Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 03. December 2010, kl 21.00

Õhtust, kaunitarid!

Täna ju reede ja kaalumise päev!!! Kus te olete???? smiling smiley
Mina pean küll õudusega tunnistama kahte tõsiasja, et:

- esiteks unustasin ma täna täielikult ära, et on reede ja seetõttu ka "ametlik" kaalumise aeg sad smiley (KUIGI puht automaatselt kaalusin end täna hommikul sellegipoolest, mistõttu tean ka oma näitu)
- ja teiseks olen ikka täielik jo-jo, kes hetkel tundub tegelevat kaalu tõstmise ja mitte langetamisega. Ehk siis seis üsna nutune - +2kg eye rolling smiley Selleks andnud põhjust muidugi mitu erinevat faktorit, mis nii minust sõltuvad kui ka sõltumatud, aga...hetkel need seisu ei muuda, mistõttu vaja mingigi moega see esimene kaalulangetamise ind ja tuhin tagasi saada. Ettepanekuid? Soovitusi? smiling smiley

Igal juhul, andke teada, kuidas TEIL läheb ja mis teoksil?

Ilusat jõuluootusaja algust / jätku ja peatse kuulmiseni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 05. December 2010, kl 08.27

Tere!

Mina siin oma + kaaluga, ehk siis 80,9 kg. Mul oli meeles küll aga kõik asjad jooksid kokku ja seepärast ma küll jõudsin reede hommiku kaaluda aga ei jõudud edastada. Eile ka oli nii kiire, et arvutisse kohe üldse ei jõudnud.

Nädal möödus kohutavate söömistega, sest olid sünnipäevad, muidu istumised. Püüdsin küll kõigest väest, isegi suurendasin oma aktiivset tegevust, ei päästnud see minu kaalu, nägu nähaconfused smiley.

Tänasest hakkan taas korralikuks. Kuid seni kohtumiseni ning kui aega jääb üle, kirjutan pikemalt. NB! Mul noorim laps pole veel päris terve siis muudkui joriseb.

Kaunist teist adventi teile !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 06. December 2010, kl 20.13

Tere taas,

Tänud, Sipsik, endast elumärki andmast! smiling smiley Rõõm kuulda, et ikka "orbiidil" oled! Kahjuks pole enam Lacessy'st kippu ega kõppu... sad smiley Lacessy - kus sa oled????? Mis toimub??? Me pole sinust juba 2 nädalat midagi kuulnud! Kuidas sul läheb? Palun ära ütle, et oled meid maha jätnud! eye rolling smiley Teadmata küll, mis seis on - kas kaalu jälgimise osas või su elus üldse - loodetavasti leiad ikka aega ja võimalust meite sekka tagasi tulla! Me ju ikka kõik koos "kuldne tandem" - kolm vaprat ja ilusat - kes ehk vaatamata tagasilöökidele ja kõigele muule, ikka üheskoos edasi pürgida võiks. Või mis?

Nagu ma ka siin viimased korrad väljendanud olen, ma olen oma jälgimisega ikka täitsa metas!No ikka kohe täiega, ületades lausa oma algnäitu, kui siin üheskoos duellitama hakkasime! sad smiley Nii et nii palju siis sellest! Aga...ükskõik, mis - alla ma ka ei anna! Eelkõige iseenda pärast, aga samas siiski ka otsekui mingi vastutuse pärast teie ees smiling smiley, nii et...vaatamata kõigele, ajan end ikka taas püsti ja kütan edasi, püüdes saada oma toitumise ja ka liigutamise (mis viimasel ajal olnud 1 suur 0) uuesti kontrolli alla. Eks see paras ettevõtmine ole, sest kui koguaeg on selline vidi peal, on üsna raske end veel ka toidu ja trenniga distsiplineerida, aga noh...kõik, mis teen, teen iseendale, nii et vaja ikka pingutada!

Loodetavasti saab su noorim tibu peagi terveks, Sipsik ja siis teil kõigil ka olemine jälle parem ja kergem ning sul ehk tiba rohkem aega ka iseendale pühendada? Kuigi su pereema staatust arvestades on see vist pigem unistus kui reaalsus?!? smiling smiley Kas sa oma jõulukostüümi said juba ostetud? Ma pole veel jõudnud vaatama minna, kuigi nii kangesti tahaks ka midagi ilusat...Samas, olles hetkel paisund't kui pärmisai spinning smiley sticking its tongue out, mida siin ikka nii väga tahta!!??!! smiling smiley Aga noh - pole hullu! Jõuludeni veel tiba aega...

Igaljuhul, ilusat uue nädala jätku ja ikka jõudu ning vastupidamist nii kaalu osas kui üleüldse ja...Lacessy - ME OOTAME SIND TAGASI!!! winking smiley

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 07. December 2010, kl 09.10

Hei vaprad ja ilusad!

Ka minul suur mure Lacessy kadumisest. Ma tean, et väikeste laste kõrvalt on raske koguaeg jälgida foorumit ja veel kirjutada. Ega ise ka, koguaeg tuleb noppida vaba aega laste kõrvalt, selle ka minu postitused on jäänud harvemaks. Aastase rübliku kõrvalt on raskem, kui paari kuuse lapse kõrvalt. Igatahes, Lacessy, me ootame sind väga, väga. Ma loodan samuti, et see kadumine pole tingitud kaalust. Me toetame üksteist, ergutame üksteist ja mis peamine, me motiveerime üksteist. Jah, tuleb neid tagasilööke aga kevad pole veel kohal. Mina olen suht optimist, kui kuus ka 2 kg läheb, on asi. Seda korrutan endale ja teile, kui ka kilo läheb kuus, ON samuti suur edusamm. Nii, et Kentucki tüdrukud, aina edasi ja edasi.

Hannaly ma lugesin sinu eelmist postitust, kus kurtsid oma jo-jo efekti. Ma pole küll spetsialist aga võin soovitada midagi. Tead, kui sa sööd midagi kaloririkast toitu siis joo vett alla ja peale. Kusagilt lugesin, et vee joomine ei lase toidul rasvadeks ladestuda. Näiteks vahest tuleb kommi isu, siis seda luban ainult hommiku poole. Õhtu poole on liikumist vähem ja ka kalorikulu väiksem. Muidugi õhtune söömine on paha asi. Kui sa saaksid sellest lahti. Ma tean, liikuval inimesel on raske päevaplaani pidada. Need kilod tulevadki parakult ainult sellest, et me tarbime üle. Ega siin muud aita, kui peab jälgima, mida suhu pannakse.

Aga olgu kallikesed. Reedel jälle kohtume siis.

Tugevat indu a kallid teile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 09. December 2010, kl 23.04

Õhtust kaunitarid!

(Kaalujälgimise) nädal jälle läind' nagu niuhti ja homme taas aeg kaalule astuda smiling smiley Kuna ma pole päris kindel, kas või kui palju homme kirjutamiseks aega jääb, teen selle töö juba täna õhtul ette ära.

Aitäh heade nõuannete eest, Sipsik! Vee joomisega mul iseenesest probleeme pole, sest kui ka kõik muu on tuksis, siis vett joon ma ometigi ja üsnagi arvestatavates kogustes ehk siis kesm. 1,5L päevas tuleb ära. Seda söögi alla ja peale varianti pole katsetanud, kuigi kui üldse prooviks, siis pigem vist enne sööki joomist, sest see tekitab täiskõhu tunde. Selle uskumisega, et vesi rasvu lahustaks (või nende ladestumist takistaks), on mul vähe probleeme confused smiley, aga mine sa muidugi tea... Mõni aasta tagasi, kui lasin endale dr.Levini ROLE toidutalumatuse testi teha (vereproovi alusel), siis sealne arst ütles, et toidu kõrvale pole hea juua. Ei vett ega ka muud vedelikku, kuna see lahjendab seedemahlasid ja seeläbi aeglustub ka seedimine. Haarates sõna sabast kinni, jätsingi toidu kõrvale joomise ära! Seda, kas või kui palju see mu seedimist mõjutas, ei oska öelda, kuid enesetunne oli söömise ajal ja ka peale seda, tunduvalt kergem, nii et...see harjumus on mul jäänud tänaseni! 99% ulatuses! Mõne hea (kohupiima)koogi või tordi kõrvale joon endiselt klaasitäie külma piima. Muidu jääb nauding poolikuks!!! winking smiley

See aga on tõsi, et õhtused söömised peaks olema madalama kaloraažiga. Eks nad üldiselt on mul olnud ka. Selline õhtune karbonaadi sööja pole ma kunagi olnud, nii et selles osas kõik OK; aga...selline suvaline uisa-päisa "mis kätte juhtub" söömine paneb litaka igaljuhul, nii et nagu nädal tagasi lubatud - püüan tagasi "reele" saada! Ja olen tegelikult juba saanudki, kuigi eks homne kaalunäit anna siis täpsemalt teada, kas või kui edukalt!?! smiling smiley

Kogu selle söömise jutu peale meenub siinkohal ühe me treeneri ütlus, et: "MIS SUUS, SEE PUUSADEL!!!"spinning smiley sticking its tongue out Kurb, kuid tõsi! Samas, ega liiga "kitsa-puusaliseks" saa ka muutuda, nii et mõni hää suutäis kulub ikka aegajalt marjaks ära! Onju!?! smiling smiley

Igal juhul - jätkuvalt parimat ning indu nii suurest kui väikestest võitudest (isegi kui need pole meie endi, aga kellegi teise omad! winking smiley )

Tervitades,
Hannaly

LACESSY - SIND AGA OOTAME ENDISELT TAGASI ORBIIDILE!!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 10. December 2010, kl 07.20

Hommikust!

Kuna mul on täna jälle kiire, vaja lumetormiga pääseda tööle siis kaua ei heieta. Täna homikune kaal oli 79,9. Mind terendas number 7 ülepikaaja, mille üle olen niiii õnnelik. Aga õhtul siis kirjutan pikemalt.

Launist päeva teile kallikesed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 10. December 2010, kl 10.01

Wau!!! SUPER!!! Palju, palju õnne Sipsik!!!! Sa oled ikka täiega tubli!!!!
Ma kujutan ette seda "esimese numbri vahetumise" tunnet! winking smiley Pole ammu seda küll kogenud sad smiley, aga siiski rühin selle poole, nii et ehk siis mingi aja pärast saan minagi hõisata ja konstanteerida fakti, et 7-st sai 6!! smiling smiley Igal juhul südamest hea meel su üle!
Vaatasin muide just eile õhtul seda meie kaalugraafikut ja imetlesin sinu tublidust stabiilses kaalu langetamises! Vaatamata paarile väiksele +-le, oled sa ikka kenasti graafikus püsinud ja olnud vähemalt mulle suureks eeskujuks ja inspiratsiooniallikaks, mistõttu jätka ikka samas vaimus! Ja pea see 65kg siis käes ei ole!! winking smiley

Minu tänane seis oli 76,9 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -1,1kg. Olen selle üle ka ütlemata rõõmus, sest kaua sa ikka ülesmäge lähed!?! sad smileysmiling smiley Nii et minu jaoks see eelmise nädala "uus algus" (ehk korralikuks hakkamine) on olnud edukas ja samas innustav faktor jätkamiseks.

Nii et - ikka edasi! smiling smiley

Kõike kõike head ja uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 10. December 2010, kl 12.16

Aitähh, aitähh Hannaly. Tegelikult näitas juba eile päeval 79,6, kuna vereproovi andmise tõttu olin sunnitud pool päeva näljas istuma. Tulin koju, pea valutas. Kõigepealt ma sõin, jõin kohvi ja võtsin peavalu rohtu. Kuidagi sant tunne oli kuni õhtuni siis läks tervis paremaks. Täna hommikul minu imestuseks ei näidanudki kaal enam 80.

Võibolla tõesti vee tarbimine söögi ajal halb mõte . Olen täheldanud, et vee joomine tekitab rohkem täiskõhu tunde ja selle ka palju süüa ei taha. Mina käisin 5 aastat tagasi toiduspetsialisti juures ( teine arst saatis) siis tema luges mulle peale, mida sööma ei peaks ja kuidas tuleb süüa. Kõrvu jäigi see lause, et jooge enne söömist lausa leiget vett, seda mina ei suutnud. Külma vett jaaa, palun, aga leiget. EI! Peale söömist vee joomisest kuulsin ühelt kaalulangetajalt. Tema töötab just toiduvalmistamise ja pakkimisega ning kaalu tuleb ludinal. Siis temale soovitas just juhendaja, et kui maitsete või lausa sööte, jooge vett peale. Aga see selleks. Te peate ikka sedaviisi toimima, nagu on arst öelnud. Minu asju ärge pange tähele.

Samamoodi kästi loobuda viinamarjadest, saiakestest, valgest suhkrust ja veel rida toiduainetest. Jah, viinamarju ma söön vähem aga teisi asju tarbin küll ja mõõdukalt. Minule nälgimine ei sobi, kohe hakkab paha.

Ma usun Hannaly, et saate hakkama. Lihtsalt vaja endale väike eesmärk püstitada. nt võtan uueks aastaks 2-3 kg maha. Edasi mõtlete, et jaanuris võtan veel 2-3 kg jne. Ja kui tuleb +, see paratamatu. Organism on ettearvamatu. Kord tahab ja karjub lausa kommide järgi. Minul isiklikult esineb seda

Ma loodan siiralt, et Lacessy ikka naaseb tagasi. Igatahes ma väga-väga ootan ja loodaneye rolling smiley

Soovin tegusat tööpäeva jätku. Eks järgmisel nädalal kirjutan, kuidas läheb ja mida uut olen enda juures avastanud.

Kalli-kallismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 12. December 2010, kl 22.52

Heippa vaprad ja ilusad!

Mul väga paha tunne, et olen jätnud teid teatmatusse. Tulles siia foorumisse sain kaks lehekülge lugeda ennem kui kolmanda lehe lõppu jõudsin. Olen teie postitustest nii maas kui maas. Palun väga-väga vabandust enda käitumise pärast, lihtsalt nii paha tunne....ausalt ka. Tuli nii mõnus tunne kui lugesin teie postitusi kus ootate mind tagasi...(L)
Kirjutan siis veits mu nädalatsest... Pole lihtsalt mahti olnud siia tulla, lapsed olnud jutti 4 nädalat haiged. Ennem jäi väiksem siis vanem jaaa nii korda mööda. öösiti üleval oldud tunnid väsitanud mind ni ära, et lihtsalt pole soov midagi enam teha ega kuskile kirjutada. Neli nädalat kodus olla ilma, et välja pääseks. Päike pasitab ja lumi sätendab, seda vaid näeb läbi akna. Lapseke küsib välja, siis tuleb seletda päevas 20 korda miks me õue ei pääse. Pisem pole nõus toas magama ja nii sai pisemat süles hoitud ja kussutatud. Voodi pannes ärkas kohe üles ja nutt taga.Suurem jälle kade veits. Lapsed nutavad, kõrvad valutavad. Kõrvapõletik ei anna rahu. Väiksemal kõrvapõletik läks alles 2 AB kuuriga ära. Käia astide vahelt, kui lapsel 39,5 palavik....Oh ühesõnaga olen nii väsinud kõigest...nii kahju lastest ja abituse tunne peal. Tagatipuks tuli veel hirmus köha, lapsed köhisid nii päeval kui ööl. Endal juba oli jube paha tunne sööta lastele päevas nii 5 erinevat rohtu sisse, oh sai nutetud ikka päris mitu korda. Tagatipuks saime arstilt teada, et kui kolmas kord tuleb kõrvapletik kimbutama, tehake op ja pannakse torukesed kõrva väiksemale. Suuremal lapsel torukesed kõrvas ja adenoidid lõigatud, kuid pisike nii väike ju veel , et opile saata. Eks väike masendus kippus peale tulema. confused smiley

Selle kõige juures muidugi on ka häid külgi, pisike nups õppis roomama, meile tuli kiku suhu, nups kiigutab end käputamis asendis ja üritab üles tõmmata toe najal. Suurem tups õppis lugema 20 ni ja kirjutama emme, issi ja oma nime smiling smiley smiling bouncing smiley (Suurem laps siis 3 aastane ja väiksem 7 kuune)

Nyyd siis kirjutan veidike ka oma kaalust... Nende nädalatega sai tõsiselt palju magusat söödud, sokolaad andis energiat. Söögist nii rõõmu ei tundnudki kui magusast. Järeldada võib, et andsin siis alla ja kaalu tõus ongi super...enamvähem alguses tagasi. Kaal siis reede ommikul näitas 85,8 kg sad smiley Olen meeletult kurb, et suutsin anda järgi oma isudele. Proovin jälle jäljele saada kuid see nii raske jälle alustada. Üritan kõvasti teie sekka jälle sulanduda. Ma loodan, et andestate mulle smiling smiley

Täna oli meil -16 kraadi väljas ja päikesepaisteline ilm. Käisime lastega kelgutamas, väiksem tudus autos( ei julgenud välja magama võtta, see temale liiga külm, see minu arvamus) Jooksin mitemeid kordi laps kelgul mäest üles, keel nii vestil, hingeldasin ja raske olla. See andis mulle mõtteainet uuesti ennast käsile võtta!!!


Nyyd teile kallid ja olge tublid ja suured tänud toetuse eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 13. December 2010, kl 09.01

Terekest!


Hurraa, Lacessy on tagasi!!!!
Ohh Lacessy, ma saan sinu muredest täiesti aru. Minul on praegu samamoodi lastega, kord väiksem haige, kord temast järgmine ja nii vahelduva eduga juba pikemat aega. Meil muidugi pole tegu küll tõsiste asjadega nagu palavik või kõrvapõletik, kuid nohu ja köha käsikäes. Ja siis satudki ahastusse, haarad magusa järele, lootes, et see ainuke õlekõrs. Muidugi on sel tõepõhi all, koolieksamite tegemiste ajal koguaeg oli šokolaad see, mis põske pisteti, et saada pingeid maha. Ega keegi sel momendil kaalust mõtle. Aga vähemalt nagu ma aru saan, saame me koos jälle edasi minna.

Ka meil on täna külm, öösel langes miinus lausa 18 peale, kuid praegu näitab -14. Suuremad lapsed koolis ja mina istun kahe väikesega kodus. Keskmine ei pääse lasteaeda veel niipea. Tuleb ikka end korralikult terveks ravida.
Endal tsipa raske olla, just mao koha pealt. Eile sai natuke rohkem söödud, kui tavaliselt. Ja ongi tulemus, magu ei kannata seda koormat. Hommikul isegi ei suutnud süüa, alustasin Activiaga, lootes, et see parandab enesetunnet. Nüüd mõtlen mida lõunaks süüa teha.
Vaatamata paksule lumele, käin jätkuvalt kõndimas. Kus teed ei lähe, rajan ise oma rajakese. Ei tahaks loobuda oma igapäevastest (v.a. tööpäevadel) kõnnakutest.
Soovin teile kõigile vastupidavust ning kaunist nädala algust.

Sipsikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 16. December 2010, kl 12.23

Tere kena reedet, armsad!

Mis tõeline rõõm näha Lacessy'y tagasi meite keskel! Super, super, super!!! Nii tore, et vaatamata rasketele aegadele, ikka tagasi tulid! Selles ju meie koosluse mõte seisnebki - olla üksteise jaoks olemas ja toetada ning julgustada üksteist sõltumata olukordadest! Ja kuigi me kahjuks ei saa kellegi koormat kaalu osas kergendada sad smileysmiling smiley, on moraalselt toel ka väga suur osa, mistõttu loodetavasti püsime siis ikka kõik eduka lõpuni koos. Sõltumata sellest, kes esimesena finišeerub! winking smiley

Lugedes teie postitusi siin, võin vaid ette kujutada, mida tähendab pere ja laste kõrvalt - eriti veel, kui haigused ja mured vaevavad - veel mingis suhtlusringis osaleda, kuid...Kas me võiks vähemalt püüda nii palju, et KORRA NÄDALAS (reedeti või siis ka L-P) kasvõi 1 lausega anda teada, et: "Oleme haiged / hullult kiire / kaalujälgimine 0 / kuuleme järgmine nädal!" vms. smiling smiley Sest siis me vähemalt teame, et oleme kõik siiski olemas ja orbiidil. Mis te arvate? smiling smiley Sest tõesti, siia foorumisse kirjutamiseks aja leidmine on omajagu ettevõtmine ja ma arvan, et me keegi ei peaks end sellepärast pahasti tundma, kui me seda teha ei jõua. Eriti veel praegu, jõulude eel, kus tundub, et tegemisi ja toimetusi on 10x rohkem ja 100 asjaga tahaks veel enne aasta lõppu ühele poole jõuda, kuid...usun, et saame siiski kõik kenasti hakkama! smiling smiley

Mis minu möödunud nädalasse puutub, siis see oli pehmelt öeldes toimekas spinning smiley sticking its tongue out, mistõttu trenni tegemisest võisin vaid und näha! Eelmine nädalavahetus jõudsin küll paar korda kõndima ja see oli super, aga klubisse trenni pole jõudnud enam terve igaviku ja sellest on küll kahju. Aga noh -lootus sureb viimasena, mistõttu püüan end siis ikka kokku võtta ja ka sinna peagi jõuda.
Kaalu osas drastilisi muudatusi (kahjuks) ei ole, kuid väike -200g siiski, mistõttu parem siis ikka kui mitte midagi! Peagi algavad erinevad jõulupidustused, nii et see saab päris põnev olema näha, kuidas endaga keset kõiki neid sööminguid ja olemisi siiski "korralikuks jääda" tongue sticking out smiley, aga samas - selleks ju pühad ongi, et ka head toitu nautida, mistõttu liiga range ei maksa endaga ka olla. Kuid eks siis näis...

Igal juhul - kõike kõike head teile ja rohkelt rahu ning rõõmu südamesse ja otse loomulikult ka kiireid paranemisi kõigile suurtele ja väikestele!

Kallidega,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 17. December 2010, kl 07.47

Hommikust Lacessy ja Hannaly!

Teatan oma siis oma kaalu numbrit. See püsib muutumatult, ehk 79.9. Aga nüüd torman,

Kali teile

Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 20. December 2010, kl 10.31

Tervitus!

...ja ilusat uue nädala algust! smiling smiley

Kuna hetkel päev üsna tegus, siis ei jõua ka pikalt kirjutada, kuid tahtsin paluda, et:
LACESSY, KAS SA SAAKSID PALUN SAATA OMA REEDESE KAALUNÄIDU ESIMESEL VÕIMALUSEL, sest pean TÄNASE PÄEVA (20.12) jooksul meie kaalutabeli näidud ära esitama. Kaalunäitude esitamine on alati R-E.
See pole muidugi kohustuslik, mistõttu kui sa ei soovi enam iganädalases ametlikus mõõtmises osaleda, siis anna palun teada ja ma lihtsalt tean, et ei oota viimase minutini.

Juba ette tänades ja kena jätku soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 24. December 2010, kl 09.57

Ilusat jõuluhommikut, armsad!

Tulgu need pühad teile ja te kallitele tõeliselt rõõmurohked, kinkides samas ka hingamisaegu ning hetki iseenda jaoks. Suurte perede emadena võib see ehk tunduda vähe utoopilisena (!?!eye rolling smiley), aga ehk õnnestub siiski? smiling smiley

Minu tänahommikune kaalunäit väikese miinusega ehk siis -100g (76,8kg).

Kõike kaunist ja head ning uute kuulmisteni!

Suurte ning soojade jõulukallidega,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 27. December 2010, kl 08.40

Hommikust!

Pean vabandust paluma, et ei teatanud oma kaalu reedel. Tegelikult sellel polegi vabandust vaid lihtsalt lohakus.

Reede hommikune kaal näitas 80,5. Eks pidustused on rängad minu kaalule aga eks võtan end taas käsile.

Kuid nüüd pean lippama, mul on nooremad lapsed haiged ja perearsti aeg kinni pandud kella 10-ks.

Olge tublid ning pärast kirjutan pikemalt.

Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 27. December 2010, kl 16.27

Tänud, Sipsik! Saan me näidud siis ära saata! winking smiley
Tibudele kiiret paranemist ja kõike kõike head!
Anne-Ly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 31. December 2010, kl 15.47

Tere kaaskannatajad!

Võtan siin oma aasta kokku.

Kõigepealt minu kaalu rikkusid pühad, täna hommikul näitas 81,2. Olen suht õnnetu, kuid nagu ma ka enne kirjutasin, et uuel aastal uue hooga. Motivatsioon püsib, kuid praegu tahaks ikka pühasid nautida, olla koos perega lauas.
Tänaseks on söögid juba tehtud, shampus ootab avamist. Minu pidu möödub väiksemate laste ja abikaasa seltsissmiling smiley. Oleks küll võimalik minna külla-üritustele aga lastega käimine pole kõige parem ettevõtmine. Joome shampust, vaatame telekat, kuulame muusikat ja mida veel tahtagrinning smiley.

Uus aasta algab siis taas igapäevaste jalutamistegasmiling smiley ja ka korrapärase toiduvalikuga. Suveks tahaks ikka kaalunäitu saada 75 peale.

Soovin teile kallikesed head vana-aasta lõppu ja õnnelikku, edukat, ning muidugi rahakat aastat. Meie edu peitub meis endis. Kui see aasta polnud kõige edukam, siis teeme nii, et aasta 2011 on palju-palju edukamsmiling smiley

Kõike ilusat ning värviderohket aastavahetust soovides
Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 01. January 2011, kl 15.43

Tere ilusat uue aasta algust minugi poolt!

Rõõm taas kuulda üle hulga aja!
Kahjuks ei möödunud minugi pühad ilma "pitserit" jätmata, kuid nii nagu sina Sipsik, ei heida ka mina suurt palju meelt selle üle, kuna pühad on pühad ja tõesti - kui hea toit on laual, tuleb seda ka nautida! smiling smiley Vahel ma küll muidugi mõtlen, et kas see pole pigem mitte vabandus (?!?eye rolling smiley), et end nö.lõdvaks lasta, sest palju vingem ju oleks, kui suudaks olla ka suurte söömaaegade ajal korralik "kaalujälgija", kuid...eks see ole kindlasti üks arengukoht, kuhu nii oma mõtete ja tegude tasandil veel jõuda, nii et...kobe siis küll - 2010 aasta lõpus sedamuudu! spinning smiley sticking its tongue out KUIGI samas ma arvan, et igakord ei olegi küsimus ainult mingis meeletus toidu sisse tampimises, sest näiteks meie peres oli eile e.siis vana-aasta õhtul üsna tervislik menüü - püreesupp, kalkunirullid, erinevad värsked salatid ja lõpuks muidugi kodujuustutort, aga...laias laastus selline üsna OK menüü kui tervislikkuse seisukohalt võtta! Ja kuigi otseselt nagu end ei nuumanud ka, oli siiski õhtu lõpuks kõht NIIIIIIII täis ja vähe rebu olla, nii et...mine sa võta siis kinni, kuid see selleks!

Minu kaalunäit siis uue aasta hakul 78,2 (mis võrreldes eelmise nädalaga üsna korralikus plussis - +1,4) aga...meelt ei heida ja olen samuti siiski positiivselt meelestatud ja üsna sihikindel. Hetkel eeldavasti rohkem kui eales varem smiling smiley, mistõttu pole siin midagi - sel aastal tuleb ikka see kaalu asi kontrolli alla saada ja suveks oma ideaalkaal ka saavutada! Õnneks on häid eeskujusid ja motivaatoreid küllaga, nii et UUEL AASTAL UUE HOOGA! smiling smiley Ehk siis minu uue aasta eesmärgiks on kaaluda juuni alguseks 65kg, mis tähendab seda, et mul on selle saavutamiseks täpselt 22 nädalat ja iga nädal peaks kaduma 600g. Nii et - paluks siis "kaalupolitsei" abi ja korralikku tagant surkimist, JUHUL KUI peaksin oma graafikust kõrvale kalduma!! winking smiley

Igal juhul - võrratut uue aasta algust ja kõike ilusat ning head nii teile kui te kallitele ja...kütkem siis ikka edasi, üksteist toetades ja julgustades, sest jagatud kilosid on kergem kanda ja jagatud rõõmu uhke tunda! Eduka kaalujälgimise -ja eesmärkide saavutamiseni! winking smiley

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 07. January 2011, kl 06.05

Tere kena varahommikut!

Loodetavasti on see uue aasta esimene nädal möödunud teie jaoks positiivsetes toonides ja uue aasta hakul kogetud uus ind, põnevus ja värskus on ikka veel alles?!? Mul veel on, KUIGI igapäeva tööd ja tegemised võtavad taaskord vaikselt tuure üles. Sellest hoolimata olen otsustanud see aasta enam mitte nii palju tormata, vaid teha kõike ühe rõõmu ja seesmise "hingamisega", kaotamata iseennast ja hingerahu keset seda kõike. Siiani on toiminud... smiling smiley

Lacessy kallis, kuhu sa meil jälle jäänud oled?eye rolling smiley Tulid juba ju korra orbiidile ja nüüd jälle vaikus?!? Lugesin siin su kõige viimast postitust, kus kirjutasid, et uuesti järje peale saamine ja meite sekka tagasi sulandumine on üsna raske...Sellest hoolimata - tule sulandu ikka! winking smiley Vahet pole, kui algul kohe teab, mis suuri edusamme ei tee! Tule lihtsalt ja ole kaasas koos meiega ja küll siis varsti ka see tunne jälle tagasi tuleb, et: "Tahan kaaaaaaaa!" Kuigi eeldavasti on see tunne sul juba olemas nagunii. Vahet pole, kui vahepeal ongi kõik allamäge läinud ja pole aega olnud endaga tegeleda! Tea, et "me pole allaandjad ja kaotajad seni, kuni me pole lõplikult alla andnud!" Seetõttu - sina, kes sa kogu selles meie ühises kaalulangetamises nagunii üldse "süüdi oled" spinning smiley sticking its tongue out (sest sina ju olid kõige esimene, kes selle duelli algatas, mäletad?!?) - oled üks osa meist ja seetõttu ka rohkem kui oodatud tagasi meite sekka! Nii et - me Sipsikuga ootame ja hakkame nüüd minuteid lugema, kaua sul läheb meitega uuesti liitumiseks! winking smiley

Mis minu "kaalujälgimisse" puutub, siis nagu ma ka oma eelmises kirjas mainisin, seadsin omale selleks aastaks uued ja konkreetsed eesmärgid, mille poole pürgida ja mille abil siis ka loodetavasti eesmärgini jõuda. Minu nädala eesmärgiks oli -600g ja selle ma oma uue aasta esimese nädalaga ka saavutasin. Seda veel koos väikese boonusega ehk siis kokku -800g. Minu jaoks igati arvestatav tulemus ja samas vaimus püüan ka jätkata. Tahaks ju küll kõike "kohe ja praegu" ja et kilod kukuks kolinal, aga...elu on näidanud, et "mis kiirelt läind, see kiirelt tulnud!", mistõttu parem siis juba tasa ja targu! winking smiley Toitumise ja trenni osas vaja veel teatud asjad paika loksutada ehk siis nö.kindlamasse rütmi saada, kuid üldiselt läks selleski osas see nädal päris hästi, nii et...indu ja pealehakkamist jagub! smiling smiley Ja seda sama soovin teilegi!

Olge jätkuvalt vaprad ja ilusad ning ikka täie rauaga edasi!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 07. January 2011, kl 06.10

PS. Lugesin just nati aega tagasi uuesti üle need duellitamise reeglid, mistõttu väikese memona nii palju, et oma kaalunäitu saab teatada kuni ESMASPÄEVAL kella 12.00-ni. Kui jõuab varem, on muidugi igati belissimo, aga kui ei, siis see on viimane aeg, mil ametlik arvestus lukku läheb. Samas muidugi...selles osalemine pole kohustuslik, nii et...kui ka ei jõua - pole hullu.

Samas, et me endi vahel valitseks selgus, võiks ehk omavahel kokku leppida, et esitame oma näidud hiljemalt esmaspäeva hommikuks k.10.00, sest siis ma ka tean, kas ja mida oodata või mitte?! smiling smiley Sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 09. January 2011, kl 20.15

Tere!

Olin neil päevil tööl, lisaks oli elekter ära, internet. Uhh tõelised talvemured.
Aga ütlen oma kaalu.

Kaal oli 79.8. Homme kirjutan pikemalt.

tervitades,
sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 09. January 2011, kl 21.43

Hoooooohhhhh, Sipsik - sa ei kujuta ette, kui hea meel mul oli su kirja näha!!!!!!!!!
Ma juba kartsin, et sa kaod ka ära... sad smiley Tänu Jumalale, et ikka alles oled! smiling smiley

Kõike kõike head ja...kirjuta siis, kui aega saad! On ju arusaadav, et kõigi tööde-tegemiste ja ka selliste eksprompt olukordade nagu elektri kadumine puhul, pole võimalik teab, mis aariaid kirjutada, aga...nagu öeldud - lihtsalt hea meel, et ikka olemas oled! Täpselt nagu selles Puhhi ja Notsu loos..."Puhh!" sosistas notsu. "Mis on?" küsis Puhh. "Ei midagi" vastas Notsu ja võttis Puhhi käpast kinni, "lihtsalt kontrollisin, et oled olemas!" smiling smiley

Ilusat ja tegusat uut nädalat!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 10. January 2011, kl 19.38

Tsau!

Mina ei kao kuhugile. Ikka ja jälle ilmun, häbi ainult, et seekord nii hilja. Aga Lacessyst pole küll pikemat aega kuulda olnud. Äkki peaksime kolmanda võtma ja kui Lacessy ilmub siis tema ikka jääb meie seltsi. Mida Sa Hannaly arvad sellest?

Seekord annan ikka reedel hommikul oma näidu. Loodame, et loodus ei mängi vingerpussi. Eile päeval istusime pool päeva ilma elektrita, õhtuks alles tuli. Reedene päev algas internetita ja hiljem kadus meil ka elekter. Laupäeva hommikul kell pool 11 tuli aga mind polnud siis enam kodus, olin tööl.

Aga olgu, kahjuks mul praegu väga kiired ajad ning arvutis istumiseks peaaegu üldse aega ei jää. Eks püüan ikka ja jälle foorumit kiigata ning häid mõtteid siit ammutada. Kui endal midagi head siis alati jagan koos teistega.

Kaunist õhtut soovides,
Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.09

Tere!

See nädal algas küll paljutõotavalt aga siis tuli mingi aeg langus, stress, väsimus ning haarasin liialt magusa järgi. Aga noh, eks ikka neid tagasilööke tuleb. Igatahes ma olen ka selle pisikese languse üle õnnelik.
Minu hommiku kaal oli 79.6, ehk siis - 200 grammi.
Ma pole saanud nüüd jalutamas ka käia, aga liigutada on vaja. Võtan täna käsile ja teen oma ringikese ära.
Söömisega ka on olnud nii nagu on. Peaks veelkord oma menüü läbi vaatama. Kuid ma ei heida meelt ka väike langus on hea.

Toredat päeva soovides,
Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.37

Tere Sipsik,

Tore kuulda jälle ja teada saada, kuidas su nädal läks.Vaatamata kõigele sul ju miinus siiski kirjas, mistõttu kobe siis küll! winking smiley Üks väike magusaamps käib asja juurde winking smiley ja kui väga üle ei pinguta, siis ei juhtu midagi!
Olen oma kogemustest nii palju õppinud küll, et ükskõik, mille range piiramine, maksab lõpuks haledalt kätte ja kui oledki muidu magusast laia kaarega mööda käinud, pääseb üks hetk magusahimu "puurist" välja ja siis on minek! spinning smiley sticking its tongue out Nii et parem siis juba lubada natike, kui pärast terve kuhi! Minu puhul vähemalt töötab! KUIGI - eks neid "KÕIKE, kohe, nüüd ja praegu" hetki tule ikkagi ette ja seda just eriti teatud aegadel kuus eye rolling smiley, aga noh - hiljem jälle kõik stabiliseerub, nii et see juba miski, millega olen õppinud arvestama ja leppima.


Samas, kas pole hämmastav, kuidas me kaal nii paljudest erinevatest asjadest sõltuvuses on ja kuidas ta muutumine tõusujoones kipub ikka kiirem olema kui langus?! Aga...aasta alles noor, nii et midagi pole veel kadunud! Seda enam, et meie aasta on JUBA alanud langustega, nii et: "Kes tasa sõuab, see kaugele jõuab!" winking smiley! Ja meil suveni aega sõuda küll!


Minu sellenädalane näit 77,0 ehk siis nädalaga -400g. Ma ka igati rahul, sest püsin praegu igati oma graafikus, mis seekord pigem stiilis "tasa ja targu"! Kuna nädal ise oli üsna töine ja pingeline, jõudsin trenni vaid paaril korral, aga ehk saan siis seda kompenseerida homme-ülehomme...Kõndimisrajale pole aga ammu saanud, millest tegelikult tunnen üsna suurt puudust, kuna värskes õhus liikumine on ikka hoopis midagi muud kui trennisaalis müttamine! Aga ehk õnnestub siis seegi peagi?

Kui pikad su kõnnituurid on? Sul see treening vist ka üsna intensiivne, eriti nüüd veel lumega, kus sumpamist rohkem!

Mainisid siin mõnda aega tagasi võimaliku uue duelliliikme kaasamisest meie punti, kuna Lacessy kusagile ära kadunud sad smiley Põhimõtteliselt pole mul midagi selle vastu - seltsis ikka segasem! winking smiley, aga ma arvan, et me peaks siis vist ise selle kutse kusagil uues foorumis välja käima või jälgima neid, kes otsivad kaaslast, sest muidu ei leita meid üles. Ma arvan, et see oleks vahva leida keegi, kes nii oma parameetritelt kui ka taustalt (a'la sinusugune tegus pereema või minusugune pidev sahkerdis) jääb meiega enam-vähem samasse kategooriasse, sest siis on ühtaegu põnev nii üheskoos suhelda kui ka "kaalumäest" alla rühkida! winking smiley Kuigi samas muidugi pole see nii primaarne. Mis sa arvad?

Igal juhul - anna märku, kui aega saad ja siis saame edasi toimetada! winking smiley
Seniks aga ilusat saabuvat nädalavahetust ja kosutavaid hetki nii teiste -kui iseendaga!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. January 2011, kl 07.45

Hommikust, Sipsik!

Kuidas su nädal läinud on?

Loodetavasti leiad sa ikka meie foorumi üles, sest vahepeal on selle "kasutaja nimi" muutunud ja Lacessy'st on saanud Mutsi!?! smiling smiley Ma arvasin juba hommikul, et olen täitsa ära keerand'...otsisin ja otsisin meie foorumit nii et seda nägu ja hakkasin juba Kaaluabisse kirjutama, et "mis lugu on?". Põhjus lihtsalt selles, et ma olen harjunud koguaeg me foorumit Lacessy nime järgi leidma ja ei tulnud selle pealegi, et kui Lacessy oma profiili nime muudab, siis muutub kõik! Oh aeg...
No igal juhul on nüüd nii, mistõttu nagu juba algul öeldud - loodetavasti leiad mind / meid üles! smiling smiley
Ja samas tore teada, et vaatamata sellele, et Lacesssy meie seltskonnast loobus, ta siin ikka edasi toimetab, nii et - edu ja kordaminekuid meile kõigile! winking smiley

Minu tännahommikune kaalunäit 76,8 kg ehk siis -200g võrreldes eelmise nädalaga. Pole küll plaanipärane, aga siiski langus, nii et kobe siis küll! Arvestades asjaolu, et enamus nädalat on möödunud "tooli soojendades" ehk siis istudes, istudes, istudes - polegi veel kõige hullem, Toitumine oli ka taaskord üsna kaootiline sad smiley - mitte selles osas, et oleks söönut "lubamatut", vaid lihtsalt ebaregulaarne ja seetõttu siis ka vahel üsna suvaline - nii et ega siis polegi enamat tahta. Kuid - uus nädal ja uued võimalused, nii et - ikka PER ASPERA AD ASTRA oma eesmärkide poole! winking smiley

Kõike head ja uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.32

Tere kena reede hommikut, Sipsik! smiling smiley

Siinkohal mina oma sellenädalase kaalunäiduga, milleks seekord 77,6kg ehk siis nädalaga +800g.

Tulemus veidi kurb, samas üldsegi mite üllatav, kuna enamus nädalast möödunud taaskord enam vähem vaid arvuti taga ehk siis istudes. Ka oli eilsete sõprade külaskäigu ajal oli nii raske nii raske teatud kiusatustele (nagu näit.Valeeri küpsised!spinning smiley sticking its tongue out) vastu panna, mistõttu nii ta siis läks...Aga kui kehvasti, siis uuesti, nii et tuleb end siis sel nädalal taas kätte võtta.

Liigutamisest olen küll suurt puudust tundnud. Mõni päev oli NII ilus ilm ja oleks kangesti tahtnud välja, aga kuna tööd ja värke oli nii palju, siis nii palju sellest! sad smiley Kui suurem kiire mööda saab, tahaks kindlasti liikumise rohkem kontrolli alla saada, sest eks kogu see lugu ole omavahel tihedalt seotud!

Kuidas su nädal läks ja mis põnevat teoksil?

Sinu kirja ootama jäädes ja kõike head soovides!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 31. January 2011, kl 08.48

Tere Hannaly!

Vabandan, et oma kaalunäidu teatamisega pisut hiljaks jäin. Meie kandis oli hirmus tuisk ja torm, mille tagajärjel ei saanud 2 päeva arvutisse, elekterigs probleemid. Eile õhtuks sai küll korda aga siis suurematel lastel oli vaja käia E-koolides ja kodutöödega tegeleda, emme jäeti lihtsalt arvuti kasutamiseks ilma.

Minu nädal läks tavapäraselt, sõin küll vähe, kuid pisut sai patustatud. Kui ma poleks patustanud oleks ka kaalulangus väiksem.

Minu langus oli 300 gr, ehk siis praegune näit täpselt 79.

Jalutamisega on samatmoodi kehvad lood, esiteks pole saanud sellist aega ja teiseks teeolud ning ilm on olnud väga viletsad. Üritan ikka oma traditsiooni taastada.
Kõike suuremaks takistuseks ongi olnud ajapuudus. Töö ja lapsed, 2 põhilist komponenti.

Eks jätkame samas vaimud ja üritame tublid olla.

Kõike ilusat soovides,
Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 04. February 2011, kl 06.57

Tere hommikust!!

Ongi jälle nädal möödas. Möödunud nädal oli väga kiire, st, et söögist polnud aega mõteldagi. Selline elutempo aitab hästi kaalu langetada.
Täna hommikune näit oligi siis 78,4, ehk siis -600 grammi.
Veel, mis iatab motivatsiooni hoida on number väiksema eseme ost. Nii tegin ka mina kuu tagasi, ostsin kostüümi, millesse hästi ei tahtnud mahtuda, kuid.....täna hommikul panen selle tööle selga, sest ta istub nagu valatult.

Olgu hakkan end sättima, aga Sulle Hannaly, kõike kaunist ja ilusat saabuvat nädalavahetust. PS! mina pean kahjuks pühapäeval ka veel tööl olema.

Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 04. February 2011, kl 20.22

Tere Sipsik!

Rõõm kuulda, et sul nädal nii hästi on läinud ja taas miinus kirjas. Üsna arvestatav veel pealekauba! Hämmastav, kuidas niimoodi "tasa sõudes" tulevad super tulemused - vaata, kui kaugele sa oled jõudnud! Nii tore! Rõõm kuulda ka, et innustuseks ostetud kitsad riided nüüd kui valatult sobivad - super!!!

Mina kahjuks nii edukas pole olnud - tundub, et tammun koguaeg ühe koha peal sad smiley, muudkui üles-alla kedrates. Oh aeg! AGA sellegipoolest pole indu ega lootust kaotanud, nii et ikka edasi. Kuna minugi nädal läks ülikiirelt, polnud tegelikult aega ei toidu -ega trenniga üldse tegeleda ning seetõttu siis tulemus mitte kõige suurem, aga siiski: -400g nii et parem ikka kui mitte midagi! smiling smiley Kuna uus nädal tõotab tulla pisut rahulikum, siis ehk saan ka taas "korralikuks" hakata? Kaua siis võib??!!?? eye rolling smiley

Sulle ja su perele ilusat nädalavahetust ning sulle edukat kaalnädala jätku!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.