Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: idatuul
Kuupäev: 07. January 2014, kl 07.47

Tere kaaskannatajad ja kõigile head uut algust!

Ega ma vist poleks siia tagasi tulnud, aga vahepealsel ajal olen suutnud ennast tõeliseks elevandiks süüa - 80,4 kg. Ma kaalusin viimati nii palju viimast last sünnitama minnes. Ei suudagi aru saada, kuidas on võimalik ühe nädalavahetusega saavutada +5 kg?! Niisugused hullud mugimishood käivad peale, et kappidest saab suhu topitud kõik, mis vähegi toiduaine moodi paistab ja kass ei julge juba mõnda aega lähemale tulla kui paar meetrit sad smiley
Trennist pole juttugi, sest ainuüksi mõne sammu astumisele järgneb kohutav hingeldus ja higistamine. Selga mahub ainult öösärk ja hommikumantel, aga tööle nendega ju ei lähe sad smiley
Prooviks siis teie toel uuesti ja ootaks targematelt ka õpetust, kuidas selliseid söömishooge vältida. Mõistus on ju täitsa selge ja ütlen endale lausa kõva häälega peegli ees, et - "Rohkem ei söö!" ja ikka olen 5 minutit hiljem peadpidi külmikus paremaid palu suhu toppimas. Nagu teine inime oleks mu kehas, kelle üle vaimul enam võimu pole sad smiley
Küll on hea näha, et enamik ikka kindlalt miinuskursil püsib. Jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 08. January 2014, kl 12.06

Tere!
Kui tuleb jube tahtmine külmiku kallale minna, siis tuleb teha kas tass teed ja võtta pisike tükk tumedat sokolaadi näiteks(aga kindlasti pisike!!!) ning see siis aeglaselt lasta sisse imenduda.....ning kindlasti otsida midagi tegevust-kasvõi käsitsi sokke-sukki pestasmiling smiley)), korda midagi teha. sest tegevusetus n.ö. ajab sööma. Nojah, ega see kerge pole, sest see pimedus ajab ka ennast lohutama.....söömine on ju mõnus tegevussmiling smiley))
Ma nüüd uisutan 4 korda nädalas....töö sellinesmiling smiley)))ja ma loodan et see tegevus mõjub hästi.
Kui just puusavalu kriipsu peale ei tõmbasad smiley(((
Aga -pusime ikka ilusama enda nimel!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. January 2014, kl 21.16

Volüümikas,oled eriti agar- uisutad ja nagu arusaan õpetad ka teisi?smiling smiley Sellega saad kindlasti kaalu liikuma.
Kahju, ma ei oskagi uisutada,pole kunagi uiske olnud;(

Idatuul kahjuks ei oska sind selles osas palju lohutada. Söö rasvast ja valgurikkast toitu siis püsib kõht ka kaua täissmiling smiley...ja VESI!

Kui olin otsustanud alustada kaalujälgimist siis algus oli ka raske,tahtis harjumist,aga mõne aja pärast käis mingi kiiks peast läbi, ei võta toitu ja ei söö üle. Kõik kaalusin ja kandsin toidupäevikusse. Mees imestas minu kangekaelsust. Nüüd olen vahel teadlikult söönud tumedat s'okolaadi,puuvilju või rohkem pähkleid vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 09. January 2014, kl 23.23

hei, ma väga vabandan,et kasutasin Teie avalikkust ära ja piilusin huvitavat tabelit ning proovisin kalkulaatoreid. mind huvitasid "keskealised", nende "noorte" sportlaste ja trennisõltlastega (heas mõttes) ei jõua järge pidada. ärge siis pange pahaks, kui mõttes Teiega liitun, äkki võtate tabelissegi? igatahes jätkuvat langetamist Teie toredale seltsile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.13

Tere eskataspinning smiley sticking its tongue out tule kampa jah!

Meie punt on kokkukuivanud ja ei teagi kes tabelit nüüd täidabeye rolling smiley

Minu ettepanek, olgu need numbrid ka 5kg ja rohkem juures,aga kirjutame ikka üles siia - elu on elu ja koos mõnusam!

Mina panen enda numbrid siis lehele eks ole näha kas kaasduellitajaid lisandubdrinking smiley

Nädalaga olen kaotanud kaalu -2,2kg (78,9 kg) seda*tänu* haigusele.

Söön palju mandariine,kiivisid, väiksed punased apelsinid välimuselt ei midagi ilusat,aga maitsvadsmiling smiley
Üle pikaaja tegin fridadellisuppi, nädalavahetusel plaanin lambaliha haudepotis küpsetada, natuke peab turgutama organismi. Mida te sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.27

Tere! Olen samuti huvitatud oma andmete lisamisest selle teema tabelisse. Olen võtnud end uuel aastal tõsiselt käsile, varem pole püsivust jätkunud ja et ikka motivatsioon oleks-püsiks, peab end avalikkuse ees rohkem näitama-tõestama.
Edu Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. January 2014, kl 14.23

Hei üle pika aja!
Mina pole kuhugi kadunud winking smiley tabelit olen ikka nokitsenud ja teid ka lugenud smiling smiley ,aga alates novembrist on hästi kiire olnud- lõpetamata töö, kolimine,lahti pakkimine-asjade sättimine, lend Eestisse, jõuludeks valmistumine, lapse sünnipäeva organiseerimine, sugulaste külastamine jne. Olen nüüd vähem kui nädal uues kodus olnud.
Tere tulemast tagasi, idatuul!
Tere eskata ja koovike! Lisan teie nimed tabelisse winking smiley Tabelit on võimalik ise täita.
Ega teil midagi selle vastu pole, kui ma selle tabeliga majandaN edasi? Soovite mingit uuendust tabelisse, andke aga teada winking smiley
Meil on vaja duelli eesvedajat, kas on vabatahtliku?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.02

Ohhhh, tere Pirlethe finger smiley

minu tänane tugev mõtlemine Sinule ja isegi kirjutasin nime paberile,
et saadan sõnumi sai kuulda võetud,
ma olen siiralt õnnelik,et oled meie juures tagasihot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.07

kodukoht kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ohhhh, tere Pirlethe finger smiley
>
> minu tänane tugev mõtlemine Sinule ja isegi
> kirjutasin nime paberile,
> et saadan sõnumi sai kuulda võetud,
> ma olen siiralt õnnelik,et oled meie juures
> tagasihot smiley.

grinning smiley smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.21

Kandke aga oma andmed TABELISSE winking smiley ,kes jääb jänni- kirjutage oma näidud siia winking smiley Tabelit ei maksa karta- vana saab alati taastada winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.01.2014 15.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.31

Tere ka minu poolt!drinking smiley

Mina ei ole ka kuhugi kadunud. Olin vanal aastal puhkusel Eestist ära. Aastavahetus oli tööl ja kodus nii kiire,et vaevult jõudsin siia piiluda ja kaalu ära märkida. Muidugi kaal näitas uuel aastal pluss numbreid, aga tuleb jälle uued eesmärgid endale seada, et suveks 10-15 kg kergem olla!grinning smiley
Tore, et uusi duellitajaid ka juurde tuleb! Mida rohkem meid on seda lõbusam!
Pirlel tuleb tabelipidamine hästi välja ja sa võiksid seda jätkata.

Jõudu ja jaksu meile eesmärkide saavutamisel uuel aastal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. January 2014, kl 00.39

uh-uh-huu, olen nüüd ka tabelis kirjas, ägeda tabeliga olete hakkama saanud, veeru BE-ga jäin jänni. olen ennast väga pikalt käest ära lasknud, nüüd ei saa kuidagi joonele, iga päev mõtlen, et homsest. ah, et mida söön, alustuseks varusin petti, et vahepalaks külmutatud marjadega smuutit teha, valku saab palju, aga mis siis ikka. minu probleemiks on toidu kogused, ei oska piiri pidada. hakkan nüüd toitu kaaluma ja päevikusse ka kirjutama, olen sellest ära viilinud. nii, et ilusat uut algust mulle ja jätku Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. January 2014, kl 16.37

Tervitused taas kõigile!
Nii, minu andmed said ka edukalt tabelisse edastatud, loodan, et selliseid tulemusnumbreid saab veel mõnda aega näha. Esimese nädala kaalukaotuse peapõhjus ikka järsk toitumise muutus tasakaalustatud toitumise suunas. Eks see valkude pisike soovituslik kogus meelehärmi teeb, sest ei kujuta ette, mis toiduained need võiksid olla, mis annavad palju kaloreid, süsivesikuid, kuid samas ei sisalda valke eye rolling smiley, kuid eks aeg näitab. Samas, kui see kaalulangust ei mõjuta, siis ei vaeva oma pead hetkel sellega.
Ikka edu ja jaksu sellel pikal teekonnal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. January 2014, kl 16.52

Eskata, tabeli teeb ägedaks ja arvutamise lihtsamaks valemid winking smiley Veeru BE-s ehk hetke KMI-s on valem mida arvutatakse järgneva valemi abil: kehakaal (kilogrammides) jagatud pikkuse ruuduga (meetrites). Tabeli täitmisel tuleb koma asemel kasutada punkti(komaga valemid ei tööta)- Sinul oli pikkus märgitud komaga winking smiley
Soovin südamest edukat kaalulangust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 11.01.2014 16.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 12. January 2014, kl 11.45

oi, vabandust selle punkti pärast, teadsin küll aga ikka juhtus.
esimene päev seljataga- yess, sain hakkama, ei ületanud kalorinormi! tänane päev ka üle elada, siis on esimene nädalavahetus üle pika aja kui kaal ei tõuse. tegin poti täie vinegretti, jätkub kauemaks. mis siis ikka, üks päev korraga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 12. January 2014, kl 12.33

ah veel, mis puudutab toiduvalmistamist- esimest korda tegin kotletid (porgandiga) ahjus, mitte ei praadinud, mulle meeldisid, pereliikmete osas läksid arvamused lahku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. January 2014, kl 13.24

Tore, et *vana punt* hakkab vaikselt kokkusaama ja rõõm ka uute liitujate ülethumbs up.

Minu ettepanek oleks võimalusel siin ikka tihedamini oma toimetustest kirjutada see tekitab rohkem ühtekuuluvus tunnetdrinking smiley

Haiguse tõttu olen söönud väga palju erinevaid jogurteid. Hämmastuseks pean tunnistama,et ka laktoosivaba mustika jogurt oli minu jaoks väga maitsev (sp.ei olnud nii magus nagu murakas)

Tegin värskekapsa supi sisse frikadellid loomaliha hakklihast,millesse lisasin ainult muna. Püsis hästi koos ainult natuke kõva oli. Kcal annab vähe,aga kõhu tegi väga täis.

Spordiga tegelejatele mõnusat lumist kulgemistspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 12. January 2014, kl 23.15

Tere taas!!!
Kui asjasse ikka tõsiselt suhtuda, siis saan endaga hakkama....saingi nädalaga 2,4 kilo maha, aga see ikka suurema liikumisega ja vähema söömisega.See pühadeaegne toidu hävitamine oli ikka arutu, aga eks oli enda suurest vaevast ja toidust kahju-eks siis lihtsalt sõin ja ei mõelnud, et see nii hävitavalt kaalule mõjus...Uus nädal taas ees ja jälle jätkame !!!!!Eks siis nädala lõpus näeme kui varem mitte!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.36

Tere kõigile!
Võtsin hoogu mis võtsin, aga nüüd otsustasin end siiski kätte võtta ja hakata madalama kaalunumbri nimel tegutsema. Uurisin siin ka kõiki gruppe ja jõudsin äratundmisele, et sobin siia kõikse paremini smiling smiley. Oleksin väga rõõmus, kui saaksin ka teie tabelisse ja vestlusringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. January 2014, kl 09.46

Heija,heija!

Mõnusat talveilma jätku, aknast vaadatessmiling smiley

Sel nädalal sai söödud palju erinevaid jogurteid, lugesin küll.et peidetud suhkrud,aga organism lausa nõudis. Kaal langes -1,1 (77,8). Võtab ikka aega ja väga visalt tuleb alla, ei ole veel jõulueelsesse kaalu jõudnudsad smiley.
Aga ma ei jäta, kõik kirjutan üles ja hoian kontrolli all. Vanust minul 53aastat ja sellepärast peab ikka iga suutäit hoolikalt kaaluma. 10a.tagasi sellist muret ei olnud.

Uued tulijad olge head, kirjutage ka oma vanused,teie hobid või muud jutudsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. January 2014, kl 18.50

Nii, minu andmed jälle eeskujulikult tabelis. Sellel nädalal siis kaalulangus 1,7, praegu kaal 88,5, 2 nädalaga alla võetud 3,5 kg. Suund on püsivalt tasakaalustatud toitumise poole, kuigi tasakaalus pole olnud ükski päev, seda veel ei oska. Kalorid reeglina täis ei tule, aga kõht tühi ka pole. Natuke trenni saab ka ikka tehtud, muidu ei tule see lõpptulemus võibolla silmale kuigi ilusconfused smiley
Püsivust kõigile sellel pikal teekonnal, et see eesmärk ikka silme ees püsiks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. January 2014, kl 19.59

Tervitused siis ka minupoolt. Olen olnud paha tüdruk, seega pole ka kaalulangust.
Apostroof, oleme vist üheealised st. mina olen 46 winking smiley , lisasin Sinu nime tabelisse.
Uued tulijad võiksid tõesti rohkem tutvustada.
Kodukoht, sa sobiksid meie duelli eesvedajaks winking smiley tabelit nokitsen ikka ise smiling smiley
Idatuul, kus Sa kadusid, miks Sa jälle kadusid?
Memmeke ja Karuke lubasid uuel aastal naaseda, kui kaua me ootame? Siniseks pole enam lahtreid teinud. Avaldage arvamust, tehke ettepanekuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. January 2014, kl 20.25

Ah et rohkem end tutvustada spinning smiley sticking its tongue out. Minu vanuseks on 51 a, elan Saaremaal viimased 5 aastat, varem elasin Tallinna lähedal, töötan turismiettevõttes, kus õnneks ka talvel natuke tööd jagub, kasvatan oma 5-aastast tütrekest (praegusel ajal on nii, et tekib küsimus, kes keda kasvatab) ja ootan juba kevadet..., et oma õues näpud mulda pista. Talv ei meeldi kohe üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 18. January 2014, kl 00.48

Aitäh, pirle, et mind tabelisse lisasid.
Endast niipalju, et olen tõesti 46 (siiamaani nuputan, kust sa, pirle, selle välja raalisid eye rolling smiley)ja mida aasta edasi, seda rohkem ümarvorme lisandub. Mitte, et mulle ümarused ei meeldiks..., aga need vormid ju ei jaotu kehal vastavalt kandja soovile, vaid kipuvad kogunema keha keskmesse ja siis ähvardama igasugu koledate haigustega tongue sticking out smiley. Nii et eelkõige tervis on see, mis on mulle motivaatoriks. Ja eelmisel suvel suutsin end korra ka niiviisi kätte võtta ja Kaaluabi toel üsna mitu kilo maha saada. Aga sinna see kahjuks jäi toona ja on nüüd taas minu küljes. Loodan, et üheskoos on ikka veidi lihtsam end õigele lainele saada ja end sellel hoida.

Elan Harjumaal. Töötan vahel pealinnas, vahel kodukontoris - kuidas parasjagu vaja.Olen parandamatu parandaja - ehk et ükski tööpäev ei möödu teksti parandamata. Seega kaalualandamiseks üsna kehv töö - pidev arvuti taga istumine. Maadlen praegu sellega, et piisavalt iga päev liikuma saaks. Head harjumused on ju suht visad kinnistuma. Jälle loodan abi teilt, mis muud.

Kui nüüd konkreetsemalt rääkida parameetritest, siis olen 157 pikk (või hoopis lühike?) ja tänahommikune kaalunumber oli 68,7. Eelmise nädalaga võrreldes 0,7 miinust.

Ah jaa, eelmise duellitamise ajast mäletan, et olime karukesega enam-vähem ühes kaalus ja mõõdus. Nii tore oli see omavaheline väike sisevõitlus. Nii et mina ootan ka hea meelega eelkõige just karukest tagasi. Ja muidugi kõiki teisi uusi ja vanu ka. Oleme koos meelekindlad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. January 2014, kl 14.10

Tänud Pirle tähelepanu eest, aga ma annaks selle edasi meie uuele tulijale.

apostroof, kas oleksid nõus thumbs up
ja miks ma selle ettepaneku teen, lugesin,et oled pidevalt arvuti taga.
Mina saan vaevalt omad jutud kirjutatud, ei ole aega.

Täidaksin ka heameelega täiendavat toidupäevikut,nagu mõned siin teevad, aga üle kirjutama paralleelselt KA-ga ei jõua. Võib-olla oleks teil mulle pakkuda lihtsam meetod?
Päikestspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. January 2014, kl 15.46

Kodukoht, ettepanek on väga hea winking smileythumbs up
Apostroof, Sinu vanuse leidmine polnud raske winking smiley lugesin Sinu teist KA postitust, mis on tehtud 7 kuud tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 18. January 2014, kl 17.33

tongue sticking out smiley Ehh, no mis parata,Pirle. Mälu kehv (keskealine ju spinning smiley sticking its tongue out) ja ega ma ju otsinguga taibanud ise enda kunagisi mõtteavaldusi kammida siit.

Kodukoht ja Pirle, tänan pimeusalduse eest, aga ma päris täpselt ei saa aru, mis eestvedaja ülesannete hulka kuulub. Kui ma peaksin siin teid kõiki jutustama ahvatelma, siis seda võin teha küll. Seda enam, et tõepoolest, ma olen Kaaluabi lehel päris tihti ka oma tööülesannete tõttu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. January 2014, kl 18.37

Apostroof, said väga õigesti aru winking smiley Mind hakkas huvitama, kui saladus pole, mis tööd teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 18. January 2014, kl 20.07

Kes ootavad karuke03, ta on tänahommikuses blogipostituses täiesti olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. January 2014, kl 11.31

Ilusat päikselist talvist pühapäeva kõigilesmiling smiley
Meil näitas kraadiklaas -15,5. Vaatan talve veel äbi akna,haiguse tõttu ei saa õue liikuma.

Oleme olnud väga tublid sel aastalsmiling bouncing smiley Jätkame!
Loodan,et veel täitmata lahtrid saavad ka täidetud. Ootame Teidthumbs up

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.