Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 5 / 9
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 28. January 2011, kl 14.43

96,0 - pingutasin, mis ma pingutasin (ja kaalul ilusaid numbreid nägin), siis vett on vähe joodud ja söödud on mõnevõrra rohkem kui langetamiseks vajalik (ilmselt sellisel tasemel, mis on vajalik kaalu säilitamiseks)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.52

vabandust. Ma elan juba illusioonis - minu kaal on 95,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 29. January 2011, kl 23.43

Hei!

Minu kaal ei ole liikunud ei üles , ega ka allapoole .
Kuid kui aus olla , siis pole ma ka midagi selle jaoks sel nädalal teinud , väga stressirohke ja laisavõitu nädal oli . sad smiley
Kuid ma luban , et edaspidi ei lase ma stressil end mõjutada ja annan endast parima smiling smiley Niiet kilod hakkavad ka ladusamalt kaduma smiling smiley

Teie kõik olete hirmus tublid olnud !
Olen nii uhke meie duelli üle smiling smiley Püsime vähemalt kõik rohelises tabelis smiling smiley

Homme tahaksin uue tabeli üles panna aga puudu on veel Iruntsik59 , CaraClara ,aura kaalunäidud . Niiet ootame siis homseni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2011, kl 09.20

Добрый день!
Извините только сегодня вернулась из России.
Мой вес 86,5 остался без измененийsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 30. January 2011, kl 10.55

Tere kõigile, lõpuks ka arvuti juures ja minu kaal reedel oli 79.9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2011, kl 12.21

sorry viivituse pärast
no ma ei tea, olin aktiivne ja kalorinorm sai paarisajaga ületatud vaid ühel päeval...ja liikumist arvestasin boonuseks, teenitud lisakaloreid ära ei söönud-aga kaal see seisab...hakkaisn juba arvama, et mu kaal teisi numbreid ei tunnegi
ehk siis 98,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2011, kl 12.22

ehee, no õnneks ikka 89,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 30. January 2011, kl 15.12

Vahepeal kaal seisabki. Mis iganes põhustel - harub uue elukorraldusega - korrapärane toitumine, korrapärane liikumine smiling smiley. Ja siis veel naistel ka see teatud nädal kuus, kus vesi organismi pidama jääb...

Aga väga tublid oleme küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2011, kl 18.01

Aitäh makristi, armas oled smiling smiley
AbsolutFantasy-sellise stressi juures on super tulemus, kui oled säilitanud kaalu ega mitte juurde võtnud. Pealegi on algamas kohe uus nädal, uute võimaluste ja loodetavasti rahulikuma loomuga. No stress-no panic smiling smiley
Kiitus duellitajatele, lisaks eelmise nädala suurtele miinustele olete ka sel nädalal tublisid tulemusi näidata-väga motiveeriv ja lahe seltskond!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 30. January 2011, kl 22.16

Osaleja 	Kaal(kg)     Tulnud/Läinud       Kokku          
		
AbsolutFantasy	94,3 kg 	-0,0 kg         -0,7kg             
Soffie	        86,8 kg         -1,1 kg         -2,3kg
rõõmurull	89,8 kg 	-1,6 kg         -5,1kg
megi	        96,0 kg	        -0,0 kg         -2,9kg
iruntsik59	86,5 kg	        -0,0 kg         -2,0kg
CaraClara	89,4 kg	        -0,0 kg         -0,6kg
aura	        79,9 kg	        -0,2 kg         -2,5kg
Joanna	        78,8 kg	        -0,6 kg         -1,4kg
makristi	95,8 kg	        -0,3 kg         -1,8kg
anita13	        83,2 kg	        -0,7 kg         -3,8kg
gerrly	        88,7 kg	        -0,5 kg         -1,1kg


Järgmine kaalumine : 4 . jaanuar. 2011


Loodame , et edaspidigi püsime rohelises kaalutabelis smiling smiley

TUBLID OLEME , JA VEEL TUBLIMAKS SAAME!!!!

Jõudu ja püsivust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 30. January 2011, kl 23.16

thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 31. January 2011, kl 07.35

Esmaspäeva hommikul jälle kaal plussis(+700g),täitsa õudne. See nädalavahetus oli ju palju liikumist ja söögiga ka täitsa norm. Kõnni veel 20km maha ja saad ikka plussi,täitsa masendav. Nüüd pean siis hakkama selle 700grammiga maadlema hakkama. Tundub,et ette saada 82 number jääbki unistusekssad smiley
Alla ei anna igatahesgrinning smiley
Jõudu ja jaksu meie tublidele tüdrukutelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 15.33

täitsa huvitav....mul sama jama...ükspäev +800g ja siis järgmisel päeval -800g...ja nii iga päev, mitu nädalat. Pean vist loobuma igapäevasest kaalulkäimisest, sest see ajab hulluks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 02. February 2011, kl 21.14

Kus kõik kadunud on? Meie teema on nii vaikseks jäänud.
Ise üritan tubli olla, õhtuti istun hambad ristis ja ei söö midagi, kuigi tahaks. Aga minul pole mingi probleem oma kaloreid päeval täis süüa ja õhtusteks snäkkideks ei jää midagi. Viimane söömine on kella 6 paiku ja peale seda üldiselt enam süüa ei saa

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2011, kl 22.56

Hei !
Mul on hetkel mees kodus smiling smiley
seega internetti eriti palju ei satu tongue sticking out smiley
Pühapäeval sõidab mees kolmeks nädalaks soome tööle , siis on aega ka rohkem endaga tegeleda , trenni teha ja õigesti toituda smiling smiley
Vahepeal kui võimalus siis ikka hüppan korra siit ka läbi , vaatan kuidas meil siin sujub smiling smiley

Megi - Väga tubli oled - jätka ikka samas vaimus smiling smiley

Varsti juba reede käes , niiet otsige juba mõõdulindid välja smiling smiley

Edu ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2011, kl 10.39

Vaikseks jäänud jah-ilmselt kõik pusivad nii hoolsalt omaette.

Tubli Megi-super tahtejõud!

Täna hommikul kontrolli mõttes kaalule astudes oli ehmatus korralik: +1,1 kg.
Matemaatiliselt ju lihtne - järelikult on saadud energiahulk suurem, kui kulutanud.
Vaatasin oma päevade kaupa söödud kalorid üle-olid normis, liikumist on ka igapäevaselt....ja siis plahvatas: kuna olen sunnitud lõunati väljas sööma, siis ilmselt olen ma totaalselt valesti koguseid ja rasvasisaldust hiljem üles märkinud...jeerum smiling smiley olen ikka silmaga alahinnanud kalorsust ja koguseid. Nojah-öledakse, et iga halb kogemus on õppetund-siis siin oli minu oma. Edaspidi tööl olles ja väljas lõunatades valin supi (see igal juhul suur kaloripomm olla ei saa ju) või siis tõepoolest hakkan kodust kaasa midagi võtma....kahjuks aga pole meil siin kontoris soojendamisvõimalust ja idee süüa külma lõunat ei pane just kargama rõõmust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2011, kl 10.41

PS! Ootan huviga meie uut tabelit-kindlasti on kõik hoolsalt kenasid miinuseid kogunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 04. February 2011, kl 07.51

Ilusat hommikut

Mõõtmine ja kaalumine tehtud:
kaal 83,2
ranne 17
käsi 32
talje 88
puusad 104
rind 102
reis 62,5
säär 38

Kaal sama,aga sain oma nädala alguse plussist lahti vähemaltsmiling smiley
Trenni ja liikuda sai palju see nädal.
Teisipäeval sai mehe sünnipäev peetud,konjakit ja vahuveini sai joodud,öösel heeringat söödud.
Vee joomine on ka unarusse jäetud.
Mina igatahes olen oma kuu tulemusega rahul,alustasin 5.jaanuar. Vööümbermõõt on kahanenud 12cm,minu jaoks super.
Edukat nädalavahetust teile kõigile ja edukaid näitesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 04. February 2011, kl 12.24

minu andmed siis sellised:

kaal 87,9
ranne 16
käsi 32
talje 90
puusad 105
rind 103
reis 62
säär 40

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 04. February 2011, kl 21.14

tere
kaal on 89,7
mõõdud jäta samaks. Olen kohas, kus ei saa mõõta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 04. February 2011, kl 22.00

Tervitused,
nonii, seekord oma kaalu langema ei saanud. Veel hullem, see hoopis tõusis. seega tänane näit on 87,2.
Mõõdud sisestan homme, sest praegu ei saa mõõta.
loodan, et teised on jätkanud langevas joones, see annab motivatsiooni järgmisel nädalal veel suuremat langust püüda smiling smiley
Tegelikult on ikka super seltskond siin, ma pole küll tihe kirjutaja, kuid tunda end selles pundis ja rühkida ühise eesmärgi nimel. see on super smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 05. February 2011, kl 09.13

Tere, kõigile mina täna eriti rõõmustada ei saa, olen veidi plussis 80.2 seega +300g, aga püüan seega veel hoolsamini, et kevadel saaks ikka rõõmus olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 05. February 2011, kl 09.34

Tervitused,
lisan nüüd ka oma mõõdud:
kaal oli siis eile hommikul 87,2
ning mõõdud on siin:
ranne 17
käsi 27
talje 102,5
puusad 105,5
rind 104
reis 52,5
säär 40

Kuigi kaalu langema ei saanud, siis teevad vähemalt need mõõdu nr mulle küll rõõmu smiling smiley

Edu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 05. February 2011, kl 10.25

Hei hopsti....hull lugu, olen alguses tagasi, ehk 90,0 kg
Positiivne see, et vähemalt cm samad.
Aga see kõik ei tähenda seda, et olen käega löömas...kuskilt horoskoobist just lugesin, et lammas on kiire esimese takistuse ilmnedes püssi põõsasse viskama smiling smiley proovin siis mittetüübiliselt käituda. Oli katsetuste aeg ja sain aru, millest pluss tekkis-seega pole mUud, kui proovida siis teistmoodi edasi uue taktikaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 06. February 2011, kl 08.44

Доброе утро!
Мои результаты
вес 86,7
ranne 17
käsi 30
talje 97
puusad 110
rind 116
reis 61
säär 39

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 06. February 2011, kl 09.16

Hei hopsti!

Parem hilja, kui mitte kunagi, aga minu tulemused siis siin:
Kaal 95,4
Rind 118
Vöö 104
Puus 117
Reis 63,5
Säär 40
Käsi 36
Ranne 16

Tegelikult ma ise rahul väga ei ole kaaluga. Tundub, et nüüd pendeldabki seal 95,4-96 vahel, olenevalt päevast. Tahaks juba 94 kaalul näha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 06. February 2011, kl 12.22

eelmisel nädalal on viga sees, tegelikult olin 89,9 aga vaatasin, et kirjas on 89,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 06. February 2011, kl 21.19

Hei hei

Lõpuks oma reedeste andmetega arvutis. EI midagi hiilgavat, aga ei midagi ka plussis smiling smiley. Kõige rohkem ja stabiilsemalt väheneb kõht, mis on väga postiivne smiling smiley. Igal juhul lahe ja ikka samamoodi edasi smiling smiley

kaal 95,7kg
ranne 17 cm
käsi 40 cm
talje 111 cm
puus 122 cm
rind 112,5 cm
reis 72,5 cm
säär 43 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 06. February 2011, kl 21.28

makristi ja joanna - teie kaalud ja ümbermõõdud on veel puudu !!! smiling smiley
Ootame homse hommikuni , loodan , et jõuate enne kella 12 need kirja panna ! smiling smiley
Siis saab tabeli üles ka ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 11.28

4.veebruar.2011

Osaleja 	Kaal(kg)     Tulnud/Läinud       Kokku          
		
AbsolutFantasy	94,3 kg 	-0,0 kg         -0,7kg             
Soffie	        87,2 kg         +0,4 kg         -1,2kg
rõõmurull	89,7 kg 	-0,2 kg         -5,3kg
megi	        95,4 kg	        -0,6 kg         -3,5kg
iruntsik59	86,7 kg	        +0,2 kg         -1,8kg
CaraClara	90,0 kg	        +0,6 kg         -0,0kg
aura	        80,2 kg	        -0,3 kg         -2,2kg
Joanna	        78,8 kg	        -0,6 kg         -1,4kg
makristi	95,7 kg	        -0,1 kg         -1,9kg
anita13	        83,2 kg	        -0,7 kg         -3,8kg
gerrly	        87,9 kg	        -0,8 kg         -1,9kg


Järgmine kaalumine: 11.veebruar.2011

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 5 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.