Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 24. October 2010, kl 21.18

Õhtust kallitele "võistluskaaslastele"! winking smiley

Loodetavasti oli teil tore nädalavahetus ja te saite seda nautida ühel või teisel viisil?
Tänu meeletult kiirele ja tihedale töönädalale möödus enamus minu tänasest päevast padja kaisus ja see oli super - tunnen end taas inimesena! smiling smiley

Mul pole aimugi, kas olete jõudnud vahepeal siia foorumisse kiigatagi (?), kuid tahtsin igaks juhuks vabandust paluda oma reedese liig-hoogse sõnavõtu pärast pildistamise teemadel sad smileysmiling smiley. Mitte, et mu arvamus selles osas muutunud oleks, aga...sorry, kui liiga "valjuhäälselt" sõna võtsin! See polnud vähimalgi määral mu eesmärk öelda teile, mida peab või mida mitte. Tahtsin lihtsalt julgustada ja kinnitada teid, et sõltumata hetke väljanägemisest, olete te siiski väärt jäädvustamist! winking smiley SEST iga naine on kaunis ja võluv omal moel ja seda ei tohiks vaka all hoida smiling smiley

Otseselt kaalulangetamisega seoses aga: on teil mingid oma kindlad nipid või võtted, mida kasutate, et kaalu alandada? A'la kindlad söögikorrad / kogused / neid toite söön - neid mitte jne.jne. Oleks lihtsalt huvitav teada... smiling smiley
Minul hetkel mingeid ülikindlaid reegleid pole, kuigi aastate jooksul ei ole vist asja, mida ma proovinud poleks!!! Aga - niivõrd kuivõrd püüan süüa valke ja süsivesikuid eraldi ehk siis "praadi" süües söön ainult liha (kana, kala) ja salatit või siis pastat ja salatit jne. Suve lõpus katsetasin mõnda aega ka taimetoitlust (sellist kõige leebemat varianti smiling smiley), jättes menüüst välja kõik lihatooted. See oli väga super kogemus ja vaikselt püüan seda liini jätkata, KUIGI mitte ülirangelt, mistõttu väikse tüki kana või kala (ja vahel ka lihaollust) söön ikka. Aga see oli täitsa hämmastav, kui lai on tegelikult taimetoidu valik ja kui palju põnevaid retsepte on väljamõeldud, nii et selles osas väga super leid! Ja muideks - enesetunne oli ka super, kui olin 3 nädalat taimetoitlust harrastanud, nii et...tasub proovida! winking smiley Samuti olen harjunud üsna kindla toitumisrütmiga, mis tähendab seda, et põhitoidukordade vahele ei saa jääda rohkem kui max.4h (sinna 4h sisse veel mõni vahepala). Alati võib tulla ette erandeid, kuid laias laastus PEAN ma õigel ajal süüa saama smiling smiley, sest muidu muutun väga rahutuks ja näiteks tööpäeval on keskendumine tööle praktiliselt et võimatu. Nii et - nii palju siis minust hetkel! smiling smiley

Jätkuvalt parimat ja kena peagi algavat uut nädalat!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 25. October 2010, kl 18.56

Tere!

Leidsin lõpuks minagi aega, et istuda arvuti taha ja kirjutada.
Kuna olen väga suur magusa armastaja siis reeglina jätsin kõik selle välja. Ma tean, et magusa söömine on liig, mis liig, sest tegelikult saame neid süsivesikuid ka muudest toitudest. Üks halb harjumus oli veel, nimelt armastasin liigselt näksida. Koguaeg käisin külmkapi kallal, küll oli vaja ühte võtta ja kord teist. Nüüd seadsin endale eesmärgi, et söön kolm korda ja 2 vahepala. Vahepaladeks on kas 1 õun või klaas tomatimahla. Tööl olles muidugi lähevad vahepalad meelest aga üllatus missugune, ega ma ei tunnegi nälga. Eks see liigne söömine ole peas kinni.
Lisaks korrapärasele söömisele ( ja ma söön kõike. kuid kogused on tunduvalt väiksemad, enam juurde ei võta, nagu olen seni teinud, et ühest taldrikutäiest ei piisanud) käin koguaeg oma km maha. Muidugi püüan süüa vaheldusrikast toitu, nii liha, kala, kui palju salateid. Õnneks salatikraam on omast aiast, seega ostmisega ei pea end vaevama.

Mis puutub pildistamisse, siis tegelikult on endast pilt olemasgrinning smiley. Seal on ilusti näha, kui ilus ma olenthe finger smiley. Seega võrdlusmoment täitsa olemas. Mul pole midagi selle vastu, kui kunagi saaks pilte üksteisele saata ja vaadata, kui tublid me olnud oleme, ehk siis enne ja pärastsmiling smiley
Tegelikult olen täis optimismi, sest kaalu number muutub aina. Eks ma pean oma arvestus ka üllatavalt hästi läheb.
Teile soovin aga jõudu ja särtsu ning ärge loobuge võitlusest. Elan täiega kaasa nii teile, kui endale.

Kallid ja kaunist õhtut!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 26. October 2010, kl 11.39

Helloooo!

Kiire nädalavahetus selja taga, ei ole jõudnud siia piiluma tulla. Sügisene aeg ikka jube, mõlemad lapsed haiged. Mõlemal lapsel kõrge palavik sad smiley
Minu toitumises ikka palju mööda. Olen harjunud sööma hommikust-õhtuni. Täitmatu hing tongue sticking out smiley
Proovin enda menüüsse sisse tuua palju köögivilju ja kala. Kindlad kellaajad söömisel ja trenn 3-4 korda nädalas. Magusast püüan võimalikult kaugele hoida.
Nii.... jaa pilte võiks küll üksteisega jagada. Olemas pilt kus kaalun 86 kg, mõtlesin pildsitada uuesti, kui olen alla võtnud -5kg. Mõtlesin iga kord samade riietegapilti teha, siis näeb ilusti kuidas kaal iga nädal kukub smiling smiley ( ma vähemalt loodan, et kukub)
Mind küll leiab lastega piltidelt kuid alati käsen mehel pildistada ülevalt, ei alt poolt. Sellele vastust ei teagi, miks nii pildistada lasen. Järelikult tunnen ennast piltidel kindlamalt kui näen ülemist mitte alumist poolt. Hi-hiii smiling bouncing smiley
Minu nädala vahetus sujus hästi, välja arvatud saiakesed. Lubasin endale ühe saiaksese, ei pannud tähelegi kui minemas oli juba 4 saiake. Soojad saiakesed on niivõrd head, et lihtsalt unustan ennast laua taha sööma. Olen endale andeks andnud ja rõõmsa meelega edasi sihi suunas winking smiley
Hetkel kui lapsed haiged, ei pääse ma eriti arvuti taha, olen ise ka jube väsinud ja tudin koos lastega lõuna und. Proovin vähemalt korra päevas siia teemasse piiluda ja teile kirjutada.


Olete tublid !
Suured kallid-pallid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 26. October 2010, kl 21.10

Hei, kaunitarid!!

PALJU, PALJU ÕNNE - te mõlemad olite eelmise nädala edukaimate kaalulangetajate seas!!!!!! drinking smiley Kui veel näinud ei ole, siis vaadake artiklit "Duellitajaid on loendamatu hulk"
[www.kaaluabi.ee] Nii super!!!!

Nii tore oli ka teie kaalulangetamise tagamaadest lugeda ehk siis kuulda teie "võitlusrelvadest" kergema olemise nimel võitlemises winking smiley Eks ta ole, et igalühel meist omad nõrkused ja igalühel ka omad võtted, kuidas neist jagu saada, KUIGI vahel on ikka kaotus üsna hale spinning smiley sticking its tongue out Aga nagu Laccessy ütles, et on endale andestanud ja rühib ikka rõõmsalt edasi, siis eks ta nii olegi. Kui kehvasti, siis uuesti! winking smiley

Mul oli täna ikka täiesti haigalne, nö. "heeringa ja vahukoore" päev confused smiley, mis tähendab seda, et sõin enam-vähem kõike, mis ette juhtus - soolast ja magusat läbisegi! Täitsa hullumaja! Õhtul käisin küll kenasti ka trennis, aga võite 3xarvata, mida ma siis peale seda jälle tegin!!!???!!! Oh aeg....!!! Samas lohutan end sellega, et tegu pole lihtsalt mingi suvalise õgimisfaasiga, vaid nö.igakuise nähtusega enne teatud konditsiooni smiling smiley, nii et kobe siis küll! Mitte, et mulle see meeldiks, aga hiljem saan kõik tankimised siis jälle isutusega tasa teha, nii et...nii on.

Igaljuhul, südamest rõõm teie saavutuste ja langeva kaalu üle, mistõttu - jätkakem siis samas vaimus!

Kõike kõike head ja Lacessy tibudele kiiret paranemist!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 27. October 2010, kl 16.14

Tere, tere!

Kõigepealt Lacessile ja tema lastele pikk pikk pai. Siis, kui lapsed haiged on, polegi suurt aega muust mõtelda. Loodame, et peagi olete terve.

Kahjuks olen ise haigeks jäänud, keskmine tütar küll köhatab, kuid otseseid haigussümptomeid pole. Endal on kurk haige ja mädane röga. Joon hoolega ravimteesid.
Kuna siia vist pilte eriti ei tahaks üles panna ja vast polegi võimalust, kui ainult blogidesse siis pakuks välja, et saadaksime üksteisele. Minu nimele tuleks lisada ainult @hot ja kõik.
Õnneks endal pole õgimishooge tulnud.....kuid olen olnud murdumise äärel küll. Siis otsin ruttu mingit tegevust või söön ühe puuvilja v.a. banaan ja viinamarjad.
Ka jalutanud olen järjepidevalt (kahjuks see ainule liigutamisevõimalus antud olukorras, kuna elan maal)

Aga olgu, reedel hommikul siis jälle kohtume ning loodame, et meie numbrid liiguvad kahanemise poole.

Kõike ilusat soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 29. October 2010, kl 05.51

Tere hpmmikust!

Annan teada oma kaalu. Täna hommikune kaal on 83,1. Nüüd lähen joon kohvi ja siis pärast räägin pikemalt, kuis mu eluke kulgenud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 29. October 2010, kl 07.56

Hommikust, armsad!

Wau, Sipsik - ühe nädalaga 2,8kg!!??!!! Vot eta daaaa!!! smiling smiley Kui sa samas vaiumus jätkad, oled jõuludeks "Miss Estonia" valmis! winking smiley Mis poleks ju üldsegi mitte paha lugu, onju!?! winking smiley Samas loodan ma südamest, et mitte kõik su nädalanäidud ei saa olema samas kategoorias, sest kuigi rõõm su kilode kaotuse üle on suur, on teada ka tõsiasi, et "Mis kiirelt läind', see kiirelt tuleb!", mistõttu - küta küll täiega, aga samas ikka nii, et keha ka sellega harjuda jõuaks smiling smiley Tubli oled igal juhul!

Vastupidiselt sinule, mina see nädal hiilata ei saa, sest nagu ka juba varem teada andsin, on minu viimased päevad olnud täiega tuksis ehk siis kõhtu on rännanud kõik see, mis sinna poleks pidanud rändama sad smiley Selle tulemusena ka +nädal, ehk siis kaalunäiduks 77,9kg. Ehk põhimõtteliselt olen tagasi alguses... smiling smiley Kuid väga meelt ei heida ja kütan samamoodi edasi, siht sirendamas silme ees!

Mis piltide saatmisse ja mailindusse puutub, siis äkki teeks nii, et me Lacessy'ga ei hakkagi siin oma E-maile jagama, vaid saadame väikese tervituse Sipsiku aadressile ja Sipsik saab siis omakorda saata meie kontaktid maili teel üksteisele. Mis te arvate?

Igaljuhul - ilusat "uue nädala" algust kaalujälgimises winking smiley ja muidu kiireid paranemisi ning toredat saabuvat nädalavahetust!

Lacessy näite ootama jäädes,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 29. October 2010, kl 08.40

Hommikust!

Mul nii kiire ja stressi rohke nädal olnud, et kaal ka ei ole tahtnud eriti langeda. Nädalas siis miinust -100g ehk siis 84,7 kg. Olen õnnelik, et niigi palju läinud smiling smiley Lastel juba parem olla, tervelt nädala juba kestnud palavik. Ei pääse välja ka minema, istumine toas tüütab ära. Täna pääsen trenni tunniks, ootan juba nii väga seda. Kolm kuud tagasi ei osanud trennist unistadagi, olen selle vähese ajaga nii sõltuvuses.
Sipsik010 oled nii tubli. Räägi nippidest kuidas sul nii hästi kaal langeb. Metsade vahel jalutamine annab nii head energiat ja rahu asjaga tegeleda smiling smiley
Hannaly sul kaal küll tõusnud aga kõige tähtsam, et sa alla anna ja meid ei jäta. Järgmine nädal meil kõigil jällegi miinust oodata. Eelmine nädal läks mul kaalust -1,2 kg maha, nyyd see nädal siis tasa tegemine. Nutsin siin, et kaalu palju maha läinud, nyyd siis võiks veits viriseda,et vähe aga eks see ole norm nädalas 0,5-0,7kg maha võtta.
Ma püüan nyyd järgmine nädal siia veits tihedamini tulla, see nädal nõudnud minult kõik energia laste põetamisel. Väga väsitav nädal olnud, ööd magamata olnud. Järgmisel nädalal luban olla tubli !!!

Palju jõudu ja jaksu järgnevaks nädalaks!!! Kallid ja paid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 29. October 2010, kl 08.43

Niih, nüüd leidsin pisut aega, et pikemalt kirjutada.
See suur kaalukaotus võib tingitud sellest, et lisaks magusa piiramisele, toidan veel last rinnaga. Minu söömisharjumused olid jubedad. Õgisin lausa. Igasugused koogid, pirukad ja kummid läksid loosi. Eile käisin sünnipäeval ning suutsin koogile "EI" öelda. See ei tulnudki raskelt, sest lihtsalt ei tahtnud.
Lisaks kõigele, on minu päevad kõik sisustatud, st ma ei lase tühjalt endil istuda. Koguaeg midagi teen, kasvõi koristan ikka ja jälle, sest kahe väikese lapse kõrvalt pole see üldse keeruline, et mida ma nüüd koristangrinning smiley. Koguaeg on midagi paika panna, lapiga ringi joosta või siis asju aina kõrgemale panna. Lisaks laste kasvatamisele käin tööl. Mitte küll igapäev, nagu kunagi sai mainitud, on minu töö vahetustega. Kahjuks muidugi istuv aga see eest koju tulles lähen kohe kõndima, et oma rammestunud kondikesed sirgeks ajadagrinning smiley

Tean seda tõsiasja, mis kiirelt läinud see kiirelt ka tagasi tulemas. Ma loodan, et need kilod ei tule enam tagasi, kuna liigsed kilod on tulnud rasedusega. Enne kolmanda lapse sünnitamist kaalusin 90 kg, neljanda 95. Aga enne kolmanda lapse ootamist oli 68, siis kukkus kaal 65 ja turjale tuli 25:O kilo, mis lausa kohutav. Kapis olevad riided peale sünnitust enam selga ei läinud ning pikapeale said need ära jagatud (olin kostüümide inimene, kuna töö nõudis seda).

Nüüd tunnen juba end inimesena, kuigi eesmärk on kaugel ning oma kogemusest tean, et iga nädal pole nii õitsev. Aga loodame ainult parimat.
Ahjaa oma menüüst olen välja jätnud banaanid ja viinamarjad. Ülejäänud kõik endine, isegi praekartuleid söön, kuigi väikeses koguses ning ainult hommikupoole. Õhtupoole püüan süüa suppe, need ei ladestu rasvadeks. Üle läinud peenleivadest musta leiva peale, sai on out. Veel olen piiranud jogurtite tarbimist.

Kõike ilusat ning ikka jaksu soovides.
Kallid teile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 31. October 2010, kl 11.04

Hei !

Pean tõdema, et nädalavahetus mõjus mulle laastavalt. Käisid külalised, pidin valmistama igasuguseid hõrgutavaid toite, neid samal ajal maitstes. Kasutasin küll head vana nippi, et iga lusika järel rüüpasin vett, et toit rasvaks ei ladestuks, kuid....pole midagi teha. Vana keha ei kuula sõna.
Aga mina ei heida meelt. Nüüd, kui mingit üritust ees ei oota, suudan jälle end taas joonele ajada.
Lacessy, ka väike miinus on lausa suurepärane. Eks ma peangi natuke end tagasi tõmbama ja maha võtma tasa ning targu. See suur miinus pole sugugi hea. Arvangi, et sel nädalal võib tulla väga väga väike miinus või lausa pluss. Eks igakuulised asjad panevad samamoodi paika. Sel perioodil ei taha eriti kehakaal langeda, kui lausa ei nälgi.
Hannaly, Sina pea ikka vastu. See väike tagasilöök ei ole mitte midagi. Meie toetame sind igal juhul.
Võitleme aga edasi. Kevadeni on veel pikk aeg. Kui nädalas ka väike miinus siis see juba võit.
Kallid teile ning üksteise toetusega me suudame vastu pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 02. November 2010, kl 21.07

Õhtust, kaunitarid!

Aeg lendab sellise kiirusega ja tegemisi-toimetusi rohkem kui rubla eest, mistõttu hea on, kui jõuab oma päeviku siin ära täita ja juba oledki audis (st.siis padja kaisus! smiling smiley) Aga tore, et Sipsik on jõudnud meiega omi mõtteid ja kogemusi jagada, sest need on pakkunud nii mõtteainet kui ka andnud häid nippe (nagu näiteks õhtuti supi söömine winking smiley), nii et tänud siis olemast vähemalt hetkel see meie tiimi kõige tublim, kes ka meid kenasti pinnal hoiab! smiling smiley

Loodetavasti on Lacessy tibuninnud juba ka nüüdseks enam-vähem terved ja suurem möll ning pinge selleks korraks möödas?!

Kuna hetkel kahjuks kauem jutustada ei jaksa, tõmban siinkohal otsad kokku, kuid...Annan samas teada, et oma eelmise nädala kaalutõusust suurt palju ei stressanud ja see nädal olen olnud päris tubli, mistõttu kõik igati belissimo!! Kuid tänud sellegipoolest julgustamast ja kinnitamast - see on nii armas teist!

Igal juhul - ilusat ja tegusat nädala jätku ning uute kuulmisteni siis!

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 05. November 2010, kl 07.15

Hommikust, Sipsik ja Lacessy!

Loodetavasti puhkasite hästi ja uus päev on samuti alanud positiivsetes toonides?
Kuna mina pean täna üsna vara kodunt startima, teen ka oma sissekande siin üsna varakult ära, andes teada, et minu selle nädala kaalunäit on 75,3kg. Võrreldes eelmise nädalaga siis -2,6kg. Samas aga pean kohe taustainfona lisama, et see suur kaotus ei ole vähimalgi määral seotud suure töö ja vaevaga kaalu langetamise nimel, vaid tingitud eelkõige põhjusest, et alustasin E-l paastuga...mis kestab eeldavasti mõnda aega...smiling smiley Mistõttu hetke suured langused asenduvad hiljem kindlasti mõneks ajaks kaalu püsimise või väikese tõusuga ja ma olen tagasi nö."ausas võistluses" winking smiley

Põnevusega aga siis teie tulemusi ja uudiseid ootama jäädes ning ilusat uut päeva soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 05. November 2010, kl 07.52

Hei kaaskannatajadgrinning smiley!

Niih, minu kalunäit näitas täna väikest plussi, ehk siis 83,2. Kuid ma ei põe sellepärast, eks eelmise nädala suur langus (kusjuures ma ei teagi, miks nii suurelt alla läks, kuid põhjusi võib olla mitmeid, kindlasti mitte nälgimine) andis tunda.
Sellel nädalal olin suhteliselt aktiivne liikuja, igapäev oma ring looduses + lastega jalutamine. Miks siis minu kaal ei langenud, arvan, et põhjus võib olla lihtne. Kuna eelmisel nädalal oli langus liialtki suur ning lisaks veel igakuulised asjad siis sellest ka paigalseis. Arvan, et järgnev nädal tuleb paljutõotavam. Enam nii suurt langust küll ei tahaks, ikka tasa ja targu. Kui jõuludeks saan ka 4 kg maha, see oleks lausa suurepäranegrinning smiley. Igatahes motivatsioon täitsa olemas. Jõulupidi tulemas ning kleite valides (või püksid/seelikud) istuksid ikka hästi, mitte ei punnitaks suur kõht.

Hannaly, ma olen kuulnud küll igasugustest paastudest, kuid pean tunnistama, et minul puudub selline iseloom. Kui oleksin pidevas liikumises siis tuleks midagi välja. Paraku olen suhteliselt kodune inimene (välja arvatud mõned tööpäevad). Isegi vee joomine on minu jaoks tegelikult suur ponnistus. Kas läheb meelest või lihtsalt ei suuda 2 liitrit juua. Veel olen kuulnud, et roheline tee aitab hästi vedelikku organismist välja viia, kuid paraku ma imetamise pärast pole teed tarvitanud. Võibolla ka tohib, kuid vähemalt pole asja uurinud.

Lacessy, see küll tore, et lapsed said terveks. Nüüd saad pühendada oma menüüle ja liikumisele. Kusjuures supi söömine on väga efektiivne kaalulangusele. Ma teen kodus ülepäeviti suppe, kuid enda jaoks keedan igapäev. Viimati söön kella 17 ajal ja tavaliselt siis mingit lahjemat suppi. Väga hea nt kasvõi piimasupp.

Aga olgu, lippan minagi askeldama. Oleme olnud ikka väga tublid ning jätkame samas vaimuswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 06. November 2010, kl 08.06

Hommikust, kaunitarid! winking smiley

Lacessy meil kuhugi ära kadunud... sad smiley Loodetavasti on sinuga ikka kõik hästi ja sa annad endast peagi märku?! Tunneme sust' juba puudust siin...

Sipsik - see jõuluks -4kg on ju väga super eesmärk ja ma olen rohkem kui kindel, et ka igati saavutatav, sest sinna veel ju rohkem kui kuu aega aega. Eks see ole iga naise unistus ja rõõm saada endale "tähtsateks puhkudeks" taas midagi ilusat selga! Tean seda omast käest - iga aasta jõulude ajal vaja jälle ikka midagi UUT!!! sad smileysmiling smiley (KUIGI ma ei ole mingi suurt shoppaja memm või riiete friik). Siis kannad korra ära ja... smiling smiley No õnneks on muidugi elus teisigi sündmusi, kus siis soetatud kleite jm.kanda, nii et kobe siis küll, kuigi mõne kleidiga on tõesti juhtunud nii, et kannadki korra ja siis jääb seisma. Kuid see selleks. Igal juhul saame me jõulude ajal kõik särada kui kõige eredamad tähed! winking smiley

Ütlesid, et keedad endale iga päev suppi ja õhtul peale 17 enam ei söö. Armas aeg - kuidas sa suudad terve ülejäänud õhtu vastu pidada? Ilma midagi isegi näksimata?? Mina ei suudaks...Mitte, et ma õhtuti suur sööja või näksija oleks, aga arvestades asjaolu, et ma lähen magama 22-23 ajal, ei kannaks ma k.5 söömaajaga küll välja. Aga eks inimesed ole muidugi erinevad ja kandevõime ka erinev! smiling smiley On sul mõni lemmiksupp ka, mida kohe eriti isuga sööd või mõni eriline retsept, mis tavapärasest frikadelli või kapsasupist erineb? Mina proovisin kunagi ammu paprika püreesuppi ja see oli mega! NII hea, et viis kohe keele alla! Tegelikult on püreesupid üldse väga head ja neid on lihtne teha ka, kuid...kahjuks pole ma nendeni viimasel ajal väga palju jõudnud! sad smiley Peaks ikka uuesi kogu loo käsile võtma! Su eeskuju on olnud nakatav! winking smiley
Kui ma siin varem millalgi mainisin, et proovisin taimetoitlust, siis selle käigus avastasin ka paar väga head retsepti - porgandikotletid näiteks (mmmmmm-nammi!!) või siis suvikõrvitsa vormiroog fetajuustuga, mis oli ka mega. Samas nii kerge, aga teisalt jälle kõhtu täitev, nii et...kui nati ajusid luhvtitada ja erinevate võimalustega tutvuda, leiab igasugu põnevaid asju! winking smiley

Igal juhul - ilusat ja toredat nädalavahetust siis; hääd kokkamist ja nii enda kui perede premeerimist millegi hea, kuid mitte kaalu laastavaga winking smiley ja uute kuulmisteni taas!

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 06. November 2010, kl 18.43

Tere õhtust!

Olen tööl ning aega kirjutada (tekkis üks puhkepaus).

Vaat mind painabki mõte, et tegelikult pole üldse suur kleidikandja. Muidugi mulle meeldivad suvekleidid, õhulised, mida saab kanda nii linnas, kui vabal hetkel. Mõtlesin küll korra, et ostaks ühe pidulikuma, aga...mul hakkab rahast kahju. Ta jääb seisma. On vaja midagi praktilisemat, pidu pole tea mis suur, seega viigipüksid ja sinna juurde kuuluv pluus sobiksid igati. Peagi pükse saaksin kanda ka tööl.

Hannaly, ma keedan erinevaid suppe. Vahest võtan retsepte kokaraamatust,vahest mõnest ajakirjast. Üks väga lihtne püreesupp oli just hiljuti isegi reklaamis, brokkoli koos sulatatud juustuga. Ja ma tegin selle järgi. Super hea sai ja mis oluline, ta oli kalorivaene, meile loodudgrinning smiley
Lisaks teen seljankat, aga seda suppi söön ise vähe. Seljankasupp tundub olevat rasvane. Kapsasuppe teen nii värskest- kui hapukapsast, rassolnikut, klimbi- ja sibulasuppi. Vahest, kui tekib ideedepuudus siis võtan lahti toidutare lahti ja vaatan sealt.

Avastasin enda juures (tegelikult juba ammu ), et ma ei tohi üldse magusaid asju tarbida. Isegi mitte jooke, kohe kaal seisab paigal. Sel nädalal ostsin endale lahja kohukese ...mmmmmm... nii hea oli, lisaks jõin kalja, no nii tahtsin. Ja ongi kaal 0 seisus, st ma liigun piisavalt, et kaal ei tõuse aga ei lange ka. Pean ikka end jälle käsile võtma ja magusatele asjadele "ei" ütlema. Premeerin end taas, kui saan jälle 2 kg või rohkem alla.

Jah, ma isegi suudan kella 17 saati olla söömata. Lähen magama kusagil 22 ajal, vahest hiljem. Oleneb minu kõige pisemast lapsest. Olen endale sisendanud, et näksida ei tohi. Ei ütleks, et pole kiusatust olnud. Ooo jaaa...ja kuidas veel, kuid siis mõtlen oma pekkidelegrinning smiley ja isu kaob.the finger smiley

Jah, Lacessy, kus sa oled?? Me igatseme sind ning ootame sinu vastukaja. Ära heida meelt, kui on mingeid tagasilööke. Me toetame üksteist ka raskemates olukordades.

Kuid olgu lõpetan selleks korraks.

Hannaly ja Lacessy soovin Teile jaksu ning ikka ja jälle kindlat meelt.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 06. November 2010, kl 21.31

Õhtust minugi poolt! winking smiley

Eks selle magusaga ole tõesti nii, et annad sõrme ja võtab kogu käe! Või õigemini siis - võtad ampsu ja läheb terve ports! tongue sticking out smiley Minu suurimaks nõrkuseks on jälle šokolaad. Õnneks harjutasin end u.1,5 aastat tagasi tumedat šokolaadi sööma, mis pidavat veidigi tervislikum olema ja ega suurt palju muid enam ei taha ka. Pealegi võtab tumedam tõesti kiiremini magusaisu ära kui piimašokolaad, mida teatud aegadel võiks pista lausa suurte tahvlite viisi! confused smiley
Mis sellesse brokkoli püreesuppi puutub, siis ma olen seda muideks korra proovinud, aga miskipärast mulle ei istunud eriti...KUIGI brokkolit ennast söön küll hea meelega! Tõeline lemmik on RIMI's müüdav brokkoli-muna-tomati-majoneesi salat, mis on täiega super-puper!!! winking smiley Tean küll, et kõlab vähe õõvastavalt - vähemal mulle endale algul tundussmiling smiley - aga nüüd on üks mu suurimaid lemmikuid ja isegi ühe oma sõbranna suutsin sellest sõltuvusse viia! smiling smiley
Suppidest on seljanka üks mu lemmikuid, kuid eks ta tõesti üks rammus värk ole! Mõnes kohas kohe ikka nii korralikult, et lausa rasv ujub peal! smiling smiley Kodustes tingimustes annab samas muidugi rammususe pealt veidi kokku hoida ja ikka hää asi valmis keeta, KUIGI - ega see nüüd maha ka ei löö, kui vahel üht korralikku seljankat süüa! smiling smiley

Vastupidiselt sulle, kes sa rohkem ehk kostüüme või jakke-pükse kannad, olen mina 99% kleidi (ja seelikute) inimene, mistõttu päris seisma ükski kleit minu kapis siiski ei jää. Mõne TÕELISELT ilusa jaoks on lihtsalt vaja erilisemaid sündmusi, kus neid kanda! Õnneks on mu töö ja ka üks hobidest seotud selliste tegevustega, mis võimaldavad iga ilmaga kleite-seelikuid kanda, nii et...selles osas olen igati omas elemendis! smiling smiley Ja mul on ka üks võrratult hea õmbleja, kes siis erilisteks puhkudeks midagi tõeliselt ilusat ja erilist loob, nii et ei pea ainuüksi poodide peale lootma jääma. Sest vana tuntud tõde on ju ka see, et vaatamata suurele kauba küllusele "seda, mida vaja või mida sooviks, seda ikka pole!" sad smiley Veel enam, kui õnnistatud veits suurema ilu kogusega! winking smiley Kus sa peamiselt šoppamas käid?

Lacessy - olen Sipsikuga täiesti ühel nõul, et me tunneme sust' siin puudust ja kui aus olla, siis ma isegi vähe muretsen juba...sust' pole nädal aega midagi kuulda olnud!! sad smiley Jääb siiralt loota, et see on tingitud vaid kiirest elutempost või millest iganes muust, aga loodetavasti mitte sellest, et midagi halba on juhtunud...Anna endast palun kasvõi korrakski märku! Ja tõesti...JUHUL KUI küsimus on selles, et su kaalujälgimises peaks olema mingid tagasiköögid toimunud, siis selletõttu palun ära küll meid Sipsikuga maha jäta!!!! Me oleme ju üks naiskond - kolm vaprat ja ilusat!!!, mäletad? - mistõttu mis iganes lugu ka poleks - meie ootame sind ikka tagasi ja kuigi ei saa reaalselt "kätt hoida", siis moraalselt teeme seda siiski! winking smiley Nii et - OOTAME SIND, LACESSY!

Jätkuvalt parimat ja peatsete uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 07. November 2010, kl 21.32

Õhtust kallikesed!


Kirjutasin teile reedel, kuid millegi pärast mu postitust siia lisatud ei ole sad smiley Nyyd vaatasin, et mu postitust polegi siin. Andke andeks naised, ma olen teiega lõpuni koos. Ma pole alla andnud, reedel kaalu näit oli 84,2 kg miinust siis -500g. Nii kiire nädal olnud, et vahepeal oli nett ka maas. Lapsed terveks saanud ja olen suutnud jälle tegeleda endaga. Magusat olen ka omale lubanud, proovin võtta asja vähe rahulikumalt. Hakkasin endale keelama magusa söömist ja pagaritooteid. Selline tunne keelates, et just siis kui keelatud asi siis seda ma just kõige enam vajan ja tahan keelust üle astuda. Nyyd kui olen magusat lubanud tunnen, et ma ei vajagi seda.

Hannaly - su selle nädalane kaalu langus oli ikka mega super. Võrdlen seda 500g või karbiga, oled viie karbi jao maha võtnud. Super ikka.

Sipsik010- oled tubli, pluss nädalaid võib tulla igal kaalulangetajal, kui tähtis, et pea püsti ja edasi. Terve elu ei suudagi olla kindla toitumiskava juures. Alati tuleb millegi järg isu. Minu silmis oled tubli!


Hetkel küll tõesti mul vähem aega siin jutustamas käia, mees on teises linnas komandeeringul ja ma lastega üksi kodus. Külalisi käinud ja päeva lõpuks nii väsinud, et lähen kella 9 ajal koos lastega magama. Hommikus ilusti välja puhanud ja selge olla. Ma ei väsi kordamast kui innustav tiimi olen ma kokku saanud, suured kallid teile.

Kallid teile ja ilusaid unenägusid. Kaisu mõmmisid unne smiling smiley


Tsau...ma olen teiega, sorry kui muretsema panin! Andeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 07. November 2010, kl 23.43

Juhhuuuuuuuuu - Lacessy on tagasi!!!! Nii toreeeeeeeee!!!! hot smiley
Rõõm kuulda, et sinuga kõik OK on ja sa meid unustanud pole! Ja kuigi meil siin nädala jooksul jagus Sipsikugagi juttu kauemaks winking smiley, on ikka hää teada, et me naiskond püsib endiselt täies mahus koos ja liigub vapralt seatud eesmärkide suunas. (ma saan nüüd me näidud koondina ka ära esitada!)

Eks see ole ju vana tõde, et "Keelatud vili on magus!", mistõttu tõesti - kui ennast liiga palju piirata ja rangeid piire seada, võib see hoopis vastupidise efekti tekitada ja lõpptulemusena suuremat kahju kui kasu tuua. Nii et selles osas oled sa ju igati nutikas piiga, Lacessy, et endale ikka mõistuse piires ka magusat ja ehk muudki head paremat lubad! winking smiley KUIGI ma iseenda pealt olen vaadanud, et parem on, kui ei lubaks spinning smiley sticking its tongue out, sest vahel saab näiteks ühest šokolaadi tükist ootamatult mitu ja nii ta läheb...Ja siis on tunne, et parem, kui poleks üldse võtnudki! KUID, eks kõigi nende asjade juures ole võtmesõnaks TASAKAAL ja eks see sõltu juba igast inimesest endast, kuidas ja milliste vahenditega ta selle saavutab. See, mis ühe jaoks veel tasakaalus hoiab, võib teise jaoks olla juba hukutav, nii et...kõik on suhteline! smiling smiley (ma käisin ka täna ühe sõbra sünnipäeval ja maiustasin veidi erinevate kookidega, kuid...need kogused olid nii väiksed, et ma ei jõudnud isegi süümekaid tundma hakata! smiling smiley Magusaisu ja kooginauding sai aga kenasti kogetud! winking smiley)

Ma muideks tulin just äsja õuest u.tunniajaselt jalutuskäigult - see oli super!!! Ma polnud terve nädala välja saanud - seda liikumise mõttes siis!! - mistõttu tänaõhtune jalutuskäik lumistel teedel ja tähistaeva all olid tõeliseks kosutuseks ja samas ka innustuseks alustada uuel nädalal taas treeningutega, nii et....ma enesega igati rõõsa ja rahul! smiling smiley

Head ööd teilegi ja võrratut uut nädalat täis rohket indu, rõõmu ja kordaminekuid!

Kallidega,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 12. November 2010, kl 06.25

Hommikust, armsad!!!

...ja ilusat uue päeva (ning "kaalunädala" winking smiley) algust!
See nädal meil suhtlemise koha pealt üsna vaikne olnud, aga samas - kui tegemisi palju (mida meil kindlasti on!!) ja samas suur osa mahvist kaalujälgimisele minemas winking smiley, siis mis seal ikka - tähtis ju see, et oleme mõtteis ja südameis üksteisega!

Minu tänahommikune seis näitas 76,3kg ehk siis võrreldes eelmise nädalaga +1kg. Kuna aga eelmise nädala tohutult suur kaalukaotus (-2,6kg) oli teatavasti tingitud mu 5-päevasest paastust, ei ole hetkel sugugi mitte üllatav, et osa kaotatust nüüd tagasi tuli, mistõttu selles osas olen igati "rõõsa ja rahulik"! smiling smiley Küll aga muudab seesmiselt kurvaks ja rahutuks asjaolu, et pole saanud nö. korralikku "kaalujälgimist" teha, mis tähendab seda, et pole enam ammu ei trenni jõudnud ega ka korrektselt oma toitumist jälginud (kuigi toidupäevikut olen ikka usinalt täitnud!). Kogu see lugu olnud üsna selline kaootiline, mistõttu neis asjus tahaks siiski kiiresti tagasi "reele saada", sest selline pooletoobine asjaajamine pole päris minu moodi ja samas ei vii ka eeldavasti sihile, mistõttu - peate minu osas vist rangemaks muutuma ja järelvalvet tugevdama!!!! smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Igal juhul - kõike kõike head ja peatse kuulmisteni siis juba teie poolt!

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 12. November 2010, kl 07.41

Hei kallikesed!

Kahjuks pole praegu aega pikemalt kirjutada, teen seda õhtul, kui leian aega. Teatan oma kaalu (81,8 oli minu täna hommikune kaal).

Seni aga olge tublid ja pidage ikka vastu

Kalli-kalligrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 13. November 2010, kl 15.50

Tsauu ...

sorry, ei jõudnud reedel edast märku anda. Minu nädal sujunud magusa küüsis, ei ole eriti tähelepanu pööranud oma toitumsele. Trenni ei ole ka jõudnud, laiskus täiega peal. Sünnipäevade tähistamine lõppenud õudsa koogi mugimisega, ei suutnud piiri panna. See on see kui lubada endale magusat, kuid keelata ma ka endale ei suuda. Poes hiilin magusa lettide vahele, endal peas mõlkumas, et täna ma omale magusat ei luba, kuid võta näpust, ei suuda, igasugu pahn juba korvis. Olen üritanud süüa õhtuks suppi ja proovinud enne kuut oma mugimised ära mugida kuid jumala asjata. Ma unustan sel hetkel kõik, kui isu peale sunnib. Üritasin reeglid panna külmkapile, et näksimis isu peale tuleb siis kaob see sama tee, enda lollitamine. Ei tollel hetkel neid reegleid aega ole vaadata, siis silmad juba valguse poole ja uudistamas mis suhu võiks pista. Haiglane värk täiega!
Riputasin endast pildi külmkapile ja küsisin mehelt mis arvab, tema arvates väga kaunis ja seksikas naine pildil tongue sticking out smiley Arvake ära kas siis on eriti suur tahtmine kaal alla saada, see just tõstab enesehinnangut ju ja see kaal unununeb julmalt ära. Kuid õnneks see nädal olen püsinud ikkagi enamvähem lainel , kaal reedel näitas 84,7 kg , plussi ma õnneks end veel saanud pole. Olen selle tulemusegagi rahul, sest tean palju ma see nädal libastunud olen ja endale järelandmisi teinud. Väga raske on enda vanadest söömisharjumustest lahti öelda ja alustada uut lehte, kõik muu mulle kerge olnud, see söömine ja söök ongi ainukesed millest ma olen sõltuvuses. Kurb aga tõsi sad smiley

Käisin see nädal iluprotseduure võtmas ja enesehinnang tõusis, käisin shoppamas ostsin omale ühte ja teist. Lugesin , et kaalulangetaja peab endaga rahul olema ja võtma end sellisena nagu on, siis olevat kõige kergam kaalust alla võtta. Mina endaga rahul ei ole ja nyyd siis üritangi elada normaalset elu, et ei väldiks ennast. Raske see saab olema kuid ma üritan ikkagi smiling smiley
Üle pika aja oli nii mõnus kontsakaid kanda ja teksaseid, ma muidu alati olen dressides, olen dressides juba käinud oma 3 aastat.
Aga tõmban otsad kokku ja hakkan isadepäeva kooki meisterdama lapsega. Teile kõike kaunist ja südamesse jõulusära( meil siin poodides nii palju kaunistusi väljas, jõulumuusika veel puudub, mõnus jõulune meeleolu tuleb )

Kallid ja pikad paid teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 16. November 2010, kl 14.36

Tere kallikesed!

Lõpuks leidsin aega natuke muljetamiseks. On olnud suhteliselt kiire, koguaeg midagi vaja teha, kusagil käia jne jne. Patustanud olen niipalju, et reedel käisin juubelil ja seal sai võetud natuke napsu ning söödud mehiseltgrinning smiley. Ei tohi tõesti midagi ülemäärast õgida, kohe tunnen kuidas olemine läheb raskeks ning grammid või kohe kilod turjal. Magusaga pole patustanud, kommid ilusti kausisgrinning smiley.
Liigutan end hästi palju, lisaks hakkasin kodus iseseisvalt harjutusi tegema. Teen sellepärast, et kõht näib nii lodev ja lõtvunud väljaconfused smiley. Eks näis kas kodune 10-15 minutiline trenn aitab ka.

Kui lugesin Lacessy viimast kirja, kus ta mainis, et on söögist sõltuvuses, siis peaksin mainima üht asja. On küll nii. Ka mina mõtlen koguaeg sellest, ometi olen uut söömisharjumust pidanud juba septembri keskpaigast aga vaat need vanad harjumused (õhtused näksimised, kommid, magusaarmastus) ei taha kuidagi ununeda. Ei teagi, millal küll organism või mõistus või kolmas asi, millest ma jagu ei saa harjub, et mul on uued söömisharjumused, uued ajad jne jne. Aga siiski oleme seda meelt, et murduda ei tohiks, eriti kui mõned asjad, mis varem ei tahtnud selga mahtuda, hakkavad parajaks muutuma.

Soovin teile aga kindlat meelt ning suurt vastupanuvõimet magusa vastugrinning smiley Kalli- kalli!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 19. November 2010, kl 07.27

Tere!''

Minu tänahommikune kaal näitas 81 kg.

Päeva pale kirjutan pikemalt

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.03

Hommikust minugi poolt!

Kuna hetkel ka tööpäev täiega tuure üles võtmas, jätan pikema kirjutamise hilisema peale, kuid minu täna hommikune näit 75,2kg ehk siis nädalaga -1,1kg.

Ilusat uut päeva ja uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.10

Hommikust kaaslased ...


Nädal jälle möödas ja nii mõnus hommik. Meilegi siin lumi maha tulnud. Olen ehtinud aknaid ja veits õue. Super tunne tuleb...jõulu tunne smiling smiley
Olin see nädal haige, suurt midagi viga polnud peale kõrge palaviku. Pole kaua -kaua enam haige olnud, haigena ikka nii paha olla ja pea koguaeg käis ringi. Külmavärinad käivad üle keha, teki all hakkab kuum ja higi tuleb, selat välja tulles jälle külm. Nyyd olen jälle terve smiling smiley
Söömist just eriti jälgida ei suutnud, kaalu alla küll läinud -500g ehk siis kaalun hetkel 84,2kg. See muidugi suur üllatus winking smiley
Olete mõlemad nii tublid, kaalu ilusti alla saanud ja peate tublisti toitumisest kinni. Mina vist ainus must lambake siin seas. Kuid olen ikkagi uhke enda üle, vaikselt tehtud edusammud/elumuutused on minu arvates ka püsivad. Loodan vähemalt tongue sticking out smiley
Piltide koha pealt siis nii palju, et pidime neid saatma ja ma ise olin teema algataja. Olen täitsa ära unustanud saata, andestage. Saadan kohe kui mahti saan winking smiley Siis lõbusam seltis olla kui teame ja näeme kellega me koos tööd teeme smiling smiley Muidugi mul olemas ka orkutis konto...
Tõmban otsad kokku , nyyd meil jälle üks lastest haige. Kas tuleb hambaid ja sellest palavik või põeb samat viirust mis ma isegi.

Olge kallid ja tublid!!! Ilusat nädalavahetust teile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.44

Tere taas!

Seda küll kahju kuulda, et haigusevimm su rajalt maha niitis, Lacessy ja et üks tibudest ka vähe tõbine. sad smiley Kuid kuna sinu suuremad katsumused tunduvad juba selja taga olevat, jääb vaid loota, et laps ka peagi jälle terveks saab ja kõik on hästi.

Mis kaalu alandamise tublidusse puutub, siis see selline kahe otsaga asi...Ühest küljest pole kahtlustki, et korrektne toitumise jälgimine ja trenni tegemine sellele usinasti kaasa aitavad, kuid teisalt jälle - iga kaotatud gramm ja kilo on juba suur võit, nii et...selles osas on igaüks meist tubli! Ja "tasa sõuad, kaugele jõuad!" on kindlasti üks võtmesõnu siin!
Teisalt aga jälle ei kaalu miski üles trennist saadavat korralikku energialaksu ja head enesetunnet (eriti veel siis, kui pole 100 aastat trenni jõudnud sad smiley) ning mis veelgi enam - kaotatud kilodega kaasnevat super-puper enesetunnet ja väljanägemist, nii et...nende nimel tasub siiski pingutada. Ja selles osas on muidugi Sipsik olnud meile tõeliselt suureks ja positiivseks eeskujuks, mistõttu tänud sulle selle eest, Sipsik!!!!winking smiley

Igal juhul - edasi Kentucky tüdrukud - ja ikka "läbi raskuste tähtede poole"!smiling smiley

PS. Mul ka see pildi teema juba täiesti ununenud... sad smiley Aga otsin siis Sipsiku aadressi siit kusagilt netiavarustest uuesti üles ja püüan midagi teele saata! Seniks aga...

Kõike kaunist ja jätkuvalt edu ning indu meie kaalueesmärkide saavutamiseks!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 22. November 2010, kl 10.42

Tere!

Tänane postitus tuleb minu poolt üsna vesine, sest oleme siis haiged (mina ja minu väiksem laps). Lisaks vesistele ninadele, sai ka patustatud.Nädalavahetusel oli meil väike pidupäev ning seoses sellega sai kooki ja kõike paremat maitstud. Täna püüan taas ree peale saada. Kuis küll õnnestub,ei tea.Vähemalt haigena ei mõtle söögist vaid ainult sellest, et saaks kiiremini terveks.

Nädal möödus muidu vaikselt. Internetist sai uuritud igasuguseid retsepte, mis oleksid kerged, kiiresti valmistavad ja kalorivaesed. Sai loetud erinevat kaalu kohta käivat kirjandust.

Peaksin mainima, et lisaks kaalulangusele, olen hakanud ka oma vööümbermõõtu mõõtma, ning ülla-ülla,100 cm pealt on hüpanud 93 peale. Teised täheldasid,et ka kintsud on peenemaks jäänud. Mis ei taha väiksemaks muutuda on puusa peal olev rasv. See nagu naelutatud sinna aga eks kunagi ta kaob.

Lacessy tibule soovin kiiret paranemist ning suure kalli. Kõige hullem ongi,kui laps jääb haigeks ning Lacessy endale jõudu ning jaksu toime tulemiseks.
Hannalyle tegusat töönädalatgrinning smiley sest eks ta üks töömesilane ole meil.

Mina hakkan nüüd end ravima ning vaatan,mida saaks lapsele sisse sööta.Haigena ei taha üldse midagi süüaconfused smiley

Kalli-kalli teile ja kohtumiseni reedel

Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 26. November 2010, kl 07.31

Hommikust!

Minul on suur au olla esimene, kes teatab oma kaalu. Täna hommikune kaalunäit oli siis 80,5 kg.
Sel nädalal oli kuidagi eriti raske, mitu päeva seisis kaal paigal.
Eks oli siin paaril päeval käegalöömise tunne aga kui lugesin siinseid postitusi, tuli jälle see jõud ja visadus, et jätkata.
Suured tänud, et te olemas olete. Minule isiklikult on teist ikka väga väga palju kasu olnud.
Aga nüüd lippan, lapsed sööta ja toad tahavad koristamist.

Jõudu teile kallikesed ja loodan, et ka teil on kasu foorumis osalemisest.

Kalli-kalligrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 26. November 2010, kl 10.46

Hommikust minugi poolt!

Foorumist on VÄGA palju kasu, sest kuigi ei ole viimasel ajal jõudnud siia väga palju sissekandeid teha sad smiley, on varasemad postitused suureks julgustuse -ja inspiratsiooniallikaks, nii et...vähemalt isiklikult püsin siiski "orbiidil", kuigi ehk rohkem kulisside taga kui ees tongue sticking out smiley Kuid püüan end selles osas parandada ja endast ikka sagedamini märku anda.

See "töömesilaseks" olemine on iseenesest muidugi vahva, kuid teisalt jälle selline kahe otsaga asi, mille osas sageli ei tea, kas nutta või naerda!?! smiling smiley Sest kui tamp ikka liiga sureks läheb, siis teeks pigem esimest, aga...üldjoontes siiski kõik OK.

Kuid nüüd siis põhiteema juurde smiling smiley Ma arvan, et lisaks töömesilase tiitlile võib mind hakata vist ka jo-jo-mesilaseks kutsuma tongue sticking out smiley, sest tundub, et mu kaalujälgimine võrdub otsekui sõiduga Ameerika mägedel. Kord alla, kord üles ja siis jälle alla...heeeeeeehhhhhhh!!! No mis värk see siis selline on??? Igaljuhul - tänane seis taaskord ÜLES confused smiley ehk siis näiduga 76kg (+800g võrreldes eelmise nädalaga). Nii et täielik jo-jo!! hot smiley Kuna see aga laias laastus iseendast tingitud, siis vinguda pole midagi - tuleb lihtsalt end korralikult kätte võtta ja mitte arvata, et kaal lihtsalt iseenesest alla läheb! Kuna aga see nädal oli jälle nagu ta oli - osaliselt kiire ja teistpidi selline uia-muia, siis nii ta läks. Kuid taaskord - meelt ei heida ja kütan ikka edasi, ammutades inspiratsiooni nii Sipsiku edukatest etteastetest kui Lacessy'st, kes samuti omas tempos PER APSERA AD ASTRA edasi liigub! Nii et taaskord - edasi Kentucky tüdrukud!

Suurte kallide -ja parimate soovidega muinasjutuliseks nädalavahetuseks!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 30. November 2010, kl 20.17

Õhtust, Sipsik ja Lacessy!

Kuis siis hästi läheb kallil novembrikuu viimasel päeval ja üleüldse? Tundub, et üle öö õuele saabund' tali on lisaks oma ilule ja võlule röövinud ka viimsegi kui me ajaraasu?!! smiling smiley Ma ei tea, kuidas Lacessy'ga lood on, aga Sipsik saab vist praegu täiega tasuta trenni seal metsade keskel lumega rinda pistes?? smiling smiley Ma võin vaid ette kujutada, kui võrratut vaatepilti sa, Sipsik, nautida võid!!! (käisin möödunud nädalavahetusel maal ja vaatepilt oli lihtsalt hingemattev - NIIIIIIII ilus!!)

Kuidas kaalu jälgimise rindel??
Mul on see viimane nädal ikka täitsa metsas olnud!!! sad smiley Esiteks olnud taaskord nii kiire, et ei jõudnud korralikult toitudagi (või korralikku sööki valmistada) ja enamus, mis sai söödud, oli ebatervislik nagunii sad smiley Rääkimata sajast erinevast isust, mis viimase nädala jooksul meeletult pommitanud on, nii et...ma omadega ikka täiega rajalt maas!!! sad smiley Heeeeeeeeehhhhhhhh....aga alla ka ei anna, mistõttu vaatamata kõigele, püüan end ikka taas rajale saada.

Andke siis teada, kuidas teil läheb ja mis uudist? Seniks aga...

...olge jätkuvalt vaprad ja ilusad ja ikka jõudu oma eesmärkide poole püüdlemisel!

Kallidega,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.