Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. June 2013, kl 18.05

Mul on laiskus peale tulnud ja palun teie abi, et te mulle jalaga äsaksite smiling smiley
Reedel viitsisin veel veidi rattaga sõita, veidi üle 21km. Pühapäeval tuli mingi ebaõnnestunud jooks, vaevu 3,5km (mu tavapärane ring on 7-8km). Eile terve päeva olin spas ja lasin end hellitada, õhtul vinnasid mingi 3km vaid koeraga jalutada. Olen mitu päeva söönud siin kooke ja kaloreid ei ole suutnud paar päeva kirja panna korrektselt.
Ma ei saa aru mis lahti on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. June 2013, kl 18.15

Ei äsa!spinning smiley sticking its tongue outvaid toetan ja katsun jõudu,jaksu soovida ja kullake sellise kuumaga on kõik praegu loiud ja suht kurnatud,see on küll hea et soe ja päike kuid praegune siiski liiast ja see teeb meid pisut raskemeelseks,see on varsti möödas,mis puutub kookidesse ka see aeg on mööduv,saad isu täis ja taas rajal!Palju,palju jaksu,oled tubli ja usu endasse,mina usun!PAID!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. June 2013, kl 18.37

Ei tea, minumeelest küll veel väljas nii palav pole.. Söögiisu küll väheneb soojaga, aga ilmselt südasuvel on palju palavam ja siis tuleb mõelda, kuidas täis süüa oma kalorid..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 04. June 2013, kl 18.44

Minul küll on nii palav, et mu aju tõrgub töötamast. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 05. June 2013, kl 09.11

Noh, kõik on ära küpsenud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 05. June 2013, kl 11.26

Mis kaale te kasutate ja soovitate? Peaks uue soetama..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 05. June 2013, kl 20.58

Minul jääb ilmselt reedene kaalumine nulliringi. See nädal pole miskit kukkunud, ise arvasin, et sellepärast, et iga päev harjutusi teinud ning hoiab praegu kinni ning lisaks seedimine pole just väga korras olnud. Lisaks pole soojaga väga suurt söögiisu ka, söön külll, aga kcal päris täis ei saa ikka. Tänane päev on üldse null, kuna täna oli kurb onu ärasaatmine, siis viimastel päevadel on ka lein isuga oma töö teinud... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 05. June 2013, kl 21.07

Kidi, nii kurb. confused smiley Ime ka, et sul isu pole siis...

Kaal on mul mingi suvaline elektrooniline. Maakodus ema mehaaniline näitab alati kaks kilo vähem. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. June 2013, kl 08.09

Mul selline kaal [www.euronics.ee]
Olen rahul. Digikaalude puhul on oluline, et see peab kindlasti asetsema siledal ja kõval pinnal ning veepritsmed ei tee ka talle head. Mul eelmine digikaal läks seepärast lolliks, et oli vannitoas käterätikute all maas. Igakord kui käsi kuivatama hakkasin, siis mõni tilk ikka kukkus sinna. Loomulikult ei tohi kaal kuidagi kalde peal olla. Ühesõnaga tuleb korralikult manuaal läbi lugeda.
Mina tavalist kaalu enam ei tahagi. Olen nii harjunud jälgima sealt oma rasva, vee, lihase %. Siis tean mis suunas liigun.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. June 2013, kl 08.16

Eile tegin alles selle nädala tõsisema trenni. Üritasin jooksma minna, aga kuna jooksuga oli 1,5 nädalat vahet tekkinud, siis ei jaksanudki väga joosta. Nati sörkisin ja siis tegin kiirkõndi.
Kaalulangust ei looda, üritan nulli jääda.
Homme lähen seiklusparki, see ka selline vähe füüsiline võimlemine. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. June 2013, kl 08.45

Kidi sügav kaastunne!Võta endale aega leinaks ja kaal viska peast,igal asjal oma aeg!Ole vapper!PAID!
Ursull mul ka digi ja õigus ta on et vajab kundlaid reegleid aga mugav ja ilmselt ka täpne!Mina niidan selle kuumaga,muidu kasvab üle pea,ei tea sammude arvu,kuid 3-4 tundi arvan et rohkem kui vaja,seetõttu ilmselt ka kaal kas seisab või vahest tõuseb.
Homseks arvatavasti midagi head loota pole,kuid ma ei kurvasta,küll tuleb see aeg kus ta minu kasuks otsustab!
Mu kallis meheraasuke tuleb homme koju 2 nädalaks ja siis toitumine ka teistsugune,tahan ju alati teda poputada ja eks siis vahest nopin isegi keelatud vilju,kuigi ma pole endale midagi keelanud,siiski üksi olles lihtsalt jääb ostmata.Edu siiski meile kõigile,homseks ja üle üldse igasse päeva rõõmu,päikest ,hoolivust!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 06. June 2013, kl 11.50

Tervitus üle pika aja! Eelmise nädala eest palun kergemat karistust ja endale lihtsalt null tabelisse kirja panna, kuna võtsin täiesti planeerimata natuke puhkust ja olin ilma kaaluta ja peaaegu ka ilma netita grinning smiley Homse kaalu suhtes kahtlustan tubli plussi, sest mis puhkus see on, kui ei söö ja joo ja..tegelikult natuke liikusin küll, aga mis liikumine see on grinning smiley Nüüd siis tagasi argipäevas ja hakkan taas korralikult sööke kirja panema, vett jooma ja ennast liigutama smiling smiley

Ma lähen nüüd lugema, mis siin vahepeal kirjutatud - teema on mõnusalt mahukaks kujunenud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 06. June 2013, kl 13.24

Nii suurt miinust nüüd kuskilt näha pole nagu eelmisel nädalal. Loodan, et midagi ikka tuleb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. June 2013, kl 06.29

Tere sõbrakesed!smiling bouncing smiley
Eile sõin totaalselt üle,kohe tahtsin ja kohe sõin,nüüd on isu ammendatud.Tahtsin koguaeg rabarberikooki ja lõpuks tegin 10 munast-kõik sõin ise äramoody smiley
Aga see selleks minu kaal siis täna 68 see mu külge kruvitud nr.Homme kindlasti suurem sest kook ilusti ladestub.
Egas midagi trügime edasi ja ja ehk õnnestub järgmine nädal näha ka 67,9!
Palju päikest ja rõõmu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 07. June 2013, kl 07.31

Hei!
Täna näitas kaal 76,6! spinning smiley sticking its tongue out Võrreldes eelmise nädalaga -0,8 kg!
TÄna lähen sünnipäevale, loodan, et üle ei söö seal ...

Päikest! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 07. June 2013, kl 07.37

109.6 ehk siis -700g

Asjaks seegi hea. Selle palavaga ei suuda normaalselt toituda ja siis sööd kalorid kesteabkuidas täis, et mitte kokkuhoiurežiimile organismi lasta.

Aga ma olen alla 110 ja see on tore! smiling smiley Esimene üliminieesmärk on käes. Nüüd saab viie kilo kaupa nikerdada pisitasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 07. June 2013, kl 08.09

Juhhuuuu, -0,8, ehk siis 67.
Olen enda arvates olnud keskmiselt tubli ja söönud sel nädalal oma lubatu ilusti täis. Ma ei saa aru, millest te räägite, kui ütlete, et palavaga ei söö - mina sööks igal ajal, aga eriti muidugi õhtuti ( ja siis ju teatavasti enam nii palav ei ole ;P) Nii et kaloreid täis süüa pole mingi kunst.
Karuke, sa oled ikkagi olnud nii-nii tubli- mõtle, millise numbri pealt sa oled alla saanud. See üks rabarberikook, milles 1o muna, on kökimöki, küll sa järgmisel nädalal selle võrra tublim oled. Ja ma hoian sul silma peal winking smiley
Ilusat ja head kõigile! Teist on väga palju minu enda motiveerimisel abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 07. June 2013, kl 09.33

80,5 kg. 1 kilo jälle läinud. Nädalavahetusel on grillipidu, loodan, et suudan ainult silmadega liha süüa tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. June 2013, kl 09.49

Apostroof,kullake kuhu sa põrutad,mul nii piinlik et tammun ühel kohalmoody smileyVahe peal juba mõtlesin et elan mõnda aega säilitus kcal-ga vähemalt kuu ja siis taas 1200 peale,ehk siis hakkab liikuma,praegune platoo juba pea kaks kuud,tüütu!
Vahe peal ka polnud isu ja jätsin kcal täis söömata,see nagu teada asi, nõuab lõpuks lõivu ja juba 2-3 päeva õgin nagu arutu!Teadsin ju et see nii lõpeb kuid ikkagi ei teinud nii nagu peab!Tohman!
Ärge tehke minu vigu!!!
Kõigile palju ilusaid nr!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 07. June 2013, kl 09.52

Tere.
Minul pole midai rõõmustavat,eelmise nädalaa siis ainult -200g 78,2kg.
Ise lootsin ikka nats rohkem,patustanud pole ja trennis on käidud korralikult.Ma juba hakkangi mõtlema,et kas peaks vähem trenni tegema?Mul jäi käimata trennis eelmisel nädalal ainult ühel päeval.Kesmiselt põletan trennis 600 kalorit päevas,pluss veel liikuv töö,nii et aru kma ei saa miks mu kaal seisab??????Ahastus tuleb juba peale.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 07. June 2013, kl 11.55

Musu, võrdle mõõte ka. Võimalik, et lihas kasvab ja pekk kaob, aga lihas kaalub rohkem. Ainult kaal ei ole näitaja, kui trennis käid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. June 2013, kl 18.33

Heip!
Hommikul läks kiireks, kuni pidin vara ärkama ja Viljandi poole sõitma.
Päeval sai seikluspargis turnitud ja see võttis täiega läbi. Pulsikellaga mõõtsin ka seda turnimist, et teada saada palju siis kcal põletab.
Homme üritan kaalu öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 07. June 2013, kl 20.23

Aitäh, karuke03! smiling smiley
Minul sama lugu, et vaid -200g viimase nädalaga. Ehk siis 99,2 kg.
Eks patustatud ka, emotsionaalne pool, samuti päevikut praktiliselt ei täitnud ning trenniga sai natukene üle pingutatud, et olen nüüd 2 päeva sellest puhanud. Suhu küll päris kõike pistnud pole ja poole öö ajal söönud ka pole, aga kui seisab siis seisab smiling smiley
Arvasin ka, et ehk trenni pärast kaal seisab ning ei liigu mitte kuskile poole, aga õnnelik, et vähemalt -200g läks smiling smiley
Ilmselt uuest nädalast tuleb rohkem rõhku kardiole panna, siis vast hakkab jälle liikuma.
Uuest nädalast zumbapiduuuuuu!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. June 2013, kl 06.39

Hommik!

Ma jätan oma kaalunumbri samaks. Jätkuvalt pendeldab 88-90kg vahel sad smiley ...ja nii juba viimased 2 kuud kohe.
Vaatasin nüüd tõsiselt oma eesmärgi üle ja vist aiman milles asi. Nimelt ma aprillis tegin sõbrannaga Endomondos võistlust, kes kuuaja jooksul rohkem kaloreid kaotab ja siis muutsin oma trennide korra siin ära ning kaaluabi lubas mul rohkem süüa. Sõingi. Terve aprill oli täieli ekstreem sportimise osas. Hasart oli nii suur, et mõningatel päevadel sai tehtud 4 trenni päevas ja ligi 20 trenni nädalas. Aga pärast aprilli üritasin maha rahuneda, aga ei muutnud sportimise osa siin, sest mõtlesin, et tegelt ju spordin ikka 3-5x nädalas ja algul nii oligi, aga juunis olen hetkel vaid 3x nädalas jõudnud trenni teha. Usun, et pean oma lubatud kaloraaži ka piirama, et jälle liikuma asja saaks.
Teine asi mida ma kahtlustan, miks mu kaal seisab on päevad, mida pole 2-3 kuud olnud. Mul mingid uued rasedusvastased tabletid, mis tsüklit ei reguleeri ja mingil põhjusel pole päevad tekkinud nende uute tablettidega. Rase ei ole, aga tunne on pidevalt nagu enne päevi, et keha on paistes, et kohe-kohe peaks nagu päevad hakkama. See tunne on viimased 2 kuud juba olnud. Igaljuhul pean arstile minema ja ütlema, et need tabletid mulle ei sobi.

Kõik teised on siin nii tublid olnud ma vaatan. Kaal ikka langeb, kasvõi tsipakenegi. Tublid olete!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 08. June 2013, kl 07.48

Hommik! Minul pole midagi rõõmustavat - kaal käib üles alla, aga 95-st allapoole ei lähe. Kahtlustan, et eks ma olen vist üle söönud ka, sest ammu pole enam kaloreid üles märkinud ja viimasel ajal on jälle nisutooteid ka sisse lipsanud. Aias müttamine ajab õhtuks söögiisu lakke ja siis ma näksin siin veiniklaasi juures juustu. Iseloomu kohe üldse ei ole. Lähen teen nüüd jälle mõned kiiremad niiduringid ja siis rohima. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 08. June 2013, kl 09.36

Tere kõigile smiling smiley

Rõõmustav on tabelisse märkida palju ilusaid miinuseid hot smiley Endal langus väike 86,9kg(-0,2),aga tubli olen olnud see nädal,ujumas käidud ja palju rattaga sõidetud. Eilsest siis hakkasin lõpuks ka jooksmisega pihta,sain lõpuks oma pulsikella tööle(jalaandur ei andnud ühendust). Hakkasin tänasest ka toidutabelit siin täitma. Te ikka olete kõik super tublid smiling smiley
Kidi,kas sul oli eesmärk ka kuskil kirjas vaatan,et tabelis pole? Tahaks ka zumbatada,meil lõppes ära ja hakkab alles sügisel uuesti sad smiley

Päikest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. June 2013, kl 22.09

Tere!

Ma arvan, et 85 kg oleks sügiseks ilus number smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. June 2013, kl 21.23

Nädalavahetus läks kõik nässu. 2 päeva sünnipäevasid ja ei oska mina seda söömist siia kirja panna. Homsest jälle üritan tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 10. June 2013, kl 08.29

Minu nädalavahetus läks ikka täiega aia taha.......mees oli kodus,laupäeval oli poja sünnipäev ja eile oli sihuke pohmakas...Kuid tänasest jälle kõik otsast pihta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. June 2013, kl 15.33

Minu nädal sai "hea" alguse - patupäev! grinning smiley
Viimasel ajal jubedad isud, ainult tahaks igast asju ja need ei ole tihtilugu ainult magusad tooted. Ei tea mis mul viga on, ainult õgiks.
Homsest üritan jälle tagasi ree peale saada.
Trenni ka uuesti tegema hakata. Kuna maru kehva oli olla, siis viimased 3 päeva pole teinud. Laupäeval käisin maal puid ladumas, see ka trenni eest. Siiamaani käelihased valusad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.