Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. April 2014, kl 14.47

TOIDUTABEL

Roosike, väga tubli, selle nädala menüüga olen väga rahul thumbs up
Karuke, vabandust - "pirni" asemel lugesin "piim". Minu arvutused on tehtud winking smiley Kõigepealt kiidan ka Sinu eilset menüüd- piisavalt kiudaineid ja ka süsivesikute kogus on normaalne (minu arust winking smiley ) Eelmisel nädalal oli süsivesikute hulk väga madal (päevas alla 100g) Sinu süsivesikute varud olid otsas ja nüüd suurendasid süsivesikute kogust (lisasid menüüsse leiva), tõusis kaal. See on sellest, et süsivesikud on nagu seened, mis imevad endasse vett.
Kui võimalik, siis eilse menüü järgi toitu ka edaspidi. Tulevikus soovitaks lisada menüüsse kala, pähklid, rohkem tumerohelist köögivilja ja ohtralt redist- need tooted varustavad meid kaltsiumiga. Kaloreid ma kärpida ei soovitaks, kui siis natukene- 1600 kcal võiks esialgu jääda.
Nüüd küsimused: Mida lisad kanakoibadele enne kui suitsu paned? Kaalud kanakoibasid peale suitsustamist? Šašlõkk on poest ostetud ja kas kaalud enne või pärast küpsetamist? Sööd kiivit koorega? Mitu tundi enne magama minekut on õhtusöök?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 23.04.2014 14.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2014, kl 16.18

Issand Pirleke sa oled imeline!Kas jätan leiva viilu alles?
Enne suitsetamist lisan soola,mitte palju,gayanne pipart,hapukoort ja broilerimaitseainet,koore lisan alles 1 tund enne suitsetamist.
Ostan 5-10kg aga kaalunud peale suitsetamist pole,nüüd teen edaspidi ka seda.
Šašlõkki tegime koduse sibul,kaelakarbonaat,suitsumaitseline äädikas,sool,veidi mett.
Kiivit ikka koorega,mulle maitsebspinning smiley sticking its tongue out
Viimane söök on 6-7,magama kell 10
Tahtsin veel lisada et mul meie tabelis tundub et söön väga kaootiliselt,kuid tihti jääb lahtrist puudu ja panen muu toidukorra alla või kui ei taha salvestuda siis panen sinna kus saab.Muidu on mu söögid kell 6.30 hommik,10 vahepala,13 lõuna,16 vahepala,19 õhtusöök.
Tõsi ta on et rohelist on vist veidi vähe,sibul,seller,kapsas
Katsun homme soetada rohelist juurde.SUURED,SUURED TÄNUD!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. April 2014, kl 18.16

Leivaviilu suhtes tee otsus ise, lähtu sellest, kuidas hakkad toituma, kui soovkaalu saavutad winking smiley Kui otsustad leiva kasuks -soovitan täisteraleiba (ei leidnud infot Rüütli leiva kohta)
Õigem ongi arvestada toore liha/kana/kala kaloreid- ei pea peale küpsetamist kaaluma.
Enamus kiudaineid on just puuviljade koortes winking smiley

TAIMSED KALTSIUMIALLIKAD winking smiley


siia juurde võib lisada kõik laugulised: küüslauk, murulauk



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 23.04.2014 18.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2014, kl 19.52

Aitäh kullake!Homme soetan jah midagi uut juurde!
Täna mingi näljapäev,koguaeg tahan süüa ja ega suudagi keelata.Täna käisid ka juba lollid mõtted,no kaua ma veel ühel kohal pusin et tahe saab otsa,ikkagi ju terve aasta ühel tasemel.Mõistus karjub et täna on see päev kus olengi väärastunud mõttega ja homme olen endine ja ehk tugevam.
Oh mu kallid,sorry kui rikkusin tuju,no kohe oli vaja välja paisata.Ehk see ajutine olek on inimlik ja homseks riisun end kokku!
Homme on kindlasti parem päev!
Suured kallid ja pehmed paid!moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 23. April 2014, kl 21.54

Tänan südamest, kaasvõitlejad smiling smiley. Ju mul oli jaanuari algusest peale selline omamoodi eelaimus, mis saigi minu motivaatoriks, et tugevam ja tervem olla, enda eest rohkem hoolitseda, pisitütreke vaja ju üles kasvatada. Kui tema täisealiseks saab, olen mina juba ca 65...confused smiley, hirmus mõelda. Aga praegu naudin juba oma välimust, enam ei tunne end paksuna, suht viisakad riided mahuvad selga, tunne on kerge. Eks mul mingi 10 kg on veel teepeal ees, kuid seda võtan nüüd rahulikumalt. Nüüd oleks spordisaalitrenne hädasti tarvis, aga maainimese trenn on töö ja aed. Õnneks ilus aeg kõik ees ja liikumist jätkub küll mitme eest.
Tore on lugeda, et keegi veel meie hulka tahab tulla, Moosi, seltsis ikka segasem smiling smiley ja mida rohkem osavõtjaid, seda rohkem mõtteid, infot, nõuandeid.
Saatku meid ikka edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 24. April 2014, kl 07.52

Tore! Homme siis panen oma koleda kaalu kirja ja alustan ametlikult siin muljetamist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2014, kl 08.23

Tere tulemast Moosike!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. April 2014, kl 15.09






































Täna oli linnas väike šoppamine, sai suveks natuke hilpe juurde muretsetud, aga kahjuks praegu veel kõik väikesed confused smiley. Tuleb enne veel vähemalt 5 kg maha saada. Silm vaatab juba selle pilguga, missugune peaksin lõpptulemusena välja nägema, aga keha ei jõua veel järele. Nii et motivatsiooni ja pusimist endaga jätkub confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. April 2014, kl 15.10

Ups, mu laps jõudis enne mind juba kratitempe teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. April 2014, kl 15.20

koovike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ups, mu laps jõudis enne mind juba kratitempe
> teha!

grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 24. April 2014, kl 15.25

Tore tabel siin taimsetest kaltsiumiallikatest. Ma ise olen just samas teemas hetkel - piima pooled peres ei talu aga kaltsiumi vajaks ju ikka. Tabletid jätaks kõige viimaseks lahenduseks.
Muidugi see tabel tundub natuke reklaamlik, sest piimas olevast kaltsiumist omastatakse "vaid" 31%, kuid brokkolist justnagu 2x rohkem. Samas jääb tähelepanuta, et 100g piima sisaldab üle 100mg kaltsiumit ja 100g brokkolit 35mg ehk siis kui nendest vastavalt 31% ja 61% võtta, annaks sama koguse tarbimisel ikkagi rohkem kaltsiumit ju piim. Aga noh, see lihtsalt matemaatika - järelikult tuleb siis 100g piima asemel süüa nt 130 g brokkolit ja ongi juba sama kogus kaltsiumit omastatud! Juhhei! See pole ju sugugi utoopiline - ma olen praegu väga rõõmus selle avastuse üle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2014, kl 05.30

Tere nukukesed!
Minu kaal 70,3sad smiley
Mul on tunne et minu keha no mitte ei taha lahti lasta sellest nr-st.
Aga mis seal ikka,pusin edasi,veits vihane enda peale et ei saa hakkama ja vihane keha peale kes mitte üks raas järgi ei anna kuigi nii püüan!
Mis ma ikka ohin,võtan end kokku ja taas edasi!Lootus ju pidi kõige hiljem surema aga lootus mul veel on alles!
Kauneid hetki teile mu armsad ja juba õnne ka ette kel edu käega katsutav!Püüdleme edasi ja oleme vaprad!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.02

Hommikust! Minu kaal näitab täna 89,6.
Nädalavahetus tuleb ahvatlusterohke aga püüan vaimsed silmaklapid peas hoida ja näha ainult järgmiseks reedeks pandud sihti cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.47

Hommikust kullakesedsmiling smiley


Tervitused moosilesmiling smileyja müts maha koovikese edusammude pärast.smileys with beer
Minul nädal kenasti läinud ,sellest teeviida postide korjamisest tundub,et oli isegi kasueye rolling smiley
Kuigi õhtu olen väsinud,kui vana koer,kuid selle elab üle-mul veel nii pikk tee käija,et hirm koheeye popping smiley
vööümbermõõt oli ka 5 cm.vähemaks jäänud,see ka heasmiling smiley
Ilusat ja rõõmsat nädalvahetustspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.58

miski pärast ei lase toitu sisse kanda,kõik läheb karukese realeeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.01

Anteeks,enne aegu pabistasin,lõpuks ikka sain kirjaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.11

Memmeke tõsi kõik tuli mulle ja minul kustus,ehk jääb pidama!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.12

Mina saan endale kanda täna sinu realt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.24

Täna kõik nii virgad, varahommikul juba siindrinking smiley

Tervitus ka moosile meie sekka tulemise puhulwinking smiley

Toidutabel teeb trikke, minul läks piim roosikese tabelisse.
Kaal on sama,eks ma olen aias tööd ka kõvasti teinud, öösel lihastes valu.
Pirle,kas annaksid mulle ka menüü suhtes nõuthumbs up

Koovike, kas sa võiksid natuke oma taktikast rääkida, Ma pusin siin aasta aega ja olen 20kg kergemaks saanud, sina võtad sama palju kg mõne kuugathe finger smiley Ole abiks,palun. Mul veel 7-10kg, tahaks teise tempoga edasi minna.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kodukoht 25.04.2014 08.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.30

Hommikust kõigile!
Minul täna rõõmusõnum: -400g mitme +nädala järel the finger smiley
Kartsin küll, et tuleb eelmise nädalaga sama kaal, sest igal hommikul kaalusin ja kaal püsis paigal. Kahel viimasel päeval käisin ka õhtul vastuvõtul,õnneks suutsin end kontrollida ja võtsin teadlikult väiksed kogused ja ainult seda, mida väga tahtsin proovida, aga ega see kerge olnud.grinning smiley

See -400g on küll õhkõrn kaalulangus, aga ma tahan Pirle soovitusi ka järgmisel nädalal proovida ja kui peaks tulema suurem miinus, siis saan küll väita,et see minu puhul toimib winking smiley

Muide, tahtsin küsida, kas tavalise valge suhkru ja naturaalse rafineerimata pruuni Demera suhkru kaloraaž on sama? Olen viimasel ajal musta kohvi joonud just selle Demera suhkruga.

Edu meile kõigile ja kevadist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.50

Toidutabelis kirjutage sinna lahtrisse kuhu noolega vajutad, kastikese asukohta ära pane tähele, need ei ole kohakuti! Ma ka tükk aega katsetasin ja lõpuks sain pihta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.33

Hommik!
Nii aktiivne tegevus juba varavalges siin.
Roosike ja Memmeke, olete väga tublid olnud.Karuke, küll sinu nn seisukoht ka mööda läheb ( nagu minugi, ma loodansmiling smiley)
Aga enda kaalunumbrit ei tahakski kohe täna siia panna sad smiley, aga mis teha, ise olin eelmisel nädalal oma õnnetuse sepp. Kaal siis seekord 64,7. Olek on üsna kehv nii emotsionaalselt kui füüsiliselt. Kohe-kohe peaks saabuma need igakuised "külalised", mis teevad oleku eriliselt hellaks ja paisunuks. Nutt on kerge tulema iga pisiasja peale ja õnnetuseks mitmel õhtul ei suutnud end söögist eemal hoida. Kirjagi ei saanud toidutabelisse panna kõike, kuna lahtreid jäi puudu. No lühidalt öeldes olen täna täitsa augus...Püüan sealt nädalavahetusel kuidagi välja ronida ja rõõmu tagasi saada.

Kalli teile päikseliseks nädalavahetuseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. April 2014, kl 11.41

Minul on hästi kiire olnud, toidutabelit pole jõudnud täita ja kõige hullem- ka plaanitud jooksuringid jäid tegemata (trenni pole teinud mitu nädalat sad smiley ), seega pühade järgne +
Sellegi poolest olen õnnelik selle nr-ga. Teist nädalat on juba 56 ees ja ei mäletagi, millal viimati nii vähe kaalusin smiling smiley
Loen ,et suur segadus toidutabeli täitmisel ( varem ainult karuke kurtis selle üle). Võib olla oli asi sellest, et tabeli formaat väike- nüüd tegin suuremaks. Kas ikka on probleem tabeli täitmisel?
Tabelit (pilte,tekste jne.) saate suuremaks ka ise teha nii: "Ctrl" klahvi all hoides ja samal ajal vajutades klahvile "+" Tagasi väiksemaks saab, kui hoides "Ctrl" klahvi all ja samal ajal vajutda klahvile "-" (miinus).
Kui klõpsata lahtril, tekib sinine kastike - see peab kohakuti olema valitud lahtriga, kui ei ole,siis on tabeli formaat vale.
Vastamata küsimustele vastan hiljem winking smiley
Ahjaa, tere tulemast moosiwinking smiley Lisasin Sind kaalutabelisse, seal mõned lahtrid tühjad- pikkus ja eesmärgid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. April 2014, kl 12.43

Karuke anna andeks,kõik,mis kirjutan läheb sinu reale ja kustutades kustuvad sinu toidud äraeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.00

Tundub ,et minu poolt tehtav muudatus ei mõjunud probleemile sad smiley Mina saan tabelit ilusti täita.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 25.04.2014 13.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.08

Memmeke, kui klõpsad lahtrile, siis tekib sinine kastike, kas see kastike on kohakuti lahtriga, mille peale klikisid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.27

Andeeks segaduse pärast,kuid nüüd jälle saan kirjutadaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. April 2014, kl 13.30

Memmeke, see segadus ei ole ainult sul, vaid ka teistel sad smiley Tahaks aru saada ja viga parandada winking smiley minul kõik toimib ilusti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2014, kl 16.05

Mina olen hoopis kavalam,ta sitikas kiusab mind igapäev,kuid kui tal pole tuju üles märkida siis olen hoopis pooleli jätnud,muidu saadan kõik toidud eskatale kaela,nüüd lihtsalt lähen mõneks ajaks eemale,tagasi tulles on ta taas sõbralik ja nii ma toimetangi,muidu oli jube piinlik,koguaeg vigisesin!eye popping smileyaga mitte halva pärast,lihtsalt et oleksite kursis et vahest jupsib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 25. April 2014, kl 23.01

terekest Teilegi! no ei jõua arvutisse. aknapealne on toidupäevikupabereid täis. hea meel on kirjutada kaaluks 75,5 seega -0,5. mis viga kaalu jälgida, kui söögitegemise kohustust ei ole. no ei jaksa kirjutada, silm vajub kinni. nv jälle arvutisse ei saa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.