Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. January 2014, kl 21.43

Mina ka kuulsin sellest midagi...lugenud pole, ei paku ka huvi.
Miks...ma vist pole ka nii edev smiling smiley ei oskagi muud öelda smiling smiley

Mees ostis täna Selverist Puuvilja-kaeraküpsist, neid mis müüakse lahtiselt, ma pole elusees nii head kaeraküpsist saanud smiling smiley kahjuks ka palju kaloreid 100g/450kcal
Õnneks lastele meeldis ja mina sain pooliku küpsise.
Kui teil lapsed söövad siis soovitan smiling smiley teile ei soovita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. January 2014, kl 21.46


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.09

Hommikust, kaalusõbrannad! Täna olen varajane winking smiley

Minu kaalunumber 81,9 ( -0,9). Igati korralik tulemus, olen väga rahul smiling smiley


Kadri, mina olin see, kes omale selle uue diagnostilise kaalu paar kuud tagasi ostis. Ma hetkel ei ole veel eelmise nädalaga tulemusi võrrelnud, teen seda veidi hiljem smiling smiley Ma tean seda jah, et need taatlemata kodukaalud võivad rasva% vähem näidata, aga mis seal ikka. Ma ei ole käinud oma kaalunäitusid ametliku diagnostikaga võrdlemas, teen seda kunagi tulevikus, võibolla siis ,kui olen oma eesmärkidele veidi lähemal. Ainuke asi mida ma loodan, et kui kaal %-te valetab, siis loodan, et ta valetab igakord ühte moodi ja kokkuvõttes annab ta mulle ikka kätte info, et kas minu kehakaal langeb rasvaprotseni arvelt või millegi muu arvelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.14

Tõstsin toidutabelis uue nädala ette. Siit link, mis viib nädal 3/2014 tabelisse...



Võistlus: "Me suudame!" Nädal 3/2014

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.18

Tere hommikust!

Minu kaal näitas siis hommikul 80,5 kg (-0,6), olen ka täitsa rahul. Nüüd jääb veel ainult oodata, kas ma järgmine nädal saan 7 ette või ei saa. Korralikult juua ja ma usun, et saab kätte. Nädalavahetusel läheb mul ülejäänud pere Soome sünnipäevale, meie beebiga jääme ainult kahekesi koju, nii et nv läheb seekord kergelt, ainult enda söögi pärast vaja muretseda ja eile ma käisin suuremas poes ja varusin endale igasugust kerget kraami ka juba. Tänu sellele jõudsin koju suht hilja ja kui tüdruk hakkas oma muffineid küpsetama, läksin mina juba beebiga üles korrusele magamathumbs up. Nii et ainult lõhnad jõudsid mingi hetk minuni ja nüüd hommikul olid juba kõik korralikult ära pakitud......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.33

Hommik!

Minul täna 61.6 (-0.9)
Olen ka rahul...no lootsin -1kg ära saada, ei teagi kumb mõjus kas õhtune kaeraküpsis või 80min kiirkõndi vankriga. Pole hullu, järgmine nädal tuleb -1 ära smiling smiley

KurrNurr, muidugi saad 7 ette, sul nii vähe minna, usun, et peale lahjat nädalavahetust on see 7 sul juba esmaspäeval ees. See on hea tunne kui nr. muutub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.42

KurrNurr ja Annn, väga tublid !

KurrNurr - Sulle panen ma kohustuseks järgmine reede näidata numbrit mis algab 7-ga !

Annn - Sinu kohustus on järgmine nädal kindlasti miinus saada, sest seni pole Sa meie tabelis kordagi kahel nädalal järjest miinust näidanud. Nüüd aitab. Sa teed selle ära, eks !

winking smiley

----------------
Kõik korralikult vett jooma !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.55

Vurr, sa ise oled ka väga tubli! -0.9 on ju tegelikult peaaegu maksimaalne mida saab/võib nädalas maha võtta smiling smiley

Ja muidugi tuleb miinus smiling smiley aitab nendest plussidest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.55

Tublid, kellel miinused ees. Mina pean plussiga leppima, 76,1 (+0,4). Nädala teine pool lihtsalt hakkas allamäge minema. Ei oska magusale ei öelda, ilmad suht vihmased ja õue ei läinud. Nii ma konutasin tee ja koogitükiga teleka ees viimased 3-4 päeva. Beebi on ka öö ja päevad ära vahetanud. Väsimus kimbutab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 08.24

Pärlike. Jah, sinu menüüd vaadates on seal tõesti väga suur osa magusat( kodujuustukooki, torti, sorbetti, ohtralt müslibatoone- ilmselt puhas süsivesikupomm, muffineid, jäätist) ning ka hamburgerit ja päris palju viinamarju.
Ütleme nii, et need toidud ei ole tõesti päris õiged kaalu langetamiseks. Kuna ma eeldan, et need tordid-koogid ja muu kraam sulle ise koju ei pressi, siis võta omale paber ja pane kirja kõikvõimalikku lahjat kraami, mida järgmisel poekülastusel osta. Ja ära osta omale koju näksimiseks neid müslibatoone. Nendest on ca. 70% ikkagi süsikaid.
Kui sa kulutad iga päev mingi osa oma toidust suure kaloraaziga näksimise peale, siis jääb ülejäänud päevaks selle võrra vähem. Proovi mõelda nii, et selle sama torditüki asemel võiksid sa ära süüa nt. 2 karpi kodujuust või õle 10-ne õhulise näkileiva koos toorjuustuga või siis teha omale pesukausi sisse toorsalatit ... Ja vesi, vesi, vesi !

Tee nüüd sellest nädalast muutus oma menüüsse, pinguta. See nädal saabkindlasti raskem olema, sest mot. on maas, aga kui saad järgmine nädal miinuse, aitab see jälle motti tõsta ja hoida. Pinguta koos meiega !

Ning kuna sul on ka beebi, siis pead kindlasti rohkem vedelikku tarbima !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.33

Aitäh Vurr positiivse sõnumi eest. Püüan pingutada. Millist näkileiba ja toorjuustu eelistada. Pean hoolikalt jälgima mida ka söön, näiteks kapsalised ja müsli pean mängust välja jätma (selgus, nüüd hiljaaegu, et kaerahelbed tekitavad Lapsel puhistus: võitleme gaasidega), ka kõrgema protsendiga kohupiim jääb ära. Mind motiveerib liikumine. Tean kui saan pikema ringi jalutada, siis tarbin vähem kaloririkast toitu. Palun soovitage, mida lahjemat osta, enne kui poodi torman Kel mahti... Ette tänades

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.40

kiire kaaly edastamine 81,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.46

Tere

Minu kaal sama ehk 77,8 kg. Terve jaanuar kipub olema väga kiire ja tunnistan, et hetkel kaalulangetamisele ei keskendu - eesmärgiks on sellel pingelisel ajal kaalu säilitada, et siis veebruaris jälle kahanema hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 10. January 2014, kl 10.04

Tervitused!

Minu kaal täna 66,8. Mis kergelt tulnud, see ka kergelt läheb - näe, ei käigi ainult raha kohta. Tegelikult saan nüüd jälle rattale aega kulutada ja ujumas käia. Traditsioonilised jõulutoidud on ka otsas ja mulle meelepärased salatid jälle menüüs.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 10.14

Pärlike, mina soovitan sulle leibadest wasa näkileibasid, wasa original ja wasa fiber. Mulle isiklikult meeldivad need, olen proovinud ka neid õhukesi aga neid pean sööma 4tk et kõhtu midagi saaks, paksemaid 2tk.
Kanasink on hea, need õhukesed viilud ja forell ka pakis viilud.
Kanafilee, munad.
Üks tuttav, kes kiiresti kaalust alla võttis avaldas saladuse, et sööb palju kala, see ei pidavat rasvaks minema ja kõik jahutooted menüüst välja. Ta pole juba 2a võileibu söönud.
Sööb palju liha salatiga, köögiviljadega. Ta ei loe kaloreid smiling smiley
Niiet proovin ka edaspidi igasugust kala rohkem süüa smiling smiley
Eks igaüks leiab oma lemmik toiduained ja nagu ütlesid pead jälgima mis beebile sobib. Usun, et need tordid, koogid pole ka beebile head, mõtle sellele, et kõik mida praegu sööd, sööb ka sinu laps. Sa ju tahad talle pakkuda tervislikku toitu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 10.27

Aitäh annn, Vaatan kriitilise pilguga mida ma söön. Raske saab olema, kui teadlikult peab jälgima mida kui palju sööd. Kuid püüan..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 10.51

Mina hoolitsen selle eest, et mul oleks kodus alati olemas toorsalati materjal ( jääsalat või hiinakapsas, tomat, kurk). Et ei tekiks päris mäletseja tunnet, võiks ju kodus olla olema karbike tuunika vees, nt. suitsukana koib ( et sealt salati peale tükke lõigata) või broilerifilee ( et see tükkidena ära praadida ja siis salatilisana kasutada). Võileiva asendajateks on mul kodus olemas 3 sorti näkileibasid: wasa õhulised näkileivad ( valge -lillaga pakk), siis FinnCrisp õhukesed kitsad näkileivad ( originaal) ja siis veel on olemas ka Rainbow rukkinäkileivad ( need tavalised, paksemad). Lisaks näkileibadele on mul vee kodus koguaeg olemas need riisi-maisi vahvlid (need on soolased smiling smiley, kollane ümmargune silindri kujuline pakk,Rainbow). Näkileivade või "vahvlite peale panekuks on mul alati olemas mitu pakki toorjuustu ( enim maitseb küüslaugu), kapis võiks olemas olla ka mingit lahjemat sinki ( mina osatan tihti Vastse Kuustse Hommikusinki). Kindlasti peaks kodus oleams olema väike porgandi tagavara ja sügavkülmas võiks olla aedube ( muidugi kes neid armastab). Ja häda jaoks on mul alati kodus varuks ka mõned purgisupid. Nt. Salvesti hernesupp annab valmis keedetuna ca.60 kcal 100g kohta. Purgisuppe poes uudistades ei tohi unustada, et purgil on info selle sisu kohta, vett lisades muutub kalorite hulk poole väiksemaks !
Mina püüan ka oma menüüs vähendada saia-ja jahutoodete osakaalu, ning samuti ka kartulit. Hetkel nt. keedan nn. ühepajatoitu ( kapsas, porgand, kaalikas, aeduba, kanafilee, võibolla ka lillkapsas-kui potti mahub). Usun, et saab suht lahja kraam mitmeks päevakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.31

Maalt tagasi. Tabeli täidan hiljem lõpuni (maal oli ilusti toidukaal kaasas, aga netipulk ununes koju)ja jätkan ka uuel nädalal oma ampsude kirjapanekut.

Kaal täna 71.0 (-1,3). Tänu vee joomisele ja teie toele. Aitäh, kaalusõbrannadsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.43

Piretike, super tubli oled! Varsti juba 6-ga algav nr. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. January 2014, kl 12.32

Kiire tere töölt! Kaal sama, mis eelmisel nädalal, 67,1 (0,0).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 12.49

Hatugirl, ma näen, et Sa oled juba hommikul siin KA-s toimetanud ... aga numbrit meile siia ei ole andnud sad smiley Sa oled terve nädala tubli olnud, usun, et sul on ilus number meie jaoks varuks smiling smiley ... anna aga oma number nüüd siia smiling smiley

Varsti hakkab juba meie ICanDoIt teiselpool maakera ka ärkama ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.13

Jaa, ma hommikul hakkasin siia nr kirja panema,kui mees helistas,et tuleb töölt koju ja vaja ruttu linnas arstil käia.Nüüd siis tagasi.
Kaal täna 88,6kg (-1,6kg)spinning smiley sticking its tongue out.Mul kaal paneb mõnuga üles-alla.Ei tea kas asi kaalus või ongi minuga nii.Järgmine nädal peaks uue kaalu ka kätte saama,eks siis näe mis see teeb.
Homne päev toitun suuresti näksist (ehk rämpsust),sest ees ootab šoppamine naaberriigis.Samas kuna saab terve päev ringi marssida,siis pole hullu.
Tahtsin eile õhtul veel trenažööril hoolega vändata aga peale 12min väntamist hakkas pea jubedalt ringi käima.Veidi aega hiljem läks ka süda pahaks ja pea hakkas kumisema(rõhuma).Heitsin siis voodisse pikale ja nagu karussellis oleks olnud.Kõik käis ringi ja süda paha.Ei tea kas asi oli selles,et jõin eile tavapärase 1 tassi asemel 3 tassi kohvi + veel rattasõit ja siis lõi vererõhu kõrgeks?Jube oli igatahes.
Olen uuel nädalal ka tabelit täitmas.Sattusin täitsa hasarti sellest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.21

Vau, Hatugirl, thumbs up super tulemus ! Korda seda ka järgmisel nädalal. Sinu puhul on üks kindel reegel. Kui sa pingutad, siis kukub kolinal, aga kui lased käest siis tõuseb linnutiivul taevasse ... Sinu probleem kipub olema järjepidevuse puudumises smiling smiley Igatahes super tubli ja püüa nüüd kohe mitu head nädalat järje peal püsida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.46

Vauu, ka minu poolt Hatugirl ja Maalia, mõlemal -1.6kg...kui mina kaalul sellist nr. näeks ei usuks vist, arvaks, et kaal katki smiling smiley
See on hea tunne küll smiling smiley

Jätkake samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 14.22

Premeerisin end täna hamburgeriga, ärge pange pahaks - mahutan kaloritesse.
Räägitakse, et kehal on komme kinni hoida numbritest, milles ta on harjunud olema, äkki on ka see üks põhjus, miks sel nädalal kaal kiiremini langes.
Järgmine preemia on silmapiiril - kui reedel saan 6ga algava arvu kirja panna, ostan uued teksadwinking smiley
Mina nähtavasti osaleks avalikus kampaanias, kuid kahjuks pole lapsehoidjat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 10. January 2014, kl 14.29

ˇMa tulen esmaspäev vist tagasi juba teie sekka smiling smiley Hakkan korralikult tegelema kõigega ..nv ajan veel oma isiklikud asjad korda elus siis rahuneb olukord.
Ilma kaaluabita ei saa ikka ei lange kaal ja tuju halb confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.13

Tänan teid!
Juhhuu... Merli tuleb tagasi!Tubli,et aru said,et ilma kaalusõbrannadeta ei saa!winking smiley
Vurril jälle õigus - mul ei ole püsivust.Üks nädal läheb hästi ja järgmine jälle aia taha.No nuu PEAB tulema teine õnnestunud nädal ka otsa! VURR,ära lase mul seda unustada ja riidle kui vaja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.41

Merili, muidugi tule tagasi, siis on mõtted siin, mitte sellel raskel asjal mis su elus just oli.

Mõtlesin just, et iga asi saab kord otsa, nii ka meie duell kunagi, kui me kõik saledad oleme, see saab üks kurb päev olema, olen teiega nii ära harjunud, et ei kujuta ettegi, et ühel hommikul ärkan ja ei saagi lugeda kuidas teil läheb smiling smiley
Aga, ok, praegu sellele ei mõtle vaid naudime igat päeva kui saame koos olla ja oleme tublid kaalulangetajad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. January 2014, kl 16.03

Tänan ka vurri nii põhjaliku toidu loenduse eest, on millele tähelepani pöörata. Kuid ikkagi ei saanud puuviljakorvikesele ei öelda.(lohutan, et väiksem kui torditükk).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. January 2014, kl 16.11

Õnneks / või kahjuks (kuidas võtta winking smiley ) ilmselt kestab meie duell vee ikka "mõnda aega". Tean, et mina ei ole väga kiire kaalulangetaja ja eesmärk on minul ka veel kaugel kaugel. Eelnenud duelli põhjal võin ka öelda, et järjepidevust ja kangekaelsust mul jätkub, nii, et praegu ei ole vaja küll duelli lõppemise pärast muret tunda. Eelmises duellis pidasin ma vastu vist poolteist aastat ja kui KurrNurr poleks mind maha jätnud winking smiley ( läks titaootele), siis võibolla oleks ma kauemgi teistega sõdinud smiling smiley Loobusin eelmisest duellist, sest ei jaksanud enam lõputuid vabandusi kuulata: kellel polnud aega, polnud tuju, kiire on, läks käest, nädalavahetusel ei viitsi, järgmine nädal proovin, homme alustan, ülehomme alustan, esmaspäeval võtan ennast käsile jne jne- ja niimoodi kuude viisi... 0-tulemustega.
Nüüd aga on ohjad minu käes winking smileywinking smileywinking smiley ja ma kavatsen neid kuni lõpuni pinges hoida ! nii, et pidage vastu - teeme koos nendele ülekilodele ära !

--------
Tegin just mustsõstra-laimi jäävett. Polegi väga hapu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.