Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. December 2014, kl 13.27


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. December 2014, kl 19.49

Ennem jäi märkamata :I Palju õnne Kodukoht sulle duelli vahe-eesmärgi täitumiselsmileys with beer.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. December 2014, kl 04.46

Ahoi mu tublikesed!
Suur rõõm on näha et hästi läheb,me oleme tublid!smileys with beer
Pirleke pea vastu see segane aeg!
Aitäh kiituste eest,kuidagi hästi on läinud,muidugi suur osa ilmselt sellest et mu ravi on tulemusi andnud ja hulga rohtusid maas,eriti hullud olid hormoon rohud mida oli 5 inimese jagu mis mu 55-lt lennutasid 86 peale,nüüd neist järgi ainult 1 tilluke ja see vist laseb nüüd kaalul alla minna,muidugi söön nagu loom,energiat palju ja ma olen koristuse friik,muudkui kütan mööda maja,see ka suureks abiks.Lapselast pole 2 nädalat näunud ja kisub nutule,ta mu päikseke kasvab nii jõudsalt ja õpib asju juurde,nii põnev ja armas aeg!hot smiley
Ei teagi kas pean eesmärki nüüd nihutama 62 peale,sest sinna tahaks jõuda mingi aeg,sest kõhuke ja puusad veits häirivad,ei saa veel lubada lemmik kleidikesi kanda,ehk suudan,kui nii süüa ja tunda rõõmu siis peaks ju õnnestuma,just süüa sest ei isuta millegi järgi ja kui libastun ei kahetsa ka,ikka ju juhtub kui väga hakkab isutama.
Kauneid ja rahulikke toimetusi.Mul õues märatseb,peitsin hoovis asju,on olnud kordi kus enam ei leiagi üles,on ära lennanud!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. December 2014, kl 17.19

Kõigile tubliduse eest 5+the finger smiley

Loodan,Pirle, et saate uues kodus rahulikult jõulud vastu võtta ja ka sünnipäeva rõõmsalt tähistada,
tervitused meie pere poolt drinking smiley

Karukesele tervist, hea kuulda,et saad oma rohtudest lahtispinning smiley sticking its tongue out

Homme juba 3 advent ja jõulud kohe ukse ees.... grinning smiley Kena jõuluootust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kodukoht 13.12.2014 17.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. December 2014, kl 11.31

Me oleme enda miinuste üle väga uhked smiling bouncing smiley Ikka väga tubli!smileys with beertongue sticking out smiley
Kodukoht, aitäh smiling smiley loodame, et kõik läheb soovide järgi smiling smileyTervitused vastu võetud ja tervitame teidki!
Karuke, hea uudisthumbs up, et tervis hea ja ei pea enam nii palju keemiat sisse sööma.
Kuigi sel nädalal oli trenni vähe, aga tavapärasest rohkem askeldasin kodus- seegi liigutamine winking smiley Tegelikult kõige enam energiat kulutab märkamatult pidev ringi liikumine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. December 2014, kl 11.32


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. December 2014, kl 22.57


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 21. December 2014, kl 09.43

Mul on väike miinus! Ma olen ülirahul. Mõtlesin, et jõulunädalal ja siis aasta-vahetusel ma võtan ennast vabalt. Ei hakka ennast piirama, tuleb mis tuleb, sest uuel aastal saab juba uue hooga jälle tegema hakata. Kuidagi kahju oleks kõigest heast loobuda. Mul juba ilus ribitükk marinaadi pandud, et see siis jõuluõhtuks ahju küpsema panna. Kuskilt toodi lambakints, tahan selle kah ahjus ära teha. No ja siis teen veel nipet- näpet.
Teie olete, aga väga tublid olnud, vaatasin, et ilusasti miinused reas. Lahe!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. December 2014, kl 12.11

Me oleme kõik jätkuvalt tublid thumbs up smiling smiley
Mina pole ka endale midagi keelanud tähtpäevadel, sest ma olen liiga nõrk selleks tongue sticking out smiley söön kõike, mille järgi isutab. Ma vaatasin nüüd ,et jaanuaris saab 2 aastat ,kui olen püsinud normaalkaalus- see ju tubli tulemus smiling smiley no ei raatsi siit lahkuda, te olete nii toredad smiling smiley Suured ja soojad jõulukallid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. December 2014, kl 12.12


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. December 2014, kl 13.11

Tsau mu armsad!
Super tublid!
Ka mul on kavas kõike paremat maitsta,poja tuleb ka Norrast kodu käima ja selge see et tema kokana ületab kõik mu vaaritamised,meheke tuleb Soomest ka koju,üle pika aja koos veeta jõulud,just nimelt kogu pere koos,tütereke oma perega oh,saab olema lõbus ja tore ja muidugi väääga toitev.Selle praegu ei mõtle,sest tean et uus on ikka jälle uus ja saab taas rajale!
Ma olen kokku siin vist 4 aasta,esimene grupp oli maru lahe ja nüüd teine,ma ei kujuta ette et teid enam poleks siin,ma tõesti ükspäev kohe süvenesin ja olin kassi ahastuses,sest võib ju juhtuda et rahad ei luba enam või on kaal koos endaga nii tubli et polegi vajadust,kuid mina ei kujta ette et taas peaks kõik selle toreduse unustama,äkki koos mõtleme oma grupi,kus polegi raha vaja,ma juhm kuid teil on peakesi küll!
Kauneid jõule mu armsad ja soojad pehmed karukallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. December 2014, kl 02.20


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. December 2014, kl 08.09

smileys with beerKõigile sama!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. December 2014, kl 15.20

pusin,pusin,et saata pilti, aga ei oska nagu pirlesmiling smiley

Soovin kõige paremaid Jõulupühi smileys with beerthe finger smileyhot smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 26. December 2014, kl 10.36

Head jätkuvat olemist teile!
Täna käisin kaalul, mõtlesin, et loen siis kahjud üle, aga polnudki midagi hullu. Kaal seisab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 26. December 2014, kl 10.40

ma nüüd püüdsin ka pilti panna, aga tegin ikka midagi valesti. Millegipärast ta ei lase panna.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ann123 26.12.2014 10.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. December 2014, kl 21.00

Pirle saatsin sulle erakirja smiling smiley


Kuidas on, kas jõulutoitudest ümmargused?smiling bouncing smiley Uuel aastal uue hooga, head vana-aasta lõppusmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. December 2014, kl 05.08

Tere mu armsad!
Suht ümmarguseks on nr läinud,õnneks teame et see kaal pole just kõige õigem,kui nüüd ilusti,kenasti ja normaalselt edasi toituda on kahjud suht väiksed ja kiirelt mööduvad.Aga tõsi ta on ega ikka ei ei hoidnud kätt ees ja ei mõelnud ka kaalule.Tänasest siis taas rajal ja võtame ette kõige pealt kahjude likvideerimise!spinning smiley sticking its tongue out
Head vana aasta lõppu!smileys with beer
Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. December 2014, kl 17.27

Kodukoht, leidsin 2 lugemata kirja grinning smiley ühele vastasin winking smiley
Mina panen pildi nii: google otsing → pildid → klikkan sobival pildil → kuva kujutis (tuleb ette pilt tumehallil taustal, ilma liigsete kirjadeta ) → kopeerin lingi aadressi → klikkan (KA sõnumikastist üleval) maakera kõrval olevale kujutisele (2 mäge ja päike) → asetan pildi aadressi tekkinud lahtrisse → ja klikkan "sobib". Kas saite midagi aru smiling smiley aga proovige winking smiley
Kaalunumbrile ei mõtle praegu. Olen vahetanud juurvilja kartuli, makaroni ja kookide vastu tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.12.2014 17.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. December 2014, kl 20.44

tänud Sõbrakesed pirle ja karukespinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

Head vana -aasta lõppusmiling smiley naudime sööki ja
unustame kaalu numbridsmiling bouncing smiley
ETV2 näitab täna 21.30 põnevat saadet rasv ja suhkur, vaatame ja teeme oma otsuseddrinking smiley
pirle saatsin kirja vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. December 2014, kl 06.22

Tsau,tsau mu nukukesed!
Essugi ei naasnud rajale,veel on ahvatlusi,praegu ei kaalu!spinning smiley sticking its tongue out
Mul muidugi pildi saatmine nurjus,ok,olen põmmpea ja enam ei sodi,sest no pole minu tugevaim külg!
Arvan praegu et ehk 5-ndast alustan uuesti,kuid pead veel ei anna.
KALLID!HEAD VANA AASTA LÕPPU JA KÕIGE PAREMAT UUT!
KALLID OLETE!PÄIKEST!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. December 2014, kl 12.25


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 31. December 2014, kl 14.22

Tervitused!

LAS JÄÄDA KIRKALT MEELDE KÕIK ILUS, MIS OLI SELLES AASTAS JA VÕTKEM VASTU SOOJA SÜDAMEGA KÕIK KAUNIS, MIS ON EES smiling smileysmiling smileysmiling smiley


Minu kõige paremad soovid Teile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. January 2015, kl 13.43


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 02. January 2015, kl 09.34

Ilusat uut aastat teile!
Kekkasin siin nädal tagasi jõuluajal, et minul kaal seisab, aga täna mina ei julge kaalule minna.
Hea küll, käin siis ära ja panen ka kirja. aahhh! See heaolu ja pidustused ei kõlba kuhugile, seda ma ütlen! Liiga hea olemine maksab kohe kätte, vähemalt sellele, mis kaalu pudutab

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. January 2015, kl 10.41

Head uut algust mu paikesed!
Saagu see aasta olema meil kõigil kergem ja jätkugu tahet alustatu lõpule viia!Koos oleme tugevad!
KALLID,KALLID,KALLID!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. January 2015, kl 14.44

Selle kaardiga soovin HUA!
arumaeisaa the finger smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. January 2015, kl 14.52


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 07. January 2015, kl 16.55


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. January 2015, kl 18.11

Praegu selline aeg smiling smiley :

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.