Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 24. May 2014, kl 21.54

Tere, kallid kaaskannatajad ja edumeelsed!
Ei läinud kohe mitte see kaal nii alla nagu mu ootused ja lootused olid, hoopis juurde tuli 300 g. Nagu nõiaring on mul selle 88 ja 89 vahel juba 2 kuud. Kaalunumber 88,9. Selle kurbuse peale tuli mulle Valgre laul meelde "Ma võtan viina". Mina viina ei võtnud, aga kooki küll ja seepärast kirjutan ka siia Valgre laulu muudetud sõnadega, nimelt "Ma võtan kooki". Kes on kurb või hoopis rõõmus, võib kaasa joriseda.

Ma võtan kooki, sest olen täna kurb,
ma võtan kooki, sest kaal on ikka karm.
On number teine, mis seal olema peaks,
on number teine ja see pole üldse hea.

Ei kaalu toitu, sest olen täna kurb,
just enne koitu on kaalunumber karm.
Ma kaua tammunud ju ühe koha peal,
no öelge mulle, kus ma olen teinud vea?!

Nüüd võtan kooki, sest olen väga kurb,
nüüd võtan kooki, sest jääb vaid paksu sarm.
Miks number teine laseb oodata end?
Kui number teine – jätkuks kergem lend!

Lennukat kaalulangust! Alla ju ei tohiks ju anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 25. May 2014, kl 19.22

Hei! Annan endast ka üle pika aja märku - ei ole kuhugi ära kadunud ning eesmärki pole ka maha matnud. Asjalood olid lihtsalt vahepeal kehvasti ning sattusin lapsega haiglasse. Ise haige ja laps haige. Kuna haiglatoit pole teab mis tervislik ning peale haiglast välja saamist sõin valimatult kõike, siis on kaalul kahjuks ees 61.1 ehk siis +1,1 kg. Egas seal midagi - pead norgu ei lase ning rühin ikka edasi. Homsest alustan uuesti Jillian Michaelsi 30 day shrediga ning teen selle edukalt lõpuni.

Teistele palju kannatust ja motivatsiooni sellel teel. Ma tean, et see kõik on vahel ikka uskumatult tüütu, kuid lõpptulemus on seda väärt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 25. May 2014, kl 22.17

Tere!Kaal muutusteta e 68,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 26. May 2014, kl 06.48

tere. 76,3. ei loobu veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. May 2014, kl 19.20

Hei!

Värskendatud tbeli leitae lingil KAALUTABEL

Kokku kaotatud juba tera parem kui eelmisel nädalal- 1,5 kg. Suurim osa selles Pizikesel ja MTU-l, kes kaotasid mõlemad 0,8 kg

Esikohal seekord Krissi -13.43% (-14.5 kg), tal kannul MTU -13.33% (-15.2 kg) ja Liis014-9.96% (-7.4 kg). the finger smiley

Tabelist kustutan nimed: Monika999 ja Jutah, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Edu teile edasisel teekonnal.

Mõttetera ka: iga perekond on meeskond ja meeskonna headus on otseses korrellatsioonis füüsiliselt koos oldud ajaga. Aga koos oldud aeg on ainult see aeg kui midagi koos tehakse. Nii, et tehke oma armsamatega koos midagi toredat!

Tervist ja edu!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 27. May 2014, kl 10.39

Tere hilinemisega,

Arvasin, et ainult mina olen hädas oma kaalu langetamisega, aga tundub, et minusuguseid ei olegi nii vähe ...
Kahjuks ei taha see kaal tõesti alla poole minna, minu eelmise nädala number 76,5 sad smiley

Selleks korraks vist suvi jälle läinud, aga küll ta tagasi tuleb ja siis tuju ka parem smiling smiley

Edu ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. May 2014, kl 04.30

Tere tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
minu tänane kaal on 74,2kg, seega -1,0kg smiling bouncing smiley
Kui hommikul kaalule läksin vaatasin, et kaal ikka sama, kuid siis märkasin, et teine number on ju 4 mitte 5 eye popping smiley Käisin veel mitu korda uuesti kaalul, liigutasin teda ühest kohast teise kah aga ikkagi oli kilo alla läinud. Olen üliõnnelik spinning smiley sticking its tongue out
Vahepeal oli päris masendav, kui number ikka samaks jäi või isegi juurde tuli. Toitumises pole midagi muutunud, liikumist on juurde tulnud.

Olge tublid, ja loodan, et ilmad jälle suvisemaks muutuvad hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 30. May 2014, kl 07.08

Tere, minust on lahkunud 1,1 kg. Kaalunumber 97,7

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2014, kl 07.42

Tere kullakesed!
Minu kaal 69,6,oleks hea kui nii jätkuks!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. May 2014, kl 09.05

Minu tänane kaal oli 98,9 ehk siis ikka -0,5 venitas välja.

Küll aga ma ei ole sugugi sellega rahul, kuidas see tuli. Nimelt nädalavahetusel ja nädala esimesel poole söödi kõike, valimatult ja piiramatult, peamiselt mingid kiirtoidud ja siis teisipäeva õhtust jäeti söömine maha, burksi/friikat/hotdogi/jmt enam ei tahtnud. Siis lihtsalt ei söödudki midagi või näksiti lihtsalt salatit, mida kapis leidub pea piiramatult.

Trenni kah see nädal ei ole siiani jõdnud, täna lähen üsna kindlasti.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 30. May 2014, kl 11.05

Tere!

Mul on jälle plussi ring - 100 kg. Eelmine nädalavahetus sai kanuutamas käidud, siis sai liigse näksimise ja alkoholiga ära rikutud kaal ning nüüd pea viimane nädal olen suht ainult voodis olnud. Külmetasin end ilmselt öise ujumas käiguga ära ning nüüd on sellised peavalud, et olen suht teovõimetu.
Üks õhtu sain end siin liigutatud, aga põhimõtteliselt on nulliring selle nädala trenniga.
Ootan juba ilusaid ilmu, et annaks natukenegi energiat ja positiivset mõtlemist. Praegu olen küll suht mustades toonides.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. May 2014, kl 11.50

Minu kaal täna 74,2kg st. muutusteta ja imestan isegi, et polegi plussi, sest pole absoluutselt kaalu järginud.
Karu-Kati42 sa jõudsidki mulle järgi, tubli oled smiling smiley, nüüd saame koos jätkata need viimased 3 nädalat, ma üritan siis ka jalad tagumiku alt välja tõmmata spinning smiley sticking its tongue out.
Trennitegemiseks on praegune ilm super ja ma olen trenni sel nädalal hästi teinud, palavaga oli raskem trennitada.
Mul on väike motivatsioonilanguse periood söömise koha pealt, eile sõin peale trenni 100 gr sokolaadi, pärast oli lausa paha olla ja paras mulle-sain hea õppetunni.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. May 2014, kl 12.02

Kuumad ilmad läbi ja vesi hakkas minu kehast lahkuma. Täna näitas kaal 61,9. Miinust võrreldes eelmise nädalaga 0,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 30. May 2014, kl 12.11

minu kaal 64,6 smiling smiley Olen rahul. Mina jälle magusata ei saa - aga see eest piiran selle tarbimist.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. May 2014, kl 12.26

Näed siis, ei oska arvutada. Langust 0,7 mitte 0,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 30. May 2014, kl 16.58

Tere

Minu kaalukadu on küll väike, aga siiski on see olemas smiling smiley Täna hommikuse seisuga siis 62,3kg ehk siis vist -200g (?)
selle nädala tee on küll sinka-vonkaline olnud, aga sai ka palju muid tähtsaid asju tehtud. Sai eksam neljale tehtud ja paar tasemetööd neljale ja viiele tehtud. Sai ka Tallinna Raekoja platsil oma tantsu grupiga esinetud ja ka enne seda korralikult harjutatud. Nii se nädal siis läkski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. May 2014, kl 18.34

Tere minu kaal siis 117.7. mind järgmune nädal pole arvutis lähen pojaga haiglasse

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 30. May 2014, kl 20.04

Terekest taas,
Birika, arvan, et põrutad minust jälle ette, kuna mul algas 1 puhkuse nädal, mil lähen maale ja igasugused kaalud puuduvad confused smiley. On ainult vanaaegne marjade kaalumise kaal. Eks siis näis, mis saab. Järgmine nädal ma kaalu ilmselt ei edasta, ehk siis jääb samaks, kuid loodan ise, et üle 1kg juurde ei tule. Maha nii-ehk-naa ei lähe eye rolling smiley. Muide, vaatasin, et sellel nädalal on paljudel paremad tulemused, ehk on see paigalseis ka meie duellis möödas. Viimane aeg kah spinning smiley sticking its tongue out
Ärge alla andke ja ikkagi veel ilusama suve poole cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 31. May 2014, kl 05.10

Tere!

70,5. Tervitused kõigile ja õnnitlused edukate langetamiste puhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 31. May 2014, kl 10.21

Koledad ilmad ja Rootsi kruiis panid kaalule põntsusad smiley 75,3kg ehk juures 600gr.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 31. May 2014, kl 19.41

Hei, kaaluks seekord 92.
Kõndisin eile töölt koju 3km, õlapeal kotis 2 kilo kurki. Teate kui raske see kott oli ja iga kilomeetriga pandi justkui telliskive juurde. Siis ma sain aru millise kaaluga on iga kaotatud kilo. Tegelikult ei julge mõeldagi, et kaotatud kaal uuesti turjale võtta.

Ma tänan oma keha, tänan iga päeva eest millal annan oma kehale head toitu ja tema vastutasuks vabaneb mürkidest, jääkainetest ja rasvast. See on kõik nii imeline olnud ja kuidas ma sellest varem ei ole niimoodi aru saanud. See tee äratundmiseni on olnud üsna pikk, täis raskust, vaeva ja haigusi. Päikest kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 31. May 2014, kl 20.13

Tere!

Kaal 121,0 kg, kaalulangus 0,9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 31. May 2014, kl 22.41

Mina säilitamise rezhiimil... 68.8 ehk -100 gr ...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 01. June 2014, kl 09.49

Tere!
Kaal 67,8 kg ja kadu seega -700 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. June 2014, kl 17.51

Minu kaal seisab, 69,2 jätkuvalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 02. June 2014, kl 08.25

Minu reedene kaal näitas 75 kg. läinud on 1 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 02. June 2014, kl 16.04

Tere jälle hilinemisega ...
Kahjuks pole veel maale saanud koos arvutiga ja ausalt öeldes - ega ei tahagi, sest maal on nii hea olla linnilaulu keskel ilma internetita smiling smiley
Minu reedene kaalumine näitas 76,2 , väga raskelt läheb või õigemini seisab sad smiley
Punnin edasi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 02. June 2014, kl 20.33

Tere-Tere, kogu see pere!

Meie värskendatud tabel, nagu ikka, lingil KAALUTABEL

Kokku kaotasime arvestatavad 8,1kg. Nädala lõikes suurima panuse sellesse andsid Krissi ja Miiskar, kes mõlemad kaotasid 1,5kg.

Panen ka seekord kirja enne esikolmiku nimetamist tabelist kustutatavad nimed, sest see muudab ka tabeli esiotsa. Nimelt langeb välja Liis014, kes oleks muidu olnud kolmandal kohal aga kahjuks pean ta nime kustutama. Samuti nime Suutükk.

Üldtabeli eesotsas Krissi -14.81 %(-16.0 kg), Tal järel MTU -14.30%(-16.3kg) ja marjukas -9.64% (-8.0 kg).

Ja ongi lõpusirge käes. Uskumatult kiirsti läheb ikka aeg kuidagi, kas te ei arva... Päris mitmel meist on täiesti reaalne võimalus oma eesmärk täita. Sutsu veel pingutada. Õnneks ilmad mängivad kaasa ja grilli ja chilli saab normaalsuse piires nautida.

Edu ja õnne ja rõõmu teile kõigile!

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 05. June 2014, kl 11.30

Tere- tere kõigile. Tõesti on suur suvi käes ja siia eriti ei jõuagi. Ma ei tea kas see on viga, et oma toidukordasid siia ei märgi sest tõepoolest kaal lihtsalt seisab.... No ei saa mina sellest sotti.Veel viimane kuu nn. istumist ehk siis palju tööd ja siis ehk saab ennast puhkuse lainele sättida smiling smiley
Vesi on alati kaasas ja 2-3 liitrit sellise palavaga pole üldse probleemi päevas juua. Söömine ka kuidagi kaootiline sest oma tööde ja tegemiste kõrvalt tuleb seda näksimist hoopis tihedamalt ette. Samas olen need nn. vahepalad teinud vägagi tervislikuks- söön siis kas puuvilja, juurvilja, keefir on lemmikuks suveajal jne..
Kummaline siiski, et kaal ei lange. Mõtlesin et paneks siis need näksimisedki kirja, et ehk ei ole selget ülevaadet aga... No ei tarbi ma midagi üle.
Aga see selleks, täna astusin kaalule... no TÄPSELT sama kaal juba 2 kuud vist!!! Vahetasin patareisid ja panin kaalu teise nurka. Ei aidanud smiling smiley)
Hea, et pole tõusnud vähemalt aga soovkaalust olen ikka väga kaugel. Niru tulemus igatahes minu poolt.
Aga jaksu ja jõudu kõigile ja palju liikumist siis suveks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 06. June 2014, kl 06.21

64,1kg. the finger smiley olge tublid ja nautige ilma!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.