Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 17. May 2013, kl 07.18

Meie jätkuduelli uus "pesa".

Ja minu tänane kaal 95,1. Seega on lõpuks ometi murtud pooleteisekuine paigalseis ja languseks nädalaga 1,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 17. May 2013, kl 07.37

Tervitus!

Tore uus teema smiling smiley Minu hommikune kaal näitas seekord 107,9kg Ikka väga aeglane see langus, aga ma pean ausalt tunnistama, et olen ka vähe pingutanud seekord. Kõvasti on aias rassitud, aga suht palju on seda rassimist hiljem ka grilli ja veiniga premeeritud grinning smiley

Olge tublid ja jätkame ikka samas vaimus, küll ta vaikselt ikka langeb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 17. May 2013, kl 07.59

Minul on viimane poolteist kuud väga stressirohke olnud ja veini läheb selle juures ikka rohkelt. Isegi paar rummikokteili olen manustanud. Aga eile jätsin tänasele kaalumisele mõeldes veini joomata. Nii et natuke kasu sest duellist ikka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 17. May 2013, kl 09.51

Tere!

Rõõm kohe vaadata,et kõik oleme ilusti miinuses. Aias on tõesti palju askeldamist,see suvi üritan võtta vabamalt. Selle suve märksõnad olgu sport,lapsed ja matkad. Eelmine kevad kaalusin 86kg ja sügiseks olin 92kg. Tuleb vähem veini jooma hakata,rummikokteilidele(lemmik) tuleb lõpp teha spinning smiley sticking its tongue out
Algus on tehtud ja ei hooligi enam.
Kurb on see,et mul pole eriti kellegiga koos trenni teha. Kes on lihtsalt laisk ja igasugu muid põhjusi.
Meile jõudu ja jaksu hot smiley
Ilusat nädalavahetust winking smiley

Meie kaalutabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 17. May 2013, kl 12.29

Mul ka aias rabelemist rohkem kui vaja. Probleem selles, et aed asub linnast 100 km kaugusel, seega enamasti jõuan sinna vaid nädalavahetustel ja siis on suur stress kõigist tegemata töödest. Sel suvel otsustasin proovida, mis juhtub, kui ma pidevalt muru ei niida. Ja püsikupeenra üritan korra ära rohida ja siis kive täis tassida. Mis veinijoomisest saab, seda ma küll ei tea. Peale suurt rabelemist on nii mõnus külma joogi juures lõõgastuda. Lohutan end sellega, et kuiv valge vein pole see kõige hullem. Lihtsalt siidrit, õlut ja rummi ei tohi poes kärusse laduda.

Ah jaa, ma mõtlesin, et proovin ära Robert Noole toitumiskursuse. Mu sõbranna tegi selle sügisel läbi ja on tohutult rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. May 2013, kl 19.32

Tere!

Kuna täna saavutasin oma viimase eesmärgi siis ja vana duellitajate kamp lagunes laiali, siis heameelega liituks uue duellitiimiga. Kas võtate mind kampa?
Täna hommikune kaal oli 88.9 kg. Olen viimase 4 kuuga tänu Kaaluabikatele ja sõprade suutnud 11kg alla saada. Eesmärk septembriks oleks kaalunumbrile 7 ette saada.

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. May 2013, kl 19.33

Ahjaaa pikkust on mul 168cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 17. May 2013, kl 23.00

Ikka võtame smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 18. May 2013, kl 07.28

Tere tulemast meie sekka,lisasin su tabelisse smiling smiley Sul on väga tubli saavutus nelja kuuga.
Ma pole kuulnudki Robert Noole toitumiskursusest,pean uurima netist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 18. May 2013, kl 07.32

Tere.
Minul mure.Ma siit ei saanud aru kaua Te juba duellitate.mA PUSIN SIIN ÜKSI.ÄKKI SAAKS KA TEIEGA VEEL LIITUDA.SEPTEMBER ON SUPER AEG.KAALUSIN HOMMIKUL JA OLIN 80,4.ALLA OLEKS VAJA SAADA15KG
MA VÄHEMALT LOODAN TEILE.
KÕIKE HEAD.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 18. May 2013, kl 09.03

Ega siin suurt vahet pole, kaua me duellitanud oleme. Eelmise duelliga ei jõudnud me keegi oma eesmärgini, aga tähtis on see, et kaal ikkagi kukub, kuigi aeglaselt. Seepärast tegimegi uue duelli ja alustasime tabeliga otsast. Nii et tere tulemast meie sekka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. May 2013, kl 11.30

Tänud, et kampa võtsite! Koos on kindlasti lihtsam kaalu langetada smiling smiley

Olen pähe võtnud, et püüan järjepidev olla, mida näitab ka see, et hetkel juba üle 4 kuu panen igapäev täpselt kirja mida ma söönud olen. Selle perioodi peale on max 3 päeva olnud kui pole saanud kõike kirja panna. Ei mingit lühiajalisi dieete. Parem aeglaselt eesmärgini, kui ekstreem kaalulangetusi, millel on siiani vaid jo-joo efekt olnud. Lasen kehal harjuda uute muutustega aeglaselt, siis ka lihtsam säilitada.
Olen sünnitanud 2 last (viimane 2010 aastal) ning enne esimest last kaalusin 65kg. Kuigi kummagi rasedusega olen vaid 10kg juurde võtnud on pärast sünnitust hakanud kaal metsikult tõusma. Rekordaastatel kaalusin 130kg ringis. Tänaseks olen viimase lapse beebikilod nö. alla saanud.
Olen enda jaoks avastanud taas jooksmise, mida ma kooli aeg täiesti vihkasin ja pole kunagi armastanud ega ka jaksanud joosta. Nüüd üritan ülepäeva ikka mingi 5-8km ringi sörkida. Kui pulss liiga kõrgeks läheb siis kõnnin. Armastan orienteerumist, ujumist ja rattasõitu. Nende kõigiga üritan vähemalt korra nädalas tegeleda, praeguse aastaaja juures. Ilusate ilmadega väga treeningsaali ei kutsu. Lisaks vajab veel koer igapäev jalutamist ja aed hooldamist. Seega kõik võimalused liigutamiseks on olemas, peaasi, et motti jaguks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 20. May 2013, kl 07.27

Tere.
Ma ei leidnud kuskilt mis päeval Te kõik kaalute ja andmeid siin kirja panete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2013, kl 09.58

Kas see mitte ei ole by default reeglitest tulenevalt, et iga reede hommik on kaalumine?
Ma vähemalt ise järeldasin seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 20. May 2013, kl 14.39

Jah, kaalumine tõesti reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 21. May 2013, kl 08.48

Tere.
Minul rumal küsimus.Leidsin Teil mingi tabeli.Kas Teil keegi täidab seda või peab igaüks ise seda täitma?
Veelkord vabandan küsimast,kuid ma veel ei saa päris hästi aru mismoodi need asjad siin käivad.VÄGA UUS SIIN KAALUABIS.
Kõike head.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 21. May 2013, kl 08.56

Ilusat hommikut!

Tabelit täidan mina,reedel toimub kaalumine. Sa edasta näit siia ja mina panen kirja tabelisse. Kas ma eesmärgiks pane sulle -15kg septembri alguseks? Paluks pikkust ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 21. May 2013, kl 10.29

Pikkus on 165cm ja eesmärgiks on -15kg.
Hetkel on kaal 80,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 21. May 2013, kl 11.25

Tere,
kas teil ruumi veel on? smiling smiley
Alustasin ka uue hooga 1. mail.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 21. May 2013, kl 20.09

Ikka on ruumi smiling smiley Nii tore, kui tuleb värsket ja innukat rahvast. Minul on see nädal jälle käest ära läinud ja khm ... see aeg kuust kah veel. Nii et kui nulli jään, olen igati rahul. Miinust ei looda kuskilt otsast seekord.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. May 2013, kl 22.00

Heip! Tore jah, et meid juurde tuleb.
Mina see nädal 3 trenni juba teinud, aga kaal pressib hoopis üles :-( vist ka punased lähemas. Samuti üritan kasvõi nulli jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 22. May 2013, kl 06.36

Väga hea! 17,05 oli mu kaal 84 kg, alustasin 89 kg pealt. Eesmärk septembri keskpaigaks on 65 kg, pikkus 171 cm. Alguses on kaal ludinal maha läinud smiling smiley Müüd ootan hirmuga, millal seisma jääb ( tegelikult loodan, et suudan 1 kg nädalas stabiilselt alla võtta).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 22. May 2013, kl 11.26

Tere kõigile!

Panin kirja näidud tabelisse. Tore,kui tublisi duellitajaid juurde tuleb. Täna käisin kaalul ja oligi plussis nagu arvasin. Eile tegin ikka oma rattasõidu ära 33km. Esimene nädal rattasõitu(165km) lõi mu ainevahetuse sassi, siiani pole veel päris korras. Üritan nüüd jooksma ka hakata,pea kaks aastat pole jooksuga tegelenud. Minul oli kooliaeg just lemmikuks jooksmine.

Edukaid miinuseid siis reedeks hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 24. May 2013, kl 07.39

83 kg, jee! Vahepeal näitas kaal 82,5 isegi, aga paari päevaga on juurde tulnud. Ei tohi šokolaadi ripakile jätta! Lõppkokkuvõttes ikka miinus õnneks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Latrisia 24.05.2013 07.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. May 2013, kl 08.12

Hommik!

Minu tänane kaal sama, mis nädal tagasi 88,9kg. See nädal on palju saanud igasugu kooke ja torte süüa. Seega ise loll, et ei ole suutnud ei öelda kui pakutud on. Samas ootan päevi ka, mis pole veel kohale jõudnud smiling smiley
Sel nädalal olen 2x20km käinud rattast sõitmas, 1x8,21km jooksmas ja eile käisin 6,65km orienteerumas, mis kestis pea 2h grinning smiley Seega oma tordikalorid olen suutnud ikka ära põletada.

Soovin teistele ilusat kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.26

Tervitus kõigile uutele liitujaile! Tore, et meid jälle rohkem smiling smiley

Minu tänahommikune kaalunäit 107,2kg Kõvasti-kõvasti aiatööd, nii et rattasõiduks ja muuks spordiks aega ega jõudu enam ei jätkugi grinning smiley Aga ikka mõni veinike ja juustuke ka sekka ja eile sai üle pika aja isegi üks kook ära süüa eye rolling smileygrinning smiley Aga olen ikka väga õnnelik, et kõik toimib ja kaal tasapisi langeb smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.51

Tervitus smiling smiley

Täna hommikul oli hea ikka miinust näha,kolmapäeval olin plussis. Kaal siis 87,9kg(-0,5).
Täna üritan ka õues niita,niidan käsiniidukiga(terve aia ära teen siis tuleb kuskil 10-11km),võiks ju teha murutraktoriga,aga see tundub mõttetu istumine. Loodan,et nädalavahetus tuleb ka tegus ja sportlik.

Ursull oled super tubli kahju,et sa minu kandis ei ela...oleks tore koos sõitmas käia smiling smiley

Ilusat nädalavahetust hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.32

Tere.
Minu hommikune kaal oli täna 80,1
Ma muidugi lootsin vähe rohkemat,kuid eks püüan edasi.Käin jooksmas pea igapäev 10 km,pulsikellaga hoian pulsil silma peal.Toitumisega pole patustanud.Mure on ainult valkudega,kuidagi ei saa,et normist üle ei läheks.....Ikka igapäevaselt näitab valku 200%ja üle sellegi veel.Kas trenniga kulutatud kaloritest oleks mõistlik mingi osa tagasi süüa või jätta kõik puutumata????

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.41

Ma pole selle süsteemi järgi kunagi toitumist tasakaalu saanud, mul on valgud ja rasvad kogu aeg vahetuses. Ma ei saa ilma lihata olla, see on minu loogikavastane. Kõige suurem isu ongi selle järgi, magus on alles teisel kohal. Ma muutun kohe tigedaks kui pole vähemalt 100 g liha päevas saanud. Siis veel kala või feta juurde ning ongi valku 200%
Aga põletatud kalorid peaks tagasi sööma mingil määral kindlasti, muidu läheb keha säästurežiimile. Ise arvestan kõik liikumise juurde ja söön ka juurde ning siiani. 1. maist alates on kadunud 6 kg, seega toimib. Alguses muidugi lähebki kiiremini...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.54

anita13, aga kus sa tead, et ma sinu kandis ei ole? grinning smiley
Mul vist mäller, aga ma ei mäleta, kas olen oma elukohta maininud. Ma muidu Rae vallas.

Aga kuna me alustasime täpselt ühest kaalust, siis annab see motti juurde et pingutada end ja mitte alla jääda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.