Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2016, kl 18.34

Täna siis noorkuu loomine winking smiley
Tähendab siis, et saab soove soovida (positiivses võtmes). Ainuke miinus on see, et siis kuu hakkab kasvama ja ka alla on raskem saada. Aga mõtleme ikka positiivselt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 08. February 2016, kl 19.08

kuulge, muust teemast ka...mis tööd te teete? olete rahul? kas on lihtne oma programmi järgi toituda tööjuures?
Mul endal tegelt väga raske periood hetkel, mees otsib tööd juba mõnda aega, ise pole üldse tööga rahul, raske on positiivne olla. Tunnen, et mõjutab juba mind tugevalt, stress kasvab ülepea ja eks see kajastub ka toitumises kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2016, kl 19.23

Harilik hall kontorirott juba viimased....20 aastat.
Saan söögi kaasa võtta, saan välja minna lõunat sööma...ühesõnaga tahan kuulan transistorit, tahan joon kiselli winking smiley
Tööst on ka hetkel kerge kopp ees ja mott on kadunud. Aga samas otseselt uut ka ei otsi, sest sama ala peale ma ei viitsi minna, siis võin samas kohas edasi olla. Käin koolis ka sügisest alates ja õpin midagi hingele tongue sticking out smiley
Firma toetab sportimisvõimalusi ja mingeid võistlusi, seega tegelt on elu ju lill....kui vaid see töö ei segaks sportimist spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 08. February 2016, kl 19.38

Ma ronisin täna hommikul kaalule ja siis õhtul ka. Õhtul olin 800gr raskem kui hommikul Tuju on paha. sad smiley
Otsustasin teha tervisliku õhtusöögi - kõrvitsapüree supi. Lihaarmastajatele praadisin juurde veel toorsuitsu fileeribasid ja serveerisin koos pika juustuga saiaga. Terve pere nokkis toitu pika hambaga - laps küsis, kus on kartuli ja porgandi tükid ja miks liha ei ole.
Praegu tahaks lihtsalt smoking smiley drinking smiley the finger smiley
Ausõna oli väga hea söök. Minu meelest vähemalt smiling smiley Määrin nüüd selle järelejäänud potitäie endale pähe.

Töötan logistika valdkonnas. Töö on hea ja tore ja kuigi ma tean, et iga aasta esimese kvartali jooksul on kiire ja stressirohke, siis ka see läheb mööda. Stressiperioodidel tahaks pidevalt midagi näksida. Jätsin oktoobri keskel suitsetamise maha ja eks mind ikka kisub selle sigareti poole vaimselt tagasi. Üritan seda nüüd mitte näksimisega tasa teha, seetõttu joon kohvi. Mõni pahe peab ju inimesele jääma!
Samuti olen täheldanud, et mind aitab väga see duellitamine ja suhtlemine siin. Hea teada, et keegi toetab sellel teel. smiling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 08. February 2016, kl 22.03

Marfatar - hommikuks on need 800g läinud ja ehk rohkemgi veel smiling smiley
Ka mul tegi tegelikult kaal täna hommikul tuju pahaks. Nädalavahetus ei olnud just kõige eeskujulikum ja tundub, et kuulun samuti gruppi "koogi vaatamisest 5kg juurde". Minul näitas kaal koguni 1,2kg rohkem kui reedesel kaalumisel. sad smiley Lihtsalt uskumatu, kuidas iga üleliigne amps kaalul kohe kajastub. Aga no mis seal ikka, rühime samas vaimus edasi. Vast see reede ikka näeb 70,... kaalul ära ja järgmine nädala lõpp tahaks niii väga juba seda 69-t näha.. Öeldakse ju, et kui midagi väga soovid, siis läheb täide? spinning smiley sticking its tongue out
Igatahes edu kõigile ja suuri miinuseid selleks nädalaks. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. February 2016, kl 08.03

Hommik, ma töötan kokana ja enamvähem rahul. Eks on ka hetki, kui mõtlen, et aitab, aga siis läheb jälle mööda. Mina jälle olen see, kes elab rohkem sissepoole asju ja selle tulemusena on nüüd mul õla ja kaelaga jamad, pinged on kõik nendesse punktidesse kogunenud. Lisaks mingi aeg tekkis tänu sellele valule, mul uus jama, hakkasin valuvaigistamiseks sööma. Õnneks sain sellest ikka üle, muidu juba veereks sõnaotseses mõttes. Hetkel hakkasin nõelravis käima ja loodan sealt abi saada.
See, et kaalu õhtul rohkem, see ongi ju loogiline, hommikuks ju läinud kõik ja loodetavasti rohkem veel.
Ilusat vastlapäeva, täna ei tohi naised tööd teha, vaid peavad kõrtsu minema, proosit. the finger smileysmileys with beer
Marfatar näksimiseks võta endale tööle näiteks porgandit või kaalikat kaasa. Ega seda kohvi ei või ju ka väga palju juua. Ja suitsust käi ikka suure kaarega mööda, kõige raskem ongi sellele esimesele suitsule ei öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 09. February 2016, kl 09.15

Ilusat vastlapäeva hommikut, kallid kaasvõitlejad!
Mina söön nüüd nädala lõpuni tervislikku kõrvitsasuppi, seetõttu luban endale täna ka ühe vastlakukli. Kaal oli täna hommikul sama, mis eile õhtul. Ehk +800 gr. Kaloreid pole viimase nädala jooksul kordagi ületanud, seega ma ei tea, mis anomaalia see nüüd on. Esmaspäeva hommikul oli veel kõik ilus.. Vaatan oma kaalu kahtlustavalt ja mõtlen, et peaks uued patareid sisse ostma. spinning smiley sticking its tongue out

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. February 2016, kl 09.26

Tööle toodi vastlakukleid....surasin enda oma noorele ilusale meeskolleegile - las kasvab spinning smiley sticking its tongue out
Aga krt ikka raske on küll kui 100 inimest su ümber vastlakukleid vitsutavad. Aga kasvatan iseloomu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 09. February 2016, kl 12.37

mul on vastlakukliralli veel ees, aga loodan ka ilusa meeskolleegi leida, täna ei tohi naised tööd teha, vaid peavad kõrtsis punaseid jooke jooma, jätan ruumi selle jaoks.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 09. February 2016, kl 14.56

Ma täna just võtsin vabalt. Sõin enda tehtud vastlakukleid (lausa 3 pisikest) ja šokolaadikriglit. Peale lõunat oli juba päeva kalorinorm täis. Aga las siis olla üks piirangutevaba päev, ülejäänud nädala proovin jälle tubli olla. Kaal on püsinud sama numbri peal, kuid ehk järgmiseks esmaspäevaks näen ilusamaid numbreid (reedeks tõenäoliselt veel mitte...). Õnneks trenn päästab ehk päeva hullemast ja kuniks ma kiloga juurde ei võta, on kõik veel korras smiling smiley

PS. Aga nii hea tunne on, et kogu see magusa hunnik ajas südame pahaks grinning smiley Järgmine kord on ehk meeles. Täna tahaks ainult kiluvõileiba ja vett veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 09. February 2016, kl 17.33

mina ei saanud täna mööda kahest vastlakuklist, tööle toodi lausa 3 tk igaühele. Tuleb kevad, hakkan igapäev jälle kõndimas käima, ootan juba. Vot sellise ilmaga mind välja ei kisu ja sunniviisiliselt teha ei taha ka. Homsest jälle ühepajatoidule grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. February 2016, kl 17.35

Ma siis proovisin ka täna ühe vastlakukli ära, ei saa aru, mis seal nii head on. Õnneks piisas ühest ja isu oli rohkem kui täis. See nädal kaloreid küll ületanud pole, aga kaal vist endiselt paigal. Mul on kodus laatsaret, poiss hakkab terveks saama ja nüüd siis tuli mees koju ja haige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. February 2016, kl 19.37

Minu vastlapäev möödub ilma kuklita, lapsed said oma kuklid kätte lasteaias ja koolis. Palusid küll, et osta poest õhtuks veel kukleid, aga mina vastu, et ei mingeid kukleid, tahtsin küll öelda, et vastu kukalt teile selle jutu eest nagu Ursull kuskil ütles, aga jätsin ütlemata...

Ma patustasin nädalavahetusel söögiga, homseks ehk saan nulli omadega. Eelmine nädal oli 5 trennipäeva, see on väga tubli tulemus mu jaoks.

Tuju tegi rõõmsaks kompliment mille sain inimeselt, kes polnud mind paar aastat näinud - ütles, et olen kõhnemaks jäänud. Tegelt ma kaalun sama palju kui 2 aastat tagasi, lihtsalt trenni olen teinud korralikult ja ju siis kehakuju on muutunud...

Muidu olen täitsa tavaline kontorirottspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 09. February 2016, kl 19.49

kui minu laps palub vastlapäeval kuklit osta, ei oleks mul südant talle öelda, et vasta kukalt saad mitte kuklit sad smiley see on nii tore traditsioon ja üks kord aastas ju ainult....kahju, et kelgutada ei saanud. Kahjuks minu lapsed üldse kuklit ei söö, ainult tegemiserõõm oli neil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. February 2016, kl 06.56

Nuh kuklid söödud, siis täna on viimane päev end reedeks kokku võtta.
See mis sööd täna, tuleb kaalule ülehomme on ju vana tõde winking smiley
Mina eile sõin kukli asemele ära ühe riisigalleta tumeda šokolaadi vaabaga ja tass kohvi. Imehea tundus :p
Ikka 100% ei ole suutnud kohvist loobuda, küll aga suhkrust, nisust ja alkost juba siin paar nädalat kohe kindlasti puhas. Olen teed nii palju lürpinud, et süda paha. Piparmünditeed ei taha vist nii pea enam juua ja mingid need magusad maitseteed mulle ei istu ning tavaline must tee on kah bökk. Eks lurbin siis edasi vett.
Ilusat nädala jätku! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. February 2016, kl 12.04

Tessy99 - ma ei ostnud oma lastele kukleid sellepärast, et nad juba said koolis/lasteaias ja aitab küll. Pean ka väga lugu vastlakommetest, tegin hernesuppi ja rääkisin vastalkommetest...ma pole elu sees oma lapsi ja üldse mitte kedagi löönud smiling smiley

Täna on tuhkapäev - selle päevaga algas vanade kommete järgi paast mis kestis kevadpühadeni.
Paastuti ka halbadest tegudest, mõtetest...

Reedel siis tulemused kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. February 2016, kl 22.05

Tessy, ma ei keela ka oma perele vastlakukleid, ainult endale. Mul on vaja kaalust alla saada mitte meil. Loodan, et sa ei võtnud mu "vasta kukalt" nalja halva tooniga ja mingil põhjusel eeldan, et meil siin grupis olemiseks üks ja sama eesmärk, kaalust alla saada.
Koju ei olnud vaja osta, sest laps sai lasteaiast niigi ja tööjuures jagavad tööandjad samuti kukleid. Seega ei näe pointi, et seda saia peaks nad veel õhtul vastu ööd sisse sööma. Õnneks pole nad mingid kuklifännid ka, pigem ikka smuutid, mannavahud, jäätis winking smiley

Eks homme hommikul on tõehetk, kelle kaal näitab kukleid ja kelle kaal mitte spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2016, kl 07.56

Hommikust!

Selle nädala tulemusega olen igati rahul. Kuigi eile pidin siiski ärrituseks oma kontol nägema poolkilo kergemat tulemust, mis tänasesse kaalu mingil põhjusel kaasa ei tahtnud tulla. No olgu siis. Võtan rahulikult. Kõik tuleb omal ajal.
Selle nädala patt või siis õigemini...no ei suuda kohvist loobuda. Lürpisin siin liitrite viisi piparmünditeed juua ja siis 1 hetk oli piir ees, süda paha ja enam ei taha teed. Võimalik, et asi piparmündi tees, aga proovinud olen nüüd ka marki vahetada, ikka tee on tee sad smiley
Rohke piimakohv on ikka midagi muud....see on ainuke "magustoit" mu päevas. Las ta siis jääb. Nagunii alkot ja nisu ei tarbi. Püüan siis 1-2 tassiga hakkama saada päevas.

Teilegi ilusaid numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Merelee
Kuupäev: 12. February 2016, kl 08.16

Hommikust.

No ei ole jälle midagi rõõmustavat, aru ma ei saa. Ma olen sel aastal ikka kõvasti jälgima hakanud, mida söön, magusal on suht kriips peal, nisu väldin nii palju kui võimalik, vett joon liitrite viisi, alko on nullis, vedasin ennast trenni ka, aga... no tuju on küll hetkel nullis, aga õnneks mott pole kadunud, tuleb veel rohkem pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2016, kl 08.33

Merlee, äkki oled korraga tehes neid suuri muudatusi keha šokki viinud. Anna talle aega.
Minul näiteks kohe kaal ei lähe alla kui liiga vähe söön.
Pane toite kirja ja vaata, kas päeva kaloraaž tuleb täis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Merelee
Kuupäev: 12. February 2016, kl 09.15

Ilmselt tuleb jah see kaloriarvestus käsile võtta. Samas näljas ei ole ma ennast hoidnud, olen hoidunud just nt lisaportsudet ja näksmisest. Ma olen selles trenni majanduses ka roheline alles, aga kas võib olla ka nii et kui teha jõutrenni, siis hakkab lihas kasvama, aga samas kaal kohe ei vähene. Ilmselt peaks peale kõndimise veel mingit aktiivset liigutamist tegema

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2016, kl 09.51

Olen siin artikleid lugedes saanud aru, et see lihaskasvu jutt on müüt. Selleks peab ikka väga palju trenni tegema, et lihas kasvama hakkaks. Ma isegi usun seda, kui vaatan oma nutikaalu, mis näitab lihaste %-i ja see küll seal eriti ei tõuse (kui siis mingi 0,01 võrra), kuigi ma teen jõutreeninguid 3x nädalas. Kui suurematele lihasgruppidele trenni teha, siis need hakkavad su rasva % kulutama ka trennivälisel ajal, aga see eeldab ikkagi seda, et need lihased on treenitud.
Trenni tehes pea silmas, et treeningud ei oleks nädala lõikes üheülbalised, et seal oleks nii aeroobset kui ka anaeroobset treeningut. Muidu progressi ei ole spinning smiley sticking its tongue out või kui on siis on see lühiajaliselt vaid.
Tean omast käest kui terve eelmise aasta põhimõtteliselt ainult jooksin ja üldfüüsilist ei teinud. Samas üle-eelmisel aastal kaal langes, sest siis alles alustasin jooksudega. Kaal oli terve eelmise aasta sama, nuta või naera. Keha jaoks oli see juba tavapärane, et ma lippasin 4-5x nädalas joosta. Nüüd teist kuud järjest teen anaeroobset juurede, kohe kaal hakkas liikuma. Ehk siis minu kava hetkel ongi selline 3x nädalas üldfüüsilist ja 2x jooksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 12. February 2016, kl 11.29

Tervitus,

mina nägin oma kaalul täna ära kõik numbrid 40 kg-st kuni 100 kg-ni. the finger smiley
Patareid said kaalul vahetatud ja ilmselt on ta lihtsalt omadega lõplikult tuksis.
Seega palun kergemat karistust, kuid minul jääb kuni uue kaalu ostmiseni näit sisestamata. Ursull, kust su mees sulle uue kaalu ostis? See oli vist jube kallis, eks? eye rolling smiley
Muidu söömisega olen küll väga korralik olnud, kaal lihtsalt PEAB olema väiksem kui nädal tagasi. spinning smiley sticking its tongue out

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2016, kl 11.33

Marfatar, kaal soetatud Euronicsist. Mul on selline kaal. Ise olen ilgelt rahul. Mulle need nutiseadmed ja äppindus sobib winking smiley
Kui mõelda, et saab mehaanilisi kaalusid alla 20€ ka, siis see jah kallis, aga selle raha eest on seal rohkem ka kui ainult kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 12. February 2016, kl 13.14

Oi, milline iludus smiling bouncing smiley
Mul oleks ka mingit sellist kaalu vaja, mis näitab vee- ja rasvaprotsenti jms. Kallis on ta jah, kuid eks ilusad asjad olegi kallid. winking smiley
Katsun nädalavahetusel neid kaale lähemalt näppima minna. Tänud, ursull!

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 12. February 2016, kl 13.41

Nii. Mul oli hommikul kaalunäit katastroofiline. Ma tean küll miks... Kõik need kuklid ja šokolaadikringel, mis teisipäeval küpsetatud sai, tulid ju ära süüa grinning smiley Igal juhul tegin kerge hommikusöögi ja pika jalutuskäigu ning sain oma kaalunäidu tunduvalt ilusama grinning smiley Rohkem ahvatlusi koju ei küpseta (vähemalt mitte lähiajal ja nii suures koguses), trenni teen rohkem (no ma istusin 2 päeva endal tagumikku laiaks ja ei liigutanud lillegi...).

Tabelis seekord siis nulliring, järgmine nädal loodan miinust näidata. Motivatsioonilangus sai nüüd ehk jalaga tagumikku ja ehk nüüd hakkab kaal jälle langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. February 2016, kl 19.30

Hei-Hei,

Loodan, et võtate ühe hilise liituja ka veel kampa. Lisasin ennast tabelisse. Fikseerisin ka ülemise ja I rea ära, et vaade veidi selgem oleks väiksema ekraaniga arvutites. Loodan, et te ei pahanda, mul ainult läppar smiling smiley

Isiklik väike vaheeesmärk on Aprilli algus. Selleks ajaks võiks 3 kg maha ikka saada. Kui ainult mees ei küpsetaks ja koogikesi koju ei veaks oleks asi võibolla lihtsam grinning smiley

Tervisi,
KAirka

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 12. February 2016, kl 23.06

Tore, et meil niipalju tublisid prinke hirvesid on. Ursull ja teised ka, ika väga tublid! Ja see mis te siin oma harjumuste muutmisest räägite, teeb lihtsalt kadedaks. Mina ei suudaks küll niipaljusid asju korraga menüüst välja jätta. Ma söön pigem kõike, aga vähem ja vaatan, et valgud-rasvad oleks paigas. Mul läks see nädal pisut aia taha, jäin haigeks ja ei saanud trenni ja kuigi vastlakuklit ei söönud, siis oli vaja eile käia Chez Andres proovimas "Maitsva Tartu"(veenruaris toimuv 14 toidukoha võistlus, mis sisaldab kolmekäigulist hõrgutavat menüüd. Part ja banouffee olid tõesti maitsvad (enda kaitseks, road polnud suured ja kõike ära ei söönud, aga pardist ja banouffeest ikkagi sõin enamuse ära) ja täna kaal muidugi midagi ilusat ei näidanud, aga eks järgmisel nädalal saan rütmi vast jälle tagasi. Kui hästi läheb, siis lähen nädalavahetusel ka trenni, aga teie olete tublid, jätkake samas vaimus. Nii hea on ikka kambas langetada, kui endal ei lähe hästi, siis teiste edusammudest lugedes tuleb endal ka jälle energia tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 13. February 2016, kl 13.07

Minu laupäev on igati hästi alanud. Magasin ennast välja väsitavast nädalast ja hommikut alustasin 1,5h jalutuskäiguga. Päike paitas nii mõnusalt ja natuke, hästi natuke oli juba kevadlõhna ka tunda. smiling smiley Täna ootab veel ees suuremat sorti koristus ja pesupesemine, mis ka rahmeldamise poole pealt annab korraliku trenni mõõdu välja. Üldiselt on olemine väga hea, tänahommikune kaal näitas 70,8kg. Tahaks juba seda 6-t näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. February 2016, kl 23.04

Minul algas päev suht samamoodi, et magasin välja end töönädalast smiling bouncing smiley
Jalutamas ei käinud, küll oli vaja mööda poode kammida ja siis koju koristama tulla. Sportimise eesmärki täna polnudki. Homme tahaks jooksma minna ning ülepika aja plaanin teha magustoitu. Ei mingit saia küpsetamist, küll oma lemmik magustoitu - creme brulee. Plaan teha seda vahukoore asemel kohupiimaga. Ligi 6 nädalaga 6kg alla saada...usun, et olen ühte brüleed väärt küll spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.