Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. October 2015, kl 12.03

KAALUTABEL


Ootame nii vanu kui ka uusi nägusid winking smiley

Hea ajastus! No lihtsalt suurepärane! spinning smiley sticking its tongue out Kodukoht, kuhu reisisid ja mida head pakuti? Lisasin ka algkaalu tabelisse, kui ei sobi, muuda ümber smiling smiley ja kas eesmärk jääb samaks?



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 06.10.2015 12.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. October 2015, kl 07.29

Tere tulemast meie ridadesse Janlill smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 07.10.2015 07.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. October 2015, kl 13.54

Tervitus!

Eesmärgi jätan samaks smiling smiley
Käisime mehega Portugalis, lihtsalt puhkasime, võtsime päikest,temperatuur +30, ookean oli ujumiseks mõnusalt soe +21, sõime ja jõime, kui kõik hinnas tuleb ju ära kasutadathe finger smiley Sellises hotellis: Veebileht [www.adrianabeachclub.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. October 2015, kl 13.24

kodukoht kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervitus!
>
> Eesmärgi jätan samaks smiling smiley
> Käisime mehega Portugalis, lihtsalt puhkasime,
> võtsime päikest,temperatuur +30, ookean oli
> ujumiseks mõnusalt soe +21, sõime ja jõime, kui
> kõik hinnas tuleb ju ära kasutadathe finger smiley Sellises
> hotellis:
> Veebileht [www.adrianabeachclub.com]

Ei saa salata, et minus tekitab selle lugemine kadedust eye rolling smiley seda enam, et ma pole ujuma saanudki sel aastal.
Mina märkisin juba kaalu ära, homme pole vist aega. Nädalavahetusel ja -alguses polnud toitumine eriti tervislik, aga paar päeva olles Paleo toidul on kaal ikkagi natuke langenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. October 2015, kl 11.26

Nädalaga selline kaalulangus, millest ei julgend unistadagi winking smiley Nüüd edasi sellisel kursil, töötab the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 10. October 2015, kl 17.44

Mina jälle omas elemendis spinning smiley sticking its tongue out, nädala kaalukadu 1 kg the finger smiley
Rõõm sinu pärast, Kodukoht smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. October 2015, kl 10.42

Kodukoht, väga tublithumbs up kohe näha, et oled end tõsiselt käsile võtnud. Niisiis- mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud winking smiley See on algaja õnn ja esimese nädala rõõmud.
Koovike, oled jätkuvalt tubli ja sihikindel, kui midagi ette võtad, viid selle ka lõpuni. Sa oled südamega asja juures ja just parajas tempos!thumbs up
No teadagi, kuhu kõik minu plaanid lähevad - aia taha. 1. Teadsime küll ,et peame majast välja kolima, aga et nii ruttu- vähem kui kolme nädala pärast sad smiley no lihtsalt uskumatu ja arvata on, et juba detsembri alguses tuleb veel 1 kolimine. Sel aastal saab kokku 3 korda kolida angry smiley
2. Nädalavahetusel läks jälle toitumine käest ära. Mees küpsetas 2 korda mustikakooki. Sügavkülmad tuleb kiiremini tühjemaks saada sad smiley Nüüd tuli küll jutt väga segane,aga sain natuke kurta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. October 2015, kl 13.16

Ohh, Pirleke, peamine on jätkuvalt olla positiivne. Mul ka mingi selline periood, et kõik on segi, ise kohe-kohe ilma tööta, vanem tütar tuli saarele, et meil siin lähemal abiks olla, nüüd lähevad peikaga lahku ja tütar on sunnitud värselt meie endi rahaga remonditud üürikorterist ära tulema. Mina võtan kõiki asju elu õppetunnina, et millekski on see kõik vajalik, eelkõige enda kasvamiseks, et kõigile probleemidele tulevad ühel päeval õiged lahendused smiling smiley, just need, mida soovid ja vajad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. October 2015, kl 13.35

Loodan, et seekord läheb kaalualandamisega paremini smiling smiley
Samas olen Koovikesega ühes paadis, ka mina olen koondatud, niiet the finger smiley life is life.
Kahju, et tütrega nii juhtus sad smiley aga sul on õigus, iga asi on millekski järgnevaks hea hot smiley Olge tublid.

Pirle, mis põhjuseks et nii sageli pead kolima, omanikud tahavad rohkem raha? eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. October 2015, kl 13.37

Tüdrukud lugege seda, täna on hea päev smileys with beer

[latene.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. October 2015, kl 09.22

Nonii, nüüd siis saab tabelisse märkida kaalu, vabandust. Eile oli ikka väga halb päevangry smiley Kirjutan pikemalt, kui aega saan, aga lühidalt: majad on maha müüdud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. October 2015, kl 18.37

KODUKOHT, palju õnne sünnipäevaks smileys with beer
Ja pea püsti, kõik saab ainult paremaks minnaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. October 2015, kl 22.25

Koovike ja Kodukoht





Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 19.10.2015 22.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. October 2015, kl 15.22

Tüdruku, ma olen südamest tänulik drinking smiley Loodan terveks saada...

Koovike ka sulle õnnesoovid

[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 27. October 2015, kl 22.16

no tere tublikesed! üle pika-pika aja piilun kaaluabisse ja mis ma näen - Teie ikka toimetate siin. nii kade hakkas. vahepeal olen kõvasti kosunud. mõtetes ikka tegelen kaalujälgimisega, aga tegudeni kuidagi ei jõua - need õhtused õgimised rikuvad kogu päeva ära. nv ei tasu rääkidagi, iga kord tuleb kilo juurde, ometi olen igasugused küpsetamised ära lõpetanud. niipalju siis nutulaulu. tegelikult sooviks teiega taas liituda, kas enam seda toredat toidutabelit ei ole? paistab, et see sügis on veel mõnele segane aeg, minul ei ole kindlustunnet tööl ega kodus, hea seegi, et lapsed elavad omaette ja on eluga rahul.
kas võin ise oma andmed tabelisse kirjutada?
Teile soovin ilusat sügist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. October 2015, kl 07.09

Tere mu armsad!
Tänasest kodus ja alustan siis.Tunne on taas nagu elevandil,kuigi need loomakesed mulle väga meeldivad siis ise on selline väga raske olla!spinning smiley sticking its tongue outRavimid segavad kuid üritan ikka.Teie maru tublid,lust on vaadata kuidas kaal langeb teil mühinal.
ÕNNE JA ARMASTUST KEL SÜNNAD OLID!aga seda sama soovin ka teistele!
Pirleke suur tänu et valgustasid ,siis ei hakka maksma kui saan teiega nii sama ühendust,kuna ka suurt ei käigi.
Terviseid mu kallid ja edu,edu .
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. October 2015, kl 10.56

Oi kui tore, olen tõesti meeldivalt üllatunud smiling smileyeskata oled väga oodatud tagasi meie väiksesse gruppi ja võid oma andmed tabelisse kirjutada ja siin on Sinu TOIDUTABEL. Märgi ise õiged kuupäevad, tabeli kõrvale lisan valgud/rasvad/süsivesikud hiljem! Peale 8.novembrit olen ära kolinud, siis ka rohkem aega winking smiley
Karuke pai ja palju tervist Sulle. Mina pole KA-le midagi maksnud, ainult KA toidupäevikut ei saa täita.
Jätkuvalt segane ja kiire aeg, toitumine on mitu nädalat olnud halb, kaloreid ei loe ja trenni ei tee. Reedeti ainult kaalun. Andke mulle andeks winking smiley teie olge aga TUBLID. TSAU, ma nüüd lippan the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 29. October 2015, kl 00.19

suurimad tänud, pirle! elan alles rolli sisse, enamus toidud unustasin kaalumata, silma järgi märkides eksin kindlasti. paber-pliiats-kaal on hommikuks köögis valmis pandud. liigutamiseni pole veel jõudnud, trennist rääkimata, mõlgutan alles mõtteid selles suunas. uurin mis võimalused kodukandis on, heameelega läheks taas vesiaeroobikasse. mis trennidega Teie tegelete või mil moel ennast liigutate? laiskus on minu liikumise koha peal, vajan vähe utsitamist.
terv.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. October 2015, kl 11.26

Eskata oled vahepeal tubli olnud- selle aasta jaanuaris kaalusid 84 kg, praegu kaalud vähem thumbs up
Mina käisin viimati jooksmas juunis. Siis tegin juurde ka jõuharjutusi oma keharaskusega (kükid, kätekõverdused jne.) Eelmisel talvel hakkas mulle suusatamine meeldima. Nüüd vist ootan jälle lund- saab jälle liigutama hakata smiling smiley tegelikul- saaks see segane aeg mööda. Praegu liigutan 1 kord kuus 5 tundi- käin rahvatantsus smiling smiley Minu suurim viga on: ei suuda koogile/tordile/pitsale/burgerile "EI" öelda.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 29.10.2015 11.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 29. October 2015, kl 23.05

kes lasi tõde sedapidi paista? uskumatu, et jaanuaris kaalusin vähem kui praegu, tunnen ennast palju raskemana ja riided on ka väikseks jäänud. lugesin, jah, kuidas pirle kevadel suusatas, ise sain möödunud talvel ainult kaks korda suuskadele, lund ei olnud. sellepärast talve ootangi, et saaks suusatama, mis sest, et teised mööda kihutavad. minu rasvumise põhjuseks on kogused, eriti õhtuti. kui portsjonid kontrollialla saaks, siis oleks jõuludeks vaheeesmärk saavutatud. edu Teilegi "EI" ütlemisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 30. October 2015, kl 07.16

pool kilo läind nagu niuhti - tänu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. October 2015, kl 08.54

Tere mu päiksekesed!
praegu läheb kenasti.
minu trenn on alati olnud kas lapsedmnüüd lapselapsed ja lisaks sõprade lapsed,laiskus on vist mu teine nimi,kehva trennitaja,söön tegelikult harva pitsasid muud head,paremad,ka söömisega olen ma laisk,teistele vaaritan,ise ei viitsi,qkuid mu hormoon ravimid teevad oma töö,nüüd jälle söön ja siis ju tean et kaal langeks,oh seda laisikut.
edu teile mu kallid ja endiselt päikest ja hoolivust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. October 2015, kl 10.16

Oih, vabandust eskata, see oli hoopiski aastal 2014 (see aeg on möödunud väga kiirelt) Tõde vaatasin kaalutabelist ja siis saavutasid 3,5 kuuga peaaegu -8kg. Ikkagi oled tubli smiling smiley
Karuke on väga kiire spurdi teinud- eriti tubli!
Mina täna ei pane kaalunr-it kirja, ehk täna suudan öelda "EI" ja homme on see nr. natuke parem grinning smiley Kui nüüd hästi "järele mõelda" on mindki tabanud laiskus smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.10.2015 10.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. October 2015, kl 18.35

Tänud Pirleke!
Leidsin pisi tirtsu poolt ära peidetud prillid üles ja nägin mida olen kirjutanud,oh jeerum seda pimedust!spinning smiley sticking its tongue out
Eks esimene nädal on alati tõhus sest siis ju alustan hooga,eks näis mis edasi!
Tublid oleme kõik,kuna ikka ja jälle kas otsast või edasi ja ei loobu võitlemast kaaluga,vahest endaga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. October 2015, kl 11.47

Karuke smiling smiley kiri oli täitsa arusaadav.
No kuidagi ei raatsinud "EI" öelda ja kuidas saabki? Meespere valmistas kodused pelmeenid ja õunakooki. Mina askeldasin sel ajal garaažis grinning smiley Ma arvan, et 1,5 nädala pärast hakkan tubliks. Teie olge kõik tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 03. November 2015, kl 22.30

oh, ma ei tea millal ma tubliks hakkan, äkki homsest või siiski ülehomsest... nv läks kõik sassi ja vussi. peab ennast kokku võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. November 2015, kl 09.12

Pole hullu ,kulla eskata!keerasin ka käki aga mis s.. see uuesti!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 06. November 2015, kl 22.45

Võtame rahulikult, eks the finger smiley stress mõjub hullemini, kuhu meil kiiretgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 09. November 2015, kl 17.27

See kaal langeb visalt confused smiley. Nii kui nats üle normi süüa ja igapäevases menüüs kas komm, šokolaad, vahvel, küpsis, mingi kook, nats alkoholi, siis kaal ei langegi. Enda kogemuste põhjal võin tõesti öelda, et süüa tuleb vajalikku ja kasulikku toitu, mida magusad ja liigrasvased asjad ei ole, isegi normi piires mitte eye rolling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. November 2015, kl 10.29

Ja saigi kohe tõestatud, et nii ongi. Kui olla tubli tüdruk ja süüa õigeid asju, siis kõik toimib. Isegi trenn pole oluline. Suhkur, liigne rasv ja alkohol, no kord nädalas, mitte rohkem, kuigi minu seekordne nädal oli peaaegu patuvaba, mahtus sinna siiski lapsele sünnipäevaks kingitud kümmekond šokolaadikommi, aga terve kilo kaalu kadus the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.