Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 16.17

PIKKUSE JA KAALUTABEL

11.Jaanuar.2011


Osaleja 	Kaal(kg)	Pikkus(cm)
		
AbsolutFantasy	95,0 kg 	173 cm 
Soffie	        89,1 kg 	173 cm 
rõõmurull	95,0 kg 	164 cm 
megi	        98,9 kg	        168 cm
iruntsik59	88,5 kg	        158 cm
CaraClara	90,0 kg	        156 cm
aura	        82,4 kg	        162 cm
Joanna	        80,2 kg	        164 cm 
makristi	97,7 kg	        159 cm
anita13	        87,0 kg	        172 cm
gerrly	        89,8 kg	        172 cm
präänikuke	89,0 kg	        170 cm





Järgmine kaalumine: REEDE 14.JAANUAR.2011



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 12.01.2011 12.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 16.46

ÜMBERMÕÕDUTABEL

11.Jaanuar.2011



Osaleja		Ranne     Käsi	   Talje     Puus       Rind	   Reis	    Säär
									
AbsolutFantasy	16,5cm	 28,0cm   93,0cm     108,0cm    109,0cm   63,5cm    39,0cm 

Soffie		17,5cm   31,0cm   107,5cm    108,0cm    114,5cm   55,0cm    39,0cm 

rõõmurull	16,0cm   30,0cm	  103,0cm    117,0cm    103,0cm   66,0cm    41,0cm

megi		16,0cm   37,0cm	  108,0cm    119,0cm    119,0cm   66,0cm    41,0cm

iruntsik59	16,0cm   30,0cm	  98,0 cm    113,0cm    117,0cm   64,0cm    40,0cm

CaraClara	17,0cm	 39,0cm	  100,0cm    117,0cm    117,0cm   68,0cm    43,0cm
 
aura		16,0cm   35,0cm	  101,0cm    115,0cm    105,0cm   65,0cm    ....cm

Joanna		....cm   ....cm   .....cm    .....cm    .....cm	  ....cm    ....cm

makristi 	....cm   ....cm   115,0cm    .....cm    .....cm   ....cm    ....cm

anita13		17,5cm   33,0cm	  96,0cm     106,5cm    107,0cm   64,0cm    33,0cm

gerrly		16,0cm	 32,0cm	  98,0cm     108,0cm    105,0cm   64,0cm    41,0cm

präänikuke	....cm   ....cm   ....cm     .....cm    .....cm   ....cm    ....cm



Järgmine mõõtmine: REEDE 21.01.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 16.49

KAALUMINE TOIMUB REEDETI

Hommikul kohe peale ärkamist ja WC-s käimist.

Mõõtmine toimub KAHE NÄDALA TAGANT smiling smiley

Kaalunäidud ja ümbermõõdud tuleb esitada reede jooksul , kuid mitte hiljem kui esmaspäeval kl 12 päeval.

Edukat kaalulangetamist meile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. January 2011, kl 18.11

Väga tublid olete kõik ja ma ei taha teie rõõmu kuidagi ära rikkuda aga kas te uute duelli reeglitega olete tutvunud? Punkt 7? Lisaks duelli pealkiri on väga häirivalt kirjutatud, ilma ettenähtud tühikuteta koma ja uue sõna ees ning see venitab Motivatsiooni lehekülje proportsioonidest välja.

Lihtsalt tähelepanek.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 11. January 2011, kl 18.25

Tere taassmiling smiley
Oh,kui tore tabelid ongi valmis.
Kas tõesti on lootust varsti omad armsad riided tagasi selga saadasmiling smiley
Nüüd peab ise olema tubli ja sihikindel smiling smiley
Ma pean vabandama,mul läks sääremõõt valestisad smiley Kontrollisin paberilt,et ikka 39cm Ma loodan,et saad ära muuta.


Ilusat õhtut teile kallid duellitajad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 19.17

Foxlife- Väga vabandan ebameeldivuste pärast. Märkasin seda ise ka - aga kahjuks oli liiga hilja siis juba ja pealkirja muuta ei saanud. sad smiley

Anita13- Kahjuks ei saa seda enam muuta , kuid kahe nädala pärast võtan selle arvesse ja edaspidi arvestan 39 cm järgi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 11. January 2011, kl 20.48

nii äge smiling smiley mahtusin ka ikka siia ära!!! Palju palju edu meile!!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy,Soffie,rõõmurull,megi,iruntsik59,CaraClara,aura,Joanna,makristi,anita13,gerrly,präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 11. January 2011, kl 23.08

Nii tore, tabel tehtud ja puha, nüüd vaja ainult endal tahte jõudu, et reedel juba ikka soovitud tulemusi oleks.
Aitäh Absolutfantasile, väga tubli oled.
Aga edu ja jaksu meile kõigile sellel raskel teel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 12. January 2011, kl 16.45

Tervitusedsmiling smiley

Tahtsin küsida,kas keegi meie grupist ka trennis käib? Mina kahjuks ei käi,kuna ei ole võimalik. Elan alevist väljas ja olen väikse tütrega(10-kuud vana) kodus.

Hetkel teen siis ise kodus trenni,nädal olen teinud ja enesetunne on palju paremaks läinud.



Kirjutage ka kuidas teil läheb?????
Edu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 16.56

Hei,hei !

Mina konkreetselt trennis kusagil ei käi , kuid treenin kodus Wii-fit-i abiga smiling smiley
Pluss siis lisaks teen veel kükke,kõhu ja küljelihaseid... ja käin oma väikese 1,6 aastase pojaga väljas jalutamas.

Kui ilmad nüüd rohkem lubama hakkavad , siis kasutan kindlasti võimalust ja lähen välja jooksma ja kepikõndi tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 12. January 2011, kl 17.49

Mul on koer kes mind sunnib välja vähemalt 2 korda päevas, millest üks kord on reeglina tunnike. Lisaks on mul 1a ja 3 kuune plika, kes ka hoolitsbe, et diivanil ei läsutaks ja kõige lõpuks on mul x-box kinect, mille aeroobika trennid mind aeg ajalt külastavad smiling smiley. Talvel oleme natukene tubasemad kuid suvel möllame hästi palju ringi ja rullamine ja kepikõnd mul ka siis lisaks muule. Rullid kogu aeg autos ja kepid ka. Nii kui võimalus, nii lendan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 12. January 2011, kl 17.49

Mina ka trennis ei käi, sest ma elan-töötan kahes linnas korraga ja hetkel oleme lapsega kahekesi, mis tähendab, et mul teda peale lasteaeda enam kuskile jätta pole ja ega tahagi, sest 2-aastane on veel nii pisi, et tema tahab ju õhtul emmega ka olla.
No laisk olen ma muidugi ka natuke, sest tegelikult on mul sõudeergomeeter kodus ja sellega võiks ju midagi teha. Aga ma alles see nädal alustasin kaalulangetust ja mul on vaja kõigepealt see motivatsioonilaks langevast kaalust kätte saada, et sinna kõrvale sporti ka teha. Kogemus on näidanud, et nii kui mina sporti hakkan tegema, siis kaal alguses tõuseb. Ja kui ma alustan kaalulangetust kaalutõusuga, siis jääbki see kaal langetamata sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 17.58

Oii , ma tahaksin ka endale sõudeergomeetrit smiling smiley
See ju treenib kõiki lihasgruppe ...

Meil kõigil pisikesed lapsekesed kodus , kui vanad ise olete ? - Mina olen 21. Märtsis saan 22.
( Huvipärast küsin )

Millest teil ülekaal tulnud on ? Rasedusest , või varem juba ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 12. January 2011, kl 18.22

Mina olen veel kuu aega 27. Põhimõtteliselt terve elu olnud ülekaaluline, ainult kaalunälgimisega suutnud alla võtta, aga niipea, kui ma natuke rohkem söön, ma kaalust ka juurde võtan. Ma võtan juba torditüki vaatamisest juurde winking smiley . Raseduse ajal juurdevõetud kilod võtsin sünnitusega maha ka. Aga ma olen nüüd kahe aastaga veel 15kg kosunud lapse kõrvalt sad smiley . Nüüd tahaks kõik maha võtta, mis võtta on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 12. January 2011, kl 18.25

terekest teile smiling smiley

mina eriti ei ole kunagi trenni teinud.. pole kunagi trenni sõber olnud tongue sticking out smiley aga nüüd siis ikka teen kükke ja kõhulihaseid grinning smiley lihased juba valutavad grinning smiley

mul on ka kodus aastane tips, temaga käin ikka igapäevaselt jalutamas.

ise olen 25 smiling smiley mina võin siis öelda, et olin rasedana ka peenem, kui praegu confused smiley mulle on löögi andnud vist see lapsega kodus istumine.. aga nohh proovin sellest jagu saada tongue sticking out smiley ei tea juba mitmes kord mul see asi on tongue sticking out smiley aga nüüd ikka proovin suveks saledaks saada.. ei saa ju minna lapsega randa, kui olen selline rasvarull grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 12. January 2011, kl 19.11

Minule on seoses rasedusega need ülekilod tulnud,mis ei taha kaduda enam sad smiley Vanust mul 31 ja kolm last. smiling smiley
Sõidan trenazöör-rattaga,käin lapsega jalutamas,teen kõhulihaseid,suuri koormusi pole alguses omale teinud.
Kasutan ka nüüd sammulugejat,aga 10 000 ei taha,kuidagi täis tulla sad smiley

Ma üritan panna põhirõhu treeningule. Söömisel hoian ka ikka silmapeal,vähendan ja ikka vaatan,mida suhu pistansmiling smiley Kaalumise ja menüüde järgi ma hakkama ei saa. Nüüd siin panen kõik kirja ikka,minul on ülekaalus valke. Oma päevanormi ma täis ei saa,õhtune jääb väga kesiseks.

Loodame,et suudame koos need kilod maha raputada smiling smiley

Varsti ongi ju reede käes smiling smiley

Tellisin omale uue kaalu ka,mul hetkel nätab ainult 500grammi täpsusegasmiling smiley

Jõudu ja püsivust teile ikkasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 19.18

Minul hakkas kaalu juurde tulema siis , kui kohtusin oma mehega smiling smiley
Nagu öeldakse , et õnnelikud inimesed hakkavadki rohkem sööma.grinning smiley
Esialgu hakkas juurde tulema vaikselt , vähehaaval .
Mingi aeg jäi pidama. Mul ei ole kunagi olnud konkreetselt probleemi kaaluga. Tavaliselt oli mul nn Jojo effect .grinning smiley Aga kaalunäit jõudis tavaliselt ühe kindla nubrini ja sealt enam edasi ei läinud ja hakkasin jälle alla võtma. Nii oli mitu aastat.
Kuid siis kui rasedaks jäin ,hakkasin juurde võtma , sünnitama minnes olin 100 kg :O:O:O
Pärast sünnitust jäin koduseks ja enamjaolt puhkasin , esimene pool aastat.
Võib ka nii öelda , et enamuse oma ajast veetsin voodis telekat vaadates , kui laps magas.grinning smiley
Nii hakkasidki need kilod juurde tulema... või pigem sentimeetrid.
Kui laps 3 nädalane oli , tuli välja , et ta oli mul sapikivid liikuma löönud - seega läksin opile ja eemaldati sapipõis koos sapikividega ,ning arst keelas mul aasta aega trenni teha ja raskeid asju tõsta,niiet ka need plaanid mida alguses õhinal pidasin ja endale lubasin , et hakkan trenni tegema mingi aeg peale sünnitust- nurjusid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 21.25

Loen siin kirju ja kadedaks teeb te nii noored, et jõuate veel oma 30,35 ja 40juubelid saledatena pidadaspinning smiley sticking its tongue outsad smiley
Kui ma ka 20-25 olin ja lapsed väikesed olid siis läks kaal tunduvalt kergemini alla.Juurde olen võtnud just siis rohkem kui lapsed ka suuremad.lastega olin kuskil 80 ringis ja alla 70. rasedanagi olin ainult 74-80kg.Mul on kaks tütart ja üks poeg.noorem on 11 aastane ja teised täiskasvanud,tütar lõpetab gümnaasiumi ja poeg tallinnas koolis. Ja kummaline siis ma tundsin end paksuna aga nüüd kui peaaegu sada seljas ei tunne ennas suurena. Teen ju ikkagi enam vähem samu asju, kuigi jah ega joosta naljalt ei jõuaks pigem kõnnin kiiremini.
Nüüd siis on eesmärk neljakümnene juubel saledamana läbi viia 2012 aastal. 35 juubel läks luhta olin ikkagi 86 kilo ja sedasi pendeldan 5 kuni 10 kilo saan maha, edasi null.
Käisin ka 2aastat tagasi sapikivide opil siis sain ka kaalust päris palju alla ,ei tohtinud ju rasvaseid ja magusaid asju süüa jne.
jõudu ja jaksu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 21.53

Teil venitusarmid kellegil ka on rasedusest?

Minul on- ja pidev hirm on olnud ka , et kui nüüd alla võtan , siis mis mu nahast saab , äkki kuskilt jääb lotendama vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 12. January 2011, kl 22.02

Mul on ka venitusarmid, aga ma sellepärast hirmus palju ei põe. Ma oleks endaga rahul, kui saaks riietegagi kena välja näha. Ei ole oluline, et just bikiine saaks kanda (ma pole kunagi suur rannaskäija olnud). Kreemitamise peale siiski mõtlen, aga selles osas olen ma ka laisk. Ma alustan suure hurraaga, aga nädala pärast olen juba pooleli jätnud sad smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 12. January 2011, kl 23.02

minul õnneks neid venitusarme ei ole!

minuga on alati sama asi, et suure hurraga alustan ja hiljem ikka pugimas kuskil tongue sticking out smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 23.12

Õnneks ma tean , et minu põhiprobleem ei seisne söömises , vaid pigem liikumises.
Kui jätan välja saia ja magusad joogid , ning liigutan rohkem ja teen trenni , siis hakkab kaal kolinal kukkuma smiling smiley
Kuigi eks ikka vahel jääb teepeale ette mõni hesburger , mcdonalds , statoil , chopsticks vms.
Aga kindel , mis kindel on see , et ma pean kätte võtma ja kõvasti trenni tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2011, kl 08.44

Minul ka just liikumise ja trenni tegemisega hakkab midagi muutuma, aga mingil hetkel unustad ära, kui juba kergem tunne on ja oledki samas tagasi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 13. January 2011, kl 11.04

Tere kõigile, nii tuttav tunne, ka mina alustan alguses suure hurraga ja siis vajub mingitel põhjustel kõik ära, nii kreemitamine kui ka trenni tegemine ja söömise kontrollimine. Aga seekord tahaks, et kõik läheks teisiti. Rasedusarmid on minulgi, aga nendega olen juba leppinud, aga oma üle kilodega ei suuda kuidagi sõbruneda, kuigi olen nendega terve oma elu suuremal või vähemal määral koos elanud, sest jojo efekt on mulle väga tuttav tunne. Aga nüüd tunnen, et 35+ oleks veel õige aeg ennast tõsiselt käsile võtta ja oma elustiili muuta.

Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2011, kl 17.43

Tere õhtust!
Olen üks teie seast on vanim, olin 51. Kaal tuleb mulle suvel, kui ma elasin koos oma lastelastega maal, mul on neist neli. Ja pärast jalutuskäiku värskes õhus nad tahavad süüa iga kahe tunni järel ja ma olen koos nendega. Nüüd hakkasin kasutama kaaluabi kaalus alates septembrist. Juba langes 8 kg. Kuu aega tagasi hakkas kõndima pulgad. Mitte rohkem treeningu ma ei ole.

я не знаю правильно ли мне перевел текс переводчик, вот что я хотела написать:
Добрый вечер!
Я из вас самая старая, мне 51. Вес ко мне приходит летом, когда я живу с внуками на даче, у меня их четверо. И после прогулки на свежем воздухе они хотят кушать через каждых два часа и я вместе с ними. Сейчас я начала с помощью kaaluabi худеть с сентября. Уже сбросила 8 кг. Месяц назад начала ходить с палками. А больше ни каких тренировок у меня нет.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2011, kl 21.50

Kas keegi teist Keha arengu monitooringut kasutab ? eye rolling smiley


Klõpsa keha arengu monitooring peale smiling smiley

Kui ei , siis võite selle endale tõmmata , see on täiesti tasuta ja seda on lihtne kasutada smiling smiley
Ehk on see teile suuremaks motivatsiooniks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 13. January 2011, kl 23.13

Ma pole sellisest asjast kuulnudki. Tõmbasin alla ja tegin korraks lahti ka, aga süvenen pikemalt homme. Tundus igatahes põnev!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 01.21

NB! makristi ja präänikuke !!!smiling smiley

Palun saatke mulle oma ümbermõõdud reedese seisuga koos hommikuse kaaluga, et saaksin homme tabelit muuta ! smiling smiley


Ette tänades. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 14. January 2011, kl 06.45

Kuna mul tuleb kiire päev ilmselt, siis kirjutan varakult hommikuse kaalu ära: 96,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.29

У меня тоже уже утро наступило, мой вес 87,5

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.