Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 19. May 2013, kl 09.42

58,8 (-1,2kg) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 19. May 2013, kl 21.35

Mina suutsin sel nädalal nibin-nabin oma kaalu säilitada ja seega kaalulangust +/-0kg ja kaal endiselt 102 kg.
Eelmise nädala langus oli aga märkimisväärne (-2,5) ja seepärast olen ka sellenädalase tulemusega rahul cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 20. May 2013, kl 07.32

Hei,
minul oli sel nädalal tagasiminek =(

Isegi ei tea, miks... väga patustanud ei ole, ja jooksmas olen nagu ka käinud aga kaal oli pühapäeva hommikul 72... seega sel nädalal plussis... olen kuulnud jutte, et kaal pidi tõusma veidi enne kui "punased sõbrad" külla tulevad.... ei ole enda puhul varem täheldanud... aga täna nad tulid... ja vb siis seetõttu ka kaal mõngib natukene... igaljuhul kavatsen ka sel nädalal tubli olla ja vb isegi veel tublim kui eelmine smiling smiley lubasin endale, et käin ikka trennis ka paar korda nädalas lisaks jooksmisele... tänaseks õhtuks panin ennast juba kirja ja kott asjadega tööl kaasa, järelikult tuleb minna smiling smiley

Loodan siis et "sõbrad" võtavad lahkudes kilokese kaasa ka mis nad tulles tõid tongue sticking out smiley

Endiselt poisitiivne smiling smiley
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 20. May 2013, kl 07.51

Kuna minu arvuti tõrkus eile, siis ei õnnestunud ka kaalunumbreid saata. Eilse seisuga siis kaal 66,1kg (-0,3)

Aga eelmine nädal pidigi olema nii et kaalulangust suht vähe. Seega sellel nädalal katsun parema tulemuse anda.

Päikest!
Miiabritt

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 20. May 2013, kl 08.20

Tere,

Mul on lausa häbi oma nr kirjutada. Kui muidu oli -1 kg, siis nüüd nädalaga juures +1,5 ehk siis algusega võrreldes +0,5. Põhjused selleks 2, olin reisil 4 päeva, mis koosnes ainult autosõidust põhimõtteliselt. Hommikus õhtuni ainult autos, aha see kahjuks minu isu ei vähendanudsad smiley Kuigi tõesti vabandus see ei ole ja teine põhjus minulgi sama mis lauriinel.

Te ei kujuta ette ka kui pettunud ma endas olen, et kuidas miski võib nii minust ja minu tahtejõust üle ollasad smiley Ma tunnen kuidas ma täna lausa kiirgan vihast enda vastu

Olen päris kindel et - 6 ma 15.juuniks ei saavuta, kuid 61 peab mu kaalunr olema ja see on käsk mulle endale. Ei saa olla nii, et ennast alt vean. Seega pingutamist on nüüd mul kõvasti ja alla anda ma ei kavatsesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 20. May 2013, kl 08.28

Minu kaal tõusis 300g, seega kaal on 87,4kg.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: silky
Kuupäev: 20. May 2013, kl 09.21

Palun minule panna tabelisse 60,2 kaalukaotust sellel nädalal kahjuks ei olnud,aga ma ei ole ka täitnud oma toidupäevikut.Nii lootsin,et seeleks nädalaks on nr5 kaalunumbril ees aga vot siis... Üritan siis sellel nädalal uuesti. Päikest Teile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 20. May 2013, kl 09.32

Kuidas see kaal ikka tõrgub, mitte kuidagi ei taha väiksemaks minna need numbrid. Nädalaga pole minu kaalus ka midagi muutunud, endiselt 64. Kavatsen see nädal toituda tervislikult ja lahjalt. Selline lahja kuurike ei tee kunagi halba. smiling smiley liha ja palju rohelist.

Päikest teile juuni Jumalannad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 20. May 2013, kl 10.27

Minul ka tõus, kahjuks jälle 7 ees (70 kirja siis), nii tige kui ma enda peale ka ei ole. Sai aiatöid tehtud, aga siis otsa grill ja esimestest rabarberitest kook.. oli seda siis vaja eksole. Aga mis teha, taas reele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 20. May 2013, kl 11.47

koos on kergem ja püüame sel nädalal siis taas aktiivsed ja tublid olla. See ei ole kahkurõõm aga kohe hea on lugeda, et teistel samad mured mis mul. Ma olin ka endas ikka täitsa pettunud kohe. Aga pingutame koos edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 20. May 2013, kl 18.21

Täitsa nõus, alguses ei julgend kohe nina siia pistagi. Täna on olnud supipäev ja liikumist ka, ehk saab jälle reele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 20. May 2013, kl 21.36

jummel pühapäeval oli meeles kaaluda ja miski tuli vahele ja unustasin täitsa oma näitu saata sad smiley
aga see oli 78,8, plussis aga seda oligi arvata ju peale kõhuviirust et nii ilusaks ei jää. Aga nüüd liigume tasa ja targu miinusesse taas thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 21. May 2013, kl 05.34

Äärmiselt tobe on see, kui on suur motivatsioon ja tahe korralikut toituda ja trenni teha, siis tulevad mingid viirused. Endal mul päris hull köha ja peavalu ning lapsel Rota viirus. Masendav... Õnneks pole ma ennast toiduga veel lohutama hakanud.
Kava järgi trenni jätan praegu ära. Teen vaid hantlitega lihastele trenni. Suvi käes ja ikka need viirused...........



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KatrinS 21.05.2013 05.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 21. May 2013, kl 14.06

just täpselt sama mõte minul kah.
Meil oli kah tõenäoliselt rota aga lõpuks murdis terve pere, kuigi jah nooremad olid kõige raskemalt. A noh korra sai vähemalt ilusat kaalu näha grinning smiley Nüüd püüdlen siiski edasi ilusa poole. Ostsin just omale uued püksid ja numbri väiskemad kui ma enne kandsin, abiks seegi onju grinning smiley Kuigi mul on terve hunnik riideid veel mis nii öelda motivatsiooniks on... olid seljas siis kui 70 kilo ja vähem, seega veel tubli töö sinna, et neid kanda saaks, sealt edasi ka aga enne püüaks sedagi. PRaegu juba pea 8 kilo maas, no mis see teine samapalju siis enam ära pole onju grinning smiley Odavam on alla võtta et vanad riided selga mahuks kui uusi suuremaid osta tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 26. May 2013, kl 06.23

Tänane kaal 63,4. Olen jälle terve nädal ilusti kavasid jälginud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.05

Minu kaal 65,1, seega -400 g.
Pingutame edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.23

No nii,minu kaal kurvastas mind küll. Täna hommikul siis 73,100 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: silky
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.49

minu kaal 59.9 sain oma 5ette aga oleks võinud rohkem alla võtta,väga visalt läheb aga peaasi,et lähebsmiling smiley Edu kõigile Jumalannadele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 26. May 2013, kl 09.37

Minu hommikune kaal 101,1 ja -900gr....järgmisel korral loodan juba kahekohalist numbrit näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 26. May 2013, kl 10.23

kaal täna hommikul 65.7. (19mai oli kaal 66.4. ma unustasin vist selle edastada).

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 26. May 2013, kl 12.59

58,1 ehk siis -700g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 27. May 2013, kl 07.30

Hei,

Minul sai eelmisel nädalal kaalul patareid tühjaks... ja ei ole suutnud veel uut osta.
seega eile hommikul ennast kaaluda ei saanud (lisaks olin veel maal ka tegelikult, kus üldse kaalu ei ole) täna hommikul mõõtsin ennast mõõdulindiga... numbrid ütlesid, et ilmselt olen oma kaaluga kuskil 71 kg juures. Sest numbrid olid sellest ajast tuttavad.
Panen siis need kirja praegu siia:
rind 94 cm
vöö: (seek õige peenem koht): 77 cm
lisaks mõõdan tavaliselt ka naba alt seda kõige paksemat kõhu kohta, kus on see nö päästerõngas =)
päästerõngas: 88 cm =)
puus: 104 cm
ja reis: 59 cm

Täna õhtul lähen trenni... seal on kaal olemas siis sana tagnt järgi ka selle numbri öelda, aga lootused on mul head, sest suutsin isegi nädalavahetusel, hoolimata sellest, et olin maal olla päris korralik =) oma toitumise osas. Teatavasti on mulle need nädalavahetused kõige raskemad aga lootust on, et sel korral läks nädalavahetus ilma suuremata tagasilöökideta =)

Jõudu ja edu kõigile!

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 27. May 2013, kl 09.48

minul -200g smiling smiley

peaasi, et allapoole liigub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 27. May 2013, kl 09.48

Minu kaalulangus siis -1,1kg. seega praegune kaal täpselt 65kg. Tasapisi langeb.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Miiabritt 27.05.2013 09.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 27. May 2013, kl 10.00

minu kaal ainult kasvab... iseloomutus mis muud siin süüdistada angry smiley ennast ajab ka vihale aga no miks ma siis ei suuda reele saada tagasi? sad smiley 80 ehk siis jälle see vastik 8 ees hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 27. May 2013, kl 13.10

Minul oli 69,2 ei pääsenud varem teatama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 29. May 2013, kl 06.53

Hei,

Ma sain esmaspäeva õhtul trenniks kaaluda aga läks meelest Teile kirjutada.
Minu kaal siis palun selle nädala seisuga märkida 71,1 =)

Olen uhke ja rõõmus =)

See nädal läheb kahjuks kuidagi väga vaevaliselt, ei ole ma suutnud neid õhtuseid näksimisi kuidagi vältida.. aga ma annan endast parima!! pühapäevani on veel aega ja püüan ikka õhtuti vastu pidada... kuidgai kui töölt tulen siis olen nii väsinud ja kudiagi ainuke hea asi päevas tundub see näksimine ja diivanil vedelemine... ega ma seda muidugi igaõhtu ei tee.. ikka trennis käin ka vahel... aga ikkagi... pean endast õvitu saama ja selle õhtuse näskimise välja jätma - minul tulevad ainult niimoodi head tulemused!

Pühapäevani =)
a, ja kaalule tuleks uued patareid ka vaadata =)
neid endiselt ei ole veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.59

Pomelo, Sinul langeb kaal kenasti, äkki jagad meiega ka nippe? Mul on viimased 2 kuud üks meeletu pendeldamine 68-70 vahel, tahaks midagi muuta, et taas langema saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 02. June 2013, kl 05.34

Minu kaal on seisma jäänud sad smiley. Number on sama, mis nädal tagasi. Toitunud olen endiselt kava järgi ja trenni pole ka vahele jätnud, Hommikul olin kaalule astudes ikka väga pettunud....
Sellest hoolimata kavatsen endale aga täna tüki kooki lubada. Peame noorema lapse sünnipäeva (saab 2) ja tegin ülimaitsva küpsisetordi smiling smiley . Õhtust trenni siiski ära ei jäta.
Homme hommikust aga oma kavade juurde tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 02. June 2013, kl 08.39

Minul siis täna hommikul 71,800.Õnnestus ka nädala keskel juba 71,200,aga noh.... Viimase aja stiimuliks või sunniks on see,et Walesis elav õde ostab nagu kiuste mulle väiksemaid riideid. Väidab, et ma ju langetan kaalu,nii et tuleb pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.