Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. February 2014, kl 07.50

Aitäh teile, see täitsa aitas, täna öösel oli kõige kõrgem temp vaid 37,8.....asi hakkab vist korda minema

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 07.51

KurrNurr, anna siis teada kuidas beebil on, täitsa mures sinu beebi pärast...

Meil täna jälle päike...eile kui teie kirju lugesin, siis tundub, et meil siin lõunas ikka täitsa kevad...lund pole ammu enam näinud...lumikellukesed õitsevad ja linnud laulavad smiling smiley
nüüd mitu päeva juba päike ka.
Iga päev panen uusi seemneid mulda...

Päikest teile! ja homme juba reede smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 07.54

KurrNurr, jõudsid enne mind kirjutada...nii hea meel, et kõik korras smiling smiley


Toidutabel :

"Me suudeme!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. February 2014, kl 08.44

Oi kui tore kevadine kirjeldus annnilt!!

Ja head uudised KurrNurri perest..

Kas teil käimiskepid on ja kas kõnnite ka? Ise olen pigem jooksja, kuid tundub, et varakevad on just aeg, kus on mõnusam kõndida kui joosta.. Et ikka oleks õues liikumist..

Rõõmsat päeva kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. February 2014, kl 09.08

Hei! Minul on käimiskepid täiesti olemas, peaks ainult rohkem kasutama smiling smiley
Annn, kus välismaal sa elad, meil oli üleeile päike ja eile korraks õhtupoole, muidu hall ja lumeräitsakad veel maas, paar miinuskraadigi viimastel päevadel, tahaks ka juba kevadet.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 20.02.2014 09.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 09.42

smiling smiley elan Lõuna-Eestis ja meil siin tõesti soe juba...ma ei mäletagi millal päeval miinuskraadid olid...öösel küll on.
Nagu olen kurtnud juba siis polnud meil siin talvel lundki, igatahes lumelabidaga midagi lükkata ei saanud...

Meil on siinkandis vist varsti lõunamaa... smiling smiley talve ka pole enam.

Aa, ja käimiskeppe pole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 13.23

No nii...kiitsin siin oma ilma ja kui eelmist kirja kirjutasin siis säras päike, nüüd hakkas lund sadama smiling smiley enam ei kiida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. February 2014, kl 14.30

Minul ka käimisképid olemas ja enne rasedust käisin ka nendega aktiivselt, hetkel kui kõndima saan, siis pigem kärutan.....
Ja ma ka olin nädalavahetusel Tartus koolis, nagu teine maailm......kuid päike on ka siin Kesk-Eestis ikka aeg-ajalt piilunud, üks õhtu poolik oli ikka ehtne märtsikuu tunne.....kevad kohe-kohe käessmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. February 2014, kl 15.07

KurrNurr mul on hea meel teie üle, et tita-beebil on paranemise ilmingud / pai teile /.
Minul endal hakkas eile õhtul pea kohutavalt valutama, kael oli kange ja süda oli nii paha, et käisin toas ringi ämber käevangus sad smiley Õnneks polnud ämbrit kasutada vaja , valuvaigist aitas natuke peavalu vastu ja hommikuks oli juba inimese tunne. Kogu selle kehva enesetunde juurde teatas veel pesamuna ( kellel on hüüratu nohu ja "mehine" köha) südaöösel , et tal kõrv valutab. Ei tea, ei saanudki selget sotti kas siis valutas, või ei valutanud igatahes juhendasin läbi oma suure peavalu siis abikaasat, et see meisterdaks pesamunale hakitud sibulaga torukese, mida kõrva taha panna... Öösel igatahes laps ei jauranud ja ka temal oli hommikuks kõik unustatud. Siiralt loodan, et keegi meil tõsisemalt haigeks ei hakka jääma, meil selleks pikaks nädalavahetuseks mitu ettevõtmist. Sihtpunktideks on Elva, Pärnu ja Otepää smiling smiley Nii, et igav ei hakka. Ei teagi, kas kihutada autoga edasi-tagasi või otsida mõni soodne ööbimispaik Lõuna -Eestisse. Ega keegi ei ole viimastel aastatel Käärikul ööbinud ? Vaatasin, et seal üsna head hinnad, arvestades, et meil mingeid mugavusi nautida aega ei ole, siis nagu pole pointi ka luksusliku ööbimiskoha eest maksmiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 16.09

Vurr, loodan ka, et teist keegi haigeks ei jää. Räägi sellest sibulast? Olen ise kasutanud küüslaugu kotikesi kõrva peale, lapsel, aga mis toime sibulal on?

Ja täitsa lõpp, meil on juba mitu cm lund maas smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 20.02.2014 16.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. February 2014, kl 18.18

noh, Vurr, paid teile ka...et nagu anname teatepulga edasi (haiguse). Hea kui hommikul ikka inimese tunne on juba.....jah ....kevad, ma ka pidin enne õues käima ja ollalallla - valge maasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. February 2014, kl 18.27

annn, üldiselt ma ei ole varem kõrvavaludega kokku puutunud, nüüd siis järjest kahel lapsel ( ilmselt nohu tõttu lihtsalt kerge rõhu tõus). Googeldasin ja palju räägiti sibulast. Hakkisin sibula peeneks, keerasin marlisse (elastsesse oli väga mugav keerata), sellised näpu jämeduse, ca. 10cm pika toru ja panin selle torukese kõrva taha niimoodi kaardu. Ma ei kuumutanud ega ei küpsetanud seda sibulat ( on ka selliseid variante). Et toruke kõrva taga püsiks, tegin õhukesest "puff sallist" mütsi. Kas ja mis täpselt aitas... jään vastuse võlgu. Ilmselt ei olnud meil tegemist põletikust põhjustatud valuga, nii et võibolla oleks see ka niisama möödunud smiling smiley

Praegu on mul täitsa inimese tunne v.a see , et ma venitasin oma mao natuke aega tagasi välja ... juues ära kannutäie teed, süües peale suppi ja siis ei suutnud ma näppe eemale hoida ka apelsinist , mille olin omale enne juba valmis koorinud ( mis siis et endal juba kõht andis tunda ... et aitab küll )



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 20.02.2014 18.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. February 2014, kl 19.31

Küll on hea,et tital parem hakkas.Jaa vaadake,et keegi veel haigeks ei jää (ma ise ka)!Kahel õhtul on veidi kehva olla olnud aga õnneks hullemaks pole läinud.
Mul täna täitsa kiire päev olnud.Sai hommikul töövestlusel käidud,siis otsisin uut kleiti ja lõpuks lasin juuksuris oma pikad juuksed maha lõigata.Homme ju tähtis päev ees - sünnipäev smiling smiley
Läheme sõbrannadega välja ja laupäeval ka mõned külalised tulemas.Pühapäeval on "vaba päev" ja esmaspäeval Pärnusse paraadi vaatama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. February 2014, kl 21.04

Vurr, stop jah... smiling smiley viinerid on väga kaloririkkad...sain seda ükspäev ka tunda, täitsa mõtetud kalorid smiling smiley

Hatugirl, sul siis homme eriline päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 07.05

Tere hommikust.

Minule näitab kaal täna hommikul mitte just kõige paremaid numbreid ... kaal 80,2 (+0,6).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 07.19

Tere hommikust....sisetunne ei petnudki 77,5 kg (+0,5), need on need viinerid ja joomata vesi ja kaootiline söömine.....urrr...ajab ennast kohe kurjaks ja nüüd teen laupäevast kuni järgmise reedeni omale nisuvaba nädala, vaatame kas saan hakkama.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.18

HATUGIRL , PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS ! ! !


smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.34

Hatugirl
Palju õnne!
see on sinu päev...sära ja naudi seda smiling smiley

Minul tänane kaal 60.7 (-0.8) olen rahul, sest nii soovisingi, et saaksin vana kaalu 60.8 tagasi, aga läks veel lisaks 100g smiling smiley nüüd pole enam mingeid vabandusi...minu sünna ka paistab juba...lubasin ju endale, et sünnaks 5 ees smiling smiley
Niiet, kui komistan oma kaloritega siis olge minuga kurjad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. February 2014, kl 08.43

KurrNurr, ära ole enda peale väga kuri, kui beebi haige siis see on tõeline stress, minul oleks olnud täitsa ükskõik mida ma söön ja palju kaalu juurde tuleb, kui mul beebi haige...
pole hullemat asja kui laps haige ja ei saa teda kuidagi aidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.08

Palju õnne Hatugirl!!!!
Mul kaalunumber täna 109,9. Õnneks ikka miinus kuigi nädal täis patustamisi smiling smiley. Pean ka ennast rohkem käsile võtma. Tahan 9.aprilliks saada kahekohalise numbrini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.13

Annn, väga tubli tulemus thumbs up Super ! Aga kas ma eksin, kui ütlen, et on -0,7 ?


Pipu, sinul samuti väga ilus miinus thumbs up Tubli ! Aga mr. Boss ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.37

Vurr, muidugi -0,7 sry. smiling smiley eelmine kord võtsin 0,5 juurde ja sealt see 5 mind kummitas, arvutasin tänast kaalu 61.5-st.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.39

Aitäh õnnesoovide eest! smiling smiley
Tänase ilusa päeva puhul nägin isegi 10min päikestsmiling smiley
Kaalunumber 88,9kg (-1,6kg).Vähemalt hetkel tundub,et see süsteem toimib.Selle nädala normiks paneks 1700kcal.Kuigi tänane ja homne päev saavad rasked olema,ei saa siiski asjal väga ülekäte lasta minna.Pean saama sellest "1 nädal miinust" nõiaringist lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.42

Annn, ikkagi on suurepärane tulemus , sest nii väikest numbrit sinu real meie tabelis veel olnud ei ole smileys with beer Super, super smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.43

Hatugirl ! WOW thumbs up Ilus kingitus iseendale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.54

Hei! Minul 66,4 (+0,5), kuigi olen korralik olnud. Samas tean, et mul kuu keskpaiga-aeg ja siis on alati kaal kõrgem, kõht on punnis ja eile oli üldse üle pika aja tõeliselt väsinud ja vilets enesetunne. Läksin peale töölt tulekut otse voodisse. Loodan, et seis stabiliseerub paari päeva jooksul.

Hatugirl, suured õnnesoovid ja õnnitlused väga ilusa miinuse puhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.00

hmmmm eye rolling smiley , ma just tahtsin kirjutada, et loodetavasti Kadri päästab meid sellest nõiaringist välja "kõigil kes eelmine ndl olid plussi on ilusad miinused... ja vastupidi" smiling smiley
Nüüd siis loodan, et Väikepäike selle nõiaringi purustab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.08

Hatugirl, palju palju õnne sünnipäevaks ja sellise suure miinuse puhulthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.28

Mr. Bossi saan kaalule homme hommikul. Tal täna hakkas päev väga vara ja ma ei lubanud tal kaaluga kolistama hakata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 21. February 2014, kl 11.30

Kas teist keegi arvestab kaloreid nutridata lehel? Ma ei ole juba eile õhtust saadik sinna ligi saanud ja ei oska ka peast oma kaloreid välja arvestada. Panen kõik söögid meie lehele küll kirja praegu kuid ilma kaloriteta. loodan, et varsti saavad asjad korda seal lehel.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.