Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 06. January 2017, kl 10.59

Kahjuks ei saanud kõike aastavahetusel söödud kaalu maha, aga õnneks natuke vähem kui esmaspäeva hommikul oli küll. Lisaks sellele käisin eile verd andmas ja pärast niimoodi isutas, mis hirmus. Ja kuna oli kahtlaselt nõrk olla, siis ega ma endale ei keeland ka. Küll läks šokolaadi ja krõpsegi grinning smiley Kuigi kaloreid oli palju, siis õnneks nõrkus läks üle (ju siis keha nõudis). Täna sünnipäevale minek aga kavatsen ennast tagasi hoida ja mõõdukalt süüa. Ilmateade lubab nädalavahetuseks ainult paar kraadi miinust ja kuna on lumi maas, siis kindlasti saab lapsega palju kelgutatud ja ennast liigutatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. January 2017, kl 16.31

Üritasin jõuga end siia suruda aga ei õnnestu. Ei löö neid nr mulle tabelisse. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. January 2017, kl 11.50

Suurtükk,Kirjusuvi ja Staff-palun järgmine reede kindlasti kaal kirja panna,muidu võib välja lugeda,et te ei soovi meie grupis enam olla ning paraku siis kustutame teid tabelist!sad smiley
Mina vabandadn,et lisasin alles täna kaalu,kaal oli reedel muide sama,jah,ega ma toitu väga hoogsalt ka ei järginud ning minu puhul mängib olulist rolli ka hea uni,ärkan öösiti mitu korda ja see segab korraliku puhkamise ära ja loomulikult peegeldab see ka kaalul.Pole midagi,minu eesmärk on kaaluda 2017 mai lõpuks 88kg ning siis seda ka edaspidi säilitada ,heal juhul õnnestub ehk ka rohkem alla võtta.
Tere tulemast uutele!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: kreek
Kuupäev: 10. January 2017, kl 13.33

Tere, kas mina ka võin teie ilusasse tabelisse trügida?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Masuudan
Kuupäev: 11. January 2017, kl 12.58

Tere,

Kas oleks ka veel võimalik liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: birxike
Kuupäev: 12. January 2017, kl 10.57

Ma sooviks ka liituda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Mix
Kuupäev: 13. January 2017, kl 07.41

Tere,

Tänane +200g oli ootuspärane, kartsin halvemat. Olnud väga suur tööpinge, lisaks mitmesuguseid muid pingeid nagu mingi suur valebroneering pangas (ilmselt keegi kopeerinud reisil viibides krediitkaardiandmed, hotell vm) ja sellega seotud asjaajamised, mis väga tüütud ja lisa aega nõudvad. Vähene näksimine "jõutagavarade taastamiseks" andis kohe tunda. Loodan, et elutempo veidi normaliseerub ja uneaega rohkem jääb.
Edu kõigile kaaslastele, positiivseid mõtteid ja kogemusi!
Mix

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 13. January 2017, kl 08.38

Tere.
Kaalulangus see nädal -200 grammi. Ausaltöeldes lootsin rohkem, sest olen kaloreid lugenud ja käinud zumbas, rattasõidus, ujumas ja teinud cardio trenni ka. Aga no kui nii siis nii. Loodetavasti järgmiseks reedeks on suurem miinus the finger smiley
Head nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 13. January 2017, kl 10.51

Tervitused

Kas minu kaalulangu on tagasihoidlik, aga vähemalt järjekindlalt allapoole smiling smiley

Loodan jaanuari lõpuks näha kaalunumbri alguses 8 asemel 7-t, sinna pole enam palju maad jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: globe
Kuupäev: 13. January 2017, kl 11.07

Tere! Esimene nädal möödas ning ma võtsin hoopis 100g juurde. Jälgisin küll kaloreid, kuid ilmselt liikusin vähe ning magasin kehvemapoolselt. Siiski jätkan kalorite lugemist ning loodan, et järgmisel reedel on juba parem tulemus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Cristyna
Kuupäev: 13. January 2017, kl 18.06

Tere
Mul õnnestus see nädal olla tubli, kuid enamus päevi olid kalorivaesed, seega kulutasin rohkem kui sain, loodan järgmisel nädalal sama tubli olla ja kiirelt kaalu esimeseks numbriks 8 saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 15. January 2017, kl 13.01

Tere tulemast kreek, Masuudan ja birxike!
Lisage end palun tabelisse!
Suurtüki kustutasin kaalu kuu aega tabelisse mitte sisestamise tõttu,teised,kellel kaal sisestamata või vale kuupäeva peale kirjutatud,tehke palun korrektuur,tänan!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: kreek
Kuupäev: 15. January 2017, kl 13.46

Aitäh! Sisestasin ära, kuid neid valemeid ei julge/oska näppida, et kõik ilusti jookseks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: birxike
Kuupäev: 16. January 2017, kl 10.25

Tere!

Ei leidnud ennast tabelist, kirjutan siis andmed siia. Kaalun praegu 84 ja soovkaaluks oleks 70. Pikkust on 170 cm .

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: birxike
Kuupäev: 20. January 2017, kl 10.30

Tere!
Täna 83,3 ehk -700 g. Vähe, aga hea seegi. Tahaks ka ikka tabelisse end saada, aga ei mahu winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati birxike 20.01.2017 10.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 27. January 2017, kl 09.03

Tere

Kas tabel on untsu läinud?
Ei näe enam mingeid andmed ega muud?
Ei ole ka kuhugi oma numbreid enam sisestada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: birxike
Kuupäev: 27. January 2017, kl 10.15

Tere!

Loviisa, vaata Sheet1 smiling smiley

Mina pole veel kaotanud lootust tabelisse saada, kaal seekord sama, 83,3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 27. January 2017, kl 10.41

Tänan, nüüd leidsin õige koha tõesti kätte.
Mul on kaalulangus olnud väike, aga visalt allapoole smiling smiley

Värskendasin andmeid, eesmärki ja selgusid pisut väiksemad kalorinumbrid toidukordadeks - ehk läheb kaalulangus ka paremini siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2017, kl 13.36

Tere,

liitun taas kaalutabeliga. Viimati vist aasta tagasi sai siin kaalu jälgitud.
Seekord siis mureks, et kaal alla ei liigu, kuigi trenni teen kõvasti. Juba esimesel nädal sai selgeks, et polegi selkorral probleemiks ülesöömine või liiga vähe söömine.

Piia37 nõusolekul tegin teie tabeli korda. Oranze lahtreid ei maksa puutuda, seal valemid. Kõik muu on teie poolt muudetav ja kellel punased ? lahtrites, siis see ootab teiepoolset täiendamist.

Olge mõnnad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 28. January 2017, kl 22.23

Lisasin ennast ka tabelisse. Väga aktiivselt kaaluteemaga ei tegele, kuid tahaks, et kaal hakkaks nüüd jälle vaikselt ikka all poole liikuma. Motivatsiooni oleks juurde vaja.
Ja jooksmise alustamisega võtan ka hoogu. Kui nüüd õhtud valgemaks lähevad ja libedust enam nii palju ei ole, siis plaan alustada paar korda nädalas. Sügiseks vaja ju poolmaratoni vormi ennast saada, see ikka vasardab koguaeg kuklas tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: globe
Kuupäev: 01. February 2017, kl 15.19

Väga tore ursull, et tabeli korda tegite! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati globe 01.02.2017 15.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: globe
Kuupäev: 01. February 2017, kl 15.28

Mõtlesin, et kirjutan ka kuidas mul vahepeal kaalulangetamisega läinud on. Liitusin teiega alles hiljuti, kuid kahjuks pole suutnud kaalu väga langetada. Vahepeal tõusis veidi, siis jälle langes, praegu tänu nädalavahetusel põetud kõhuviirusele on kaal veidi alanenud ja jäänud ka pidama. Kui muidu ikka probleemiks olnud ahvatlustele järele andmine, siis otsustasin, et tänasest olen otsusekindel. Ja kui tekib mõni ahvatlus, siis andsin jalgadele loa minema kõndida. smiling smiley Juba reedel saab on näha, kas suutsin otsusekindlaks jääda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: undukas
Kuupäev: 02. February 2017, kl 08.07

Ma liitun ka teiega. Ma olen mugavaks jäänud ja lisaks olen emotsionaalne söödik. Nii, kui näpuga järge ei aja, hakkab kaalunumber salaja suurenema. 167 cm pikk olles paistab see salajane suurenemine aga kohe kätte - teksad ei mahu jalga, kõht on nagu 7 kuud rasedal naisel ja kõik pluusid on õlavarrest kitsad. Viimane aeg alla võtta, muidu tuleb suvised riided ka kõik uued osta sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. February 2017, kl 15.13

Tere!

Kirjutan siis ka, et veidigi elavdada siin meie suhtlust.
Mul vist juba elustiil on kaalulangetamine...pidevalt langetan smiling smiley Aasta algusest kevadeni tavaliselt langebki kaal, suvel võibolla veidi veel, aga üldjuhul seisab ning sügis-talv kisub jälle kaalu üles. Vahest ongi juhtunud, et aasta lõikes on nulliring olnud. Viimane aasta isegi ei olnud. Kui kõik plussid ja miinused kokku võtta siis tuli aasta peale lausa -6kg kilo.
Nüüd siis jälle otsast peale punnitan.
Minu jaoks on kõige raskem see toitumine tasakaalu saada oma liikumisega. Sportimisega mul probleemi ei ole 5-6x nädalas teen trenni: jooksen, ujun, üldfüüsiline jms. Raske on päeva kalor täis saada ja kui saangi siis veel raskemaks osutub see süsivesikute, valkude ja rasvade proportsiooni saamine. Nagu tuumafüüsika ka ütlen! grinning smiley

Aga homme siis kaalule. Erilist optimismi selle kaalumise juures ei ole, aga eks näis winking smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. February 2017, kl 18.30

Hei!
Mina olen ka see igipõline kaalulangetaja või elukestval dieedil grinning smiley
Mul sport ka ok, aga jah see söömine. Tänu uuele tööle on vähemalt söögiajad paigas. Ja olen ka suutnud nii, et enamustel tööpäevadel on kodust tehtud söök kaasas. Nüüd jääb veel toidu veel tervislikumaks muutmine. Lisaks armastan ma lausa smuutisid. Paar päeva tagasi lendas mu blender õhku. Õnneks on mul saumikser ka , aga mingi päev peaks käima ja uue blenderi ikka ära ostma.
Ootan juba metsikult kevadet. Õnneks on 16.00 veel õues valge ja saan peale tööd kohe jooksma minna.

Mõnusat miinust kõigile homseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 03. February 2017, kl 09.12

Mul näitas täna hommikul kaal uut numbrit kaalunumbri alguses (8 asemel 7).
Ise ei saa peeglist vaadates arugi, et 8 kg läinud on, aga teksad nr 44 vajavad rihma juba pikemat aega ning peagi on aeg kapist välja otsida eelmine number pükse grinning smiley

Kuskil kapipõhjas ootavad teksad nr 38 oma aega... eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: undukas
Kuupäev: 03. February 2017, kl 09.53

Nii lahe, Loviisa! Mul on ka mitmeid erinevaid pükse kapis ootamas, praegu lähevad ainult kaks kõige suuremat paari jalga. Peaks vist suured püksid kohe ära viskama kui väiksemad jalga hakkavad mahtuma - siis äkki kaal ei mahu tagasi tulema grinning smiley Ma oktoobris mahtusin veel number väiksematesse teksadesse aga praegu küll kuidagi mitte...

Eilsega võrreldes oli kaalult kadunud 0.4kg, aga seda tõenäoliselt seetõttu, et üleeile oli veel tugev sööming. Eile tõenäoliselt sai ka natuke liialt söödud, aga kõvasti vähem kui tavapäraselt.Eks järgmise nädala kaalunumber paljastab tõe - kas olen suutnud alla võtta ja end köögist välja tirida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 03. February 2017, kl 13.14

Täna saab enda üle uhke olla. -1 kilo on tulnud põhjusega. Trenni olen teinud hoolega (praegugi tulen cardiost) ja õhtused söömised on olnud ülimalt tagasihoidlikud (vaid 2 apelsini või banaani) ja üllataval kombel ei tahagi rohkem. Vedelikku joon küll meeletult, aga keha nõuab. Nägin viimati 75-ga algavat kaalu eelmisel suvel ja see nädal iga päev. Eelmisel laupäeval sai küll hiina restorani buffees käidud ja üle söödud, aga see oli minu kogu nädala ainuke patustamine ka.

Ahjaa osalen sellel aastal 6. mail ka Helsingi Väriestejuoksul (5km värvide ja takistustega täidetud jooksurada). Paar nädalat tagasi katsetasin ka jooksulindil, et kaua läheb 5km jooksmiseks tasasel pinnal. Aeg tuli 34,47. Arvestates seda, et 10a tagasi koolis ei suutnud puhkamata peaaegu 400m joosta on areng märkimisväärne.

Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. February 2017, kl 10.21

Oot ma segaduses. Kaalumine toimub esmaspäeviti ?
Igatahes eile kaalusin ja olin 64.9 . Nii rahul, tasa ja targu liigub.
Sain endale nüüd uue blenderi ka. Vana oli ikka 6 aastat vana ja kui tegin smuutit siis teie linna otsa kuulda. Nüüd nii vaikselt mikserdab , et lapse une ajal saab isegi teha :=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. February 2017, kl 11.58

Kaalumine ikka reedeti,meid on siin nii palju,väga super.
Eriline tänu Ursullile tabeli korrastuse eest,ta on kohe kõva aplausi ära teeninud!hot smiley
Mul oli iin kaaluabis aeg pikendamata,ja ennast suutsin ka käest ära lasta,täna hommikul oli kaal juba 104.9,söö siis veel kringleid ilma häbitundeta.Igatahes pöörasin nüüd uuesti uue lehekülje ning pikendasin Kaaluabi aega aasta võrra,üritan mai lõpuks saada kui mitte 88,siis kasvõi 89.9 kätte.SElleks on mul igasugused head võimalused ju olemas.Tsekkasin täna Fitlapi läbi,ei kisu sinna millegipärast,olen seal proovinud,aga ei sobinud hästi perele,ehk tuli tahtejõust hoopis puudus.Siin tunnen end palju paremini ja pole üksi,mis on minu jaoks peamine,on kellele toetuda.
Meil on siin juba väga supertublisid kaalulangetajaid,peaksite meile ka suurema hoo sisse lükkama ja tagant vajadusel utsitama.
Lähen õue liikuma,mida pole vahepeal normaalselt aanud teha,meie pere veel pooleldi gripis ja seda juba kolmandat nädalat,sealt ka lisakilod tänud hullule söömisele,praktiliselt 0 liikumisele ning magamata öödele.
Tänasest läheb kõik söök,jook ja tegevus kirja,korra ma ju suutsin kaotada päris korralikult kilosid,kahjuks mitte jäädavalt oma sõgeduse tõttu,lubadusi olen palju andnud,vähe täitnud,seekord suuga lossi ehitama ei hakka,vaatame,mis aeg toob.
Olge tublid ja kõik,kes pole haiged,nüüd hopphopp trenni või muidu liigutama!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.