Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 16. January 2014, kl 16.37

Tervitused üle pika aja!

Veel nädal ja minu makstud aeg saab täis. Teen siis ka vahe sisse, sest olen nii väikeseks jäänud, et talveriietest paistan veel napilt välja. Sattusin hoogu, esialgne plaan oli 70 kg ehk et 68 kg väikese tagavara tarbeks. Püüan mitte juurde võtta, kaalu hoida no kuni aprillini, siis ehk kohtume jälle. Lubatud 65, vast väikese komatagusega, saan siiski tehtud

Selle suhkru suhtes võtke ikka selge seisukoht. Tordipõhja tehes pole vaja sugugi supilusikatäis muna kohta lisada, ka teelusikatäis ajab asja ära. Kala on kombeks suure suhkrukogusega soolata, aga see pole vajalik kui hambaid suus on - suhkur teeb liha pehmeks ja roisutab kiiresti rootslastele meelepäraseks (graaviks). Ärgem kindlasti piirake süsivesikuid aedvilja, puuvilja arvelt, isegi leib ja makaronid pole miski loodusõnnetus. Tarbides rasvavaest valmistoitu, saame tihti suure hulga maitseks lisatud suhkrust süsivesikuid. Muide, osa kauba koostise loetelus on süsivesikute suhkrute osa eraldi välja toodud. On ju teada, et kõik mis hästi maitseb, on enamasti paksukstegev ja tervisele kahjulik.

Ja veel, jälgige heas vormis saledaid inimesi ja nede tegelikku toitumist, ärge kuulake, mis nad räägivad - paksukeste ja saledate suhtumine mõõtudesse ( palju, suur tükk, jne ) on ikka väga erinevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. January 2014, kl 17.33

See on kui numbreid ilusasti ei vaata ja tahaks targutada eye rolling smiley smiling smiley
Loogiline, et ei saa suhkut nii palju olla smiling smiley

Maalia, see on küll kahju, et sa pausi teed sad smiley

Praegu peaks just inimesi juurde tulema...suveks ju vaja saledaks saada, aga meil järgest kaovad ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 16. January 2014, kl 17.51

Helloouu!

Nii tore on tagasi olla. Ma proovisin eile vist 100 korda KA lehte avada. Ja lasin isegi oma öel teisel pool USA seda teha. Mõtlesin, et asi äkki mu arvutis grinning smiley. Aga tore, et nüüd kõik korras on.

Üleüldiselt mulle hästi ei mõjunud see, et ei saanud foorumit lugeda ja kaasa mõelda. Loodan, et enam nii ei juhtu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. January 2014, kl 17.54

Mina ka käisin eile seda lehte oma 100 korda proovimas, kohe kuidagi midagi oli nii puudu.....hommikul kui ärkasin, olin jälle proovimas....täiesti sõltlanetongue sticking out smiley ja lõpuks ka lasin oma tütrel oma toas arvutis proovidaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. January 2014, kl 20.32

Maalia, mõnes osas olen Sinuga nõus, mõnes mitte: rasvavaest valmistoitu kindlasti ei poolda, lisaks igasugused light- tooted, kus rasv on asendatud suhkruga, mis on veel hullem variant. Samas makaron pole küll mingi täisväärtuslik toiduaine, puhas jahuplönn, vabandust väljenduse pärast, mõte jääb samaks. See, mis mõjub Sinule, ei pruugi mõjuda teisele inimesele, näiteks minu kaal jäi peaaegu aastaks vahepeal seisma, kuigi alla oli vaja võtta veel üle 10 kg ja ma ei saanud seda muudmoodi liikuma, kui eemaldasin menüüst palju süsivesikuid andvad tooted: leib, riis, kartul, makaronid jne. Loomulikult ma ei räägi, et peaks 100% loobuma, aga selle valiku teeb juba igaüks oam organismi tunnetades ise. Juurviljadest (reeglina nendest, mis kasvavad maa peal) saab palju kasulikke süsiveikuid, neid ei peaks kindlasti vältima. Samuti ei ole ohtra puuvilja söömine kasulik, kõike ikka mõõdukalt ja oma vajadusi tunnetades. Edu sulle kaaluhoidmisel ja õnnitlused, Maalia!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. January 2014, kl 22.14

Arvan, et kuna Maalia toiduportsud on ilmselt meie enamuse harjumustega võrreldes küllaltki väikesed, siis võiks tõesti olla nõus, et sellistes pisikestes kogustes võib vahel ka makarone süüa. Olgem ausad, et ega vist pole vahet kas süüa "vahelduseks " tükk kooki või väike portsjon makarone- kellel mille järgi isu on.
Mina isiklikult püüan samuti makarone vältida- nii palju kui õnnestub. Aga samas peavad inimesed endale aru andma, et ei ole mõtet lülitada menüüst välja makarone ja samas vitsutada kahe suupoolega näiteks pannkooke smiling smiley ( suvaline näide). Või siis loobuda saiast, kartulist ja riisist selleks, et süüa rohkem komme - šokolaadi.
No olgem ausad, et selliseid päevi ikka kohtab ka , kus päeva jooksul süüakse üks korralik toidukord ja ülejäänud kalorid on kulunud magusa´või näkside peale. See dieeditamise periood peaks olema see aeg, kus me sunnime ´ja harjutame ennast sööma neid asju mida me arvame enda kehale õiged olema.
Selleks aga, et osata seda õiget välja valida, peaks natuke lugema siit ja sealt smiling smiley Küll lõpuks midagi ikka külge jääb. Kõigepealt tuleb teadmised hankida, seejärel püüda neid hakata tasapisi rakendama. Kui teadmisi pole, siis pole ka mille põhjal valikuid teha. See ei ole selline teema, et lähen küsin foorumist, et kuulge " kas makaronid on head või halvad" winking smiley Üks ütleb, anna aga minna, teine ütleb, et ei-ei-ei ja kusjuures mõlemal võib õigus olla, ... oma vaatenurgast vaadatuna. Sest me ei tea mitte kunagi ühegi soovitaja põhimõtteid, eesmärke, kogemusi, põhjuseid. Hea näide on diabeetikud kus üks võib rahulikult tatart vitsutada, teisel viskab tatar veresuhkru kohe lakke.

Kõigi nende asjade pärast ongi oluline, et me siin arutaks, suhtleks, küsiks, vastaks, mõtleks koos ja mõtleks ka kaasa. Siis on suurem tõenäosus, et kui me kunagi omadega eesmärgini jõuame, oskame seal ka püsida smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 16.01.2014 22.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 07.04

......ja nagu me omast käest juba teame, et langetamine polegi nii raske, hoopis kaalus püsimine on palju raskemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 07.05

Nojah......aga Vurr, tadaaaaaaa, ma kaalusin täna hommikul 79,9 ehk siis taas -0,6 kg kaalukadu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 17. January 2014, kl 07.45

Tere, täna siis väikese miinusega, 75,7 (-0,4). Kuigi oli magamata öö, tõi see päikese päevasse.
Püüan nüüd uuesti mitte ületada 76 kg, väike eesmärk järgmiseks nädalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.15

Hommik!

Minul täna 61.6 (0)

Nagu öeldakse: "Tahtsin parimat, aga välja tuli nagu alati" smiling smiley
Tegelikult pole enda peale väga kuri, sest püüdsin tõesti, ei olnud ühtegi väga käest läinud päeva....aga looduse vastu ei saa smiling smiley

Järgmine nädal enam vabandusi pole ja miinus peab tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.16

Tere hommikust !

KurrNurr, Wow... 7- ees thumbs up, väga tubli, palju õnne ! ... aga ma tean, et sa ei peatu ja põrutada 75-ni välja samas tempost !

Pärlike, tubli thumbs up , said miinuse kätte !Järgmine nädal püüa ikka ka vähemalt paarsada grammi miinust saada, eks smiling smiley

Annn, see nädal saad veel andeks, aga järgmise nädala lubadust pead pidama, muidu ... winking smiley



Minu enda number 81,7 ( -0,2). Väike küll , aga peaasi, et miinus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.01.2014 08.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.23

uue nädala toidutabel


" Me suudame!"


pange siis vana nädala lõppu veel oma number ka kirja smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.01.2014 08.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.34

Hommik! Taaskord minule juba kohane 66,6 (-0,5), no ei aidanud need pikad kõndimisringid ega juustu piiramine ka midagi, ehk veel muutub. Nädala lõikes jäin süsikatega normidesse. Viimastel päevadel pole jõudnud hommikust süüa ja kaloreid ei ole ka alati täis söönud, võibolla ka sellest. Püüan uuel nädalal hoolikam olla. Ilusat algavat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. January 2014, kl 08.39

Annn, meil täpselt 5 kg vahet, ohh kui õnnelik ma oleksin sinu kaalus olles smiling smiley Muuseas eile avastasin, et olen jõudnud oma kehamassiindeksiga ideaalkaalu ülemisse otsa, juhhuu! Aga kaaluabi pakub mu ideaalkaaluks 58,5 kg ehk veel 8kg maha võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. January 2014, kl 09.20

Kadri, oled nii tubli, et varsti jõuad minust ette smiling smiley kui ma siin seda jokutamist ei jäta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. January 2014, kl 10.00

Hommikust!
Minu tänane vana kaal 88,3kg ehk -300g. Tabelisse palun aga panna uue kaalu järgi 88,8kg (+200g).Noh pole hullu.Vähemalt pole 4kg vahet nagu Kadril.
Mina mõõdan ka ennast korra kuus ehk iga kuu alguses.Aga vaid vööümbermõõtu ja reieümbermõõtu.Kaalukadu nagu eriliselt polegi aga vü on 7cm alates septembrist vähenenudthumbs up.Teist sama palju veel ja saan kahekohalist numbrit näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 17. January 2014, kl 10.08

Minu kaal täna 66,2 kg mis teeb vist -0,6. Ujutud ja ratast tehtud päeva kalaorite ulatuses nagu ikka, aga tulemus on kesisem. Juurdlemine annab süü ajada roheliste ehk türgi ehk meie pere moodi 'juppubade' peale. Tegin nad küüslaugu ja tüümianiga ja soola läks palju, kuigi tüümianiga maitsestamisel pole soola vajagi. Mälu järgi eile joodud vesi pole nagu lahkunud.

Täna tantsima ja homme istun peolauas, mille katan jalapeno ja ingveriga maitsestatud krevetisupi, seakaelaga šokolaadis ning pavlovaga. Mingeid snäkke ei tule, ainult salateid lisandiks seakaelale. Panen külalised oma menüü peale. Avarii puhuks keedan praegu suure potitäie mulgikapsaid lihaga. Avarii tähendab paari võimalikku virilat nägu hiiglasliku kõhu kohal. Ülejäänud kapsad panen portsjonitena sügavkülma, kust neid vahetevahel argipäeva toiduks saab mõnusasti tarvitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 10.32

Väga tublid oleme kõik olnud. Seni pole tabelis veel ühtegi punast märget vaja olnud teha. Hatugirli + (pluss) täna punasega kirja ei lähe, sest tegelikult on Sul ju miinus smiling smiley
Anka võtsin tabelist välja ... kahju.

Ja Maalia, sinu peolaua kirjeldus kõlas väga isuäratavalt thumbs up, ning loomulikult ei saa ma mainimata jätta, et Sulle on antud erakordne anne sõnu hästi ritta seda winking smiley
Kuna homme ühtegi kalendripõhist tähtpäeva ei ole, mille puhul peolauatada, siis äkki on Sul endal mõni tähtpäev. Soovin igaks juhuks õnne ja tervist ! smiling smiley ...ja kui tähtpäeva ei ole, siis õnne ja tervist läheb ikka kõigil tarvis winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.01.2014 10.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 17. January 2014, kl 11.08

Taas linnas. Kaal näitab maagilised 70.0 (-1,0).
Päevad läbi ja viimased päevad sai ka rohekm liikumise, mitte söömisega aega veedetudsmiling smiley

Uue nädala jätan täitmise vahele - sõidan linna ja maa vahet, kolin suurt noormeest. Paistab, et kaalu ja kaloritega enam tülli ei kisu. Eile ema lauas söömine oli juba täitsa mõnus (ema oli minu jaoks ekstra sepikut ja kanafileesinki ostnud ning kõrvitsat keetnudsmiling smiley ). Ja valikud üldse on läinud tervislikumaks ja ka lihtsam on tühisest toidust loobuda. Nii tore!

Paistab et tuleb ilus karge ja päikse-lumine nädalavahetus. Nautige!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 17. January 2014, kl 11.41

Aitähh, Vurr!

Nagu ongi tähtpäev, mees saab minust aasta vanemaks. Annan talle soovid edasi. Ta naudib minu kaalulisi tegevusi täiega - nii mitmekesist menüüd kui kenamat abikaasat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 17. January 2014, kl 14.53

Nii kihvt ja nii tublid, miinused miinused miinused!

Minu enda kaal 75,1 (-1,0). Aga mind painab mure, sest mu toitumine ei ole ikka päris see, nagu ma tegelikult tahaks. Pean vabandama hakkama, aga tõsiselt-üliraske on mitte võtta paar krõpsu igast erinevast pakist, kui kogu see korv koguaeg mul nina all on...ma isegi ei armasta krõpse, aga ma ikkagi söön...täiesti ajuvaba. Teiseks, suur panipaik on küpsiseid ja komme täis ja kuna ma enamik aja töötan ju elutoas-köögis ja lastele käin sealt toitu võtmas jne, siis mingi hetk ma lihtsalt murdun. Kui need näksimised menüüst välja saaks, ja asendaks 200-300 kcal palju kasulikumaga, oleks ma rahul. Mõistus ütleb mulle, et need on mõttetud-tühjad kalorid, aga näädsa...ikkagi ei saa ilma. Seetõttu mul just nädalavahetused meeldivad. Olen köögist kaugel ja tulen võtan ainult nälja korral toitu ega jää siia kauemaks nillima, et mingid isud saaks tekkida.

Ideid kellelgi, et mind suunata/aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. January 2014, kl 16.32

ICanDoIt, see on nii naljakas kuidas sa sellest panipaigast räägid, ma kujutan seda juba oma vaimusilmas ette...riiulid magusat täis, šokohooliku paradiis, kas need lapsed ka saavad sinna sisse siis kui tahavad, või käib see uks lukku smiling smiley
Kas need kelle juures elad on kõik ülekaalulised, ka lapsed?...sinu jutu järgi järeldan, kuigi see ei pea nii olema.

Tegelikult sulle midagi soovitada raske, kui mul lapsed komme söövad olen isegi murdunud ja mõne põske pistnud.

Perega sul vist rääkida pole mõtet, nad söövad ikka seal kus tahavad ja mida tahavad, proovi lihtsalt tugev olla ja iseloomu kasvatada smiling smiley

Võid muidugi ka ennast karistama hakata, võtad ühe krõpsu...kohe 5 või 10 kätekõverdust, küll siis isu ära läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 22.56

Mina ei oska Sulle, ICanDoIt muud soovitada kui, et pead lihtsalt iseloomu kasvatama. Aga fakt on see, et kõige targem on jätta võtmata see esimene amps. Usun, et seda on lihtsam võtmata jätta, kui järgmisi smiling smiley Vähemalt minuga on küll nii, et lihtsam on üldse mitte puutuda.

Katsetasin täna kalasupi tegemist, mingit konkreetset retsepti ma aluseks ei võtnud, aga välja kukkus isegi üsna söödav. Kalorite poolest 100g = 26 kcal, süsikaid 1,7g. Supp sa küllaltki vedelikurohke, olen seda pool õhtut käinud lörpimas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.12

Vurr, sul ikka tuleb neid häid söögiideid smiling smiley selle supiga tuleb mulle meelde koorene forelli-kreveti supp, mida kunagi pidevalt tegin, peaksin seda kohendama ja jälle järgmiseks nädalaks toit olemas.
Kartuli vist küll asendaks lillkapsaga, kardan seda kartulit...

Täna võtsin sügavkülmast oma püreesupi ühe portsu, täitsa hea oli, pole varem nii karbikestega külma toitu valmis pannud, nüüd mõtlesingi, et võiks teha, oleks hea võtta, kui nt. päeva kalorid hakkavad lõhki minema smiling smiley
Varem olen kuidagi vältinud sügavkülma toite, ei tegi miks.

Niiet, Vurr, tänud idee eest jälle smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 17.01.2014 23.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.30

Annn, ega ma ka tegelikult üleliia palju kartulit ei tahtnud panna. Kui sa kartuli kogust vaatad, siis see 300g kartulit on 3 keskmist kartulit, suure poti peale smiling smiley Aga kindlasti on võib kartuli asemel midagi muud panna. Igatahes saab 2 in 1 - rahuldatud kala isu ja söö palju jaksad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.50

annn, kusjuures, hostperes, ülekaalulisi ei ole, kuigi toituvad nad kesiselt ja korralikke toidukordi ei ole. Aga nad isegi väga magusat ei söögi, samuti mitte ka lapsed. Kõik on kogunenud aastatega, Halloweenist, sünnipäevadest, jõulud. Ja siis, kui nad ise ostavad, siis siin ostetakse ju kilode kaupa, suured kogused korraga. See kehtib ka krõpsude puhul, mida rohkem, seda soodsam.

Naljakas on ka see, et nad on mu eest kommid ära peitnud, aga ma kogemata olen peidupaigad üles leidnud. Lapsega peitust mängides, peitsin end veinikeldrisse ja mida ma näen..kast komme grinning smiley- Selle peale öeldi, et sa kunagi ju ei käi seal, ei käigi, aga nääd, hea peidukas oli grinning smiley. Teine koht oli kapp, kus hoitakse pabersalvrätte ja WC-paberit..grinning smiley Kammoon, mingi aeg saavad ju needki otsa ja mis mulle otsa vaatab...kommid grinning smiley. Päris naljakas, aga noh, kuigi ma tean, et need seal on, siis sealt ma kunagi midagi võtnud ei ole, sest need pole mu silme all. Ja ikkagi inimene unustab, õnneks grinning smiley

Aga mnja, unistan siin ikka, et kui tagasi tulen, siis loodan nii kiiresti kui võimalik omale üürikorteri leida (enne muidugi töö-kuigi tundub, et see saab olema väga raske), siis saan omale ise osta seda, mis tervisele hea, ei osta koju ahvatlusi ega muud sellist ja olen iseenda peremees. Ja siis proovin kõik retseptid ka ära.

Aga seni pean tõesti iseloomu kasvatama, ega siin muud ei ole. Aga usun, et see tuleb ajaga, suure tahtejõu ja sihikindlusega, nagu kõik muu siin elus smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati ICanDoIt 17.01.2014 23.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. January 2014, kl 09.30

ICanDoIt, siis sul ju vedanud, pere aitab sind...peidab komme smiling smiley
see näitab, et muretsevad sinu pärast või siis on kommidest kahju ja ei taha sulle anda...ok see viimane oli nali smiling smiley

Minul täna õhtul sünnipäevale minek, kardan natuke, sest see võib söömise sassi lüüa, pidu kestab hommikuni ja tavaliselt on siis järgmine päev suur isu...või pole üldse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 18. January 2014, kl 15.27

Olen lõunased praed asendanud suppidega, Enesetunne on kohe kergem. Magustoiduks banaan või jogurt. Mul on magusaisuga vastupidi, peitmise asemel rahuldan sell mõne kommi, küpsise või magusa teega. Muidu isu kasvab ja siis on variant hullem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. January 2014, kl 20.50

Tere! Ma lugesin jälle oma toitumisstiili (madala süsivesikute hulgaga toitumine) kohta uudist: kui kaal ei lange, siis võib asi olla ka valkude liigtarbimises. Lõin siis oma päeviku lahti ja tõdesin, et mu valgukogus on võrreldes rasvakogusega kahekordne, lisaks sellele on ju teada, et liigne valgu tarbimine koormab neere jne. Tuleb hakata vist päevamenüüsid ette koostama, et paremat tasakaalu saavutada. Nädalavahetused on üldse väga nirud, praegugi tarbitud vaid 50% päevanormist.

P.S keda magusaisud kimbutavad, siis lugesin, et kui tarbida 2 spl kookosõli päevas, siis see peaks magusaisu ära võtma. Magusaisu avaldub ka üldises kasulike rasvade väheses tarbimises.

Kuidas teil nädalavahetus möödub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 18. January 2014, kl 21.00

annn, maalisin neist nüüd ilusa pildi. Aga kahjuks ei ole asi nii roosiline. Mul on mitu mitu mitu ebameeldivat vestlust olnud nendega teemal, et ma sooviksin, et nad ostaksid majapidamisse rohkem juur-puu- ja köögivilju ning toite, mis sisaldavad valku. Ma ei teagi, kas see on minu kiusamiseks või nad lihtsalt ei saa aru, mida üritan saavutada. Aga ega mul muud üle jäägi, kui ju hakkama saada sellega, mis olemas on ja puuduolev ise osta.

Kadri2406, ka minul on nii, et tarvitan valku liiga palju, õnneks praegu veel kaal liigub, ja samas teen ka ju füüsilist trenni, et siis peabki nagunii valku rohkem sööma. Ka mina olen lugenud, et liigne valk koormab neere.
Aga seda ma tean kindlasti, et head rasvad mul menüüs puuduvad. See tervisliku eluviisi õppimine on üks huvitav tegevus. Ei tule see üleöö, koguaeg tuleb uut infot peale ja mõtteid, mida saaks veel paremini teha. Keegi teises duellis mainis, et kaalulangetajad peavad veel rohkemgi kasulikke rasvu tarbima, et kaalulangust enamgi toetada. Kui sul 50 % täis ainult, siis söö nt pähkleid: head rasvad, palju kaloreid ja madal süsivesiku kogus.

Ma olen nii laisk olnud täna, aga kuna just lõpetasin lõunasöögi, siis ootan tunnike, et trenniga alustada ja siis peaks oma energialaksu kätte saama ja ülejäänud päeva aktiivsem olema.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.