Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. November 2013, kl 06.45

Hommik!
Minul seekord isegi tubli -800g. Algul arvasin küll, et tuleb healjuhul 100-200g jälle, aga täna hommikul oli suur üllatus, kui nägin lõpuks kaalul uut numbrit, arvestades seda, et hetkel isegi punased käimas. Tavaliselt see kaalutõus ongi veidi enne punaseid ja punaste ajal peaks juba pärast teist kolmandat päeva kaal tagasi minema. Vähemalt minul on nii.
Samas trennidega pole see nädal nii tubli olnud. Vaid 2x velotatud ja 1x õnnestus isegi nädalavahetusel jooksma minna pärast 1,5 kuulist pausi. Aga oleksin võinud ju rohkem teha selle nädalaga.
Kõigile teistele ka ilusat kaalulangust! smiling smiley
Oijeeerum, mis veel järgmine kuu saama hakkab....oi neid pidustusi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.37

Tere!
Mul seekord nulliring, ehk ikka 66, 6

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.08

Minul saab täna lõuna ajal täis nädal aega katsetusi LCHF toitumisega.
Esimese nädala tulemus -2kg ehk 67.7kg. See on küll ilmselt kõik vee arvelt aga teeb rõõmsaks ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Marjotu
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.10

Mul küll kena 800 g langus, aga panin ndl sees tähele, et 2 päeva järjest sõin u 1400 kcal ja kui siis ühel päeval sõin 1770 nagu see soovitus on, siis oli järgmisel hommikul + 1 kg! Õnneks see küll kadus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.51

Minumeelest annab Kaaluabi seda kalorisoovitust pigem normaalkaalus oleva inimesest lähtuvalt. Kui ikka soov kaalust alla saada, siis peaks sellest soovitusest -500kcal vähem sööma, et kaal liiguks.
Nüüd kus ma teise menüü peal olen (vastavalt oma treeneri soovitustele), siis mu päevaseks kaloraaziks tuleb 700-1000kcal, tavapärase 1800 asemel mida Kaaluabi soovitab. Ikka päris suur vahe ju.

Aga rõõm näha, et kõigil on kaal lõpuks liikuma hakanud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Marjotu
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.56

Räägi Mammu, kuidas see värk tundub. Blogi oli küll päris huvitav. Samas kui räägitakse, et vot kogu inimarengu vältel oleme tegelikult toitunud niimoodi ja see süsivesikute värk on väga uus, siis mina tahaks vastu öelda, et ega ennemuiste need inimesed ka väga vanaks ei elanud ja võib ju eeldada, et tervised oli tuksis+ veel hambad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 29. November 2013, kl 11.30

Kas lugesid LCHF Eesti blogi? Tervise osas ega ma vaielda ei julge. Aga samas usun, et kui Rootsis on see nüüdseks riiklik toitumissoovitus, siis ilmselt ei tohiks väga negatiivseid mõjusid olla. Enda seisukohast, siis alguses esimesed päevad olid rasked ja enesetunne kummaline. Hämmastav ikka, kuidas süsivesikud meie kehale mõjuvad. Aga nii vähe isusid ei ole mul küll vist kunagi olnud. Tunned küll, et mingi hetk läheb kõht tühjaks ja siis ka sööd, aga sellist vastikut isu (magusa) järele enam ei ole. Nii, et seda toitumist on lihtne jälgida ja ka väljas süües leiab menüüst alati mida tellida. Mina olen praegu küll positiivselt meelestatud ja kavatsen edasi järgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Kaasu
Kuupäev: 29. November 2013, kl 11.47

Minul +200g .. Panen selle lähenevate päevade arvele, eile-täna-homme pidid algama, tunnen et olen nagu pallike.. Ja patustanud olen ka.. Oeh, motivatsioon on kuskile kadunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Marjotu
Kuupäev: 29. November 2013, kl 12.24

Lugesin seda, mille siia eelmine ndl postitasin. See suuresti siis Rootsi keelest tõlgitud kuna inimene, kes blogi peab, on Rootsi keele tõlk ning ise sellega 30 kg kaotanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 29. November 2013, kl 14.46

Mina sain 76,6 hommikuseks kaaluks tongue sticking out smiley Jesssss...

parimat soovides,
murjamikene winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. November 2013, kl 15.50

Tekitate huvi siin minus selle LCHF teemaga. Peaks ka uurima hakkama.
Saan aru, et selle mõte on mitte süsivesikuid süüa, ehk siis veresuhkur saadakse kontrolli alla ja isusid peaks vähema olema, on nii?

Mu enda menüü, mis treener käsib jälgida on ka süsivesikute vaene. Ja täiesti vastab tõele, et isusid on vähem ja mis peamini magusaisu väheneb tunduvalt ja ei teki enam selliseid mõttetuid õgimishooge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 29. November 2013, kl 16.23

Mhmh, just smiling smiley Mulle on küll esimese nädala põhjal väga sobiv. Lubatud on vahel harva ka veidi veini ja tumedat šokolaadi, võibolla proovin täna ära, kuidas need mõjuvad smiling smiley Loodame, et isud tagasi ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 29. November 2013, kl 18.14

Ursull - mina nt pole iialgi saanud süsivesikutega asja ajada (olen tegelenud lapsepõlve iluvõimlemisega...). Nagu seda värgi söön, on kaal paika naelutatud. Ka toortoiduga on sama lugu - seega, vahet pole millisest süsivesikust ma ampsu võtan sad smiley.

Ja muide... hea kui SV söömise peale see jama tõusma ei hakka :/. Seega, mulle on selline SV vaene variant ainust, mis sobib.

Samas (ma ei saa mitte ütlemata jätta)- liiast valku, tähenda meeletut koormust organismile st jälle jama majas. Seega mingit valgudieeti ma pidada ei julge...

Pean igaks juhuks ära mainima, et ma samas jumaldan õuna, pirni, viinamarja, apelsini ja praegu loomulikult mandariini... See ongi see, mis mul kaalu langetamise raskeks teeb. Ja nüüd arva, mille isu mul praegu tekkis? tongue sticking out smiley

Samas on mul hää sõbrants, kes sööb VAID toortoitu... ja kaal ilus ja kaunis. Mulle ikka tundub, et iga daam on erinev. Katsetamisega leiab igaüks aga oma tongue sticking out smiley.

Olen tõdenud vaid seda, et kaks korda sama edukalt sama süsteemiga kellegi kaalu langetada ei õnnestu... On siin keegi, kes on kaks korda saanud sama ideega kaalu ideaali?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 29. November 2013, kl 18.25

Samas on küll üks asi, mida ma olen "rasvast" juba ammu-ammu vältima õppinud (haha.. põhjus on selles et kõik mu lapsed tegelevad iluvõimlemisega) - see on margariin. Hoiatuseks võin öelda, et sellise aine vaba toodangu leidmine poest osutub pagana keeruliseks - isegi osade süütute asjade sisse on nad selle toppinud confused smiley. Marganiin oli sõjaaja leiutise kohta üks kiitust väärt ja tore asi, aga paraku on meie organismus selline, mis kõigepealt ladestab selle sulle rasvaks. Siis saad seda seal näljahäda korral tarvitama hakata - ei tea öelda, aga praegu ei tundu seda häda meil veel tulevat - õnneks!

Krõpsude ja muu ninni nänni asemel saab süüa kamarast tehtud krõpse winking smiley 70% rasva ja ülejäänu on valk tongue sticking out smiley. Samuti igasugu kuivatatud lihatoodang tongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. November 2013, kl 19.19

Ma ei usugi, et täiesti 100% saab SV-vabalt toituda. Pea igas toores köögi-ja puuviljast sa saad seda, muidugi mitte nii palju kui mingitest pasta ja leivatoodetest.

...ja kindlasti nii ongi, et kõik oleme erinevad ja ei saa öelda, et vot see dieet sobib kõigile. Kindlasti mitte.

Aastatid tagasi käisin dr.Levini juures vereproovi andmas. Paljud ütlevad selle kohta veregrupidieet. See mida Levin teeb on rohkemat kui veregrupidieet, selle tulemus on ikka väga spetsiifiline ja personaalne. Kunagi võtsin 1 kuuga 6kg alla sellega.
Siis minu puhul selgus see, et tsitrulised asjad on mul keelatud, sest see hoiab kaalu kinni. Ka sel nädalal ütles mu treener, et jätku ma nüüd greibi menüüst välja ja vaadaku siis. Kohe kaal kukkus. Samuti ei tohi ma süüa täiesti uskumatult tomatit. Samas võin süüa rahus nisutooteid, mis pea 90% naistele just keelatud on. Oluline on vaid jälgida, et saiakestes pärmi ei oleks sees.

Rasvasest hoidumine on ka veidi vale. Tuleb just süüa õigeid rasvu. Mida rohkem õigeid õlisid ja rasve tarbid, seda vähem ka magusaisu. Minul on kreekapähkliõli ja kookosrasv igapäevaseks kasutamiseks. Samas selle mängupiima joomist tuleks vältida, sest see pulbrist ja see sisaldab jälle suhkrut ehk SV. Kui juua piima, siis vaid täispiima, mis on see 3,5%.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. December 2013, kl 06.50

Tere,

seekord siis jälle tagasihoidlikum tulemus -400g. Loodsin küll veidi rohkem, aga... Noh hea seegi. Peaasi, et ikka allapoole need numbrid liiguvad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: Marjotu
Kuupäev: 06. December 2013, kl 13.30

Ei mingit rõõmu, puhas kurbus .EKs ise muidugi olen selle endale teinud. No lihtsalt haige lapsega kodus olemine teeb motivatsioonile kriipsu peale + 0 liikumist. Kokkuvõtteks +1,1 kg confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 07. December 2013, kl 09.14

Mina nägin kaalul ka 75 ära smiling smiley Reedene tulemus aga nii ilus ei olnud ning kokku -500g.

Murjamike
tas meie tabel lõppeb 2n pärast ära...?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. December 2013, kl 09.59

Mina küll ei tahaks, et meie tabel ära lõppeks. Võiks ikka edasi jätkata nendega, kel ikka veel eesmärk saavutamata ja eriti tore, kui suhtleksime nädala sees ka,mitte ainult reedeti smiling smiley
Mul siin 60% eesmärgist saavutatud, aga ikka väga palju vaja veel alla saada. Soovisin ju uueks aastaks 7 ette saada, aga vähemalt 6kg oleks vaja veel alla saada.

Praegu just raske periood ju tulemas, kus vaja meeletult kiusatustega võidelda. Hea kui oleksime 11sele toeks.
On teil jõulude osas mingeid plaane ka selle söömisega või mitte söömisega ning ka liikumisega? Kuidas kavatsete selle perioodi üle elada?
Ma pole ise suutnud veel välja mõelda, mis ma sel perioodil süüa vaaritan. 2 päeva võõrustan ise külalisi ja siis 2 päeva käin mööda sugulasi. Oehhh, see saab raske olema.
Peab ikka need suusad ära ostma, et sinna vahele suusatada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. December 2013, kl 15.26

tere kah!
Ma sain ka üle pika aja siia istuda.. tongue sticking out smiley Kaal jälle reedeks tõusnud, seekord oli juba 66,9 (+0,3), see ka ilmselt seotud algava "punaste pühadega", muuga maseda seletada ei oska, sest siis on mul kaal tavaliselt 1-2 kg suurem, kui tavaliselt ja olemine selline paistes ja vastik-vastik.. ohh, milleks meile see jama.. ? Sellel neljapäeval läheb siis see jõulupidude laine lahti, minul vähemlalt küll. Püüan enda söömisi tasakaalustada jooksmise, zumba või line tantsu trennidega, loodetavasti tuleb ka rohkem lund, et saaks suusatamas käima hakata.. Ma nii loodan, et saan uuel aastal minna personaaltreenerite koolitusele, et siis saaks end ja ka teisi soovijaid rohkem aidata..selleks on aga vaja piisav summa kokku saada.. sad smiley tongue sticking out smiley

Ilusat jõuluaja algust ja mõnusat ootust teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 13. December 2013, kl 13.57

No 59,2 on täna hommikul smiling smiley. 75,0 nägin ka nädala sees ära, aga vot 74,9ni veel ei saanud. Graafikust olen maas, aga pole hullu... suund on vähemasti õige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. December 2013, kl 23.22

Tere sõbrad!

Mina liigun kindlalt tõusuteel, täna hommikul oli juba kaalul 67,1 (+0,2). Ei tea, kas on see juba jõulu(m)eelne näit või mis.. nojahh, ega trenni pole viimasel ajal eriti jõudnudki..ja magusale pole kah risti ette löönud.. Tuleb end ikka tõsiselt käsile võtta, muidu ei saa kuidagi kohe reele.. tongue sticking out smiley Pole praegu mingit motivatsiooniallikat kah, mis mind tagant sunniks. Õnneks ei isuta mul kohe üldse mitte piparkookide järele, nagu seda eelnevatel aastatel (v.a eelmisel) on ette tulnud.. siis oleks see number vist juba seitsmega alanud.. :O
Aga mis seal ikka, mina püüan ikka jätkata senikaua, kuniks on seltskonda ja eesmärk käes.

Ilusaid algavaid pidustusi teile! Minul on järgmisel nädalal paar-kolm korralikku söömaaega ees ootamas, kooli jõululõuna ja ämma juubel laupäeval. Õnneks saab siis reedel juba ära kaalutud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Kuupäev: 14. December 2013, kl 09.25

Anny - kõlab nagu sa oleksid mina. Mul on ämma juubel lauba ja ka kooli lõuna järgmisel nädalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. December 2013, kl 13.20

Selle nädalavahetusega läks kõik pekki smiling smiley
Trenni jõudsin sel nädalal teha kokku 4h vaid ja nüüd nv oli korralik pralle.
Alko ju annab ropult kaloreid. Eile oli totaalne veepäev ja valutasin pead, aga kaal küll kusagile allapoole ei liikunud.
Kui suudaks veel need pühad selliselt üle elada, et juurde ei tuleks, aga suht naiivo jutt eks? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: anny22
Kuupäev: 20. December 2013, kl 16.54

tere sõbrad!
Minu kaal oli täna suts miinuses: 67,0 (-0,1) grinning smiley Homme on siis ämma juubel, vaaritan juba täna siin üht koma teist kokku.. kohe-kohe panen ka leivad ahju ja kapsapoti hauduma, sült juba keeb potis.. winking smiley majakoristamine jätkub ka veel täie hooga, nii, et üht-teist saab ka kohe maha kulutatud.. grinning smiley Kas meie duellikene siin hakkab ka lõpusirgele jõudma?
mina kavatsen ikka mingit moodi uuel aastaljätkata, kuni oma eesmärgini lõpuks jõuan..

Ilusaid jõulupühi ja lahket jõulutaati teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: jõulurõõm
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. December 2013, kl 17.38

anny22, me siis täitsa ühtekad sel nädalalsmiling smiley
Ega nädala pärast miinust ei julgegi loota :p

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.