Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 21. January 2014, kl 17.54

Oeh jah ma loodan ka, muidugi on hea,et langeb mitte ei tõuse smiling smiley Vaatab mis ajapikku saab minust ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. January 2014, kl 17.57

"Me suudame!"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 21.01.2014 17.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 21. January 2014, kl 22.36

Vurr, peedi kohta ei oska kommentaare anda. Küll aga sushi. Sushi variante on erinevaid. Et sa kohe kaheksajalaga proovisid, WOW thumbs up. Ma ei julgeks seda nuusutadagi. Aga kõik on kinni harjumises, räägin nt ingverist. Ma vanasti ei suutnud pisikest tükkigi alla leenata. Siis hakkasin proovima kuivatatud ingverit, mis oli vist suhkruga kaetud vms ja maitsemeeled harjusid. Nüüd söön vabalt seda ingverit, mida sushi kõrvale pakutakse. Wasabi on mu lemmik, ilma selleta ei oleks sushi üldse nii hea ja sojakaste on muidugi thumbs up.

Aga minul kaal tõuseb, olen isegi suutnud kommidest ja krõpsudest eemale hoida ja söön ilusti, aga kaal tõuseb ...nüüd on veidi nagu arusaamatu. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. January 2014, kl 23.00

ICanDoIt, lugesin, et seda wasabit pannakse soja kaste sisse. No, ma nokkisin seda väikese tüki ja siis "määrisin" ampsule peale. Minu jaoks ei olnud see maitse hull ( seal sees vist ka mädarõigas), suur soja fänn ma ei ole, aga kuna "nii on ette nähtud" siis sõin ikka nii nagu peab smiling smiley Üldiselt aga sain tuttavatelt tagasisidet, et me tegime selle vea, et ostsime oma komplekti poest. Poe omad pidid jamad olema võrreldes "õigetest kohtadest" ostetutega. Eks arvata võib, et on erinevust ... värskelt tehtud pitsal ja poes seisnud pitsal on ka vahe ( võibolla pole kõige parem näide). Muidu aga mulle meeldis, sest mereannid mulle meeldivad ... kala , makra thumbs up

Pipu küsis, et kui õhukeselt ma peete eelmine kord koorisin ... hmmm, kes seda enam mäletab. Aga mulle tundub justkui, et ka peedil on selline koorealune kiht nagu kaalikal ja ma julgen arvata, et ma pigem koorisin ikka rohkem (kui vähe). Aga vot seda ma ei mäleta, kas ma ostsin eelmine kord suuri või väikesi peete. Võisin osta ka suuremaid, sest ostsin ju mahla tegemise jaoks.
Täna ma igatahes peetideni ja salati katsetamiseni ei jõudnud, äkki homme. Õhtu möödus lapse trenni tähe all ja siis veel paaris poes käimine... rassolnikut ka ei arvutanud välja. Panin selle poesupi kaloritega. Võib juhtuda, et minu supi see on äkki natuke rohkem liha, aga samas on minu supp kindlasti väiksema rasvasisaldusega, sest supile ei tekkinud peale "hangunud kihti", nagu Salvesti omale.
Ma ei ole oma vedeliku joomisega rahul, see mitme liitri korraga joomine tegi ikka uskumatult suure tagasilöögi. Aga tahaksin ikka uuesti rohkema vee joomist katsetada. Äkki nüüd- kus olen avalikult endaga rahulolematuse välja öelnud smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.01.2014 23.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. January 2014, kl 08.35

Minul ka kaal ei lange, no tegelikult pole ma väga tubli olnud... õnneks on püreesuppi ja seda ma nüüd kavatsengi 2päeva süüa, muidu reedel....see on juba nii varsti ju smiling smiley

Pipu, kuidas tervis?
Need haigused on jubedad...
Ma naudin veel seda aega kui 2a laps terve, ma ei mäletagi millal tal viimati nohu oli sügisel vist kui suuremal vennal oli ja tema ka siis sai, kui kuulen kui haiged on meie 2a sõbrakesed, kes lasteaias(söövad rohtusid järjest), siis tänan õnne, et ma ei pea teda veel sinna viima, järgmine aasta pole enam pääsu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 22.01.2014 08.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 22. January 2014, kl 09.37

Mul ka kaal ei lange. Ainult 1 päev läks ju metsa!!! Kui liikuda ei saa, lähen ka toidu vaatamisest suuremakssad smiley Väike poiss on kolmandat päeva vahelduva eduga palavikus ja niiii nohune. Olen poisiga kahekesi ja nii ei pääse ka kodust välja liikuma. Peab vist vanad võimlemisharjutused üles otsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. January 2014, kl 10.45

Annn .....( päevanorm 1200 kcal)
R- 1167 kcal
L- 2500 kcal
P- 1335 kcal
E- 1211 kcal
T- 1243 kcal
------------
5päeva- 7456kcal ( jagatuna päevade arvuga 5, tuleb päeva kohta 1491 kcal)

Kui Sa ise ütled, et Sul hakkabki kaal kohe tõusma, kui sööd üle 1200, ... siis on ju kaalutõus täiesti põhjendatud. Ega see sünnipäeval hangitud suurem energiahulk kuhugi ära ei kadunud. Lisaks on Sul ka vee joomine miinimumi piiril ning peaaegu igas päevas on kas kartul ( mida Sa ise ütled, et kardad ) või kooki.

Tee ise omad järeldused smiling smiley
Sa oled kogu meie pundist kõige "õhem" duellitaja, aga kuna Sul siiski on eesmärk langetada, siis pead sinna suunda ka töötama ja Sinult peabki see suuri pingutusi nõudma, sest Sa langetad n.ö. viimaseid kilosid smiling smiley Äkki peaksid jälgima, et kui eelmine päev läheb üle , siis pead järgmise/te päevaga/dega seda tasakaalustama ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 22.01.2014 10.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 22. January 2014, kl 11.00

Toorest peeti pole ka mina söönud, maitseb keedetud peet. Ka sushit pole ma söönud. Minu kaal kõigub üles alla, eks näib, mis reedel kaalunäit näitab. Piretike, mul on sama lugu, kui väljas liikuda ei saa, siis on tunne, et kodus paisun ja siis on suurem soov patustada, ja nii ka juhtub.
ICanDolt, ehk on tingitud su kaalu tõus tõhusast trennist. Sinu liikumine on väga intensiivne: Oled väga Tubli. Nagu erinevates portaalides on räägitud lihased "kasvavad". Et masendusse ei langeks soovitatakse ennast kord kuus mõõta. Isegi kui kaal tõuseb, mõõdud vähenevad. See on minu kogemuse näol läbielatud etapp. Tegelesin ka enne rasedust jooksuga, sai juba 10 km seljataha jätta ja kaks korda nädalas trennis käia (igatsen neid aegu...) oli ka kaaluga pidevalt probleeme, teed trenni kuid kaal tõuseb, See on vahe etapp, hiljem langeb. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. January 2014, kl 11.14

Hei! Mina ei tea üldse, mis mu kaal teeb, kaalusin viimati esmaspäeval ja enne reedet ei kaalu kah, harjutan end tulemusi hindama nädala lõikes. Täpselt sama meetodit, nagu Vurr Annn'le soovitas, et kui ühel päeval läheb kaloraaž üle, siis järgmisel võtta selle võrra vähemaks, mina rakendan süsivesikute arvestamisel: arvestan oma süsivesikute kogust nädala peale (mul on ette nähtud 7x40 e. 280g süsivesikuid ja kuidas see päevade peale jaotub, seda otsustan vastavalt vajadusele/olukorrale). Ma ei ole seda veel väga pikalt teinud, seega ei oska öelda, kui suur kasu sellest on.

Sel nädalal kaalulangust ei oota, sest tsükkel on kuu keskpaigas ja sel ajal mul alati kaal tõuseb ja paistes tunne on.

Vurr, kas liigne veejoomine tegi Sulle kahju?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. January 2014, kl 11.31

Kadri , ... mul oli üks äpardus vitamiinidega ( tekkis silmaga nähtav reaktsioon) ja mul oli vaja imekiirelt ! maoloputus teha. Seetõttu jõin otsese mõttes korraga ära mitu-mitu liitrit vett ... ja sellele järgnevatel päevadel oli vedeliku joomine täiesti vastumeelne ... Nüüd hakkab asi juba vist ununema, püüan ennast uuesti rohkem vee joomise lainele panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. January 2014, kl 12.11

Vurr, nii ma pole kunagi arvutanudki, aga see ju loogiline, et kuhu need ühel patupäeval saadud kalorid ikka jäävad. Loodan, et täna-homme tänu püreesupile kalorid täis ei tule ja ei hakka pingutama ka, et tuleks.

Tänud Vurr, hea mõtte eest, et kui kcal-d üle siis järgmine päev sellevõrra vähem smiling smiley proovin ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 22. January 2014, kl 14.14

Vurr, mina võtan 1 sushi rulli ja määrin selle wasabiga sisse...ja siis valan sojakastmega üle smiling smiley, jammi. Vahest lööb küll tuld ninast välja hot smiley, siis panen vähe vähem wasabit grinning smiley

Vurr´ il on õigus, et kalorid ära jaotada nädala lõikes. Ma juba enne täheldasin, et Kadri nii teebki.
Kombeks on ju igal pool arvutada tulemusi nädala lõikes. Et kaotada 0,5 kg nädalas peab kalorite defitsiit olema -3500 kcal/nädalas (vähemalt nii nad räägivad), kuid eks see sõltub paljudest muudest faktoritest.

pärlike, kaua see "tõus" niimoodi kestab? Jah, ma mõõtsin end ja olen kaotanud cm-d, kuid ikkagi see inimene ei ole rahul. Mind lihtsalt muserdab, et ma nii raske olen. Oeh...sad smiley Pärast tuleb välja, et pean üldse trennitamist vähendama (siis ka kcal), või siis ainult kardiot tegema, et lihast ei kasvaks...

annn, teine variant on patupäeva kalorid trennis välja higistada. Teadsid, et higi-on rasv, mis nutab the finger smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 22.01.2014 14.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. January 2014, kl 14.38

Nii, mina proovisin ära selle toore peediga salati, millest Pärlike meile rääkis...

teate, ei tohi asjadesse eelarvamusega suhtuda smiling smiley ... see salat on jummala hea thumbs up , ma võiksin seda iga päev krõmpsutada, kui keegi viitsiks mulle ainult koguaeg kraami riivida smiling smiley Kui see ka kaalualandamisele kaasa aitaks oleks super, aga üks asi on kindel, et vitamiinilaksu saab sellest küll kätte smiling smiley
Aga Kadri, sinu menüüsse see vist ei istu väga hästi, sest arvutasis selle 250g kohta, annab 11,5g süsikaid. Samas, mõnda päeva võibolla mahutaksid ka, need vist need kasulikumad süsikad smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 22.01.2014 14.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 22. January 2014, kl 15.45

ICanDolt, oi, täpselt ei mäleta, mul tõusis siis kui alustasin peale 1 ja 2 nädalat. Oligi nagu muserdav, mis toimub, liigutan ja mitte vähe ja siis kaalutõus. Tõusu on ka siis oodata kui liigne piimhappe on lihastes, seega lihased ülekoormatud, Võta kui sporti üheks elu osaks, kuid mitte kaalualandamiseks, näe kuidas su keha proportsionaalselt muutub, seda on silmaga ilus vaadata, ei ole lõtvunud nahka (nagu minul hetkel), ma veel taastun ja märtsis alustan taas jooksutreeninguga,smiling bouncing smiley. satusin sellest sõltuvusse, see tunne on nii nii heaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 22. January 2014, kl 16.44

pärlike, Aitäh, eks pean aega andma ja siis vaatama, kas midagi muuta või ei smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. January 2014, kl 16.56

ICanDoIt, mul hetkel selline laiskus, et mitte miski ei suuda mind trenni viia smiling smiley saunas higistaks küll oma rasva välja, aga trenni eiiii smiling smiley küll tuleb mul varsti trenniisu tagasi, praegu lihtsalt külm....

Vurr, ära aja siin isu peale spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. January 2014, kl 19.55

Vurr, see polegi nii hull. Mu päeva süsikanorm on 40g, seega arvestan tavaliselt nii, et söögikorra kohta tuleks 10g ja ülejäänud jääks nö "varuks" ja kui seda süüa salatina toidu kõrvale, siis nagunii 250g korraga ei söö. Lisaks siin tulevad süsivesikud köögiviljadest, st et need on kasulikud süsikad (mitte jahuust, tärklisest ega muust säärasest). Aitähh, et oma kogemust jagasid ja viitsisid koostise välja arvutada, sellest on nii palju kasu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. January 2014, kl 20.32

Ehhh, Kadri, ma üldse ei mõelnud selle peale, et muidugi , 250g toidu kõrvale on ikka väga suur kuhi. Ma sõin selle salati ja kõrvale kaks näkileiba ja oli uhke kõhutäis.

Ma riivisin omale kõik komponendid eralid kaussidesse ja siis tõstsin vajaliku hulga kaalu peale kokku. Arvan, et ette ei tasuks seda peedi salatit valmis segada, ei kujuta ette mis see sidrunimahl seistes teeb... Aga igal juhul soovitan kõigile.

Mina tegin täna selle vea, et tegin perele ahjus liha ja otsustasin ikka ise ka õhtust süüa... ja siis sõin üle mitme kuu veel ka 3 kommi magustoiduks. Lõikasin "oravakese" batoonid ( head kõvad) väikese taldriku peale viiludeks ( igasti kommist 6-7 viilu) ja siis pistsin neid viile ükshaaval suhu, niimoodi sain ikka päris pikalt maiustada. Kalorid läkisid küll lõhki , aga mis seal ikka ... olen suutnud isegi üllatavalt eeskujulik olla- söögipiiri pidamise osas ( väga eeskujulikku kaalulangust sellega kaasas ei just ole käinud) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 22. January 2014, kl 23.12

Pipu siiani elavate kirjas. Tunne on küll nagu peksa saanud penil. Hetkel ei paista paremaks minevat kah. Ma olen kohe kuri sad smiley. Olen ilusasti vitamiine ja küüslaugu kapsleid söönud aga ei ole neist nähtavasti mingitki tolku, ikka sai haigus mu kätte sad smiley
Ja tundub , et tänu haigusele ei taha kaal ka allapoole liikuda. See teeb meele veel mõrumaks sad smiley.
Vurr mis vitamiinidest sul allergia tekkis? Ja mis vitamiine te kõik teised võtate toidule lisaks kui üldse võtate? Mul hetkel igapäevasteks omega 3, küüslauk, d- vitamiin.Peaks vist multivitamiini ka võtma hakkama...
Vaatasin, et te siin hädas lõhki minevate kaloritega. Mul jälle vastupidine häda, ei saa kaloreid täis söödud nagu peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 22. January 2014, kl 23.14

Vurr, kas seekord said peedid ilma mulla maitseta?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 23. January 2014, kl 02.15

Pipu...pea vastu! Mina söön magneesiumi tablette, päevas 400 mg vist. Mul on olemas ka kalamaksaõli tabletid, või õigemini kapslid, aga need nii suured, et mul niigi nende pisikeste tablettide neelamisega raskusi (loe: närin katki), et ma võtan ikka hoogu, et need suured kapslid ka kuidagi kõhtu saada grinning smiley. Siiamaani pole õnnestunud mudugi. Meelest läinud ka, hea, et tõid teema üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. January 2014, kl 07.27

Mina ei söö vitamiine.
Eilne õhtu oli mul lahe, tegin kolm tundi õhtul arvutis üht kirjatööd, kui järsku avastasin, et nüüd pean titaga magama minema, täitsin veel ruttu toidutabeli ära ja vot siis, isegi ruumi jäi. Polnud ju mahti isutada midagi, kui pidi ninapidi arvutis istuma. Kõik halb on millegi heasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. January 2014, kl 07.38

Pipu, mina söön ainult D-vitamiini(tilgad). Olen lugenud, et need multivitamiinid küll ei aita, ära söö seda keemiat sisse, söö parem küüslauku, sibulat...Oli just üks lugu emast, kes iga sügis toppis oma lapse vitamiine täis ja laps koguaeg haige ja siis mõtles, et aitab, ei andnud enam, lasi suvel paljajalu joosta, tegi auru ainult kui nohu jne. Ja laps talvel terve.

Minul oli ka eile tore päev, suutsin vastu pidada ja üle 1000kcal-i ei söönud.
Tänud jälle Vurrile, kes hea idee andis, ise ma ei oleks sellepeale tulnud...
Tänane kaal tegi rõõmsaks smiling smiley
Proovin veel täna ka alla 1000kcal-ise päeva teha.


Sulle Vurr, aga ata, ata! ei vabanda siin midagi oma batoonikesi välja... smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 23.01.2014 07.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. January 2014, kl 07.51

Mul on kodus vitamiinidest multi-, c, d ja mg(+b). Ma ei võta neid niimoodi, et kõiki iga päev vaid ütleme nii , et ülepäeva ühtesid, ülepäeva teisi või siis veel harvemini ja nt. mg-d pool kogust. See reaktsioon, mis mul tekkis, oli tingitud ilmselt sellest, et ma võtsin hommikul tühja kõhu peale kattuvate vitamiinigruppidega tablette ja sain üledoosi. Aru sain sellest suht kohe, sest meil tekkisid mehega mõlemal ühesugused nähud... õhetus,...siis täpid.. Multi puhul on pakendile kirjutatud ka , et peale sööki ... aga no ma mõtlesin, et ahhh, hakkan nagunii kohe varsti ju sööma. Ja ega ma ei olnud väga täpselt uurinud ka, et millist vitamiinigruppi kui palju kuskil täpselt on.
Üldiselt ma ei ole selline tuulepea, aga näädsa siis. Lausa häbi on enda pärast, et sellise lollusega hakkama sain. Aga võibolla oli seda õppetundi edaspidiseks eluks vaja smiling smiley Nüüd jäi meelde küll, et loe ja tee nii nagu purgile on kirjutatud.

Peediga oli seekord kõik väga ok, aga see polnud peedimahl ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.01

Täitsa uskumatu, et vitamiinidest ka võimalik üledoos saada. Hea õppetund meile kõigile ja meeldejätmiseks, et nalja ei ole ka vitamiinidega kuigi tunduvad ohutud.
Vurr palun pane minu kalorid ka toidutabelisse. KA ütleb, et 1624 on minu päevane vajadus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.52

Pipu, toidutabelis saad Sa ise kõiki ridu täiendada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.55

Tühja mao peale ei võeta tavaliselt ühtki tabletti, ainult mõndasid üksikuid (mul ema apteegis smiling smiley, aga tegijal juhtub nii et kogemusest õpime. Mina ei suutnud ikka vastu pidada ja astusin ikka kaalule, sain väga positiivse üllatuse! P.S lähen sel nädalavahetusel Rootsi kruiisile, seega reede õhtust kuni pühapäevani ma ei saa kahjuks tabelit täita, aga pühapäevast alates teen seda kindlasti jälle. Kui täna süsikatega normi jään, siis on jälle nädala lõikes ok olnud. Annn, kui hakkad sama meetodit kasutama, anna siis teada, kuidas see nädala-lõikes arvestamine sulle mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.58

Mina vitamiine ei tarbi. Eile patustasin, tähtpäeva puhul sõin sokolaaditorti,moody smiley Ja sokolaadi kommi, täna kaalutõusu ei olnud, kuid nagu eelnevalt on siin kirjas oodata siis tuleb mõni päev hiljem...REEDEL Praegu panin kanasuppi tulele, teeme täna suppi päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 23. January 2014, kl 09.55

Mina tegin kaalulangetamise algul Doppelherzi B vitamiini ja Magneesiumi kuuri, just ainevahetuse kiirendamiseks. Teised pereliikmed on kordamööda korduvalt haiged olnud, mul ühel korral õhtune külmahoog, mis läks kiirelt üle. Aga arvan, et asi pole ainult vitamiinides, vaid ka selles, et menüü on rohelisema ja tervislikuma poole läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 23. January 2014, kl 10.00

Tervitus!

Mõtleks, ongi kaaluabi kinkinud pikendust. Kulutan selle kaalu säilitamise peale, rohkem kaalu alandada pole mõtet. Mitte et ma nüüd ilus ja sale oleks, aga inetu ja kõhetu kortsus mutt ka ei tahaks olla.

Vitamiinidest tean lisada, et on inimesi, kel neist tublisti kasu on, kui ettenähtud kuuri teevad. Ise tarvitan DYNAMISANi vahel - lisab energiat küll. Parimad olevat hästi valitud toit, värske õhk ja stressivabadus. Kaks esimest on enda teha, viimane tuleb kolinal kaela ka sealt, kus seda üldse oodata ei oska. Saad valida, kas elad selle kellegi peal välja ehk et annad edasi (on inimesi, kes ongi stressiallikad - mina hoian neist eemale) või põed ja ravid (sõnades võid ju kõva olla, aga ega hinges ikka ei saa).

Ja nüüd õue, olen kuulnud, et korralik jalutuskäik päikeselise ilmaga annab paremat D-vitamiini kui mistahes tilgad.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.