Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 09. January 2015, kl 10.25

no ma ei ütleks, et kõik väga ideaalne oleks, aga väike miinus on mul küll. Ekstaole, rühin vaikselt jälle allapoole.
Üks tõsiasi on ka, et võimemisega on nii, et anna endale aru. Ma tegin kaelale liiga. Kuidas see õnnestus on müstika võib olla ajasin naha märjaks ja sain tuult. Ei no käisin ukse vahelt vaatamas , sest keegi ju tuli.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ann123 09.01.2015 10.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 09. January 2015, kl 15.40

Jehhuuuuuuuuuuuuu -2,7kg, sõbrakesedthe finger smiley Ta liigub siiski ja allapoole smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. January 2015, kl 10.20

Tere sõbrakesed!
Rõõm teie üle et nii tublid!
Ann saa ruttu terveks,paid sulle ehk abiks!
Kodukoht mul pole sõnu,oled super tegija!Müts maha!
Mina kuram,elan veel pühade meeleolus,lubadus läks vett vedama,no sellest esmaspäevast kohe kindlalt rajal,miks esmaspäevast sest kaasake läheb soome ja mul lihtsam 2 nädalat endaga teeleda,kuigi temal kaal langeb aga mul tõuseb,jama,seda tuleb ruttu parandada!
Edu kõigile mu kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. January 2015, kl 13.26

Ann, tean mida tunned, ka olen olnud nn. Tuulestviidud haiguses. Ravin ennast tavaliselt Ice Power Gold Geeliga, proovi ehk on abi smiling smiley

Karuke, tead see algus oli raske, sest saime nädal tagasi sõbrannadega kokku, mis tore smileys with beer

Sööma hakates keeldusin ühest ja teisest toiduainest,ok hädaldasid ja oigasid nad küll eye popping smiley Aga mis hullumat kisa tõstis oli see,et ma uue-aasta tervituseks Sampust ei joonudangry smiley
Jäin endale kindlaks, sõin mis sobis ja jõin sidruni vett.

Edu tõesti meile, oleme kindlad selles, mis enda tervise heaks saame teha, me pole enam nii noored spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 11. January 2015, kl 12.15

Kaunist talveilma the finger smiley

Pirle, saatsin sulle kirja

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. January 2015, kl 20.42

MINUNI POLE ÜHTEGI KIRJA JÕUDNUD- no vähemalt sel aastal sad smiley Kodukoht, pead uue kirja saatma.
Täna sain natuke suusatada ja päeva lõpetan saunaskäiguga smiling smiley thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. January 2015, kl 05.44

OH MU SÕBRAKESED!
Minuga jama lahti,no mitte ei saa rajale,kummaline magusa sõber eriti pole kuid praegu juba teine nädal neelan,sõna otseses mõttes mett,jube kohe.Toitumine ilusti taskaalus,puuviljad paigas ja niisugune vajadus et ei suuda näpud eemal hoida.sad smiley
Kaal ehmatas mu täna pool surnuks,nüüd ja kohe peaks rajale ronima,muidu tagasi alguses.Loodan et teil nii pole.Kallid ja paid,et meil jõudu jaguks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. January 2015, kl 10.18

Tunnen sulle karuke kaasasmiling smiley
Mina lõpetasin puuviljade söömise, koduõue õunte lõppemisega.
Pirle ära hakka mulle midagi tegema, kui juba alustanud ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 14. January 2015, kl 17.29

karuke tore , et hästi läheb! Ma ainult naljaga pooleks ütlen. Tahan küll, aga ei saa minagi hästi rajale ja ma olen ka jube kavalaks läinud, ma leian endale vabandusi

Kaalule ei julge minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 16. January 2015, kl 08.42

Käisin siis kaalul ära. Väike miinus ju on! Oh asi seegi, aga vaevaliselt tuleb mul see kõik, küll aga teie olete tublid olnud. No vaatasin teie eelnevaid langetamisi. Supertublid olete!
Liikumisega on olnud mul sel viimasel nädalal null, teinudki ainult selliseid kergeid sirutusharjutusi. Võtan kümme massaazi ehk siis saab kaela ja õlad normi, hetkel on küll kõik kinni. Toitumisega on nii, et olen loobunud kartulist. Tegelikult nüüd talvisel ajal ses kartulis polegi midagi erilist, et seda süüa. Hautan aedvilja. Hommikul viskan köögivilja ahjupotiga ahju. Kaalikas, juurseller, kapsas, porgand ...ja siis joon igal hommikutul õunaäädikat st 1 tl klaasi vee hulka. Ma julgen nüüd küll väita, et naistele teatud hädade korral see aitab. Avalikult ehk ei räägiks aga keda huvitab siis võib ju privas kogemusi jagada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 16. January 2015, kl 10.11

Heija,heija, tüdrukudthe finger smiley

Jälle käes reede ja kaalumine. Olen ennast tõsiselt käsile võtnud ja tulemus
on päris rahuldav nädalaga -900smiling bouncing smiley.

Jalutanud selle libeda ,lörtsi ja vihmaga ei ole absoluutselt, natuke tunnen puudust,
aga kevad ju varsti käes, küllap siis jõuab. smiling smiley

Kirjutage, kes viitsivad, omalt poolt kena nädalavahetustdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: ann123
Kuupäev: 16. January 2015, kl 16.16

kodukoht, müstika kui tubli sa oled! Mul on tunne, et mida rohkem ma kaalule mõtlen seda vähem kaob

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. January 2015, kl 06.28

Tere paikesed!
Müts maha kodukoht!smileys with beer
Ann ka väike miinus on miinus!Ikka ju tubli!Jätka samas vaimus ja sa saavutad edu!
Arvan et ka teised on tegijad!
Minul on veel õppida ja õppida end kokku võtta.Teate kui lisasin toidulisandina uuesti lõhekapslid siis tuli ka looma isu ja magusa vajadus,olen seda ju ka varem märganud ja tean et kalamaksaõli ükskõik siis milline tõstab ju isu.Jätsin järgi,sest söön ju tegelikult ka kala ja midagi saan ju ikka niisama ka.Kuigi tulemus veel kehva,sest olin tõusuteel,loodan et saab jalule ja siis edasi!
Talv meil paraku jah,libedus kohutav,ei riski ja tean et ka liigutamata saab langetada,kuid väljas lihtsalt annab energiat kui liikuda,kus sa siin liigud kui jalad nagu lehmal all,mu koeradki liiguvad rohkem mingil ujumise variant,koomiline.
Jätkame ja pusime ikka edasi!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. January 2015, kl 11.44

Ann, lohuta end sellega, et iga miinus on võit,smiling bouncing smiley mõtle kui oleks pluss ;(
Ka minul on tagasilööke, aga võtan end jälle kokku ja siis saab edasi. Loodan ikka eesmärki täita smiling smiley

Karuke, ma võtan teelusika täie Mölleri kalamaksaõli iga hommik + D vitamiini 2 tilka. (tugevat) Lõhet söön ka.
Tean, et oled tugev ja sihikindel, järeldused teinud sinu (kirjutan umbes) -30 kg alla võtmisel. Niiet ole endaga rahul ja küll see kaal ka soovitud tulemuse annab the finger smiley

Parmimat kõigile, kallid tagasismileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. January 2015, kl 06.54

Kalli kodukoht jah mis seal salata seljatatud on palju,võiks ju endaga juba sina peal olla aga vot need viimased ei taha alluda ja puht enda süül,ja keha vana mälu järgi ikka ja jälle tõstab pead ja hakkab nõudma jälle tagasi 72,kuram seal oli tal vist hea olla,igapäev alustan innuga,niikui õhtu saabub nii mee purk ligi,Karu mis karuhot smiley
Sa oled super tubli ja ma ikka püüian eeskuju võtta,äkki tänane õhtu on tugevam,ma võtan veel lisaks magneesiumi,ilma selleta sõidab katus kus seda ja teist!
Edu mu armsad,me tõesti ükskord võidame selle lahingu!smileys with beer
Kus te olete,teised ilusad ja vaprad,1 kolib aga kus me kangelane?Tahaks ikka teada mis teete?
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. January 2015, kl 23.08

Tere,mu kullakesed.smiling smiley
Ikka olete ,veel pusimas ja nii tublid.
Mina olen pool aastat ainult stressand ja kui meelde tuli süüa,siis unustamiseni.
Kuid nüüd hakkavad asjad laabume.Mees ka on 2 oppist hakkanud taastuma,kuigi üks väike opp on veel,kuid juba väheke liigub tubades ja isegi juba torisebeye rolling smiley.Kaal on muidugi tõusnud,kuid tervis on endal enam vähem,seegi hea.
Teile kõike head soovides:Memmsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. January 2015, kl 07.33

Tere memmeke!Terviseid kaasale ja sulle!Siis on aeg ka enda pusimiseks,ikka ja jälle uuesti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. January 2015, kl 07.38

Elu on läinud nii kiireks et praegu pole aega isegi toidutabelit täita,mõtlen ikka mis suhu pistan,kuid mingi loll magusa tuhin kestab ikka,lapselapseke on tihti minu juures,emmeke on tal ära väsinud,annan puhkust,mäletan ju ise uskumatult värskelt kuidas ma oma pisidega kokku vajusin,ta mul sama kanaema ja Annu täpselt tean kust nõuda,oh seda rõõmurulli,kui see pingeline aeg möödas,hakkan korralikult täitma ja saan järjele,tegelikult ma ju suudan ja me kõik suudame,olgu siis varem või hiljem.
EDU MU NUKUKESED!KARU KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. January 2015, kl 19.35

Tere memm, paremat uut aastat, tore sinust jälle kuuldathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. January 2015, kl 01.40

Tuhat tervist Sulle, memmeke ja tule ikka meie sekka!
Kodukoht, OK smiling smiley
Kui olen välja puhanud, siis kirjutan natuke rohkem winking smiley

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. January 2015, kl 10.09

Jälle reedespinning smiley sticking its tongue out

Pirle, vaata palun minu tabeli rida üle, miski ei toimi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. January 2015, kl 04.27

Tsau mu kallid!
No nii nii enda kui laste sünnipäevad seljatatud!Kaal muidugi laes aga mis teeb rõõmu et taas püüian paremini,suur magusa isu hakkab iseenesest taanduma ja ehk seegi abiks.Kodukoht põrutab nii et hingetuks võtab,müts maha ka müts maha ka kõigi teiste ees,me oleme seda väärt!
Taas uue hooga!
KALLID MU SÕBRAKESED!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. January 2015, kl 23.31

No ei lähe mul hästi, ei lähe... Üks probleem laheneb,kaks tekib juurde...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. January 2015, kl 05.33

Pirleke,peale igat mõõnu tuleb tõus,kui see jada sul möödub,oled jälle tugevam,targem ja visam!Varsti saabub tõus ja siis on kõik ok!Oled tubli ja vapper!Paid kullake ja peake püsti!Kaeba meile,me toetame!Jagatud mure on pool muret!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 02. February 2015, kl 11.53

Tere jälle, tüdrukud!

Võtan siin muudkui hoogu, et taas teiega liituda. Vahepeal olid jõulud ja aastavahetus - ei suutnud end kätte võtta, et toiduga piiri pidada. Kuigi mõtlesin, et talviseks soojamaareisiks tuleks end ikka vähe õhemaks saada, et vähemalt pilte vaadates ei tekiks ahastust winking smiley. No ikka ei suutnud... Nüüd reisil käidud ja jumekas, D-vitamiinist pungil ja tahtmine kevadele vastu minna väiksema kaalunumbriga. Eelmisel aastal sel ajal mul ju õnnestus, ka tänu teie toele kindlasti, täitsa arvestatav hulk kilosid kaotada.

Nüüd vaatan, et olemegi ,tubli Karuke, sinuga enam-vähem ühele pulgale saanud. Koovike on täitsa eest ära läinud. Au ja kiitus!
Tahaks märtsi lõpuks saada Pirle kaalu. Usun, et leian endas jõudu ja asun nüüd asja kallale. Kallid ja head veebruarisoovid teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. February 2015, kl 05.47

Tere,tere kulla Apostroof,ei lähe mul nii hästi ühtki!Tore et oled tagasi ja indu täis,ehk lükkad ka minu käima!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. February 2015, kl 00.14

Oih, juba reede winking smiley Probleemid möödas, aga tegemist jagub smiling smiley täna st. siin on veel neljapäev winking smiley rookisin lund u.3 tundi - oi-oi , kalorikulu oli väga suur. Ilusat und!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. February 2015, kl 11.47

Hea ikka kuulda, et kõik meie pundist hea tervise juures ja tegevusesthe finger smiley

Minul hetkel seisak. Väga palju väljas käimisi, erinevad üritused, kuigi toidu kogus ei ole olnud suur, aga lihtsalt väga erilised maitsed . Jätkub paraku veel kuu lõpunismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. February 2015, kl 08.45

Tere sõbrakesed!
Pole hullu kodukoht,ka see aeg möödub ja taas ilus langus,loodan et ka endal.
Pirleke äkki on sul infot teil olnud tormi kohta,viimane teade pojalt oli eile 12.30,edasi täielik info sulg,ühendust ei saa,sain aru et suurem osa tormist läks üle sealt kus asub poeg,ilmselt pole seal voolu või midagi enamat.Äkki saad infot jagada.sad smiley
Mul endal vist seisab ees 2 nädale haigla minek,saan teada esmaspäeval,kui juhtub et mind pole 2 nädalat,siis pole kadunud ega loobunud,lihtsalt väike time out!
Edu mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. February 2015, kl 17.29

Karuke ,kullake ära muretse, küllap pojaga kõik hästi spinning smiley sticking its tongue out. Arvan, et ka Pirle võib olla elektri puuduses.
Paremat tervist sulle seal haigemajas, ma hoian sulle pöialt thumbs up hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.