Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. July 2013, kl 06.09

Minni kurda meile ja igal ajal,minu poolne õlg on täitsa olemas!Ega võit ei tulegi nii ruttu,tähtis on me osavõtt ja see juba pool võitu,küll me jagu saame!smileys with beer
Edu meile kõigile!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. July 2013, kl 05.19

Minu kaal siis 68,6thumbs down no mis sa kostad!Ei tea millal küll see langus tuleb,nii hakkab ära tüütama.Egas midagi punnime aga edasi!
Palju päikest,lootust,armastust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 28. July 2013, kl 07.57

Tere kõigle smiling smiley

Õnneks olen ikka veel miinuse lainel(-0,7),eesmärgist puudu veel 3,7kg. Meil on siin päris paljud juba pikemalt kadunud olnud. Suvel kindlasti palju tegemist,äkki ikka sügiseks jõuavad tagasi meie sekka. Minul ikka plaanis uus duell ettevõtta.
See aasta olen nüüd siin juba 10kg läinud, kaalusin 92,5kg ja tänase seisuga 82,3kg hot smiley
Ma arvan,et teen tasa ja targu,et järgmiseks kevadeks -10kg oleks väga hää smiling smiley

Oleme ikka tublid ja naudime veel suve smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. July 2013, kl 07.30

Anita väga tubli!thumbs upKa mina ei kao kuskile,mul veel 1a 3 kuud siin oleku aega,sest mulle meeldib siin ja kinnistub ka õige lähenemine.Tegelikult ka sõltuvus seltskonnast,ühine mure liidab!smileys with beer
PÄIKEST JA KAUNIST SUVE JÄTKU!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 31. July 2013, kl 21.09

Pean sin vabandama...ise ka ei tea kuidas ma eelmisel korral oma kaalu siia kirjutasin.see siis oli 76,9 ja kadu oli -400g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. August 2013, kl 05.36

Tere!
Minu kaal 67,8hot smiley
Edu,päikest!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 02. August 2013, kl 09.35

Hommik!
Mina olen nädalaga jällegi negatiivses plussis sad smiley, mis numbrite keeles tähendab 67,2.

Paar inimest vist jäänud veel siia suhtlema. Loodetavasti ei tähenda see seda, et kõik ülejäänud on käega löönud? Saan aru iseenda pealt, et suvi on ütlemata raske aeg kaalulangetamiseks ja tagasilöögid on eriti kerged tulema..., aga püüame ikka edasi, ekssmiling smiley Karuke, hirmus vahva, et oled miinuselainel. Edu edasi minna! Kõigile meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. August 2013, kl 11.05

Kaal 67,7
Hirm kiire!Varsti tagasi kui ehitus pisut aeglustub!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. August 2013, kl 10.14

Tere taas!Panin enne puusse,tegelikult oli 67,6 aga tühja kah!Vaikne on jah meil,mul endal ka super kiire!Apostroof tegelikult ju kõikumine väga minimaalne,seega ka see on väga hea nii jääb meil kaal pigem püsivaks!Ootan küll langust kuid lepin ka antud olukorraga!Palju edu teistele!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 11. August 2013, kl 20.31

Tere smiling smiley

Me read jäävad aina hõredamaks sad smiley Reedel oli kaal ilusti miinuses 81,7kg(-0,6),täna on plussis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. August 2013, kl 09.49

Tere kullapaid,no kohe väga vaikne!Ärge andke alla kui isegi libastute siis mingi aeg võtke end taas käsile!Olgem vaprad ja sihikindlad!kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.02

Tere sõbrad!
Minu kaal 67,1
Loodan et te ikka alles!
PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 16. August 2013, kl 16.26

Tere smiling smiley

Me vist kaheksi olemegi veel confused smiley Loodame,et keegi veel tagasi ilmub siia. Minu kaal seekord 81,2kg(-0,5). Tahaks väga ikka septembris oma eesmärgi saavutada,viimased kilod veel kaotada selleks korraks ja et siis uus eesmärk püstitada.
Oleme tublid edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. August 2013, kl 17.42

Oleme!Liigun ka kvaliteedi mitte kvantiteedi järgi,tasa ja targu!Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. August 2013, kl 06.41

Me vist ikka kahekesti ja minu kaal 68yawning smiley
ma õnnetu,tegelikult ega väga pole ,trügime edasi kuni see platoo saab vallutatud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 27. August 2013, kl 10.31

Mina olen suvel väga vabalt võtnud ja sellesse duelli enam ei trügi, kuna see rong juba lootusetult läinud - eesmärk terendab kusagil kaugustes, aga positiivne vähemalt see, et kõik, mis aeg-ajalt suure patustamisega juurde tuli, on ka maha läinud, seega saan uut duelli alustada vähemalt selle duelli algkaalust, kui isegi mitte kröömikese madalamalt (ma vähemalt loodan, sest sellest nädalast hakkasin lõpuks tubliks). Muidugi kui nüüd ikka uus duell tuleb ja Anita13 veel tabelit pidada viitsib smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 28. August 2013, kl 17.25

Tervitus smiling smiley

Mina olen õnneks ikka miinuses,kuigi see reede vist ei tõota midagi hääd. Arvan,et selle viimase kiloga tuleb maadlemist. Tore,et keegi vähemalt tagasi on ja loomulikult alustame uue duelliga. Kas teeme järgmise duelli jõuludeni v on kellegil,mingi muu ettepanek. Tabelit ma viitsin ikka edasi teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 28. August 2013, kl 21.34

Anita, sa oled küll supertubli olnud! Vaatan Sinu numbreid ja sajatan iseenese iseloomutust. Oleks võinud ju suvisele aias rabelemisele lisaks korralikult toituda ja rattal kah kummid täis pumbata, oleks ilmselt kah märksa kergem olemine. Aga ei, ikka päeval peenrakaevamise vahepeale saiakesed ja õhtul kosutuseks rummikoolad. Noh, nüüd kui jälle tööl peab käima, siis jäävad vähemalt kokteilid ära ja kuna Tallinna linnaviletsus on Kalamaja liiklusega teinud seda, mida ta teinud on, siis käin jalgsi tööl. Kuigi ega see maakaevamise vastu muidugi ei saa. Aga äkki tööstress saabsmiling smiley

Ja jõulud on väga hea uus verstapost!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. August 2013, kl 06.42

Mina oleks meeleldi nõus jätkama,sest minu 5 viimast ei taha alla anda!Tahe on ja küll me saame hakkama,koos on kergem ka!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.33

Minu kaal 67,jätkame ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 31. August 2013, kl 18.08

Kuidagi kohe ei taha see seitse ette tulla,80,1kg(-0,5). Järgmine nädal ongi me duell läbi,me siis kaheksi lõpetame smiling smiley Kahju,et teised ära kadusid sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 31. August 2013, kl 20.18

Tere!

Minule pole suvi kaalunumbri osas mitte midagi head toonud. No ja olgem ausad, pole just kõige tublim olnud ka. Toitumise jälgimine kukkus puhkuse ajal ära. Trenn jäi samuti puhkuse ajal kesiseks, küll pärast puhkust hakkasime uuesti tegema ning ümbermõõdud nii ilusti vähenesid, aga siis tuli suur hoop ning mingisugune kaalulangetus enam ei huvitanud.
Nüüdseks olen ma pea 4 kg raskem, kui siia sai algne kaal. sad smiley
Vaikselt olen jälle end kätte võtnud. Eesmärk on nüüd tähtis ka, sest kui ma lõpuks hakkan kaalu kaotama, siis on mul ka võimalus rasestuda. Praeguse suure kaalu tõttu on see raskendatud.. Ning soov rasestuda on väga suur, seega motivatsioon on jälle laes smiling smiley
Igatahes.. Tegin kõik tabelid ja plaanid ning taaskord lugesin elukaaslasele sõnad peale, et kurjustab ikka minu kallal. Septembriks ilmselt 14 kg enam alla ei saa grinning smiley Aga olen endale pannud nüüd eesmärgi enda sünnipäevaks ehk siis 30. detsembriks 10 kg kaotada endast. Alustan vaikselt, mingeid ulmelisi numbreid ei sea kohe. Muidugi aega on 4 kuud, võimalik, et see number tuleb ka suurem, AGA eesmärk on vähemalt 10 kg.
Samas kardan, et kaal ei hakka mühinal kukkuma, sest viimaste trennide põhjal on näha olnud, et ümbermõõdud kukuvad kolinal, aga kaal üsna vaikselt.
Siinse duelli algus oli paljutõotav, suur motivatsioon oli peal ja trenni tegin suure entusiasmiga, aga lõppes ikka ja jälle samamoodi. Ma olen mõelnud, et ilmselt mul pole ikka seda õiget klõpsu peast läbi käinud, et ma alustan ja lõpetan ja siis jälle alustan.. Lõppu ei paista tulevat nendel alustamistel ja lõpetamistel. Iseenesest väga kurb, et üks inimeseloom võib nii laisk olla. Ütlen seda küll iga kord, kui jälle kaalu jälgima hakkan, et võiduka lõpuni! Aga sel korral on asi täitsa tõsine. Mida suurem ma olen ja kauem viivitan langusega, seda kaugemale lükkub aeg oma pisikese sünnini. sad smiley
Suvi on üks paras katsumus kaalulangetamisel, talv on ehk parem smiling smiley

Teie vähesed, kes te siia alles olete jäänud, olete väga tublid olnud. Kiitused teile! Tublid naised!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. September 2013, kl 06.19

TSAU!
Minu kaal 66,6smiling bouncing smiley
Olen rohkem kui rahul!Soovin teilegi rahu,armastust ja palju,palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.