Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. December 2013, kl 10.13

Hommik! Kaalunumbriks 65,9 (-0,6 kg). Õnnelik! smiling smiley Vurr, ehk pole tuul sind ära viinud ikka?!

"Võistlus: "Me suudame!"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 13.12.2013 10.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 13. December 2013, kl 10.43

Kas keegi oskab öelda kaua tavaliselt ootama peab neid vastuseid(röntgeni)? ma lähen hulluks juba confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 11.11

Tere hommikust/päevast kaalusõbrannade pere smiling smiley

Mul ikka kodus elekter õnneks olemas, kuigi öösel tuli teade, et maakodu on elektrita smiling smiley Aga tõesti, magasin täna hommikul veidi kauem, sest öösel mehkeldasin natuke lapse palavikuga ja siis oli öine tuul, mis veidi uneajast ära röövis. Vastasmaja katusest läks mingi osa lendu ...

Minu kaal 82,0 ( -0,3kg) . Suund on õige. Kuigi KurrNurr pani suurest hirmust ees plagama ja nüüd olen ma jälle nii palju maha jäänud, et kuklasse hingamisest pole juttugi smiling smiley

Selle nädala tulemused on kokkuvõttes küll pisut väiksemapoolsed, kui eelmine nädal, aga olgem ausad, et ühe-kahe kilo kaupa iganädalaselt maha võtta olekski vist palju tahetud (seda enam, et ma tahame kaalust alla võtta ikka süües, mitte nälgides).

Tublid oleme !


Lähen kannan nüüd numbrid tabelisse ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 13. December 2013, kl 13.03

Mina ütlen kohe ausalt ära söön täna natuke rämpsu. Teen endale puhkepäeva niiöelda siis. Homme jölle tubli. Ma olen üle kuuaja juba korralikult söönud ja arvan,et üks patupäev tohib ikka olla smiling smiley Vb siis keha saab kätte kõik vajadused ja laseb päevadel ka hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 15.11

annn, need r.testid üldjuhul ikka näitavad üsna kohe ära smiling smiley ei pea 7-10 päeva ootama. Ma olen kõik oma lapsed n.ö. planeerinud ja siis,... kuna ootaja aeg on pikk, põhimõtteliselt kohe 1-2 päeval testi teinud smiling smiley Kui ikka on positiivne, siis näitab ära küll...Ükski kord pole näitamata jätnud smiling smiley

Mina sain oma lapse analüüside tulemused kätte, vähemalt sealt niipalju head, et ei ole põletikku ...

Olen siin kodus edasi tagasi sebinud ja avastasin, et kell on juba 15. Täitsa veider on see inimloom ikka. Sõin tükikese kanafileed ja aedube ja nagu ei tahagi rohkem. Tegelikult on see ainult 200 kaloriline eine, mida on ilmselgelt vähe ! Võibolla on mõtted nii mujal, et lihtsalt söök ei tule meelde ... ühesõnaga äärmusest äärmusesse, ükskord on vaja vägisi toidust eemale hoida, teinekord aga aja ennast vägisi kapi kallale smiling smiley
Ostsin üleeile (vist) mingit huvitavat asja- küüslaugumoos. Sisaldab mett, jõhvikaid, mädarõigast ja küüslauku. Oi kuidas mulle see maitseb thumbs up Arvestanud olen teda julmalt mee pähe , kuigi tegelikult on osa komponente märksa lahjemad, aga õnneks ei sööda teda 100g kaupa. Sobib suurepäraselt liha kõrvale ja mulle isegi ka leiva peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. December 2013, kl 17.18

Ostsin 2 testi, ühe tegin kohe ära, mis oli negatiivne, teise teen veel hommikul smiling smiley niiet hakkan jälle kaalu langetama, kuigi natuke muret teeb, et päevad ei alga. See peaks ikka väga väike võimalus olema, et rase olen, kuigi ükski kaitse pole 100%.

Minul ka nii,et kui tegevust, siis ei tahagi süüa smiling smiley

Vurr, kus seda küüslaugumoosi müüakse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 18.32

eye rolling smileymeil ei ole ikka veel elektrit........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. December 2013, kl 18.47

KurrNurr, kas küünlad põlevad?

Mõtlesin just, et kui palju aega oleks kui telekat, arvutit ja telef. poleks. Istuksime õhtuti perega kamina ees ja jutustaksime smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 13. December 2013, kl 19.12

Kui ma tegin mõlemi lapsega r.teste siis näitas ka kohe ..mõlemad tegin keset päeva , mitte hommikul smiling smiley Ja olid ilusasti 2 triipu. Nüüd kui peaksin neid triiipe nägema siis ma nii õnnelik poleks enam.


Nii hea on olla hetkel..lasin end lõdvaks ja ausalt öeldes ma tunnen,ennast 5korda paremini smiling smiley Homsest siis hea laps ..valmistan kohe suure potitäie ühepajatoitu grinning smiley

Ilusat nv-st kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 20.31

annn... ma ei tea kus kandis sa elad, aga mina ostsin seda küüslaugumoosi ühest Tallinna Prismast. Aga mitte poest seest, vaid sellisest väikesest eraldi müügiletist (lauake poe seina ääres smiling smiley ) kus pakutakse müügiks mett (põhiliselt) ... ja ka natuke muud tervistavat kraami.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 13. December 2013, kl 21.23

Tere, olen nüüd teinud kindla otsuse, et võtan kaalujälgimises aja maha, kuni jälle suudan sellel teemal keskenduda. Praegu keerleb mul tuhat muud mõtet ja kohustust, et kaalujälgimine tekitab lisastressi. Keskendun hetkel tähtsamatele asjadele, mis ei tähenda muidugi et ohjeldamatult nüüd pugima torman- naiselik edevus ei luba kõike saavutatut käest lasta. Teistele edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. December 2013, kl 23.14

Sire, kahju muidugi, loodan, et reedeti kaalu ikka käid kirja panemas. See aasta lõpp ongi selline väsitav, usun, et uuel aastal siis alustad uue hooga smiling smiley

Vurr, kahjuks pole jah Tallinnast, aga jätan meelde selle küüslaugumoosi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. December 2013, kl 01.49

annn ... mina sain aru, et Sire loobub hetkel (võtab aja mõneks ajaks aja maha) - ja, et ma peaksin ta tabelist eemaldama. Otseselt seda küll välja pole öeldud aga ... kas ma sain valesti aru ???


Mul on sellest küll väga kahju, aga ... meie uksed jäävad valla ja uuel aastal kui uus tuhin on peale tulnud... siis võib soovi korral meiega uuesti kampa lüüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. December 2013, kl 10.01

Tere hommikust, jah, küünlad põlevad ja aega on nii, et jagub kohe. Mida pole, on elekter. Arvatavasti lubatakse homme õhtuks......kusjuures ei ela metsas, ühes alevikus ja terve alevik justkui välja surnud...... Ma ei tea, kui te lubate mul tabeli homme järgi täita, siis ma teeks seda, kui teid need tühjad kohad väga häirivad, siis ma ei võta lihtsalt see nädal sellest osa. Ma näen küll seda tabelit, kuid selle tahvliga seda täita kahjuks ei saa.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. December 2013, kl 10.33

KurrNurr, vabandust lükkasin sinu koha ka kokku, vaatasin, et Sire loobus ja tabelis jäi tühi koht....niiet kui täitma hakkad lükka aga laiemaks oma koht.
Täidan ka vahepeal tahvliga, mina pean seal veel ühele nupule vajutama, et ära salvestaks...halb on seal küll täita.

Seda, et Sire äkki reedeti tuleb kaalu märkima, arvasin sellest, et kui eelmine kord loobuda tahtis siis lubas kaalu märkida smiling smiley Sire anna siis teada, kas tõesti loobud kõigest praegu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. December 2013, kl 19.36

juhheiii, sain levisse, ka meile saabus taas elekter.......nii tore on olla inimenehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. December 2013, kl 21.09

Ma arvan, et on mõistlik inimesed mingiks ajaks siit foorumist "puhkusele" lubada, et see ei muutuks tüütud kohustuseks. Loomulikult ei pea ma silmas seda, et kogu jõuluaja ja uue aasta alguse vitsutame valimatult sööki sisse ja saadame trummi koos pulkadega puhkusele, aga eks igaüks teab ise, kui palju ta end lõdvaks laseb ja mis tagajärgi see endaga kaasa toob.

Panin end algavasse nädalasse veel kirja, aga järgmise kahe osas mõtlen veel. Kaalu sisestan ikka ja ma usun, et päris eemale foorumistki ei jää. Soovin kõigile kaalusõbrannadele mõistlikku suhtumist ja lubame mõnikord lisaks piitsale ikka präänikut ka.

Kuidas teil jõuluettevalmistused edenevad? Millised on teie pere traditsioonid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. December 2013, kl 21.19

mina siis maandusin ka lõpuks koju tagasi. Olen päev otsa poodide vahet kapanud, ... no, et jõuluvana saaks tulla. Ja ausalt öeldes jalad valutavad ja ma olen ma päris löödud, saak oli nii kesine, et ei teagi kas nutta või naerda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. December 2013, kl 07.32

Kadri2406, aga see ei olegi ju tüütu kohustus, ise me ju tahame ennast saledamaks saada.
Minu jaoks ei ole see olnud kunagi tüütu, sest ma teen seda ikkagi iseenda pärast, mitte kellegi teise käsul-soovil. Mina ju tahan saledam olla, ma usun, et nt Vurril täitsa ükskõik, kas ma täidan seda tabelit või mitte, kui ma ise ei tahaks seda teha. See lihtsalt aitab meid iseennast. Olen täiesti 100 % kindel, et kui ma seda toidutabelit ei täidaks, ei oleks minul nii ilusaid miinuseid ette näidata ja veereksin ikka seal 87 kg juures edasi-tagasi nagu jo-jo.

Vurr, mul on ka selle jõuluvanaga see aasta väga kehvad diilid, kasinamat saaki pole veel kunagi enne olnud, olen ka kaks korda käinud ja ikka on veel vaja minna......miks mina ei ole see tubli, kes juba jaanipäevast hakkab neid asju varumaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 15. December 2013, kl 09.15

Juhheiimul hakkasid täna päevad grinning smiley No nii õnnelik olin,et tulin karjudes wc-st välja..plika hüppas ehmusest diivani külge grinning smiley

Nüüd lasen täie rauaga edasi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. December 2013, kl 09.31

Minul on see aasta kingitustega lihtne olnud, kõik on oma soovidest juba varem rääkinud...kõigil kindlad soovid. Väikesele 2a poisile küll mõtlesin, et mida osta ja siis telekast nägin mingit saadet, kus soovitas lastele jõulukinke. Meile hakkas kohe meeldima Talking Tom...see selline kass kes ütleb sinu juttu järgi...leidsin selle Toys.ee lehelt ja järgmine päev oli juba kohal...hästi lahe mänguasi smiling smiley aa ja ostsin sealt veel ka laheda mängukala, kes ujub vees...nagu päris kala.

Nüüd puhkusest...ma tean, et minul läheks asi käest kui puhkuse võtaks, juba niigi on läinud...selle mure pärast...esmaspäeval helistan arstile ka.

Kui keegi viitsib jõulude ajal tabelit täita olen rõõmuga nõus kaasa lööma, saan ka aru kui puhata tahate...siis pole hullu, pusin üksi smiling smiley

Jõulu traditsioonidest... 10a tagasi oli meil küll nii, et kõik sugulased said maal vanaema juures kokku, aga nüüd kahjuks kõik minu vanused noored välismaale elama läinud ja see tore traditsioon katki jäänud, mina lähen ikka maale lastega ja seal veedan siis päeva...toome kuuse ja sööme, ajame juttu.
Siis üks õhtu käime mehe ema pool istumas.
Koju toome päris kuuse(otsime ise metsast, see juba elamus), sööme kindlasti verivorsti (leidsin super head verivorstid, mis tõesti ükski katki ei lähe, need on Maks& Moorits Tooma verivorstikesed lambasooles...parim verivorst 2013 silt on ka peal...proovige ja te ei kahetse).
Kindlasti kõrvits, kartulisalat, kapsas jne.
Vaatame siis saateid ja oleme lihtsalt ühe õhtu oma perega, mulle väga külalised jõulude ajal ei meeldi smiling smiley minujaoks see selline perega olemise aeg.
Surnuaial ka käime muidugi, kirikusse väiksema lapse pärast ei saa minna.

Kuna teie kuuse tuppa toote? see aasta tean, et paljudel juba toas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 15. December 2013, kl 11.00

Meil on ka jõulud ainult perekondlik üritus smiling smiley
Kuusepuud meie see aasta ei too , kuna plika teeb sellele üks null kohe grinning smiley

Olen täitsa segaduses mida teha uuel aastal? Kas minna sõpradega shampust nautima või mitte ? Raske otsus kui tahan alla võtta. Aga eelmine aasta olin kaine ja kodune,kuna olin titeootel smiling smiley Järelikult peaksin sellel aastal täiega võtma exole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. December 2013, kl 12.39

Meil ka jõulud perekondlik üritus, lähme ämma juurde ja sinna tuleb ka oma perega mehe õde ja siis sööme, mängime lauamänge, seejärel käime surnuaias ja kirikus ja siis tuleb alati jõuluvana.

Süüa ma kavatsen täpselt nii palju, kui viitsin tabelisse kirjutada.

Uue aasta vastuvõtmine on natuke parem, šampuse pärast muretsema ei pea, imetamine paneb asjad paika ja ma olin ka eelmine aasta sel ajal rase, aga ei tunne sellest alkoholist ausalt öelda ka üldse puudust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. December 2013, kl 13.39

Meie käime 23-ndal sugulastel külas.Seal on suure tõenäosusega laud lookas ja perenaine ei luba enne koju kui laud tühi.Jõululaupäeval oleme perega - sööme seapraadi,verivorsti jne,käime surnuaial ja võibolla ka kirikus.Jõuluvana toob kingid sel aastal kuuse alla.Teisel pühal käime ka mehe ema juures.
Aastavahetusel oleme kodus aga tuleb palju külalisi.Kast šampust ka juba varutud.Eelmisel aastal imetasin ja võtsin vaid pokaali,enne seda olin rase.
Peale 20-ndat siia eriti kirjutama ei jõua,sest lapsed koolist-lasteaiast kodus ja mehel ka 2 nädalat puhkust ja siis pole aega arvutis eriti käia.Kuskile ära ma ei kao! smiling smiley Pühad võtan lõdvemalt aga uuest aastast suurema hooga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 15. December 2013, kl 13.54

Olen Kadriga nõus. Kaalust allavõtmine ei ole mingi elu ja surma küsimus. Jõulud on jõulud ja kui me ei naudi oma elu kasvõi vahetevahelgi, siis milleks me üldse elame. Me oleme tegelikult tublid, kes me asjaga tegelema oleme hakanud. Kindlasti oleneb ka inimesest, minu südametunnistus näiteks ei luba pulkasid trummile järgi saata, aga vabamalt võtan ikka. Juba tänasest. Tänu heldetele vanavanematele on meil hetkel maimukese esimese sünnipäeva puhul külmkapis 3 torti ja õhtulläheme linnavanale külla, kus nähtavasti on ka ees ootamas muu hea-parema kõrval tort. Panin ilusti oma päevaplaani 2 tükki torti kirja ning tõstan oma kaloraaži üheks päevaks 1600 peale.
Ilusat kolmandat adventismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 15. December 2013, kl 18.33

Deem it , mees tõi poest bounty mulle(loogiline,et panin nahka) õnneks mahtus tänasesse päeva grinning smiley
Kui mul need naiste asjad on siis magusaisu tunduvalt suurem ei teagi miks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. December 2013, kl 23.20

Merli, magusaisuga vist paljudel nii, minul vähemalt. KurrNurr, eks kõik olegi suhtumises kinni, mina suudan ennast ka tabelit täitmata usaldada, mis peakski ju seda näitama, et ma teen seda enda jaoks, aga muidugi on hea kokkuvõtteid teha, kui kõik on mustvalgelt kirjas. Ma arvan, et olen üsna selgelt juba mitmeid kordi välja öelnud, mis mu mõte on, seega rohkem sel teemal sõna ei võtaks.

Meie sõidame nädalavahetuseks maale jõule pidama, esmaspäevast alates oleme juba kodus tagasi ja siis saan ise otsustada, mis lauale tuleb, nii et kaalukauss on minu poole. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. December 2013, kl 02.13

Proovin siin neid trumme, pulki, puhkuseid ja präänikud mingisse järjekorda sättida ...


Valikuid on meil palju, alates trummide ja pulkade põõsasse loopimisest kuni ... jõululauas söömisest keeldumiseni smiling smiley Seinast seina.

Minul igatahes ei ole küll plaanis kellegi jõule hakata rikkuma smiling smiley Igaüks ise valib selle oma tee ja hiljem ise otsustab, kas see oli õige valik ja kas järgmine aasta peaks samamoodi tegema või teisiti.

Kindlasti ei hakka me siin kellegi lisakilo üle uuel aastal kohut mõistma !

Samuti ei hakka ma siin kellegi jõulunädala postituste arvu lugema. Kui on soovijaid, kes jõulunädalal tabelit täita soovivad, siis miks mitte. Usun, et selles ühes jõulunädala tabelis võivad kaunistuseks olla sees ka "jõuluaugud". Ja need kes tahavad jõulude ajal puhata, ei pea ennast sugugi halvasti tundma, kui teised tahavad jõuludest täie piitsaga läbi kihutada- täita tabelit ja jõuluprae üle toidukaalu libistada.

Siit on nüüd paar korda ka see puhkamise teema läbi käinud, aga ma ei olegi päris täpselt aru saanud, et kes ja kui palju siis täpselt puhata tahavad...

Muidugi võib puhata. Võib toidutabeli täitmise ära jätta ja võib ka teemapostitused ära jätta AGA kas kord nädalas ( üks! kord nädalas) kaalumine rikuks terve puhkuse ?
Kuna ma olen harjunud siin foorumis nüüd ikka väga tihti käima, siis mulle tunduks see ainult kord nädalas kaalu kirja panemine tõelise puhkusena smiling smiley ... aga võibolla see tundub ainult minule niimoodi smiling smiley
Minu arust, ... kes teab et ta reedel ei ärka omas kodus, see võiks kaaluda ennast kas neljapäeval või laupäeval. Ja kui ka nendel päevadel oma kodus ei ärka ... no siis ei kaalu üks nädal - pole see ju mingi maailma lõpp.


Minu põhiline sõnum on, et ma ei taha kedagi jõulude ajal piirata- keelata, igaüks toimetab vastavalt OMA südametunnistusele, aga need jõulud ei saa kesta 3 nädalat. Aitab vast kahest küll !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. December 2013, kl 02.16

ahjaaa, annn... meie jõulukotis on ka see robotkala olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 16. December 2013, kl 10.19

Aitäh Ann ja Vurr! Tellisin ka meie jõulukotti selle kalakesewinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.