Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.35

Tere,
Minu kaal näitas täna hommikul -0,2 ehk siis 76,8 kg. Olen rahul, kuigi läheb raskelt aga seda kindlamini smiling smiley


P.S. kust ma leiaks oma lubatud päevase kalorite hulga kohta teavet?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.54

Minu kaal täna 76,5 (-300 gr), mul oli 2-3 patupäeva, mil patustasin nii söögi kui muuga smiling smiley.
Trennipäevi tuli 4 ja tegelt olen täitsa rahul.
Mul on hea meel KaruKati nii suure miinuse üle, sa jõuad veel mulle järgi.
Olge tublid ja nädalavahetusel kõik välja liikuma smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. March 2014, kl 15.21

Tere!

Minu kaal lihtsalt seisis terve nädala näidates iga päev ühte ja sedasama numbrit 98.5, ma isegi ei mäleta, et mul iial varem ta nii stabiilselt oleks seisnud.

Minu selle nädala kaalulangetus läks naiselike rõõmude nahka aga kõigele lisaks tabas eelmise nädala lõpus nohu. Trenni kah see nädal ei saanud, nädala alguses olin alles haige ja nädala teisel poolel pidin siis tööd rabama poole ööni. Nii ta kulges. Järgmine nädal loodan trennid ilusti jälle jooksma saada. Vast siis läheb ka kaal alla.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 07. March 2014, kl 16.38

Tere! Küll on raske täna enda kaalu kirjutada, sest mitte ei meeldi selle nädala pluss, kuid midagi pole teha - ei saa ju pead liiva alla peita. Millegipärast tuli paar minnalaskmise päeva ikkagi ja need on kui valusad vitsad. Olgu see õpetuseks, kui rohkem plussiringi ei taha saada. Niisiis kaal on 89,9. Plussi tuli 0,6 kg. Ata-ata! Aga selle eest käisin täna juba pikalt ujumas ja ka vesiaeroobikas üle hulga aja - võib-olla olen homseks selle lisa juba maha raputanud (unistada võib ikka!).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.08

Tere!

Minu tulemus -0,2 ehk 91,2.


Ikka tasapisi. Jaksu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 07. March 2014, kl 22.14

Tere!

Minu number siis 68,9kg ehk -0,5kg. Seekord olen väga rahul, sest ahvatlusi oli sel nädalal palju ja söödud sai ka omajagu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. March 2014, kl 01.45

Tere Kairke,
tahtsin küsda, miks ma ei saa kaalutabelit printida?
Olen, lollipeaga hakanud kõikide postitusi kommenteerima.
Oleks lihtsam, kui eelmise nädala andmed ees.
Tänud sulle ja vaata, et sa alakaaluga "vahele" ei jää

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. March 2014, kl 02.10

Letsoit, kus sa oled>???Ära sa nüüd suure innustusega meid unusta? thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 08. March 2014, kl 06.43

Tere!
Minu number täna 70,0 kg. -0,5 seega.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 08. March 2014, kl 07.31

Hei. Minu eilne kaalunumber näitas 66 kg. Stabiilne -0,5 jätkub.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. March 2014, kl 08.12

Tore et enamusel ikka väga edukalt läheb. Lahe. Tublid-tublid-tublid. Mul oli ka täna eilsega võrreldes miinus. kah tore. Nüüd ees nädalavahetus. Kui saaks kord selle läbida miinusega oleks saavutus. Eriti ei looda, aga püüaks ikka. Mis teil plaanis nädalavahetusel?

Vahvat olemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. March 2014, kl 09.03

KaruKati42 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere Kairke,
> tahtsin küsda, miks ma ei saa kaalutabelit
> printida?
> Olen, lollipeaga hakanud kõikide postitusi
> kommenteerima.
> Oleks lihtsam, kui eelmise nädala andmed ees.
> Tänud sulle ja vaata, et sa alakaaluga "vahele"
> ei jää


-------------

Hei KaruKati42,

Kas sa ei saa ülevalt sealt faili alt valida print, või siis aadressi rea kõrvalt (sealt kus ajalugu jm vaadata saab)? valida print? Kui ei saa siis äkki on sul googeli aadress ja ma saan sulle loa anda tabeliga majandada? Anna teada! Ei tahaks küll, et su kommentaarid olemata jääks selle pärast smiling smiley OOtan neid põnevusega the finger smiley

Alakaalu pärast ma ei muretse, keegi pole märganud grinning smiley

Tervisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. March 2014, kl 09.14

Tere hommikust tüdrukud ja mõnust naistepäeva kõigile smiling smiley, loodan, et teie lähedased oskavad teid ka vääriliselt hinnata thumbs up
eilne paanika on läinud ja leidsin ise kuidas kaalutabelit printida. Olin ise lihtsalt saamatu ja enne, kui uurida milles asi, kukkusin hädaldama.
Tegin väiksed märkmed eile ja täna lugedes, ei tundunudki need enam väga asjalikud smoking smiley Aga ikkagi panen kirja.
Kui ma mõne kasutajanimega "puuse" panen, siis vabandused ette. Nii mõnedki on minu jaoks kummalised smiling smiley
Mar 11: töö ja stress confused smiley, tuttav teema ja kipun alla andma ka isegi (veel mitte, aga tunne on vahest küll selline). Muide +70,8 pole lihtsalt võimalik, ka kõige parema tahtmise juures hot smiley
karuke03: sa oled alati igati positiivne ja innustad meid kõiki, kuidas saad. See 0 ring polegi ju hullu. Pole plussi, siis pole ka probleemi smiling bouncing smiley Tubli oled ja tänud, et teed oma postitusi aeg-ajalt,
karuke36: Kindlasti ei tõusnud sinu kaal ühest kukklist, ehk on asi milleski muus. Kas sa ikka vett jood piisavalt? See teeb imesi, vähemalt minul. Ära põe nii hirmasti, võta nati vabamalt ja loll ei ole sa pääääris kindlasti mitte grinning smiley, aitähh, heade soovide eest.
Helikopter: hea, et sulle ka mõjub see nn. võistlus. Mulle kah. Jaluatmine on väga hea, eriti kui muud trenni ei tee, nagu mina thumbs up
Mereuru: ossssaaaamaiiitttt thumbs up, mis sinuga nüüd juhtus??? -1,7kg on ju uskumatu ja lausa vapustav hot smiley Tubli-tubli. Jaga meiega ka oma imeravimit smiling smiley
Naabrimamma: kui patustasidki nende vastlakukklitega, siis on ju kõik põhjendatud drinking smiley ja plussi pole, hurraaa spinning smiley sticking its tongue out
MTU: palju-palju miinuseid meile kõigile smiling bouncing smiley, Tule ikka tagasi meie reele. Tubli oled.
Nartsiss19: puht naiselikust the finger smiley huvist tahaks teada, millega või kellega sa seal linnas patustasid. Jummala eest, ära pead liiva alla küll peida, ega see midagi ju muuda.
LoyyaP: iga peoga on omad head ja vead. Oleneb, millisele peole sattud või kuidas neid ise korraldad. Peale pidu on ju alati võimalus ennast kriitilisemalt kokkuvõtta.
Ullala: Miks sul raskelt läheb, jaga oma muljeid meiega, ehk saad abi või vähemalt innustust smiling bouncing smiley.Päeva kalorite normi saad "päevikust", seal on kõik kirjas. Minul võttis sellega harjumine ka omajagu aega. Nüüd olen enam-vähem hakanud arusaama.
Birika: nüüd jõusin ka sinuni smiling smiley. Muide -0,3 ja arvestades eelmise nädala +0,3, on tulemus ju super. Järele ma sulle kindlasi ei jõua, kuna oled minust liiga palju paremas seisus, mis on jama muidugi eye rolling smiley (minu jaoks). Mina võtan tavaliselt reedel vabalt, õhtuseid sööke-jooke kirja ei pane, sest kalorikalkulaator plahvataks muidu moody smiley Muide, kas see seelik läheb nüüd selga?
Porthita: oh need naiselikud "rõõmud" väkk confused smiley ja lisaks veel haigus veel väkim confused smileyconfused smiley
Saa ruttu terveks ja siis uue hooga Jaanipäeva suunas.
Suurtükk: ikka miinused. See on ju hea. Tubli oled ja ikka tasapisi edasi thumbs up
Liis014: ahvatlusi tuleb ka edaspidi. Kuid hetkel oled rahul ja meie koos sinuga smiling smiley
Helbeke: sinu kaalunumbrit vaadates, on ju tulemus igati hea.
Letsdoit: oled ikka meiega smiling bouncing smiley, see on tore ja kaalulangus igati tubli.
Sa vahepeal kirjutasid, et hakkad kaaluma hommikul ja õhtul, jaga muljeid.

Argo Aderi soovitusi tahaks kah lugeda.
Aitab nüüd küll sellest lobast. Uus nädal käimas ja täna ei pea mitte.midagi tegema. Mehed teevad smoking smiley
Edu järgmiseks nädalaks meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. March 2014, kl 09.18

Issake Kairka, sa oled nii vahva spinning smiley sticking its tongue out
Aitähh, et meid edasi vead smiling smiley. Selle printimsega sain ise juba korda.
Ikka enne vaja hädaldada confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 08. March 2014, kl 09.41

Urts, sorri, et sinu kohta midagi eelmises postituses ei kirjutanud.
Lugesin oma vaimusünnituse üle ja nägin, et sina oled kuidagi vahele jäänud: Sa hirmsasti meeldid mulle. Ja su postitused on nn. musta huumoriga endale sihitud. Vitsa sa kindlasti ei saa, vähemalt selles foorumis. Täna on Naistepäev ja lase ennast hellitada. Aga homme on juba muu värk, siis ei ole vabandusi. Ole meiega hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 08. March 2014, kl 12.07

Aitäh, KaruKati42! Sa oled ikka ääretult päikeseline inimene! Edu igas mõttes! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 08. March 2014, kl 12.08

Aitäh KaruKati laheda kokkuvõtte eest smiling smiley.
Mis seelikusse puutub siis käisin sellega reedel tööl, no nii tahtsin seda kandaspinning smiley sticking its tongue out. Suht ümber on ta mul ikka, nii, et tuleb aga kaalu edasi langetada.
Käisin täna juba väiksel sörkjooksul ja võimlesin pisut, õhtul tuleb paar külalist ja mees paneb varsti sauna küdema, saan saunamõnusid nautida.
Hommikul üllatas mees mind naistepäeva puhul suure puuviljavaagnaga, ta teab, et torti ja sokolaadi ma ei tohi/taha süüa. Lilled olid ikka ka smiling smiley.
Püsige kõik kenasti rajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 08. March 2014, kl 12.31

Tere kõigile1
Saadan mõned read iseendale ja teistele plussis-olijatele (õnneks on miinuseid ikka rohkem).

NENDELE, KEL NÄDAL PLUSSIS

Vaatan kaalu – kaal vist katki –
kust see number muidu äkki?!
Kas on taskus elevant,
kellel maiust täis on lont?
Käsi kirjutamast tõrgub,
sipled iseenda võrgus.
Püüad mõista, mis sind viinud
selleni, et puudub miinus.
Pühid trennis higimulle,
pitsitamaks rasvarulle.
Lubad: nädal uus on nii
nagu seekord teistel siin.

Ilusat naistepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 08. March 2014, kl 15.24

Jätkub up'n'down kõikumine - 71.3 kg (+1.0)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 08. March 2014, kl 20.15

79,3 seega -0,4

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Letsdoit
Kuupäev: 08. March 2014, kl 21.28

Kaunist naistepäeva kõigile! Ärge siis maiustustega liialdage sel kaunil, et hiljem poleks patukahetsust! smiling smiley

Ja muidugi jõudu ja pealehakkamist meie järgmiseks kaaluga võitlemise nädalaks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 09. March 2014, kl 07.49

hei, olen oma -0,4 väga rahul, ühtegi jooksusammu pole teinud, sest kerge närvipõletik seljas ei last korralikult käijagi, paraku ei mõjunud see söögiisule ja nii see vastlapäev käest ära läkski. naistepäev läks ka magusamaks kui lubatud ja karske see ka ei olnud, aga alkohol, teadagi, ei ole kaalujälgija "sõber". nüüd on juba selg parem, ujula pääse ootab realiseerimist, külmkapp ahvatlustest tühi, ühtegi sünnipäeva ei ole ka rohkem ette näha st. kõik eeldused on olemas, et kaal langema hakkaks. soovin Teilegi seda head tunnet ja valmisolekut kaalu langetamiseks!
head mõttelendu meie luuletajale, need on nii toredad vahepalad.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. March 2014, kl 08.51

Tere!

Rõõmsat pühapäeva. Nii tore on siia piiluda ja lugeda kõigepealt edusammudest, siis erinevate inimeste erinevatest mõtetest ja veel pealekauba leida innustavaid ja lõbusaid kommentaare ja luuletusi. Olete nii toredad.
Karu-kati smiling smiley , oh jah, õnneks tõesti see pluss nii suur ei ole kui seal kirjutatuna.
Usun, et meile kõige olulisem on positiivsus. Kõlaks nagu klisheena, aga samas on nii. Aitäh ka neile, kes siin seda ülal hoiavad ja muidugi tänu Sulle, Kairka, ilma kelle suure suure panusena me siin poleks.
Lähme siis ikka õue ka ja laseme end tuulel kergemaks puhuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. March 2014, kl 11.06

Sügav kummardus sulle Urts laheda luuletuse eest smiling smiley.
Mul läks eilne õhtu natuke käest, veinid,snäkid,smileys with beer aga pole hullu, täna on uus päev.
Olge kõik tublid smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 09. March 2014, kl 16.17

hei, uus kaalunumber 103,3 kg. Kuidagi visalt läheb kuigi peaks olema kevad ja rohkelt rõõmu.

päikest Teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 09. March 2014, kl 17.45

Reedene kaal oli siis 80,2kg loodan järgmiseks kaalumiseks seitsme ette saada. Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 09. March 2014, kl 17.58

KaruKati42

Ikka millega käisin nimelt söömas ja friikartult mille pisipoeg alles jättis plus veel vanilje kreem ka mis tütar järgi jättis ju siis ihnus oli suurem kui kaalu numbri nägemine

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: triink
Kuupäev: 09. March 2014, kl 18.41

Võibolla tõesti on vee tarbimises asi. Aga hakkasin võtma ka rohtusid, mis võis põhjustada kõhukinnisust. Vähemalt peale seda kui olen nendest loobunud on kaal jälle langema hakkanud. Muidu oli koguaeg tõusuteel. Olen saanud õnneks vana kaalu tagasi ehk 68 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. March 2014, kl 20.59

Aga mul on sel nädalal super hea uudis smiling smiley lõpuks ometi nägin esimese numbrina kuute smiling smiley number oli kyll kõigest 69,9 kuid rõõm on siiski lõputult suur! Sest tundub, et sain pika seisaku lõpuks yletetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 10. March 2014, kl 00.43

Tere!
Minu reedene kaalunumber oli 89,9, no imepisike miinus, aga siiskismiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.