Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. May 2014, kl 06.17

Hommikustsmiling smiley
Kui ,ei proovi,ei tea,hakkan teostama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. May 2014, kl 12.29


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. May 2014, kl 12.49

Karuke, paluks "karu supp" ja "šašlõkk kanaliha" retsepti winking smiley , et saak nimistusse lisada ja arvutusi teha.
Memmeke, toitude raalimisega läheb aega winking smiley st. Sinu menüüd veel täiendan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2014, kl 14.37

Pirleke!
Ma seda šašlõki kanalihast ostan valmis Tallegi oma,lisan ainult vürtsi juurde pipra segudega,hästi teravatega.Aga karu supp juhtub nii mis parajasti kapis on veits seisma jäänud,kui tuleb supi isu ja vedela järgi panen kõik võimaliku rohelise potti,sul nii hea tabel all tehtud et täitsa jagasin ära,ära näe sellega vaeva sest igakord ta mul sutsu erinev,vahel on porgandit palju üle,vahel hoopis kapsast,seekord sai liiga palju ja nüüd lurbin juba nädal aega,õnneks mul üks osa külmikust saab nii sättida et ära ei külmeta kuid säilitab pikalt.Aga suur tänu muretsemast.See šašlõkk ka kaaluabis olemas sealt võtsin näidud.
Soovin kõigile homseks edu ja ilusaid nr!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. May 2014, kl 16.17

Minu esimene päev:kell 2 olin nälgas ja otsustasi omale vähe toekama vahepala teha
2poolega rännumehe leib-45gr.tegin augu leiva keskele,mis panin õliga 20 gr.pannile ja aukutesse lõin muna 2tk.-117gr.peale raputasin pipart,soola vaheke ja siis tilli,sibulat,10gr.
ja need ringid ,mis leivast võtsin,panin uuesti munale ja praadisin mõlemilt poolt
Pirle,kui võimalik,siis võiksid ta minu leivana retsepti kogusse panna,
söön ainult rännumehe leiba,siis leiaksin ta kohe ülesse.kahjuks ma ei kaalunud ,teda valmis tootenaeye rolling smileysest nüüd mõtlema hakkates ei pruugi ju munad ja leib järgmine kord samas kaalus ollaeye popping smiley
oh,mind tobut küll

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 30. May 2014, kl 05.47

-1kg nädalaga. Olen isegi üllatunud aga kaalusin 3x ja kõik samad tulemused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 30. May 2014, kl 09.25

Tere tüdrukud!
Kosutavalt reisilt tagasi ja puhanud. Näen, et teilgi siin toredasti läinud smiling smiley.Karuke, mul on sinu üle nii hea meel - 6 ees on suur saavutus, juba psühholoogiliselt.
Selle huvitava Pirle jagatud rabarberikoogi proovin ka kindlasti järgi, kui mandlijahu olen soetanud.
Astusin tagasi tulles muidugi kohe kaalule, et teada saada tõde, kuidas need Itaalia saiad, tulimagus espresso, igaõhtune veini- ja juustulaud mu kaalunumbrile ka mõjunud on... Ja pidin imestusest ja rõõmust ümber kukkuma: -200 gr hot smiley. Järelikult tegid päevased pikad kõndimised selle kõik tasa ja ega koguseliselt väga palju ka miskit ei söönud-joonud ju.
Kui aga vaatasin oma püstitatud eesmärke, siis neist pean sellisel kujul loobuma ja uued numbrid välja mõtlema. Nädala ajaga ma nüüd kudagi enam 4,6 kg alla ei võta winking smiley. Aga ma loodan ikka teie innustavale eeskujule ja olen lahkesti valmis ka teid kõiki toetama nii hästi kui oskan ja suudan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 30. May 2014, kl 10.32

Puhkus siis igatpidi kordaläinud sul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. May 2014, kl 18.54

päev on läinud külmavärinatega,mingi viirus liigub vist
nüüd olen meega piima sisse joonud piisavalt,käin tiiru veel saunas,et sooja saada ja teki alla

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. May 2014, kl 13.37

Memmeke, kiiret paranemist! Jah, ma saan praetud munaleiba lisada nimistusse, kui tean valmistoote kaalu, aga see poleks eriti täpne, isegi kui igakord oleks muna ja leib enne praadimist samas kaalus, siis peale praadimist on need kaalunumbrid erinevad- see oleneb praadimise pikkusest(leivast aurustub vesi).
Kui hakkad nälga tundma joo alati vett. Nälga ei tohi kannatada, kui vee joomine ei aita, siis ei pea minu soovitatud kella aegadest kinni pidama, võid neid aegasid natuke nihutada winking smiley Sinu päeva kaloraaži ülemiseks piiriks võib olla 1800kcal(kuid siis peaks hoiduma suhkrust ja valgest jahust).

Apostroof, nii tore, et puhkus hästi läks ja veel kaalulnumbrile mõjus negatiivses suunas thumbs up Mina nii ei oska, iga kord kui perega puhkame Eestis, siis mina kogun seal kilosid, sel aastal arvatavasti juulikuus winking smiley

Karuke, mis on kanašašlõki täpne nimetus?

Moosi, thumbs up

ahjaa, eile lisasin nimistusse 17 erinevat toodet.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 31.05.2014 13.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. May 2014, kl 17.45

kas makaron kuulub valge jahu hulka-riis ja tatar vist ei ole,kas kartulit ikka võin tarbida,seal ju tärkliseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. June 2014, kl 05.55

Tsau mu kallid!
Memmeke parane ruttu!
Apostroof,jälle uue hooga ja jõuga edasi!Oh mul sinuni niiiii pikk maa!
Pirle seal on kirjas lihtsalt šašlõkk kanalihast,Talleg
Eile olin jube patune,meheke tuli nädalaks koju ja tõi mu lemmik šoksi ja kõik see 300g grammi läks minu kõhtuthumbs downaga küll oli heathumbs up.Ma pole võimeline temast keelduma,eriti kui veel naiste asjad peal,siis võin kogu maailma magusa ära süüa,õnneks seda juhtub kuus korra.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. June 2014, kl 07.20

Hommikusteye rolling smiley

Mul ongi juba parem,piim,mesi ja ravitee on mind alati aidanud.tänks kõigile
Kaunist pühapäevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. June 2014, kl 13.14

Toredat pühapäeva!

Memmeke, kaalulangetamise ajal ei soovita makarone ja ka riisi - palju tühje kaloreid st. on energiarikas(palju kaloreid), kuid toitainete poolest vaene(järelikult me ei vaja seda toitu) . No, vahest harva võib winking smiley Kui peale õhtusööki ei liiguta ennast, siis kartuleid söö päeva esimesel poolel. Tatraputru võib õhtuks süüa, kui on keedetud rohke veega (mitte sõmer). Soovitan süüa aedvilja hautist (kaalikas-kapsas-porgand jne) või salatit kana/kala kõrvale. Kaalikat/kapsast/porgandit võib 2x rohkem süüa, aga ikka ei saa nii palju kaloreid ,kui annab keedetud kartul või tatar. Minule meeldis ka riis, nüüd olen asendanud lillkapsariisiga (riivitud lillkapsaga). Sellest saab valmistada ka pilaffi winking smiley riisi asemel on lillkapsariis.
Õunad on madalakalorilised puuviljad winking smiley
Õunte kasulikkus:

* Sisaldavad nii lahustuvaid kui ka lahustumatuid kiudaineid, ühes õunas on umbes 4g kiudaineid

* Lahustuvad kiudained (pektiin) tekitavad täiskõhutunnet, nii, et õun on suurepäraseks vahepalaks neile, kes püüavad kaalu kaotada. Pektiin alandab glükoosi taset, vererõhku ja “halba” kolesterooli

* Sisaldavad vitamiine: A, E ja beetakaroteeni, mis võitleb rakukahjustustega ja vähendab riski haigestuda astmasse, diebeeti ning südamehaigustesse. Vitamiini C – tugevdab immuunsust

* Sisaldavad boori, mis toetab ajutervist ja tugevdab luid.

Karuke, aitäh, nüüd leidsin õige toote ja lisan nimistusse winking smiley See šašlõki kogus on siis küpsetatud liha kaal st. sööd korraga u. 200g kanaliha toorelt? Pärnu leiva kohta infot ei leidnud internetist sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. June 2014, kl 16.14

Vist jah,küpsetatult tuli kord 150-200,kuidas tuju.Pärnu leib ka kogemata meil laual,palun alati kui keegi kuskil käib siis toovad maitsta juuretise peal leibu,mida pole saanud,nüüd ka ptsas.Suurem mure on selles et 3 nädalaks läheb arvuti kodust ära,peast kõiki kcal loomulikult ei mäleta nii et jään silmitsi iseendaga!Eks näis mis must saab!eye popping smiley
Tagasi 3 nädala pärast.Kõigile ette palju jõudu,jaksu ja kindlat meelt!
Palju päikest ja palju kallisid!
Kohtumiseni juuni lõpus!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. June 2014, kl 17.32

Karuke, nii kahju, aga soovin imelist arvutivaba puhkust winking smiley
Kiire arvutus Sinu menüüst sel nädalal (esmaspäevast-neljapäevani) ja tulemus on väga heathumbs up (toidus saadav rasva % pole enam kõrge), kui lisaksid veel ühe õuna, oleks veel parem.
Kallid!
Peatse kohtumiseni!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 01.06.2014 17.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. June 2014, kl 20.22


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. June 2014, kl 15.06

Terekestsmiling smiley
Õhtuks seasnitsel,kuid loodan,et on sama kcal ,mis Pirle lisatud seasnitslil,kuigi ise paneerin rukkijahugaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. June 2014, kl 20.26

Võtaks ka vahepeal sõna, kiirel suveajal on kirjavahetus naaa hõredaks jäänud eye rolling smiley
Ohh, mul tükk tegemist selle söömisega... isu ei ole kuidagi, otse sunni ennast sööma, aga ei taha see päevane kaloraaž tihti täis tulla. Tööd on nüüd palju, nii kodus kui tööl, pole lihtsalt aega süüa. Arvasin küll, et tuleb see maikuu ja tööl hommikused söögitegemised, et ei saa end pidama, aga pole mingit muret, tean täpselt, mida ja kui palju süüa, mu hirmud osutusid alusetuks, õnneks. See 5 kuud on oma töö teinud, vajadus ebatervisliku järele puudub. Noh, juhtub erandeid ka, aga see kuulub asja juurde. Aga jah, kiirus koguaeg peal, haarad midagi hamba alla, sooja toitu ei jõua kodus üldse teha, natuke üksluiseks kipub see menüü niimoodi minema, see pole just kõige mõistlikum toitumine küll. Avastasingi, et näit. pähklid on mu menüüst kusagile ära kadunud, peaks natuke oma vanu märkmeid sirvima. Tööl ka midagi uut ja huvitavat menüüsse ei võeta, peab vist vahepeal salaja maiustama the finger smiley. Vähemalt on liikumist palju, varem polnud sellest midagi kasu, kui toitumine üle igasuguste normide oli. Praegu peab lausa ettevaatlik olema, et liiga kõhnaks ei jää the finger smiley
Rõõmsat suve nautimist kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 03. June 2014, kl 20.54

on ikka mured mõnel the finger smiley
(igaks juhuks selgitan, et nali oli spinning smiley sticking its tongue out )



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosi 03.06.2014 20.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. June 2014, kl 23.23

Meil on siin palavad ilmad smiling smiley täna oli üle 25°ja mida kõike olen sel nädalal söönud- makaronivorm(makaron, piim,juust), rabarberikook (nisujahu). Need toidud ei kuulu ju minu menüüsse smiling smiley No mis teha, mehe valmitatud ju ja nii maitsev grinning smiley
Memmeke, toidutabelis olev šnitsel on paneeritud riivsaia ja munaga- 100g sealiha filee kohta u.20g riivsaia= u.23g rukkijahu. Nii oleks kalorite poolest võrdne. Eelmise nädala menüü arvutused tehtud ja 2 näidis menüüd ka olemas. Võib olla jõuan homme üles panna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. June 2014, kl 16.05

Mina teen kepikõndi ja aiatöidsmiling smiley Kaal põhimõtteliselt seisab või natuke alla ja ülessad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 05. June 2014, kl 00.46

Moosi, saame naljast aru the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 05. June 2014, kl 10.56

Ohohoo, näen, et pole ainuke, kel praegu toitumiskriis winking smiley.
Olen uue töövaldkonnaga nii hõivatud, et söök, ja kõige hullem, ka korralik liikumine jäävad tagaplaanile. Üles ei ole aega kirjutada miskit, kuigi õnneks on siiski mitu kuud andnud umbkaudsegi teadmise milline söök on targem suhu pistmata jätta. Aga eks patustamisi tuleb liiga sageli ette ja šokolaadi(õnneks küll tumedat olen varunud ainult enda käeulatusse) ja ikka peoga pähkleid. Reedel on vist tõehetk päris valus seekord. Tahaks ka endale Koovikese muresid vahepeal tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. June 2014, kl 12.33

Memmeke, no ei saa kuidagi oma lubadusi täidetut, ikka peab miskit juhtuma sad smiley eile copy-pastet tehes suutsin oma toidutabeli arvutused ära rikkuda, seega lisasin ainult ühe näidismenüü meie toidutabelisse (vt. tänase päeva helesiniseid lahtreid.
Kokkuvõtvalt võib öelda ,et vähendaksin süsivesikuid ja suurendaksin selle võrra rasva ja valgu osakaalu. Mina arvutan rasva/valgu vajadust Sinu kehakaalu järgi ja see ei ühti KA soovitusliku %-ga. Kui rasket füüsilist tööd ei tee, maratoni ei jookse, siis pole nii palju süsivesikuid vaja. Kiudaineid on vähe ja et mitte vitamiine-toidulisandeid süüa, lisasin Sinu 8.mai menüüle (tänase päeva minu lahtris) mõned toidud, mis on märgitud rohelise taustaga. Praekala on paneeritud nisujahuga- selle vahetasin ahjukala vastu. Et kaloreid vähemaks saada - tuleb suhkruta kohvi juua või siis ahjukartulit vähendada 50g võrra. Kui vähendada majoneesi kogust, siis lisaks midagi heade rasvade allikatest- näiteks kookosõli, extra virgin oliiviõli salatile jne.
Kas Sul on hemoglobiini taset määratud? Sinu toidus on vähe rauda. Viimase kolme nädala(ei arvesta seda nädalat) menüüs on vähe A, E, D ja mõned B grupi vitamiine.
Selles näidismenüüs on süsivesikute, rasvade, valkude suhe paigas; vastavalt sinu päevase kaloraažile olemas vajalik kiudainete kogus ja kõik vajalikud vitamiinid. Natuke rauda peaks kuskilt juurde saama! Ma ei tea, mis Sulle sobiks- verivorst, maks, munakollane, veiseliha, austrikonserv, tuunikalakonserv õliga jne. Taimsetest oleks kõrvitsaseemned, kaer, kaneel, päevalilleseemned, täisteraleib, kaerahelbed jne. Viimast oled sel nädalal söönud winking smiley
Kui sellest segasest kirjast midagi aru ei saanud või jätsin miskit selgitamata, siis küsi julgelt!
Ahjaa, täpsustan winking smiley see šnitsel on tehtud sea välisfileest (rasvasem liha)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 05.06.2014 12.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 06. June 2014, kl 05.45

ilus ja tervislik ainult, et silmaga nähtamatu -600g sel nädalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. June 2014, kl 08.40

Hommikust.
Ränk löök tabas mind hommiku,siis pugesin sängi ja lõpuks läksin muru niitma...
Katsun siis lühidalt teha nädala kokkuvõtte:
hommikune 5.30 söömine ei sobi mulle,ainevahetus jumala 0,olen käinud see nädal 2 korda raskemal hädal,isegi kiivi ja sidrun ei suutnud ,seda toimingut kiirendada.
Homsest lükkan söömise tund aega hiljemaks ja alustan rabarberi kasutamist.
100gr.rabarberit vette ,vee joon ära ja rabarberi katsun kaneeliga ära süüa
Tänks Pirle näidismenüü tegemisest.
Vitamiini puudust ,ei tohiks mul mingil juhul olla,sest arsti poolt määratud 2 korda päevas vitamiinide segu(tarbin Vitamax) ja 1 kord päevas võtan 1 kapsli(Geritamin neo),juba mitu aastat.
Kõik paneeringud teen rukkijahuga ja ise kasutan tailiha,ilma pekita.salati õli on mul eraldi,ei oska momendil öelda,mis ta on ,paar päeva tagasi viskasi pudeli minema,kui nüüd linna pääsen ,siis kirjutan,selle nime.
Vaatasin ka näidismenüü üle,seda toorest muna ,ei suuda ma iial süüa,sellest on vene ajast halvad kogemused,kui peale mandli lõikust sunniti 3 muna päevas sööma ,olid ajad
Kaal oli sama,mis nädal tagasi,ei saa aru,kuid ,kui nüüd pääsen kaupa käima ostan uued patareid,äkki on need tuksiseye rolling smileyeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. June 2014, kl 08.47

Tere!
Kuna emme ehk karukese arvuti praegu meie käes siis emme palus edastada oma kaalu näidu ja selleks on 68,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. June 2014, kl 21.07

TOIDUTABEL

Sellised toredad sündmused olnud: Lasteaias korraldati lasteaia lõpetajatele ja vanematele grillpidu smiling smiley minu kallil mehekesel oli sünnipäev ja täna on kalendris punane püha grinning smiley Pidu peo otsa- mitte ühelegi tordi- ja koogitükile pole suutnud "EI" öelda eye rolling smiley Nüüd mõtlen, et sel nädalal tuleks kindlasti trenniriided selga ajada, et sisse söödud energia ära kulutada winking smiley

Memmeke, ma ei mõelnudki, et peaksid toorest muna sööma. Jätsin valiku sulle- keedu ja toorel munal on kalorid samad. Praemunal tuleb eraldi juurde märkida rasvaine kalorid winking smiley
Kõhukinnisust võivad põhjustada paljud faktorid. Eelmises kirjas mainisin, et Sa ei saa piisavalt rauda toiduga. Rauapuudusel üheks sümptomiks on kõhukinnisus. B-grupi vitamiinide liig tarbimisel esineb samuti kõhukinnisus,mille kohta võid täpsemalt lugeda alt poolt.Peaksid veel rohkem kiudainete rikast toitu sööma. Kiud­ained nimelt imavad endasse vett ja muudavad soolesisu kohevaks libedaks massiks, see omakorda kiirendab soolesisu edasiliikumist. Palju on kiudaineid juur- ja puuviljades (kaalikas, peet, porgand, ploom, aprikoos), teraviljatoodetes (teraleib, kaerahelbepuder, kliid), köögiviljades (kapsas, oad, herned). Vastavalt Sinu päevase kaloraažile peaksid ära sööma näiteks 4 väga suurt õuna, et vajalik kogus kiudaineid saada. Koorega õunas on rohkem kiudaineid kui koorega kiivis. Kohe peale ärkamist joo 1 klaasi täis vett!
Miks arst määras need vitamiinid? Kas Sul on tehtud kindlaks ,et kannatad just nende vitamiinide puuduse all?
Tegin copy-paste SIIT
Inimene vajab vitamiine väga väikestes kogustes: milli- või mikrogrammides. Vitamiinide üledoosi saamine toiduga on vähetõenäoline, kuid seda võib põhjustada toidulisandite ületarbimine. Oluline on olla ettevaatlik, sest vitamiinide liigne tarvitamine on ohtlikum kui nende defitsiit.
Vitamiinide üledoosi tagajärjed:

✔ Vitamiin A – unisus, iiveldus, maksakahjustus, verejooks, luudehõrenemine e. osteoporoos, loote arenguhäired rasedusajal;

✔ Vitamiin D – närvisüsteemi häired, neerukivid, luukoe kahjustus;

✔ Vitamiin E – peavalu, seedimise häired, immuunsüsteemi ja veresoonte funktsioneerimise häired;

✔ Vitamiin C – unetus, rahutus, neerude ja kõhunäärme kahjustus, menstruatsiooni häired, veresoonte haprus;

✔ B-grupi vitamiinid – valud lihastes, kõrgenenud vererõhk, maksa suurenemine, janu, allergilised reaktsioonid, kõhukinnisus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 10. June 2014, kl 04.23

Tere.
Tegelikult olen lahtise küna ees,olen proovinud kõike süüa,mis vähegi võimalik...
kuid tegelikult,sellest valikust on väga vähe asju,mida võin süüa.
Mul on haigus,millest ei parane ma iial-on paremaid aegu ja on olnud selliseid aegu,kus vajan haiglaravi,sest ise enam toime ei tule.
kuidas teha menüüd,mis rahuldaks minu keha ja kaal langeks,mitte ei oleks tõusulainel
toitudest võin süüa,arsti soovitusel ainult-puu ja juurvilju,lihast kana ja kalkun,kala,kas keedetud või siis küpsetatud.riis ,tatar,kaer,jne.
piimatooteid ei ole lubatud,kuigi ma neid armastan,muna ei ole minu menüüs,kuigi ma ikka vahel söön,kuid siis kindlasti võtan allergiatableti
terve aasta sõin nii nagu arst ütles,selle tagajärg on käes,suur kaalutõus ja langus on nii raske tulema
raviarst lohutab,et see on aasta nr.seotud.
perearst jälle sõnab,et kaalu peaks langetama,ise soovin ka väiksemat kaalu
soomes arst jälle ütleb ,et kõike võin süüa väheke,seda mida tahan,et ju organism nõuab sedaeye rolling smiley
ma olen kõike proovinud,kuid keegi,arstidest ei suuda sellist menüüd ,mulle teha,mis rahuldaks minu vajadusi ja kaal oleks normaalne
vitamiine söön ,jälle selle pärast,et need toetavad minu nahka ,ma ei saa nii palju vitamiine toidust,kui organism läbi töötab.
see on ,nii segane jutt ja haigus sama segane,kuigi muidu muud näidud on ,mul korras-vererõhk enne madalam,kui kõrge,kolesterool norm. piires,kõik siseorg terved
kui nüüd väheke nalja teha,siis minis ja õlad paljad ma küll käija sacool smiley ikka varukad sõrmedeni ja seelik maani või püksid jalas

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.