Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 30. December 2017, kl 14.54

Tere Kõik suured ja väiksed! Kas on veel kedagi, kes uuel aastal uue hooga alustada soovivad? Tegin vastava tabeli, mida püüan meelepäraseks muuta. Kui on ideid andke teada ning igaüks, kellel link, saavad ise muudatusi teha smiling smiley

KAALUTABEL

Mina püüan kaalu alandada tasa ja targu. Panin esialgseks kaalusooviks -10kg ning ajaks 20nädalat, sest umbes 500g nädalas on normaalne... tegelikkuses reklaamitakse palju kiiret langust kuni poolteist kilo nädalas, mis on küll ilus unistus, kuid palju keerukam saavutada ..

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 01. January 2018, kl 13.04

Ohjh.. püüdsin, mis ma püüdsin, kuid kui ümberringi pühade ajal toit, siis ei saa söömata jätta. Ja muidugi alkohol.... tänasest siis tubli ^^

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: K2rbseke
Kuupäev: 02. January 2018, kl 08.24

Hei-hei!

Mina ka liitun smiling smiley kunagi olen siinse foorumi abiga suurepärase tulemuse saavutanud, kuid kaks järjestikust rasedust on jätnud oma jälje. Pärastlõunal saan end kaaluda, siis täidan ka tabeli, aga algkaal on samuti ca 80kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 02. January 2018, kl 15.00

Teretulemast!! Ma siin ikka püüan oma kalorid korda saada ja avastasin, et see kapslikohvi annab 40kcal tassi kohta grinning smiley peab veits piirama hakkama- ma muidu suur kohvi sõber.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: K2rbseke
Kuupäev: 02. January 2018, kl 17.21

Ma olen täielik kohvisõltlane :/ Peaksin ka teadlikult seda piirama ja nt teega asendama... Teoorias olen ma tugev küll, aga praktikathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 02. January 2018, kl 19.30

Njaa... ex see mure ole meil kõigil, et praktika ikka raskem. Ma olen nüüd niipalju targem, et siis arvestan need kalorid sellesse normi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. January 2018, kl 20.24

Tere,

Mina ka liitun.
Tegelikult mul kaalu nii väga polegi enam alla vaja saada. Pigem oleks vaja hoida ning, et oleks ikka motivatsiooni rohkem liikuda nendes pimedates õhtutes.
Nimel olen ma eelmise aasta veebruarist alates alla võtnud 8-10kg. Alustasin , siis kaalusin 67-68kg. Nüüd olen 59kg, minu unelmate kaal mida ma arvasin, et peale last enam ei saa. Nüüd jõulude ja aastavahetusega olen ma juurde võtnud 1.5 kg.
Meeldib meeletult joosta ning vaja ka jalutada kuna mul suur koer ja tema tahab liigutada.
Ma võtsin veebruaris endale toitumisnõustaja, boonusena sain ka psühholoogi.

Ühesõnaga, tahan lihtsalt, et oleks mõnusad inimesed kelle seltsis ka km kulutatada smiling smiley

Parimat,

A

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 03. January 2018, kl 11.05

Njh, psühholoogi külastan ise ka aegajalt. Eks kaalu hoidmine ole ka alguses raske ja sellele tuleb tähelepanu pöörata.. mitte, et nii kaal on käes, nüüd teen, mis tahan grinning smiley

Tubli oled! Ma ise püüan vahel jõusaali jõuda . Täna plaan minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2018, kl 18.10

Heihei,
Panin siis huvi pärast endale kella peale, et palju siis tööl samme täis teen... naljanumber, 3000 sammu sain koos poes käimisega.
Seega hakkan nüüd iga õhtu peale tööd kas jooksmas käima või siis jalutama. Aga no sessuhtes ikka vedanud, et pole juurde miskit tulnud. Arvasin, et nii kui valvsuse kaotan, siis tuleb kohe juurde. Aga selle 10kg saingi alla koduste toitudega.
Mis te muidu sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 04. January 2018, kl 11.38

Ma panen iga päev oma toidud ja kalorid kirja. Toon näiteks eilse päeva:

HOMMIK: väike banana ~70kcal+ kohupiim 238kcal+ pro proteiinikohupiimakreem 120kcal
200kcal-3kommi???+kohv 40kcal
70kcal banana
~200g õuna 88kcal
Kohv- 40kcal
Kohv 40kcal
LÕUNA: 272g kana 292,4kcal+ 85g hapukoor 173,4kcal + vabavara
JÕUSAAL
Õhtu: 107*4 428kcal koorejogurt



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 04.01.2018 11.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 04. January 2018, kl 12.07

ehk siis kokku umbes ~ 1799,8 KCAL

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 04. January 2018, kl 19.48

Kuidas teistega ka lood?

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2018, kl 20.57

Mina isiklikult kcal ei loe. Aga võin nn toidud kirjutada, mis toitumisnõustaja täna andis. St nädala menüüd, aga toon mõne näite. Ta küll lisab grammid ja värgid-särgid, aga ma teen tunde järgi grinning smiley Lisaks ütlesin, et ta ei pea lõunasööke panema kuna neid käime nkn kontorist väljas söömas.
Näiteks esmaspäeval on hommikuks paprikane munaroog, õhtuks on herne-spinatipüreesupp. Kolmapäevaks näiteks müsli õuna-marjakastmega. Ja müsli siis enda tehtud.

Mul hakkas naiste igakuine teema ka peale. Niiet vb sellest ka kaalutõus tingitud. Eks näis mis esmaspäev toob grinning smiley

Ilusat algavat nv teile ja kerget söömist tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. January 2018, kl 21.28

Tere!
Ma liituks ka teiega hea meelega smiling smiley
Äkki saab keegi mu näidud lisada tabelisse? Ma telefoniga möllan siin ja sellega ei saa muuta tabelit ja tööjuures arvuti lihtsalt ei tee lahti seda. Mul kaal 79 ja pikkus 177 ning Soovkaal 72.
Ette aitähid!

Minu menüü täna:
Hommik: täisteraleib 84g, sea seljafilee 45, marineeritud kurk 45g ja Eesti juust 32g
Lõuna: kanafileerull spinati ja mozzarellaga 150g ning lillkapsapüree 200g
Õhtu: taas sama mis lõuna +16g 70%shokolaadi ja 6g näkileiba
Vahepala: Pomelo 700g ja mandariin 110g
Kokku veic üle 1700cal
PAevas kulutan trenni päevadel 2500 ja mitte trenni päevadel 2100cal. Koeraga neid samme ikka tulebsmiling smileykuigi imelikul kombel need 7 lisakilo on tulnud just koera võtmise algusest. Kontroll ikka täiesti kadunud smiling smiley
Tõesti huvitav ka teiste menüüd jälgida smiling smiley
Terv!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 05. January 2018, kl 11.05

Tere hommikust!

Liituks ka teie jutunurgaga....olen kõik lähedased juba oma tervislikuma ja aktiivsema elu juttudega ära tüüdanud, nii et tore oleks kellegiga oma muresid ja rõõme jagada.
Kaheksa aastat tagasi kaalusin 20 kilo vähem...ma ei tea, kas pärast kolme last on see veel enam võimalik, aga annan endast parima.
Enne pühi juba asi päris edenes, hoolimata iga paari nädala tagant toimuvatest sünnipäevadest ja magus on minu krüptoniit. Aga no pühade ajal ma isegi ei viitsinu toidupäevikut täita, sest ülepäeva olid külalised.
Tänasest siis uue hooga, numbrid lisatud.
Jõudu-jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 05. January 2018, kl 12.53

Kairka, lisasin su tabelisse! Meid on üsna palju kogunenud, loodan, et nii jääb ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kadi2000
Kuupäev: 06. January 2018, kl 09.45

Tere!

Sooviksin ka liituda, mine tea, äkki aitab motivatsiooni hoida. Olen juba mitu korda proovinud kaalu alla saada ja mõned kilod ka kaotanud aga seoses lõppenud pühadega tuli palju kilosid tagasi ka juba



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadi2000 06.01.2018 09.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kadi2000
Kuupäev: 06. January 2018, kl 09.50

Jätkan oma posti siin, kuna telefoniga vist pikemalt kirjutada ei saa. Minu kaal on 77.5kg ja pikkus 173cm. Eesmärk on kaal saada alla 70kg ja seda ka hoida.

Head uut aastat kõigile!

Kadi

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 06. January 2018, kl 14.55

Teretulemast Kadi! Meil täidab tabelit igaüks ise! Palju jõudu ja jaksu sel teekonnal. Paistab, et ma siinsetest kõige "suurem" grinning smiley Pole hullu, küll ma selle kaalu alla saan. Siiamaani on esimene selle aasta nädal edukas olnud... loodan kena miinust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 06. January 2018, kl 20.05

Tere kõigile,

Ma liitun ka teiega,minu kaal 90 kg ja pikkus 174 cm, eesmärk on ca 73 kg.

Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 07. January 2018, kl 11.41

Haadi haa kena miinus. Eile oli õudne patupäev, kuna oli vanaema juubel pluss hiljem kallimaga peole... oeh.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2018, kl 07.03

Hommikust,

Mulle ka nv mõjunud. 200grammi juures.
Kuidas teil siis tormiga. Õhtul oli ikka päris korralik tuul. PIdin lausa prügikasti varju tõmbama, et pikali ei kukuks.
Päeval oli ulmeilus päikseline ilm. Veetsin enamuse ajast õues. Sain päikest nautida smiling smiley
Mis te tegite?

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Jutah
Kuupäev: 08. January 2018, kl 11.52

Lisasin end otse tabelisse, aga eesmärgi veergu polnud seal. Sooviksin enne suve jõuda 70 kg-ni.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 08. January 2018, kl 16.11

Heya! Lisasin eesmärgi tulba ning panin oma plussi ikka kirja... kuidas teistel ka ?

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 09. January 2018, kl 12.26

Täna siis otsustasin jälle tubliks hakata ja kaal hommikul oli ka allapoole langenud kui mu algkaal.. Polegi kõige hullem olukord nagu algul paistis.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kadi2000
Kuupäev: 09. January 2018, kl 14.39

Hei! Mul esialgu tahtekindlust on aga kuu aja pärast on juba keeruline. Lisasin eile ennast tabelisse kah. Aga täna vaatan, et ikka ei ole. Üldiselt käin netis telefoniga ja telefon tabelit täitma ei ole nõus. Ehk kolin korra arvutisse

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 09. January 2018, kl 15.36

hmm... mul telefon ei näita enamus andmeid tabelis. Seega vaatan arvutist.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. January 2018, kl 17.19

Kui keegi lisamas on siis äkki saab minu muutuse ka kirja panna palun! Mul sama teema et telefonis toimetan. Järgmine nädal saan arvutisse alles milles saan muuta smiling smiley Kaal siis 78.7 oli esmaspäeva hommikul. Langus väike aga õnn suur smiling smiley Algus seegi...

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kadi2000
Kuupäev: 12. January 2018, kl 10.10

Hei, Kairka! Lisasin Sinu esmaspäevase kaalu tabelisse. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadi2000 12.01.2018 10.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. January 2018, kl 07.05

Hei,
Mul kaal sama mis eelmisel nädal.
Tänasest hakkab mul 4x nädalas jõutrenn. Seni kuniks väljas õhtud valgemaks lähevad käin ma saalis. No muidu ei saagi kuidagi liikuma ennast. Vaja kuidagi ikka tagant suruda. Saaks selle rutiini sisse.

Teistele kergemat kaalu.

A.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.