Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 03. October 2014, kl 13.26

Tere!cool smiley
Küll on lahe, et meil mõtted samas suunas liiguvad! Muutsin just eile oma eesmärki, pannes jõuludeks vahenumbri kirja. Siin on isegi sellenimeline duell, mulle aga tundus, et mingi lühem jupp annaks positiivsust juurde.
Palun, Zahir, täida ikka minu eest tabelit ka!eye rolling smiley
Tänane kaal on 98,9. Meie vahe-eesmärgiks sobiks mulle 95.
Olete nii tublid kaalulangetajad, et minusugune vooster saab ka teiega
koos posut kergemaks smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. October 2014, kl 14.37

Tere, jäin eelmisest rongist maha, kus tegite huvitava vaheeesmärgi, päevas -100g, ma teen siis see nädal, kas keegi lööb kampa. Trenni pole see nädal teinud, söönud kõike mida silm näeb ja sõrm haarab. Kuid oh imet kaalukadu -200g. Olen meeldivalt üllatunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 03. October 2014, kl 16.16

Mina löön kampa.
Tegin kuulõpu vaheesmärgi lahtri ka tabelisse. Samuti kui keegi avab peidetud tulbad, siis pange pärast kinni tagasi. See käib lihtsalt, et valite soovitud tulbad ja parem klõps ning hide column.
Tuttpütt lisasin su kaalu ja eesmärgid ka tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 03. October 2014, kl 17.04

Nonii! Vaheeesmärk sai püstitatud niiviisi, et kolme nädala pärast oleks number alla 90 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 03. October 2014, kl 21.21

Tänan, Zahir!
Head nädalavahetust kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. October 2014, kl 12.29

See nädal kaklesin iseendaga kuna avastasin, et Pergale tume šokolaad on imehea. Algul oli plaan võtta vaid tükike või paar, aga läks nii nagu alati kuni kadunud oli terve suur tahvel (sooduspakkumine oli suurele tahvlile, loll kes vabandust ei leia). Ühesõnaga jäin sellest plaanist välja kaotada 700g nädalaga, võtsin hoopiski 200g juurde.
Eks ma uuel nädalal üritan jälle reele saada ja tubli olla. Mõtted liiguvad vähemalt hetkel õiges suunas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 07. October 2014, kl 20.47

Kuidas läinud on?

Ma olen tegelenud usinalt käimisega. Kuna juba kaks sõbrannat ütlesid, et nad kõnnivad päevas umbes 10 km, mis teeb kuuga natukene üle 300 km ja on kaotanud neli viis kilo, siis mõtlesin samuti proovida. Ja olengi nüüd selle kuu algusest kõndinud vahelduva eduga, mõni päev vähem, mõni päev rohkem. Praegu küll miskit aru ei saa, kaal seisab jäärapäiselt ühe koha peal, ent vööümbermõõt on vähenenud kolme cm võrra. Ja püksid lähevad ka kuidagi libedamalt jalga, aga see võib olla petlik. Igatahes loodan, et reedel on siis millegi üle rõõmustada smiling smiley
Kuna meil vahepeal oli siin jooksmisest juttu, siis ma olen selles vallas natukene laisk olnud. Olen käinud ainult kaks korda nädalas jooksmas ning ainult 3 km, aga noh asi seegi. Siis kui ilmad koledamaks lähevad ning väljas siblida ei saa, siis võtan tõsisemalt käsile, eks siis tule neid spordiklubi tiire ka rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 08. October 2014, kl 08.26

Tere-tere
Minul läheb tasapisi. Vaikselt ikka jooksen - kahjuks trenniaega vähe, aga siis võtan ikka rahvajookse ette. Pühapäeval läbisin Paide-Türi (oli vist 13,6 km) jooksu ja sel pühapäeval lähen Viljandi linnajooksule (10km).
Kaal langeb, küll vaikselt, aga siiski. Korra nägin kaalul ära ka numbri alla 90, aga see oli pärast jooksu - paraku see on organismi vedelikukao arvelt ja osa sellest tuleb siiski tagasi.

Samas minu kõhuümbermõõt on umbes pooleteise kuuga vähenenud 5 cm võrra ja see on minu arust päris hea tulemus. Ehk saab varsti kaalu alla 90 ja kõhuümbermõõdu ka alla meetri grinning smiley

Toitumisest niipallju, et püüan ikka teha tervislikumaid valikuid ja rohkem rõhku panen värskele salatile. Kahjuks on viimasel ajal hommikusöögid käest ära läinud, aga püüan taas reele saada - et hommikul midagi ikka sööks enne kodunt lahkumist.

Trrips16 - ma vist kirjutasin Sulle mingi aeg tagasi privasse - kas panid tähele? Ma pole vastust saanud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 08. October 2014, kl 20.28

Kusjuures ei ole tähele pannud. Nüüd vaatasin, et siin on ka erakirjad ning seal oli küll üks kiri kasutajalt trilla, aga mitte sinult wernerinna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 10. October 2014, kl 10.59

tere
ma vabandan ja sisestan kaalu homme - olen konverentsil ja hotellitoas kaalu ei ole. Panen homme tulemuse kirja - loodan, et konverentsi head söögid ei ole kaalule surmapauku andnud smiling smiley

hmm, kummaline. Triips, saadan Sulle varsti uue kirja - ei tea siis, kuhu see jalutama läks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 10. October 2014, kl 20.02

Wow, 88,9 - tundub, et kiire ja stressirohke nädal on kaalule hästi mõjunud.
Ma pole sellises kaalus juba üle 3 aasta olnud hot smiley

Sel pühapäeval stardin siis ka Viljandi linna jooksule. Treenimistega on nii nagu on, aga no ka kord nädalas joost a10 km + siis rohkem kõndimist on päris hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 10. October 2014, kl 21.55

Wernerinna, palju õnne esinumbri vahetuse puhul tongue sticking out smiley grinning smiley ja jõudu pühapäevaks smiling smiley Jään ootama su kirja siis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 11. October 2014, kl 11.33

Tervitus!smiling smiley
Sügis on hoo vist teilgi maha võtnud.
Aga mina olen mitme üle- kaasa- ja maeitea mis elamiste ja segadustega kaalujälgimisega täitsa alla käinud. St et juurde on kasvanud jälle seda vana pekki, millest kuidagi lahkuda ei jaksa.angry smiley
Kaalu tabelis ega oma lehel muutma ei hakka, muidu oleks justkui leppinud selle vana kehva seisuga. Ja tahan ju ikka paremaks ja kergemaks saada.
Seda, et praegu parimatega tasemel pole, on muidugi paha võrrelda. Aga põhiduell on mul ju ikka iseendaga ja vaatamata praegusele ebakindlusele ja jamale pole ma veel loobunud.
Kaalu panen kirja siis, kui kergemaks saan.
Hea meel on vaadata neid ilusaid numbrimuutusi, mis meie tublimatel tabelisse lisatud on. Need, kes puudu, on ehk ka minu moodi madalseisus praegu. ?. Kirjutage ja jagage oma kaalunduselu! Oleme ju samal reisil...
Peame ikka vastu ja alustame uuesti sealt kus paus tekkis.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 12. October 2014, kl 00.24

Madalseis just.. üks samm edasi ja kaks tagasi, ehk tuli jälle kaalu juurde. Aga pole hullu, tuleb lihtsalt jälle ennast kätte võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. October 2014, kl 11.23

Tere!
Ma suutsin selle nädalaga ainult kaalu kasvatada, küll vaid minimaalse numbri võrra. Vabandusi leian selleks piisavalt: lasteaialaps tõi taas haiguse koju kaasa, mille mina ja pisem poiss ja kohe külge võtsime, köhimine/tatistamine ööd ja päevad. Pluss mul endal oli sünnipäev ja nu siis ei saa ilma tordi ja muu heata!!
Otsin oma motivatsiooni, et kord ka hakata korralikult enda kaaluga tegelema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 12. October 2014, kl 18.00

No minul on ikka kohe väga väga "hea" nädal. 1,3 kg plussis. Kui aus olla siis ma oleks nagu näljas ma tahan koguaeg süüa süüa. Ei ole üldse üldse edukas nädal ja kohe täitsa häbi on aga panin ikka tabelisse siis saan ise ka vaadata millega hakkama sain. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 13. October 2014, kl 12.50

Ohh, mul oli ka plussis nädal. Küll vaid 100g, aga ikkagi plussis. Seda enam, et kaal juba pikema perioodi jooksul nii vaevaliselt langeb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 13. October 2014, kl 13.00

MTU, oi ma tean seda tunnet väga hästi. Vindun ju ise samuti 86 juures juba teab kui kaua, kord tuleb juurde, siis jälle läheb maha, siis juurde jne... Samas täna hommikul näitas kaal mulle 85.9 kg, ma pidin kohe mitu korda kaalule astuma, et järsku kaal valetab. Käimisest on vist ikka kasu, kui ainult suudaks seda kaalu hoida ka reedeni või isegi veel paar sada grammi langetada, küll oleks hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 13. October 2014, kl 13.12

Mul emotsionaalselt praegu nii raske aeg, esiteks see lapse asi, siis nüüd oli mees haiglas ja jätkasin kooli ka veel ja käin tööl ning suht raske on kõiki asju kontrollida. Tunne et kõik käib üle pea ei teagi kuidas tasakaalu saada. Ma ei mõista kuidas osad inimesed suudavad kõike teha. Mina ei suuda. Ja no mu lemmik tegevus on diiva ja televiisor ja kuidas saada sellest lahti no tõesti ei tea. Aga ma ei taha et kaal tagasi tõuseks, nii tahan et see langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 14. October 2014, kl 16.35

Hei!
Sügisel vist tahab keha ise justkui talveks varusid täiendada, isu on erakordselt hea ja vaibumatu eye rolling smiley
Vahepeal lihtsalt lähen kõndima, aga ei saa ju alati.
Väike lohutus, et teisedki lahingut peavad, pole nii üksildane ja
lootusetu see allakäik, lõpuks saame endast ikkagi võitu, ma loodan...
Mõnikord lihtsalt kõik asjad ja probleemid kuhjuvad.
Aga mitte igaveseks, kindlasti on mõni käbedam jooksja ja muidu korralikum jälgija oma heade tulemustega juba reedel meid innustamas. Enda suhtes esialgu veel optimist pole, aga varsti PEAB ju muutus tulema. Enamus ajast olen ma ju täitsa korralik winking smiley
Olge vahvad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 14. October 2014, kl 17.06

wernerinna, kas sa mu kirja said kätte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. October 2014, kl 10.16

Tere!
Nädalaga kaalunumbris ei mingit muutust.
Minu suurim viga on see, et reede on ju patupäev, aga see läheb mul edasi laupäeval ja pühapäeval ja esmaspäeval. Hiljemalt teisipäeval üritan taas korralik olla, et reedeks miinust saada, kuid see on raske ja tulemus on ikka reedel pluss või siis nagu seekord kaalu seis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. October 2014, kl 20.43

tere- tere
see kaalu alandamine jah keeruline. Aga mina praegu selle motivatsiooni najalõpüüan püsti püsida, et 7 kilo juba läinu.õKui järgmine 7kamläheb, siis ma juba suhteliselt õnnelik. Pingutan kuis jaksan ja püüan kiusatustele mitte järele anda. Eelkõige siis õhtusele söömisele - see tähendab küll aeg ajalt näljatundega maga minemist, aga soov kaal normimsaada on hetkelmsuurem, kui näljatunne mu sees.
Lihtsalt tahaks taas osta normaalseid riidwid ja mitte muretseda, kas ma üldse leian, mida selga panna.
Teiseks tahaks järgmiseks jooksuhooajaks paremas vormismolla, et 10 km ikka alla tunni ära joosta. Hetkel on küll tunne, et iga kaotatud kilo on jooksu kilomeetri aega ca 10 sekundit kiiremaks teinud.

Ega keegi teist Tartust ei ole, kes tahaks minuga korra kaks nädalasmkoos trenni teha - olen enda jaoks avaatanud ALe Coq spordimaja, aga motivatsiooniga ja enda trenni ajamisega kehvasti. Oleksmkellegagi kokkulepe, et seö
l päeval ja sel kellajal, oleks palju lihtsam end spordisaali ajada.

MTU - vaatan, et meil kaalukadunsuht sarnane - mis Su nipid on, kuidas kaalu liikuma oled saanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. October 2014, kl 20.50

Triips16 -tundub, et siin erakirjade asi ei toimi korralikult. kas skype kasutad? võiks seda peoovida - lisa mind wernerinna ja selgituseks sõbrakutsel triips16. kui Sa skype ei kasuta, paku muud võimalust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 19. October 2014, kl 18.19

Tere, armsad,
kustutan ennast tabelist, sest see pole toonud mulle õnne.
Ma ei mäleta, et oleksin ennast 13. reale paigutanud, sest ma iialgi ei teeks seda, aga kuidagi sattusin sinna.
Head duellitamist!

Liisulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 19. October 2014, kl 18.21

Palun kustutage mu nimi 13. koha pealt ära. Olen piisavalt ebausklik, et seda teilt paluda.

Aitäh ette ja saatku teid edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 21. October 2014, kl 21.02

Terekest!

Ma olen see nädal laisk lohe olnud ning kaalult enam vastu ei vaata number 85, vaid nüüd jälle 86 ees sad smiley aga õnneks on veel reedeni aega ning üritan tubli olla nüüd kaks päeva.

Wernerinna, ma kahjuks skype ei kasuta, kõige rohkem vaatan ma facebooki, seega kui sul soov suhelda on, siis kriba mulle meilile outsidegirl@hot.ee Seal saab siis juba täpsemalt. Ja muide ma olen tartus ning ma käin arcticus-see mul põhimõtteliselt 100 meetri kaugusel kodust. Kas sa oled mõelnud seal käimise peale? Lisaks käin võimalusel õhtuti jalutamas mingi tunnikese annelinnas ja kesklinnas, et järsku oled ka siin kandis nö. Saame ehk mõni õhtu vurada koos tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. October 2014, kl 11.25

Tere,

õnneks on kaalulangus mind jääle üles leidnud ja loodan reedel ikka 0,5 kg kergem olla.

Wernerinna - mingeid erilisi nippe nagu polegi. Kõige rohkem mõjub, kui õhtul söön kergemalt. Näiteks salatit või kodujuustu.
Kaal ei taha langeda, kui söön õhtul küll lubatud kalorikoguse tõhusana praena. Olen märganud ka seda, et kui lahjat suppi teha ja kalorite normi järgi võiks lausa 3 taldrikut ära süüa, siis see ka eriti kaalu langetav ei ole.

Eelmisel reedel sõin lõunaks supi ja tüki kohupiimaga kooki. Kui pärast toite sisestasin, siis õhtuks midagi ei jäänudki. Aga polnudki hullu. Kaua aega ei olnud patustanud ja kõht oli õhtuni päis. Telekat vaadates rändas üks õun küll nahavahele, aga rohkem mitte ja hea mälestus magusast kõhutäiest on süümepiinadeta siiani.

Loen siin, et käite kõik kas jooksmas või mingit trenni tegemas. Väga tublid olete. Ma püüan end ületada ja novembrist, kui enam nädalalõppudel maale ei sõida, tee Nõmme ujulani üles leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. October 2014, kl 11.26

Ah jaa, üks nipp on küll - sisestan 100% kõik söögid päevikusse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 22. October 2014, kl 12.18

Mina olen siin hullumas, sest minu kaal näitab hetkel 85-te. Kohe üldse ei taha et kõik ja rohkemgi tagasi tuleks ja ei tea ka mida teha. Eile alustasin trenni tegemisega, tegin 30 min trenazööril ja enne seda veidi aeroobikat. Üritan see nädal veel teha. Söögiisu on meeletu selline tunne et lähe hulluks. Viimasel ajal söön palju kommi, tundub et koolis käimine ja aju tegevus ei mõju kaalule hästi. Hommikuti söön võileiba ja kohvi ning lõunal tavaliselt mingi salat ja liha, õhtul mingi liha ja salat või kui midagi pole siis võileiba. Tundub et võileibadest peaksin loobuma äkki. Riisi, makaroni ei söö. Aga kommi seda ma ei teagi kui palju aga kindlasti palju.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.