07

Tahtsin küsida, et palju on teie päevane kalorinorm. Minul on see praegu kuskil 1600 kcal ga kaal kuidagi ei lange. Nüüd uuendasin endal pisut eesmärki ja hakkan sööma 1400 kcal piires. Kas see pisut liiga vähe ei ole. Siis nagu olekski see baasainevahetuseks ju? või kuidas. Äkki targemad oskavad nõu anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 30. March 2013, kl 23.11

Ma küll ei oska vastata Sulle kix00 aga näiteks minu päevane kalorinorm on 1648 kalorit. Olen pikka kasvu ja kaalusin 101kg nüüd 95,9kg ma ei söö tavaliselt oma kalorite normi täis kuigi mulle on targemad ikka soovitanud,et peaks. Söögi valik mida söön arvatavasti on aidanud mind nii hästi.Söön palju juur,köögi ja puuvilju. Mitte üldse ei söö magusat.
Edu Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 01. April 2013, kl 16.07

Täna sain siis kurva uudise, et kui kaalust alla ei saa ja korralikult ei võimle, tuleb seljaopp. See pani ikka kõvasti mõtlema, noor inimene ja vaja seljaoperatsiooni..Oh ei, mitte mina..
Kahjuks ei tohi joosta ja raskusi tõsta. Jama, sest mulle just hakkas jooksmine meeldima smiling smiley Saan kaalust alla, siis võin jälle jooksma hakata..

Kuidas teil pühad läksid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 01. April 2013, kl 16.13

Hei!

Ehk annab see sulle rohkem motivatsiooni selle nimel toimetada, Kix! Iga kord kui tahad patustada mõne shokolaadi vms siis pane peas kaalule opp koos sokolaadiga või opivaba tervislik elu. smiling smiley
Minul ei toimunub midagi. Tegin eile täisterapastat vahelduseks oma suurtele salatitele, päris mõnus oli. Ja ootan, et see lumi ikka väheneks, et saaks jooksutossud jalga visata. Olen mõned korrad käinud aga ei sobi see jää peale seda, kui hispaanias sai palmi all joostud.
Hetkel ikka motti jagub, isegi suitsetamisest üritan loobuda. Plaaster peal ja otsin muid tegevusi kogu aeg. Loodan, et tervet mõistust jagub ja saan üle ka. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 01. April 2013, kl 19.06

hei Kix00!

Pole hullu, et joosta ei saa . See ei tähenda veel, et Sa ei saaks ujuda või siis kõndida. Otsi lihtsalt muid liikumisvõimalusi. Päikest Sulle ja küllap see kevad ka tuleb. Peame vastu ja kui kurta tahad siis kirjuta aga, küll me lohutame ja ega meil kellelgi kerge ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 02. April 2013, kl 07.19

Hei Kix! Küll sa hakkama saad kaalu alandamisega ja et joosta ei saa,siis tee vöi kepiköndi vöi lihtsalt kiirköndi.Mulle endale meeldib väga kiirkönd,jalutamine ja kepikönd,aga kuna pölvliigesed on haiged,siis hetkel ma ültse ei tegele spordiga.säästan jalgu,sest tööl olen päev otsa liikvel.jöudu ja vastupidavust sulle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 05. April 2013, kl 05.32

hommikust kõigile,
minu tänane kaal oli 109,5kg. -0,9. päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.36

Hommikust!
Minu kaal näitab 77.2 (-0.5 kg).
Aga näis, mis järgmisel nädalal saab. Lähen täna SPA-sse (buffet-toidud nii hommikul kui õhtulconfused smiley, ja takkapihta taas üks sünnipäev tarvis üle eladasmiling smiley Õnneks on SPA-s jõusaal ja veekeskus, püüan seal maksimumi võttasmiling smiley

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.39

Minu kaal siis täna 94.6kg ehk -200g..No hea, et üldse midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.40

Hei.
76,5 ehk -0,5. Jätkal samas tempos. Nädalavahetus tuleb üli töine ja patustada pole aega ja selle üle ainult hea meel!
Kuidas teie nv plaanid?
Päikest,
Kroko.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 05. April 2013, kl 16.31

Minu kaal 95,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaieko
Kuupäev: 05. April 2013, kl 23.15

Minu kaal 76,4 täna hommikul.Jooksmas käia siin maakohas,kus ma elan, ei saa,praegu veel,aga pole halba heata,olen avastanud mõneks ajaks uue harrastuse-hommikul vara üle külmunud põldude suusatamise.Sellega vist väga maha ei võta,aga mõnusa emotsionaalse laengu saab küll.
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.