Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 04. June 2013, kl 06.55

Lisasin anoli ja Marfatari ka tabelisse ning lauriine kaalu ja eesmärgi. Tabel on siin. Pead sõna siin peale klikkima smiling smiley

Mina selle teise teema kohta ei tea. Olen kaaluabis uus ja varem duellis osalenud pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 04. June 2013, kl 08.10

Hei! Minu pärast võiks ka siin all meie duelli pidada. Ja tore, et võistlejaid-võitlejaid on nii palju juba kogunenud smiling smiley

Tere tulemast! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 09.40

Tere kallid kaasvõitlejad!

Kas mahuksin veel kampa?smiling smiley
Pikkus meil enamasti ühte kanti. Olen siin 3 aastat tegutsev ja väga rahul. Alustasin miski 75,...kiloga (pikkus 176cm), sain alla 65-66kg peale, aga talvel sai uued jõulukilod kogutud ning jaanuaris 2013 alustasin pea 73kg...
Olen lahkelt igasugu (toit, trenn) kogemusi valmis jagama, sest kogemust onsmiling smiley

Hetkel motivatsioon OK ja muidu ka ning tänane seis 176cm/68,2kg.

Vanust parasjagu, 49, aga tunnen 30+the finger smiley. Lapsi 3 (22a,14a ja 7a). Teen palju trénni (BodyPump, spinning, vesiaeroobika, suusatan talvel, jooksen pea iga päev jne), sest töö on kontoris ja armastan liikumist. Elan Harjumaal ja töötan Tallinnas.

Kaunist päeva ja ootan Teie arvamusi?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 04. June 2013, kl 14.34

Tere tulemast! Lisasin Su tabelisse. Tahaks ka juba näha kaalul numbrit, mis Sul juba käes, aga paar kuud läheb vast aega tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 04. June 2013, kl 14.40

Hei!
Tänud, et mind oma ridadesse lisasite! smiling smiley
Leidsin foorumist Kaaluabi püstitatud reeglid duellipidajatele. Selle punkt nr. 3 järgi peaksime siiski eraldi teema tegema, kui tahame iganädalasse ülevaatesse saada. Aga jätan selle teemaalgataja või tabelihaldaja otsustada. winking smiley

Uutele duellitajatele meeldetuletuseks:
1. Omale kaaslase leidmiseks lugege kõigepealt teiste püstitatud teemasid, enne kui hakkate enda oma kirjutama, äkki juba leidub mõni, kes just teile sobib.
2. Kui ei leidnud, püstitage oma otsimise teema.
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval. Pärast seda hakkab toimetaja tabelit koostama ja hiljem märgitud numbrid selle nädala arvestusse kirja ei lähe. Peale kilode tuleb ära märkida ka kaalukaotus võrreldes eelmise nädalaga.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.
7. Ärge koguge liiga suurt hulka osalejaid ühte duelli (v.a. kampaaniaduellid a la Jõuluduell, Jaaniduell), sest üsna ruttu jääb neist alles vaid 2-3 osalejat ning pealkirja ei saa hiljem muuta.
8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 04. June 2013, kl 15.36

Mina isiklikult ei hooli sellest, kas tulemused üldarvestusse lähevad või mitte. Mind motiveerib ka lihtsalt seltskonnasiseselt arutamine ja ühine kaalumispäev jne smiling smiley Aga kui keegi tahab sinna uue teema teha, et üldarvestuses osaleda, siis käpp olen ikka. smiling smiley

Tabelit haldan ka meeleldi, sest mulle meeldib igasugu asjade üle arvestust pidada. Ühtlasi teie ees võetud kohustus ja vastutus kindlustab, et ma ära ei kao smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 16.49

Tere!

Suured tänud!
Minu "kogemuslik ettepanek". Kaaluda on palju tõhusam esmaspäeva hommikul!the finger smiley
Muidu on nõnda, et pingutame E-R ja siis tuleb kerge vabaduse tunne ning esmaspäeval istub kiloke taas kaalul juures!!!angry smiley Eesmärk on tegelikult oma toitumisharjumusi muuta.

See on lihtsalt ettepanek ja kogemus. Ise tegime alul reedel kaalumise, siis lisasime motivatsiooniks ka esmaspäeva ning läksime lõpuks üle esmaspäevale.

Kas võiksin algkaaluks panna 70 kilokest? Lihtsalt langus on tulnud viimase 2 nädlalaga ja siis on ka mul nagu siht paremini silme ees ning hirmutav 7 kuklasgrinning smiley

Kui ei sobi, pole ka hullu! Mul eesmärk 66, allapoole ilmselt raske ja liigwinking smiley

Kas tabel tuleb Googlisse või siia?

Ilusat nädala jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 04. June 2013, kl 17.58

Tabeli panin googlisse: [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 05. June 2013, kl 08.16

tere,

kaalume ikka reedeti. kaalulangetamine on pikka protsess ning keda siin ikka teist petta kui iseennast. võitlus käib ju iseendaga oma peas. mul ei hakka kergem, kui siia teile ilusama numbri kirjutaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 05. June 2013, kl 21.27

Tere!
Kas teie toredasse duelli mahuks veel üks langetaja? smiling smiley
Annaksin õige kaalu numbri siis reedel, et rütmi sassi ei ajaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 06. June 2013, kl 07.34

Lisasin tabelisse. Palun anna siis homme koos kaaluga ka oma pikkus ja eesmärk augusti lõpuks.

Aga homme siis juba esimesed tulemused. Ma olen igatahes väga põnevil! smiling smiley

Ja ma mõtlen siin, et ma olen lihtsalt kõik soovijad tabelisse lisanud, aga kas paneme mingi piiri ka? Et nt homsest enam ei võta uusi vms? Praegu on meid juba 11.

Ja võitja, mina isiklikult eelistaks, kui Su algkaaluks jääks ikka see reaalne 68,2, sest kui panna 70, siis näitab Sul esimese nädala kadu mingi 2-3 kg ja siis see võib meile teistele tabelit vaadates demotiveerivalt mõjuda ja ebarealistlikke ootusi tekitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 06. June 2013, kl 12.47

Hei!
Homse kaalumise ootuses ostsin elektroonilisele kaalule ka uued patareid. smiling smiley Täna hommikul kaalusin ennast vana kaalu peal (teate küll, see seieriga versioon) ja sellega on nii, et kui just kilodes kaalu maha ei lähe, siis ei saa grammidest üldse midagi aru. eye rolling smiley
Tegin täna lõuna ajal ühe väga rumala otsuse - poes oli pikk järjekord ja hüppasi Hesburgerist läbi ning võtsin kanawrapi. Mõtlesin, et mis see väike salat ja kanafilee jms ikka teeb. Nüüd, kui toidu tabelisse lõin, siis avastasin, et ikka teeb küll. grinning smiley Seega kuni homseni tarbin ainult vett & õhku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 06. June 2013, kl 13.40

hehh...see kanawrap on petlik küll jah. Ma olen tortilla fänn ja sain ka šoki kui vaatasin Hesburgeri kodukalt, kui palju seal kaloreid on sad smiley aga mine jaluta veidi vms, siis saad vähemalt õhtul kerge salati ära süüa ega pea vee ja õhu peal olema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 06. June 2013, kl 13.45

Sellega olen küll nõus, et täna võiks olla viimane päev, et liituda. Muidu ei ole väga mõtet, kui liiga palju inimesi on ja kui veel kõik eriajal juurde tulevad.

Olen ka homse suhtes põnevil, kuid kardan, et minul mingit muutust ei tule...see nädal on olnud väga laisk. Aga lubasin endale uuest nädalast jälle tubliks hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 06. June 2013, kl 14.02

Hei!
Tore, et meid kokku nii palju juba on smiling smiley
Ootan ka põnevusega kaalumist, kuigi ilmselt minu kaalunumber mingit ohhoo tulemust ei näita: paar külaskäiku on olnud ja emotsionaalselt ka keeruline nädal olnud, selline seis paneb mind sööma smiling smiley
Aga las esimene vasikas läheb aia taha, küll ma järgmisel nädalal näitan veel teile grinning smiley grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Helikesekene 06.06.2013 14.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 06. June 2013, kl 14.43

Hi!
Tortilla iseenesest ei ole üldse hull, aga hesburgeri tortillas on lihtsalt need kastmed ja muud jurad nii kaloririkkad. Ma liha ei söö ja kui tuleb rämpstoidu isu, siis võtan sealt jalopeno-juustu tortilla hot smiley jube nämma aga sealt tuleb kohutav 500kcal. Õnneks ma ikka suudan ennast ohjeldada ja sealt läbi sõidan nii umbes kord kuu-kahe tagant. (nähh, nüüd sellest rääkides hakkas suu vett jooksma winking smiley)

Ja tänud muidugi, et mind oma seltsi võtsite smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 06. June 2013, kl 14.48

mina olen vajadusel korrigeerinud päevaseid söömisi õhtul, kui toidud sisse pandud. kui vaja, siis teen 5km kõndi olenemata kellast. "lõhki" pole kcal osas nädala jooksul veel kordagi läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 06. June 2013, kl 17.31

Väga tubli! smiling smiley Mina teen vastupidi, planeerin hommikul oma menüü täpselt ära ja hoian sellest kinni. Peaasi, et liigutama ei peaks ennast grinning smiley Aga ma üritan ikka väikestviisi treenima ka hakata lähiajal, sest eesmärk ei ole lihtsalt kaalu alandada, vaid üleüldiselt tervislikumad eluviisid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 07. June 2013, kl 07.12

tere
kaalul käidud. 97,2kg ehk -1,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 07. June 2013, kl 07.48

Väga ilus tulemus! Mul kaalul 74.4 ja kaotus -1.4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 07. June 2013, kl 08.33

Hommik!
Minu tänane number 74,1, ja olen rahul, pole mitu nädalat toitu kirja pannud, kartsin ausalt öeldes, et on juurde tulnud viimaste nädalatega (viimane kaal oli mul siin 75, nii et minu jaoks ikkagi langus).
Minu nime juurde tabelis võib siis märkida algkaaluks 74,1kg, pikkust on mul 168cm, ja eesmärk on 68kg.
Mina siirdun täna Rakvere ööjooksule, et natuke jooksuharjumust jälle sisse viia, pärast pikka talve ei saa kuidagi joonele smiling smiley Panen pulsivöö ka peale, siis tean rääkida ka palju seal maha rassisin, endal oleks täitsa huvitav teada.

Ilusaid kaalunumbreid kõigile!!! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 07. June 2013, kl 08.43

Hommik!

Minu tänahommikune kaal 82,6kg, läinud seega 400 gr. Ausalt öeldes lootsin rohkemat eye rolling smiley aga mis teha- vähemalt on miinus.
Eile tegin väikese tiiru, et lõuna ajal söödud wrapi kaloerid maha põletada. Aga sääsed olid nii maiad, et kauaks ei saanud metsa vahele tilbendama jääda. smiling smiley

Saledamat reedet kõigile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. June 2013, kl 08.53

Hommikust!

Oi kui tublid tulemused!hot smiley
Minul pole siia kõrvale midagi seekord pannagrinning smiley, kaal sama 68,2, kuid lohutuseks iseendale-möödunud nädala kaalulangus oli ka -1,6kg. Nii et pean väga rahul olema, et saavutatut hoidsin.smiling smiley

-10kg 3 kuuga on täiesti tehtav ja normaalne! Võin öelda oma kogemustest. Kuid - ei mingisuguseid patustamisieye popping smiley. Alul on väga kerge nädalas kilo maha võtta, kuid sama kerge on see 1-2 päevaga tagasi tulema...angry smiley Kah kogemused...

Kaunist nädalavahetust ja palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. June 2013, kl 09.03

Minu tänahommikune kaal oli 88,1kg.Lootsin küll viimase nr 7-et näha aga kui arvestada seda,et sai 3 päeva järjest torti süüa (sünnad ja klassilõpetamine) siis olen isegi hea tulemuse saanud.Kahel õhtul olen ka 3km tiiru teinud peale õhtusööki ja pärast seda on hea magama minna.Täna käin igaks juhuks päeval juba ära,sest õhtuks lubab vihma.
Järgmiseks reedeks aga tahaks juba suuremat miinust saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 07. June 2013, kl 09.13

Hei, mulle siis kirja 90,3kg. Vitsa olen väärt aga no ikkagi oli miinus grinning smiley
Homsest hakkan korralikuks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 07. June 2013, kl 13.46

Nii, mulle võib kirja panna 80,5 kg smiling smiley Ma muidugi unustasin ära, et täna reede ja kaaluma peab aga üritasin enne lõunat kaaluda, siis ikkagi kõht tühjem. Loodan, et järgmine reede läheb paremini!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 07. June 2013, kl 15.22

Pool kilo langust ennelõunal kaaludes on minu meelest väga hea tongue sticking out smiley Ma ise olen selleks ajaks alati kilo raskem, kui pärast ärkamist grinning smiley Aga jah, järgmine nädal tulevad veel ilusamad numbrid kõigil!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 08. June 2013, kl 13.21

lauriine, kcal ja gerrly, kas osalete ikka duellis? smiling smiley teie tulemused on veel puudu.

Tahtsin veel seda ka öelda, et järgmine reede ma kaaluda ei saa, sest olen välismaal, kuid ülejärgmine nädal jälle. Ärge mind siis välja arvake vahepeal smiling smiley Kas seda tabelisse saate te ka muidu andmeid sisestada või saan ainult mina omanikuna? Ma ei ole kindel, kuidas mul välismaal olles internetiühendusega on järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. June 2013, kl 09.08

Mina küll ise tabelis enda andmeid muuta ei saasad smiley
Eilne sünnipäev on ka edukalt seljatatud ja ka kaalule plussgramme ei toonud thumbs up
Kas teeks äkki nii ka,et kes pole endast paar ndl märku andnud see kustutatakse tabelist? Muidu on hiljem paha jälgida kui osa tabelist tühi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 09. June 2013, kl 13.19

Ma saan järgmise nädala tulemused siis laupäeva hommikul sisse kanda. Loodetavasti pole hullu, kui natuke hilineb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.