Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 20. February 2011, kl 15.42

No eks ma nii plaanisingi, et jätaks samaks andmed, täiesti arusaadav, et vahel lihtsalt juhtub ja pole võimalik internetti pääseda (nagu mul endal eelmine nädal). Tabelist välja jätma ei hakka küll kedagi winking smiley!
Kuna see siiski juba teemaks tuli siis ideaalis oleks muidugi nii, et pühapäeva õhtuks vähemalt tahaksin ära teha tabelit, kuna endal samamoodi võib juhtuda, et hiljem ajanappus ja ei jõua õigeks ajaks enam valmis.. Ehk siis mida varem, seda paremsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 20. February 2011, kl 22.50

Järjekordne nädal möödas ja uus juba käimassmiling smiley.. Eelmise nädala tabel meil siis selline..

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,9kg...........................86,0kg......................165cm...............31,6......................-2,5kg

eps....................72,0kg................-0,0kg...........................71,2kg......................160cm...............27,8......................-0,8kg

kriwella.............72,8kg................-0,6kg...........................70,7kg......................172cm...............24,0......................-2,1kg

Kägu..................72,0kg................-0,1kg...........................70,1kg......................161cm...............27,0......................-1,9kg

Loveme83.........75,4kg................-0,1kg...........................71,6kg......................173cm...............23,7......................-3,8kg

Maksike.............71,4kg................-0,2kg...........................69,1kg......................168cm...............24,4......................-2,3kg

midSummer.......57,0kg................???kg...........................???kg......................164cm...............???......................-0,9kg

Mongel08..........80,9kg................+0,5kg...........................79,6kg......................175cm...............25,8......................-1,3kg

Potsataja...........77,4kg................+0,4kg...........................76,4kg......................166cm...............27,8......................-1,0kg

tibi......................73,4kg................-0,1kg...........................72,9kg......................172cm...............24,3......................-0,5kg

Tulirebane.........79,3kg................-0,9kg...........................75,5kg......................168cm...............26,8......................-3,8kg


Huvi pärast mõtlesin, et arvutan siin kokku palju me kamba peale oleme kaalu kaotanud..
Üllatas kui summaks tuli kokku 20,9kg!!
Et järgmise kuuga sama palju kaoks tongue sticking out smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 21. February 2011, kl 12.52

Mõtlesin siin, et stiimuli suurendamiseks võiks äkki panna mingi ühise eesmärgi, mingiks ajaks kamba peale mingi ports kilosid kaotada. Praegune 20,9 on juba väga muljetavaldav smiling smiley Auhinnaks kõigile panustajatele au ja kuulsus ja ühine tänu grinning smiley

Tulirebane ja Loveme 83 - mis teie edu saladus on? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 24. February 2011, kl 15.27

Tere taas,

Loodan, et te ei pahanda kaasvõitlejad kui annan siia selle nädala täna hommikuse kaalu- 85kg st -1 kg, kuna sõidan mõneks päevaks ära ja siis puudub kaalumise võimalussmiling smiley
Olge tublid ja nautige seda ilusat päikest!

Ilusat Vabariigi sünnipäeva ka kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 25. February 2011, kl 08.48

Hommik!
Loodan, et kõigil on nädal läinud edukalt, see tähendab kaotuse rohkelt smiling smiley.
Minu hommikune kaal oli 70.0. KMI 23.7 ja kaalukadu-0.7.
No ei tule see 6-s ette, täna korra virvendas aga jäi kindlalt siiski veel 70-le pidama.
Ilusat nädalavahetust ja suuri kaotusi kaalus!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.21

Minu tänahommikune kaal 78,3 kg, seega -1,3kg. nüüd võib öelda, et beebikilod on seljatatud ja võib jätkata sealt, kus enne rasedust pooleli jäi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.52

KMI 24,3,kaal 72 ehk siis -0,9...?selle nädala sees nägin ka numbreid seitsekümmendüks koma üheksa (ja kaheksa) aga täna kui kaalule läksin olin juba kogemata kombel hommikusöögi ära söönud-titaga kodus olles ei tea enam mis nädalapäev on!On olnud enda meelest patunädal magusa mõttes aga mitte ülesöömise-toit st pole olnud just kõige tervislikum-põhiline lemmik nussa pähklikreem ja pähklid!Pole just eeskujuks heaks...aga peaasi on et üritan toidupäevikut pidada-kuigi sel nädalal ka see pole väga hästi läinud...Oeh nii pikk jutt tuli-olge tublid,pidage vastu-kevad peab ju ometi KA tulema!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 25. February 2011, kl 11.49

Tere kõigile!
Sain oma kaalu korda ja tänased näidud olid 70,9kg KMI 27,8,seega kaotasin -0,3.Vahepeal näitasid kaalunumbrid isegi üle 72,see oli hirmutav.Aga tundub et sain hakkama ja olen õnnelik.Kõigile jõudu ja jaksu uueks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.03

Tere

kaal hommikul 68,0 seega -1,1 kaalukadu. KMI 24,1

Jõudu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.06

Tere!

Minul seekord nullinädal, ehk kaal sama, mis eelmisel nädalal sad smiley Maaasendaaav! Omaarust sõin korralikult, panin kõik kirja...ainult üks päev läks pisut untsu - vabariigi aastapäeva puhul tehtud küpsisetort ja klaas veini ei tulnud just kasuks. Kuigi nädala alguses tuli ette lausa 75,2, mis oleks supertore tulemus, siis tänaseks hommikuks ikka 76,4.
Nii ootan soojemat ilma, et see kuumaastik tänavatelt ära sulaks. Saaks jälle lapsevankriga normaalselt liigelda ja pikemaid jalutuskäike teha. Enne lume tulekut tegin tihti mitmetunniseid jalutuskäike siinsel terviserajal metsa vahel, aga talvel pole see võimalik.

Minu poolt aplaus kõigile kaaskondlastele, kes on suutnud kaalunumbrit vähendada!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.01

piiks piiks ja veel üks piiks +200 ehk 71.8kg ehhhh

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.02

Tore näha, et meil siin kõik usinad ja tublid.. Potsataja, minu arust on väga super, et sina meil kangekaelne oled ja alla ei anna, väga tublismiling smiley! Eks see kaalulangetamise asi ole väga paljuski kinni peas ja täiesti kindel, et küll selline suhtumine lõpuks ka soovitud tulemuseni viibsmiling smiley!
Minul aga hetkel selline olukord, et täna kaalumise võimalust ei ole ja saan homme hommikuse kaalu panna.. vast ei ole väga hullu. Olen kindel, et mul see nädal plussi näitab kaal.. Unarusse olen kergelt selle asja jätnud siin, peab käsile end jälle võtma..
Potsataja, sinu küsimusele vastates, et mis see saladus vms on.. Vot ei oska öelda, enda arust olen ikka päris mugav olnud, ainult söömise piiramise ja toidu valmisega on praegused tulemused tulnud.. Trenni pole õnnestunud praktiliselt mitte üldse teha. Viimaste paari nädalaga on ka nii, et väga ei pingutanud aga ju siis keha oli veel selles langetamise reziimis vms, muud põhjendust ei ole..
Aga järgmine nädal võtan end jälle käsile, varsti on -30ne asemel +30 ja no sai endale lubatud, et see suvi tuleb lõpuks ometi ilusgrinning smiley!
Enamus on kindlasti näinud aga lisan midagi, mis mind motiveerib ning aeg ajalt ikka kiikan teiste saavutusismiling smiley.. http://www.kaalukadu.eu/foorum/viewtopic.php?t=5526
Niiet minu poolt meelekindlust ja järjepidevust kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tulirebane 25.02.2011 14.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.50

Hei-hei!

Tore näha, et enamuse kaalunumber ikka kahanenud! Minu hommikune kaalumine näitas +200g, niiet hetke kaal on 70,3 kg ja kmi 27,1.

Täna lähen proovin uut asja, Ultratone'i kiirsalenemis protseduuri. Reklaam lubab lühiajalistväiksemasse rõivasuurusesse mahtumist. Protseduur iseenesest päris krõbeda hinnaga, 45€ (704.-). Huvi pärast lähen uudistan ära ja annan ka siia oma kogemusest teada. Kel suurem huvi, siis vaadake ka www.ultratone.ee

Päikest ka tulevaseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 26. February 2011, kl 18.41

Nagu ma arvasin.. Polnud mingi suurem üllatus aga minul siis 75,9 ehk +400g.. Tegelikult niigi hästi, kartsin, et rohkemsmiling smiley..
Homme õhtul teen tabeli.. Loodan, et midSummer meiega siiski veel liitub ja oma nädala tulemuse teatab, olenemata sellest milline see onsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. February 2011, kl 01.16

Ilusat algavat nädalat kõigilesmiling smiley!

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-1,0kg...........................85,0kg......................165cm...............31,2......................-3,5kg

eps....................72,0kg................-0,3kg...........................70,9kg......................160cm...............27,8......................-1,1kg

kriwella.............72,8kg................-0,7kg...........................70,0kg......................172cm...............23,7......................-2,8kg

Kägu..................72,0kg................+0,2kg...........................70,3kg......................161cm...............27,1......................-1,7kg

Loveme83.........75,4kg................+0,2kg...........................71,8g......................173cm...............23,7......................-3,6kg

Maksike.............71,4kg................-1,1kg...........................68,0kg......................168cm...............24,1......................-3,4kg

midSummer.......57,0kg................????kg...........................???kg......................164cm...............????......................-0,9kg

Mongel08..........80,9kg................-1,3kg...........................78,3kg......................175cm...............25,5......................-2,6kg

Potsataja...........77,4kg................-0,0kg...........................76,4kg......................166cm...............27,6......................-1,0kg

tibi......................73,4kg................-0,9kg...........................72,0kg......................172cm...............24,3......................-1,4kg

Tulirebane.........79,3kg................+0,4kg...........................75,9kg......................168cm...............26,6......................-3,4kg


Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.22

Kaunist reedehommikut kõigile!
Minul seekor pluss-nädal.
Kaal 70.2/+200gr/KMI 23.7

Päikselist nädalavahetust ja kergemat järgmist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.45

Tere kõigile!
Oli pikk ja raske nädal, olin pea terve nädala maal, kus puudus kaal ja samuti jäid toidud üles märkimata, sai peetud ka 2 peresisest sünnipäeva.
Täna kaal korralikult + 86 kg, +1 kgangry smiley Kevad on juba käega katsuda ja loodan väga, et läheb kergemaks, sest aina rohkem saab õues liikuda....

Edu kõigile järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.13

tere
päikseline nädal oli ja hea tulemus -800 ehk 71.0
ilusad nv!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.38

Minul kahjuks ka pluss nädalsad smiley. 68,2 seega +200. KMI 24,1

Ootan nii väga kevadet, et tegime õues grilli juba-see kajastub ka tulemustes kahjuks.

Head kevade ootamist Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.51

Tere kõigile!

Mina võin sel nädalal lõpuks endale õlale patsutada ja öelda, et ma polegi kõige lootusetum grinning smiley
Kaal 75,4 ehk - 1 kg, kmi 27,0. Jehhuu!

Päikseliste ilmadega sai jalutamas käia ja võtsin trenažööril astumisel ette pikema eesmärgi. Muidu vuhtisin seal 5 minutit ära, siis tuli midagi vahele või ei jaksanud enam, nüüd vtsin rahulikult aega, kui laps lõunaund magas ja mees oli kodust ära, ise vaatasin telekat, siis ei pannud tähelegi, kui kiiresti aeg läks ja jaksasin küll ka 15 minutit järjest seal vehkida grinning smiley (mul on selline käepidemetega trenažöör, kus astud ja kogu keha on liikumises....ei tea, kas seda nimetatakse stepperiks või milleks). Igatahes tasus see punnitamine ennast ära.
Järgmine nädal on küll ahvatlusterikas, nädala alguses enda sünnipäev, nädala lõpus abikaasa oma, lisaks plaan minna mõlemi vanemate juurde...uhh. Seal on ikka nii, et kui oled ennast silmini head-paremat täis puginud, öeldakse veel, et "te sööte ka niiii vähe" grinning smiley

Kiiret lumesulamist ja palju päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 04. March 2011, kl 13.43

Mul sel nädalal 0-ring, ehk sama mis eelmisel nädalal 78,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. March 2011, kl 15.42

Potsatajale
Minul ka selline trenazöör, raskusi 8 astet, treenin 3-nda astmega 10 km, kiirus u 27-32 vahel. Kokku siis u 20-25 min, kuidas kunagi. Palju sinu masin 1 km peale kalorikulu näitab? Mul seal vist midagi valesti, sest 10 km läbides näitab vaid 85 kalorit, aga trenni lõpuks olen ikka üsna läbi .....
Minu masin on selline:
[www.anttila.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. March 2011, kl 20.00

Eemmeliinele
Mul on natuke prostam variant, sellist peent kompuutrit pole peal, aga mingi keskmise distantsi ja kalorokulu ta ikka näitab. Praegu ei oska kilomeetri kalorikulu öelda, aga mulle on ka tundunud, et väga vähe läheb sellega. Kui sama aja panen siin trennipäevikusse, annab palju suurema kalorikulu. Järgmine kord vaatan täpsemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 04. March 2011, kl 22.47

Tere siis kõigile!
Terve nädal oli masendus peal ja liigutamist ka vähe ning nüüd näitab kaal hirmsaid numbreid,tervelt 72.2kg KMI on 28,2,seega +1,3. Uuel nädalal olen tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebanesad smileysad smiley
Saatis: tibi
Kuupäev: 05. March 2011, kl 15.06

kmi 24,4 ja plussnädal-kaal 72,3 ehk siis pluss 300g...nüüh,nüüh...hirm on nahavahel,ei taha et rohkem juurde tuleks seega proovin rohkem liikuda...õnnitlen tublisid ja kel see nädal nii hästi ei läinud-neid ka-oleme vähemasti õigel teel,veel!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 06. March 2011, kl 22.46

Selle nädala tulemused siis meil sellisedsmiling smiley..

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................+1,0kg...........................86,0kg......................165cm...............31,6......................-2,5kg

eps....................72,0kg................+1,3kg...........................72,2kg......................160cm...............28,2......................+0,2kg

kriwella.............72,8kg................+0,2kg...........................70,2kg......................172cm...............23,7......................-2,6kg

Kägu..................72,0kg................???kg...........................???kg......................161cm...............???......................-1,6kg

Loveme83.........75,4kg................-0,8kg...........................71,0kg......................173cm...............23,7......................-4,4kg

Maksike.............71,4kg................+0,2kg...........................68,2kg......................168cm...............24,1......................-3,2kg

midSummer.......57,0kg................???kg...........................???kg......................164cm...............???......................-0,7kg

Mongel08..........80,9kg................-0,0kg...........................78,3kg......................175cm...............25,5......................-2,6kg

Potsataja...........77,4kg................-1,0kg...........................75,4kg......................166cm...............27,0......................-2,0kg

tibi......................73,4kg................+0,3kg...........................72,3kg......................172cm...............24,4......................-1,1kg

Tulirebane.........79,3kg................-0,5kg...........................75,5kg......................168cm...............26,6......................-3,9kg


Edu kõigile järgnevaks nädalakssmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.03

olen lootusetu ja loobun duellist-teised aga olge sama tublid edasi!p.s.väga vabandan aga nii see on,et minule duellitamine ei sobi-kaaluabis olen muidugi ikka edasi aga rohkem kaalu säilitamas kui seda kaotamas,sest ju olen sellisenagi endaga liialt rahul et motivatsiooni ei leia kuidagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.55

Tere hommikust!
täna kaalule astudes nägin numbreid 71,7 KMI 28 seega veidike langust-0,5kg.Tasa ja targu nii see kaal siis langeb,vahel ka tõuseb,aga pole hullu.Suvi juba lähedal,pingutame edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. March 2011, kl 10.09

Tere,
Nädal oli raske,isegi väga raske, kuna isud said minust taaskord võitu.... Eile tegin peamiselt veepäeva ja täna hommikul oli kaal 85,7 st eelmise nädala näidust -0,3 kg. Arvestades et alles paar päeva tagasi näitas kaal pea 1 kg rohkem võn rahul olla aga siiski.... on aeg ennast tõsisemalt kätte võtta. Varsti kõnniteed puhtad ja saab hoogsalt tervisekõndi teha cool smiley
Ega muud kui positiivset suhtumist ja ikka edasi....kuigi vahel tuleb ka paar sammu tagasi astuda.

Päikest kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.16

Tere hommikustsmiling smiley!
Minu nädal läks väga kiirelt ja kergelt, tulemus kah hea.Mees komandeeringus ja saab rahus endaga tegeleda.kaal siis 70.0 seega -1.0kg

Head kevade ootamist, palju päikest ja ilusad nv Teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.