Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. August 2014, kl 17.53

Ma ei või kodutunnet vaadatagi... Ulun nagu titt. No ja ma suutsin hommikult käsnakalle multika peale ka ulguma hakata.
Imekombel pole mul absoluutselt mitte mingit magusa isu. Müstika!!! Isegi hakkab keerama seest kui magusale mütlen tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. August 2014, kl 20.54

Siucra, ikka läheb täide smiling smiley Unistamine teeb mõtetele head. Mina ka õhtuti voodis alati elavalt unistan ja kujutlen ette näiteks kui ilus ma siis välja näen kui ideaalkaalu saavutan smiling smiley Eks see seotud selle positiivse energia saatmisega Universumisse. See mida soovid seda sa saad nagu ka, see mida kardad seda saad ka smiling smiley Seepärast ongi oluline õigesti alati mõelda.
Aga jah noorkuul pidi olema see mõju tugevam, nii, et tasub proovida, see ju süüa ei küsi.

Anett, selline tunne, et ootad tütart winking smiley Eks neid oletusi hakkab veel olema, aga muidu pidi vist olema nii, et kui magusaisu ei ole siis on tütar ehk siis isutab igasugused kreftisemad asjad. Mul oli raseduse aeg lemmik Hesburgeri kanatortilla, mis oli jalopenodega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. August 2014, kl 23.44

Nonii siis sel juhul mul läheb nüüd kõik ülesmägegrinning smiley Ja jõuludeks (või varem) olen salegrinning smiley

Ma ise pole rase olnud, aga kas kellelegi raseduse ajal mingid kummalised asjad kaa maitsma on hakanud? Või kas teil on tekkinud meeletu isu millegi järele, mis varem ei meeldinud?

Ma pole väga neid oletusi kuulnud varem. Ainult seda, et kui mehel on istuv töö, siis on tõenäolisem, et sünnib tütargrinning smiley Mäletan ainult seda, et kui õde oli alles rasedaks jäänud, siis nägin, et riputasin kuivama poiste sipukaid. Õel oli vist sarnane uni ja sündiski poiss. Anett, ma olen juba põnevil. Äkki su unenägu läheb täidegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. August 2014, kl 06.38

Kuna ma olen suhteliselt kõike sööja siis oli mul raske, et midagi uut või lisaks veel eriti maitsma hakkaks raseduse ajal, pigem ikka nii, et mis absoluutselt enam ei maitse ja mille järgi isud olid.
Poega oodates öökisin majoneesi ja ketšupi peale. Pärast tema sündi ma julgelt mingi 5-6 aastat ei tarbinud ikka neid, sest ikka oli meeles, kui rõvedad need tegelt on. Tasapisi hakkasin ketšupit tarbima ja majoneesi paljalt nüüd alles mõned aastad tagasi jälle söön (poeg mul 19a.). Aga poega oodates pidi kõik magusad asjad nahka pistma mis vähegi oli. Täiesti tavaline oli see, et ostsin suure paki jäätist, tegin pooleks, sinna sisse saagisin pool halvaa pakist peale, siis kuhjaga maasikamoosi ja veel küpsiseid ka otsa. Kui mees oleks lasknud, oleks ma vist terve poja raseduse toitunud igapäevaselt nii smiling smiley Suht tagasihoidlikult tuli kilosid juurde, vaid 10kg siis. Arvestades seda, et mõni võtab 20kg ja rohkemgi rasedusega juurde. Tütart oodates toitusin palju tervislikumalt ja tegin ka sporti ja võtsin 12kg juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 27. August 2014, kl 22.13

Mul ka raseduse ajal otseslt isusi ei olnud, kuid olid asjad, mis ei meeldinud. Kartsin söömist, kuna ei teadnud, kuidas mu keha sellele nüüd reageerib. Liha ajas öökima, kuidi olen muidu suur lihasõber, ei kujuta oma elu ilma selleta ettegi. Sibulat ma ei ole kunagi söönud ja siis muutus see eriti jälgiks, oleksin ääre pealt mehe poest ostetud mulgiputru nuusutades vetsu jooksnud. Riis muutus saepuruks ja on seda veidi siiani. Kukeseened varem meeldisid, raseduse ajal muutus see vastikuks ja läks aega, enne kui ma neid uuesti süüa sain. Igapäev proovisin midagi uut leiutada, mis mulle meeldida võiks. Üks leiutis oli tomatisupp virsikutega winking smiley Siis arvasin, et see on täiesti normaalne, et proovin selliseid uusi asju. Nüüd hiljem ei tunudu see üldse nii normaalne grinning smiley
Magusaisu tõusis rasedustega. Mul kaks poissi ka winking smiley
Esimese rasedusega kaalusin viimasel kuul 11 kg rohkem, kui mudiu ja teisega 16 kg rohkem. Peale esimest last sain kaalu kuskil poole aastaga normi, teisega sain alles nüüd viimastest kilodest tänu jooksmisele lahti (noorem poeg 3 ja pool).

Ma ka seda unistamise asja praktiseerinud ning siiani väga hästi töötanud. Olen enamvähem kõik saanud, millest unistanud (ptui, ptui, ptui). Ja kui halb mõte pähe tuleb, siis kordan endamisi "Kõik on hästi ja kõik läheb hästi!", kuni need halvad mõtted on peast läinud. Selline enda loodud mantra grinning smiley
Samas unistuse täitumisele tuleb anda aega, kiirelt ei tule midagi. Ja alati ei pruugi nii tulla kudias arvasid, kuid lõpuks loksub kõik paika ja paremini, kui oskasid oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. August 2014, kl 06.13

Roosaroosiga 100% nõus, mis puudutab unistamist ja soovimist. Ma lisaks veel juurde selle, mida mina teen on veel tänulikuse asi. Kui midagi hästi läheb siis ma mõttes tänan selle eest, et see nii läks. Positiivse energia välja saatmine tuleb bumerangina sulle jälle tagasi. Kui mul päevapeale meelde ei tule kohe tänada, siis mul õhtul voodis kindlasti tuleb, sest mul padja kõrval väike lohukesega kivi, mis alati meenutab mulle, et meenutaksin, mis päeval juhtus ja olla selle eest tänulik. Üritan vähemalt 3 head asja välja mõelda, mis hästi läks.
Minumeelest see töötab ka alati ja teinekord juhtub see jälle hästi või veel paremini.
Aga jah see soovide soovimine on tõesti selline müstiline asi, et varem või hiljem sa selle ikkagi saad nii öelda kätte ja see võib tõesti tulla sulle väga kummalisi teidpidi. Mida paremini sa oma peas visualiseerid seda hetke, seda kiiremini minumeelest see tuleb ja just selline on ka lõpptulemus.
Teine asi mida me tihti unustame on olla tänulik selle eest, mis sul juba olemas on, nt. hea tervis, töökoht, pere jne. Selles osas olen ka teinud nagu Roosaroos ütles oma mantra, mida ma sõites tööle endamisi endale räägin. Alati on mul neid 10 asja mida ma kordan, mille eest ma tänulik olen.
Aga selle kohta on olemas ka raamat "The Secrets" ja youtubes saab neid videosid ka vaadata, kus mingid omaala spetsid räägivad, kuidas soovida tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. August 2014, kl 06.16


Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 28. August 2014, kl 08.51

Ma ka üritan ikka aegajalt tänada kõige eest, mis mul juba on. Ma küll ei tee seda iga õhtu, kuid aegajalt, kui meelde tuleb. Sellega annan märku, et ma olen rahul sellega, mis mul on ja ei võta seda iseenesestmõistetavana.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. August 2014, kl 05.16

Varahommikut!
Minul jälle väike pluss, mida oli ette teada. Ootan punaseid.
Toitunud olen enam-vähem korralikult. Trenni olen teinud ka suht okeilt.
Eilsest siis hakkasin lisaks jooksule ja kõndimistele ka oma ülejäänud keha lihvima. Võtsin ette u. aasta tagasi E.Orgult saadud treeningvideod, mis ta mulle tegi ja hakkasin uuesti neid tegema. Saaks nüüd mõtetega ka nii kaugele, et toituks ka samamoodi nagu soovitas, siis hakkaks kaal ehk jälle kolinal kukkuma. Aga küll ma ükspäev jälle suudan seda, võtab veel peas veidi aega.
Ilusaid numbreid teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. August 2014, kl 09.55

No nii,tööstress teeb ikka juba liiga...Kaalu veel 1 kilo juures.Kuna tervis pole ok olnud,pole teatud aeg saanud trenni teha,ja kohe on numbrites näha ka.Aga nagu juba varem ütlesin,haaran septembris taas härjal sarvist ning katsun kogu hinge ja meie kõigi toetuse najal võtta end taas korralikult kokku ning olla üle kõigist maailma raskustest...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 29. August 2014, kl 15.33

Mul on The Secret raamat olemas ja olen seda täispikka filmi kaa vaadanud, aga ma vist olen selline skeptik, et ikka ei usu. Ma usun selliseid asju valikuliselt vist ja sellepärast mul see soovide värk ei toimigi eriti. Tegelikult lugesin seda mingi 5 aastat tagasi. Peaks vist uuesti proovimagrinning smiley

Mul on selleks nädalaks tõsine langus. Pole vist kunagi nii suur miinus olnud. Muidugi punaseid said kaa läbi.. Mu keha võttis vist tõesti selle haiguse külge, et aja maha võtaksin ja ei rassiks nii hullult. Muidugi toitunud olen enamjaolt igasugu juurikatest, sest toidu maitset ei tunne. Need vähemalt krõmpsuvad mõnusalt. Jäätist olen kaa söönud, sest see on lihtsalt mõnus ja külmsmiling smiley
Ja vedelikku olen kaa palju rohkem tarbinud tänu sellele haigusele. Kuradi tark on see keha mul ikkagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. August 2014, kl 16.34

Siucra, mul see Maagia raamat ka, see on selles mõttes huvitav, et igaks päevaks on 1 ülesanne mida pead tema. Täiesti uskumatu kuidas siis järsku kõik muutuma hakkab smiling smiley Soovitan proovida ja püüda ikka uskuda. Kes usub, sellel ka õnnestub see positiivse energia saatmine ja mis sulle endale tagasi tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. September 2014, kl 13.52

Nonii. Pikk nädalavahetus seljataga ja väga palju sai tehtud. Nii palju müttasin ringi, et aega polnud süüagi. Pärast kaloreid kirja pannes vaatasin, et mõnel päeval tuli ainult 1000 kalori ringis. Ega see just hea ei ole, aga mis sinna parata. Kõht kaa märku ei andnud, et ta tühi oleks, niiet.. Üle pika aja jõin paar siidrit ära ja see on ka tänases kaalus kohe kirjassad smiley Sel nädala vist tuleb veel üks üritus, kus alkoholi tarbin. Loodan siis reedeks ikka maha saada selle jamagrinning smiley

Ma vist seda maagia oma enne ei osta, kui sellesse saladusse päriselt uskuma ei hakka. Aga ma üritan katsetada. Võtan selle raamatu uuesti kätte ja äkki nüüd tundub paremsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. September 2014, kl 21.24

Meil oli ka tegude rohke nädalavahetus, nii rohke, et trenni pole jõudnud 5 päeva teha.
Pulma aastapäev oli ja siis sai veel ühes pulmas käidud ning aiatöid tehtud. Viimased paar päeva olen ühe vana kapi renoveerimisega nii õhinas, et täna sain vaid korraks õhtul koeraga jalutama.
Söönud olen väga kehvasti, tean et tuleb korralik pluss, lisaks veel päevad. Kas need päevad võivad meeletult isu tõsta, teab keegi?
Täna panin plika Erki Noole trenni ka. Nii vahva oli vaadata neid 4-5 aastaseid seal vänderdamas grinning smiley Mõtlesin, et teinekord kui ta trenni viin saan ise seal hallis jooksuringe teha. Talvel eriti hea seal liduda, kui külmaga õue jooksma ei taha minna ja jõusaalis lindil on nii nüri ju vastu seina joosta.
Üritan end nüüd käbe kokku võtta ja homsest uuesti ilusti toituma ja trenni tegema. Obama tuleku tõttu meil firmas lubatud teha kodukontori päeva. Mõnuš, mulle sobib. Raudselt lähen päeval jooksma kui kedagi kodus segamas ei ole :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. September 2014, kl 12.21

Eile üle pika aja jõin paar õlut ja võtsin mõned snäkid kaa ja tänases kaalus on see näha kaa. Eks järgmiseks nädalaks olen siis natke tublimgrinning smiley Ootan juba et kool algaks koos rutiiniga ja siis saaks oma toitumised natke regulaarsemaks jälle. Ehk on sellest natuke abigrinning smiley Täna vist lähen teen rattaga kaa väikese ringi. Vist üle kuu pole juba sõitnud..

Ursull, oled sügisjooksuks valmis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. September 2014, kl 16.34

Mul hakkavad juba loobumise mõtted tulema seoses kaaluga. Ainult tuleb juurde. Hüppa või karga, söö või ära söö ikka tuleb. Oehh....stress on vist selle asja nimi. sad smiley
Lisaks jälle käega halvad lood ja ei saa normaalselt liigutada. Ilgelt kardab külma saada. Pipraplaastrid peal pidevalt, jooksma minna ei julge, et äkki saab tuult. Kolmapäeval jooksin viimati ja jooksu aeg tundsin, et parema käega ei saa enam hästi hoogu anda, tiivanuki vahelt lööb valu. Nii ma siis jooksin käsi keha ligi, aga noh mis jooks see on? Sammus on ka kohe mingi hälve sees. Pigem nagu külg ees amokki tegin. Öö vastu reedet lihtsalt sitsisin pool ööd üleval ja valutasin kätt ning sõin valuvaigisteid. Ma tõesti ei tea kuidas ma sügisjooksu ära teen. sad smiley Õhtupoole lähen proovin joosta, kui plaaster peal on, et äkki see hoiab seda õla piirkonda soojas ning tunne kohe parem. Samuti ei lase plaaster nii kergelt tuult ligi ehk sellesse piirkonda.
Ma ju see loll, kes ei jaksa meetritki joosta kui üleriietatud olen. Päike paistab ja mingi vest särgile peale panna siis on juba kaputt, liiga palav. Hea kui pv särgigi selga panen.
Täiskuu saab mööda, siis peaks ka kaal ehk kahanema hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. September 2014, kl 07.55

Tere!
Kuulge,meil siin pigem juurdevõtmine kui kaalu kaotus.Täiega häbi oli sellist numbrit siia kirja panna.Võtkem nüüd kokku ja näidakem ,kas saame selle nädala lõpuks ikka midagi alla ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. September 2014, kl 11.25

Mul on muidu sama teema nagu Ursullil, et söö või ära söö, aga see kuradi kaal ikka koguaeg tõuseb.. Kõigil teistel on vist sama teema siingrinning smiley

Aga ma siis nädalavahetusel sõin ja jõin mehiselt ja tänaseks oli kaal langema hakanud.
Üritan need viimased neli päeva pingutada, sest tabeli lõpetuseks ja uue alguseks tahaks ikka mingi viisakama numbri kirja saadagrinning smiley

Ma vist proovin uut taktikat ja kaalun nüüd end ainult reedeti. Äkki on nii paremgrinning smiley

Edu kõikidele viimasteks pingutusteks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. September 2014, kl 12.01

Piia37, nahuta jah meid. Oleme selle täiega ära teeninud. Nüüd saan aru ka miks, väga teised suvel kaalu langetusega ei tegele, suht mõttetu smiling smiley
No tegelt ajab ikka harja täiega punaseks, et kaal muutkui tuleb. Aga noh see nädalavahetus sai JÄLLE patustatud koogiga ja trenni väga vähe tehtud, nii et juba kaalult vilkus läbi ka korraks 84kg. Aga samas võib see kaal lolli ka panna, sest viimasel ajal vilgub ees tuluke, et patarei hakkab tühjaks saama ja ma pole viitsinud uusi patareisid muretseda.
Üritan tänasest jälle karm endaga olla ja suhkrut vähem tarbida (ainult kohvi sisse) ja olengi täna juba söönud 2 suurt taldriku täit silo. Hommikul siis keedetud munadega ja lõunal oli munade asemel carpatšo sink. Veidi seedermänni pähkleid ka juurde, et saaks vajaliku rasva kätte, et seda magusaisu nii kergelt ei tekiks.
Peaks oma kroomitabletid välja otsima jälle ja võtma hakkama.
Eile käisin oma jooksuvormi testimas. Rahuldav 3. Aga vähemalt sain joosta ja valu ei löönud. 2 päeva olin pipraplaastritega ja nüüd jälle tundub, et korras on...seniks kui jälle tuult õlg ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. September 2014, kl 18.22

Nahutamise oleme tõesti ära teeninud. Mu moto on nüüd rohkem trenni ja rohkem silo! grinning smiley

Täna käisin esimest korda peale haigust rattaga sõitmas. Sõitsin ainult 12km ja see oli päris raske. Vahepeal kiikasin pulsikella ja näidud olid koguaeg laes. Varem seda sama ringi tehes kulus kaloreid kõvasti vähem, kuigi sõitsin suurema tambiga. Kuu ja enam-vähem vormist väljas juba. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. September 2014, kl 21.03

Mul on pidevalt nälg!!! angry smiley Ma tean, et asi on peas kinni.
Pärast silo tegin õhtuks tatra-singisalatit, kuhu panin maisi ja hernest. Segasin ikka kokku majoneesiga. Oli vaja ikka topelt portsioni süüa. Oehhhh ma olen nii nõrk.
Kohvi joon ka ilmselgelt liiga palju, 3-4 tassi rohke piimaga ja veidi suhkruga.
Homme uus päev ja uus üritus päeva kalor normi saada.
Täna tegin kodus ka veel tööd, seda enam ajab pidevalt külmkapivahet käima. Lapsele otsustasin jalgrattaga lasteaeda järgi minna, et veidigiiiii end liigutaks.

Piitsa vaja!moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 09. September 2014, kl 09.34

Mul ka peas kinni see söögi ja joogi värk ...sad smiley
Teate,tegelikult on selle kõige juures 1 hea asi ka.Me ju jätkame uut tabelit taas suurema numbriga,ehk siis reaalne võimalus taastada või saada veel parem tulemus aasta lõpuks võrreldes jaaniaegse tulemusegathe finger smiley.
Ise loodan seekord häbiväärse 87 ikka kasvõi tsipakenegi allapoole saadaeye rolling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. September 2014, kl 17.57

Ega peabki mõtlema nüüd hakkama uute eesmärkide peale. Saan aru, et pidime jõuludeni esialgu punnima? Uuel aastal saab ka kindlasti uute suuremate numbritega alustada kui jõulusöömad üle elatud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. September 2014, kl 18.22

Kolime siis uue teema alla, kes soovivad pärast reedest kaalumist jätkata.
Tegin uue teema "Jõuluks pringiks hirveks" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2014, kl 06.08

Juba homme on meil siin viimane kaalumine....mammmaaaa miiiiaaaa! yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. September 2014, kl 14.56

Hetkel tundub seis okei veel. Vaatame mis homseks siis saab, sest õhtul läheme välja sööma.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. September 2014, kl 05.56

Nomaitea...lootsin küll, et ikka kilo kukub, aga tuhkagi. Eile oli veel nii ilus number ja nüüd siis... sad smiley Aga eile muutusin nõrgaks ka ja pistsin 3 küpsist suhu ja larpisin kakaod, pole ka siis ime grinning smiley Enne suurt võistlust tuleb ju veidikene süüa mul winking smiley Laupäeval plaanin pastat näost sisse veel ajada. Arvatavasti lähen toon hiinakat koju kaasa.
Uuest nädalast siis karm jälle endaga ja uus võistlus ka meie uue teema all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 12. September 2014, kl 10.09

Mul täna suur üllatus, et sain täna enda parima tulemuse sellesse tabelisse sisestada. Algkaal muidgi veel väiksem, kuid teiste hilisemate tulemustega võrreldes parim. See nädal on mul väga kiire olnud, kuid mis peamine, elujõud on tagasi tulnud. Eile läksin hommikul jooksma ja lõpetasin peale seda pilateses. Sõbranna helistas jooksu ajal ja kutsus ning jooksingi kohe trenni edasi. See oli minu esimene pilaates üldse. Täna lihased haiged ei ole, ainult kõhulihased annavad veidi tunda. Eks see jooksmine on baasi alla teinud ja kõhulihastele ma väga palju tähelepanu ei ole pööranud. Eks vaatan, kas hakkan seal ka edaspidi käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. September 2014, kl 21.49

Tore väikeseid miinuseid üle pika aja nähagrinning smiley Ma sõin eile väljas korralikult kõhu täis. Ei mäletagi kunas nii palju viimati sõingrinning smiley Lisaks veel paar klaasi veini. Sellest hoolimata pisike miinus. Uudel tabelisse hea tujuga siisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. September 2014, kl 08.22

siucra, see mida sa sööd täna kajastub alles ülehomme su kaalul winking smiley
Nii, et napilt vedas. Mis see kaal täna on, ahh? winking smiley

Aga mul vist eile oli mingi vale kaal. Täna jälle lambist jumala väike number. Kas asi võib selles olla, et mu kaalu patareid hakkavad tühjaks minema? Ma kahtlustan, et ta eile näitas mul valesti või siis viskas mu lihase nii palju suuremaks, kuna tegin kolmapäeval viimase treeningu enne poolt maratoni ja jooksin 11,5km. Ahh maitea...oletused, oletused...
Las ta hetkel lõppeb siis suurema numbriga, täna on see jälle poolkilo kergem.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.